wAAlwrjkse en LanqstRAAtse couRAnt SPORTSPIEGEL FILMJOURNAAL Luxor Musis Sacrum Uit do Langstraat s. s. c. A. Muiders-Sars ifrijh.-Capelle Waalwijk Baardwijk Voor ONDERHOUD AAN UW AUTO naar MUSA Automobiel- en Garagebedrijf Loon op Zand Uno Animo Raamsdonk Raamsdonk Raamsdonksveer Good Luck Onrustige Zenuwen? Mijnhardt's Zenuwtabletten Raamsdonk VRIJDAG 25 MAART 1960 83e JAARGANG No. 24 De tcho vAn het Zuióen Uitgever Waalwij kse Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur: JAN TIELEN Gironummer 50798 Dit blad verschijnt 2 x per week Opgericht 1878 Bureaux: Grotestraat 205. Waalwijk - Tel. 2621 Kaatsheuvel: Tel. 2002 Dr. van Beurdenstraat 8 Abonnement 22 cent per week per kwartaal 2.85 3.10 franco p. p. Advertentieprija: 10 cent per m.m. Contract-advertenties speciaal tarief. Tel.-adres: „Echo" BAARDWIJK—R.K.T.V.V. Baardwijk gaat a.s. zondag het competitieseizoen 1959/'60 afsluiten met een thuiswedstrijd tegen de welbekende Tilburgse club RKTW. Beide clubs waren in het begin van de competitie medegegadigden voor de bovenste plaats, maar naarmate de competitie vorderde, begingen beide teams grote misstappen en moesten zij het slot van dit seizoen met een plaats in de middenmoot uitspelen. Op de ranglijst is het puntenverschil nihil en degene die als overwinnaar uit deze strijd naar voren komt, is verantwoordelijk voor een toch nog eervolle vijfde •plaats, tenzij GW in haar laatste wedstrijd nog voor de volle 100% verlies lijdt. In dit geval ligt de 4de Stationsstraat 97 Tel. 2051 Waalwijk plaats binnen het bereik van ofwel Baardwijk ofwel RKTW. Hopenlijk zit het verlies in de laatste weken van de geel-zwarten hen nog een beetje dwars en zullen zij a.s. zon dag zich eens duidelijk revancheren voor de ongelukkige nederlagen. Doch ook RKTW zal belust zijn op een goed competitieslot en natuur lijk alles in het werk stellen om zondag de punten mee naar de wol- stad te nemen. Gezien het belang van deze match, kan a.s. zondag een aardige partij voetbal verwacht worden, en wanneer het weer, dat ons deze competitie zo bijzonder gunstig gezind is, ook a.s. zondag meewerkt, staat de toeschouwers 'n genoeglijke middag te wachten. Juliana-lui, doe wat van je ver langd wordt en sluit de competitie met een keurige partij voetbal en hopenlijk een overwinning, af. Aanvang half drie. SSCExcelsior Pernis Zaterdag a.s. speelt SSC voor de bekerronde thuis tegen Excel sior Pernis. Dit is voor SSC en voor Capelle een onbekende te genstander. Als we ons de vorige jaren nog herinneren, dan speel de SSC legen de sterkste tegen standers steeds het beste. Toen ging n.l. VVGZ ten onder met 5-3 in Zwijndrecht en kon ook HI3SS, hoewel een klas hoger spelende, niet verder komen dan een gelijk spel. Daarom verwachten wij voor zaterdag een grote belang stelling voor laten we hopen de ze aardige ontmoeting, vooral daar SSC stellig van plan is om verder te bekeren. Dus mannen, succes en geef je voor 100 per cent. Aanvang kwart over vier. De overige elftallen zijn vrij. Uno AnimoBest Vooruit 14 Zondag j.l. speelde Uno een thuiswedstrijd tegen debutant Best Vooruit en heeft beide pun ten prijs moeten geven, wat met beter spelinzicht en eenheid niet had behoeven te gebeuren. Als de wedstrijd een aanvang neemt, moet Uno tegen de nogal straffe wind optornen, maar van het begin af aan weet zij voor het doel van Best te komen. Met wat meer doorzettingsvermogen had het door het onzeker spel van de doelverdediger tot 'n voorsprong kunnen komen, maar de nodige stootkracht was zoek. De bezoe kers brachten het in de 28ste mi nuut tot een doelpunt, en moest de invaller doelman van Uno de bal uit het net halen, 01. Deze voorsprong zou van korte duur zijn, want 3 minuten later werd een prachtige combinatie van de gebr. v. Noijen even mooi met 'n doelpunt van H. v. d. Velden af