DRUNEN VLIJMEN Sunil wast stralend wit... SPORTSPIEGEL Uit de Langstraat WITTER DAN DE WITSTE POES en spa.art uw linnenkast Rode duivels kansloos verpletterd door Oranje 9-1 s. s. c. 6 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 5 OKTOBER 1959 6 Elshout Vlijmen Haarsteeg Hier is met Sun.il gewassen,dat- hemelsblauwe Sunil, waarin al 't wasgoed stralend wit wordt, werkelijk stralend wit! Bleken en blauwen kunt u zelfs vergeten, met Sunil hebt u min der waswerk, minder te wrin gen, dus... minder slijtage. Waar Sunil de was doet,blijft alles veel langer nieuw, ook de wasmachine en wringer varen er wel bij! Neem meteen het voordelige reuzenpak Schuttersfeest in Feijenoord-Stadion 3—3 4e klas. AZVV—SSC '55 Good LuckDinteloord Zwal. BoysNieuwdorp Sprang-VVN ArnemuidenThe Gunners RillandiaGolijnspl. Boys Vrijh.-Capelle Het le elftal heeft liet gepres teerd om met een zwaar gehaven de ploeg de beide punten in de wacht te slepen. Dit gebeurde op de harde klei in Axel hij AZVV. Met niet minder dan vier in vallers moest de strijd worden aangebonden, maar men zag toch kans om met 31 te zege vieren. Bij de rust was een 20 voorsprong bereikt door doelpun ten van M. v. d. Schans, die deze middag de ster van het veld was. Ook het derde doelpunt nam hij voor zijn rekening. Het 2e elftal speelde thuis te gen VVN 2. In het begin ging al les even traag en werd er ook slecht geplaatst. Zo kon VVN een verdiende 20 voorsprong ne men. Het offensief van SSC kwam te laat en met een 3-2 over winning gingen de punten naar Klundert. Ook het 3e elftal speelde thuis in een plaatselijke ontmoeting te gen Sprang 3. Reeds binnen een kwartier namen ze een 3-0 voor sprong door doelpunten van D. Sprangers 1 en A. de Jong twee maal. SSC wist te zegevieren met 4—3. Haarsteeg Haarsteeg Duivensport WAALWIJK. Zondag hield de P.V. de Vriend schap, gevestigd in café De Sport van A. v. Hilst, een attractie- vlucht vanuit Rijsbergen die van wege de mist dreigde te misluk ken, maar gelukkig kwam de zon toch nog door cn konden de dui ven worden gelost. De prijzen werden als volgt behaald: M. Leijten 1 2 en winnaar van de gans; A. v. Hilst 3; H. Lom- barts 4 8 9; Joh. Verhagen 5 6; W. Duquesnoii 7Chr. Scliaafstra 10. A.s. zondag 11 okt. nogmaals een attractievlucht en als prijs wederom een gans. HOGEVAART. De P.V. Nooit Gedacht, geves tigd bij de heer C. van Tilborgh op de Hogevaart, houdt a.s. dins dag 6 okt. te 8 uur n.in. haar eer ste algemene ledenvergadering. Trouwe opkomst gewenst. Biljarten R.K. VROUWENGILDE De openingsavond voor het win- terprogramma van het R.K. Vrou wengilde is naar men ons mededeelt verplaatst naar 14 oktober. OEFENING B.B. De jaarlijkse grote algemene oefe ning der BB zowel voor de Blok- ploegen, Brandweer, Politie en EH BO is vastgesteld op 24 oktober, 's Avonds is er in de zaal van gez. Elshout dezelfde dag ook een bin dingsavond. TAFELTENNISNIEUWS TTVD 1 startte zaterdagavond met een klinkende overwinning op het sterke Taxandria uit Ois ter wijk. De uitslag was 91 voor TTVD 1. Het 2e van TTVD speelde gelijk tegen RKC 1 uit Waalwijk. De uit slag was 55. De dames uit Drunen kregen een kleine nederlaag te slikken van JCV 2 uit Vught, dat dank zij het dubbelspel met 64 de punten mee huiswaarts konden nemen. Alles bij elkaar genomen een goed begin. AGENDA maandag 5 okt.: 8 uur: Clubavond „Steeds Hoger" v. d. Geit 8 uur: Dansles, zaal café Elshout dinsdag 6 okt.: 7 uur: Trainen DVC-junioren 7.30 uur: Trainen TTVD, Grotestr. 8 8 uur: Clubavond OOG, v. d. Geit woensdag 7 okt.: 7 uur: Trainen DVC-senioren 7 uur: Trainen Volleybalclub 8 uur: Clubavond DVP 8 uur: Clubavond OOO 8 uur: Clubavond Prins Bernhard 8 uur: Clubavond Nooit Gedacht 8 uur. Film „Zware jongens, lichte meisjes", 18 jaar, Hoge Braken 7-8 uur: Centrale Volksbank, Maria Stuartstraat 2 donderdag 8 okt.: 7 uur: Trainen DVC-junioren 7.30 uur: Trainen TTVD, Grotestr. 