alleen er op staat KAATSHEUVEL OpKuiming. cassettes Invalide-wagentje 12 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 10 JULI 1959 14 Liedertafel Oefening en Vermaak m.m.v. Ettore Babini, tenor. Gecroonde Lecrsse 12 uur: Ma tinee toneelvereniging O.O.G. BURGERLIJKE STAND. Geboorten Petrus H zv A v Hulten-Lom- iners Matheus F P A zv B J Junggeburth-van Bladel. Overlijden: Christiaan J A van Liempt 73 jaar echlg A A M Pulles Maria J v Helvoirt 79 jaar wed T P Pul lens Catharina H Loeff 72 jaar Huwelijksaangiften; A W Kroot 27 jaar en H J H Pullens 2(5 jaar beiden alhier A J M van Beers 2(5 jaar te Loon- opzand en W M Dumjoulin 24 jaar alhier P L Schalken 31 jaar en A J Swinkels 28 jaar bei den alhier .1 L Wijkmans 26 jaar alhier en H M van Laarho ven 25 jaar te TilburgJ P van Beijnen 29 jaar en A M Verhoe ven 29 jaar heiden alhier. Huwelijken: A A de Kloe 28 jaar en C A J M v Kuik 25 jaar beiden alhier. Ingekomen W G J Zwarts van Utrecht A C J Schouwenaars en gezin van Waspik J C van Tuijj en gezin van Vlijmen E A Noijens DAMPO van Ylissingen N H G Adams van Amsterdam G H Hij ken en gezin van Sprang-Capelle. Vertrokken: J M Trimbach naa\- Tilburg C E II M Dingemans no<ar Tilburg CBL A Raming naa.r Eindho ven J Verkerk en ge/«>i naar Delft J O Reehorst naar Dord recht M Versteeg naar Dongen T Rosenbrand naar Dongen - A van Delft naar Dongen. Sprang-Capelle BURGEMEESTER SMIT VAN SPRANG-CAPELLE BENOEMD TE HAZERSWOUDE. De inwoners van Sprang-Ca pelle wisten woensdagmiddag niet wat zij hoorden toen het be richt door de gemeente ging dat burgemeester A. Smit met ingang van 1 augustus a.s. was benoemd tot burgemeester van de gemeen te Hazerswoude. Het was te meer een onver wachte benoeming omdat ieder een in Sprang-Capelle verwachtte dat burgemeester Smit zijn tijd wel in Sprang-Capelle zou uitdie nen. Daarbij was het voor de Sprang-Capellenaren ook nog een onprettig bericht, want in burge meester Smit verliezen zij 'n bur gervader, die voor zijn gemeente en gemeentenaren enorm veel werk heeft verricht en die de no den en behoeften van zijn ge meente en haar inwoners kende als geen ander. Vooral in de na oorlogse jaren heeft burgemees ter Smit de uitbreiding en ver-: fraaiing van de gemeente met kracht ter hand genomen en hij was een onvermoeibaar vechter waar liet op het verkrijgen van meer woningen aankwam. Tengevolge van ziekte heeft burgemeester Smit in 1956 het roer gedurende 2 jaar uit handen moeten geven. In juli van het vo rig jaar keerde hij weer geheel hersteld naar zijn gemeente te rug. Door deze benoeming te Ha zerswoude zullen de Sprang-Ca pellenaren in november niet het zilveren ambtsjubileum van hun burgemeester kunnen vieren, maar ongetwijfeld zullen zij dan wel hij het afscheid van burge meester Smit van hun grote dankbaarheid, erkentelijkheid en waardering blijk geven. Burgemeester Smit werd op 17 dec. 1899 te Zwijndrecht geboren. Hij was werkzaam op de gemeen tesecretarie te Dordrecht en werd in 1935 benoemd tot burgemees ter van Sprang-Capelle. ZOMERAVONDVOETBAL. Uitslagen gespeelde wedstrijden: Pulles v. GerwenTimtur 01 Blok v. Hcijst—Verhulst 21 Gragtmans-Wiesman-Stahl Schuwer 10 VernulstAveha 02 Coöperatiev. Bladel 22 VestersGragtinans-Wiesman- Stahl f2 Blok v. HeijstSchuwer 30 Wedstrijdprogramma voor heden (vrijdag) avond: Terrein RKC 6.30 uur: VestersPulles v. Gerwen Terrein RKC 7.30 uur: VerolmeVerhulst Terrein WSC 6.30 uur: Landis GyrSchuwer Terrein WSC 7.30 uur: Timturv. Haren-Oomens LOONOPZAND. Uno Animo. Zondag 12 juli zet Uno Animo 2 de promotiewedstrijden voort met de thuiswedstrijd tegen Ton- gelre 