EEN BRIL? Waalwijkse en Langstraatse Courant stond een erker in de weg voor: STIJLKL0KKEN J. OVERSBERG WIM MUSTERS Adverteert in de „ECHO" KAATSHEUVEL - TEL. 2002 Dr. van BEURDENSTRAAT 8 VOOR DE B.B.A.-BUS Assurantie kantoor Chr. C. Robben HYPOTHEKEN VAKKENNIS SERVICE RIJKE KEUZE Biljarten Reparatie horloge of bril Berndijk Raamsdonk Raamsdonksveer Geertruidenberg VRIJDAG 28 FEBRUARI 1958. Uitgever: Waalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur: JAN TIELEN Dit blad verschijnt 2 x per week DE ECHD «I HE ZUID 81e JAARGANG No. 17 Abonnement: 22 cent per week per kwartaal 2.85 3.10 franco p.p. Advertentieprijs: 10 cent per mm. Contract-advertenties: speciaal tarief Bureaux GROTESTRAAT 2(15. WAALWIJK TEL. 2621 OPGERICHT 1878 TELEGR.-ADRES: „ECHO' De dienstbus van de B.B.A., nr. 634, had dinsdagmorgen blijkbaar haast. Het was ongeveer een mi nuut voor half acht, toen deze bus full speed kwam aanrijden (onge veer 13 minuten te laat) om de vele reizigers nog de kans te bieden niet al te veel te laat op hun werk te verschijnen. De rondrit om de Markt werd de chauffeur in zijn vaart echter te machtig. Hij botste tegen het rechter-trottoir tegenover de kapperssalon van de heer Van Uhm, verloor daarbij de macht over het stuur, schoot toen rakelings langs het woonhuis van Mevr. de Wed. Steenbergen-Jansen, waarvan de raamdorpels en de pui boven de portiek de sporen dragen, en kwam tot stilstand toen hij de gehele er ker van het woonhuis van de Er ven Steenbergen met donderend geraas van 't huis had afgescheurd. Door de geweldige schok vloog de achterdeur van de bus open, zodat de passagiers, die wonder boven wonder allen ongedeerd bleven, daardoor de bus konden verlaten. Ook de chauffeur kwam met de schrik vrij. De bus zelf kwam er eveneens tamelijk goed af. Een ver brijzelde rechter voorruit, een in gedeukte rechter voorzijde, een be schadigde carrosserie en een lekke radiator waren in hoofdzaak de ge volgen van de botsing. De ravage aan de woning was des te groter. Er bleef van de erker niets over en de bovenerker moest direct gestut worden om verder onheil te voor komen. Kozijnen, rolluiken, betim mering, meublement, kortom alles werd totaal vernield. Spoedig was de plaatselijke Rijkspolitie, en even later ook de verkeerspolitie, ter plaatse om proces-verbaal van het ongeval op te maken. We mogen 't nog een geluk noemen dat op dat moment niemand op het trottoir aanwezig was, daar de fabrieksar beiders die om half acht aanleggen reeds allen gepasseerd waren, an ders waren de gevolgen niet te over zien geweest. NOTARIAAT KAATSHEUVEL. Bij Kon. Besluit is aan de heer L. P. H. M. van Baar, op eigen ver zoek, met ingang van 21 februari eervol ontslag verleend uit zijn ambt van notaris ter standplaats Kaatsheuvel. Als waarnemer in de vacature te Kaatsheuvel is benoemd de heer Mr. J. J. A. Loos, candidaat-notaris te Roosendaal - Nispen. vanaf 5% KAATSHEUVEL Dr. van Beurdenstraat 26 40-JARIG DIENSTJUBILEUM. Wij vernamen dat dhr H. Geurtz, dienstgeleider bij de buitendienst van de Inspectie Directe Belastin gen te Waalwijk, op 5 maart a.s. de dag herdenkt dat hij 40 jaren aan deze dienst verbonden is geweest. Vanaf 1929 tot 1946, ruim 17 jaar, woonde de heer Geurtz in Kaats heuvel, nadien eerst even te Heus- den en later in Waalwijk. Kaats heuvel kent de heer Geurtz als een ambtenaar, correct, voorkomend, zijn dienst geheel beheersend, steeds zacht en kalm in zijn optre den en bereid wanneer hem om op heldering of inlichtingen gevraagd werd. Hij wist dat hij nooit de „schrik" was van de burger, omdat hij bovenal eerlijk en nauwgezet was in zijn dienst. Het is 12 jaar geleden dat de heer Geurtz Kaats heuvel verliet, doch nog steeds zien wij hem hier dienst doen, daar Kaatsheuvel