LAATSTE BERICHTEN UW MUK PURE MUSICEERVREUGDE bij het Brabants Kamerorkest. HUWELIJKSKANSEN DE AVONTUREN VAN BIM EN BAM Prisma horloges Stassar Waalwijk op 10 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 4 JULI 1958 10 Wielrennen Zoals gebruikelijk verzetten de minderheden in de Staten; zich ook nu weer tegen het feit, dat dat de KVP in dit college alle zetels bezet. Voor dit verzet meende men thans des te meer reden te hebben, doordat in de vacature van jhr. mr. Smits van Oyen een katholiek als candi- daat was gesteld. De fractieleider van de PvdA, de heer v. Lienden, kon geen be wondering opbrengen voor de wijze, waarop de KVP de voor ziening in deze vacature had behandeld. Uit de krant had hij moeten vernemen, dat de KVP voor de vervulling van deze va cature een kandidaat uit eigen kring stelde. Hij verweet de KVP-fractie een bereidheid tot samenwerken en hij deelde me de, dat de PvdA-fractie voor wat de vervulling van deze va cature betrof blanco zou stem men. Een dergelijke verklaring werd ook afgelegd door de frac tieleiders van CH, VVD en AR. De fractie-leider van de KVP, de heer Teijssen, zette daarop het standpunt van de KVP-frac tie uiteen, die van mening is, dat het provinciale belang, het best wordt gediend met een zo homogeen mogelijk college van GS. Hierdoor wordt een sterke bestuurskracht gewaarborgd. Bovendien zou het een misken ning van de verkiezingsuitslag betékenen, aldus spr. indien de KVP haar medewerking zou ver lenen aan een wijziging van sa menstelling van het college van GS. Verder wees spr. er op, dat de KVP altijd alle respect heeft getoond voor de aanspraken en verlangens van minderheden, en hij verwees daarbij o.m. naar de samenstelling van diverse commissies. De stemming leverde als re sultaat op, dat de heren G. P. Philippart, mr. Th. Heere, ir. H. A. van Haaren, drs. A. v. d. Poel en P Coppes met vrijwel alge mene stemmen werden henko- zen. In de vacature jhr. mr. Smits van Oyen werd met 50 van de 63 stemmen gekozen de heer F. H. J. van den Eeren- beemt, wethouder van Den Bosch, zodat weer alle zetels door KVP-leden bezet zijn. Als buitengewoon lid van GS werd nog gekozen mevr. Jansen- Twaalfhoven. Provinciaal Nieuws EERSTE VERGADERING VAN STATENCOLLEGE. Leden van G.S. gekozen. Dinsdagmorgen kwam het nieuwe college van provinciale staten voor het eerst in verga- dening bijeen Ter gelegenheid van de installatie van 't nieuwe college hield de commissaris van de koningin, prof. dr. J. E. de Quay, een korte toespraak, waarin hij de 54 herkozen leden begroette en 'n bijzonder woord van welkom richtte tot de 10 nieuwe leden. Na enkele woor den gewijd te hebben aan jhr. mr. Th. Smits van Oyen, die niet in de staten is terugge keerd, sprak de commissaris over de betekenis van het lid maatschap van de staten en over de taak van dit college, die cer- geleken bij vroeger jaren toch wel in omvang is toegenomen. Hierna werden de mleeste stuk ken voor de eerste gewone zit ting naar de zes afdelingen ver- wezen. Woensdag werd de zitting voortgezet voor de verkiezing van de leden van Ged. Staten. Tweede zomerconcert op erf van Gouvernementspaleis Met zijn tweede zomerconcert op het erf van het Gouverne mentspaleis te Den Bosch heeft Het Brabants Kamerorkest o.l.v. Evert v. Tright woensdagavond een groot aantal toehoorders bijzonder veel vreugde bereid. Een intense vreugde mogen we wel zeggen, want nimmer tevo ren hebben wij dit gezelschap zo glanzend en vivantesk horen musiceren als ditmaal in de koele serene stilte van de zo meravond. Hoe puur en volko men was ide musiceervreugde in Geminiani's concerto