peet PROFITEERT VAN DEZE KOOPJES KAATSHEUVEL Süniur JUBILEUM-FEESTEN VAN HARMONIE APOLLO S Keurig DAGMEISJE CHAUFFEUR ELECTRiCIËN VROUWELIJKE KANTOORBEDIENDE 7 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 17 OKTOBER 1960 7 k<riv SU wezigen hartelijk welkom en stelde de aanwezige functiona rissen aan de ouders voor Spreker dankte voor de grote opkomst, hetgeen hij zeer ver heugend achtte in verband met de belangrijkheid van deze avond. De heer Verschure vestigde nog even de aandacht op het feit dat bij het beëindigen van de eerste twee-jarige cursus Timtur een groot succes behaalde, doordat alle elf leerlingen het di ploma behaalden en ook de drie eerste plaatsen door Timtur-leer- lingen werden bezet. De'heer Verschure verzocht hier na de consulent, de heer Nuyten, een inleiding te houden omtrent ontstaan, doel en waarde van de opleiding door het leerlingen stelsel. De heer Nuyten, die aan deze uitnodiging gaarne gehoor gaf, gaf een zeer duidelijke uiteen zetting, waarbij hij memoreerde dat het leerlingen-stelsel in feite reeds dateerde uit de middeleeu wen, doch eerste later de naam „leerlingen-stelsel" verwierf en in de nieuwe onderwijswet van 1919 werd bekrachtigd. Het leer lingenstelsel voor de Schoenin dustrie in zijn huidige vorm _is definitief gestart in hetjaar 19o8 en is tweeledig samengesteld nl. a. opleiding in het bedrijf; b. opleiding aan de vakscholen. Het programma voor de op leiding in het bedrijf wordt op gesteld in overleg mpt, en staat onder controle van het Ministe rie van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen, hetgeen de ga rantie biedt voor de grote waar de van deze opleiding. Spreker gaf vervolgens een uiteenzetting van het leerpro- programma waaraan het bedrijt gebonden is en vestigde speciaal de aandacht op de belangrijkheid van het invullen van het z g. werkboekje, hetgeen wekelijks door de ouders moet worden ge tekend. Hij riep hierbij de mede werking in van de ouders om de hierin liggende opvoedende taak met zorg'te vervullen. De opleiding op school, welke gedeeltelijk overdag en gedeelte lijk in de avonduren wordt ge geven, bestaat, aldus spreker, voor een deel uit theoretische vakopleiding en anderzijds uit aanvullend onderwijs, hetgeen speciaal de algemene ontwikke ling van de leerlingen ten goede komt. Voor de meisjes, met wier op leiding dit jaar voor het eerst wordt begonnen, omvat het programma huishoudelijke en algemene vormingslessen, welke vakken voor het grootste nut ge acht kunnen worden voor haar latere leven. De heer Nuyten vestigde tot slot nog de aandacht op het feit dat de leerlingen na het volgen van deze cursus en een met goed gevolg afgelegd examen in het bezit komen van een erkend vak diploma, hetgeen als een pas poort voor het leven kan wor- en beschouwd. Na een korte pauze voor een tweede kopje koffie gaf de heci Verschure het woord aan de heer Hendriks, die op deskundige wij ze een kort overzicht gaf van de door de Nijverheidsschool te verzorgen theoretische opleiding, welk gedeelte van de opleiding ook van onschatbare waarde is. Hij spoorde de jongelui dan ook aan deze lessen ijverig te volgen teneinde eens een goede positie te kunnen bereiken in de schoen industrie. Na een dankwoord van de heer Verschure gericht tot de beide sprekers voor hun duidelijke uiteenzettingen gaf hij de gele genheid tot het stellen van vra gen, waarna de chefs zich met de ouders en leerlingen afzonderden voor de verdere persoonlijke kennismaking. Onder het genot van enige verfrissingen werden op deze wijze diverse groepjes gevormd en de diverse mogelijk heden en eventuele problemen individueel besproken. Op een vergevorderd avond uur ging het gezelschap uiteen en waren de ouders zeer tevre den over deze leerzame en pret tige avond en mocht de directie van Timtur terugzien op 'n zeer geslaagde avond, welke op woensdag 19 oktober zal worden gevolgd door een bijeenkomst van de ouders der tweede-jaars leerlingen. AANBESTEDING Uitslag van de op 14 oktober 1960 gehouden aanbesteding voor het uitvoeren van herstel werkzaamheden aan 30 wonin gen van de Besoijense Woning- bouwvereniging te Waalwijk. Fa. Nieuwkoop, Heesbeen 149.751.