1 CtMock (rnflteïkfcdu^ SENSATIE VERKOOP „le Pelikaan" vers lamsvlees W. VAN SCHUNDEL TT Geertruidenberg Stassar BRILLEN Waalwijk Likdoorns NU fantastisch voordelige NU spotgoedkoop Bijpassende slips 98 c. NU spotgoedkoop 60 c. CO c. 45 NU spotgoedkoop UW WARENHUIS 35 Ondervindt 't Sanger» wint 't VOOR JUISTE STEUN,.. Fa. van Brunschot Adverteren doet verkopen /lijmen hengelvereniging de hut. Waspik Heusden Sprasig-Capelle Waspik Raamsdonk Duivensport Raamsdonktvotr Wratten Eelt i 30.000 meisjes-pyama's Onze lakenverkoop merk TRADITIE gaat door TRICOTHUiS - Heuvelstraat 97 - TILBURG Diesenseweg 43 - HBLVARENBEEK Vanaf aBs. dinsdag verkrijgbaar Grotestraat 219 - Waalwijk HAARD Piet van Woensel Voor een cursus J. DE GROOT Te koop zelfstandige hulp JLJIU HBJliU VAIN JHJü'i' Z/UlLUbrv VAIT" T 1V1J17/1U O om Ui'inuiv J-.SW GESLAAGD. Op het te Utrecht, Den Bosch en Nijme en gehouden examen, slaagde onze dorps- ;noot W. Schoonen jr. voor de diploma's eester gasfitter, waterfitter en loodgieter SUPPORTERSCLUB VLIJM. BOYS. De supportersclub Vlijmense Boys hield café H. Boom haar jaarvergadering. De pkomst was bevredigend; de diverse pun- ;n van de agenda werden vlot en met grote (eerderheid van stemmen aangenomen. )ok het jaarverslag van de secretaris-pen lingmeester bleek weer prima verzorgd.Wat iet reizen van het komende seizoen be- tft, hiervoor werd dezelfde regeling ge- roff'en als het vorig jaar. Voor iedere uit wedstrijd moet men zich vóór donderdag .jj H. Boom opgeven. Onder grote belangstelling vond zondag ie eerste wedstrijd plaats van de Hengel- portverenigingen uit Nieuwkuijk, Haarsteeg ,n Vlijmen om de pracrhtige wisselbeker en indere fraaie prijzen. Voor het uitreiken van de prijzen bracht je voorzitter van de Hengelvereniging de Hut, de heer C. v. d. Meijden, dank aan dien die hadden meegewerkt aan het sla gen van dit concours. Voorzitter Trum van je vereniging Nieuwkuijk, sprak woorden wan dank aan de organiserende vereniging foor de correcte leiding en de prachtige (rijzen. De volgende wedstrijd vindt plaats te laarsteeg op zondag 21 sept. Uitslag prijzen, korps: Haarsteeg 524 gr idijmen 210 gr., Nieuwkuijk 117 gr. PersoneelTh. Ketels Haarsteeg 401 vis; 2 W. v. Overdijk 150 gr.; 3 H. Boom 26 gr., 4 F. van Gestel 103 gr., 5 M. van (elft 100 gr., 6 A. Musch 100 gr., 7 Trum )4 gr., 8 H. v. d. Meijden 90 gr., 9 B. Wiel jr. 84 gr., 10 v d.. Wiel sr. 82 gr. 'otaal 24 prijzen. WIELRENNEN. In de Ronde van Liempde legde v. d. ,'en beslag op de 12e plaats. Pardoel werd :3e en v. Weert 20e. G. v. d. Wiel, de jeugdige nieuweling, reed ook een goede wedstrijd, maar kwam le laatste ronde te vallen. VOLLYBALSPORT. De Volleybalclub Ever Ready, nam zondag deel aan het groot Volleybal-tour- hooi te Uden en behaalde de 2de prijs. UITSLAGEN VOETBAL. De VlijmenseBoys waren zondag te gast bij Zaltbommel voor het spelen van twee vriendschappelijke wedstrijden. De uitslagen Waren Zaltbommel - Vlijm. Boys 1-4 Zaltbommel - Vlijmen 3-2. WEDVLUCHT PARKESTONE. De duiven van Parkestone, die zaterdag middag zouden worden gelost, zijn niet ge lost voor maandag, in verband met de zwa re mist. Om 18.15 pakte van Esch-Parijs de eerste, even later K. Kiviets de 2e, van Stokkum der derde en Meesters de vierde. Het was een zware vlucht. Zaterdag wederom een wedvlucht vanuit ■Parkestone, ditmaal door de Kring Breda georganiseerd, met als hoofdprijs een luxe :agen. In Vlijmen was de deelname bij de ikorving groot. 