wAAlwijkse en UnQstRAAtse couRAnt DRUNEN VLIJMEN SpOJlt 3 Sprang-Capelle LUXE REISWEKKERTJES ZANG-EN MUZIEK-CONCOURS „EXCELSIOR" STASSAR- Waalwijk Elshout Kaatsheuvel VRIJDAG 10 JUNI 1960 83e JAARGANG No. 46 fitgever A'aalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen hoofdredacteur: JAN TIELEN gironummer 50798 Dit blad verschijnt 2 x per week Abonnement 22 cent per week per kwartaal 2.85 3.10 franco p. p. Advertentieprijs: 10 cent per m.m. Contract-advertenties speciaal tarief. Opgericht 1878 Bureaux: Grotestraat 205, Waalwiik - Tel. 2621 Kaatsheuvel: Tel Zondagsdienst Vanaf zaterdagmiddag 3 uur tot maandagmorgen 8 uur. Dienst: Dr. Verhaak. Diocesane seniorenwedstrijden van Jong Nederland te Drunen. Op Gicrsbergen te Drunen zul len zaterdag en zondag a.s. pl.m. 120 jongens van 15 tot 17 jaar deelnemen aan de jaarlijkse dio cesane wedstrijden voor het to nen van de kampvaardigheid. De organisatie berust dit jaar bij 't district De Langstraat. Het ge heel zal onder leiding staan van aalmoezenier Knaapen en de commissarissen BroK en Panis. Het voornaamste van de wed strijden zal bestaan in het tonen van de kampvaardigheid, sport en spel en het uitvoeren van di verse opdraciiten. Er wordt dit jaar ook weer een spannende strijd verwacht tussen de diverse vendels. Uit deze wedstrijden zul len de vertegenwoordigers voor het nationaal tournooi worden aangewezen. Jongensgilde. De senioren van het jongens- gilde Jong Nederland uit Drunen zullen a.s. zondag deelnemen aan de diocesane wedstrijden te Wan- rooij. De junioren uit Drunen be zetten het vorig jaar de 4e plaats. Défilé bij de installatie van bur gemeester Stieger. Op een vergadering van 't co mité dat de feestelijkheden rond deze installatie zal organiseren, werd woensdagavond besloten dit défilé op een zeer bijzondere wijze te verzorgen. Men is van mening dat dit défilé de nieuwe burgemeester zal moeten kunnen tonen al wat er in Drunen leeft op economisch, sociaal en cul tureel gebied. Men heeft voor dit dcfilé de hulp ingeroepen van al le organisaties, de industrie, het onderwijs, terwijl tevens aan de heer Lucas v. Hoek verzocht is omtrent een en ander te advise ren. De heer v. Hoek heeft voor de samenstelling van het défilé reeds zijn medewerking toege zegd. Voor wat betreft de activitei ten in de diverse buurtschappen vernemen wij, dat men op de di verse plaatsen burgemeester Stie ger op zijn rondgang op zondag middag door de gemeente op een waardige wijze wil ontvangen. Agenda. Vrijdag 10 juni. 4.30 uur Ballet, Hoge Braken. 7 uur trainen DVC. 8.30 uur repetitie harmonie De Volharding zaal gez. Elshout. 7-8 u. inkorven café v. d. Geld. Zaterdag 11 juni. 8 uur „Arena des doods", 14 jaar, Hoge Braken. Zondag 12 juni. 11.15 uur r.k. bibliotheek Ho ge Braken. 11.30 uur repetitie harm. De Volharding zaal gez. Elshout. 11.30 uur repetitie harmonie Beatrix zaal v. Delft. 5 uur „De Arena des doods", 14 jaar, Hoge Braken. 8 uur „Tempest", 14 jaar, Ho ge Braken. Maandag 13 juni. 7 uur trainen DVC. 4 u. balletschool zaal Elshout. 7.30 uur Middenstandscursus r.k. Jongensschool. Dinsdag 14 juni. 7 uur trainen DVC. Woensdag 15 juni. 7 uur trainen volleybal. 7-8 uur Centrale Volksbank. 8 uur ..Tempest", 14 jaar, Ho ge Braken. 8 uur clubavond DVP in café Klerks. 8 uur clubavond OOO in café Elshout. 8 u. clubavond Nooit Gedacht in café v. d. Geld. 8 uur clubavond Prins Bern- hard in Hotel Royal. Donderdag 16 juni. 7 uur trainen DVC. 8 uur repetitie Cantabile zaal Elshout. 