grosso op. 3 no. 3 in E klein Een prachtige jubilante en toch geserreerde toon kreeg dit su blieme manlijke stuk muziek uit de school die men tegen woordig wel graag als a-roman tisch bestempelt. Flonkerend met een warme diepe glans was het spel van Pierre Jetteur in de solodelen en de edele direc tie van Evert van Tright bracht deze uitvoering tot het niveau van een ideale vertolking De betovering bleef, want di rect daarop volgde de gracieuse muziek van het oorspronkelijk voor twee violen, altviool en contrabas geschreven Diverti mento in D groot van Johann Michael Haydn, met als nouve auté voon die tijd een rondo als langzaam deel. Puntig en virtu oos is de finale van dit char mante stuk muziek, dat van Het Brabants Orkest alle zwierige voornaamheid kreeg die het be hoeft. Na de pauze Mozart's Eine kleine Nachtmusik. Wie mocht denken, dat dit stuk kamermu ziek bij uitstek niets meer te bieden heeft, omdat het in de catergorie „populair" terecht maar ten onrechte als men aan dit woord niet de juiste beteke nis toekent is gekomen, die heeft woensdagavond weer op nieuw kunnen ontdekken van welk een paradijselijke schoon heid deze muziek is en tot welk een volkomenheid de strijkers in harmonisch speï en tegenspel hier kunnen geraken. Evert van Tright en zijn orkestleden heb ben deze ravissante schoonheid in een stralende vertolking ge realiseerd. En dan ten slotte een werkje met veel onder- en tegenstro mingen. Maar daarom niet min der boeiend en bekoorlijk, die „Simple Symphony'' van Benja min Britten.' De thema's uit ver schillende werken, gecompo- néerd tussen zijn negende en twaalfde jaar, heeft Britten op twintigjarige leeftijd verwerkt tot deze vierdelige kleine, een voudige symphonie. Doortrok ken van een jongensachtige jo ligheid is het eerste deel „Bois terous Bourree", van een uitge laten speelsheid het „Playful Pizzicato", sterk herinnerend aan de zware lyrische melodiek van Grieg de „Sentimental Sa rabande" en van een wat be- zonkener blijdschap de „Frolic some Finale". Met de verrukke lijke vertolking van dit laatste werk bewees Het Brabants Or kest eens te meer zich in enkele jaren tijd te hebben geplaatst aan de top van de nederlandse kamerorkesten. Viermaal riep een ovationeel applaus dirigent Evert v. Tright terug op het podium en in deze hulde voor dit prachtige gave concert deelde uiteraard het he le orkest. Zeker niet onver meld mag blijven de bereidwil ligheid van Philips, die ook voor dit concert weer haar nieuwe elektro - akoestische geluidsin stallatie beschikbaar stelde en daarmee zorgde voor 'n geluids weergave in de openlucht zoals men zich die niet idealer wen sen kan. Gaarne willen wij nog wijzen op het derde en laatste concert in deze serie op maandag 21 juli a.s. Uitgevoerd zullen dan wor den werken van Vivldat (De vier Jaargetijden), Schuhert (Fünf deutsche Tanze en Roussel (Sinfonietta). PLAN VOOR TIENDUIZEND FLATS VOOR MILITAIREN. In de algemene vergadering van de Nederlandse Katholieke Vereniging van Militaire Amb tenaren (beroeps-onderofficie ren) „St. Martinus" is medede- deling gedaan van plannen voor de bouw van 10.000 flatwonin gen voor militairen. Deze plan nen aangepast aan adviezen van de minister van Volkshuisves ting en Bouwnijverheid ir. Wit te, voorzien in de bouw wan ei gen woningen, waarvan de mili tairen de koopsom kunnen af lossen in 'n maandelijkse huur. Een geldstorting vooraf is hier bij niet nodig. Het zou mogelijk zijn, dat deze 10.000 woningen binnen twee jaar gereed komen. (Volkskrant) DIR.GENERAAL VRAAGT ONTSLAG. Ir. J. A. P. Francke, directeur generaal van de voedselvoorzie