2. In de uitwedstrijd werd van deze club met grote cijfers verloren, dus het zal zondag voor onze jongens een zware (lobber worden, maar aangemoedigd door het mooie succes in de wedstrijd tegen RKSVA, moeten zij in staat geacht worden deze tegenstander te kunnen bedwingen, vooral nu zij weten wat de tegenstander is. Deze mag dan ook in het geheel niet worden onderschat en wij verwachten dan ook dat deze wedstrijd van het begin tot het einde voor de volle 100 procent gespeeld zal worden. Daar ook Tongelre thans 4 punten bezit, is 1 puntje uit deze wedstrijd vol doende om zeker te zijn van pro motie. Uno-mannen, zondag je uitereste best gedaan en stel je supporters niet teleur. Succes. Wielrennen School-zwem wedstrijden. Yeor de eerste maal sinds het zwemmen in schoolverband is in gevoerd, zullen voor de leerlingen der lagere scholen in de gemeen te Loonopzand zwemwedstrijden worden gehouden. Deze wedstrijden welke gehou den worden onder auspiciën van het Ministerie van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen en in dit verband ressorteren onder de inspectie Waalwijk en Tiel (in specteur de heer Michielsen te Gorinchem), vinden plaats op woensdag 15 juli a.s. in 't zwem bad van net natuurpark „De Ef- teling" en vangen aan 's morgens om half negen. Het programma omvat zowel voor de jongens als de meisjes 25 m. schoolslag, 25 m. vrije slag en 4 x 25 m. estafette vrije slag. Naast de beschikbaar gestelde prijzen, welke bestaan uit voor DRUKKERIJ VAN BOXTEL de kinderen nuttige gebruiks voorwerpen, is er een wisselpriis, bestaande uit een beker, welke uitgereikt zal worden aan de school, wier leerlingen de beste totaalprestatie hebben geleverd. Het volgend jaar zal deze wissel- prijs door deze school natuurlijk moeten worden verdedigd. De algehele leiding van deze zwemwedstrijden berust hij de badmeester, de heer Vervoort. De leerlingen die aan de zwem- cursus hebben deelgenomen, mo gen niet aan de wedstrijden deel- nenten, maar zijn wel gerechtigd deze als toeschouwers gratis bij te wonen. Voor overige belang stellenden is de entreeprijs 0.25. Naar we vernemen zal ook het gemeentebestuur van z'n belang stelling voor dit interessante jeugdevenement blijk geven. Gilde St. Jan. Maandag 6 juli heeft het schut tersgilde St. Jan het koningschie- ten gehouden' op haar terrein bij café „De Steenbakker". Na een spanende strijd was de uitslag als volgt: H. van Balkom, koning opgelegd. P. van Nieuwstad sr. koning vrije hand. Na de 6e schietoefening is de stand op het ogenblik als volgt: 1 H. van Balkom; 2 P. van Nieuwstad sr.; 3 J. Dingemans; 4 J. Roelofs; 5 A. Maas; 6 P. van Laarhoven. Na afloop van het koningschie- ten volgde, zoals gebruikelijk, nog een gezellig samenzijn in het tehuis, café L. v. Berkel, waar onder het genot van een verfris sende dronk de diverse prestaties nog eens onder de loupe werden genomen en menige heildronk werd uitgebracht op de nieuwe koningen. DESK-nieuws. Hoewel de temperatuur zich op het ogenblik allesbehalve voor voetbal leent, zal het vierde elf tal van DESK zondag a.s. in ei gen home toch tussen de krijtlij nen moeten komen voor de re turnmatch tegen Vlijm. Boys 4, dat zii in eigen huis reeds een 2-3 nederlaag wist toe te brengen. Wordt ook deze thuiswedstrijd gewonnen, dan is de promotie van het vierde een feit. Hoewel de belangstelling met dit weer wel niet zo denderend zal zijn, hopen de jongens van het vierde toch dat zeker de overige Dessers in grote getale aanwezig zullen zijn om hen aan te moedigen, ter wijl zu zelf, ondanks de moor dende hitte, alles zullen geven om deze laatste