8 8 uur: Repetitie Cantabile, zaal Elshout 8 uur: Sociëteit Duin Dorst, Hotel Royal TAFELTENNIS Door de verschillende teams van de tafeltennisclub „Smashers" wer den op de eerste dag van de com petitie-wedstrijden al mooie succes sen behaald. Het eerste damesteam won van het tweede met 100. Heren 2 won van Excelsior met 9-1. Heren 3 won van Never Dispair met 91. Heren 4 won van HJC 2 met 100. Het eerste herenteam moest naar Maastricht en had daar een ontmoe ting met RTC. Smashers verloor met 4—6. Van „Sorry" eveneens te Maastricht wist „Smashers" echter met 91 te winnen. IIUIS-AAN-HUIS COLLECTE De huis-aan-huis collecte voor on derhoud van de eigen kerk heeft in de afgelopen maand f 142.opge bracht. De kerk-collecte voor een missionaris van de abdij van Berne ten bate van de missie in Brits-In- dië, heeft ruim f 270.opgebracht. AGENDA Maandag, woensdag en vrijdag tuinbouwcursus in de jongensschool. Dinsdag repetitie gemengde zang vereniging, café Klerks. Woensdag en zaterdag trainen ta feltennisclub. Donderdag trainen door de heer de Veer. Donderdag trainen volleybalclub. Vrijdagavond danscursus parochie huis. CONGRES. Door het Eindhovens studenten corps zal a.s. vrijdag en zaterdag op het gemeentelijk kampeercentrum „de Klinkaert" een twee daags con gres gehouden worden. De studen ten zullen a.s. vrijdag op het ge meentehuis officieel ontvangen worden. Deze ontvangst zal ook 'n min of meer feestelijk karakter dragen. Ter opluistering daarvan heeft O.L. Vr. Schuts de vererende uitnodiging ontvangen om bij die ontvangst met de tambours en ven deliers aanwezig te zijn en een de monstratie te geven in het vendel- zwaaien. Dit zal om 18.30 uur plaats hebben. BESCHERMING BEVOLKING De Vlijmense B.B.-afdeling presenteert op donderdag 8, zaterdag 10 en zondag 11 oktober de revue: „Wij draaien weer", met medewerking van het dansorkest „De Bo lero's". Zang en conferencier A. v. Hclvoirt. Regie A. Oosterwaal. Decor G. van Buul. Grime W. de Loo. Algehele leiding B. Sa muels. Na maanden voorbereiding is het weer zover dat de B.B. op de planken komt. En dat de voorgaande revues in de smaak zijn gevallen, bewijst wel dat reeds 800 kaartjes zijn verkocht in voorverkoop. Thans is weer ernstig gerepeteerd om weer iets nieuws te brengen; 28 nummers staan op het programma, die vlot afgewerkt zullen worden, waaronder verschillende nieuwe liederen en declamatie: het ope ningslied B.B., vrijgezellenlied, propaganda lied, de Zwerver, Nachtelijk incident, de Bril-sergeant, de Melodia'-s, vragen uwe bijzondere aandacht. Dus de B.B. bezorgt U weer enkele gezellige uren. VERGADERING R.K. Metaalbewerkersbond St. Eloy afdeling Vlijmen. Dinsdag 6 oktober vergadering ven St. Eloy, in café A. Klerks. Aanvang 3 uur. Belangrijke agenda: Opening voorzitter, Spreekbeurt district-bestuurder, Discussie, Rondvraag, Sluiting. MAANDVERG. ROZENJACHT. De maandvergadering van het Kruisboog gezelschap Rozenjacht op zondag 4 okt. is uitgesteld tot zaterdag 10 oktober. Gezien de belangrijke agenda worden alle leden ze ker verwacht in café Jos Gevers. Aanvang 7 uur. MAANDVERG. DE ZWALUW. Zaterdag 3 oktober hield de Postduiven vereniging de Zwaluw haar maandvergade ring in café A. Klerks. De opkomst was bevredigend, toen de voorzitter deze bijeen komst opende met een welkomstwoord. Hierna presentie en notulen vorige ver gadering, die onveranderd werden goed gekeurd. Hierna mededelingen van de ge houden BCC-vergadering, wat betreft ver zending; de onderlinge BCC-vlucht voor het volgende seizoen,, wat betreft derbyringen; deze vlucht zal