HUIS BERNHARD ALTMANN «■IP1 Grootste producent van luxe breigoederen ter wereld. 14 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 25 APRIL 1958 14 Piet van Rooij Gasthuisstraat 44, Kaatsheuvel Tel. 2187 X NUMMERING CANDIDATENLIJSTEN. In de zitting van het centraal stem bureau werd donderdagmorgen de nummering van de candidatenlijsten voor de a.s. gemeenteraadsverkiezing vastgesteld. 1 lijst Beerens; 2 lijst Grootswa- gers; 3 lijst IJpelaar; 4 drs. v. Rooy; 5 lijst van Boxtel; 6 lijst Bossers; 7 lijst Broeders; 8 P. v. d. A.- van Campen. GESLAAGD. De jongeheer P. L. van Loon van de Rechtvaart alhier slaagde op de Chr. Lagere Tuinbouwschool te Dus- sen voor het diploma groenteteelt, fruitteelt en bloementeelt en was daarbij de enige leerling, die voor alle drie de vakken gediplomeerd werd. RIKCONCOURS. De biljartvereniging N.A.S., ge vestigd bij „De Steenbakker" aan de Horst, organiseerde deze winter ver schillende rikconcoursen. Tot slot van het seizoen wordt zaterdag en zondag a.s. het laatste rikconcours gehouden, waarvoor extra mooie prijzen zijn uit geloofd. Het rikconcours staat voor iedere kaartliefhebber open, onder voorwaarde dat hij om 8 uur zater dagavond in het clublokaal bij de heer Bertus van Berkel present is. GESLAAGD. Op het te Utrecht gehouden exa men voor apothekersassistente slaagde o.m. mej. Alice van Keme- nade. Zij genoot haar opleiding bij Apotheek Nijman te Waalwijk. RIKCONCOURS s „DE SPORTWERELD" 26 en 27 april 3 en 4; 10 en 11 mei telkens op zaterdag van 711 uur n.m. op zondag van 111 uur en van 711 uur n.m. Dagprijzen en hoofdprijzen. 11 RECTIFICATIE. Wij begingen in ons vorig nummer een storend abuis. De heer G. Litjens gaat met 1 mei niet in functie als di recteur van het P.T.T. kantoor te Boxmeer, doch in Uden. ZILVEREN KLOOSTERFEEST. Op 1 mei a.s. hoopt de Eerw. Zus ter Baptista (in de wereld mej. B. v. d. Wiel) het heugelijk feit te herden ken, dat zij voor 25 jaren geprofest werd. Zuster Baptista is Kaatsheu- velse van geboorte en alhier een be kend zusterke, dat het grootste ge deelte van haar kloosterleven in de Afrikaanse Missie heeft doorge bracht. Reeds in 1938 vertrok zij naar de Missie in Tanganyka in Mid den Afrika, waar zij werkzaam bleef tot 1956. Toen in het moederland op vakantie gekomen, verblijft het witte nonneke tot heden nog steeds in het moederhuis te Boxtel. KONINGINNEDAG. We zijn nog niet in staat het vol ledige programma van Koninginne dag mede te delen, daar nog ver schillende onderhandelingen hierom trent lopen. Wel kunnen we medede len, dat er een zeer verheugende me dewerking valt te constateren en dat we dit jaar wel een paar zeer bijzon dere attracties op het dagprogram ma aantreffen. Daar is op de eerste plaats een rolschaatsen wedstrijd, die verreden wordt op het westelijk ge deelte van de Europaweg (de Noor- derweg langs de Efteling) en wat ze ker voor geheel Kaatsheuvel een zeer grote aantrekkelijkheid zal zijn, een balletdemonstratie van de twee bal letscholen, waartoe de beide leidsters mej. Greet de Cock en mej. Elly de jong spontaan hun medewerking heb ben toegezegd. Met een voetbalwed strijd tussen Desk en Berkdijk op 't terrein van de laatste club lopen nog onderhandelingen. Onze drie muziek korpsen zegden reeds hun medewer king toe, zodat we gerust op een vol programma mogen rekenen. DRIEWEEKS RIKCONCOURS. De serieuze kaartliefhebbers krij gen nog een unieke kans om hun kaartkunst te tonen. In Cafë De Sportwereld wordt een groot rikcon cours gehouden, op de drie komende weekeinden. Elke zaterdag van 7 tot 11 uur, elke zondag van 11 tot 1 en van 7 tot 11 uur, staat het spel open voor elke liefhebber. Er zijn niet al leen