ressorteert onder de inspectie Waalwijk. Wij zijn er van overtuigd dat zeer vele burgers van de gelegenheid zullen gebruik ma ken om de heer Geurtz bij zijn ju bileum te complimenteren. Naar wij vernemen, biedt de ju bilaris daarvoor op die dag de ge legenheid in de Pater v. d. Elzen straat 30 te Waalwijk. CRESCENDO. Het toneelgezelschap „Crescendo" is met de laatste voorbereidingen bezig om met een toneelspel voor 't voetlicht te komen. Er is reeds eni ge tijd geleden in studie genomen „INKEER" van A. Bromet, 'n dra matisch toneelspel in 3 bedrijven. Juist in deze vastentijd is dit werk zeer goed op zijn plaats, met een heel mooie realistische inhoud. To neelliefhebbers, en die telt Cres cendo zeer veel, houden houden 15 of 16 maart a.s. zeker vrij, om in de Euphonia-zaal weer eens te gaan genieten van het mooie spel dat deze vereniging zal laten zien. We moeten er echter reeds nu bij ver melden dat deze uitvoeringen uit sluitend toegankelijk zijn voor per sonen boven de 18 jaar. Wij wensen „Crescendo" zeer veel succes. FILM-AVOND OVER BEAURAING. De vereniging „Comité pro Maria" heeft bij gelegenheid van de 25ste verjaardag van de verschijningen te Beauraing een nieuwe kleurenfilm in geluid laten vervaardigen, onder de titel „Beauraing, kruispunt van twee wegen". Deze film is pas en kele maanden geleden voor 't eerst in roulatie gebracht, zodat een wer kelijk moderne film is ontstaan met een uniek onderwerp. Het is im mers de eerste keer dat de veelvul dige omstandigheden van Mariale verschijningen, aldus voor het na geslacht, op de filmband zijn vast gelegd. Tijdig heeft bovengenoem de vereniging ingezien dat het van groot documentair nut is de zieners te filmen, zowel op hun tegen woordige leeftijd en hun tegen woordige levensomstandigheden, als op die van 25 jaar geleden. Ook de ouders, dorpsgenoten en anderen, eerste nog steeds levende getuigen van de 33 maal herhaalde verschij ningen, zullen getoond worden. De film geeft een idee van de plaatse lijke omstandigheden van die tij den. Er wordt zelfs vertoond wat de verschijningen onmiddellijk voor af gaat en volgt, terwijl de ernstige ondervragers van het eerste uur la ten zien hoe van het begin af aan tot aan de uiteindelijke bisschoppe lijke goedkeuring de kerk voorzich tig is te werk gegaan. De groeiende betekenis van Beau raing gaat open in het tweede deel, waarin een duidelijk beeld wordt gegeven van de indrukwekkende massa's die in Beauraing naar de troostvolle boodschap van de Heili ge Maagd komen luisteren: „Ik zal de zondaars bekeren". De film „Beauraing, kruispunt van twee wegen" roept ons op een geëigende manier op, om te geden ken dat het drukke wegenkruispunt dat Beauraing is, ook een punt is waar de hemel ons tegemoet komt, waarheen men kan vluchten om rust en inkeer, waar men zich voelt als in een andere wereld. In de Apollo-zaal draait deze rol prent op donderdag 6 maart a.s. om 8 uur, terwijl om half 5 een speciale kindervoorstelling wordt gegeven. ONDERLING ENSEMBLE CONCOURS EUPHONIA. Zondag 2 maart a.s. wordt door 't Kon. Muz. Gez. Euphonia een on derling ensemble-concours georga niseerd, om hierdoor te bereiken dat de leden op de eerste plaats meer zelfstandigheid krijgen en daarnaast ook leren in klein verband samen spel en uitvoering te verzorgen. Om 8 uur wordt de avond ingezet door een mars van de harmonie, waarna achtereenvolgens 5 kwar- tetten, drie trio's, één duo en één solo optreden, afgewisseld met het optreden van de hoornist Dinge- mans met het hoornconcert van Mo zart, en een 12-jarige clarinettist uit Oistsrwijk, die reeds in de Sup. af deling als solist uitkomt; beiden slechts ter opluistering. De jury wordt gevormd door de heren Fr. v. 1 Abeelen uit Tilburg en J. Pennings uit Oisterwijk. Als