groots worden opgezet met fraaie prijzen: ploegcnprijs, serieprijs tnz. Ook mededeling dat het haast wel zeker zal zijn dat van meet af aan zal worden meegespeeld met de kleine kring van de BCC; dit ging er bij de leden goed in. Een kascommissie werd benoemd; hierna volgde de rondvraag, waarvan een druk ge bruik werd gemaakt. Hierna sluiting en de voorzitter spoorde alle leden aan om zeker op de komende jaarvergadering in novem ber present te zijn. KONINGSVISSEN. Zaterdagmiddag organiseerde de Kon. Erk. Visclub Haarsteeg, in haar viswater de z.g. Wieltjes, het jaarlijks koningsvissen. Na enkele uren van vrij visen, maakten te ca. 5 uur 28 vissers zich gereed om el kaar in een sportieve kamp de eer van de Koningstitel te betwisten. Toen de officiële tijd was verstreken bleek dat het lid Antoon Timmermans met 300 gram de produk- tiefstc hengelaar was en voor een jaar de titel van Koning mag dragen. In de avonduren verzamelden allen zich in het clublokaal van café M. Reuser voor een gezellig samenzijn. Allereerst had de huldiging van de nieuwe Koning plaats. De voorzitter de heer H. v. d. Heijden felici teerde het lid Timmermans met de titel en spelde hem onder luid applaus het Ko- ningskruis op de borst. Verder prees de voorzitter de leden voor de aan de dag gelegde sportiviteit, waardoor dit jaarlijks terugkerend festijn zo goed wa9 geslaagd. Vastgesteld werd verder nog dat de jaarlijkse feestavond gehouden zal wor den op 12 dec. a.s., waarbij ook de dames zullen worden uitgenodigd. Een gezellig samenzijn bracht het einde van dit Ko ningsvissen. SUCCESSEN OP FOKPAARDENDAG. De tot in wijde omgeving bekend staande hengstenhouder en paardenfokker dhr. W. v. d. Brandt, nam in de afgelopen week met enkele paarden en veulens deel van de Fokpaardendag die te Oss werd gehouden en zag daar drie van zijn voorgeleide die ren bekroond. In klasse 13 warmbloed merrieveulens Gronings type, geboren in 1959, werd Astrid eervol bekroond, evenzo in klase 17, warmbloedmerrieveulens Gronings type ge boren in 1958 Zalouska en in klase 26, warmbloed stermerrieën 4 jaar en ouder het paard Nuburga. BILJARTEN. De competitie van de KNBB is in de af gelopen week weer begonnen. Zoals wij in één van de vorige nummers reeds hebben vermeld nemen deze winter twee clubs, n.l. D.E.S. uit café W. v. d. Loo'en D.V.K uit café M Reuser, ieder met twee viertallen aan de competitie deel. In de voorbije week kwamen alle vier tallen reeds in actie en de resultaten waren meteen zeer goed. DES wist een gelijk spel uit het vuur te slepen. Een extra compli ment verdient de DES-speler A. Treuren, die met het prachtige gemiddelde van 15 car. zijn partij beëindigde. DES II speelde thuis tegen het Arendje II en moest met een nederlaag genoegen nemen. Hier was de speler G. van Bijnen van DES in uitsteken de vorm, wat hij ook beweest dooor een gemiddelde van 2,90 te spelen. De uitslag was als volgt: Centrum I - DES I T Vorstenbosch - C v d Loo 130-226 H v d Berg-Jo v Bokhoven 120-112 C v Dijk-A Treuren 25-135 L v Drunen - A de Groot 55 - 85 DES II-Arendje II: A de Groot-P Emans 65 - 90; G v Bijnen - G Gosman 70 -53; H Verreijt-J Sleeuwen 42-75; W v Bokhoven - A Paanakker 54 - 65. De spelers van DVK I gaven in de eerste competitie die zij thuis speelden tegen Val kenhof I uit Vught blijk maar weinig plan kenkoorts te bezitten, want de eerste wed strijd leverde een fraaie overwinning op. Hier was P. Theunissen in goede vorm en wist het tot een serie van 27 car. te brengen. Het tweede viertal speelde uit tegen Hart van Brabant en wist een 4 4 geluk spel te behalen. De uitslagen hiervan waren: DVK I-Valkenhof I P Theunissen - A Hofmans 110-60; Th Boelen jr. - J Peij- nenburgh 90 - 63; H v d Heijden - P v