kans op promotie voor de volle honderd procent uit te buiten. Succes jongens. Scheidsrechter J. Wouters uit Til bur#?. Vrijdagavond om half 9 is er in het clublokaal bij L. van Berkel een bespreking tussen bestuurs leden, juniorenleiders en de lei ders van de seniorenafdeling, waarna om 10 uur bestuursver gadering zal worden gehouden. BOSBRAND. Woensdagmiddag circa half 2 werd de brandweer gealarmeerd voor een bosbrand, welke was uitgebroken in de bossen tussen Kaatsheuvel en Loon op Zand achter café A. Vugts. Ook de brandweer uit Loon op Zand werd gewaarschuwd en spoedig waren enkele ploegen aanwezig, die het vuur, dat ook reeds op de kurkdroge dennenbomen was overgeslaan, met de daartoe ge ëigende middelen aanpakten. Hoewel ook nu weer net gevaar van ontploffende kleine munitie dat op deze terreinen nog aan wezig is, het nodige risico voor de brandweerlieden met zich bracht, en het blussingswerk on der een ondraaglijke tempera tuur moest worden verricht, ver saagden deze kranige mannen niet, en wisten het vuur vrij spoedig onder de knie te krijgen, waardoor de schade tot een klei ne hectare beperkt bleef. NIEUWE EFTELING ATTRACTIES. De Efteling heeft heus niet over belangstelling te klagen. Het aantal bezoekers gaat dit jaar weer ver boven dat van de afgelopen jaren uit. De kortkij- kers, die meenden, dat wanneer het nieuwtje er af was het be zoek beduidend zou dalen, heb ben zich deerlijk vergist. Niet al- een, dat elke dag weer nieuwe bezoekers brengt, het feit, dat wie eenmaal de Efteling gezien 'heeit, er opnieuw naar terug wil, zegt veel meer voor de perma nente drukte, welke er in het na tuurpark, te constateren valt. Dat de gestage uitbreiding van attracties daar ontegenzeggelijk het zijne toe bijdraagt, is beslist zeker, waarom we moeten toe- Bureau Jan Tuerlings juichen, dat de directie weer an dere plannen tot uitvoering gaat brengen, al zal de attractie daar van mogelijk meer tot een be paalde groep beperkt blijven. We doelen hier op de dansge legenheid, die vanaf zondag a.s. in de vorm van een Thé Dansant gaat geboden worden. Voor jon gelui ongewis een bekoorlijke verpozing op de lange zondag middagen. Aan sfeer en stijl wordt vanzelfsprekend de beken de Efteling-zorg besteed. Naast deze clans-attractie biedt de di rectie de komende zondagen nog een verrassing voor de muziek liefhebbers in de vorm van een lunch-concert voor de eerste maal zondag a.s. verzorgd door de kon. erk. harm. Concor dia uit Loon op Zand o.l.v. de heer Fr. v. Abeelen. J.T. EERSTE LUSTRUM HANDBALVER. DESK. Loon op Zand Bezoek van Koning Boudewijn Hartelijke ontvangst. Op een zonnig-blauwe dag heeft Nederland met stralend vertoon de lang verbeide gast uit België ontvan gen. Met een glimlach stapte de 29- jarige koning Boudewijn woensdag morgen om 10 uur op het al warme Schiphol uit het vliegtuig, dat van de grens af door twaalf ronkende straaljagers was geëscorteerd. Hij maakte een diepe buiging voor ko ningin Juliana om haar hand te kus sen. Ook de ontmoeting met prins Bernhard was allerhartelijkst. De vlugge klanken van de Brabangonne stegen op. Koning Boudewijn, met zonnebril en in het uniform van ge neraal van de luchtmacht, en prins Bernhard, in het uniform van gene raal der Koninklijke Luchtmacht, sa lueerden. De Nederlandse vorstin, die gekleed was in een roodbruin zomer- toilet en die een turquoise hoedje droeg, stapte daarna opzij, zodat de leden van het gevolg aan de Belgische koning konden worden voorgesteld. De inspectie van de erewachten van Koninklijke Marechaussee en Kon. Luchtmacht, die in hun donkere ga- Jauniformen transpireerden