1AANDVERGADERING DE ZWALUW. Zaterdag maandvergadering de Zwaluw in café den Braai. Belangrijke agenda. En kele leden moeten nog prikken voor het hok- eoördinaat. VISCLUB DE HUT. j Zondag maandvergadering van de Vis club de Hut. Op de agenda komen enkele belangrijke punten voor i.v.m. het vis- concours. NIEUWE RAAD VEDGADERDE. Wethouders Kuijsters en van Kuyk herkozen. Dinsdagmiddag 1.1. gingen de gedachten van kermis vierend Waspik uit naar de ver gaderzaal in het Gemeentehuis, waar Bur gemeester van Erp om 3 uur voor het eerst zijn nieuwe raad bijeen had geroepen. I Na de beëdiging van de elf raadsleden sprak de burgemeester een kort woord, waarbij hij zich speciaal richtte tot de twee nieuwe leden van de raad de heren J. van Dongen en Th. Smits. Spreker zei, niet ver der te zullen ingaan op de grote verant woordelijkheid welke bij de leden van de raad berust, maar wel vroeg hij hun steeds te oordelen vanuit het algemeen belang, zo dat steeds het algemeen welzijn als richt snoer zou dienen. De voorzitter hoopte er verder in te zullen slagen door een vrucht' bare en prettige samenwerking tussen B en W. en de raad in Waspik een sfeer te scheppen waarin het voor iedereen goed le ven is. Bij de mededelingen en ingekomen stuk ken bracht de heer van Iersel nog eens de kwestie der huurachterstand van een tien- f tal huurders van gemeentewoningen voor een totaal bedrag van f 280. - ter sprake. Candidaat volgens afspraak. Voor de wethoudersverkiezing waren slechts twee stemmingen nodig om evenzo- veel wethouders te kiezen. In de vacature Kuysters werd de aftredende wethouder met 8 stemmen herkozen; voorts werd een stem uitgebracht op de heer A. v. d. Broek en een op de heer A. van Kuyk. Eén stem biljet vermeldde: „candidaat volgens af spraak", waardoor dit stembiljet uiteraard niet voldeed aan de spelregels. Bij de tweede stemming, voor de vacatu re v. Kuyk, kreeg de heer van Kuijk 9 stemmen en de heer A. v. d. Broek 2 stem men. Burgemeester van Erp was de eerste die de herkozen wethouders feliciteerde. Hij zei o.m. erg gelukkig te zijn dat deze twee heren waren herkozen, omdat er in het col lege van B. en W. steeds een prettige sa menwerking en vertrouwelijke sfeer was. Hij hoopte dat dit ook in de komende periode het geval zou zijn. Voorstel van B. en W. afgewezen. Ten bate van de totstandkoming van de nieuw ontworpen verkeersweg 's-Bosch Geertruidenberg, deden B. en W. aan de raad een voorstel om de Vrouwkensvaart af te staan aan de Provincie Noord-Brabant. Hierover ontspon zich ee.n uitvoerig de bat, waarin de heren v. d. Broek, Zijlmans, van Dongen en van Iersel zich tegen het voorstel uitspraken. Door het inbrengen van deze Vaart in de ruilverkaveling is 't waar schijnlijk dat hiervoor ruim twee ha grond i wordt verkregen. De meerderheid van de raad kon er zich niet mee verenigen dat deze grond aan de Provincie zou worden overgedaan, omdat er in Waspik een te grote behoefte aan grond is. De voorzitter verdedigde het voorstel en stelde o.m. dat bij verwerping hiervan de meerdere noodzakelijke oppervlakte grond voor bedoelde weg zou worden onttrokken aan de in het verkavelingsblok gelegen [eigenaren, waaronder er minstens drie zijn uit onze gemeente. Dat voor de aanleg van bedoelde weg meer