waalwijkse en lanqstRaatse counant DRUNEN WASPIK J.pOAt Uit do Langstraat Sprang-Capelle 83e JAARGANG No. 26 Uitgever Waalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur: JAN TIELEN Gironummer 50798 Dit blad verschijnt 2 x per week Opgericht 1878 Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk - Tel. 2621 Kaatsheuvel: Tel. 2002 - Dr. van Beurdenstraat 8 Abonnement 22 cent per week per kwartaal 2.85 3.10 franco p. p. Advertentieprijs: 10 cent per m.m. Contract-advertenties speciaal tarief. Tel.-adres: „Echo" Zondagsdienst Vanaf zaterdagmiddag 3 uur tot maandagmorgen 8 uur, uit sluitend voor spoedgevallen. Dienst Dr. v. d. Wouw. Gouden bruiloft Het echtpaar W. J. Verhagen en Ch. Jehocl, Torenstraat alhier hopen op 16 mei a.s. hun gouden huwelijksfeest te vieren. Beide oudjes zijn nog goed gezond en deze dag zal zeker niet onge merkt voorhij gaan. De buurtbe woners zijn naar wij vernemen reeds enige tijd bezig om voor deze dag een groots feest op te zetten. Heropening A.s. zondag zal de heer J. Aerts alhier het café voorheen „de Flip" heropenen. Het café „de Flip", dat vele jaren geleid is door de heer Flip Steenbergen, is altijd voor het Drunense publiek een gezellige en gaarne bezochte gelegenheid geweest, terwijl ook velen in de zomermaanden op hun fiets- of wandeltochten eens gaarne even bij „de Flip" uit rustten. De heer en mevr. Steen bergen, die gedacht hebben het eens wat kalmer aan te moeten gaan doen, hebben hun zaak in Laatste nieuws De telefoon rinkelde! Eén van mijn 812 onderde len is stuk. meldde een opge wekte stem. Kijk, dat is nu een man met begrip voor rea liteit; zijn T.V.-apparaat wei gerde, maar hij besefte ook dat slechts één onderdeeltje hiervan de schuld was en nog 811 hem trouw gebleven wa ren. Waarom schrijven we dit stukje in voltooid verleden tijd? Omdat Symphonie-Service dit T.V.-apparaat aan „deze man met begrip" had geleverd en een vakbekwame monteur in een snelle Mercedes in een wip aanwezig was en het zieke onderdeel feilloos opspoorde en het gratis verving. Spiegelt U aan dit kort ver. haaltje en vraagt inlichtingen bii Symphonie-Service, telef. 33833, indien U aanschaf van een T V.-apparaat overweegt. Inplaats van zogenaamde korting krijgt U dan het beste apparaat dat bestaat (natuur lijk Philips) en een originele T.W.A.-antenne met 5 jaar ga rantie. Neem er één op proef. SYMPHONIE-SERVICE Graafseweg 354 - Tel. 33833 's-HERTOGENBOSCH tekenis van haar voorbeeld niet. Het verhaal brengt ons in het belegerde Betoel. Omdat de grote heerser van het Oosten Nabuko- donosor, de volken van het wes ten wilde onderwerpen, zond hij ziin velheer Holofernes uit in een bloedige veldtocht. Alleen de jo den, bemoedigd door de Hoge priesters, boden taai weerstand en Holofernes sloeg het beleg voor de stad ofwel bergvesting Betoel. Het wordt een voor de jo den wanhopig beleg en in de gro te nood belooft Judith haar stad en volk te redden. En toen de oudsten waren weg gegaan, staat in het Boek Judith, trok zij zich lerug in haar bidvertrek, deed het boetekleed aan en bad: „Heer, gedenk uw verbond, leg mij een schrander woord in de mond en steun de plannen die ik heb be raamd, opdat Uw huis geheiligd blijft en alle heidenen mogen er kennen dat Gij alleen God zijt en dat er geen andere is buiten U". Hoe Judith's list en haar plan nen lukten, ziet u zondag, als de Drunense amateurs in het kader van de culturele zelfwerkzaam heid dit oud-tcstamentisch ver haal voor het voetlicht hrengen. Wij hebben van deze opvoering grote verwachtingen. Voor verdere gegevens zie on ze advertentie. Drunense open tafeltenniskam pioenschappen Woensdagavond had in Dru- nen de loting plaats van de open Drunense tafel