ning, heeft minister Vondeling (Landbouw) zijn ontslag aan geboden kort voordat deze ver trok naar de Europese land- bouwconferentie in Stresa (N. Italië). Ir. Francke kon zich niet langer verenigen met dé land bouwpolitiek van de minister. De directeur-generaal was het ook niet eens met de reorgani satie van verschillende diens ten van 't ministerie van Land bouw, Visserij en Voedselvoor ziening, waarmee de minister reeds bezig was of die hij nog van plan is door te voeren. WERKLOOSHEID IETS GEDAALD. In de maand juni is het aantal werkloze mannen met 5730 ge daald tot 58.907; dat is overigens nog ruim de helft meer darv het totaal op eind juni 1957. 'Het aantal werkloze vrouwen daal de in dezelfde maand van 4864 tot 4824. Eind juni waren 14.675 mannen ondergebracht op aan vullende werken. De totale ge registreerde mannelijke arbeids reserve bedroeg dus per eind juni 73.582 (eind mei 81.171 en eind juni vorig jaar 31.484). AMSTERDAMSE RAAD ACCOORD MET STADHUISPLANNEN. Zonder noemenswaardig debat heeft de Amsterdamse gemeen te raad woensdagavond 't voor stel van B en W aangenomen om de architecten Berghoef en Vegter uit te nodigen hun voor lopig plan voor een nieuw stad huis) definitief uit te werken. GROTE BRAND TE UTRECHT. Loon cp Zand Voetbalsport BRAZILIANEN WEZEN WEG NAAR VOETBAL-VER- NÏEUWING. De Sport-correspondent van de Volkskrant schrijft Deze finale was onvergetelijk. Zij betekende vóór alles een grootse ze ge voor de sport, voor de Olympische gedachte en voor de verbroedering der volkeren. Er werd zo correct, zo volmaakt kameraadschappelijk ge speeld, dat men duizenden kopieën van de film van deze eindstrijd over de gehele wereld zou moeten zenden. En niet alleen naar voetbalclubs en sportverenigingen, maar ook naar de Verenigde Naties, naar de Prawda en naar Tass, naar Libanon, Algiers, Zuid-Afrika en Little Rock en wel licht, ja helaas wellicht ook naar West-Duitsland, aldus begint een hoofdartikel dat Svenska Dagbladet maandag wijdde aan de eindstrijd om de hoogste voetbaltitel. Deze uit spraak geeft de stemming onder het Zweedse volk op zeer juiste wijze weer. Over teleurstelling over de Zweedse 5 - 2-nederlaag wordt dan ook met geen woord gerept. Vóór alles zijn de Zweden blij dat dit voetbalfestijn, dat met opoffering van tijd, kosten en moeite tot in de tails gedurende acht jaar werd voor bereid, zo'n grandioos slot heeft ge had. Van ganser harte deelt men in Stockholm in de vreugde der Brazi lianen, die van duizenden Zweden gelukstelegrammen ontvingen, terwijl 't trainingscentrum buiten de hoofd stad met bloemen werd overstroomd. „In de strijd tussen 22 gentlemen heeft het team gewonnen, dat voort durend met kop en schouders boven de anderen heeft uit gestoken. Laten wij hopen dat de Brazilianen met hun wonderschoon spel, hun verbazing wekkende techniek en hun pijlsnelle fantasie de weg zullen wijzen naar de zo hard nodige vernieuwing van het voetbal. Daar hebben de beste we reldkampioenen aller tijden recht op", aldus Stockholms Tidningen. Extra beloning. Vandaag bereidden de Brazilianen zich reeds nerveus op de thuisreis j voor. Het laatste deel van de tocht zal vanaf Pernambuco in het privé- vliegtuig van Braziliës president wor den gemaakt. In Rio de Janeiro-in- feestroes wacht de overwinnaars een extra beloning van 35.000 gulden. Bovendien garandeert de regering al le spelers goed betaalde betrekkingen met pensioen. De kans is echter groot, dat Maz- zola, Vava, Didi en de 17-jarige Pele hiervan geen gebruik zullen maken. Middenvoor Mazzola, die Italiaanse ouders heeft, heeft van Milano nu een definitief