grond nodig is, is het gevolg van een wijziging van het oorspron kelijk gedachte wegprofiel (vierbanig weg dek i.p.v. aanvankelijk tweebanig wegdek). Toen het voorstel in stemming kwam werd het met zeven tegen vier stemmen ver worpen. Met de N.V. Bank voor Ned. Gemeen ten werden tenslotte nog twee leningen ge sloten resp. groot f 17.000 en f 12.600 te gen een rente van 43A met een looptijd van 30 jaar. Rondvraag. Bij de rondvraag vroeg de heer Kamp of het niet mogelijk was om zoals vroeger op bepaalde plaatsen in de gemeente enig ma teriaal op te slaan voor de bestrijding van een brand. Bij een brandje in Waspik-Boven enkele weken geleden verstreek er bijna drie kwartier vanaf het moment dat de brand uitbrak voordat de brandspuit arri veerde. De grote fout zo antwoordde de voorzit ter, was in dit geval de manier van mei den. Het duurde te lang voordat de sirene alarmeerde. De betreffende personen heb ben dus bij de brandmelding niet juist ge handeld. Toen de sirene eenmaal had ge klonken was de brandweer gauw genoeg ter plaatse. Een desbetreffend instructief schrijven van de brandweercommandant aan de bevolking zal daarom worden herhaald. De heer v. d. Broek vroeg om ophelde ring over het feit dat de Kleuterschool in Waspik-Boven onderhands was aanbesteed, terwijl spreker in de vorige vergadering om een openbare aanbesteding had gevraagd. De heer v. d. Broek zou het zeer op prijs stellen als in het vervolg open kaart zou worden gespeeld. Burgemeester van Erp antwoordde dat de wet aan B. en W. deze volmacht verleend en dat het college van B. en W. deze on derhandse aanbesteding verantwoord had geacht. Tot slot spraken de herkozen wethouders woorden van dank tot de Raad GESLAAGD. Voor het vakexamen in de schoenhandel slaagde te Rotterdam onze stadgenote mej C. Erkelens DE HEER J. H. ROZA OVERLEDEN. Zaterdagmorgen is te Heusden in de ouderdom van 77 jaar overleden de heer J. H. Roza, oud-hoofdredacteur van „Het Nieuwsblad van Heusden en Altena en de Bommelerwaard" en ook op velerlei ander terrein een gezien en vooraanstaand man. Als journalist was de heer Roza vooral be kwaam in het verslaan van gemeenteraads vergaderingen. In het maatschappelijk le ven heeft hij zich vele verdiensten verwor ven. Gedurende een aantal jaren was hij lid van de gemeenteraad, welk mandaat bij de jongste verkiezingen werd verlengd. Hij was voorzitter van „Heusdens Belang" en gaf als zodanig de stoot tot de oprichting van de Vereniging voor Ziekenhuisverpleging in het Land van Heusden en Altena. Ook op muzikaal gebied was de heer Roze ac tief. Hij was voorzitter van de Jeugdfan- fare en oud-voorzitter van de fanfare „Oefening en Uitspanning" te Wijk en Aal burg. Voor het overige strekte de werk zaamheid van de heer Roza zich uit tot tal rijke andere organisaties en comité's. De heer Roza is als het ware in het harnas ge storven, want voor enkele weken was hij nog werkzaam voor de Heusdense belan gen. Het overlijden van de heer Roza betekent voor de Heusdense gemeenschap een ge voelig verlies, want hij was een van de mensen wie niets te veel was waar het de belangen van Heusden gold. Onder zeer grote belangstelling had maandagmiddag de plechtige rouwdienst plaats, welke werd geleid door ds. Johan nes. Aan de groeve werd het woord ge voerd door burgemeester A. van Delft, door het oudste raadslid, de heer- Chr. van