7.30 uur Middenstandscursus, r.k. Jongensschool. Filmjournaal Heusden Sprang D. E. S. K. Dongen (versterkt)DESK 1 Zaterdag 11 juni, aanvang 19 u. In Dongen wordt zaterdag avond een wedstrijd gespeeld tus sen een Dongen-elftal, dat ver sterkt wordt met Jan v. Roessel (ex-Willem Il-er), Oerlemans (Quick, Nijmegen), Meesters (de doelman van De Graafschap), Sonneveld (Sparta), Akkermans (TSG). v. d. Oever (VCS). De Dessers zullen, na de rust periode, een tegenstander van formaat ontboeten ij we zijn be nieuwd hoe dit duel afloopt. De gasttrainer heeft reeds en kele weken de Dessers flink on der handen genomen. Dessers, tracht de goede vorm terug te vinden van het span nende competitie-einde, al zal dit niet meevallen. Men verwacht in Dongen het een en ander van de Dessers. Mannen, laat zien dat ons spel de laatste tijd flink is vooruitgegaan. Waalwijk VOETBALLENDE SCHEIDSRECHTERS De scheidsrechtersvereniging „De Langstraat" heeft ingeschre ven op het te houden voetbal- tournooi voor voetbalscheids rechters, die aangesloten zijn bij de C.O.V.S. Dit tournooi, dat jaarlijks ge houden wordt, wordt ditmaal ge speeld in Oss op zondag 3 juli a.s. Ongetwijfeld zal, vooral dank zij de laatste aanwinsten, uit de ze 42 leden tellende vereniging een behoorlijk elftal geselecteerd kunnen worden en dat 't menens is, een gooi naar de eerste prijs te doen. blijkt wel hieruit, dat vóór 3 juli nog de nodige selec- Sprang N. E. O. Kor. Boys—NEO. Deze ontmoeting voor de na- competitie is voor beide van groot belang, daar zowel de Boys als NEO met twee overwinningen nu uit zullen moeten maken wie de bovenste plaats zal bezetten. Op papier is NEO daarvoor al uitgeschakeld, doch de praktijk moet dit nog bevestigen en onze jongens zullen alles in het werk stellen 0111 juist tegen deze ster ke tegenstander te laten zien dat zij er ook wel wat van kunnen. Als voorwedstrijd voor deze interessante ontmoeting spelen de veteranen van beide elftallen tegen elkaar. Ook voor deze ont moeting bestaat natuurlijk grote belangstelling. Voor de oudjes is dit tevens een goede kans om eens te laten zien hoe goed zij eens speelden. De reis wordt gezamenlijk per bus gemaakt, vertrek 2 uur. Haarsteeg Haarsteeg Programma voor a.s. zondag. Voor het nederlaagtournooi speelt Haarsteegs le elftal zon dag a.s. tegen de derde klasscr RKDVC uit Drunen. Dit zou wel eens een echte krachtmeting kunnen worden, want RKDVC zal zeker alles in het werk stel len om de leiding te gaan nemen in dit tournooi. Zij is als enigste 3e klasser ook wel verplicht een goed figuur te slaan en gezien de schamele resultaten die Haar steeg uit de vier gespeelde wed strijden behaalde, moet hen dat zo gezien ook niet moeilijk val len. Maar bij voetbal, en zeker bij zomervoetbal, nu het op de eer ste plaats niet direct om de zo zeer begeerde punten gaat, is al tijd alles mogelijk. Als beide par tijen zich ten volle geven, kan in ieder geval toch een zeer interes sante wedstrijd verwacht wor den. Tafeltennis HAARSTEEG Haarsteegse kampioenschappen, georganiseerd door de Tafelten nisclub Victoria '51. Voor de achtste maal in suc cessie werden op 2e Pinksterdag in de grote zaal van café J. van Oijen tafeltenniswedstrijden ge organiseerd met als inzet het Haarsteegs kampioenschap voor dames, heren en junioren. Zie de uitgebreide collectie MARKT WAALWIJK tie- en oefenwedstrijden zullen worden gespeeld. De eerste oefenwedstrijd vindt a.s. zaterdag plaats tegen een se lectie-elftal uit de lagere regio nen van RWB, aanvang 5 uur. Het zal er aan belangstelling be