gewerkt, 11. Iedereen dacht dat Uno het heft in handen zou ne men. maar 5 minuten voor rust verstoorde Best dit weer door 'n grove blunder van de Uno doel man, 12. Na de rust stond alles Uno in de weg, vooral de Best doelman, die de onmogelijkste ballen uit zijn doel wist te halen. De arbiter was in de tweede helft ook be paald niet gelukkig met zijn be slissingen, hetgeen Uno 'n doel punt kostte. Een corner, welke een inswinner werd, was door de doelman achter de lijn vandaan gehaald, maar de arbiter wees dit resoluut af. Weer kwam Best tot succes door een fout in de achterhoede, 13. Uno trachtte er nog uit te halen wat er uit te halen was, maar Best maakte wederom door een fout in de achterhoede 14. Nu was Uno een geslagen ploeg die twee kost bare punten moest prijsgeven. GW 2Uno Animo 2 Onze reserves, die met 'n zeer gehavende ploeg moesten aantre den tegen GW 2 in Geldermal- sen, hebben zich kranig gehou den en wisten in een zeer zware en harde wedstrijd beide puntjes mee naar huis te brengen. Uno Animo 3JPS 21 Het 3e elftal heeft zich tegen deze sterke tegenstander van de goede zijde laten zien en de pun ten voor zich opgeëist. Het heeft hierdoor zijn kleine kans op de titel behouden. Uno Animo 3SET 4 30 Ook deze knapen wisten het tot een overwinning te brengen door SET uit Tilburg met lege handen naar huis te.sturen. Wel kunnen zij de titel niet meer be halen, maar ook de tweede plaats zou voor hen eervol zijn. Uno AnimoDESK Zondag a.s. speelt Uno haar laatste thuiswedstrijd en wel te gen de grote dorpsrivaal DESK; een wedstrijd welke voor beide clubs van zeer groot belang is. DESK heeft tot taak haar kans op het kampioenschap te verde digen, maar Uno heeft nog een zwaardere taak, n.l. te trachten om de onderste plaats te ontlo pen. Gezien het verschil op de ranglijst zijn de Dessers sterk fa voriet. Wij geloven ook wel dat het voor Uno een zeer zware dob ber zal worden, temeer daar de Uno-lui de laatste twee weken zwaar van slag zijn geraakt. Mo gelijk krijgen wij in deze wed strijd een wijziging in de ploeg, waardoor misschien wat meer ambitie aan de dag gelegd zal worden. Men vraagt zich ook af waarom een winnend elftal zo af gebroken. Zondag verwachten we dan ook elf vechtlustige knapen in het veld, want er zal met z'n allen van het begin tot het einde voor gevochten moeten worden, temeer daar wij vanouds weten dat DESK een beter doorzettings vermogen bezit. DESK zal ook de kleine kans op de begeerde titel zo sterk mogelijk verdedigen. Uno-mannen, het mag gezegd worden dat de laatste wedstrijden voor jullie zwaar zullen zijn; de 4 punten voorsprong zijn heus nog niet zo groot. Werkt dus al len mede om onze club in de 2e klasse te houden en probeer zon dag in een uiterst sportieve wed strijd voor een verrassing te zor gen. Uno Animo 2—RKDVC 2. Deze jongens spelen hun laat ste wedstrijden en zullen er wel voor zorgen dat zij de competitie waardig besluiten, vooral na het succes van afgelopen zondag. Laat je dus zondag niet over bluffen. Uno Animo 4—RKTW 5 Het 4e elftal zal zondag de strijd aanbinden tegen RKTW uit Tilburg, waarvan in Tilburg werd gewonnen. Tracht dus ook zondag de volle winst te behalen en de tweede plaats te handha ven. BavelRaamsdonk 10 onder protest. Raamsdonk is er niet in kunnen slagen de voor het kampioenschap noodzakelijke twee punten in de wedstrijd tegen haar concurrent op de ranglijst. Bavel, binnen te halen. Vóór de rust kregen de toeschou wers slecht spel te zien van de zijde van de gasten. Onophoudelijk zaten de spelers van Bavel voor het hei ligdom van Sjef Verschuuren, die met kunst en vliegwerk zijn doel wist schoon te houden. In de 30ste minuut moest hij echter zwichten, toen, bij een scrimmage, door spil G. Blom de bal reeds tweemaal van de doellijn was getrapt en deze op nieuw werd ingeschoten. In