WAALWIJK !W HE NI Mi WELK VAK kiest U Rouw-drukwerk a 1 a DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 20 JULI 1959 PADEN VAN RECREATIEOORD ALLEEN VOOR VOETGANGERS. AiEeiiek Zwemsport De Heer André Hamers 25 jaar bij Bloch Stibbe - Hollandia Provinciaal Nieuws HART VAN BRABANT VRIJDAG OPEN. Landbouw Loterij Abonneert U op „DE ECHO" R y i B B I 5 S E B B B B B I I H R twee leerlingen zetter of drukker Antoon Tielen B B B B B I R B i B B I B R R R R R R R R 7 7 EU. EERSTE H. MIS PATER TINY VAN HAAREN. Op zondag 20 juli a.s. hoopt pater Tiny v. Haaren in de paro chiekerk van de H. Antonius zijn eerste H. Mis op te dragen. Rond deze voor de St. Antoniusparo- chie zo feestelijke gebeurtenis is een programma samengesteld dat reeds op zaterdag 25 juli 0111 19.30 uur aanvangt met de ont vangst van de neomist aan het begin van de St. Crispijnstraat. Zondag 0111 10 uur zal pater van Haaren zijn eerste plechtige H. Mis opdragen. Van 12.30 tot 14.00 uur zal in de hal van de St. Mi- chaël-uloschool een receptie ge houden worden. Om 3 uur zal de neomist in de parochiekerk het Lol' celebreren. Buurtbewoners en ook de ove rige parochianen zullen door middel van een grootscheepse straatversiering aan dit feest bij zondere luister bijzetten. REIS VAN DE K.A.V. AFD. WAALWIJK. Op dinsdag 14 juli werd des morgens 0111 half negen met bus sen gestart vanaf Mulders-Sars voor het jaarlijkse reisje. Eerst werd er gebeden voor een goede reis en behouden thuiskomst. Langs prachtig natuurschoon ging het via Vught, St. Michiels gestel, Schijndel naar St. Oeden- rode, waar we in het wandelpark „De Kienehpef" hebben genoten van de heerlijke omgeving, ook werd van de prachtige roei vijver veel gebruik gemaakt. Om half twaalf vertrokken we naar Hees- wijk waar in Hotel „De Brug" de koffietafel gereed stond, die alle eer werd aangedaan. O111 half 2 werden de bussen weer opge zocht en ging het naar Veghel, waar even gestopt werd 0111 ons oud lid, mej. v. Avoirdt op te zoeken. Dit was een hele verras sing voor haar, toen zij verschil lende oude bekenden terug zag. Van hier uit ging het naar Eind hoven, waar men volop gelegen heid kreeg om te winkelen. Om, zes uur waren allen weer bij de bussen en ging het naar Hilva- renbeek, waar in hotel Naaykens een niet te versmaden diner te wachten stond, dat allen zich goed lieten smaken. Nadat we nier nog enige tijd gezellig had den vertoefd, werden de bussen weer opgezocht en ging het naai de Oisterwijkse kermis. Om elf uur vertrok men hier en gingen allen heel voldaan huiswaarts, waar we 0111 half twaalf arriveer den. LEDENVERGADERING K.A.V. AFD. WAALWIJK. Op woensdag 22 juli half acht wordt in de Levensschool een ex tra ledenvergadering gehouden. Agenda: Opening door de voor zitster; Notulen; Een praatje door de leider van de R.K. Le vensschool; Tractatie door de voorzitster. NUTS ULO-SCHOOL, WAALWIJK Overgang: Bevorderd van I naar II: G. Imperman, A. P. Mayers, M. A. van Riel, W. H. Schoonder- mark, G. J. Verbeek, P. Somers, M. van Cainpen, A. Zwart te Waalwijk; F. J. Kraak, S. Paans te Sprang-Capelle. Voorwaardelijk bevorderd: F. Buitenwerf te Drunen, P. van Gammeren, T. Reitsma, T. v. d. Schans, H. J. Verduyn te Waal