St. Micolaas-aanbiedingen Alleen vrijdag en zaterdag EEN NUTTIG GESCHENK is altijd welkom! GRATIS ST. NICO LAAS-IN KOPEN p BERGMANS SMITS DANES- m KINDERLAARSJES 18 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 28 NOVEMBER 1958 18 Actie Actie 1 pastel kleurige kop en schotel Actie Actie KAATSHEUVEL FANTASTISCHE HET GESCHENKENHUIS" of zolang de voorraad strekt fantastisch voordelig Loon op Zand Berncfijk OPENBARE BEKENDMAKING U slaagt het best hij WAACVIjk VOOR UW D. Gennissen-Bank houden met een aanmerkelijke vermindering voor eigendommen welke zijn gebouwd vóór de tot standkoming van 't uitbreidings plan. De vast te stellen verorde ning is wat de voorzitter noemde een „moederverordening", omdat de straten waarvoor de belasting geldt, niet in de verordening zul len worden opgesomd, docli ver meld staan in 'n bij de verorde- ning gevoegde en behorende staat, die naar behoefte met nieuwe belastbare objecten kan worden aangevuld. Men hoopt op dit novum goedkeuring te ver krijgen. Momenteel zijn als belastbare objecten op deze staat opgevoerd de Berndijksestraat en de Cris py ostraat. In de nabije toekomst dienen nog te worden aangelegd c.q. verbeterd de Venloonstraat, de Heikant en de verbindings straat Wilhelminaplein Leo Xlll-straat (Kerkpad). De heer Beerens maakte er be zwaar tegen, dat deze belasting in volle zwaarte zou drukken op de hoekpercelen en deed billijk heidshalve het voorstel om 30 m. van deze percelen aan de zijde waaraan het pand staat, niet te belasten De voorzitter en de overige raadsleden konden met dit voorstel meegaan. De heer ma van de Ned. Gregoriusvereniging en een fraai geschenk aan, waarbij hij deze zanger als een der trouwste le den van het koor tot voorbeeld stelde. Reeds voor het diner had het bestuur de heer L. Nieuwenhuijsen, die we gens ziekte de feestvergadering niet kon bijwonen, ten zijnen huize ge complimenteerd en eveneens het ju bileumdiploma met een souvenir over handigd. Ook de heer Tuerlings, die dit jaar reeds zijn 25-jarig koordi recteurschap met veel luister vierde, mocht opnieuw, nu als 40 jaar lid van het koor de gelukwensen van bestuur en leden aanvaarden. Als ambitieus roker werd hem een fijne kist sigaren gen enz. enz., al dit werk kan ver richt worden door jongens van 14 - 15 jaar. Heeft een jongen eenmaal een bepaalde handigheid en routine gekregen in dit werk, dan is de werk gever licht geneigd hem dit werk een aantal jaren te laten doen, hem daar door de kans ontnemend zich te be kwamen in werk, dat in een hogere loonklasse ligt en dat hij intussen eventueel op de avondnijverheids school reeds heeft geleerd. Op de Levensschool horen we daar veel klachten over. „Mijnheer, wat heb ik aan de avondschool, ik krijg op de fabriek toch de kans niet". Vaak doen de jongens dit onge- geoffreerd. Pastoor v. d. Spijker I schoolde werk tot zij in dienst gaan. voegde zijn gelukwensen bij die van Daarnaast zijn er dan nog al wat de leden en het bestuur en sprak de hoop uit, dat het koor met dezelfde toewijding waarmede het de diensten verzorgd, zal blijven dienen. De groep jongeren verzorgde op zeer amusante wijze de verdere avond, waardoor blijk gegeven werd, dat zij op dit terrein beschikken over het nodige initiatief en een prijzenswaar dige toneeldurf. bij aankoop van 10 gulden M. K. KROOT-VAN DAELLEN HET WARENHUIS Hoofdstraat 39, KAATSHEUVEL - Telefoon 2096 Bossers vroeg of 't ook niet mo gelijk zal zijn, dat eigenaars de belastbare grond, na aftrek van die 30 m. aan de gemeente over dragen, waarop de voorzitter antwoordde, dat de gemeente al tijd bereid is deze grond over te nemen. De