attractieve hoofdprijzen, doch tevens elke dag een dagprijs te win nen. EUPHONIA-BAL UITGESTELD. Het Euphonia-bal dat oorspronke lijk was vastgesteld op zondag 26 april is door omstandigheden uitge steld tot zondag 4 mei a.s. R.K.M.V. De Kaatsheuvelse R.K. Mid denstand hield in de concertzaal van Euphonia een algemene le denvergadering, en om 't bezoek hieraan te activeren, had het be stuur er een feestelijk tintje aan gegeven. De dames waren ook uitgenodigd en er werd gelegen heid geboden voor een dansje. De spreker van deze avond was Mr. Dr. J. N. v. d. Heuvel, direc teur van het diocesaan bureau van de R.K. Middenstand te Den Bosch. Voorzitter v. d. Put opende de vergadering met de chr. groet en een kort welkom. Tegenover de spreker excuseerde de voorzitter zich voor de absoluut slechte op komst op de vergadering van 31 maart j.l. en al is, aldus de voor zitter, ook op deze vergadering het bezoek nog niet denderend, er valt toch beterschap te con stateren. Dr. v. d. Heuvel ving dan zijn spreekbeurt aan en belichtte óp duidelijke wijze het ontstaan en de groei van de Middenstandsor ganisatie, noodzakelijk als dit 50 jaar geleden geworden was, toen de middenstand klemvast kwam te zitten tussen arbeid en kapi taal. Ook legde de spreker de vinger op de nog steeds bestaan de zwakke punten in organisatie en eenheid van deze zeer belang rijke bevolkingsgroep. Als zeer actueel voorbeeld haalde spreker de slagers en bakkers aan. Juist deze "even zo dikwijls blijk van een groot gemis aan gemeen schapszin en standseenheid en het zijn de laatste tijd vooral de ze groepen die met zorg zien aan komen, dat de andere bedrijven hun broodwinning zullen gaan ontnemen. Spreker deed daarom een beroep op alle Kaatsheuvel- se middenstanders, om de zaken anders, d.i. resoluter en in hech ter organisatie aan te pakken en niet te menen, dat men kan vol staan met alleen maar lid te zijn van de vakgroep. De vele wensen en noden, die de Nederlandse Middenstand nog heeft, zullen bij de regering geen gehoor vinden, als niet achter dit alles staat een gezonde en goed georganiseerde Middenstand. Voorzitter v. d. Put dankte Dr. v. d. Heuvel voor diens bezielen de rede en hoopte dat mede door deze avond de Kaatsheuvelse Middenstand de gepropageerde vernieuwing en saamhorigheid zou weten te vinden tot voordeel van ieder persoonlijk en de stand in 't algemeen. Gouden bruiloft St. Crispfjnstr. Het wijkcomité van de Cris- pijnstraat heeft voor de viering van de gouden bruiloft van het ecntpaar H. v. d. Houdt-Damen een feestprogramma opgemaakt dat van de grote activiteit en de saamhorigheid van deze buurt getuigt. Het programma vangt aan met een uitnodiging de buurt in vlaggentooi te zetten. Om 9 uur vertrekt de feeststoet naar de St. Janskerk, waarom de deel nemers reeds om half negen ver wacht worden om tijdig'te kun nen vertrekken. Om half 10 zal in de parochiekerk een H. Mis van dankbaarheid worden opge dragen, waarbij de gehele buurt genodigd is. Om 12 uur volgt voor de woning van het gouden echtpaar, Crispijnstraat nr. 27, een bruidjeshulde. Kwart voor een zal de voorzitter van 't feest comité namens de buurt 't feest geschenk aanbieden, waarna van van 1 tot 2 uur een receptie volgt waarop natuurlijk niemand van de wijk mag ontbreken. De kinderen tot 14 jaar wacht om 3 uur in de namiddag 'n pret tige samenkomst in café Th. v. Boxtel in de Antoniusstraat. De kleinsten die daar niet kunnen komen, zullen1 echter niet verge ten worden. Om 7 uur brengt de harmonie St. Jan aan de versierde woning van het gouden paar een serena de en om 8 uur heeft 'n grote re- unie plaats van alle buurtbewo ners in café v. Boxtel, waarbij 't sabaretgezelschap Johny Herman uit Tilburg er de stemming wel in zal weten te houden. AGENDA. Vrijdag 7 - 8.30 u. n.m. Inmanden wedvlucht St. Ghislain, café Sport wereld. Zaterdag Apollo Theater 8 u. n.in. De Nachten van Cabiria, 18 jaar. 7 u. n.m. Rikconcours in de Sport wereld. Zondag 12 u. v.m. Voetbal Desk 4 DVVC 3 in de Efteling. 