wAALwi]kse en UnqstRAAtse couraiu BINNEN- EN BUITENLAND KOSTBARE MINUTEN Wie Gaat de belastingverlaging niet door Overspannen Zenuwen Daarom voorkeur? Dreigend echec van kabinet. Kon geen eten meer zien Mijnhardt'* Zenuwtabletten IVOROL tandpasta geeft behoud van een gaaf gebit KLEDING-VERHUUR Bossche kleding-service irMjrrrj^nrurrrni^iTiiiTr "n~r 'i r GARAGE VAN MOSSEL VERHUUR Provinciaal Nieuws VRIJDAG 10 JUNI 1960 83e JAARGANG No. 46 VAn Titgever vVaalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen hoofdredacteur: JAN TIELEN 'ironummer 50798 Dit blad verschijnt 2 x per week Abonnement 22 cent per week per kwartaal 2.85 3.10 franco p. p. Advertentieprijs: 10 cent per m.m. Contract-advertenties speciaal tarief. Opgericht 1878 Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk - Tel. 2621 Kaatsheuvel: Tel. 2002 - Dr. van Beurdenstraat 8 Tel.-adres: „Echo" De Minister van defensie heeft ons verrast met een defensie-nota, waarin hij aankondigt dat hij voor de jaren 1961 tot en met 1963 een defensieplafond nodig heeft van f 1850 miljoen gulden. Tot heden bedroeg dit plafond f 1650 miljoen. Er moet dus op zijn minst f 200 miljoen extra op de verdedigingstafel komen. In de praktijk zal dat wel f 250 miljoen worden, want als wij het goed begrepen hebben, is in de verhoging nog niet verdisconteerd de in gang zijnde salarisverhoging. Dit betekent een verzwaring van de lasten, die wij uit veiligheidsoverwegingen op ons geno men hebben. Een grote verrassing is de nota niet, want het was al enige jaren bekend dat de minister van defensie nauwelijks rond kon komen met de hem toegewezen middelen. Oud-minister Staf heeft daar vroeger al meer dan eens op gewezen. Nu is het dan zover. Frankrijk liggen wij bij een conflict in het frontgebied. Onze militaire middelen, hoe sterk ook, zullen niet in staat zijn een ge vaar uit het oosten af te wenden. Van de grote mogendheden hebben wij nog steeds geen garantie gekre gen dat ons grondgebied in geval van een aanval meter voor meter verde digd zal worden. Het is niet onze bedoeling de mi litaire noodzaak van de reorganisatie van onze krijgsmacht te betwisten. Dit ligt buiten onze gezichtskring. Echter is aan dit vraagstuk ook een financieringsaspect verbonden en de vraag is dus hoe deze extra uitgave van ten minste 200 miljoen zal wor den betaald. Dit vraagstuk eist te meer een oplossing omdat wij immers bezig zijn de rijksuitgaven zoveel mogelijk te beperken om langs die weg een belastingverlaging mogelijk te maken. Bezien wij de militaire uitgaven in het kader der politieke verhoudingen in de wereld, dan is er alle reden om zonder commentaar de extra last te aanvaarden. Dan zouden we kunnen uitroepen dat de verzwaring veel te gering is. In dit licht bezien, zijn de defensie-uitgaven in een bodemloze put gestort. Maar dan is men bezig met een oorlogsfinanciering waaraan elk economisch argument volkomen vreemd is. Een verzekering. Beter kunnen wij trachten de mi litaire uitgaven van de vrije landen te beschouwen als een soort verzeke- rings-premie voor de vrijheid. Het militaire apparaat van de bondgeno ten is dan een soort onderlinge ver zekering, waarin ieder naar rato van zijn kracht en belang bijdraagt. En dan moeten wij erkennen dat wij sinds het conflict in Korea naar vermogen minder tot defensie bijdra gen. Van het nationale inkomen be taalden wij toen zes procent aan de krijgsmacht. Sinds 1956 waren deze percentages tot en met 1960 achter eenvolgens 5,8 - 5,2 - 4,6 - 4,4 en 4,2. Gerekend naar het geschatte nationale inkomen van 1961 zouden wij het volgend jaar 4,6 van onze nationale inkomsten aan defensie moeten besteden. Dat is naar