pianiste fun geert Mevr. Gowie uit Tilburg. Zeer zeker zal er grote belangstel ling uitgaan naar dit onderling con cours, waarin een grondslag te vin den is voor de groei van het gehele corps. R.K.J.B. IN JAARVERGADERING. Woensdagmorgen om 9 uur droeg de geestelijk adviseur van de R.K. J.B. in de parochiekerk van St. Jan Onthoofding een gezongen H. Mis op als inleiding van de jaardag van de R.K.J.B., waarna in de Gilden bond de jaarvergadering volgde, ge opend door de voorzitter, die memo reerde dat er een gewaardeerde sa menwerking valt te constateren tus sen bestuur en leden. Uit het jaarverslag bleek, dat er twee excursies waren gehouden, nl. naar Liempde en Zuid-Limburg, en dat er verschillende cursussen wa ren gegeven, o.a. in Groenvoering, Economische bedrijfsvoering, wel levendheid, enz. Óp het proefveld werd een proef genomen van een potercombinatie van Libestar. Tra ditiegetrouw werden er weer 100 poters per lid uitgepoot voor een teeravond; tevens werd een bede vaart georganiseerd onder de leden. De R.K.J.B. sportclub behaalde in het afgelopen jaar verschillende successen, o.a. in De Moer en te Biest-Houtakker, waar de heer W. v. Kuijk telkens de eerste plaats bezette op de 1500 meter, en te Eindhoven, waar hij de 10de plaats bezette. De Boerengezinsdag, in sa menwerking met de N.C.B., werd mede door de R.K.J.B. een volledig succes. Op de Kring Culturele dag te Udenhout behaalde de heer A. Verdaasdonk de 3e prijs. Bij de be stuursverkiezing, waarbij de aftre dende heren A. in 't Groen en J. Verboven, die niet herkiesbaar wa ren, werden gekozen de heren M. in 't Groen en J. Verdaasdonk. Hierna volgden diverse mededelin gen omtrent proefveld, sportdagen, diverse wedstrijden en cursussen en de wereldtentoonstelling te Brus sel. Besloten werd weer een oriën- teringsrit te organiseren. Na een drukke rondvraag sloot de voorzit ter de geanimeerde morgenverga dering. De avondvergadering, die om 7 uur aanving, werd een gezellig bij eenzijn met een goed verzorgde koffietafel en geanimeerd kaart- en biljartspel. levert U Gedlpl. OPTICIËN Kaatsheuvel Tel. 2101 AGENDA. Zaterdag 8 u. nam. Apolle Theater: Klop- jqacht, toeg. 18 jaar. Zondag 12 uur voetbal Desk 4 - Berk dijk 3, in de Efteling. 2.30 uur riam. voetbal in Loonopzand Uno Animo-Desk I. 6 uur nam. Apollo Theater: De Crimson - piraat, toeg. 14 jaar. 8.30 u. nam. Apollo Theater: programma zaterdag. 8 uur nam. Onderling Ensemble-concours Euphonia, vrij entree. Zaterdag Biljartwedstrijd pers. kampi oenschap le klas libre in Sportwereld. Zondag Biljartwedstrijd pers. kampioen schap le klas libre in Sportwereld. Maandag 8 u. nam. repetitie Kon. Erk. Harm. Apollo zaal W. Smit. 8 u. nam. repetitie Kon. Erk. Harm. St. Jan, zaal P. van Dun. ZONDAG-DOKTERSDIENST. De praktijd van dokter Wijten- burg en van dokter Raaijmaakers, beiden te Kaatsheuvel, wordt waar genomen door dokter A. de Vries, v. Rijckevorselstraat 6 te Loon op Zand, tel. 04166-250. K.N.B.B. District Kaatsheuvel. Finale le klas libre persoonlijk kampioenschap op 1, 2, 3, 8, 9 en 10 maart bij L. v. Ee-Kimenai. De finale van de le klas; libre persoonlijke kampioenschappen wordt georganiseerd door de vereniging Altijd Raak en vangt morgenmiddag om half drie of ficieel aan in café L. v. Ee-Ki menai, om dan gedurende twee achtereenvolgende weekends de uiteindelijke kampioen 'hekend te doen worden. Het is weer de ouderwetse le j klas, waarnaar allerwege veel i belangstelling uitgaat, omdat 't een finale is tussen diverse kop- j spelers van verenigingen, die vanzelfsprekend hun eigen favo riet willen zien zegevieren. Van de acht deelnemers zijn het maar liefst 5 kopspelers, PIET VAN ROOIJ helpt U VLUG en DEGELIJK. Uw horloger en opticien Gasthuisstraat 44 Kaatsheuvel. waarvan