Ba- kel 57-75; Jo v Bijnen-L v Reeden 80-48. Hoogste serie P Theuniscn 27 car; hoogste gemiddelde Th Boelen 4,42. Hart van Brabant I - DVK II: J v Wer ken - H Willcmsen 33-70; A Strijbosch - A Goesten 70-45; A v Dal A v Heijst 70-24; J Shoik - G de Vaan 40-55; hoogste serie H Willcmsen 14 car., hoogste gemiddelde H V/iilemsen 3,33. VERGADERING K.A.V. Voor het houden van de gebruikelijke na jaarsvergadering, die meestal ten doel heeft om het programma voor de komende win termaanden vast te stellen, Iwamen de leden van de Kath. Arbeiders-Vrouwen-organisa tie vrijdagavond in café M. Reuser bijeen. De zeer lijvige agenda die de leden vooraf was toegezonden en waarop enkele zeer be langrijke punten voorkwamen, had bijna al le leden doen besluiten ter vergaatring aan wezig te zijn. De voorzitster rnevr. v. Heijst- Baldwin, heette allen hartelijk welkom, in het bijzonder richtte zij zich tot de geeste lijk adviseur, kap. Severijnen en ;le spreker van de avond Pater Antonius van de Abdij Mariënkroon, die ze speciaal welkom heet te. Na voorlezing van de notulen van de vorige vergadering maakte de voorzitster al lereerst de stand van de reiskas bekend. Besloten werd om dezelfde bijdrage te blijven verlenen en in het voorjaar een reis te gaan maken. Omdat het houden van een excursie zeer leerzaam is, werd besloten om deze traditie voort te zetten en wel naar het studiecentrum van de Kath. Volkspartij te Baarn, waarvoor de datum nog nader ral worden vastgesteld. Ook staat er nog een excursie naar de vleeswarenfabriek van Homberg op het programma, een excursie die in samenwerking met zuivelhandelaar H. Zeeuwen alhier zal worden gemaakt. In samenwerking met genoemde melk- en zui velhandelaar zal ook binnenkort een des kundige alhier voor de leden een avond verzorgen hoe men van sla een aantal sma kelijke gerechten kan maken. De jaarlijkse vcrdicpingsdag of eendagsretraite zal deze winter worden gehouden in de Abdij Ma riënkroon te Nieuwkuijk. Het ontwikkelingsprogramma zal deze winter bestaan uit een vijftal spreekbeur ten die in vijf achtereenvolgende maanden door Pater Antonius van de Abdy Mariën kroon zullen worden gehouden; de onder werpen die dan behandeld zullen worden konden door de leden worden ingediend, waarvan dankbaar gebruik werd gemaakt. Na een korte pauze tijdens welke er een traktatie plaats vond in verband met een 25-jarige echtverbintenis van een der leden, hield pater Antonius tot slot een zeer leer zame spreekbeurt over het onderwerp: „Ma ria en de oktobermaand". Deze spreek- N V/PO beurd die de aanwezigen van het begin tot het einde boeide, werd omlijst met muziek en geestelijke liederen, die via langspeel platen ten gehore werden gebracht. Met een welgemeend dankwoord aan de spreker en alle aanwezigen, sloot de voor zitster de vergadering. Nog nooit in de voetbalhistorie der lage landen is de Belgische na tionale voetbalploeg op zo jammer lijke wijze onder de voet gelopen als gisteren in het stampvolle Feije- noord-stadion. Men mocht zich bij tijd en wijle afvragen of. deze Bel gische ploeg wel eens eerder van voetballen had gehoord, want het was verbijsterend te zien hoe ge makkelijk ons Oranjeteam deze Bel gen de les las. Dit was een totaal ontredderde Belgische ploeg, die reeds na zes minuten kansloos ver slagen was, want toen hadden Rij vers, v. d. Linden en v. d. Kuil doel man Nicolay reeds driemaal naar het net gestuurd' en voor de rest van de wedstrijd is deze Belgische ploeg dan ook geen portuur geweest voor ons nationale team. Dat het ten slotte 91 werd voor de oran jehemden, is nog maar een heel flauwe afspiegeling van het Neder landse overwicht geweest. Het had ook 261 kunnen zijn. De Belgische ploeg heeft in alle opzichten