slist niet ontbreken, want voor menig actieve voetballer is hier nog iets te leren. Het is wèl zo, dat de heren scheidsrechters bij het blazen hun krachten beter kunnen ver delen dan bij het voetballen, maar dit tekort aan snelheid zal zeker ten volle worden gecom penseerd door een juiste opstel ling en diverse technische snuf jes, waar alleen een echte „ken ner" ten volle van kan genieten. deel en hij presteerde het om de 3e plaats te bezetten. Jan v. d. Wiel, die ieder jaar tot de grote kanshebbers behoort, stelde wel enigszins teleur en moest met de 4e plaats genoegen nemen. De einduitslag bij de heren was: 1 en Haarsteegs kampioen Jan Verharen; 2 H. Walk; 3 A. Scheij en 4 J. v. d. iWel. Bii de dames was de strijd eveneens zeer spannend en hier waren het Marie Verharen en Jo sé v. d. Plas die in de finale kwa- Koop nu Uw bont tegen zomerprijzen U krijgt nu 10"/« Ongeveer 20 deelnemers(sters) namen- aan deze wedstrijden deel en de gehele middag werd er on derling een felle strijd geleverd, wie de zozeer begeerde titels in de wacht zou slepen. Naarmate de partijen vorderden, kwam ook de grotere routine van de oudere spelers en speelsters tot uiting en tenslotte kwamen bij de he ren Jan Verharen en Hans Walk in de finale. Zoals was te voor zien, won eerstgenoemde op een overtuigende wijze en presteerde het om 8 jaar achtereen Haar steegs kampioen bij de heren te worden. Een unieke prestatie le verde ook de jeugdige Antoon Scheij. Voor de eerste maal nam hij aan deze kampioenschappen men. Ook hier gaf de grotere routine de doorslag en ook zij won op overtuigende wijze de ti tel. Mej. Verharen presteerde het eveneens om 6 jaar achtereen Haarsteegs kampioen bij de da mes te worden. De einduitslag bij de junioren was: 1 en Haarsteegs kampioen Tini v. Oijen: 2 Johan Verreijt; 3 P. Beekmans. Na afloop werden door de waarnemend voorzitter, de heer Tini v. Beurden, de prijzen uitge reikt, maar alvorens daartoe over te gaan dankte hij de deelnemers aan deze kampioenschappen voor de sportieve sfeer die er de hele middag in de zaal heerste. Onder luid applaus ontvingen de drie kampioenen uit handen van de waarnemend voorzitter 'n fraaie beker en de overige best geplaat sten een medaille of lauwertak. Een gezellig samenzijn besloot dit plaatselijk tafeltennisfcstijn. De ïcho VAn het Zuióen 2002 Dr van Beurdenstraat 8 Tel.-adres: „Echo' „ARENA DES DOODS" Een boeiend en spannend filmverhaal tegen de achtergrond van het bonte en veel bewogen circusleven. Liefde, romantiek, maar ook afgunst en jaloezie spelen in dit temperamentvolle en met vaart gemaakte filmverhaal een belangrijke rol. Voor de liefhebbers van verhalen uit de circuswereld aan te bevelen. Zaterdag om 8 en zondag om 5 uur. Toegang 14 jaar. „HET BLOED DER BARBAREN" Hoe men er in hemelsnaam toe gekomen is om de film „Tempest" (De banneling van St. Petersburg), vervaardigd naar een ro man van Alexander Poesjkin, de afgrijse lijke nederlandse titel „Het bloed der bar baren" te geven, weten we niet; er zullen wel commerciële overwegingen achter zit ten, hetgeen overigens niet wegneemt dat deze titel als een tang op een varken slaat. Dat ook de Italiaanse filmmensen iets weten van massaregie, bewijst Alberto Lat- tuada in zijn boeiende en kleurrijke spek takelstuk „Tempest" (De banneling van St. Petersburg) naar een roman van Alxander Poesjkin. Lattuada heeft de mogelijkheden welke de pracht cn de praal van het hof van Katharina de Grote enerzijds en de grommend naderbij komende revolutie an derzijds