diverse elkaar reeds gemeten hebben in de voorbije competitie. De namen der deel nemers beloven werkelijk een mooie strijd en heel veel span nende partijen. Want de 8 fina listen zijn volkomen aan elkaar gelijk en konden we ons vorige jaren aan een zekere voorspel ling wagen, ditmaal is dit totaal onmogelijk, wat de attractie van deze linale danig bevordert. De deelnemers zijn Dirk Net ten en Nelis Netten van KTO, welke een zware strijd op te ne men krijgen tegen de andere zes finalisten. Verder de kleine, maar onmis bare Jac. Verhiel van KOT, die met 'n beetje geluk en wedstrijd routine het iedereen danig lastig kan maken en niet bang is van een flinke uitbeenpartij! Als vierde deelnemer de ge tapte Hans Dekkers van De Et- teling, die het met behulp van zijn kwinkslagen en een prima partij biljart altijd goed doet. Als vijfde de Loonse Bart Jan sen, die hier in Kaatsheuvel zal roberen te laten zien, wat ze in oonopzand onder biljarten ver staan. Als zesde deelnemer de ban denspecialist H. Soeterboek van Euphonia, die 't iedereen zo las tig kan maken, dat door zijn for midabele caramboles het de te- §enstander groen en geel voor e ogen wordt. Als zevende Antoon Snoeren van HKS, een speler met een stijl voor een hoofdklasser, maar wiens uitvoering zelden daarmee parallel loopt. En als laatste de oude beken de André Snoeren van de Dreef, die in de voorbije competitie rus tig, maar degelijk zijn partijen speelde en wiens sterkte zeker niet onderschat mag worden. Iedere Kaatsheuvelse KNBB-er kan dus uit de namen der deel nemers volledig getuigen dat het geen, overdrijving is, dat in deze finale etteli.ike spannende par tijen zullen volgen. Neem daarbij nog dat de Altijd Raak-hospes, de heer Leo v. Ee, zijn biljart tot in de puntjes verzorgd aan de deelnemers presenteert, dan mo- fen we met zekerheid aannemen at er nog behoorlijke gemiddel den en goed spel te bewonderen zal zijn. En dat het een sportieve en amicale wedstrijd zal worden, daar staat de reputatie der deel nemers borg voor en kan een bezoek aan deze finale alleen maar extra aanmoedigen. Berndijkse Damvereniging GEO. Vriendschappelijke wedstrijd in Dongen. Op vererende uitnodiging van het bestuur van onze zusterver eniging R.A.M. uit Dongen heeft het bestuur van GEO j.l. donder dag de reis naar Dongen ge maakt om te trachten 'n vriend schappelijke wedstrijd tussen de beide verenigingen te organise ren. Na ampele en zeer aangena me bespreking werd gesloten dat op zaterdag 8 maart a.s. on ze vereniging de reis naar Don gen zal gaan maken om in een sportieve strijd elkaar te bekam pen. Het ligt in de bedoeling van het bestuur om voor die reis een bus te charteren, opdat ook de dames van bestuur en spelers de reis kunnen meemaken, om hun mannen of verloofden ,daar te EEN ECHT VERTROUWD ADRES i HORLOGERIE WINKELGALERIJ TEL. 2298 11 gaan aanmoedigen en er 'n plei- zierig uitstapje en onderonsje van te maken. Door de hospes der ontvangen- de club, de heer Adr. van Gils, werd op spontane wijze 'n prach- tige prijs aan de bezoekers aan geboden om alzo de grote kosten voor de club te helpen beperken en enigszins verlichten. Deze geste werd natuurlijk met har telijk applaus begroet en ten zeerste op prijs gesteld. Zo spoedig mogelijk zullen de mannen uit Dongen hun gast- spelers een tegenbezoek brengen en in het clublokaal van GEO bij café Th. v. Boxtel, elkaar an- j dermaal ontmoeten. Voorzeker staan voor de le den van de jonge actieve vereni ging weer enkele genoeglijke en leerzame avonden op het pro gramma. De leden die de reis willen meemaken (als het maar enigszins kan in gezelschap van hun dame) gelieven zich zo spoe dig mogelijk op te geven bij de penningmeester, de heer H. Don ders, Sigarenmag. Sweensstraat. R.K. Voetbalver. „Berkdijk". Rikconcours. Op