gefaald. Vooral in de eer ste fase van de strijd scheen het alsof de Belgen nog nooit van dek king hadden gehoord' en vooral de Belgische verdedigers handelden dermate traag, dat zelfs een mid delmatige eredivisieploeg tegen de ze Belgen tot scoren had moeten komen. De fatale crisis beperkte zich echter niet alleen tot de Bel gische verdediging, de middenline was ook nergens, zodat het midden veld vast in Nederlandse handen was. De Belgische aanvalslinie ten slotte was onmachtig tegen de op permachtige Nederlandse defensie en de befaamde Rik Coppens, die wel eens even een „recital" zou ko men geven, kreeg bij de kleine Jan tje Notermans geen voet aan de grond. Tegen dit Belgische elftal moest de Nederlandse ploeg wel tot goed spel komen, het werd haar in alle opzichten bijzonder gemakkelijk ge maakt. Wij willen hiermee niets te kort doen aan de verdienste van de overwinning, maar wij willen daar naast toch ook waarschuwen tegen een al te grote hoera-stemming. De ze monsterzege is geen zuivere maatstaf voor het spel van de Ne derlanders en laten we ons dan ook geen ogenblik voorstellen dat we de Duitse nationle ploeg in Keulen met hetzelfde gemak zullen over winnen. Overigens, het klopte alle maal voortreffelijk in* onze ploeg. De aanvalslinie liep als een snel trein. Moulijn heeft Wauters grijze haren bezorgd en zal voorgoed de nachtmerrie voor deze Belg blijven. Rijvers en Wilkes dirigeerden als grootmeesters deze aanval, waarin v. d. Linden wonderwel paste en v. d. Kuil een sublieme partij speel de. Jan Klaassens beleefde in zijn 41ste wedstrijd een groots ogenblik, namelijk het scoren van een doel punt. Notermans zat Coppens als 'n terrier op zijn huid, zodat er van het recital niets terecht kwam. zelfs geen klein solootje kwam er uit de voeten van de Antwerpse vishan delaar. Cor v. d. Hart speelde weer met hetzelfde vertrouwen en ge mak van voorheen en de beide backs Kuys en Wiersma lieten d'e Belgische schutters geen enkele kans. Doelman Pieters Graafland mag op een beste wedstrijd terug zien. Vooral in de tweede helft, toen de Belgen wat enthousiaster gingen spelen en ook wat meer ruimte kre gen, heeft hij uitstekende dingen gedaan. Voor het verslag van de wedstrijd zullen we ons beperken tot de doel punten, omdat daardoor deze wed strijd wel voldoende getekend is. Na drie minuten was het Rijvers die uit een listige pass van Moulijn de man van het scorebord voor de eerste maal in beweging bracht. Twee minuten later schoof v. d. Kuil een knappe pass naar v. d. Linden. Deze passeerde eerst op verbluffende wijze twee Belgen en sloeg de veel te trage Belgische de fensie voor de tweede maal 20. Anderhalve minuut later sneed 't Nederlandse aanvalsmes opnieuw door d'e Belgische defensie. Eerst knalde Pietje v. d. Kuil tegen de paal, maar de terugspringende bal joeg hij meteen hard en hoog in het net. Faas Wilkes demonstreerde daar na in een prachtige rush hoe men drie tegenstanders kan laten stil staan, maar zijn schot tot besluit vond Nicolai op zijn weg. De Belgen gingen het na deze knock-out an ders aanpakken en namen hun toe vlucht tot de buitenspelval, waarin v. d. Linden enkele malen gevan gen werd. Maar ook deze noodgreep mocht ten slotte niet baten, want in de 21e minuut kreeg Faas Wilkes de bal in een positie die ergens naar buitenspel rook, maar toen scheids rechter Kelly rustig liet doorspelen, was het 40. De traagheid van de Belgische defensie werd voor de rust nog eenmaal afgestraft, toen Rijvers een prachtige dieptepass lanceerde en sneltrein-Pietje miste de aansluiting niet. 50. De tweede helft begon weer met een Nederlands overwicht. Moulijn, d'e enige oranje-aanvaller die niet tot scoren kwam. loste een knap schot, dat echter even knap door