verhouding geen stij ging om van te schrikken. De mili taire gevaren in de wereld zijn stellig wel in dezelfde mate gestegen I Een moderne oorlog, ook de koude die wij thans voeren, draagt echter een totaal karakter. Zij woedt op het ogenblik eerder aan het economische dan aan het militaire front. Elke vorm van weerbaarheidsversterking betekent dus een bijdrage aan de ver sterking van de westerse wereld. Struisvogelpolitiek? De vraag die ons moet bezig hou den, is derhalve of de beste bijdrage van Nederland tot de westerse weer baarheid op militair terrein moet lig gen. Voor Amerika, Engeland en if'FH"*! II 1 1 Er zijn nog andere eisen. Als een overbevolkte natie eist onze nationale weerbaarheid bij voor rang ook versterking op andere pun ten, bijv. op het terrein van on derwijs en ons wegverkeersnet. Ons volk van de toekomst moet wat ken- in 't vaste vooruitzicht van 'n nieuwe aanval laaiend brandend maagzuur. Tot Rennies uitkomst brachten. Rennies doven de hevigste zuurbrand in enkele seconden op volkomen natuurlijke wijze. Door hun weldadige samenstelling neutraliseren ze alle overtollig maagzuur volkomen. Uw omgeving heeft er geen weet van dat U Kennies neemt, want water of zo komt er niet aan te pas. Gewoon maar laten smelten op Uw tongl Haal vandaag nog 'n pak Rennies bij Uw Apotheker of Drogist. We noemen hier o.a. René van Voo- ren, Tobi Rix, The Osmanis en vele anderen. Om de boel nog wat fleu riger te maken, zal door de straten dezer stad het bekende Amsterdam se orgel van Perlee de Nederlandse liedjes ten beste geven en om de zaak te cpmpleteren, begeleiden de Haarlemse bloemenhostesses het ge heel. Ook aan de carnavalviering is ge dacht op woensdagmiddag. Een complete groep met de raad van Elf is eveneens vertegenwoordigd. Naast deze typisch Nederlandse onderwerpen zal ook de Nederlandse Marine op het appèl zijn, dit om al les nog meer aanzien te geven en Nederlands naam hoog te houden. De burgemeester van Scarborough, Counciiler John Kennedy, hoopt dat deze week de vorige zal overtreffen en dat zij opnieuw meer vrienden tussen deze stad en Nederland zal opleveren, want vele Nederlanders bezochten reeds deze badplaats. nis betreft op peil zijn en ons trans port- en ons verkeerswezen eisen eveneens dringend verbetering. Hoe ligt onze militaire bijdrage t.o.v. andere naties, zoals bijvoor beeld België, of worden wij zonder meer door de grote mogendheden tot deze verhoogde bijdrage gedwongen? Dan is er eenvoudig geen discussie mogelijk. En de belasting? Wij zijn benieuwd hoe deze extra uitgaven van een kwart miljard moe ten worden gezien in het licht van de voorgenomen belastingverlaging. Zal minister Zijlstra deze lastenverhoging aangrijpen om ons opnieuw met vage beloften een jaar lang de belasting woestijn van hoge tarieven in te stu ren? Gaat hij de defensie-verhoging financieren uit de gereduceerde in vesteringsaftrek? Het komt ons voor dat de jaren lang beloofde ferme belastingverla ging, die toch reeds aan een zijden draad hing in verband met de drei gende overbesteding, nu helemaal naar het rijk der fabels zal worden verwezen. Of gaat het zo goed met de rijksinkomsten na de jongste loonsverhoging, dat die f 200 mil joen er nog wel op overschieten? Wij hopen het, maar vrezen het en we zullen het in september wel horen. drs. H. THE DUTCH FESTIVAL-WEEK TE SCARBOROUGH IN ENGELAND Week van grote evenementen In Scarborough, de bekende En gelse badplaats op de oostkust in 't district Yorkshire, zal de derde Ne derlandse week worden gehouden van 13 tot en met 18 juni a.s. Zij zal worden geopend op maandag 13 ju ni om 10.30 uur in de St. Nicholas- gardens door de Nederlandse Am