aanbod van 800.000 gulden gekregen. Atletico Madrid heeft het oog op de laatste drie ge vestigd. De geschiedenis leert, dat de orga nisatie van een wereldsportevenement maar al te vaak verlies oplevert. Van daar dat „toemooi-generaal" Holger Bergerus, die de financiële verant woording van dit wereldkampioen schap heeft gedragen, vandaag een zucht van Verlichting heeft geslaakt. De 35 matches hebben 821.363 be talende toeschouwers getrokken. De opbrengst van 9 miljoen kronen die samen met de anderhalf miljoen van de TV tien-en-een-half miljoen kro nen, dat is bijna 8 miljoen gulden ma ken, heeft de verwachtingen verre overtroffen. Brazilië zal bij de ver deling van dit bedrag het leeuwen deel krijgen. Holger Bergerus is ech ter niet helemaal tevreden. Hij zei: „Dit toernooi heeft zonneklaar be wezen dat de televisie voor de sport levensgevaarlijk is. Zonder TV wa ren de inkomsten, vooral wat Stock holm betreft, zonder enige twijfel hoger geweest. Persoonlijk ben ik van mening dat de anderhalf miljoen kronen, thans door de TV betaald, te weinig zijn. Voor de toekomst gaat 't er om, dat de sport zeer scherp stel ling neemt ten opzichte van televisie uitzendingen". De vreugde in Brazilië. Men zal wel vernomen hebben dat er grote festiviteiten in Brazilië wor den georganiseerd om het overwin nend elftal naar waarde te ontvan gen. Maar hoe men dat daar pleegt te doen, daarvan leveren de enthousi aste festiviteiten bij het ontvangen der wereldschokkende berichten over de glorieuze overwinning in Europa een klein staaltje. In de hoofdstad zijn 4 doden ge vallen bij volksoplopen en feestelijk heden, 2 personen stierven aan hart aanvallen en 80 personen moesten in ziekenhuizen worden opgenomen. Niet alleen vreugde, maar ook de dood Waalwijk GESLAAGD. Voor het eindexamen aan de Ho gere Confectieschool te Amsterdam slaagde de heer Jacques Roodenburg alhier. Vaders behoren te zorgen voor hun zonen. Dikwijls moeten zij zich - en dat is wat anders - zorgen maken over hun zonen. Het eerste is een natuurlijke plicht, het tweede een zo bekend verschijn sel, dat men wel moet aannemen, dat het onverbrekelijk is verbonden met een gezond familieleven en met nor male gezinsverhoudingen. Er zit dus niets verontrustends in. Het zijn niet alleen de onvermijde lijke boevenstreken, die de jongelui uithalen, waarover rechtgeaarde va ders zich op gezette tijden het hoofd breken, maar meer nog de punten op het rapport, de studie, de vakoplei ding en de keuze van het juiste be roep. Iedere vader houdt zich bezig met de toekomst van zijn zoon, min stens tot deze de voet heeft gezet op de onderste sport van de maatschap pelijke ladder. Maar ook laten vaders, waar het de toekomst van de zoon betreft, gaarne aan hun verbeelding de vrije loop. Hoe jonger de zoon, hoe uitge breider en roziger vader's dromen. En daarin brengen de jongens het dan heel ver. Jongens moeten trouwen. In die plannen en fantasiën is het bijna iets dat vanzelf spreekt, dat de zoon op een goede dag het meisje vindt, dat zijn vrouw zal worden. Heel wat vaders rekenen er zelfs op nog eens grootvader te worden. De zoon wordt verondersteld te zullen trouwen en bovendien daar niet te lang mee te wachten; als hij met zijn dertigste jaar nog niet ge huwd zou zijn is dat voor veel vaders een teleurstelling. Denken de vaders nu met recht zo over de toekomst? Inderdaad. Maar er zullen er toch niet veel zijn, die zullen weten, dat zij in de statistieken een grondslag kunnen vinden voor hun toekomst plannen. De Nederlander is trouwlustig. Uit de waarnemingen van het Cen traal Bureau voor de Statistiek is na