2.30 u. n.m. Voetbal Desk I-TOP I in de Efteling. 2 u. n.m. Apollo Theater Jafro's Ned. Jeugdtoneel: Pieter Bel. 6 u. n.m. Apollo Theater: De Vechtjas, toeg. 14 jaar. 8.30 u. n.m. Apollo Theater: De Nachten van Cabiria, 18 jaar. 11 u. v.m. - 1 u. n.m. en 7 u. v.m. -11 u. n.m. Rikconcours Sportwe reld. Maandag 8 u. n.m. repetitie Kon. Erk. Harm. Apollo zaal W. Smit. 8 u. n.m. repetitie Kon. Erk. Har monie St. Jan zaal P. van Dun. ZONDAGDOKTERSDIENST. De praktijk van dokter Wijtenburg te Kaatsheuvel en van dokter de Vries te Loonopzand wordt waarge nomen door dokter R. Raaymaakers, Hoofdstraat 68a te Kaatsheuvel, tel. K 4167 - 2050. Loon op Zand Berndijk Hoewel de familie Altmann zich reeds gedurende vier geslachten bezig houdt met de productie van gebreide kleding, is het thans over de gehele wereld bekende huis Bernhard Alt man als zodanig opgezet in 1919. Het begin was uiterst bescheiden, maar vakmanschap en zakentalent maakten het mogelijk, dat reeds in 1922 een eigen fabriek kon worden gebouwd en dat deze in 1925 alweer belangrijk moest worden uitgebreid. Weldra bezat het huis Altmann een Europese faam. Na de annexatie van Oostenrijk week de heer Altmann met een aantal familieleden en vrienden uit naar de Verenigde Staten, waar hij een nieuw bedrijf stichtte, dat een voor Amerika ongekend fraai product leverde en zeer snel in omvang toenam. Na de oorlog volgde de wederop bouw van het Weense bedrijf, dat dank zij de voortreffelijke klank van de naam Altmann overal ter wereld, spoedig niet alleen weer op zijn voor oorlogse grootte was, maar deze ver re overtrof. Thans is het huis Altmann verre weg de grootste producent van luxe breigoederen ter wereld, met 3000 arbeidskrachten in Oostenrijk en twee duizend in Amerika. Buiten Weenen en New York, zijn er Altmann vesti gingen in München, Londen, Mon treal, San Antonio (Texas), terwijl in Bradford een eigen inkoopkantoor is gevestigd, waar alle vezelmateriaal door Altmann verwerkt, wordt inge kocht. ALLE BEWERKINGEN IN EIGEN HAND. Deze laatste bijzonderheid, de eigen inkoop van de vezel-materialen, is een uitvloeisel van de overtuiging van familie Altmann, dat slechts de al lerbeste resultaten kunnen worden bereikt, wanneer ook uit de verfijn de grondstoffen, die worden ver werkt, slechts geselecteerde partijen voor Altmann-producten worden ge bruikt. Ook iedere volgende stap in de productie tot het volkomen gerede eindproduct vindt in de eigen bedrij ven plaats. Van iedere spinpartij uit de eigen spinnerij, worden niet alleen laboratorium-proeven genomen, maar ook volledige machineproeven, ten einde uit te maken hoe precies deze partij garen zal reageren op breien, verven, wassen en confectionneren. DE MATERIALEN. De term „verfijnde materialen", die wij hierboven gebruikten, is wel in alle opzichten verantwoord. Ge bruikt worden namelijk: Shetland wol, Merino wol, Lamswol, Kash mir. In de furblend is een angora type haar bij de wol gemengd. Voor de afwerking en voor enkele speciale producten is Helanca-nylon gebruikt. SHETLAND. Dit is wol, afkomstig van de Shet land-eilanden. De naam is ook toe passelijk op een bepaald type weefsel, afkomstig uit die streken maar nu over de gehele wereld verbreid en zeker niet uitsluitend vervaardigd van de echte Shetland wol. Deze laatste is zeer licht in gewicht, zacht en heel warm. De experts