— Fa. Sonneveld, Veen 149.031. J. v. Oosterhout, Haarsteeg 133.413.— Aann. Bedrijf van Veluw, Gilze- Rijen 132.323. Th. de Graauw, Waspik 128.940.— Fa. M. van Veluw Zn., Haar steeg 127.300.- Fa. J. C. de Kort, Waalwijk 125.800.— N. Kooien,Waal wijk 123.864. H. Kanters,Waspik, 122.800. Gebrs. de Wit, Drunen 115.800.— Fa. C. Treffers Zn., Waalwijk 115.000.— Fa. Weevers, Moerdijk 110.980.— Fa. H. Maas, Waalwijk 110.640.— Fa. G. C. den Teuling, Waalwijk 111.500. Fa. H. J. van Hulten-van Bladel, Waalwijk, 111.000.- Fa. Kuypers en Maurits, Loon op Zand 94.528.- GESLAAGD. Federatief muziekconcours in de Efteling Zaterdagmorgen vond omstreeks 10 uur in het restaurant van het Na tuurpark „de Efteling" de officiële opening plaats van het federatief muziekconcours, dat de harmonie Apollo onder auspiciën van de Kon. Ned. Federatie van Harmonie- en Fanfaregezelschappen organiseert. Nadat burgemeester Mr. R. J. Th. v. d. Heijden namens het gemeente bestuur een welkom had gericht tot de aanwezigen, waaronder o.a. de jury-leden Gijsbert Nieuwland, P. Stalmeier en M. Ogier, alsmede de algemeen secretaris der Federatie, de heer E. J. van Omme, begon deze met er op te wijzen dat het juister zou zijn geweest deze ontvangst in het gemeentehuis te doen plaats vinden .Aangezien dit echter steeds meer aan het aftakelen is (wij heb ben niet meer eens een raadzaal), aldus de burgemeester, hebben wij een beroep moeten doen op de Ef teling. Wij stellen het op hoge prijs dat dit concours in onze gemeente wordt gehouden. Wij hebben met veel voldoening de feesten, welke de harmonie Apollo in verband met haar 75-jarig bestaan dit jaar heeft georganiseerd, gevolgd, maar vooral de wijze waarop zij dit heeft ge daan. Het is een heel jaar feest ge weest in climax-vorm, met als be sluit en hoogtepunt dit grootse con cours. Dit alles stemt het gemeente bestuur tot grote vreugde. Hij hoopt dat alles naar wens zal sla gen, dat het concours een succes mag worden voor de deelnemende verenigingen, de federatie, maar vooral voor het organiserende Apol lo, waarna hij vervolgens het con cours officieel voor geopend ver klaarde. De voorzitter van Apollo, dhr. A. Ververs, is verheugd en er trots op de deelnemende korpsen in deze unieke gelegenheid te mogen ver welkomen. Hij wijst op het groot aantal deelnemers, waardoor 't con cours bij voorbaat feitelijk een suc ces is. Apollo is de Federatie dank baar dat zij dit concours mag orga niseren als waardig sluitstuk van de dit jaar plaats gehad hebbende fes tiviteiten. Sprekende over de tegen woordige prestaties in het muziek leven, duidt hij het de makers van de film „Fanfare" niet al te euvel, dat zij met deze rolprent een enigs zins verwrongen beeld geven van het huidige peil van de muziekge zelschappen. De kwaliteit is immers belangrijk gestegen en ook de eisen zijn sterk opgevoerd. Hij feliciteert de Federatie met haar 50-jarig ju bileum en wijst op haar streven door goed ingerichte concoursen het muzikale peil steeds op te voeren. Hij hoopt dat dit in de toekomst ook zo mag blijven. Met spijt moet de mindere belangstelling van het grote publiek worden vastgesteld. We kunnen alleen maar wensen dat dit in de toekomst ontvankelijker zal worden, aldus de heer Ververs. Hij hoopt dat het concours 'n succes zal worden, niet alleen finantieel, maar vooral met het oog op de mu zikale kwaliteiten van de uit te voe ren werken, waardoor een waar luistergenot mogelijk zal worden. Hij hoopt