melijk gebleken, dat van alle 30-ja- rige Nederlandse mannen nog geen kwart ongehuwd is. Hoe trouwlus tig de mannelijke Nederlandse jeugd BIM EN BAM VERVEN DE VLAGGESTOK. „Man. je hebt geen ladder nodig" zo zegt vriend'lijk de giraf. „Als ie van mijn nek gebruik maakt, klim je zo maar op en af." Dat vindt Bim natuurlijk prachtig en hij klimt er aanstonds op. Zie hem vrolijk aan 't vergulden, prachtig wordt zo straks die knop! Bam, die denkt aan 't „voor wat hoort wat", is de moestuin ingegaan en hij brengt hier ter beloning 'n grote malse wortel aan. En giraf vergeet plots alles, bukt zich, neemt een grote hap, „Nou," zegt Bim, van verf nog druipend, „Bam, bedankt voor zo 'n grap. ter lost de rechtsbuiten een harde kogel die juist onder de lat doel treft, 1 1. Steeds feller werden de aanvallen van Rimboe, doch telkens kon de achterhoede de zaak klaren. Zo kwam met deze gelijke stand het einde van deze spannende wedstrijd, waar in beide ploegen kregen wat zij verdienden. A.s. zondag is Berkdijk vrij. Rimboe speelt zijn laatste promotiewedstrijd tegen Audacia. Hoewel er voor Rimboe weinig meer aan gelegen is, zullen de mannen uit Wouw alles in het werk stellen om baas te blijven over Audacia. Door een overwin ning immers zijn ze ongeslagen gepromo veerd. Zou Rimboe a.s. zondag zegevieren over Audacia, dan is het voor Berkdijk een bijzonder gelukkige dag. Hierdoor zouden de rood-zwarten, zonder zelf te voetballen zondag reeds gepromoveerd zijn. liets wat iedere Berkdijk-supporter, maar ook zeker de spelers zelf, van ganser harte hopen. TOUR DE FRANCE. GERRIT VOORTING GREEP GELE LEIDERSTRUI. De successen, waarmee de Nelux-ploeg deze week inzette, hebben zich na een kleine tegenslag voortgezet. Maandag kre gen de gecombineerd Nederlands-Luxem burgse strijdkrachten het hard te verduren, toen de franse nationalen hard toesloegen. Wim van EsGmiste de aansluiting bij een groepje vluchtelingen, dat er zo hard aan trok, dat het grote peloton, waarin bijna alle Nederlanders ruim 12 minuten na win naar Sabbadini binnenkwamen. Alleen Gerrit Voorting wist zich nog te handha ven en zijn vierde plaats in het algemeen klassement wekte bijzondere verwachtingen voor de komende dagen. En zo is het ook gegaan, want in de rit van dinsdag van Caen naar St. Brieux over een afstand van 223 km greep Gerrit Voorting naar de hoogste plaats en op de wielerbaan van St. Brieux wist hij zijn grootste concurrent Mahé (F.) achter zich te houden, zodat het gele tricot weer in het bezit van de Nelux- ploeg kwam. Pas 11 min. later kwam het grote peloton binnen met de drager van de gele trui Bauvin (F.) en alle andere leden van de Neluxploeg, behalve Lahaye, die 17 min. naar winnaar van Geneugten (B). over de eindstreep ging. Van St. Brieux naar Brest ging het ook weer best. Het waren ditmaal de jonge kemphaantjes uit de Nelux-ploeg, die tot nu toe niet veel van zich hebben laten ho ren, maar die nu reden alsof de duivel hen op de hielen zat. Damen en Lahaye kwam resp. als 5e en 6e binnen en Bolzan en v. d. Borgh als 12e en 13e. Padovan (It.) ging als eerste over de eindstreep, maar dit ita- liaanse heerschap drukte de Brit Robinson vlak voor de finish op zo'n unfaire wijze van de weg af, dat de franse kamprechters geen ogenblik aarzelden en de eerste plaats aan Robinson toekenden. Jammer was, dat Lahaye door ontactisch rijden voor de Ne lux-ploeg de eerste plaats in het ploegen- klassement verspeelde, hetgeen een strop van f 1700 betekende. Gerrit Voorting, die op zijn gemak in het grote peloton mee- wandelde, verloor geen seconde op zijn be lagers en bleef dus in het bezit van het be geerde tricot. Na de rit van woensdag waren de stan den Alg. klasement 1 Voorting (Nelux) 34.40.55; 2 Mahé (Fr.) 34.41.55; 3 Geminiani (.C.M. Fr) 34. 