tenniskampioen schappen, die georganiseerd wor den op zondag 10 april in de vei- linghadden te Drunen-Elshout. Ruim 150 tafeltennissers(sters) uit diverse plaatsen zullen elkaar bekampen om in verschillende klassen de zo begeerde le of 2e plaats te bemachtigen. Als vere- nigingsprijs heeft de heer L. van Drunen, directeur van de schoen fabriek „Fedra" te Drunen, een beker beschikbaar gesteld. De vereniging met het grootste aan tal behaalde punten mag zich de finitief eigenaar noemen van de ze fraaie beker. De aajivang van het tennis toernooi is 11.30 uur v.m. en zal geopend worden door de heer L. v. Drunen. Vooral voor de jeugd van Drunen zal dit ongetwijfeld een mooie en spannende zondag middag worden. Heusden VOORDRACHT. MARKT WAALWIJK andere handen overgegeven. A.s. zondag zal de nieuwe eigenaar, de heer J. Aerts, deze zaak hero- openen. Wij twijfelen er niet aan of de nieuwe eigenaar zal dezelf de belangstelling krijgen als zijn voorganger. De zaak wordt op dezelfde voet voortgezet en men mag verwachten dat dit café het zelfde gezellige rustpunt en de zelfde gezellige gelegenheid zal zijn als voorheen. Wij wensen de heer Aerts gaarne bij deze gele genheid ook veel succes toe. Culturele Kring Drunen brengt „Judith" van Henry Gheon Door Drunense tonelspelers en -speelsters zal a.s. zondag en maandag in de Hoge Braken on der regie van J. de Vrieze worden opgevoerd het Bijbelse drama „Judith" van Henry Gheon. Dit is een avond in het kader van het programma van de Culturele Kring Drunen-Elshout en is te vens de afsluiting van het speel seizoen 1959-'60. Het toneelspel „Judith" is naar gegevens van het Boek Judith uit het Oude Testament. De inhoud van dit boek wordt gevormd door de geschiedenis van Judith, die door haar moed en haar deugd haar vaderstad Betoel en daarmede het gehele volk Gods voor de ondergang heeft behoed. Het doel waarmede de feiten ver haald worden, is vooral om Ju dith voor te stellen als het ideaal van joodse vroomheid. Het voor beeld dat Judith ons geeft, is haar Godsvertrouwen, haar moed en haar plichtsbetrachting. Dat zij daarvoor een list gebruikt, kan ons misschien bevreemden, maar het raakt de eigenlijke be- Agenda Vrij •ijdag 1 april 4.30 uur Balletschool Braken. Hoge Zaterdag 2 april. 8 uur „Texas onder terreur", 14 jaar, Hoge Braken. Zondag 3 april. 11.15 uur R.K. Bibliotheek Ho ge Braken. 9-10 uur inmanden duivenclub De Vredesduif, café v. d. Geld. 11.30 uur repetitie harmonie Volharding zaal gez. Elshout. 11.15 uur repetitie harmonie Beatrix, zaal H. v. Delft. 2 uur jeugdfilm „Trouwe ka meraden, Hoge Braken. 5 uur „Texas onder terreur", 14 jaar, Hoge Braken. 7.30 uur Culturele Kring Dru nen: toneelspel „Judith", Ho ge Braken. Filmjournaal Sprang J. Verhaeg - v. Rens UITSLAGEN VAN ZONDAG 27 MAART 1960 Res. le klas Brabantia 2Noad 3 55 NAC 3—Middelburg 2 5—1 TSC 2Taxandria 2 3—0 BW 3PSV 3 0—2 Helmondia 3—VVSC 2 4—2 Res. 3e klas B GW 2—OSS 2 2—0 RKC 2Concordia 2 14 DESK 2—Voab 2 4—2 K.N.V.B. Afdeling Noord-Brabant Junioren hoofdklasse Afdeling B MOCBaronie 51 le klas 102 TVCPCP 0—1 VVR—SAB 5—2 Bavel—VCW 3—2 UW—Jeka 3—1 NeerlandiaBe Ready 13 le klas 104 WaspikAudacia 02 RielGloria 10 Wit Zwart—Jong Brabant 33 Broekhoven -Sportver. 