ook dat vele verenigingen een eerste prijs zullen behalen, zo dat zij aan de Efteling-Kaatsheuvel zullen terugdenken, waar zij hun glorie vonden en victorie behaal den. De heer E. J. van Omme, secre taris van de Federatie, bracht op de eerste plaats dank aan de burge meester en het gemeentebestuur voor de opening van dit concours en complimenteerde Apollo met de wijze waarop zij dit heeft aange pakt. Hij wenst haar bij voorbaat veel succes. Over het jubileum van Apollo wil hij thans niets zeggen, omdat dit binnenkort bij de officiële herdenking aan de orde zal komen. Sprekend over de mindere belang stelling in de vorm van deelname, ziet hij hierin als vermoedelijke oorzaak de concoursen in open ruimten. Met dit concours wordt echter bewezen dat het ook anders kan. Hij meent dit te moeten wij ten aan het gunstige tijdstip, dan de plaats, n.l. een zaalconcours, en niet te vergeten „de Efteling", een naam die wereldbekendheid heeft gekregen en dus een belangrijke trekpleister moet zijn geweest. Het bewijs wordt geleverd door de deel nemende verenigingen, welke uit alle streken van ons land hier naar toe komen. Hij dankt voor de ontvangst, hoopt dat het concours zal slagen, vooral finantieel, want de belangstelling van hel publiek laat nog al eens te wensen over, terwijl het toch juist de muziekgezelschappen zijn welke bij alle mogelijke gelegenheden en gebeurtenissen hun medewerking verlenen en zich daarmee tot een onmisbaar element in de samenle ving hebben gemaakt. Hij hoopt dat ook het bestuur van de gemeente Loon op Zand, dat over zo'n groot hantal prachtige muziekkorpsen be schikt, hiervoor aandacht zal heb ben. Nadat vervolgens een korte pauze was gehouden, namen de concert- wedstrijden een aanvang in de bo venzaal. Het organiserende Apollo had hierbij voor een keurige rege ling gezorgd. Via de aangrenzenden bodega, waarin het aan de beurt zijnde korps zich gereed maakte, betrad dit het podium, waarna het na zijn optreden dit via het daar naast gelegen terras weer verliet. Het lag dus heus niet aan Apollo dat men wat op het tijdschema ten ach ter raakte, maar dit kwam geheel voor rekening van de korpsen zelf, waarvan sommigen zich niet aan 't voor hen bepaalde tijdstip hielden door te laat te arriveren. Ónze vage vrees dat de korpsen zich in deze ruimte wat zou moeten matigen in hun klankproductie, bleek geheel ongegrond. Deze concertzaal ver toonde zelfs een opvallend goede accoustiek. Omdat in deze ruimte niet gerookt mocht worden en ook niet geserveerd werd, had men in de beneden gelegen restauratie-zaal een geluidsinstallatie aangebracht, zodat de aanwezigen daar toch van de uitvoeringen konden meegenie ten. Zoals uit de hieronder vermelde uitslagen blijkt, was de jury bij haar waardering niet al te scheutig met de punten, zodat zij, die een eerste prijs behaalden, dit maar net met de hakken over de sloot bereikten. In de 3e afd. van de sectie fanfare behaalde Heusdens Jeugdfanfare met 82 punten ampertjes een 2de prijs. In de 2e afd; van de sectie har monie ging het wat beter. Hier be reikte de Harm. Ver. La Bona Fu- tura uit Poortugaal met 100 punten precies een eerste prijs, terwijl de armonie Volharding uit Dinteloord net drie punten tekort kwam, maar met 97 punten toch royaal een 2de prijs veroverde. Ook de muziekvereniging Wilhel- mina uit Maasdam bereikte in de le afd. sectie fanfare 97 punten en dus een tweede prijs. Belangrijk minder .was de muziekvereniging Apollo uit Brouwershaven, dat voor haar pres tatie slechts 75 punten kreeg toege wezen, hetgeen een derde prijs be tekende. In de afd. Uitmuntendheid, sectie fanfare, behaalde de Kon. Erk. fan fare Concordia uit Hoge Zwaluwe een tweede prijs met 90 punten. In de sectie harmonie van deze 'afdeling bereikte het Harm. Gez. „de Biesbosch" uit Dordrecht het zelfde