wijk en A. de Rooy te Sprang- Capelle. Niet bevorderd: 9. Van II naar III: A. Gravelijn, J. Mayers te Waal wijk, G. Dekkers, C. Groeneveld C. Hulst, C. Ivieboom, S. Klaasse, B. van der Laan, H. J. W. Man- demakers, B. Pruyssers, A. Ros, 'I'. A. Splinters en B. Vos te Sprang-Capelle. Yoorw. bevorderd: C. Braspen ning, C. Damstra, B. Timmer mans, B. Verlee, C. Wildeman te Waalwijk, H. de Bie, W. Dek kers, J. van Diemen, C. Verha gen, J. van Vuuren te Sprang- Capelle, J. v. Drongelen te Loon op Zand, H. de Raad te Eethen. Niet bevorderd: 11. Van III naar IV: J. Blom, C. Koogje, A. Molegraaf te Waalwijk, B. Blum, J. Bluin te Drunen, J. A. Dekkers, P. 't Hooft, A. J. Mayers, Ant. J. May ers, A. v. Ommeren, C. Paulides, A. M. Winkelman te Sprang-Ca pelle. Voorw. bevorderd: A. Heymans te Drunen, P. A. Mayers te Spr.- Capelle, C. Timmermans te Loon op Zand, B. Treffers, Joop Wer- ther te Waalwijk. Niet bevorderd: 7. Dit jaar werd bij de overgang een strengere selectie toegepast, teneinde het aantal teleurstellin gen bij het eindexamen tot een minimum te beperken. Met het voorwaardelijk verhogen wordt beoogt de leerlingen tot meer vlijt te stimuleren, vooral in het eerste kwartaal van de nieuwe cursus. De overgangsmisère wordt, niet alleen in Waalwijk, maar in geheel Nederland jaar- ijks groter. Wat zou het onder wijs er veel gezonder uitzien, als de poorten tot het m.o. wat man der wijd open stonden! ZOMERAVONDCOMPETITIE. Uitslagen gespeelde wedstrijden: VerolmeVerhulst 4—0 AvehaLandis Gyr 11 Schuwer-v. Bladel 62 Gragtm. Wiesm. .Stahl- A. en J. de Kort 10 v. Haren Oomens-Verhulst 00 Blok v. Heijst-Vesters 0 Programma voor deze week: Dinsdag 0.30 uur terrein RKC: Pulles v. Gcrwen-Coöperatie Dinsdag 6.30 uur terr. Baardwijk: Schuwer-Landis Gyr Dinsdag 7.30 u. terr. Baardwijk: Blok v Heijst-Timtur Dinsdag 6.30 u. terr. WSC: Aveha-Gragtm. Wiesm. Stahl Dinsdag 7a30 u. terr. WSC: v. Haren Ooinens-Verolme Vrijdag 7 u. terr. WSC: Timtur-v. Haren Oomens Vrijdag 6.30 u. terr, RKC: Pulles v. Gerwen-A. J. de Kort Vdijdag 7.30 u. terr. RKC: v. Bladel-Verolme POSTDUIF WAALWIJK. Zondag hield deze vereniging een wedvlucht met jonge duiven vanuit Vilvoorde. Duiven los om 9 uur, wind N.W. Eerstaanko- mende duif 10.22.13. De eerste 50 prijswinnaars zijn: M. Verhulst 1; van Onzenoord 2 9 31; Fr. v. Bokhoven 3 4 7 17; van der Geijn 5; Jos van Bladel 6 12 14 25; P. de Jong 8; C. Ver hulst 10 23 33 36; C. de Man 11; Brokken 13; J. van der Pennen 15; W. v. d. Gouw 16; H. v. Box tel 18; Groeneveld 19; Avontuur 20; A. Leijten 21; Duquesnoij 22 30 50; C. van Riel 24; B. van 'Riel 26; C. v. Bijnen 27 42; H. Pullens 29; B. v. Velthoven 32; L. van den Bogaart 34 44; Vermeer 35; Didden 37; Braat 38; G. v. Hcl- voort 39; S. Boot 40; Th. van den Meijdenberg 41; J. Wellens 43; Duivekam 45; Schaafstra 46; van Dishoek 47; M. Leijten 48; J. van den Meijdenberg 49. Zondag hield deze vereniging tevens een vlucht met oude dui ven van uit Bruly, waarvan de prijswinnaars zijn: A. v. Hul ten 1 6 12; B. v. Riel 2 7 9: M. Verhulst 3 4 8 10 11 13; A. Bakekrs 5; D. Blok 14. BROMFIETSER ERNSTIG GEWOND. Op de St. Antoniusstraat ter hoogte van de Eerste Zeine had gisteravond een ernstig ongeval