bassadeur, Baron Adolph Bentinck. Alvorens het groot badseizoen gaat beginnen, zal de bevolking van deze stad een Nedejlandse vertoning te zien krijgen, waarbij diverse evene menten zullen plaats hebben. Als bezoekers zullen zij Nederlan ders ontvangen uit het gehele land, welke hun streek op een waardige wijze hopen te vertegenwoordigen. Een grote attractie zal worden het muzikale gedeelte, dat bestaat uit een boerenkapel uit Brabant, die verschillende nummers ten beste zal geven. Naast deze groep komt ook een afvaardiging van de Brabantse Federatie van de Schuttersgilden met 22 personen, welke ook hier hun kleuren en blinkend zilver zullen tonen door hun vendelzwaaiers en koningen, gildevaandels en trom men. De laatste zullen ongetwijfeld meerdere demonstraties geven in aanwezigheid van vele autoriteiten uit de Nederlandse en Britse over heid. Ook zal daar het koningschie- ten op de vogel getoond worden zo als het hier in onze brabantse gilde geschiedt. Als genodigden zullen bij deze feestelijkheden de commissaris der Koningin van Noordbrabant aanwezig zijn, alsmede enige burge meesters van steden, die ook hun medewerking aan de Dutch-week geven. Aan de autoriteiten zal door de stad Haarlem en haar Bloembollen kwekers een nieuwe tulpsoort wor den overhandigd, welke de naam van de stad Scarborough zal dra gen. Een grote variété zal maandag de feestelijkheden in de Flora Hall openen, waaraan onze televisiester ren hun medewerking zullen geven. TYPISCH IS DAT Wanneer men met die zomerse feestdagen, als we nu met Pink steren genoten hebben, zo nu en dan de radio beluistert en men hoort dan de commentaren over de drukte in ons land, dan valt ons altijd iets bijzonders op. Of het nu is bij de omroep, of het A.N.P. het gaat altijd over de ontzaglijke drukte in Amsterdam, Den tiaag, Rotterdam en Utrecht en aan net Noordzeestrand. Dit jaar werd er zelfs bij gezegd, dat door het groot aantal eigen ver- voersnnduelen zelfs het ninnen- land meer in trek kwam, o.m. Zeist en Driebergen. Men schijnt niet te weten dat er ook nog andere recreatie-oor den zijn in ons land, die enorm veel mensen trekken; noem maar 't uiterste zuiden, Zuid-Limnurg en dan de Ei teling (misschien re gelmatig de grootste attractie in uen lande, vooral ook voor Ijmi- tenTanders; öisterwyk e. o. en nog zoveel andere mooie gelegen- lieuen, Zeeland niet uitgesloten. Daar scmjni men eenier in t Noorden en Westen weinig kijk op te nebben, en toen was net de moeite waard er eens notitie van te nemen, eens te komen kijken en bij lijd en wijle ook eens te vermelden. MGR. J. HUIBERS VRAAGT ONTSLAG. Ook mgr. W. Mutsaerts van plan heen te gaan? De bisschop van Haarlem, mgr. J. P. Huibers, is voornemens paus Jo annes om 'ontslag te verzoeken. Al dus verluid reeds enige tijd in welin gelichte kringen. Mgr. Huibers, die 84 jaar is en verleden jaar zijn 60- jarig priesterfeest vierde, kan onmid dellijk op de bischoppelijke zetel van Haarlem worden opgevolgd door zijn coadjutor, mgr. J. van Dodewaard, die 5 juli 1958 in die functie werd benoemd wegens de hoge leeftijd van mgr. Huibers. Ook de bisschop van Den Bosch, mgr. W. Mutsaerts, koestert het voor nemen zijn ontslag aan te vragen. De 71-jarige bisschop wordt reeds gerui me tijd gehinderd door een minder goede gezondheid, die hem er enkele jaren geleden toe bracht om een hel per te verzoeken, in de persoon van mgr. W. Bekkers. Ook deze coadju tor heeft het recht van opvolging. (Volkskrant). In onze samenleving wordt dit ar tikel meer en meer gewaardeerd en de prijs lijkt met de dag te stijgen. Sneller, steeds sneller, de produktie, het vervoer, het verkeer, het leven en de moderne