21 Ons ViosTuldania 21 OisterwijkWhite Boys 33 VRIJDAG 1 APRIL 1960 De tcho van het Zuióen '1 i ter is. Twee schoten knallen tegelijkertijd. Beide broers zijn dan voor eeuwig met el kaar vereeuwigd. Zaterdag om 8 en zondag om 5 uur. Toegang 14 jaar. „MARDI GRAS". Een vrolijke en romantische film met Pat Boone en Christine Carere in de hoofdrol len. Pat treedt in deze film op als Paul Newell, cadet aan de militaire academie van Lexington. Hij behoort tot het detache ment dat wordt afgevaardigd naar de grote carnavalsparade in New Orleans. De jon gens besluiten om de filmster Michelle Marton (Christine Carere), die de konin-. gin van het carnaval zal zijn, als inzet te gebruiken van een verloting. De winnaar mag een hele dag in grote stijl met Chris tine uitgaan. Paul is winnaar, maar komt met Michelle in contact zonder dat hij weet wie zij is, omdat zij zich incognito onder de carnavalvierders heeft begeven. Een en ander leidt later tot allerlei moeilijkheden, maar tenslotte worden de beide jonge men sen voorgoed met elkaar verenigd. Een amusante film met een aantal pret tige song6. Woensdag om 8 uur. Toegang alle leeftijden. „TROUWE KAMERADEN". Voor de jeugd is er zondagmiddag een bijzonder spannende film, waarin Jan en zijn trouwe hond Tarza een belangrijke rol spelen. De avonturen volgen elkaar snel op en tenslotte weet Jan door zijn dapperheid en geholpen door zijn trouwe hond de boe ren voor een groot gevaar te behoeden. Een spannende film, die er bij de jeugd wel in zal gaan. Zondagmiddag om 2 uur. ORANJEVERENIGING. De Oranjevereniging alhier hield haar jaarvergadering in De Gouden Leeuw. Be sloten werd op 30 april en op 5 mei fees telijkheden te organiseren. Bij de bestuurs verkiezing werd in de vacature van dhr. A. Verschuur gekozen de heer P. Bruijs- ters. In de na de jaarvergadering gehouden bestuursvergadering werd de heer P. Bruijsters benoemd tot secretaris. CARNAVALSVERENIGING. In de in hotel Central alhier gehouden vergadering werd besloten tot een defini tieve oprichting van een carnavalsvereni ging. Als bestuursleden werden gekozen de heren: Rob. de Vaan, Kees Kuijs, Johan de Mol, J. A. Brink, A. van Wanrooij, Jan Timmermans en Walter van Bladel. In verband met de beschikbare plaats ruimte werd besloten niet meer dan 75 le den toe te laten. PRIJSWINNAAR VOETBALTOTO. Met 14 goede uitslagen wist onze stad genoot de heer C. Wolffensperger zich te scharen bij diegenen die de tweede prijs van de voetbaltoto van zondag j.l. zullen delen. Pater Felix Wezenbeek O. Carm. hield maandagavond in hotel Central alhier een lezing met lichtbeelden over het leven, lij den en de marteldood van pater Titus Brandsma O. Carm., welke in het beruchte concentratiekamp Dachau het leven liet. COLLECTE-OPBRENGST. Corry Kamerman en Teuna van Heems kerk, twee leerlingen van de R.K. Meisjes school alhier, hielden vorige week op eigen initiatief een collecte ten bate van de actie 4 x ZN. Deze collecte bracht het mooie bedrag op van f 62.89. „TEXAS ONDER TERREUR". Een goede en boeiende werstern met Ava Gardner, Robert Taylor, Howard Keel en Anthony Quinn in de hoofdrollen. Het ver haal speelt zich af na het einde van de burgeroorlog tussen de noordelijke en zui delijke staten der pas gevormde unie. In Texas trachten pioniers land te ontginnen en tot bloei te brengen. Zij vinden tegen over zich echter een stel bandieten onder leiding van een zekere José Esqueda (An thony Quinn). De enige zachte plek in zijn hart is voor zijn stiefbroer Rio (Robert Taylor), die ook lid van de bende is, Rio wordt verliefd op de beeldschone Cordelia (Ava Gardner), de bruid van de veeboer Cameron. Als José het nieuwe huis van Cameron in brand heeft gestoken, tracht deze alle boeren in de omtrek te vereni gen om gezamenlijk José en zijn bende uit te roeien. Hij vindt echter nergens steun. Rio wordt door Cordelia afgewezen. José komt oog in oog te staan met Cameron, juist op het ogenblik als Rio verschijnt, die dan voor eens en voor altijd de vraag wil beslechten wie van beiden de beste schut- JAARVERGADERING HET GROENE KRUIS. Er was j.l. woensdagavond een flinke be langstelling voor de jaarvergadering van het