plaats lussen een personenauto, bestuurd door v. E. uit Cromvoirt en de bromfietser V. uit Waal wijk. Laatstgenoemde reed in zuidelijke richting en wilde naar links de Eerste Zeine inrijden. Hij lette daarbij echter niet op de vlak achter hem rijdende v. E., aan wie hii voorrang had moeten verlenen. V. moest met een schedelbasis- fractuur in 't St. Nicolaaszieken- huis worden opgenomen. De auto werd licht, de brom fiets zwaar beschadigd. VAKANTIEPROGRAMMA JEUGDBELANGEN. Na telling van de binnengeko men formulieren is gebleken, dat er voor de buitendagen, het vlie geren, het vissen e.d. van het va kantieprogramma van de Stich ting Jeugdbelangen een overwel digende belangstelling bestaat. Het bouwen van een echte race zeepkist schijnt ondanks de ver strekte technische geheimen toch nog wel moeilijkheden op te le veren, want hiervoor bleek de be langstelling vrij gering. Ook het samenstellen van ploegen van 4 voor de Olympische Dag blijkt niet zo gemakkelijk te gaan, maar misschien komt er in de komen de weken toch nog wel wat meer uit de bus. RADIODEBUUT. Onze stadgenote, het zangeres je Ine Mens, zal zaterdag a.s. op treden in het Springplankpro gramma van de K R.O. We wensen Ine alle succes bij dit radiodebuut. ZWEEFVLIEGER MAAKTE NOODLANDING. Een kapitein van de vliegbasis Vol kei maakte zaterdagmiddag met een zweefvliegtuig '11 nood landing in de Waalwijkse Buiten polder. De landing verliep voor tref felijk. 's Avonds werd 't toe stel opgehaald en naar Volkel te ruggebracht. VUILNISBRAND. In de vuilnisbelt echter de fa briek van A. aan de Eerste Zeine brak dit weekeinde brand uit, zo dat de brandweer nog even in het pak moest. Toen was het gauw- gedaan met de stank en de raak. POLITIEHONDEN WEDSTRIJDEN. Op de terreinen rond de Gal- genwiel zullen zondag a.s. wed strijden van de Ned. Politiehon- denbond worden gehouden. In ons nummer van vrijdag a.s. zullen nadere bijzonderheden over deze wedstrijden worden ge publiceerd. Wij willen het naar buiten trekkende publiek en vooral de jeugd er op wijzen, dat de paden m het recreatieoord 't Hoefsven voortaan verboden zijn voor rij wielen, scooters, bromfietsen mo toren etc. Het geineentebestuür heeft deze maatregel moeten tref fen omdat de jeugd van deze fraaie accomodatie 'n soort race circuit maakte, waardoor 't niet alleen met de rust, maar ook met de veiligheid gedaan was. Alleen voor ouden van dagen zal de po litie wat minder streng zijn. Wie daar dus nog fietsend, scootcrend of brommend wordt aangetroffen komt aan 't betalen. Let dus op de borden AGENDA. Maandag en woensdag. Musis Sacrum 8 uur: „Met de dood op de hielen", 14 jaar. Luxor 8 uur: „Bengaalse Lan ders", 14 jaar. Woensdag 8 uur repetitie da meskoor Oefening en Vermaak Zondag 12 uur repetitie man nenkoor Oefening en Vermaak in De Twee Kolommen, in De Twee Kolommen. GEVONDEN EN VERLOREN. Gevonden Div. sleutels; koperen gewicht; bril; portemonnee met inhoud; oorbel; step; aansteker; kinder driewieler; damesarmbandje; da mespolshorloge; damesvest; had- handdoek met zwembroek. Verloren: Zwartbont kalf; damesvest; kinderschoentje; aktetas 111. had- benodigdheden en visgerci; por temonnee; '11 nikkelen