Herpt, door de heer G. Schipper namens Heusdens Belang, door de heer L. Ver schuur namens de Vereniging voor Zieken verpleging, door de heer C. van Loon na mens de fanfare „Oefeningi en Uitspan ning" en door de heer G. Schouten als be stuurslid van de jeugdfanfare. Naast de familieleden liepen in de rouw stoet mee pastoor drs. W. Kolsteren, leden van de gemeenteraad, de voltallige fanfare en jeugdfanfare uit Wijk en Aalburg en verder afgevaardigden van organisaties en vele vrienden en bekenden van de overle dene. KERKDIENSTEN ZONDAG 7 SEPTEMBER 1958. Ned. Herv. Kerk 9.30 uur en 2.30 uur. Geref. Kerk 9.30 uur en 3 uur Ds. W. B. van der Meulen. BRAND. Dinsdagavond omstreeks 10 uur werd ons dorp opgeschrikt door het loeien van de brandsirene. Er bleek brand te zijn ont staan in de werkplaats voor lederwaren van dhr. T. v. d. K. aan de Molenstraat. De brandweer, die juist de oefenavond had, was binnen enkele minuten ter plaatse en wist het vuur, dat snel op zich heen greep, met enkele stralen te blussen. Een paar stikmachines en wat materiaal gingen ver loren. Verzekering dekt gedeeltelijk de schade. COLLECTE. In de week van 8 t.m. 14 september a.s. zal het Algemeen Sociaal Fonds „Draagt Elkanders Lasten" van het Chr. Nat. Vak verbond, weer een beroep op de offervaar digheid van de ingezetenen van Sprang- Capelle doen. In deze periode wordt in onze gemeente een openbare collecte gehou den voor dit fonds. Naast de t.b.c.-bestrijding verleent dit fonds hulp bij tal van andere noden op het terrein van de Volksgezondheid, o.a. asth ma, rheuma, kanker, polio, kinderuitzen ding, rusthuisverpleging enz. Gaarne wil het fonds de nood, die in vele gezinnen heerst, helpen dragen. Dit is ech ter alleen mogelijk, wanneer U hierbij helpt door uw medewerking en offer. Gezondheid is een groot goed, waarvoor we dankbaar moeten zijn. Toon dan deze dankbaarheid door enige uren van uw tijd beschikbaar te stellen voor hen die dit grote goed moeten missen en geef naar vermogen voor dit bij uitstek mooie doel. KAMPVUUR. Op het speelterrein bij het gemeentelijk gymnastieklokaal organiseerde het Was pikse Jeugdcentrum een kampvuur voor jongens en meisjes van 8 tot 14 jaar.. Te voren waren de deelnemers aan dit kamp vuur door de drumband verzameld. Het is een ware manifestatie geworden voor en door de jeugd. Immers voor dat het terrein was bereikt hadden zich enkele honderden kinderen aangesloten om deel te nemen aan iets dat voor hen geheel vreemd was. Het zal hun zeker goed bevallen zijn. Oubaas H. v. Velderen uit Den Bosch wist met en kele voortrekkers de juiste toon te treffen en de jeugd een uur aangenaam bezig te houden. Aalmoezenier Ras zegende bij de aan vang het kampvuur en besloot de bijeen komst met gebed. Vele toeschouwers en ge nodigden waren er getuige van hoe Burge meester van Erp tegen het einde enthousi ast een yel rond het vuur deed klinken. Een en ander was een afsluiting van de actie Jeugd vacantievreugd. WASPIKSE KERMIS. Polymnia gaf het festijn een waardige opening. Waspik is weer uit z'n feestroes ont waakt. Drie dagen heeft het gefeest onder het motto Waspikse kermis. En vooral bij een weertje zoals dat ons zondag, maandag en dinsdag werd toebedeeld, moest dit feest een grandioos succes worden. Temeer ook omdat de start al zo veel belovend was. Hiervoor stond de zangvereniging Polym