hebben lang voor een raadsel gestaan wat betreft de oorzaak van deze speciale eigen schappen, omdat het niet een be paald ras schapen betrof en boven dien deze bijzondere kwaliteiten niet altijd aanwezig bleken te zijn. Uitein delijk is gebleken, dat de specifieke Shetland eigenschappen juist aan wezig waren in de wol van de scha pen, die uit de heuvels afdaalden naar de kust om zich tegoed te doen aan het zeewier, dat daar ruimschoots voorhanden was. Zeewier staat sinds dien als vast gerecht op het menu van alle schapen op de Shetland-eilanden, terwijl Bernhard Altmann de mooiste partijen van deze fijne wolsoort pleegt te kopen. MERINO- OF BOTANYWOL Deze is afkomstig van het Merino- schaap, van oorsprong uit Spanje en lange tijd een monopolie van dat land. Thans komt de meeste Merino- wol uit Australië. Het is de fijnste en langst-vezelige van de meer algemene wolsoorten. Door Altmann wordt Me- rino-wol verwerkt in twee-, drie- en vierdraadsgarens tot luxueuze swea ters etc. LAMBSWOOL Dit is de internationaal gebruike lijke term voor de heel fijne en zachte wol van schapen tot zeven maanden oud. Behalve de bijzondere fijnheid heeft lambswool als kenmerk, dat de vacht voor de eerste maal wordt af geschoren, zodat één uiteinde van de vezel nog niet eerder is afgesneden. Deze loopt dan ook heel fijn en dun uit, waardoor de producten van lambswool nog zachter aanvoelen. KASHMIR (CASHMERE) Dit de fijnste en zachtste van alle textielvezels, die in enige omvang wordt verwerkt. De producent ervan, de Kashmir geit, leeft op hoogvlakten van Kashmir, Tibet en Westelijk Chi na. Dit dier verenigt in zich alle ver fijning en alle grofheid van Azië, die ons iedere keer weer treffen wanneer wij ermede geconfronteerd worden. Zoals een groot deel van de bevol king van Azië leeft in gruwelijke ar moe en vervuiling terwijl zij de we reld de fraaiste en fijnzinnigste kunstvoorwerpen schenkt, zo leeft de Kashmir-geit op de onvruchtbare on toegankelijke hoogvlakten en wordt uiterlijk gekenmerkt door een lange, vuile gore vacht van hard en prac- tisch onbruikbaar haar. Daaronder echter verbergt het dier een tweede vacht van uiterst fijn vlossig haar. Eens in de twee jaar wordt de vacht geplukt. Ook wordt van de struiken waaraan het dier zijn haar afschuurt, vezelmateriaal gewonnen. Het gewonnen materiaal bevat zo wel de grove als de fijne haren en 't scheiden daarvan is een kunst, die lange tijd het monopolie is geweest van de Schotten. Altmann doet deze bewerking echter in eigen bedrijf en is daar (terecht) trots op. Kashmir kwam voor het eerst naar Europa in de vorm van prachtige warme omslagdoeken uit Kashmia, die door Keizerin Josephine van Frankrijk in de mode kwamen. Deze prachtige doeken kosten tot honderd pond Sterling per stuk en Josephine bezat er verscheidene hon derden van!! De Kashmir-shawls werden in Europa nagemaakt, even eens in de comma-vormige Kashmir dessins. Zij zijn de adellijke voor ouders van de lelijke worteldoeken, die tegenwoordig in België in grote getale worden gemaakt speciaal voor de Nederlandse huiskamers, om daar van koperen snuisterijen voorzien de schoorsteen te sieren. Hoe dit zij, de Kashmir shawl bracht de Kashmir vezel naar Europa en weldra werd deze behalve voor fijna weefsels ook voor verfijnde breigoederen ge bruikt. De prijs is hoog. Dat kan ook niet anders, want behalve de geringe oogst per dier (voor één sweater is de oogst van vier tot zes geiten nodig), is de weg van de vezel een lange en moei lijke. Per voet, per karavaan, per boot, worden de balen naar de Chi nese en Indische havens gebracht; niet zelden is een jaar verlopen voor de balen aan de kust aankomen. In de fabriek