bedrijfsleider houdt ook op de gang van zaken met de chronometer in de hand. Tijd is geld, minuten en seconden zijn kostbaar. Weet U wanneer ze hun hoogste waarde bereiken? Als het leven wegvliedt en snelle geneeskundige hulp een laatste mo gelijkheid opent. Wie dan kans ziet de voorbij flitsende minuten te rem men, zou kunnen vragen wat hij wilde. Zulke momenten kent de chirurg maar al te goed. Dagelijks kan hij de wedstrijd tegen een zandloper meemaken. Het kan zijn dat op zijn tafel een slachtoffer van een ver keersongeluk wordt neergelegd, het kan zijn dat na een operatie het le venspitje nog maar flauw brandt. In bepaalde gevallen heeft hij bloed nodig, gezond, vers bloed dat de kans doet keren. Dat verkrijgt hij van vrijwillige donors. Het Ne- derlandsche Roode Kruis zorgt dat ze er zijn. Het Roode Kruis doet meer. Het zorgt dat er langs onze grote wegen hulpposten zijn waar altijd iemand aanwezig is die hetzij zelf eerste hulp kan bieden, hetzij die telefo nisch kan ontbieden. Ieder heeft wel eens die schildjes langs de wegen gezien. Ieder hoopt ze nooit nodig te hebben, maar ze zijn er. Dank zij die posten behoeven onbetaalbare minuten niet verloren te gaan. Het Roode Kruis doet meer. Het geeft aan elk die aan het verkeer deelneemt de kans tijdig zijn bloed groep te laten vaststellen en 't te ken van die voorzichtige voorzorg duidelijk op autoruit of in 't knoops gat aan te brengen. Bij een bloed transfusie kan dat kostbare minuten uitsparen. Tijd is geld, het kan Uw leven zijn. Het Nederlandsche Roode Kruis heeft daaraan gedacht. Denkt U aan het Roode Kruis, geeft royaal aan deze goede vriend, laat geen tijd voorbij gaan. EXTRA VERLOF EN BONNEN VOOR GOED WERK IN LEGER Tegenhanger van straffen De legerleiding neemt sinds kort een proef met een beloningssysteem. Militairen van het Eerste Legerkorps, die bijzondere prestaties leveren of zich grote inspanningen getroosten, komen voortaan in aanmerking voor beloningen. Deze zullen per militair worden aangetekend op speciale lijs ten, die men na beëindiging van de militaire dienst aan zijn werkgever kan laten zien. De proef zal ruim een half jaar duren. De Marine heeft reeds te kennen gegeven belangstel ling te hebben voor het beloningsstel sel van de Koninklijke Landmacht. Het beloningssysteem en de belo- ningslijsten moeten gezien worden als de tegenhanger van het strafsysteem en de straflijsten, zoals het leger die kent. Gedurende de proefperiode kan de openlijke en vastgelegde waardering van een commandant voor bepaalde verrichtingen en inspanningen van zijn ondergeschikten tot uitdrukking komen in - een verklaring van waardering; - een vrijstelling van corvee- en wachtdiensten; - toestemming om eerder met verlof te vertrekken of later van weekeinde terug te keren; - maximaal 2 dagen buitenge woon verlof, uitreiking van 'n waardebon van max. 15 gulden of een combinatie van deze be loningen; - maximaal 3 dagen buitenge- BRUIDSJAPONNEN, BRUIDSMEISJESJAPONNEN, ena. en een ruime sortering gelegenheidskleding voor heren, naar de laatste mode. Vugliterstraat 205 Tel. 34580 (na 19 uur 37491) 's-HERTOGENBOSCH woon verlof; - 3 dagen verlof en een waarde bon van max. 25 gulden; - buitengewoon verlof voor een tijd, te bepalen door de divi siecommandant en uitreiking van het divisie-aandenken met bijbehorend diploma. MEER DAN ACHT MILJOEN VOOR DE VLUCHTELINGEN Zeventig cent per Nederlander Niet minder dan 8 miljoen 10.000 gulden heeft Nederland tijdens het vluchtelingenjaar 1959 - 1960 bij eengebracht. Dat betekent een bedrag van 70 cent per inwoner. Dit heeft de heer W. L. Viersma, secretaris van de Stichting Nederlands Comité