nia borg. Want traditiegetrouw opende de ze vereniging aan de Statie de kermis met een fris en spontaan gezongen stukje mu ziek. Het koor o.l.v. de heer C. van Iersel kreeg dan ook na elk nummer een waar derend applaus van de ruim 200 bezoekers van dit matinee. Het programma bestond bijna uitsluitend uit populaire werken van bekende opera's en operetten, afgewisseld met een opgewekt volksliedje. Vlak voor de pauze hoorden we nog enkele solisten, n.l. Miet van Strien, Wim de Hond, Freddie van Iersel, Anton Langerwerf en Sjef Lan- gerwerf. Hun trio's en aria's waren een aangename afwisseling van het aantrekke lijke concert De volgende morgen was het Cabaretge zelschap Jan van Ostade in de Harmonie zaal present om daar de leden en dona teurs van Volksvlijt en Volksvermaak en kele uren te vergasten. Dit gezelschap dat in Waspik niet onbekend is, voerde een non-stop-programma uit onder de titel: Volle Maan. De vele toeschouwers hebben zich met de voordrachtjes en monologen kostelijk geamuseerd. Ook in de diverse café's en dansgelegen heden en niet minder op het kermisterrein was de stemming opperbest. ANALIST. De heer Sjef Langerwerf uit Waspik slaagde voor het exa men Analist deel Ha, Bedrijfs- analist. De rubrieken hiervan zijn ertsen en gesteente, kwali tatieve analyse en Lab. chemi caliën. Het examen werd afge nomen in Geleen. GAWALO. Voor het examen vakdiploma Gawalo (Gas, water, lood en zinkwerk) slaagde de heer Ri chard van Iersel uit Waspik. FESTIVAL. Aan de muziekfeesten te Raamsdonk zullen zaterdag en zondag a.s. twee Waspikse zang- verenigingen deelnemen alsme- de de harmonie en de drumband OKK treed zaterdagmiddag j op om 4 uur. Zondag om 1 uur i zal onze drumband deelnemen aan de drumband-show waarna i om half drie de harmonie twee j nummers op het feestterrein bij café C. Nieuwenhuizen zal uit voeren. Tegen 3 uur is het de J beurt aan de' zangvereniging Po- lymnia. POLYMNIA. Zaterdagavond zal de zang vereniging Polymnia haar we kelijkse repetitie enigszins be korten omdat voor die avond om ongeveer 9 uur een belangrijke algemene ledenvergadering is uitgeschreven. MUZIEKCURSUS. Woensdag 10 september a.s. zal in café „de Statie" een cur sus beginnen in muziekonder- richt. Deze lessen worden gege ven door de, zangvereniging Po lymnia en worden geleid door dirigent de heer C. _v. Iersel. Meisjes vanaf 15 jaar kunnen zich hiervoor bij het bestuur op geven. KERKDIENSTEN. De kerkdiensten der Ned. Her vormde Kerk alhier zijn a.s. zondag als volgt: 9.30 uur en 14.30 uur ds. Schipper. VOETBALWEDSTRIJD. Op voorstel en uitnodiging van de mis dienaars van G'berg, werd er in Raams donk een voetbalwedstrijd gehouden tegen de misdienaars van Raamsdonkdorp op het voetbalterrein van J. Snijders. Aanwezig waren de beide heren kapelaans en vele supporters. Na een spannende wedstrijd moest G'berg met neergebogen hoofden huiswaarts keren, omdat R'donk een prach tige overwinning wist te behalen. Eind stand 9-1. cy-fair, die op die dag op het Heereplein gehouden werd en die ook zeer goed ge slaagd mag heten. GESLAAGD. Voor 't examen Vakbekwaam heid en Hoveniersknecht slaag de aan de R.K. Tuinbouwschool te Breda onze stadgenoot de heer F. Leys. WETHOUDERSVERKIEZING Bij de laatst gehouden wet houdersverkiezing alhier wer den door de raad als wethou ders gekozen: de heer L. P. J. M. Rutges (herkozen) en