raad ging verder akkoord met de ontwerp-verordening. Aangeboden werd de gemeen tebegroting voor het dienstjaar 1959 met de daarbij behorende bedrijfsbegrotingen. De gebrui kelijke commissies van onder zoek zullen bestaan uit de heren: Groep I: Beerens, Snoeren, van Boxtel, van Nieuwstadt en van Kuijk, en Groep II: van Steen bergen, Elshout, IJpelaar, van Laarhoven, v. d. Lee, van Rooy en Bossers. Ten slotte was aan de orde 'n voorstel tot wijziging van de electrificatie baatbelasting II, vastgesteld op 31 jan 1958, als mede tot het verhogen van de heffing van opcenten op de per sonele belasting. Dit voorstel vloeide voort uit de afwijzende houding, welke de PNEM heeft ingenomen tegenover het voor stel van 't gemeentebestuur (op initiatief van de heer Beerens) tot het heffen van een belasting door middel van een verhoging van het electriciteitstarief. De voorzitter wees er op, dat ook 't gemeentebestuur deze oplossing niet bevredigend vindt, maar dat er momenteel geen andere moge lijkheden zijn. In de rondvraag gaf de heer Bossers uiting aan zijn grote waardering voor hetgeen door de dienst gemeentewerken aan de Loonsedijk is tot stand gebracht. De heer van Boxtel vroeg aan dacht voor het voor het verkeer zeer gevaarlijke weggedeelte van Berndijksestraat naar Waterto ren, waar onlangs weer een ern stig ongeval heeft plaats gehad. De voorzitter was van mening, dat de situatie aldaar inderdaad verbetering behoeft en zegde toe een en ander ernstig te bezien. GESLAAGD. Aan de R.K. Economische Hoge school te Tilburg slaagde voor het examen drs. Economie de heer Jac. van der Put alhier. OPENLUCHTFILM. Tussen 7 en 9 uur vrijdagavond zal er op de Markt een openluchtfilm vertoning plaats hebben onder auspi ciën van de Bond Zonder Naam, naar de spreuk van Pater Loop's hefboom actie: Het Onze Vader voor alle men sen. DIRECTEUR R.K. HANDELS AVONDSCHOOL. Wegens overdrukke ambtsbezighe den zag zich de weled. zeer gelei arde heer drs. Fr. Grootswagers verplicht zijn ontslag te nemen aLs directeur van de R.K. Handelsavondschool te Kaatsheuvel', als diens opvolger werd benoemd de wele-'i. heer A. v. d. Boom, sinds jar<en leraar aan de school. ST. CECILIAFEEST. Maandag vierde het zangkoor van de parochiekerk St. Jan zijn jaarlijks St. Ceciliafeest in café-restaurant Euphonia. Zoals gewoonlijk ontbrak het er niet aan stemming in het grote gezelschap, dat met de adspirantleden momenteel ongeveer 50 man sterk is. Na een gezellig borreluurtje in de café der zaak, werd om 8 uur aange- zetten aan een copieus diner, waar mee hospes H. v. Dun alle eer in legde.. Tijdens het diner werd de heer Til— boom gehuldigd als 25 jaar koorlid. De heer Th. v. d. Linden bood hem bij zijn felicitaties het jubileumdiplo- JAARVERSLAG LEVENSSCHOOL. Wij ontvingen het jaarverslag van de Katholieke Levensschool voor jon ge arbeiders te Kaatsheuvel, waarbij we reeds in de inleiding de indruk mogen krijgen, dat dit onmisbare in stituut met vrucht werkt, voor een groot deel te danken aan de enorme medewerking van het Gemeentebe stuur te Loonopzand. De bouw van de nieuwe school, aldus in deze inlei ding, kwam tot stand onder super visie van „Gemeente-werken Loon- op Zand", de betrokken ambtenaren waren permanent met hun deskundig heid en kennelijk ook met hun hart voor het semi-permanente gebouw in de weer. Daarvan getuigt o.a. de schitterende entourage die de school kreeg. De dankbaarheid van het be stuur van de Levensschool t.o.v. het gemeentebestuur is dan ook zeer groot. In het eerste deel over „Het vor mingswerk" schrijft het verslag o.m.: „Op 31 juli 1958 verlieten 49 jongens de Levensschool met een ge tuigschrift. Er waren toen nog 51 eerste jaars deelnemers. Per 1 sept. stonden 47 nieuwe leerlingen geno teerd, zodat het totaal per 1 sept. weer 98 bedroeg. Van de 100 jongens, die per 1 maart genoteerd stonden, werk ten er 3 in een machinefabriek, 2 als kappersbediende, 1 meubelmakersleer ling, 1 thui s in de slagerij, 1 carton- nagebedrijf,. 