Groene Kruis, welke in het Wijkgebouw aan de Julianalaan gehouden werd. De waarn. voorzitter de heer H. Kerst heette in zijn openingswoord de aanwezigen welkom, waarna de secretaris de notulen van de vorige jaarvergadering voorlas, die werden goedgekeurd. Hierna bracht de se cretaris de heer J. Waverijn, op de hem eigen bekende wijze een tot in de finesses verzorgd jaarverslag uit, waarin hij de ver schillende activiteiten der vereniging de re vue liet passeren. Hij memoreerde de tot standkoming en ingebruikneming van het nieuwe moderne wijkgebouw, het vertrek van de voorzitter en noemde cijfers betref fende de huisbezoeken der wijkverpleegsters enz.. Met een speciaal woord van dank van de voorzitter werd het jaarverslag van de secretaris goedgekeurd. De penningmeester de heer H. T. Mi- chaël lichtte de ter vergadering verstrekte exploitatierekening en begroting voor 1960 toe;de controlecommissie deelde mede dat alles in de beste orde was bevonden, zodat ook de penningmeester met een woord van dank voor zijn werk decharge verleend kon worden. Nadat 'n nieuwe controlecommissie was benoemd bestaande uit de heren Bossers en Sterrenburg, werd de begroting voor '60 goedgekeurd, waarna de bestuursverkiezing plaats vond. De aftredende bestuursleden, dokter H. Winkelman en mevr. v. d. Laan, werden met bijna algemene stemmen her kozen. De voorzitter deelde mede dat de vacatures A. Smit en W. Braspenning niet zouden worden aangevuld en het bestuur voortaan dus uit 9 inplaats van uit 11 per sonen zou bestaan. Verder deelde de heer Kerst mede, dat hij thans zijn bestuursfunctie wenste neer te leggen om zijn plaats aan jongere krach ten over te laten. In zijn plaats werd nu tot bestuurslid gekozen de heer R. van Dron- gelen jr. Bij de rondvraag maakte de heer Wa verijn zich tot tolk van de vereniging om de heer Kerst, die ruim 38 jaar deel van het bestuur heeft uitgemaakt, dank te bren gen voor alles wat hij gedurende deze pe riode in het belang van het Groene Kruis heeft gedaan. De heer Waverijn huldigt in een van humor doorspekt betoog de heer Kerst en biedt hem namens de vereniging een mooi wandbord aan. Tevens stelt hij namens het bestuur voor de heer Kerst tot erelid der vereniging te benoemen, wat door de vergadering, met een enkel toepasselijk woord van dhr. Jac. Vos, en applaus, wordt bekrachtigd. De heer Kerst dankt, gevoelig voor deze attentie, de heer Waverijn, bestuur en leden voor deze geste en wenst het Groene Kruis voor de toekomst alle goeds toe. Gedurende de pauze die volgde en waar in koffie met koek werd geserveerd, werden de wijkraden van bestuurszijde in kennis gesteld met het besluit van het bestuur om de contributie in 't vervolg niet meer door wijkraden te doen innen, maar door een betaalde kracht, die de contributie voor 1 mei bij de leden zal innen. De wijkraden werd verzocht medewerking te verlenen aan de Emma-collecte, zodat deze niet meer door de schooljeugd zal worden gehouden. Na de pauze hield mej. G. G. Gant- voort uit 's-Bosch een causerie over de Rheumabestrijding. Deze districtsverpleeg ster van het Groene Kruis gaf hierbij vele waardevolle wenken ter bestrijding van de volgens sprs. als volksvijand no. 1 te be titelen ziekte. Een korte film gaf tot slot een beeld van deze ziekte en van hetgeen ter bestrijding daarvan reeds werd en nog kan worden gedaan. Met een woord van dank aan mej. Gant- voort voor deze voorlichting en aan de aan wezigen voor de opkomst, sluit de voorzit-, ter de jaarvergadering. DOKTERSDIENST. Zaterdag en zondag wordt de praktijk van dokter H. Winkelman alhier waargeno men door dokter K. van Tuyn, Rozenstraat 48, Kaatsheuvel, tel. 04167-2006. KERKDIENSTEN ZONDAG 3 april 