eerste instantie wist de keeper de bal te keren, maar toen opnieuw werd in geschoten, moest hij een doelpunt toestaan; 01. Na de rust was het spelbeeld vol komen veranderd. Raamsdonk, dat fel in de aanval was, ontsnapte slechts ternauwernood aan een paar doelpunten. In deze fase van de strijd, waarin de overwinning voor Bavel aan een zijden draadje hing, maakte de scheidsrechter een klei ne vergissing door een opzettelijk handsgeval van een der achterspe lers van de thuisclub - binnen de beruchte lijnen - over het hoofd te zien. Na de wedstrijd protesteerde Raamsdonk hierop. De toegestane strafschop werd door G. Blom om gezet in een doelpunt. Alles bij el kaar genomen is er in deze wed strijd, die fors maar fair werd ge speeld, langs de lijn harder en min der sportief gestreden dan op het veld zelf. Op papier heeft Bavel nu de leiding met 1 punt voorsprong op Raamsdonk. Door het aangete kende protest blijft dit twijfelach tig, terwijl bij toekenning er van onze jongens de leiding zouden be houden met eveneens 1 punt voor sprong. Dussen 3Raamsdonk 3 eindig de in een monsteroverwinning voor onze jongens. Met een 101 over winning in de zak, die tot stand ge komen was door doelpunten van Bep Hooymayers (4), Peet Koop- mans (3), Rinus Ligtvoet (1), Tho mas v. d. Berg (1) en Rinus v. Ber- kel (1), konden zij nog getuige zijn van de wedstrijd Bavel-Raamsdonk. Raamsdonk 3 heeft in deze wedstrijd bewezen dat zij het kampioenschap in haar afdeling, dat zij in Dussen definitief op haar naam bracht, ten volle verdient. Voor het komende weekend staan geen wedstrijden op het program. ColijnsplaatGood Luck 14 Good Luck heeft haar laatste kans om alsnog een gooi te doen naar het kampioenschap in de vierde klasse van het zaterdagvoetbal, dankbaar aangenomen. In een zeer eenzijdige wedstrijd heeft Good Luck, dat op - zo goed als geen weerstand stiet, de beide punten binnen weten te ha len. Good Luck nam van het begin af het initiatief in handen en gedurig bevond zich de bal op de helft van Colijnsplaat. Zonder ophouden sneed Good Luck de vijandelijke defensie in flarden. Na 10 minuten wist Me- kes met een strak schot de score te openen; 01» Toen Rutters na on geveer 20 min. de bal als het ware klaar legde voor De Geus, had deze weinig moeite de voorzet af te wer ken; 02. De zwart-witten bleven sterker, maar wisten vóór de rust niet nog meer te scoren, wat ver moedelijk een gevolg is geweest van een te grote druk op de verdediging van Colijnsplaat, waardoor een ge weldig gedrang voor het doel ont stond. Na de thee was het veldspel van Good Luck opnieuw veel beter. On ze plaatsgenoten lieten in deze pe riode overigens lauw spel zien, wat, gezien de slecht spelende tegenstan der, niet te verwonderen viel. Na een half uur kwam het derde doel punt; Mekes schoot onhoudbaar in, nadat hij zich eerst goed had vrij- gespeeld; 03. Na een uit een vrije trap gescoord doelpunt van Colijns plaat, wist De Geus ten slotte de stand op 14 te brengen. Na deze wedstrijd heeft Good Luck opnieuw een punt voorsprong op Arnemuiden, dat niet hoefde te spe len. De beslissing in deze afdeling zal nu vermoedelijk a.s. zaterdag vallen. Bij een gelijk spel in de wedstrijd Good LuckAZVV Axel, zou een beslissingswedstrijd tussen Good Luck en Arnemuiden moge lijk zijn. Gezien echter de plaats van AZW, moet deze mogelijkheid als zeer gering worden beschouwd. ,SOME LIKE IT HOT" Het kan geen kwaad om temidden van de zwaarwichtige problemen welke de filmindustrie het bioscoop publiek vandaag de dag voorzet, ook eens een keer twee uur niets anders te doen dan te lachen. Dat is althans de bedoeling geweest van regisseur Billy Wilder in zijn dol dwaze persiflage op de „roaring twenties" met zijn charleston, pot hoeden, de korte rokken, de droog legging van Amerika en zijn drank smokkel en zijn