wieldop; badpakken, zwembroeken; zwem- kaarten; polshorloge. W. A. C. Op woensdag 22 en donderdag 23 juli a.s. organiseert de Waalwijkse Atletiekvereniging W.A.C. voor de vijfde achtereenvolgende maal de Waalwijkse atletiekkampioenschap- pen. Deelname aan deze wedstrijden staat open voor iedere Waalwij ker. De volgende nummers zullen wor- den verwerkt: woensdag 22 juli dames: 100 m. 800 m. hoogspringen en speerwerpen; heren: 100 m. 800 m. ver-springen, kogelstoten, speerwerpen; meisjes (tot 16 jr.) 80 m. hoogsprin gen; jongens (tot 16 jr.) 80 m. ver-sprin gen, kogelstoten, donderdag 23 juli dames: kgelstoten, ver-springen; heren: 5000 m. hogspringen; Wij ontvingen een ingezonden stuk, ge titeld „Hoefsven" en ondertekend „Een zwemmer die graag rustig geniet." Waar de naam van de inzender ons niet bekend is, kan dit natuurlijk niet worden opgeno men. RED. meisjes: kogelstoten, ver-springen; jongens: hoogspringen. De wedstrijden beginnen beide avonden om 7 uur. Het inschrijfgeld bedraagt 15 ct. per nummer voor junioren en 2§ ct. per nummer voor senioren. De prijzen bestaan uit diploma's. Donderdagavond zal om 9 uur de prijsuitreiking plaats vinden in café Passier. Inschrijvingen tot woensdagavond bij het secretariaat van W.A.C., Paul Krugerstraat 2, Waalwijk. WAALWIJKSE ZWEMCLUB BLIJFT AAN SUCCESVOLLE KANT. Op de derde kringcompetitie-zwem. dag bracht de Waalwijkse Zwem vereniging onbetwist het sterkste team in het veld. Op nummer één van de ranglijst liepen de W.Z.V.- ers ruim 15 punten in en op nummer drie vergrootten zij de voorsprong van 54 tot bijna 80 punten, j De stand in de top van de rang lijst is nu: 1. Z.IJ.V., Den Bosch 3312,9 pnt. 2. W.Z.V., Waalwijk 3367,2 pnt. 3. Triton, Boxtel 3489,- pnt. Verder komen nog in de ranglijst voor: O.Z C., Oisterwijk, Surae II, Breda, Dongen, Z.IJ.V. II. RES, Til burg en P.S.V. II, Eindhoven, allen kansloos voor een van de ereplaat- sen. Dit prachtige resultaat werd be reikt door een zeer sterk gezwom men match. Piet v. Oss werd tweede bij de 50 meter schoolslag voor heren in 39,1. Leny Fijneman zorgde voor een 2de plaats bij de 50 meter rugslag en Jo sé Trommelen verraste de aanhang door bij de 50 meter vlinderslag de tweede plaats op te eisen in de tijd van 46,8. Bert Jansen zorgde wel niet voor een ereplaats, maar maakte de uit stekende tijd van 34,- op de 50 me ter vrije slag voor aspiranten. Het werd een vierde plaats. Mien Schapendonk wist op de 100 meter vrije slag de Waalwijkse kampioene, Leny Fijneman, achter zich te houden met de uitstekende j tijd van 1.33,5. Het betekende een derde plaats. De grootste successen werden even wel weer geboekt op de estafette nummers: een derde plaats op de 5 x 50 meter schoolslag heren, een tweede plaats op de 5 x 50 m. vrije slag heren, een eerste plaats op de 3 x 50 m. wisselslag estafette meis jes. Een compliment aan da trainers is hier alleszins op zijn plaats. Vrijdagmiddag 17 juli vond op het direktiekantoor de huldiging j plaats van de heer A. Hamers, bij gelegenheid van zijn 25-jarig ju bileum. Verschillende direktielc- den en 'n aantal staffunktionaris- sen en vertegenwoordigers van 't personeel waren hierbij aanwezig. De jubilaris was vergezeld van zijn verloofde, mej. D. Lombarts, en