aantal, dus een 2de prijs. De Kon. Harm. De Bazuin uit Go- rinchem leverde een beste prestatie en behaalde daardoor op deze eer ste dag het hoogste aantal punten, n.l. 104, en daarmee een le prijs. De Ere-afd., sectie fanfare, had 'n vertegenwoordiger in de muziek vereniging Excelsior, Harskamp. Resultaat: 92 punten, 2e prijs. Daarna kwam de crème de la crè me, de vaandelafdeling. In de sectie fanfare, Renkums Fanfarekorps, Renkum, en muziekvereniging Lang Streven, Klaaswaal. Beide korpsen behaalden precies 100 punten en waren dus gelukkig met hun eerste prijs. In de sectie harmonie kwam als eerste de muziekvereniging Kunst en Strijd uit 's Gravenzande. Een korps met een voor deze afdeling en gezien de uit te voeren werken, vrij sobere bezetting, dat het nochtans presteerde om 101 punten bij elkaar te spelen en daarmee een 1ste prijs verwierf. De muziekvereniging „de Harmo nie" v/h E.F.C. uit Ede, deed niet veel voor zijn voorganger onder en bereikte met 100 punten ook net 'n eerste prijs. Harmoniekapel „de Eendracht" uit Velsen moest het als laatste met 93 punten doen en kreeg dus een 2de prijs. De belangstelling was op deze eer ste dag over het algemeen vrij goed. Zondag werden de concertwed strijden geopend met het optreden van het Jeugdorkest „Stedelijk Or kest" uit Purmerend in de 4e afd., sectie fanfare. De jongelui behaal den 51 punten en daarmee een 1ste prijs. In de tweede afd., sectie harmo nie, presenteerde zich de harmonie Apollo uit Geertruidenberg, een korps met een uitstekende stem ming en goed afgewogen klankge halte, dat de uitslag van haar op treden met een gerust hart tege moet kon zien. Het werd dan ook royaal een eerste prijs met 108 pun ten. Uitstekende muziek liet het har monieorkest Tuindorp uit Amster dam in de afd. Uitmuntendheid ho ren, en het verbaasde dan ook nie mand dat dit met 110 punten geho noreerd werd. Daarmee verwierf dit korps niet alleen een eerste prijs met lof, maar het betekende ook promotie naar de ere-afdeling. In deze afd. trad ook nog op de muziekvereniging Kunst na Arbeid uit Bergen op Zoom, die het met 96 punten en een 2de prijs moest stellen. - In de ere-afd. kwam eerst Waal wijks harmonie St. Crispijn. De ver wachtingen waren hier sterk ge spannen, want indien hier een 1ste prijs werd behaald, betekende dit meteen promotie, omdat ditzelfde resultaat reeds dit jaar in Delft was behaald. St. Crispijn heeft zich uit stekend aan de druk weten te ont worstelen, kwam onbevangen voor de dag en speelde zich op schitte rende wijze met 104 punten ineens in de vaandelafdeling. Een prach tige prestatie van de Waalwijkers om dit in vijf jaren te realiseren. Een buitengewone prestatie ver richtte hierop de harmonie St. Ce cilia uit Haarsteeg. Wij weten niet wie hier het meest bewondering af dwong, het korps dan wel zijn schit terende dirigent, die zijn manschap pen op een hartveroverende wijze aanvoerde en letterlijk alles aangaf. Dat hier niet zo maar een eerste prijs behaald zou worden, begreep iedereen. Het daverend applaus van het aandachtig luisterend 'publiek was hiervan overigens voldoende bewijs. De uitslag bleek dan ook niet mis te verstaan: 113 punten, le prijs met lof en promotie naar de vaandelafdeling. In de vaandelafdeling, sectie fan fare, behaalde het Stedelijk Orkest, Purmerend, 97 punten, 2e prijs; in de sectie harmonie, muziekver. Oe fening Kweekt Kunst, Schoondijke, 91 punten, 2e prijs, en de Diemer Harmonie, Diemen, 93 pnt., even eens een 2e prijs. Ogenschijnlijk mindere prestaties, maar, zoals ook de secretaris van de Federatie in zijn slotwoord na deze dag zei, ondanks dat een goede ver richting, waarop de betreffende korpsen gerust trots mogen gaan. De jury geeft 't op de eerste plaats nu eenmaal niet cadeau en boven dien eisen de uit te voren werken in deze afdeling een