gangsters. Alle denkbare dwaasheid is in deze film samengepakt tot een heerlijke en pittige cocktail, waarin vooral Ma rilyn Monroe, Tony Curtis en Jack Lemmon grandioos-dwaas spel la- ten zien, op uitstekende wijze ge flankeerd door George Raft, Pat O'Brien en Joe Brown. Het verhaal doen wij u liever niet uit de doe ken, omdat wij ten eerste zouden tekort schieten in woorden om deze aaneenschakeling van unieke dwaas heid te beschrijven en ten tweede omdat u veel ilever zelf zult willen zien zonder vooraf te weten wat er allemaal te gebeuren staat. Als u van deze film buikpijn over houdt en dat zult u beslist loop dan niet naar de dokter, want het komt gewoon van het lachen. „Some like it hot" is de meest ge slaagde dwaze film welke ooit door de Amerikaanse filmindustrie werd uitgebracht. Vijf dagen kunt u deze superlach- atoombom zien ontploffen: vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en woensdag. Achttien jaar moet u er wel voor zijn. „OPMARS NAAR DE GALG" Beklemmend, overweldigend en schokkend is de film „Opmars naar de galg", welke werd vervaardigd naar het opzienbarende boek van Joe J. Heydecker en Johannes Leeb. Zijn grote waarde ontleent deze film aan feiten en nog eens feiten, ver schrikkelijke en ontstellende feiten uit twaalf catastrofale jaren voor Duitsland en Europa, de jaren 1933- 1945. Deze jaren keren terug in het Proces van Neurenberg, dat zich tij dens meer dan 400 zittingen in 10 maanden uitsprak over de schuld vraag in de totale oorlogsmsidaad van 21 beklaagden. In deze 12 jaar viel het Duitse volk van de duize lingwekkende hoogten van valse schijn en demagogie naar de peil loze diepten van de totale onder gang. Vijf van deze twaalf jaar la gen als een vreselijke gesel van moord en vernietiging over Europa; 26 miljoen mensen werden op het altaar van deze massamisdaad ge offerd. De film „Opmars naar de galg" (het Proces van Neurenberg) trekt opnieuw het gordijn op en de came ra's maken ons getuige van 't groot ste internationale proces dat de we reld ooit heeft gekend. De vazallen van een door machtswaan bezeten Hitler, die zich op het moment van de totale ineenstorting van zijn rijk op 30 april 1945 door zelfmoord aan de consequenties onttrok, (Goebbels volgde zijn voorbeeld), de Duitse leiders, die zich stuk voor stuk af godisch lieten vereren en die hun tijdelijke macht een schijn van waarachtigheid gaven, zaten en stonden tijdens het proces in de be klaagdenbank tegenover het forum van een internationaal rechtscollege. Wij worden opnieuw geconfron teerd met hun trieste verschijning. Met hun halsstarrigheid en hun ge knakt zelfvertrouwen, met hun zie lige pogingen om hun wandaden te rechtvaardigen en hun naïef ge speelde onwetendheid ten aanzien van de gruwelen, die onder hun lei ding bedreven werden. En ook met hun arrogantie, in weerwil van de miljoenen doden, die de wereld be treurt. Maar de film „Opmars naar de galg" (het Proces van Neurenberg) laat ons meer, veel meer zien dan een meedogenloos scherpe registra tie van het proces zelf. Immers tel kens wanneer een der beklaagden aan een verhoor wordt onderwor pen, voert de camera ons in „flash backs" terug naar de activiteiten in Duitsland en daar buiten van elk der aangeklaagden. Aan de hand van originele beeld- en geluidsopna men uit internationale filmarchie ven, opnamen die nooit voordien werden vertoond, zien wij de ver schrikkelijke achtergronden, die tot de 2de wereldoorlog en tot de on dergang van Duitsland leidden. De hysterische Rijkspartij-bijeenkom sten, de conferentie van Jalta, de bliksemoorlog om Stalingrad, de concentratiekampen, de geallieerde invasie van juni 1944, Hitler's „ge heime wapens", de „V1" en de „V 2", de ineenstorting van de Duit se steden onder het geweld der ge allieerde bommenregens heel de ze tragedie van de totale oorlog