onder hun zwarte beremutsen, was snel voorbij. De koning moest vele han den drukken in de ICA-hal, van grootmeesters en grootmeesteressen, van adjudanten, ministers, leden van de Eerste en Tweede Kamer, van staatssecretarissen, enzovoorts. Zij al len maakten een passade langs de koning, die velen van hen met een vriendelijke blik van herkenning kon begroeten. De rijtoer naar 't paleis werd een waren triumftocht en toen 't konink lijk gezelschap op 't bordes verscheen, werden ze hartelijk toegejuicht. Daar na legde de koning een krans bij 't nationaal monument, om 's middags, na een bezoek aan 't stadhuis en een rondvaart door de grachten, een be zoek te brengen aan 't rijksmuseum. Des avonds was er een gala-diner ten hove, waar 150 gasten aanzaten en wederzijds hartelijke toasten wer den gebracht. Donderdag werd een bezoek ge bracht aan de stad en havens van Rotterdam, werden per vliegtuig de Deltawerken in ogenschouw geno men en bereidde de regering de vorst een hartelijke ontvangst, die besloten werd met een bezoek aan de schouw burg. Vrijdag is er een diner op de Bel gische legatie en zaterdag bezoekt de vorst op z'n terugreis Maastricht. Koning Boudewijn heeft door zijn vriendelijkheid en hartelijkheid aller harten veroverd en is dan ook overal spontaan ontvangen en toegejuicht. PLEZIERBOOT ONTPLOFT. Minstens 24 doden. Zeker 24 personen, onder wie een aantal kinderen, zijn woensdag om 't leven gekomen bij een ontploffing aan boord van een Deense plezier boot. De ontploffing gebeurde in een inham van een meer bij Haderslev in Jutland. De boot was met een gezel schap van ruim 60 passagiers op weg naar een restaurant aan het water; 36 opvarenden moesten met verwondin gen in het plaatselijke ziekenhuis worden opgenomen. Men vreest dat een aantal opvarenden dat nog wordt vermist, is verdronken. Overlevenden hebben verklaard, dat het ongeluk gebeurde tengevol ge van een verstopte olieleiding in de motor. De schipper, tevens eige naar, maakte een noodleiding en vroeg een van de passagiers, van wie hij dacht dat hij auto-monteur was, de leiding vast te houden. Executoriale verkoop bij W. v. d. Schans In damesvesten, overalls, kinderjukjes en diverse artikelen. MERKGOED 10% KORTING WAALWUK TE KOOP z.g.a.n. Mutsaerts' kinderwagen Te bevr. Oranjeplein 7, Waalwijk. en pijn weg- wrijven met Jr- CHARLY GAUL VERNIETIGD OP DE HELLINGEN VAN CENTRAAL MASSIEF. Ook Piet van Est en v. d. Bo'rgh bezweken. Charly Gaul zal deze Tour de France niet winnen. Dat was de schokkende con- clusie na de ongeluksetappe - de 13e - van Albi naar Aurillac. Op de verschrikke lijke hellingen was de „engel der bergen" vernietigd in een wanhopig gevecht tegen de moordende hitte en de steeds maar da lende en klimmende wegen van het Cen traal Massief. Dit is geen land voor Charly, die het moet hebben van strakke toppen, die hij geruisloos dansend op de pedalen kan overwinnen. Niet minder dan 20 min. werd wielerkeizer Gaul losgereden door de „adelaar van Toledo", Bahamontes, met wie hij in de voorgaande dagen alle top pen had bestegen, door Anquetil en Baldini, die uitgeput de wielerbaan van Aurillac op-, tuimelden. In het lot van Charly deelde ook de grote Fransman Louison Bobet, die in deze rit volkomen werd ontluisterd. Het was een zwarte dag voor de Nelux- ploeg die rit naar Aurillac, want behalve de nederlaag van Gaul was daar ook nog het uitvallen van Piet van Est en Martin v. d. Borgh, die niet langer opgewassen waren tegen de eindeloze verschrikkingen. En ver der de 7500 francs boete voor het drietal Gaul, Kersten en de Jongh, omdat de Luxemburgse kopman