aangeland, begint het scheiden van grove haren van de fij ne, van de zwarte uit de lichter ge kleurde, een techniek, die slechts en kele bedrijven ter wereld beheersen, waarna het materiaal gewassen moet worden en verder verwerkt tot wat in het algemeen als het toppunt van luxe wordt beschouwd: sweaters, vesten of mantels van cashmere. De zachtheid en hét voorname uiterlijk van deze producten zijn niet te beschrijven, zij zijn slechts te voelen en te zien. De producten. Van de genoemde materialen worden vervaardigd pullovers, vesten en twinsets voor dames, gebreide bovenkleding voor he ren; verder omvat het productie programma bad- en strandkle ding, die gebracht wordt onder de naam Selfix. Deze laatste en een aantal andere producten van Bernhard Altmann zijn momen teel nog niet in de collectie van de firma Durlacher (O.Z. Voor burgwal 200, Amsterdam) opge nomen. De bad- en strandkleding zal volgend seizoen echter wel wor den gebracht. De thans getoonde collectie is die voor het najaar. Alle stuk ken zijn fully-fashioned, d.w.z. geheel in vorm gebreid, waar door een prachtige pasvorm wordt bereikt, terwijl de naden (die slechts zelfkanten samen voegen) niet behoeven te wor den' afgewerkt en dus uiterst fijn kunnen zijn. Voorzover bandjes nodig zijn Lambswool sweater met intarsia (geheel met de hand op naalden gelegd), patroon. Model Bernhard Altmann, Wenen, Nederlandsche Gemeenten te '-Grarenhage. 6. Voorstel tot het bepalen dat wordt voorbereid de herziening van het uitbrei dingsplan in hoofdzaak en de partiële plan nen voor de kommen Kaatsheuvel en Loon- opzand. 7. Voorstel tot vaststelling van een nieu we verordening op de keuringsdienst van slachtdieren, vlees en vleeswaren in de ge meente Loon op Zand. 8. Voorstel tot het verlenen van mede werking ex artikel 72 der Lager-Onderwijs- wet 1920. 9. Verzoek van het bestuur van de R.K. ULO, Pius X, Mgr. Volkerstraat 15 te Kaatsheuvel, om een jaarlijkse vergoeding tot een bedrag van f 1400 voor de aan ge noemde school verhonden godsdienstleraar. 10. Behandeling van een schrijven van gedeputeerde staten inzake de uitbreiding van de electrificatie, de verkaveling van 't bovengrondse net en de daarmede gepaard gaande vernieuwing van de straatverlich ting te Loon op Zand. 11. Voorstel tot voorlopige vaststelling i de gemeenterekening met de daarbij be- jnde bedrijfsrekeningen over het dienst jaar 1955. Verwezen wordt hierbij naar het rapport van de commissie tot onderzoek en het antwoord van burg. en weth. 12. Voorstel tot goedkeuring van de be groting van de Instelling voor Maatschap pelijke Zorg voor 1958 en vaststelling van de gemeentebegroting, de bedrijfsbegrotin- gen en de bijbehorende begrotingswijzigin gen voor 1958. 13. Rondvraag. P Een vakkundige reparatie is zijn geld waard. Maar dan naar de VAKMAN. Uw bril of uw horloge, uw klok of uw wekker, wordt vlug, accuraat en 2 vakundig gerepareerd bij UI BAL. Zondagavond zal in zaal Echo der Duinen een bal worden gehouden. De muziek zal verzorgd worden door The Lucky Stars. Op Koninginnedag a.s. zal in genoemde zaal 's avonds worden gedanst. SCHUTTERIJ VAN HET GILDE ST. CRISPIJN. Zaterdag hield de schutterij St. Crispijn een wedstrijd tegen Rozenplant in 't Woud uit Tilburg. Deze keer hadden de schutters uit Loon meer geluk dan de Tilburgers, want met 872 punten tegen 835 punten gingen zij met de overwinning strijken. De beste schutter van St. Crispijn was A. van Vught met 106 punten en bij Rozenplant in 't Woud toonde K. Schouten zich met 103 punten de meester. Er werden 4x5 pijlen verschoten. De gedetailleerde uitsla- g luidden: St. Crispijn: A v Vught 106 punten; M v d Velden 101; B v Noye 100; W v