2- boerenknechts, 1 bloe mist, 1 garage, 2 electriciën, 1 schil der, 4 in dienst van een aannemer, 2 loodgieter en 1 textielfabriek. Alle overige 78 waren werkzaam in schoenfabrieken of aanverwante be- moeilijkheden om aan het werk te ko men, tenminste aan werk dat hun be valt. Bij deelnemers van de Levens school kunnen we nog eens iets con stateren van wat men arbeidsvreugde noemt. Bij vele oud-deelnemers heerst echter vaak maar één gedachte: „Hoe kom ik aan ander werk, liefst hele maal buiten de schoenindustrie." En dat zijn dan ook meest de jongens, die vóór hun diensttijd niet de gele genheid hebben gehad diverse werk zaamheden in de fabriek te verrich ten." Omtrent het doel der Levensschool lezen we in het jaarverslag Het doel van de Levensschool is de jongen gedurende de eerste jaren, dat hij in het bedrijfsleven is opgeno men pedagogisch te begeleiden. De Levensschool wil een compensatie zijn voor de gevaren, die de ontwikke ling en de uitgroei tot ware volwas senheid van de jongen bedreigen. Dat die gevaren reëel zijn - het gevaar b.v. dat de jongen zich een soort schijnvolwassenheid „aanmeet" - daarvan zijn langzamerhand velen overtuigd. De feiten hebben dit he laas maar al te vaak aangetoond. De Levensschool wil zich dus wen den tot alle jongens, ongeacht hun beroep, die pas aan het werk zijn. Als wij zeggen, dat de Levens school een kompensatie wil zijn, voor gevaren, dan bedoelen we daarmee niet, dat de Levensschool de jongen wil beschermen, behoeden, beschutten of iets dergelijks. Zij wil de jongen weerbaar maken tegenover de geva ren, die hem bedreigen. Zijn gevoel van zelfbewustzijn, zijn gevoel van eigenwaarde versterken, op een ge zonde manier. De Levensschool is dus op de eer ste plaats een vormingsinstituut, geen leerinstituut. KRINGTENTOONSTELLING. De grote dagen voor onze post- duivenliefhebers breken weer aan. Zaterdag en zondag gaat er weer grote drukte heersen in „De Sport wereld", waar de mooiste vogels el kander de ereprijzen gaan bevechten, van de liefhebbers uit de gehele om geving. Maar er is nog meer. De bes te duivefiboeren uit Nederland en België, hebben weer materiaal be schikbaar gesteld voor de grote verlo ting die ten bate van de Caritas, waarvoor deze show traditioneel wordt .opgezet. De verkoop van dit materiaal alleen reeds is een attrac tie, die de belangstelling van elke echte duivenliefhebber waard is. Za terdag heeft de keuring der duiven ♦- EET-, THEE- en ONTBIJTSERVIEZEN tegen sterk verlaagde prijzen. DRINKSERVIEZEN' 24—30 en 36-delig reeds vanaf 9.75 TAFEL-, DESSERT- en FRUITMESSEN pracht collectie spotgoedkoop GROTESTRAAT 220 WAALWIJK TELEF. 2512 drijven. Van de 100 deelnemers zijn er 90 rechtstreeks van de lagere school aan het werk gegaan. Dit zeer hoge percentage in Kaatsheuvel ac centueert de hoge noodzakelijkheid van een Levensschool ter plaatse; 2 jongens waren een jaar op de Ulo geweest; 6 deelnemers waren twee jaar op de nijverheidsschool te Waal wijk en 2 bezochten deze school een half jaar. Van de 90 jongens bezoe ken en 21 de avondnijverheidsschool. In de schoenindustrie is veel on geschoolde arbeid te verrichten; dit zal mede een van de oorzaken zijn, dat zoveel jongens zonder verdere opleiding onmiddellijk na de