zijn moeder. Als eerste werd het woord ge voerd door de president-direkteur de heer E. Stibbe. Hij zei zich nog goed te herinneren, dat de heer Hamers op 16-7-1934 door wijlen de heer Guthmann aan het kan toorpersoneel werd gepresen teerd. Zijn verschijning wekte toen op het kantoor nogal enige verbazing, want hij kwam nau welijks boven de schrijftafel uit. Het bleek al heel gauw dat de heer Hamers naast een prettig karakter ook beschikte over een zeer goed verstand. Dat was voor de direktie een reden om hem op de afdeling kalkulatie te plaatsen en daar heeft hij lange tijd alle werkzaamheden zelf gedaan. Tot slot is hij chef van deze afdeling geworden. De werkzaamheden en de be langstelling van de jubilaris strekten zich echter ook uit pp ander administratief terrein en zo heeft hij voor vele afdelingen nuttig werk verricht. Daarnaast is hij op 't kantoor altijd de man geweest van de „jo kes" en de „practical jokes", en wanneer er eens een grapje ge maakt was dat boven een bepaal de graad van vindingrijkheid uit stak, dan behoefde er naar de aanstichter niet lang gezocht te worden. Dat bleek namelijk steeds André Hamers te zijn. In de kantoorpersoneelsvereni ging heeft de heer Hamers steeds n bijzonder aktieve rol gespeeld. Reeds jaren lang vervult hij hier van het sekretariaat. Ook in het maatschappelijk le ven echter, vooral in de Waal wijkse gemeenschap, is de jubila ris een zeer bekende figuur. Hij is een uitstekend toneelspeler en 'n biljarter van de betere klasse. Speciale woorden van welkom richtte de heer E. Stibbe tot me juffrouw Diny Lombarts, die on geveer 10 jaar bij Hollandia op kantoor heeft gewerkt en hij sprak de wens uit dat hun huwe lijk, dat zij binnenkort hopen te sluiten, hun veel geluk en voor spoed zal brengen. De heer D. Stibber speldde de heer Hamers de medaille op van de Nederlandse Maatschappij va» Nijverheid en Handel en reikte 't daarbij behorend Vererend Ge tuigschrift uit. Verder ontving de jubilaris de Hollandia-legpenning en een ca deau onder couvert. De heer v. Zon sprak namens de Ondernemingsraad. Hij wees vooral op het opgewekte en vro lijke karakter van de lieer Ha mers. De moeilijkheden, die ieder mens in zijn leven nu eenmaal te genkomt, kunnen hierdoor met sukses worden overwinnen. Bloch Stibbe-Hollandia, dat vooral in de na-ooriogse jaren zulk een enorme groeiperiode heeft doorgemaakt, is mede groot geworden door het werk van de neer Hamers. Het gemak en de charme waarmede hij zich in ie der gezelschap beweegt, heeft hem overal tot een graag geziene gast gemaakt. Men zegt wel eens dat 't leven bij de 40 begint en in dit geval gaat dat heel zeker op, immers voor de jubilaris zal er met zijn huwelijk een geheel nieuwe peri ode beginnen. Namens het personeel bood de heer v. Zon '11 fraaie huiskamer- lamp aan en sprak de wens uit dat de jubilaris onder het licht van deze lamp nog vele gelukkige uurtjes zal mogen doorbrengen. De heer Lariby voerde 't woord namens de kantoorpersoneelsver eniging. Hij prees de heer Hamers als een voortreffelijk sckretaris, die er zowel bij bestuurs- als le denvergaderingen steeds de stem ming in wist te houden. De kantoorpersoneelsvereniging is mede door