Noye 97; M v Loon 95; J Hamers 92; J Bie- mans 89; P v d Velden 80; P Coomans 88; J Boons 84; J IJpelaar 80; P v Loon 79 pt. Rozenplant in 't Woud K Schouten 103 pt.; P. Ausums 98; F. Kollenburg 96; F v Weert 96; J Boor 95; A v Weert 93; L v d Wouw 89; J v Zeeland 85; F v Zon 83 pt. CENTRAAL BUURTCOMITÉ. Programma Koninginnedag 1958. Het Centraal Buurtcomité heeft thans het programma voor Koninginnedag 1958 ge reed. Het zal trachten voor elk wat wils te bieden. Zo zal dus deze feestdag niet on opgemerkt voorbij behoeven te gaan. Vele voorbesprekingen hebben plaats gehad, zo dat het volgende programma uit de bus is gekomen 10 uur Kinderoptocht, waaraan mede werking wordt verleend door de Kon. Erk. Harmonie Concordia. Op verzoek van de Eerw. Fraters zal dit jaar de te volgen route belangrijk worden ingekort, omdat ook de jongere kinderen mee kunnen doen. De route wordt per cir culaire bekend gemaakt. 11 uur Aankomst van het Pierement i.d. v. Rijckevorselstr. 11.15 uur Wierronde. 10.45-10.50 uur rugnummers afhalen bij J. v. Wezenbeek, van Salm-Salmstraat 7; start en finish in de Willibrordusstraat. 13.15 uur Bijeenkomst fabriekselftallen nabij het Parochiehuis. 13.30 uur Afmars van de fabrieks-elf tallen naar het voetbalterrein, voorafgegaan door de Kon. Harmonie Sophia's Ver. 14 uur Aanvang voetbalwedstrijden. 1 H Brands - G. van Lier; 2 Brabant - RKJB; 3 Hollandia/Verschuren - v. d. El- zen/Sengers; 4 Neerlandia - Beerens/Jac. v. d. Lier. Vrijgeloot voor de le ronde: de firma van Esch; vervolgens kwart finale, halve finale en finale. Tussen deze voetbal wedstrijden in zal een handbalwedstrijd wor den ingelast. Na afloop uitreiking wisselbeker en an dere prijzen. 20 uur Rei-dansen en demonstratie door de leden van de RKJB en RKBB op het Oranjeplein. 20.30 uur Grote Fakkeloptocht, waarvan getracht wordt iets bijzonders te maken. Wij verwachten dan ook deelname van groot en klein. Het pierement zal ook aan de fak keloptocht deelnemen en op alle punten waar de kinderoptocht niet kan komen, aan wezig zijn. De route wordt ook per circu laire bekend gemaakt. Vergeet vooral niet op die dag de natio nale driekleur uit te hangen! DAMVERENIGING G.E.O. Op de weze week gehouden bestuursver gadering van bovengenoemde vereniging is definitief besloten over' te gaan tot het or ganiseren van een wedstrijd met als inzet wie zich Kaatsheuvels damkampioen mag noemen. Door het bestuur is reeds gezorgd voor een zeer deskundige wedstrijdleider en ook is reeds contact opgenomen met een van de provinciale hoofdbestuurders om deze avond te komen inleiden en openen. Middels een circulaire die huis aan huis bezorgd zal worden, worden alle damlief hebbers, speciaal ook de z.g. huisdammers, uitgenodigd aan deze unieke wedstrijd te willen deelnemen, opdat hij die zegevierend uit het strijdperk komt zich ook met recht kampioen kan noemen. Met het bestuur van de zustervereniging gevestigd in café de Viersprong, is ook reeds schriftelijk contact opgenomen en om sportieve medewerking gevraagd, opdat deze wedstrijden werkelijk met succes bekroond zullen worden. De aanvang van deze wedstrijden is gepland op zaterdag 10 mei a.s. Op de voor a.s. zon dag op het programma staande verplichte jaarvergadering in café Th. van Boxtel zal een en ander nader besproken worden en meer gestalte worden gegeven. T.z.t. zal hierop nog wel nader worden teruggeko men, zodat ongetwijfeld voor de vereniging en voor alle damliefhebbers zeker weer en kele spannende en genoeglijke avonden te wachten staan. Geheel in vorm gebreide jumper van lamswol. De kraag is afstaand en a-symetrisch. Bernhard Altmann, Wenen/New York.

Echo van het Zuiden | 1958 | | pagina 14