buitengewone technische vaardigheid van de mu zikanten en een gezonde muzikale opvatting van de dirigent. De secre taris der Federatie bracht tenslotte nog dank aan 't ditmaal groot aan tal luisteraars voor hun buitenge wone attentie in de zaal en aan de heren Ververs en Schellekens, resp. voorzitter en secretaris van Apollo, voor hun keurige organisatie. Gezien de uitslagen op deze beide dagen, kunnen wij niet anders ver klaren als dat de prestaties over 't algemeen werkelijk goed te noemen zijn. Mede doordat de jury streng in haar beoordeling was en dit ook moet zijn, kunnen ook degenen die „slechts" een tweede prijs verwier ven, op voorbeeldig musiceren te rugzien. Zij zullen met deze hono rering ook meer gebaat zijn dan met een eerste prijs, die hen zo maar in de schoot werd geworpen. A.s. zondag wordt het concours voortgezet. DRUKKERIJ VAN BOXTEL A. v. d. Hoek J. v. d. Hoek-Donders 1 Automonteur 1 Aankomend monteur 1 Leerling DE GRAAFF Co. Wij hebben: BRONCHICUM - ELIXER Drogisterij van Amelsvoort aan de Markt - Kaatsheuvel Telefoon 2286 Mevr. de Graaff-v. d. Sanden met installateurs,' diploma's fTgfifi - vr~"l tóa Fluiteierlcoker aluminium elerkoker voor 6 eieren met steel koudgreep 2.95 Wonderbakpan bakelite oren, zonder oven toch heerlijk gebak, grote maat 6.95 Kleerhangers met dwarslat en kraagrol 6 voor 85 ct. Toiletspiegel zeer helder spiegel glas met glasplaatje voor uw make-up artikelen 2.95 Deksnelverf strijkt fantastisch uit, binnen 6 u. droog, per kg. bus van 3.75 nu ter kennismaking 2.95 Keukenstoel solide metalen stoel gekleurde rug en zitting 9.75 Waszak met leuke décors ritssluiting aan de onderzijde 3.50 Plastic broodtrommel grote royale trommel van soepel plastic, deksel In in div. pastelkl euren 5.95 Anti motzakken voor het motvrij opbergen van al uw kleding per 3 stuks 0.98 Plastic tafelkleed leuke décors 110x130 0.95 grotere maat 1.25 damastpersing 130x140 1.95 Voor het ten Den Haag gehouden nota rieel examen slaagde o.m. de heer J. G. M. Minke, alhier. JUBILEUM BIJ N.V. NOORD-BRABAND. Öp 15 oktober 1960 vierde de heer W. J. S. Loeffen, procurratiehouder bij de N.V. „Noord-Braband" Maatschappij van Ver zekering op het Leven te Waalwijk zijn 40- jarig dienstjubileum. 's Morgens werd de jubilaris, vergezeld van zijn echtgenote en kinderen, ontvangen op het hoofdkantoor. In het bijzijn van het voltallige binnendienst- personeel en een uitgebreide deputatie van de buitendienst, werd hij bij dit bijzondere jubileum gehuldigd. De heer J. Timmer mans sprak namens de directie en memo reerde uitvoerig de grote verdiensten van de jubilaris, welke waarderende woorden hij vergezeld deed gaan van enveloppe met inhoud en prachtige bloemen voor mevrouw Loeffen. De heer C. Krijger, actuaris van de Maatschappij en collega-procuratiehouder sprak namens de binnendienst. De heer J. Wortel, hoofdinspecteur-Zuid namens het gehele buitendienstpersoneel. Sprekers, die evenals Directie de echtgenote van de ju bilaris in hun woorden betrokken, overhan digden namens het personeel van de beide diensten zeer fraaie cadeaux en bloemen. De Edelachtbare heer Burgemeester J. Teijssen voerde als laatste het woord en ver klaarde, nadat hij de jubilaris wegens zijn grote verdiensten had gehuldigd, dat het hem een groot genoegen was te kunnen mededelen dat H. M. de Koningin op zijn voordracht de heer Loeffen had onder scheiden met de gouden medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. De jubilaris dankte alle sprekers en via hen alle medewerkers in binnen- en buiten dienst, die het hem mogelijk hadden ge maakt in prettige samenwerking zijn taak te kunnen vervullen. Een groot aantal genodigden verenigden zich daarna om de jubilaris en zijn familie aan een lunch in Hotel Verwiel. ZUSTERS O.L. VROUW VAN HET H. HART GAAN WAALWIJK