trekt aan ons oog voorbij, afgewis seld door unieke, particuliere opna men bij Hitier thuis, met zijn vrien din Eva Braun en zijn vrienden. Uniek is o.a. een uit Russische ar chieven stammende opname van t binnenleiden der duizenden Duitse krijgsgevangenen in Moskou met laconiek toekijkende Russische bur gers. Een filmreportage van de laf hartige inundatie van de Wieringer- meerpolder, kort voor Duitslands capitulatie, brengt een navrant brokje Nederlandse geschiedenis in deze in alle opzichten internationale film. U kunt deze film gaan zien: vrij dag, zaterdag, zondag, maandag en woensdag. Toegang 18 jaar. TIL We zijn toch allemaal wel een beetje blij dat de arbeidsvrede in de bouwwereld weer getekend is - zij het dan ook van de zijde der aanne mers niet van ganser harte - en dat we weer doorgaan met het bouwen van huizen, waaraan in ons land nog zo'n behoefte bestaat. Ik zou haast zeggen neem er een op maar ik ben bang dat velen van u de borrel ook niet meer zo oprecht en zo eerlijk smaakt, nu we via de pers weten dat vijf topfunctionaris sen (directeuren en commissarissen) van een drankfabriek over 1959 een tantième hebben opgestreken van ca. f 250.000. - per man. Dat brandt in de keel en perst je tranen in de ogen. Is een kwart miljoen voor een wat slordige boekhouder vandaag de dag een fleuzedreul, voor bonafide direc teuren en commissarissen is het net iets te veel om een redelijke beloning naar prestatie te kunnen zijn. Ik wil niet treden in een beoordeling van de prestaties en de capaciteiten van de ze topmensen, maar met een extra premie van f 250.000. - (f 5000.- per week) lijken ze mij toch wel wat hoog gehonoreerdaangenomen dat ook deze mensen loon naar werken ontvangen. Een dergelijk potverdelen moet de nodige bitterheid wekken - daarom had men het ook liever niet in de krant gezien - bij de arbei ders, die er toch minstens zo hard aan trekken als deze directeuren en commissarissen en die met f 60. - a f 70. - gewoon (niet extra) week loon naar huis gaan. Het is toch wel een heel grote misvatting te menen dat een bedrijf alleen op directeuren en commisarissen zou drijven. Het tegendeel is eerder waar. De mensen, die een bedrijf een goede naam en reputatie geven, vindt men achter de machines, achter de werkbanken 'en in de laboratoria. Natuurlijk verricht de hoogste leiding belangrijk werk in het nemen van vèrreikende beslissin gen en besluiten, in een vooruitziend zakelijk beleid dat nieuwe afzetgebie den en nieuwe mogelijkheden moet openen, maar het getuigt zonder meer van sociaal wanbegrip, wanneer men de totale winsten van een bedrijf uit sluitend onder de topmensen gaat verdelen met buiten alle proporties vallende tantièmebedragen van f 250.000. - Als gewone arbeider in de fabriek voelt men zich dan toch wel genomen en achteruitgezet op een manier, die van alle fraaie woor den als bedrijfsteamgeest en „geza menlijke" inspanning niet veel meer over laat. En natuurlijk gaat het hier bij niet alleen over deze ene drank fabriek, in andere bedrijven worden dank zij de gewone man op dezelfde wijze miljonairs gekweekt. Er wordt ons telkens weer voor gehouden, dat de communisten altijd op misleidende wijze trachten te pro fiteren van de ontevredenheid onder de mensen. En misleidend is deze ac tiviteit inderdaad, omdat in de com munistische heilstaat de met alle middelen opgezweepte arbeidspresta tie wordt gehonoreerd met een „Par tei- Abzeichen" en papieren onder scheidingen als „Arbeider van het jaar", waarvan de arbeider even arm blijft en alleen de (industriële) par tijbonzen de financiële vruchten pluk ken. Maar laten wij dan even wel we ten, dat wij de communisten de kans voor deze misleiding zelf in handen spelen door achter de schermen van sociale gelijkberechtigdheid en tegen alle hooggestemde beginselverklarin gen in een