Nicolai werd gestopt. Wilkes schoot daarna buiten bereik van de doel man tegen de paal en kort daarna was het weer Wilkes die het hele Belgische verdedigingskoor voorbij liep, ook de doelman passeerde en inschootmaar Wauters trapte de bal nog net van de doellijn. In de 68e minuut werd het echter toch 60 door Wilkes uit een pass van Moulijn en uit een solo van Wilkes en Rijvers in de 72e minuut bracht Faas no. 7 op het scorebord. Inmiddels was Jurion bij de Bel gen vervangen door Delire, die di rect al in geheide buitenspelpositie de bal kreeg toegespeeld, maar voor open doel knalde Coppens toch nog tegen de paal. Het grote moment voor Jan Klaassens kwam in de 80e minuut, toen hy uit een pass van v. d. Lin den doelman Nicolay voor de 8ste maal naar het net stuurde. Piet v. d. Kuil liet in de 86e minuut zien hoe men omgeven door drie tegenstan ders toch kan doelpunten, 90. Het hatelijke „Tien, tien!!" van de tribunes bracht ten slotte in de 87e minuut het eerste en enige suc ces aan de Belgische kant, toen De- lire uit een pass van Coppens de eer kon redden. Scheidsrechter Kelly leidde rus tig, maar lichtte toch nog wel eens de hand met de spelregels. UITSLAGEN VAN ZONDAG 4 OKTOBER 1959. 1—3 1—2 3—4 1—1 5—2 2—0 2e' klas A. OSS '20—Schijndel Zaterdagvoetbal. Omdat er vanwege de landen- ontmoeting NederlandBelgië voor de amateurelftallen geen wedstrijden waren vastgesteld en twee weken stilliggen nu de com petitie in volle gang is, funest kan ziin, had de trainer van de v.v. Haarsteeg een onderlinge wedstrijd vastgesteld tussen een combinatie van 't le en 2e elftal. Deze ontmoeting, die als test was bedoeld en zaterdagmiddag werd gespeeld, beantwoordde vol ledig aan zijn doel. Het le elftal was in twee delen gesplitst en de gehele voorhoede moest aantre den tegen haar eigen achterhoe de ,wat tot interessante duels aanleiding gaf. De voorhoede moest ervaren dat het niet ge makkelijk is om de achterhoede te passeren, want ze wist slechts tweemaal te scoren. Daarentegen slaagden de andere voorwaartsen er in om de achterhoede van het 2e elftal viermaal te passeren. Maar het uiteindelijk slot kwam in café M. Achten, waar de ver liezende partij volgens afspraak liet winnende elftal moest tracte- ten op wat geestrijk vocht. Haarsteeg 5Boxtel 6 110. Als de productiviteit van Haar- steegs 5e elftal als graadmeter kan dienen voor haar kracht, dan ziet het er deze winter voor de respectievelijke tegenpartijen erg somber int. Deze jeugdige knapen ofwel de A junioren, die in com petitieverband uitkomen in de hoogste klasse van de junioren competitie district 's-Bosch, had den reeds twee grote overwin ningen behaald, vooraleer zij za terdagmiddag thuis binnen de lij nen verschenen voor het spelen van een wedstrijd tegen de A ju nioren van de v.v. Boxtel uit Box tel. Het was eigenlijk een spel van kat en muis, want er was maar één elftal dat voetbal speel de en dat was de thuisclub. De doelpunten kwamen dan ook met de regelmaat van de klok. Het waren vooral de gebroeders Piet en Johan Beaard, die resp. als de aanvalsleider en rechtsbuiten fungeerden, die de aandacht op zich vestigden. Vooral midvoor Piet Beaard schoot er lustig op los en scoorde maar liefst 7 doelpunten; zijn broer Johan volgde dit voorbeeld en passeerde de Boxtel doelman nog 4 maal, zodat de eindstand 110 werd. WAALWIJK Voorwedstrijden Kampioenschap van Nederland cadre 38/2. Fraai succes voor Jan van Helvoirt van de B.V. H.B.S. Dat de Waalwijkse biljarters momenteel in de biljartsport een ernstig woordje mee spreken (en we denken hierbij aan twee kampioenschappen van Nederland, behaald door Ad van Cromvoirt en G. van Veld hoven), bewees in de afgelopen week weer

Echo van het Zuiden | 1959 | | pagina 6