drs. P. Perridon (nieuw). VERKEERSONGEVAL. Een leerling van de Lagere Technische School alhier, die door krachtig remmen 'n aan rijding met een meisje wilde voorkomen, kwam daardoor met zijn fiets zo ernstig te vallen, dat hij op medisch advies onmid dellijk naar het St. Ignatiuszie- kenhuis te Breda moest worden vervoerd. RWB-NIEUWS Zondag a.s. worden de vol gende wedstrijden gespeeld: RWB 3RKC 4 om 12 uur. RWB 2Waspik om half 3. Verder wordt er de aandacht op gevestigd, dat plaatskaarten voor de interlandwedstrijden Nederland Denemarken en Nederland Zwitserland welke resp. op 15 okt. en 2 nov. a.s. te Rotterdam zullen worden ge speeld, aangevraagd kunnen worden tot 10 sept. a.s. SSCDINTELOORD. SSC heeft zich nuttig voorbe reid voor de a.s. competitie door het spelen van enkele wedstrij den, o.a. tegen de nieuwe 3e klas- ser Woudrichem alsmede tegen de nieuwe 4e klasser Berkdijk. Dit waren vooral aardige wed strijden waarin men vaak mooie combinaties kon aanschouwen. De achterhoede kon haar draai nog niet goed vinden, misschien vanwege de vakantie, maar de voorhoede was al aardig op schot, er werd in deze twee wed strijden niet minder dan negen maal gescoord. Als nu zaterdag de competi tie gaat draaien komt het niet onbekende Dinteloord op be zoek. Dit is een stevige ploeg, die zich niet gauw gewonnen geeft, met enkele goede schut ters. Het zal daarom voor SSC aanpakken worden, want jon gens, denk er om, de eerste klap is nog steeds de bekende daal der waard. Hoe het ook loopt, we hopen op een mooie, spor tieve wedstrijd en wensen SSC veel sukses. Leider is de heer Dalmeyer en het aanvangsuur van deze wed strijd, die gespeeld wordt achter het gemeentehuis is om 4.15 uur. Dus zaterdag allen naar het SSC-terrein. WAALWIJK. „DE POSTDUIF". Op maandag 1 sept. hield bo vengenoemde vereniging een wedvlucht vanuit Duffel. De prijzen werden behaald als volgt: H. Pullens 1 2 3 7 24 36; M. Ley- ten 4 12 27; G. v.Boxtel 5; Adr. Bakkers 6 31 38; Jos. v. Bladel 8 10 11 26; H. Schaf er 9 21; B. v. Riel 13 18; L. de Kloe 14 15 17 19 29 33; Schoemans Jr. 16 20 25; C. de Man 22 23 34; L. v. Zon 28; Ed. Schoemans 30; v. Onzenoord 32 37. Onze leden worden er aan herinnerd, dat zaterdags voor taan wordt ingekorfd van 2 tot 4 uur, omdat de duiven al om 5 uur in Tilburg moeten zijn, ge lieve hiervan allen goed nota te nemen. MET DE BEKENDE SERVICE GESLAAGD. Voor het eindexamen VGLO, slaagde mej. Nel v. d. Westen alhier. BENOEMD. Tot 3e leerkracht aan de lagere land bouwschool te Uden is benoemd de heer G. Castenmiller te R'veer. FOTO-PUZZELRIT. Ter gelegenheid van de verjaardag van prinses Wilhelmina werd er in R'veer een foto-puzzelrit georganiseerd. Er waren een 40-tal deelnemers. Uit de strafpunten bleek wel, dat de opdrachten vrij moeilijk waren. W. Snijders werd winnaar, hij bracht de rit tot een goed einde en liep slechts twee strafpunten op. Zijn opvolger behaalde er 60. De uitslag was als volgt: W. Snijders R'veer 2 strafp.; H. van Mil Waalwijk 60; A. Nollen R'veer 60; Burg. Prinssen R'veer 73; Hoevenaars Dussen 74; de Wind R'veer 82; Molewijk R'veer 110; W. Snijders R'veer 121; C. Rombouts R'veer 123; Prin sen R'veer 125; Dr. v. d. Wouw R'veer 152; de Kort R'veer 159; P. v. d. Elshout R'veer 161; Boekholt R'veer 170; Ruiten berg R'veer 175; Operwachtmeester Heij- mans R'veer 194. De rit moest