voortreffelijk benut. „Tempest" is dan ook een filmverhaal geworden waar men geboeid en met plezier naar kijkt. Terwijl aan het hof van Katharina het ene kostbare feest na het andere gevierd wordt, komt het overal in het grote Russi sche rijk tot oproer en opstand. De jonge kadet Peter Grinieff (Geoffrey Home) wordt voor straf overgeplaatst naar het oude verwaarloosdle fort Bjelegorsk. Op zijn weg daarheen redt hij een man, die half bevroren in de sneeuw ligt, het leven. In 't fort wordt Peter al gauw verliefd op de dochter van de kapitein, Masha (Silvana Mangano), maar zijn vader verbiedt hem met haar te trouwen. Dan wordt plotseling het fort aangevallen en overweldigd door de rebellenleider Pugacioff (een prachtige rol van Van Heflin). De kapitein, zijn vrouw en de officieren worden ter dood ge-, bracht, maar als Pugacioff in Peter de man herkent die hem 't leven heeft gered, laat hij hem gaan. Masha wordt door Puga cioff gevangen gehouden. Peter licht daarna zijn superieuren in over de groeiende op stand en de kracht van Pugacioff's leger, maar zij geloven hem niet. Als Peter voor de tweede maal door Pugacioff gevangen wordt genomen, 6taat deze hem toe met Masha in het huwelijk te treden. Wanneer echter het grote Russische leger in actie komt, wordt Pugacioff verslagen en gevankelijk naar St. Petersburg gebracht. Ook Peter wordt gevangen gezet en van hoogverraad beschuldigd. Masha weet door te dringen tot de Czarina en pleit voor het leven van Peter, maar Katharina weigert. Het is echter Pugacioff, die vlak voor zijn dood de keizerin tot andere gedachten weet te brengen. Een spannend en spectaculair filmver haal, dat we graag aanbevelen. Zondag en woensdag om 8 uur. Toegang 14 jaar. JUBILEUM. Ofschoon de eigenlijke feestviering van het 40-jarig jubileum van mej. C. v. d. Lee wegens omstandigheden tot nadere datum moest verschoven worden, heeft het de „juffrouw" toch niet aan belangstelling ont broken. Talrijke bloemstukken telegrammen en andere schriftelijke gelukwensen had zij in ontvangst te nemen. Het personeel met de schooljeugd is nu druk doende om over enkele weken de „juffrouw" een officiële en grootse hulde te kunnen aanbieden. INHALEN BURGEMEESTER. In overleg met het hoofdcomité zullen ook de verschillende buurtschappen van ons kerkdorp de nieuwe burgemeester een pas sende ontvangst bereiden. Over het alge meen voelt men meer voor een buurtgewij- ze ontvangst dan een ontvangst door heel de parochie. Het parochiehuis zou waar schijnlijk ook te klein zijn om alle vereni gingen en belangstellenden plaats te bieden. O.L.Vr. SCHUTS. A.s. zondag na de hoogmis vergadering van de O.L.Vr. Schuts in café Klerks. Be spreking: inhalen burgemeester; Kringdag te Berkel en het concours van de L.S.B. te Herpt. KANTOORHOUDER P.T.T. Tot kantoorhouder der P.T.T. te Elshout is benoemd de heer A. Luypen, tot voor dien besteller der P.T.T. te Drunen. BRANDWEERWEDSTRIJDEN TE RAVENSTEIJN. De Vlijmense brandweer nam deel aan wedstrijden te Ravensteijn. In de afdeling Gemeentekorpsen wist Vlijmen de 6e prijs te behalen met 917 punten. WIELRENNEN. Zomeravondcompetitie Wielerclub De Zwaluw. De uitslag van de tweede rit in de Zo meravondcompetitie van de Wielerclub de Zwaluw is als volgt: Amateurs: 1 P. Hermes, 2 J. v. d. Griendt. Nieuwelingen: 1 W. v. Heel, 2 H. van Heijst, 3 Th. van Heeswijk; 4 J. v. Weert; 5 Leliart; 6 de Haas; 7 W. van Heijst; 8 W. Hairwasser; 9 v. d. Water. Adspiranten: 1 de Lang; 2 Westerlaken; 3 Pulles; 4 van Sambeek. WIELERPLOEG SAMENGESTELD. De