Vluchtelingenjaar, dinsdagmiddag meegedeeld in het Vredespaleis in Den Haag. Daar werd het vluchtelin genjaar formeel afgesloten. De stich ting blijft tot het einde van dit jaar bestaan om giften, die nog binnenko men, te ontvangen. In het totaal van 8 miljoen gulden is meegerekend de bijdrage van de Nederlandse regering 1 miljoen 360 duizend gulden. Uit particuliere bronnen is tijdens het vluchtelingen jaar dus binnengekomen 6 miljoen 650 duizend gulden. Van dit bedrag heeft het Comité Vluchtelingenjaar reeds vijf miljoen in kas. De rest moet nog binnenkomen uit de april-collec- te, de kerkcollecten, de actie „Doe Open" en de nationale bevrijdings manifestatie 1960. Onder het motto „N.N." is in totaal achthonderddui zend gulden bijeengebracht. Een van de N.N.-giften bedroeg een half mil joen gulden. Na Noord- en Zuid-Holland heeft Noord-Brabant op de derde plaats bij de openbare collecte 't meest opge bracht, nl. f 221.000. WETSONTWERP AFBETALING INGRIJPEND GEWIJZIGD. Het ontwerp voor een wet op het afbetalingsstelsel is door de regering nogal ingrijpend gewijzigd. Zo is o.a. een bepaling opgenomen, dat hande laren, die voorschriften overtreden, uit het register bij de Kamer van Koophandel kunnen worden ge schrapt, waardoor zij niet meer op afbetaling mogen leveren. De minimum kasgeldstorting zal in het algemeen op vijftien procent worden vastgesteld. Lr wordt geen onderscheid gemaakt tussen luxe en niet-luxe voorwerpen. Verkopen met een at betalingstermijn van minder dan drie maanden zuilen niet onder de bepalingen van het wetsontwerp vallen. Het ontwerp geeft verder een aantal voorschriften over het af betalingscontract, de vermelding van de contantprijs en verdere kosten en dergelijke. GRUWELIJKE MOORD OP KAMPEERDERS IN FINLAND. Aan de oever van het Finse Bo- dommeer, in de buurt van Helsinki, heeft zich een afgrijselijk drama afge speeld. Zondagochtend werden daar in een tent de ontzielde lichamen van drie jeugdige kampeerders gevonden. Zij waren gedood door messteken. Een vierde kampeerder werd zwaar gewond. De slachtoffers zijn twee meisjes van 15 en 16 jaar en twee jongens van 18 jaar. De vier jongelui zijn door de moor denaar kennelijk in hun slaap over vallen. De moordenaar heeft de scheerlijnen stuk gesneden en is toen in het wilde weg begonnen te steken naar het viertal, door het op de kam peerders gevallen tentdoek heen. De drie lijken vertoonden tal van steek wonden. Een der jongens is er blijk baar nog in geslaagd uit de tent te kruipen. Hij werd door de moorde naar neergeslagen met een of ander voorwerp. Deze jongen werd op het tentdoek liggend gevonden. Hij is niet in levensgevaar, doch is nog te zwak om verhoord te worden. Tachtig sol daten, tientallen politiemannen en vele anderen sporen naar de dader, die zich misschien in de dichte bossen schuil houdt. hannes Ivalb, Eindhoven, St. Jo zef, Tivoli; Joannes Martinus Cornelius Maria van Kemenade, Veldhoven; Johannes Antonius Petrus Maria Leemans, St. Mi chielsgestel; Josephus Christia- nus Herminus Leurs, Grave; Jo hannes Cornelius Josephus van der Meijden, Udenhout; Johan nes Wilhelmus Maria Peijnen- burg, Eindhoven, St. Jozef. Ton- gelre; Henricus Ignatius Prince, Tilburg, St. Anna; Petrus Johan nes Rijkers, Hapert, gem. Hooge- loon; Leonardus Johannes Jose phus Sloof, Nijmegen, St. Stepha nos; Gerardus Martinus Verba kei, Aarle-Rixtel; Laurentius Henricus Josephus Cornells van Vroonhoven, Son; Hermanus Henricus Wijnhoven, 's-Herto- genbosch, St. Antonius van Pa dua, allen van 't Bisdom 's-Her- togenbosch. Mr HEERE 25 JAAR STATENLID Bij de Staten-zitting van dinsdag heeft de Commissaris der Koningin, mr dr Kortmann een hartelijke