43.27; 4 ex aequo Gilbert Desmet (B.) en Botella (Sp.) beiden 34.45.44; 6 Bauvin (Fr.) 34.47.13; 7 Morvan (W.Z.W.) 34. 48.15; 8 Barone (Parijs N.O.) 34.49.45; 9 Favero (It.) 34.50.23; 10 Planckaert (B.) 34.50.36; 11 Foré (B.) 34.50.37; 12 Dar- rigade (Fr.) 34.51.05; 13 Graczyk (C.M. Fr.) 34.51.16; 14 Robinson (Int.) 34.51. 54; 15 Adriaenssens (B.) 34.52.46; 16 Sab badini (WZW) 34.53.18; 17 Gainche (WZ W) 34.53.26; 18 v. Geneugden (B.) 34.53. 33; 19 Bobet (Fr.) 34.53.48; 20 ex aequo: Anquetil (Fr.) Nencini (It.) en Ernzer (Nelux) allen 34.54.18; 26 v. d. Borgh 34. 55.28; 28 Gaul 34.56.20; 35 W van Est 34.59.28; 43 de Jongh 35.04.41; 51 Bol zan 35.06.30; 54 Damen 35.06.35; 63 P. van Est 35.07.06; 73 Kersten 35.08.46; 78 Schmitz 35.12.53; 83 Lahaye 35.22.12. Alg. ploegenklassement. 1 Frankrijk (Mahé, Bauvin en Darriga- de 104.20.13; 2 België 104.26.57; 3 Cen traal Midden Frankrijk 104.29.07; 4 Nelux- ploeg (Voorting, Ernzer, van den Borgh) 104.30.41; 5 West-Zuidwest 104.34.59; 6 Intern, ploeg 104.44.09; 7 Italië 104.47.25; 8 Parijs Noordoost 104.50.04; 9 Spanje 104.59.15; 10 Zwitsers-Duitse ploeg 105. 09.54. Puntenklassement. 1 Graczyk (Centr. m. Fr.) 65 pt.2 Dar- rigade (Fr.) 88 pt.; 3 Voorting (Nelux) 110 pt.; 4 Baffi (It.) Ill pt.; 5 Planckaert (B) 126 pt.; 6 Gainche (West Z.W.) 132 pt.; 7 Bauvin (Fr.) 136 pt.; 8 Hoevenaars (B) en Wim van Est (Nelux) 152 pt.; 10 Ba rone (Parijs N.O.) 161 pt. Bij een grote brand bij een houtfirma in Utrecht is voor meer dan een miljoen aan hout verloren gegaan. DE REGERING IN BELGIE. Gaston Eyskens, minister-president in België heeft gisteren voor de Kamer zijn programma ontvouwd, o.m. verkorting van de diensttijd van 15 op 12 maanden, ver hoging van pensioenen, gelijkstelling onder wijs e.a. De liberale partij heeft met grote meer derheid besloten de CVP regering niet te steunen. P.V. DE LUCHTBODE. Wedvlucht vanuit Pont St. Maxence. Af stand 312 km. In concours 57 duiven. Ge lost om 7 uur. Wind ZW. Aankomst eerste duif 12.51.31. Uitslag: Pvd Velden 1, 10, 16; M Vera 2, 4, 19; H Leermakers 3; A Vriens 5, 8; A Spapens 6; A Vugts 7, 14, 15- P Verschuren 9, 11; A Burens 12; K v Èsch 13, 17, 21; G IJpelaar 18; M v d Linden 20 F Krol 22. Woensdag 2 juli werd voor jonge dui ven een wedvlucht vanuit Wernhout ge houden. De duiven werden donderdagmor gen gelost. GESLAAGD. Voor het examen HBS-A slaagde de heer L. van Lier. Voor het onderwijzersexamen slaagde de heer J. Heuer, alhier. Hij kreeg zijn plei- ding aan de kweekschool St. Gerardus Ma- jella te Dongen. VOETBAL. Woensdagavond werd de jaarlijkse ker- miswedstrijd tussen een elftal van oud-ln- j diëgangers onder de naam KNIL tegen een combinatie van Uno Animo gespeeld. Na de wedstrijd was het een gezellige bij- eenkomst in café de Nieuwe Financiën aan de Kasteellaan, waarmee de kermis werd ingezet. VERENIGING VAN BEJAARDEN. Dinsdag j.l. hield deze nieuwe vereni- ging haar tweede vergadering om te ko- men tot een concretere uitvoering van haar plannen. Opnieuw gaven zich meerdere le den op. De belangstelling voor dit werk was groot. Geachte Redactie, Heer Versteeg, volgens mij is anonimi teit altijd geen bewijs van „niet durven". Er kunnen zich wel eens omstandigheden voordoen, waarop het wenselijk is een schuilnaam even aan te nemen. Heeft U dat nooit ervaren, dan bent U een gelukkig mens! v. d. H. te W. r fCtH Copyright P. I. B Box 6 Copenhogen

Echo van het Zuiden | 1958 | | pagina 10