Ronde van Brabant, de negende Bra bantse klassiekke, een ploegenwedstrijd over 210 km. Zeventien ploegen komen aan de start, van 6 renners. De Zwaluw-ploeg is als volgt samengesteld: Ploegleider Th. van Dal; renners: M. v. d. Lee, Drunen; W. Walravens, Den Bosch; Bogers, Nieuw Vennep; A. de Vries Waalwijk; Fr. van Weert Vlijmen; Fr. Bal vast, Amsterdam; reserve v. d. Griendt, Vlijmen. Shirt Oranje. FILMAVOND. In café de Witte zal op vrijdag 10 juni een film- en Propaganda-avond worden ge houden; een leerzame avond voor jongge huwden en verloofde paartjes. Aardige at tracties zijn voor deze avond disponibel ge steld, een bezoek ten volle waardw. REVUE-GEZELSCHAP B.B. Zaterdagavond vergadering van het Vlij-, mense revuegezelschap van de B.B. afd. Vlijmen in café De Witte. Op deze ver gadering zullen de plannen besproken wor den voor het eerste lustrum, de naam van de Revue enz. Alle leden worden venvacht. WEDVLUCHT DE ZWALUW. Zondag 12 juni wedvlucht van de Post duivenvereniging de Zwaluw vanuit Pont St. Maxence Frankrijk. Afstand 323 km. Inkorven vrijdagavond van 18,30 tot 20 u. Dus allen op tijd. WEDVLUCHT ST. VINCENT. De grote nationale vlucht St. Vincent nadert. De duiven worden maandag 13 juni ingekorfd, ditmaal in Den Bosch, zowel voor onderling als voor nationaal. De duiven worden bij gunstig weer gelost vrijdag 17 juni om 1 uur n.m.. Leden allen succes. BRABANTSE ZEILWEDSTRIJDEN. A.s. zondag 12 juni zullen op de Maas alhier wederom de jaarlijkse Brabantse Zeilwedstrijden worden gehouden. - DOKTERSDIENST. Zaterdag en zondag wordt de praktijk van dokter H. Winkelman alhier waargeno men door dokter K. van Tuyn, Rozenstraat 48 te Kaatsheuvel, tel. 04167-2006. KERKDIENSTEN ZONDAG 12 JUNI 1960. Ned. Herv. Kerk 9.30 uur en 2.30 uur Ds. P. J. Bos. Geref. Kerk 9.30 en 5 uur Ds. W. B. v. d. Meulen. CHR. GYMNASTIEKVERENIGING „PRO PATRIA". Enige leden van de Chr. Gymnastiek vereniging Pro Patria namen j.l. maandag (2e Pinksterdag) deel aan de te Coevorden georganiseerde turnwedstrijden vanwege het Kon. Ned. Chr. Gymnastiek Verbond. Met een tweetal bussen vertrokken de deelnemers met het bestuur van Pro-Pa- tria en verder belangstellenden reeds om ca. 6 uur uit onze gemeente en arriveerden te ca. 10 uur te Coevorden. De leden van Pro Patria hebben aldaar een goede beurt gemaakt en wisten verschillende prijzen in de wacht te slepen. Voor Pro Patria was de uitslag als volgt: Vrije oefeningen dames: le prijs; zij be haalden hiervoor ieder persoonlijk 8V2 pt., waardoor zij met de vrije oefeningen dé 3de plaats innamen van 125 deelnemende verenigingen. Hieruit blijkt zeker de be kwaamheid van de leider de heer Haas. Verder werden behaald Dames 2de graad een 3e prijs; dames 3de graad een 2e prijs; adspirant dames 2de graad een 2e prijs; Heren 2de graad een 2e prijs; adspirant heren le graad een 3e prijs; adspirant heren 2de graad een 2e prijs en adspirant heren 3de graad een 3e prijs. In totaal wist de leden van Pro Pa tria niet minder dan acht prijzen mee naar Sprang-Capelle te brengen. Wij feliciteren Pro Patria van harte met dit mooie 6ucces. Maandag (2e Pinksterdag) De Pinkster-maandag zette met stralend zomerweer in en reeds vroeg arriveerden de deelnemende gezelschappen uit alle de len van het land in Sprang. In de zaal van de Chr. Volksbond had weer de officiële ontvangst plaats van de voorzitters en directeuren van de deelne mende gezelschappen, die op hartelijke wij ze door de voorzitter van het concours comité werden begroet. Op het middaguur namen