zijn aktiviteit een vereniging geworden die de leden op velerlei gebied gezonde ont spanning en ontwikkeling brengt. Zowel namens de leden als na mens het bestuur overhandigde de'heer Lariby enkele cadeaus. De heer Hamers verklaarde'in zijn dankwoord steeds op pretti ge wijze bij Hollandia te hebben gewerkt. De energie en de werk kracht van de heer Stibbe hebben steeds zijn bewondering gehad. Van de heer D. Stibbe heeft hij Wij hebben nieuwe mon sterboeken voor rouw- artikelen als bidprentjes, rouwbrieven, rouwkaarten, enz. samengesteld en zen den deze eventueel gaarne ter inzage. Wij maken van deze gele genheid gebruik er op te wijzen, dat degenen, die hun rouwdrukwerk door onze drukkerij vervaardigd en geleverd willen zien, deze rechtstreeks bij ons gelieventebestellen en niet bij tussenpersonen, ot wel deze laatsten uitdrukkelijk opdracht te geven ze bij onze drukkerij te doen vervaardigen. Waalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen GROTESTRAAT 205 vooral op technisch gebied zeer veel geleerd. De prettige samen werking en de goede verstand houding tussen de heer Tabbers en hem zijn hem steeds 'n steun geweest zijn werk goed te doen. Ook met de heren Biekens en Thomas en de andere heren van de direktie zijn de kontakten steeds van prettige aard geweest. Het personeel van de kalkula- tieafdeling had het kantoor fees telijk versierd. Namens de kalku- latieafdeling sprak de heer B. Berkelmans een gelukwens uit. De kalkulatieafdeling heeft on der leiding van de heer Hamers steeds goed en gezellig gewerkt. Goed omdat hij z'n ondergeschik ten is voorgegaan in akkuratesse en gezellig omdat hij naast het werk ook tijd kende voor iets hu moristisch. Omdat dit laatste toch ook van groot belang is, had het perso neel van de kalkulatieafdeling gemeend niets beters te kunnen geven dan: „The One Man Show" op platen van Toon Hermans. De heer Hamers begon zijn dankwoord met de woorden uit „The One Man Show": En dat wij toffe jongens zijn, dat willen wij wetenHij hoopte, dat hij dit in de toekomst steeds zou kun nen blijven zeggen. Van de gelegenheid tot felicite ren maakten talrijke medewer kers van Hollandia gebruik. De grote tentoonstelling Hart van Brabant in het Tilburgsc Leypark zal a.s. vrijdag des mor gens om 11 uur officieel worden geopend door Z. Exc. mr. V. G. N. Marijnen, minister van Land bouw en Visserij. Hart van Brabant, dat 'n beeld wil geven van leven en werken in Tilburg en wijde omgeving, zal geopend zijn tot en met 16 aug. Behalve een tentoonstelling van het Midden-Brabantse leven en werken in al zijn facetten, brengt Hart van Brabant ook 'n non-stop amusementsprogramma met een keur van Nederlandse artisten. Een bijzondere attractie is wel de verkiezing van Miss Be nelux, waarbij niemand minder dan Gina Loliobrigida deel zal uitmaken van de jury. In ons volgend nummer hopen wij deze unieke expositie nog eens nader onder de aandacht te brengen. NU NOG VEEVOEDER WINNEN. Dit jaar zal door de grote droogte de oogst zeer vroeg zijn. Er is ruim schoots gelegenheid om aan de na- gewassen te denken. Er zijn vele mogelijkheden; hoofdzaak is, dat men er dit jaar gebruik van zal ma ken. Veevoeder is zeer schaars en duur, zodat