1960. Ned. Herv. Kerk 9.30 uur en 2.30 uur Ds. P. J. Bos. Geref. Kerk 9.30 uur en 3 uur Ds. W. B. v. d. Meulen BEVESTIGING EN INTREDE CANDIDAAT J. C. DE BIE. Candidaat J. C. de Bie alhier hoopt op zondag 22 mei a.s. in de namiddaggods dienstoefening, zijn intrede te doen als pre dikant bij de Ned. Herv. Gemeente te Aalst, na in de voormiddaggodsdienstoefe ning in het ambt bevestigd te zijn door Ds. Sinke uit Ridderkerk-Bolnes. AFDELING SPRANG CHR. BEDRIJFSGROEPEN-CENTRALE Woensdagavond kwam bovengenoemde afdeling in het gebouw van de Chr. Volks bond in jaarvergadering bijeen, onder lei ding van haar voorzitter, de heer M. van Beek. Nadat de vergadering was geopend en de voorzitter een welkomstwoord tot de leden had gericht, bracht de secretaris de heer Jac. van der Schans, een goed ver zorgd jaarverslag uit, waaruit bleek dat de afdeling zich in een gestadige groei mag verheugen. Ook de penningmeester bracht verslag uit omtrent de financiële toestand. De heer C. Braspenning, districtsbe stuurder van de bond, sprak hierna over de vernieuwing van de C.A.O. in de schoen industrie in verband met de vrijere loon vorming. Uit de vergadering werden een aantal \ragen gesteld die door de spreker naar genoegen werden beantwoord. VOORJAARSVERGADERING R.K.J.B. In de zaal van café De Statie kwamen de leden van de R.K.J.B. in algemene voor jaarsvergadering bijeen. In zijn openings woord memoreerde de voorzitter de heer J. Kamp, de grote activiteiten welke dank zij de gezonde sfeer en de goede onderlinge verstandhouding in de afgelopen winter werden ontplooid. Op cultureel gebied zijn o.m. met de succesvolle toneeluitvoering en met de vorming van een koortje o.l.v. Pater Guilielmus goede vorderingen gemaakt. Vooral ook op wedstrijden in declameren en spreken in het openbaar zijn prachtige prestaties geleverd mede dank zij de steeds groeiende belangstelling van de leden hier voor. Ook het sociaal-godsdienstig gedeelte was prima verzorgd en voor de Wellevend heidscursus en de godsdienstige causerieën Hun honger, Onze pijn, welke in samenwer king met de jonge boerinnen zijn gehouden, bestond een grote en geanimeerde belang stelling. Slagerij Kerkstraat 29 Waspik KWALITEIT WINT ALTIJD Ook op zuiver technisch gebied heeft men de nodige activiteiten aan de dag gelegd. De interesse bij de jongeren voor.de vee beoordeling nam sterk toe. Verder werd een stalwedstrijd gehouden en ging er een kal- veropfokwedstrijd van start. Ook de onder richting omtrent het grasland mag een vol ledig succes genoemd worden. De keurin gen werden verricht door dhm. De Cloe en Boot van de Rijkslandbouwvoorlichtings- dienst, terwijl zij tevens de notitieboekjes controleerden en een mondelinge test afna men; 23 leden, waarvan 18 volledig, na men aan deze wedstrijden deel. De jury sprak zijn volle tevredenheid uit over de zorg hierbij door de deelnemers aan de dag gelegd, maar wees nog eens met nadruk op de belangrijkheid van een korte bewei ding. De uitslag van de wedstrijd is als volgt: 1 Joach. Kamp; 2 Louis Biemans; 3 Louis Kamp; 4 Piet Verschure; 5 Jan Kamp; 6 Arnold Smits; 7 Piet Kamp; 8 Bert Kemmeren en 9 Th. Zijlmans. Tijden6 de vergadering die in het teken stond van de bespreking van het zomerprogramma, wees de voorzitter nog op de volgende pun ten: a. De noodzaak en belangrijkheid van een trouw bezoek aan de sportavonden daar reeds 22 mei de eerste sportdag zal worden gehouden; b. In mei start van oefenavonden veebeoordeling tesamen met de afdeling Raamsdonk; c. Aan de kalveropfokwedstrijd van de afd. Waspik nemen 26 personen deel. Spr. wees in dit verband op de nood zaak de boekjes goed bij te houden en zorg te dragen voor een goede huisvesting en verzorging