de concert- wedstrijden enz. op het concoursterrein we derom een aanvang en er was een flinke belangstelling voor de prestaties van de niet minder dan 15 gezelschappen die aan de verschillende wedstrijden deelnamen. De resultaten van deze tweede concours dag waren als volgt 4e Afdeling: Amicitia Fanfare Lienden, 324 pt. le pr. 3e Afdeling E.W.M.C. Mandoline, Waspik, 289 pun ten, 2e prijs. le Afdeling De Tremolanten Banjo, Geertruidenberg, 290 punten, 2e prijs. Zanglust, Gemengd Koor, Bergambacht, 319 punten le prijs. Erica, Fanfare, Austerlitz, 331 punten, le prijs. Maranatha, Fanfare, Utrecht, 229 punten 2e prijs. Vooruit, Fanfare, Oude Tonge, 321 pun ten le prijs. Superieure Afdeling Kunst na Arbeid, Fanfare, Koudekerk a. d. Rijn, 322 punten, le prijs. Marswedstrijd Erica, fanfare, Austerlitz, 51 pt. le prijs. Vooruit, Oude Tonge, 56 punten, le prijs. Kunst na Arbeid, Koudekerk a. d. Rijn, 56 punten le prijs. Maranatha, Fanfare, Utrecht, 45 punten 2e prijs. Drumbandwedstrijd Erica, Austerlitz, 40 pt. 2e prijs. Maranatha, Utrecht, 42 pt., 2e prijs. Irene Werkendam, 44 pt., 2e prijs. De directeursprijs voor het hoogste aantal punten van het concours werd 2e Pinkster dag toegekend aan Fanfare Erica Auster litz; j.l. zaterdag was de directeursprijs voor Excelsior Harmonie, Lekkerkerk. Het avondconcert werd 2e Pinksterdag verzorgd door de akkordconvercniging Ami citia uit Eindhoven, onder leiding van de heer H. van Gulik, welk gezelschap een rijk programma van vrolijke nummertjes enz. uitvoerde. Jammer, zowel voor dit gezelschap als voor het publiek, dat veel belangstelling voor dit concert toonde, werd om pl.m. 9 uur de regen hier spelbreker, zodat het publiek een onderkomen zocht in de gelegenheden op het terrein of huis waarts keerde. Burgemeester van Prooijen sprak aan het slot een dankwoord tot de vereniging Amicitia en haar dirigent. De laatste concoursdag. A.s. zaterdagmiddag te half 2 zal de of ficiële ontvangst van de verenigingen die deze laatste concoursdag nog zullen deel nemen, in de zaal van Chr. Volksbond plaats vinden, waarna om half drie het con cours wederom aanvangt. Onder de deel- nemende gezelschappen zijn dan een drie tal verenigingen uit onze gemeente, n.l. de Mandolineclub A Tempo, de Chr. Gem. Zangver. Looft den Heere en de Drumband van de Harmonie Marijke. Het avond-slotconcert wordt zaterdag ge geven door de Kon. Erk. Harmonie Con cordia uit Loonopzand, onder directie van de heer Frans van Abeelen. Het uit te voeren programma door Con cordia luidt 1 Place d'Armes, van G. H. Willcocks. 2 La Forza del Destino, van G. Verdi. 3 King Orry, van H. Haydn Wood. 4 Danses Pelovtsiennes, van Alexandre Borodine. Pauze. 5 My fair Lady, van Fred. Loewe. 6 Broadway Parade, van J. Duez T. Wallis. 7 Banda Sucre, van G. Orsomando. 8 Marching Strings, van Marshall Ross. Na afloop van het concert dat pl.m. 2V£ uur duurt, zal Concordia een Taptoe uit voeren. Verwacht wordt dat voor het concert en de taptoe van deze bekende Harmonie veel belangstelling zal bestaan. Voor liefhebbers van muziek is hier wel een buitengewone gelegenheid om te genieten. Moge het weer a.s. zaterdag medewer ken, dan belooft de laatste concoursdag een waardig slot te worden. IMMM Junghans - Mauthe - Kienzle zomerkorting U betaalt nu slechts 1/4 van de prijs Wij bewaren Uw mantel gratis gedu rende de zomer U betaalt het restant als U na de zomer de mantel komt halen. VOOR HET BETERE BONT DE BESTE ZAAK Markt 25 Den Bosch Tel. 34643

Echo van het Zuiden | 1960 | | pagina 5