op elk perceel, waar ook maar mogelijk, een nagewas verbouwd moet worden. In de mees te gevallen zullen stoppelknollen hiervoor in aanmerking komen. De laatste jaren bedroeg de gemiddelde oppervlakte 85.000 ha., en het laat zich thans aanzien dat deze teelt dit jaar nog belangrijk zal uitbreiden. De opbrengst aan voederwaarde van stoppelknollen is zeer hoog; de ze wordt in vele gevallen onder schat. Sprak men vroeger over opbreng sten van 15 tot 20 duizend kg., thans rekent men op 30 tot 40 duizend kg., terwijl vaak nog hogere opbrengsten voorkomen. M enheeft berekend, dat de voe derwaarde van 1 ha. stoppelknollen overeenkomt met die van 2Vz ha. hooiland, als deze tenminste vers worden vervoederd. Wanneer wordt ingekuild, dan dan gaat ongeveer een derde verlo ren, maar blijft de voederwaarde toch nog van grote betekenis. Van groot belang is de rassen- keuze, waardoor de opbrengsten nog belangrijk zijn gestegen. Men kent vroege en late rassen, vooral de late rassen verdragen meer vorst en hebben in het algemeen langer groenblijvend loof dan de se lecties van de vroege oogst. Door deze eigenschappen kan het late ras nog zeer lang vers van het land gevoederd worden, wat 'n groot voordeel is; een periode van lichte vorst is geen bezwaar. Een ras als Gelria, met zéér lang groenblijvend loof en goede knol- vorm, is bijzonder geschikt voor late oogst. Bovendien is dit ras goed bestand tegen nachtvorst, waardoor men 't volle profijt trekt, dat steeds vers kan worden gevoederd. Van belang is thans, dat men tijdig zijn maat regelen neemt en dat dit jaar elk perceel zal worden benut voor dit zo belangrijk nagewas. (Advertentie) WAALWIJKSE ZWEMCLUB De uitslag van de door de Waal wijkse Z wemclub georganiseerde loterij in het kader van de zwem- interland Nederland Groot-Brit- tannië a.s. zaterdag en zondag, luidt als volgt: Eerste prijs: 5-daagse reis voor twee personen naar Parijs per N.S., nr. 478. Tweede prijs: een wedstrijdbadpak nr. 8078. Derde prijs: idem, nr. 5095. Passepartouts ter waarde van 6. op de nummers: 296, 777, 993, 1141, 2645, 2652, 3173, 4016, 4567, 5044, 5491, 5742, 6521, 7117, 7612, 8127, 8236, 8802, 8886, 9401. Passepartouts ter waarde van 4. 1, 248, 253, 325, 405, 422, 812, 894, 944, 1109, 1171, 1564, 1595, 1672, 1701, 2382, 2465, 2494, 2817, 3034, 3958, 4026, 5098, 5117, 5240, 5273, 5352, 5412, 5585. 5954, 6408, 7198, 7262, 7443, 9348, 9378, 9480, 9487, 9692, 9973. Prijzen kunnen worden afgehaald op Stationsstraat 45, Dienst Ge meen tebedrij ven. Dit jaar hebben wij weer ge legenheid tot plaatsing van in ons bedrijf, om te worden opgeleid tot De jongelui kunnen na de vakantie in dienst treden, en beginnen dan 1 januari a.s. de school te volgen. Voor plaatsing in ons bedrijf komen in aanmerking: Jongelui van 14 jaar die 8 klassen der lagere school met succes hebben doorlopen, of 15- en 16-jarigen die 7 klassen der lagere school met succes hebben gevolgd, en ook zij die een verdere opleiding hebben genoten. Ouders van jongelui, die dit mooie en goed geregelde vak ambiëren, gelieven eens te komen praten of schriftelijk te solliciteren. WAALWIJKSE STOOMDRUKKERIJ Grotestraat 205 - Waalwijk.

Echo van het Zuiden | 1959 | | pagina 7