van de diertjes; d. Op woensdag 6 april zal een excursie worden gehouden naar de Coöp. Zuivelfabriek Raamsdonk - Waspik. In de week na 10 juli maakt de RKJB een excursie o.m. naar de DAF-fa- brieken in Eindhoven; Exportslagerijen in Boxtel en de Zuivelfabriek te Bergeijk, aan gevuld met een aantrekkelijke ontspannings avond. Verder werd besloten om dit jaar weer pl.m. 3 ha bieten te zetten ter versterking van de plaatselijke kas. Ook zal er voor de jonge boeren weer een graslandverbeterings- wedstrijd worden georganiseerd, terwijl voor de tuinders een kostenberekeningswedstrijd voor prei zal worden gehouden. Op weg naar titel handbalsport. Voor het eerst dit jaar is er in RKJB- kringen een competitie van start gegaan in handbalsport, samengesteld uit basketball en rugbyspel. De inzet van deze competitie is het kampioenschap van Brabant. Dat de jonge boeren uit Waspik een serieuze gooi doen naar de titel hebben zij op de eerste competitiedag in Oosteind wel bewezen. Te gen Dongevaart behaalde Waspik een 6-1 overwinning, terwijl de ontmoeting tegen Oosterhout een monsterzege van 26-0 op leverde. Voor zondag 1 mei staat een wed strijd op het programma tegen Dongen. Dit belooft een spannend evenement te wor den, omdat ook Dongen twee overwinnin gen op haar naam bracht. ONGELUKKIGE VAL. Mevr. Damen^v. d. Broek in de Schotse Hooglandersstraat maakte een val in de kelder van haar woning. Bij dit ongeluk be liep zij o.m. een hersenschudding. NEDERLAND EN ORANJE. Tijdens een vergadering van de vereni ging Nederland en Oranje werden twee pe riodiek-aftredende bestuursleden herkozen, t.w. de heren v. d. Plas en Verhoeven. In de vacature Anemaat werd voorzien door de verkiezing van dhr. G. v. d. Broek. Notulen en jaarverslag van de secretaris werden accoord bevonden. Tot leden der kascommissie werden benoemd de heren J. Dekkers en A. v. d. Ven. Dezer dagen zul len de donateurskaarten weer worden aan geboden. Indien deze actie zal slagen ga randeert Nederland en Oranje aan Waspik een prima feestprogramma voor 30 april en 4 en 5 mei. De grote liefde voor ons Vorstenhuis en het kostbare goed van de vrijheid verplichten ons deze dagen waar dig en feestelijk te vieren. GEZINSVERZORGSTER. Voor het examen gezinsverzorgster slaag de te Tilburg mej. G. Smits uit Waspik. BENOEMD. De heer C. de Kroon, ambtenaar ter Se cretarie alhier is benoemd in de rang van van Adjunct-commies le klas te Breda. RONDE VAN WASPIK. De stichting Ronde van Waspik heeft van de KNWU toestemming gekregen de plaatselijke Ronde van Waspik te houden op zondag 22 mei a.s. Er komen aan de start: adspiranten, nieuwelingen, amateurs en onafhankelijken. VOLLEYBAL Het tweede team van Atak versloeg in Tilburg de pampioen van de derde klas Big- Ben met 2-0. De setstanden waren 15-4 en 15-5. Met deze prestatie handhaafde dit team zich op 2e plaats van de eindrang schikking. Atak 1 won eveneens met 2-0 van Minenco. Ook deze knapen nestelden zich hierdoor vlak achter de kampioen van de eerste klas. BADMINTON Voor Vitesse staat zaterdag 2 april a.s. een competitiewedstrijd op het programma tegen Bios 2. De wordt wordt in Waspik gespeeld. KORFBAL De wedstrijd Amicitia 1 - Brabantia 1, die wij in een vorig nummer aankondigden, werd afgelast. Het programma voor a.s. zondag vermeldt een thuiswedstrijd van Amicitia 2 tgen Tipplers uit Tilburg. De wedstrijd vangt aan om 12 uur. KERKDIENSTEN. De kerkdiensten der Ned. Herv. Kerk alhier zijn zondag a.s. als volgt: 9.30 uur en 14.30 uur Ds. Verploeg. VOETBAL. Voor White Boys staat zondag een wed strijd op het programma in de competitie om de Toon Schreuderbeker en wel Ter- heijden - White Boys.

Echo van het Zuiden | 1960 | | pagina 21