a.s. zondag 2 maart is door de voetbalvereniging „Berkdijk" in haar clubhuis bij café Wed. v. Dinteren een groot rikcon cours georganiseerd. Door het bestuur zijn hiervoor speciale wedstrijdlij sten met reglement aangeschaft, zodat het voor ie dereen zeer begrijpelijk is en ie dereen hieraan mee kan doen. Door een lange lijst van milde schenkers zijn een groot aantal prachtige prijzen beschikbaar gesteld, zodat de deelnemers on getwijfeld een genoeglijke en 'n aangename avond te wachten staat, waarvan vele met een prachtige prijs huiswaarts zul len kunnen keren. Door het bestuur zal gezorgd worden voor een goed verzorgde wedstrijdcontrole, zodat alles naar ieders genoegen zal verlo pen. Dus heren rikkers, a,s. zon dag allen naar de Wed. v. Din teren om te trachten een, van de vele prijzen te bemachtigen. Spe ciaal de leden en donateurs wor den zeker verwacht, wat onge twijfeld de vriendschap en de sfeer in de club zal verstevigen en verhogen. De inschrijving wordt om 7 uur opengesteld, op dat op tijd begonnen kan worden. Wij verwachten u allen. GEMEENTERAAD. Openbare vergaderig van de Raad der gemeente Raamsdonk op vrijdag 28 febr. 1958, des namiddag om half acht uur. Agenda 1. Goedkeuring van de notulen van de openbare vergadering gehouden op 17 jan, 1958 en op 7 febr. 1958. 2. Ingekomen stukken. 3. Voorstel met ontwerp-besluit tot 4e wijziging van de „Salarisverordening 1955". 4. Verzoek van het bestuur der her vormde scholen voor lager en uitgebreid lager onderwijs om beschikbaarstelling van gelden voor de aanschaffing van leermidde len en schoolmeubelen ten behoeve van de school voor gewoon lager onderwijs, te Raamsdonksveer, met voorstel en ontwerp besluit. 5. Voorstel met ontwerp-besluiten tot verkoop van bouwgrond in het Omschoor aan C. W. Gamers en L. Snoek ten behoe ve van de bouw van een tweetal woningen. 6. Voorstel met ontwerp-besluit tot het aangaan van kasgeldleningen en rekening- courant-oyereenkomsten gedurende 1958 bij door burg. en weth. bij afzonderlijk besluit aan te wijzen personen en instellingen. 7. Voorstel tot ontwerp-besluit tot ver hoging van het maximum bedrag voor het aangaan van kasgeldleningen en rekening courant-overeenkomsten over het tijdvak april t.m. juni 1958. 8. Voorstel met ontwerp-besluit tot het aangaan van een geldlening tot het totaal bedrag, waarvoor voor deze gemeente voor keur is uitgesproken uit hoofde van de z.g. Rentespaarbrieflening 1957. 9. Voorstel met ontwerp-besluit tot het aangaan van een geldlening groot f 100.000. 10. Voorstel met ontwerp-besluit tot be schikbaarstelling van een krediet voor de aanleg van een gedeelte van het stratenplan in de Nieuwe Polder. 11. Wijzigingen van de begroting 1957 en 1958. AGRARISCHE VOORLICHTINGSDAG. Onder grote belangstelling werd in zaal- Nieuwenhuizen een agrarische voorlich tingsdag gehouden, die werd georganiseerd door de boeren standsorganisaties van Raamsdonk, Waspik en Geertruidenberg, in samenwerking met de Rijkslandbouw- voorlichtingsdienst. In de voormiddag sprak Ir. Kupers uit Zevenbergen over „Bedrijfs organisatie". Spreker belichtte speciaal de economische kant van de bedrijfsvoering, waar vooral ook in deze streek nog wel een en ander aan te verbeteren valt. Op de eerste plaats in bedrijfseconomische boek houding en verder in doelmatig gebruik en opberging van de werktuigen; een goede organisatie van het werk en goede werk methoden zag spr. de voornaamste midde len om tot een meer economische bedrijfs voering te komen. In de namiddag hield Ir. Jorritsma van het instituut voor ratio nele suikerproductie een inleiding over ..Actualiteiten rond de suikerbietenteelt". Naar aanleiding hiervan ontspon zich verder nog een vruchtbare discussie. Al