lagere school aan het werk gaan. Het is niet te verwachten, dat in de naaste toe komst het percentage ongeschoolde arbeiders veel lager zal worden. Er schuilen hierin voor de jongens grote gevaren. Vele werkzaamheden in de schoenfabriek laat men niet door ouderen verrichten, omdat het dan te duur wordt: het inplakken van binnenzolen, het nummeren en stem pelen, het verven van kanten en zolen, ten dele ook het werk aan de schift- machine, inzetten van contreforts, voeringsnijden, perforeren, schoenen inrijgén, splitten, kurklaag inbren- plaats en om 7 uur wordt de tentoon stelling geopend. VOOR HET JEUGDHUIS. Zaterdagavond krijgen de gehuw den weer eens gelegenheid hun sym pathie te tonen voor jeugdwerk in de parochie St. Jozef. In het Restaurant van de Efteling vangt om 8 uur weer een groot bal aan, verzorgd door het orkest van het Kaatsheuvels Revue gezelschap, dat bekend staat om de unieke wijze waarop het niet alleen stemming weet te scheppen, doch te vens een onweerstaanbare „Ausforde- ning zum Tanz" kweekt. Hoofdzaak blijft natuurlijk, dat het jeugdhuis er een flinke St. Nicolaassurprise bij overhoudt. K.A.J.-NIEUWS. Zaterdag 29 november a.s. wordt een groot St. Nicolaasbal in de Gil denbondszaal georganiseerd, waarop St. Nicolaas zelf zal verschijnen en waarop een grote verloting wordt ge houden ten bate van de in studie ge nomen revue „Lach-Menu". Zondag middag krijgen de kinderen van de KAB-leden St. Nicolaasfeest in de grote zaal, die zeker weer tot in de hoeken zal gevuld zijn met een jeugd vol verwachting. Ten dringendste wordt verzocht te zorgen, dat de kin deren tijdig, dus zeker om 3 uur, in de zaal present zullen zijn. De deel nemerskaart moet goed ingevuld meegebracht worden. De ouders kun nen niet toegelaten worden, daar de zaal anders te klein is. Voor de klei nere kinderen zal gezorgd worden door een groep meisjes, die hiervoor aangezocht zijn en hun diensten gaar-' ne verlenen. Bij eventuele ziekte van een kind, kunnen de ouders, doch dan eerst om vijf uur, na afloop van het kinderfeest, de surprise afhalen aan de Gildenbond, tegen overlegging 'an de deelnemerskaart. BALLETAVOND. Voor de Mater Amabilisscholen te Kaatsheuvel en Udenhout, werd Praktisch dameslaarsje NIEUW is de elastische boord in één geheel met het laarsje. Het sluit vol ledig af tegen koude en regen. Verkrijgbaar in zwart, beige r ©fl en bruin suède. 4 **--■ Maten 36-42 Met dubbele crêpe zolen zijn deze heerlijk warm gevoerde kinderlaarsjes, die ook voorradig zijn met haak-en vetersluiting. In de maten 32-36 8.50, 28-31 7.50, 24-27 6.50, M 50 22-23 5.50, 20-21 HÏ tül Maandagavond in de grote zaal van Hotel Smit te Kaatsheuvel, een bal letavond gegeven, verzorgd door het gezelschap „Marjo" uit Den Haag. Het geheel stond onder leiding van Mevrouw Goekoop-Santhagens. Het programma was zeer boeiend en leer zaam en vóóral voor de de pauze, het instructief gedeelte, dat begon met oefeningen aan de barre, gevolgd door oefeningen „au millieu", over het gehele toneel met de „lifts" en de kunst van het draaien. Het liet ons een blik zien „in de keuken van het ballet", waardoor men zich eens kon realiseren wat voor ontzaglijk moeilijke en zware eisen gesteld wor den aan een dergelijk beroep. De di verse nummers werden door Mevr. Goekoop op prettige en vaak humo ristische wijze ingeleid. Na de pauze volgden nog een aan tal gecostumeerde dansen, die door het publiek met luid applaus werden beloond. Vooral het danseresje, dat enkele schilderstukjes van de Fran se schilder Edgar Degas uitbeeldde, slaagde hierin meesterlijk. Ook de andere solodansen zoals „De