speech gehouden ter complimentering van mr Heere te Raamsdonksveer, lid van Gedeputeerde Staten, die 25 jaar ge leden zijn intrede in de Prov. Staten deed. Toen was hij burgemeester van Raamsdonk, zoals ook zijn vader en grootvader geweest waren. Hij liet zich vooral in met waterschapsaange legenheden. In 1946 werd hij lid van Ged. Staten. Hij is lid van de com missie voor de waterschappen en wa terlevering, waarvoor hij zeer grote verdiensten heeft. In dezelfde vergadering werd me vrouw Jansen-van Twaalfhoven uit Tilburg tot plaatsvervangend lid van Ged. Staten gekozen. WAALWIJK TEL. 04160-2519 AUTO- EN KAMPEERWAGEN. H.H. WIJDINGEN Mgr. W. Bekkers, Bisschop-Co adjutor, zal op zaterdag li juni a.s. in de St. Jan te 's-Hertogen- bosch de volgende 11.11. Wijdin gen toedienen: H. Subdiaconaat aan de eerw. Heren: Petrus Johannes Baker mans; Jacobus Adfianus Maria de Bekker; Lambertus Adrianus van Berkel; Josephus Petrus Jo hannes Maria Biemans; Hendri- cus Michael Martinus Boeracker; Ludovicus Joannes de Bonth; Johannes Franciscus Bouwens; Franciscus Johannes Cornelius Maria Coolen; Petrus Antonius van Dijk; Marius Gijsbertus Tho mas Petrus Eisen; Antonius Al- bertus Gerardus Hendriks; Leo Alphonsus Josephus Jacobs; Franciscus Johannes Jans; Leo nardus Hubertus Gertrudis Jan sen; Franciscus Joannes de Kort; Johannes Petrus Jacobus Maria van Noorwegen; Wilhelmus Cor nells Maria van den Oever; Inno- centius Maria Gerardus Josephus Ponsioen; Johannes Catharina Franciscus van de Sande; Wil helmus Maria v. Sleeuwen; Hen ricus Catharina Anna Maria Tops; Henricus Aloysius Gode- fridus Maria Verhoeven, allen van 'I Bisdom 's-Hertogenbosch.. H. Priesterschap aan de eerw.. heren Christianus Martinus Bckx,. Lieshout; Johannes Martinus. Franciscus van den Berg, Volkel; Hubertus Gcorgius Lambertus. Teresia Brcuer, Boxmeer; Johan nes Adrianus van Bijsterveldt,. Diessen, St. Willibrordus; Arnol- dus Wilhelmus Nicolaas Claes,. Eindhoven, St. Jozef, Tongelre; Johannes Martinus Cornelius, van Dinter, Son; Joannes Petrus Gerardus de Haan, Asten, O. L.. Vr. Presentatie; Wilhelmus Jo~ DE GROOTSTE FLESSENSPOEL- MACHINE TER WERELD OP TRANSPORT NAAR DONGEN. Maandag 1.1. is bij de Exota-fa- briek (van Tuyn) te Dongen de groot ste flessen-spoelmachine, die 30.000 flessen per dag kan verwerken, aan gekomen, na een bijzondere reis, die grote belangstelling had. Dit gevaarte rustte op vijf enorme trailers, die getrokken werden door trailers van een transportfirma uit Antwerpen, waar het gevaarte uit Leeds (Engeland) was aangevoerd. Het gevaarte woog meer dan 100 ton en door zijn enorme omvang mocht het niet over de rijkswegen en moest het zowat binnendoor vervoerd worden, wat op dikwijls smalle we gen met grote moeilijkheden ging, want er waren onderdelen bij van 4 x 3.50 m! Maar alles is netjes in Dongen bij de Exota- en Coca-cola-fabrieken op z'n pootjes terecht gekomen. zijn haar met Vi-Shine wast heeft beslist van roos geen last Vl-Shine is een geheel nieuwe, ongeëvenaard» shampoo, die meer, véél meer doet dan U eigen- lijk van een haarwasmiddel zoudt verwachten. Na het wassen geen ..dorre ragebol maar heerlijk soepel, mooi glanzend, zacht en fr haar. Prijs per tube voor één wassing 30 ct. Grote tube f 1.50. CRYSTAL-JELLY SHAMPOO NIEUW BESTUURSLID BIJ HET BRABANTS ORKEST In dc vacature, ontstaan door het overlijden van de heer G. V. F. König, werd als lid van het Dagelijks Bestuur van de Stich ting Het Brabants Orkest be noemd drs. F. P. J. Bakx te Eind hoven. Als zodanig heeft de heer Bakx tevens zitting in het be stuur van de Stichting Vrienden •van Het Brabants Orkest.

Echo van het Zuiden | 1960 | | pagina 1