TIJDELIJK VERLATEN. De Eerw. Zusters van O. L. Vrouw van het H. Hart aan de Eerste Zeine, die zich m.i.v. 1 sept. j.l. uit het lager onderwijs hebben teruggetrokken, zullen zich nu ook terugtrekken uit het kleuteronderwijs en binnenkort Waalwijk verlaten. De Zusters zullen hun intrek nemen in het klooster te Waspik, van waaruit tweo zusters werk zaam zullen blijven t.b.v. het parochieel sociaal charitatief centrum en de ziekenver pleging van het Wit-Gele Kruis. Gelukkig echter is het vertrek van de zusters slechts tijdelijk, want wanneer het nieuwe bejaar dencentrum in de St. Antoniusparochie ge reed is, zullen zij naar Waalwijk terugke ren en de leiding en verzorging van het be jaardentehuis op zich nemen. Bij hun a.s. vertrek iullen de zusters de grote dank en erkentelijkheid van zeer vele Waalwijkers mee naar Waspik kunnen ne men voor het vele en belangrijke werk dat zij gedurende zovele jaren met zoveel toe wijding en overgave hebben verricht. BENOEMING NED. HERV. GEMEENTE BESOIJEN. I Op de j.l. vrijdag gehouden stemming van de stemgerechtigde lidmaten is als no tabel voor het kerkbestuur in de vacature N. v. d. Hoven gekozen de heer M. Nieu- wenhuizen, die deze benoeming heeft aan genomen. GEVONDEN EN VERLOREN. Gevonden zwarte lage herenschoenen; bal; gymschoen; kisten met groenten en si naasappelen. Verloren bankbiljet van f 10; shawl; damespolshorloge; aktetas. KYNOLOGIE. Op de Bundessiegeraustellung in Frank furt a. Main behaalde dhr. Jan Lammers met zijn St. Bernard Teef Carina van Adel- horst een mooi succes, door beslag te leg gen op de tweede plaats met de kwalificatie Uitmuntend en Reserve Kampioen. Op deze grote internationale hondenten toonstelling waren meer dan 2000 honden ingeschreven. Op deze tentoonstelling hield de Duitse St. Bernardclub haar clubmatch en waren er niet minder dan 48 van de beste St. Bernards van Duitsland vertegen woordigd. Om in zo'n elite-gezelschap zo'n groot succes te behalen is zeer zeker een fe licitatie waard. AGENDA. maandag Musis Sacrum 8 uur: „Jakhalzen der on derwereld", 18 jaar. Luxor, 8 uur „Lilli en de gangsters", 18 jaar. dinsdag Musis Sacrum, 8 uur „Jakhalzen der onderwereld", 18 jaar. woensdag Musis Sacrum, 8 uur Toneelavond Kunstkring; Toneelgroep „Puck" met de thriller „Met voorbedachten rade". Luxor 8 uur: „Lilli en de gangstens", 18 jaar. Kantine Timtur 8 uur: Repetitie ge hele Waalwijks Orkest. 8 uur repetitie Dameskoor Oefening en Vermaak, Hotel de Twee Kolommen. Zondag 12 uur, repetitie Mannenkoor Oefening en Vermaak. Hotel de Twee Kolommen. KAATSHEUVEL- TEl K41o7-7i21 Op zaterdag 22 oktober a.s. hopen onze geliefde ouders en hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Om 9 uur zal te hunner Intentie In de St. Jozefparochie kerk een H. Mis van dankbaattiêfd werden opgedragen. Receptie van 1 3-1 4 uur In Café- Restaurant „De Steenbakker". Hun dankbare kinderen Kaatsheuvel, 16 oktober 1960 GEVRAAGD: N.V. Centraal Automobielbedrijf Official Vauxhall - Bedford Dealer Grotestraat 109 Tel. 2561 WAALWIJK Zijt gij een hulsvrouw of «en die uitgeeft. prima kaas 23 extra volvet 25, duurste belegen 28, de 'ijnste harde beerenvarkenswerst 35, boerenham 40, saucls prima 25, hampunt 25, paardenvlees 25 duurste 35, alles 100 gram. Prima spek 40 cent, 2 grote lek kere worsten 1 25 per 500 pram, bijna 1 kg. mager haehévlees 1.90 ook halve. Alleen woensdagmiddag. DE KAASKEIZER tegen hardnekkige hoest en ver koudheid f. 2.- per flacen. GEVRAAGD: In klein gezin Kloosterweg 33 Waalwijk B. z. a. voor bestelwagen Brieven onder no. 1761 aan het bureau van dit blad Biedt zich aan Brieven onder van dit blad. no. 1759 bureau vraagt voor zo spoedig mogelijke Indiensttreding Aanmeldingen schriftelijk, of mondeling dagelijks aan het kantoor der fabriek.

Echo van het Zuiden | 1960 | | pagina 7