meeuw", „Het Hongaars bloemenmeisje" en „De tuinman" vielen zeer in de smaak. Er werd geboeid geluisterd en ge keken, stellig was dit voor velen iets geheel nieuws, zeker het gedeelte voor de pauze. Samenvattend kunnen we zeggen, dat het gezelschap „Marjo" er in is geslaagd een volle zaal van pl.m. 350 personen, een waardevolle avond te bieden. KINDERVOORSTELLING Door de tafeltennisvereniging NVR is voor zaterdagmiddag a.s. een grote kindervoorstelling ge organiseerd in de grote Apollo zaal van Hotel Smit. Tevens zal Sint Nicolaas, die natuurlijk hoopt een heleboel kinderen bij een te treffen, van deze kans ge bruik maken en persoonlijk een kijkje komen nemen op deze voorstelling waar hij de kinderen hartelijk zal toespreken. Deze voorstelling begint om 3 uur. Tevens werd op een huis-aan- huis affiche een groot toepcon- cours aangekondigd, eveneens in handen van de TTV NVR, op 20 december a.s. in Hotel Smit. Op dit toep-concours waar unieke prijzen aan verbonden zijn ko- ,men wij nog nader terug. AGENDA. Vrijdag inmanden Kringtentoon stelling duiven in de Sportwereld. Zaterdag 7 u. n.m. Opening Kring- tentoonstelling in de Sportwereld. 8 u. n.m. Bal ten bate van het Jeugdhuis in Rest. De Efteling. 8 u. n.m. Apollo Theater: „De Graaf van Monte Christo", 14 jaar. Zondag 12 u. v.m. Kringtentoon stelling Café De Sportwereld. 12 u. n.m. voetbal Desk 3 - Hie- ronymus 2 in de Efteling. 5 u. en 8.30 u. n.m. Apollo Thea ter: programma van zaterdag. Maandag 8 u. n.m. repetitie Kon. Erk..Harm. Apollo zaal Hotel Smit. 8 u. n.m. repetitie Kon. Erk. Har monie St. Jan, zaal P. van Dun. K.A.J.-AGENDA. Zaterdag 7.30 u. n.m. St. Nicolaas bal in de Gildenbond.. Zondag 10.30 u. v.m. repetitie Kerstspel JKAJ. 11 uur v.m. repetitie Revue. 12 uur v.m. rep. Kerstspel KAJ. 3 uur n.m. St. Nicolaas bij de KAB-kinderen. ZONDAGDOKTERSDIENST. De praktijk van dokter Wijten- burg te Kaatsheuvel en van dokter Raaijmaakers te Kaatsheuvel wordt waargenomen door dokter A. de Vries, van Rijckevorselstraat 6 te Loonopzand. Tel. 04166 - 250. ST. CECILIAFEEST. Het R.K. Parochieel zangkoor vierde j.l. dinsdag St. Ceciliafeest. Om 9 uur droeg pater Mommers een plechtige H. Mis op tot intentie van de overleden leden van het zangkoor. Na de H. Mis had in hotel Sweers een feestelijke bijeenkomst plaats, bij welke gelegenheid de heren Jac. Schoenma kers en J. v. Dongen werden gehuldigd als 25 jaar trouw lid. In de namiddag hielden de koristen een kegelwedstrijd in Concordia, waarna in de vooravond werd aangezeten aan een wel voorziene feestdis in hotel Sweers, alwaar ook het verdere gedeelte van de avond in gezellig samenzijn werd besloten. BEZOEK VAN ST. NICOLAAS. Het bestuur van Berkdijks Belang heeft een uitnodiging gestuurd aan St. Nicolaas om a.s. zondag een bezoek te brengen aan de kinderen uit de parochie. Zo zal de H. Man met zijn gevolg van Zwarte Pieten zondag om 1 uur in 't parochiehuis aanwe zig zijn. De schoolgaande kinderen worden hier getracteerd. ST. NICOLAAS-BAL. De stemming zat er wel in toen St. Nico laas zaterdag jl. om ongeveer half 9 arri veerde op 't bal dat georganiseerd was door de Berkdijk-junioren. De vice-voorz. de heer G. Sins heette de heilige Man wel kom, waarna de Sint de kinderen in de zaal toesprak. Nadat de Zwarte Pieten met kwistige hand suikergoed en pepernoten hadden rondgestrooid, verliet de Sint dit wel zeer geslaagde bal. SPORTPROGRAMMA VOOR ZONDAG Berkdijk - Zigo. Een blik op de standenlijst in 4e kl. E doet haast vermoeden dat Berkdijk ook dit jaar weer grootse plannen koestert. Slechts 1 puntje scheidt hun van de bovenste plaats. Maar ja, ze