worden gereden over 52 km, met een gemiddelde snelheid van 30 km per uur. Na 36 km was er een tijd- controle, terwijl op een blind kaartje van de route, op 7 plaatsen een van de mee gekregen foto's moest worden aangetekend. De deelnemers waren allen zeer enthou siasten zeer waarschijnlijk zal ook het vol gend jaar een dergelijke route worden ge organiseerd. Het batig saldo komt ten goede aan de kas van de bejaardenzorg, evenals de fan- CAPELLE. P.Y. NOOIT-GEDACHT De PV Nooit-Gedacht, geves tigd bij de heer C. v. Tilborgh op de Hogevaart, hield zaterdag een wedvlucht vanaf Vilvoorde. Afstand 92 km. Gelost om 1 uur. Eerste duif werd geconstateerd om 2.22.46. Laatste duif 2.30. De prijzen werden als volgt behaald J. Spierings 1 11 19; J. de Jong 2 3 17 22; C. Verhagen 4 18; M. Netten 5 21; J. Pols 6 8; P. Ver hagen 7; A. v. Campen 9 20; A. M. de Jong 10 13; A. Snaphaan 12; Johannes Sterrenburg 14 15 16; M. Blok 23. Aanstaande vrijdagavond in- manden voor Neufvilles, dan zal tevens de luxe prijzenvlucht worden gehouden. Inmanden tussen 7.30 en 9 uur. ii dan een Koh-I-Noor-stift DROGISTERIJ D. J. van Oss-van Buren Stationsstraat 63 - Waalwijk Tel 3184 V R IJ D A G ZATERDAG MAAN DAG DINSDAG WOENSDAG kunt U (zolang de voorraad strekt) wederom profiteren van een uitzonderlijk voordelige fabriekspartij die V D U brengt. PARTIJ 1 Dameshemden en directoires, van prima confetti interlock, tot in de grootste maten. PARTIJ 2 Meisjeshemdjes en broekjes, eveneens van prachtige confetti interlock. Voor de leeftijden 1 tot 12 jaar. PARTIJ 3 Interlock herensportgoed, pracht kwaliteit, prima modellen singlets en slips, in de maten 5, 6 en 7. to Komt kijken - Komt kiezen - Komt U ziet het weer; kopen bij V D valt altijd kopen mee I DEN BOSCH - EINDHOVEN - TILBURG - HELMOND kleur bleu - rose - tomaat prima kwaliteit keperflanel maat 2/4 6/12 14/16 2.98 3.98 BOVENDIEN WITTE VERPLEEGSTERSSCHORTEN maat 38 40 42 44 46 :b 48 4.98 50-52 2.98 1.98 2.10 2.20 2.38 2.58 2.78 BONTE VERPLEEGSTERSSCHORTEN, alle maten 2.98 COCKTAIL-SCHORTJES, leuke dessins 0.98 THEErKLEEDJES, frisse dessins, royale maat 1-19 1.25 10 JAAR GARANTIE glad 130/210 160/210 180/220 2.98 van 6.49 voor 4.49 7.49 5.49 bijbehorende slopen 1.25 CHARMEUSE ONDERJURKEN le keus in geel wit - rose - bleu - mandarijn van 4.98 voor 2.98 DAMESSLIPS met elastische kant 0.69 NYLON-KOUSEN kristal en gewoon ragfijn van 2.98 voor 1.98 De Heer en Mevrouw Timmermans-van der Hoff geven met grote vreugde ken nis van de geboorte van hun dochter Joanneke Waalwijk, 4 sept. 1958 Dr. Mollerlaan 7. Tijdelijk: R.K. Ziekenhuis, Sittard. een medisch WETTIG LAMSBOUT zonder been LAPPEN LENDE-COTELETTEN HALS-COTELETTEN POULETTE met been 2.40 per Ya kg. 2.30 2.10 1.90 1.65 Runds-, Kalfs- en Varkensslagerij CORSET ALLEEN VERKOOP voor Waalwijk e.o. Laageinde 12 Telefoon 2251 WAALWIJK Indien gewenst komen wij oek bij U aan huis KOOP NU EEN en laat ons rustig van advies dienen. Grotestraat 325, - Waalwijk DUITSE HANDELS. CORRESPONDENTIE of MIDDENSTANDSDIPLOMA kan men zich opgeven bij Jacob Catsstraat 11, Waalwijk wegens overcompleet zwarte KOLENHAARD zelfvuller STIKMACHINE met tafel compleet merk Pfaff FIETS met kruisstang voor 8 tot 14 jaar Adres: Prinses Beatrixstr. 11 Kaatsheuvel. Gevraagd: IN DE HUISHOUDING P. Pot, Grotestraat 349 Waalwijk.

Echo van het Zuiden | 1958 | | pagina 9