met al was het een zeer leerzame dag en het verdient aanbeveling om iedere winter zo'n dag te organiseren. LUCHTBUKSWEDSTRIJD. Door de Ned. Bond van Oudstrijders werd in zaal Nieuwenhuizen een kringwed strijd gehouden tussen de afdelingen Dru- nen, Raamsdonk, Waalwijk en Oosterhout. Elke afdeling bestond uit korps A en B. De eerste prijs, een beker werd gescho ten door de afd. Raamsdonk. De beker voor het B-korps was voor de afd. Waal wijk. Op de personele baan heren waren 54 schutters. De eerste prijs personeel was voor J. van Iersel R'donk. De tweede voor A. v. d. Wiel uit Drunen en de derde voor G. Rosenbrand uit R'donk. Op de personele baan dames was het mevr. v. Ballegooje uit Drunen, die de le prijs won; de 2e mevr. Klerks en de 3e mej. v. Bijnen, ook uit Drunen. Verder waren er nog 3 wisselmedaljes beschikbaar gesteld die gewonnen werden door J. van Iersel R'donk (goud), J. M. Oome Oosterhout (zilver) en W. v. Meel uit R'veer (brons). De medaljes werdan tar beschikking gesteld door van Vugts wapen handel uit Oosterhout. Aan het einde van deze mooie avond werd een woord van dank gebracht aan da heer Rosenbrand, voorzitter van de Bond van Oudstrijders, voor al het werk dat hij in de afgelopen jaren voor de bond ver richtte. Als blijk van dankbaarheid werd hem een electrisch strijkijzer aangeboden. RIJVERENIGING JULIANA. Onze landelijke rijvereniging Juliana be staat thans 35 jaar. Dit jubileum zal niet officiéél worden gevierd. Wel wordt de in gezetenen van Raamsdonk een sportavond aangeboden. De bedoeling van het bestuur is, het achttal dat de laatste jaren altijd vertoefd heeft in de kopgroep der zware klasse, een zwarte rijjas aan te bieden. Om dat de kas hiervoor niet toereikend is, wordt op zaterdag 1 maart a.s. door de werkende leden een krentenbollen-aktie gehouden. Wanneer deze mag slagen, zullen onza ruiters hun kleuren elders gaan verdedigen in een meer bij deze tijd passend tenue, daar het oude, vanaf de oprichting nog steeds werd gehandhaafd. SCHOORSTEENBRAND. In de woning van de fam. H. alhier ont stond woensdagavond een schoorsteenbrand. De buren zagen grote vlammen en dikke rookwolken uit de schoorsteen komen. Di rect werd de brandweer gewaarschuwd, die door vlug en doelmatig ingrijpen, erger wist te voorkomen. NAAR CANADA. Dezer dagen vertrokken de heer en me vrouw Boons-v. Swol naar Canada. De heer Boons was reeds vele jaren in Canada werkzaam. Hij bracht enkele weken va- cantie door in zijn geboorteplaat». In die tijd is hij getrouwd. Zij zullen zich vestigen in Vancouver. VERKEERSCURSUS. Voor automobilisten en bestuurders van andere motorvoertuigen wordt in de kazer ne van de Rijkspolitie te R'veer een ver- keerscursus georganiseerd. Aan de hand van de verkeersmaquette kunnen ook de praktische lessen worden gegeven. De cursus wordt geleid door opperwachtmeester Heij- VOETB ALCOMPETTOE Door het grote succes van verleden jaar heeft het bestuur der zomeravondcompeti tie voetbal van R'veer en omstreken, be sloten ook dit jaar weer een voetbalcompe titie te organiseren. BENOEMD. Tot kassier van de Boerenleenbank werd benoemd de heer N. van Dongen alhier. Hij zal de plaats innemen van de heer L. C. Klijn, die op 1 juli deze functie zal neer leggen. RIKA VOND. Daar gebleken is dat er onder de lede» van de RKSV Right 'Oh behoefte bestaat aan een nauwer onderling kontakt, heeft het bestuur van deze vereniging besloten een aantal kontaktavonden te organiseren. De eerste avond, die bestaan zal uit een rikavond, wordt zondag 2 maart a.s. om half 8 gehouden in het parochiehuis. Leden boven 17 jaar met hun echtgenote of ver loofde kunnen deze rikavond bijwonen Voor de winnaar» zijn enkele aardige prij zen beschikbaar gesteld.

Echo van het Zuiden | 1958 | | pagina 9