zijn nog niet op de helft van de competitie; er komen dus nog zoveel wedstrijden. Dat er a.s. zondag veel ver andering in de positie van Berkdijk zal ko men is niet erg voor de hand liggend. Zigo zal, wanneer Berkdijk het spel speelt dat ze de laatste weken gewoon zijn, geen kans zien enige winst te halen. Doch de wed strijd moet nog gespeeld worden Berk dijkers, zet daarom alles op alles, om zo doende je mooie plaats op de ranglijst te behouden. Aanvang half 3. Scheidsrechter J. C. Koevoets. Wilhelmina 3 - Berkdijk 2. Berkdijk 2 dat zondag 'n fraaie 5-2 over winning boekte op Haarsteeg 2, gaat zon dag naar den Bosch om daar om 12 uur de gast te zijn van Wilhelmina 3. Jongens doe ook daar je best en breng althans iets van de winst mee naar huis. Scheidsrechter is dhr. L. Coeleveld. Berkdijk 3 is zondag de gast van Nieuw- kuijk. De rood-zwarten die thans drager zijn van de rode lantaarn zulen alles op alles zetten, deze aan anderen over te dra gen. Scheidsr. dhr. H. Smits. ST NICOLAASBAL Door de Berndijkse Damver. „GEO" is op a.s. zaterdag in haar clubhuis bij café Th. van Boxtel een groot St. Nicolaas feest en bal georganiseerd. De Heilige Man zal vergezeld van enkele knechten om, ca. 8 uur in de zaal arriveren, waar hij mede hiertoe in staat gesteld door de spontane en bereidwilli ge medewerking van enkele sui- kerwerkfabrieken de kleintjes 'n gulle tractatie kan aanbieden. Door het bestuur zijn tevens, middels een persoonlijk schrij ven, een 3"ü-tal fabrikanten en zakenlieden om hun belangstel ling en medewerking verzocht en gezien de alom bekend staande gulheid en vrijgevigheid van on ze zakenmensen, staat het thans reeds bij voorbaat vast dat dit weer 'n knalavond zal worden want verscheidenen lieten zich al van hun beste zijde zien Een pracht van een pop, met bijbehorend stoeltje is door het bestuur reeds aangeschaft, zodat onder de kleintjes altijd al wel een héél gelukkige kan huis waarts keren. Door een gereno- meerd bandje zal voor de muzi kale omlijsting gezorgd worden en de danslustigen kunnen hun hart weer eens ophalen. Dus ouders, gun de kleinen en ook uzelf eens een genoeglijke avond en a.s. zaterdag allen pre sent bij Th. v. Boxtel. CAPELLE P.V. NOOIT GEDACHT. De P.V. „Nooit Gedacht" houdt in verband met St. Nicolaas haar vergadering niet op donderdag, maar op dinsdag, bij C. v. Tilburg. GEMEENTE WAALWIJK Burgemeester en Wethouders van WAALWIJK maken bekend dat zij in verband met in het kader van de havenplan nen uit te voeren werkzaamheden aan de Zomerdijkse Stoep en de Zomerdijkweg ingevolge artikel 6 van het wegenverkeersreglement hebben besloten de Zomerdijkse Stoep en de Zomerdijkweg vanaf de Winterdijk tot een afstand van 100 meter ten zuiden van de brug over het Zuiderkanaal tijdelijk gesloten te verklaren voor het verkeer met alle voertuigen, rij- en trekdieren en vee in beide richtingen vanaf 24 november 1958 tot 31 januari of zoveel langer als nodig of zoveel korter als mogelijk zal blijken. Het verkeer, hetwelk op B-wegen is toegelaten, zal wor den omgeleid via de Gansoyense Steeg en de Zomerdijk, terwijl het overige verkeer zal worden omgeleid via Drunen en Heusden. Waalwijk, 24 november 1958. Burgemeester en Wethouders voornoemd, Teijssen, burgemeester. Vlaar, secretaris. GROTE KEUZE in zeer moderne overhemden, zelfbinders, manchetknopen, zakdoeken, Hollandia Trico. Voor dames en heren: shawls, handschoenen, sterke DELANA-broe- ken en lange pantalons, jongens- en meisjes blouses, truien, jongenspakjes, enz. enz. (i naar TEXTIELHANDEL Winkelgalerij WAALWIJK - Tel. 2249

Echo van het Zuiden | 1958 | | pagina 18