wat al te hulp vaardig was aangeduwd. Het wordt dit jaar een schrale pot voor de Nelux-renners. Winnaar van deze 13e etappe werd de Franse regionaal Anglade, maar het was de Belg Jos Hoevenaars, die het gele tricot om zijn schouders mocht trekken. Dit wordt wellicht de Tour der Belgen, want dehalve de leiderstrui hebben zij ook stevig de lei ding in het algemeen ploegenklassement. In het algemeen klassement volgt Gaul op 27,51 min. achter Hoevenaars, Ernzer op 53,15, Damen op 56,21, Bolzen op 58.25, de Jongh op 58,28, Kersten op 1.05.06, Voorting op 1.08.49 en Kool op 1.11.47. De Spanjaard Bahamontes heeft de lei ding in het bergklassement. KAATSHEUVEL - TEL. K 4167-2121 V. AIM V/VII Voor advertenties en abonne menten blijft ons adres te KAATSHEUVEL Dr. v. Beurdenstr. 8, Tel. 2002 KAATSHEUVEL Ook voor alle andere bladen worden advertenties tegen de geldende tarieven opgenomen. Zondag a.s. 12 juli gaat de handbalver. Desk zij 't op bescheiden wijze, haar 5-jarig bestaan vieren. Vijf jaar geleden werd deze vereniging opgericht door enkele enthou siaste sportieve dames, waarbij dhr. Jansen, bondsgedelegeerde van 't R.K. Ned. Hand- balverbond hen de beginselen leerde van 't handbalspel. Reeds kort na 't bestaan van de dames-afdeling, werd een heren-afd. op gericht. Met medewerking van de geestelijk adviseur van Desk, werd deze jonge ver eniging ondergebracht bij de voetbalver. Desk, zij het met een zelfstandig bestuur. Door diens morele, en financiële steun kon de handbal uitgroeien tot een behoorlijke grote en goed functionerende handbalver. Natuurlijk heeft de handbal reeds in die tijd vele en grote moeilijkheden te verwer ken gehad, maar steeds is hun doel ge weest de jeugd door hun sport en spel een goede ontspanning te bieden. De ver eniging is thans uitgegroeid tot 'n 70-tal leden, gesplitst in senioren, junioren en aspiranten. Zeer hachelijk is het evenwel, dat de ver eniging tussen april en oktober, doordat dan de Efteling geopend is, over geen enkel speelveld beschikt, waardoor de handbal genoodzaakt is telkens contact op te nemen met de voetbalver. Desk, de voetbalver. Berkdijk, de speelruimte van de St. Jan- en Prins Bernhardschool om aan terrein te komen. De wintermaanden brengen geen moei lijkheden mee, daar men dan over een eigen veld met ruime kleedkamers op het terrein van de Efteling beschikt. Zo gaat Desk zondag zijn 5-jarig be staan vieren, waarvan hieronder het pro-* gramma volgt Zondag 12 juli kwart over 10; Plechtige en tijdelijk welzijn van de leden, wordt opgedragen door de Geestelijke Ad viseur Kap. Verheyen, voor het geestelijk en ijtdelijk welzijn van de leden. De H. Mis zal gedialogeerd worden, dat wil zeggen, dat alle leden met de misdienaar samen de priester antwoorden. Hiervoor zullen boekjes beschikbaar gesteld worden. 11 uur: Ontbijt in de zaal van 't club huis, café De Steenbakker, Horst. Kwart voor 12 Feestvergadering. Agenda 1 Opening; 2 Jaarverslag se cretaris; 3 Jaarverslag penningm. met be groting '59 - '60. 4. Bestuursverkiezing. Aftredend zijn dhr. J. B. C. Annegarn, niet herkiesbaar en mej. A. Klis en dhr. J. de Kort beide herkiesbaar. Ongaarne door studie-redenen gedwongen kan dhr. Annegarn zich niet herkiesbaar stellen. 5. Verkiezing voorzitter. 6. Verkiezing elftalcommissie. Dhrn. J. Ebbing en C. v. d. Ven stellen zich weer herkiesbaar, terwijl er aanvulling moet komen voor dhr. P. v. Wezel welke tussentijds heeft bedank. 7. Benoeming technische commisie. 8. Verkiezing kascontrole-commissie. 9. Verkiezing jeugd-commissie. 