beloning van arbeidspres taties te hanteren, die het democra tisch-sociale daglicht niet kan ver dragen. Een kwart miljoen tantième voor topfunctionarissen in hetzelfde land waar de heren Rijksbemiddelaars he vel en aarde hebben bewogen om de bouwvakarbeiders nog gauw 0,3 pro cent van een hun toekomende loons verhoging te ontnemen. Wat bemiddelen deze heren eigen lijk? Naar de Missie Afgelopen week arriveerde in ons dorp uit Brussel, na een verblijf van 1% jaar in Algiers, Sr. Joseline, van de orde der Missiezusters van O.L.V. van Afrika. Sr. Joseline, in de wereld mej. Nellie Boom, trad in juli 1956 in deze orde. Na een ver blijf van een half jaar in Maren en 1% jaar in Esch, waar zij haar klei ne gelofte aflegde, vertrok zij naar het moederhuis te Algiers, waar zij haar eeuwige gelofte deed. Op 5 april a.s. zal zij vanuit Brus sel vertrekken naar Belgisch Congo, waar zij werkzaam zal zijn in Jo- niba aan het Albertmeer. Voor het werk van de missie in Afrika in 't algemeen, en voor het werk van Sr. Joseline in het bijzonder, zal deze week in ons dorp een actie worden gevoerd. Daar Sr. Joseline van 1948- 1950 assistentleidster en van 1950- '56 leidster van de St. Brigidagroep geweest is. terwijl ze het laatste jaar tevens de functie van A.D.C. van het district Waalwijk vervulde, zal deze actie worden geleid door de gidsen van de St. Brigida-groep en welpen, verkenners en voortrek kers van de Andries de Bontgroep. A.s, zaterdagmiddag zullen wel pen en gidsen, verkenners en voor trekkers aan de deuren aankloppen, in de stellige verwachting dat men voor hen een werkje op te knappen heeft tegen een kleine vergoeding. Na afloop van de onderneming, die zal worden gevoerd onder 't motto: „Een heitje voor ons werk, maakt Sr. Joseline sterk", zullen de jon gens en meisjes van de jeugdvereni gingen het door hen verdiende geld persoonlijk aan Sr. Joseline afdra gen» Dinsdagavond gaf Sr. Joseline 'n lezing met lichtbeelden over de Bel gische Congo v.oor de jeugdvereni gingen. Grootse finale „Doe open" Zaterdag vond in ons dorp de fi nale plaats van de actie „Doe open". Voorafgegaan door de ponnyclub, de rij vereniging Juliana, verkenners en welpen van de Andries de Bont- groep, gidsen van de St. Brigida groep en de kleurig uitgedoste har monie St. Bavo, togen de spelers van de elftallen van de Pontonniers kazerne te Keizersveer en van de Raamsdonkcombinatie naar 't voet balterrein. De meer dan 2000 toe schouwers kregen een spannende wedstrijd te zien, die, nadat Raams donk door doelpunten van Ligtvoet en v. d. Westen met 20 de leiding had weten te nemen, eindigde in 'n 44 gelijk spel. De aanvoerder van Raamsdonk deed een sympathieke geste, door de beschikbaar gestelde prijs te laten aan de spelers van 't militaire elftal. Tijdens de rust van de wedstrijd vond de prijsuitreiking plaats van de sterrit, die zaterdag daarvoor was verreden. In de leeftijdsgroep 1516 jaar ging de eerste prijs naar D. Kuysters met 0 straf punten; 2de werd H. Boelaars met 0 strafpunten. In de groep 12-13-14 jaar was de uitslag: 1. G. Verschoor en W. Lankhuy- zen 10 strafpnt. 2. J. Kuysters 25 strafpnt. 3. N. v. Oort, D. Lankhuy- zen, A. Hooymayers, Schellekens en M. Thijssen 35 strafpnt. 4. G. v. Oort 45 strafpnt. 's Avonds vond in de zaal van ho tel Nieuwenhuyzen een gezellige avond plaats. Na inleidingswoorden van de heren de Bont en Verschoor, werd de film „De tante van Charlie" vertoond. De jonge zangers, die we gens afwezigheid van de heer Nol len uit Breda onder leiding stonden van de heer J. Kuysters, kwamen ook deze avond tot voortreffelijke prestaties. Na de pauze wisselden de Boereblaaskapel, 't zangduo Gerdini en mej. Thijssen elkaar op het po dium af en wisten het slot van de avond een extra feestelijk tintje te verlenen.

Echo van het Zuiden | 1960 | | pagina 17