10. Rondvraag en sluiting. Tot de viering van het 5-jarig bestaan zijn uitgenodigd alle aspiranten, junioren en senioren-leden, zowel dames als heren, als ook de commissie van goede diensten. De aspiranten zullen niet aan de jaarver gadering deelnemen. Deze keren na het ontbijt huiswaarts. Voor hen begint om 4 u. een sportmiddag. AGENDA Apollo-theater Zaterdag 11 juli 8 uur en Zondag 12 juli 6 en 8.30 uur: Operatie Amsterdam. Toegang 14 jaar. Woensdag 15 juli 8 uur: De trotse rebel, toengang 14 jaar. DOKTERSDIENST. Op zondag 12 juli zal de praktijk van de doktoren H. Raaymaakers en A. de Vries worden waargenomen door dr. P. Wijten- burg, Hoofdstr. 4, Kaatsheuvel, tel. 04167 -2550. Zaterdag 11 juli en zondag 12 juli wordt de praktijk van dr. K. van Tuyn waarge nomen door dokter H. Winkelman, Kerk straat 99, Sprang, tel. 04167 -2350. TBC-DUIVENWEDVLUCHT. Gelijk te doen gebruikelijk is, zal ook dit jaar wederom een TBC-wedvlucht plaats hebben ten bate van de TBC en kinderuit zending enz, door het Wit-.Gele Kruis ter plaatse. Deze wedvlucht zal plaats hebben op zon dag 9 augustus a.s. Dezer dagen zal reeds met de lotenverkoop worden begonnen. Tra ditiegetrouw zullen alle zaken en nering doenden ter plaatsen worden bezocht in ver band met het beschikbaar stellen van prij zen. De hoofdprijs bestaat uit f 100 in waar debonnen. Verder f 50 en f 25 in waarde bonnen en vele luxe huish. en verbruiks- artikelen. Gezien het zegenrijke werk dat de plaatselijke TBC-vereniging, hiertoe in de gelegenheid gesteld door de duivenliefheb- bers verricht, twijfelen we geen ogenblik of het Loonse publiek zal zich evenals vo rige jaren wederom niet onbetuigd laten. De vlucht heeft plaats vanuit Bruly Bel gië. De prijsuitreiking heeft plaats op za terdag 15 aug. (O.L. Vr. Hemelvaart). ORIËNTATIERIT. Zondag 26 juli a.s. zal 's middags om 1 uur n.m. de start plaats vinden van de grote plaatselijke oriëntatierit bij café de Finantie. Aan deze rit kan iedereen deelnemen vanaf 16 jaar, zowel vaders en moeders, als paartjes en vrijgezellen. In verband met de deelname van jongeren en ouderen is de fietstocht zo gekozen, dat men goede wegen berijdt. Vormt groepen van 2 of 4 personen en geeft U dan voor 15 juli a.s. op bij een van de volgende adressen: K. Schoenmakers, Hogesteenweg 10; M. v. d. Ven, Kerkstraat 15; P. Rolberg, Hoge steenweg 42. Het inschrijfgeld is zo laag mogelijk gehouden om iedereen in staat te stellen aan deze oriëntatierit deel te ne men en bedraagt 75 ct. De finish is ook bij de Finantie; daar zal in de café van J. van Loon 's avonds de prijsuitreiking plaats vinden. Het is wel gewenst brood of iets dergelijks mee te nemen. Houdt U ook re-, kening met mogelijke lekke banden. AGENDA. Doktersdienst Zondag 12 juli Dr. Wijtenburg, Hoofd straat 4, Kaatsheuvel. Tel. K4167 - 2550. Zaal Parochiehuis Dinsdag en donderdag 14 en 16 juli van 2-5 uur ontspanning Ouden van Dagen. Terrein Kasteel Zondag 12 juli: Koningschieten gilde St. Ambrosius, 3 uur. Op WOENSDAG 15 juli 1959, zullen door ondergetekende des namiddags te TWEE UUR deurwaarder aan de NIEUWE VAART no. 25 te SPRANG- CAPELLE ten laste van Dirk Rijken te Sprang-Capelle exe cutoriaal worden verkocht 1 automobiel merk Pontiac, stoelen, tafels, fauteuils en de goederen welke alsdan verder zullen worden voorgebracht. De te verkopen goederen zijn te bezichtigen vanaf een uur voor de verkoop ten huize van de beslagene voornoemd. ZEGT HET VOORT. De gerechtsdeurwaarder belast met de executie J. Th. P. J. Mettes Hoge Zandichel 1 5, Kaatsheuvel TE KOOP: (handduw) z.g.a.n. Adres: JEDDE WONG. St. Antonlusstraat 40, Kaatsheuvel

Echo van het Zuiden | 1959 | | pagina 14