'mbrère ABONNEERT U op dit blad 1. Ij. van Wijlen in uw slaapkamer of uw keuken „De Efteling- sprookjesrit" DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 21 OKTOBER 1960 Figuurzaag- triplex In onze etalage's vindt U 'n KEURKOLLEKTIE van de meest uitgelezen Vauxhall 650 gulden UIT BINNEN- EN BUITENLAND weinig geld najaar en Meubelplaat Spaanderplaat Hornltex Damesjas Eva va. f 89.50 Herenjas Vittorio Damesjas Dolly i f ii5.- 3u> Herenjas f Monaco I Voor modellen die iets eigens hebben llllllllllllllllllllUlUi SPRANG-CAPELLE Tel. 04167-2441 dikte p. m3 op maat 3 mm. 4.5.25 4 mm. 4.75 6.25 5 mm. 6.7.25 Hout-, Board- en Triplex- handel Grotestraat 389, WAALWIJK Tel. 3246 Kreitemolenstr. 83 - Tel. 318 Udenhout EXTRA KOOPJE 4 deur» Sedan, geheel in goede staat, motor en banden PRIMA. (Bromfletsprijs) Geheel in goede staat, zeer prima motor en banden voor Diverse prima gebruikte wagens o.a. Vauxhall, Ford Taunus, Ford Consul, Opel enz (Betaling in overleg) N. V. Centraal Automobielbedrijf DE GRAAFF Co. Official Vauxhall - Bedford Dealer Waalwijk, Tel. (04160) 2561 U kunt nu kiezen uit 10 verschillende kleine Philips toestellen in prijzen al vanaf f 83.-! Daaruit maakt ook u gemakkelijk een goede keus. hier algebeeld Philips type B1X92A eiken, limba, okkumé en beuken. Hout-, Board- en Triplex- handel Zo'n kollectie Grotestraat 389, WAALWIJK Tel. 3246 Kreitemolenstr. 83 - Tel. 318 Udenhout malen te Loonopzand. Ook bij het actie comité zijn nog, zolang de voorraad strekt, deelnemerskaarten verkrijgbaar. Ook voor deze rit is door de RAC-Zuid een maximum gesteld wat het aantal deel nemers betreft en gezien het succes van de le rit, belooft de deelname nog massaler te worden. Schrijf dus onmiddellijk in en voor kom daardoor teleurstellingen, want de be langstelling is groter dan er kaarten mogen worden verstrekt. De inschrijving sluit on herroepelijk op woensdagavond 26 oktober om 7 uur. Hierna wordt startnummer en reglement toegezonden. Kaatsheuvel gaat dus weer een unieke gebeurtenis beleven, door eigen mensen ge organiseerd, waaraan geen auto-sportlief hebber mag ontbreken. Voor nadere bijzonderheden raadplege men de advertentie en slot-gegevens in onze volgende uitgave. het „vak", heeft wederom voor een Tij schema gezorgd, welke karakteristiek Kaats heuvels is en in het teken zal staan van de diverse sprookjes van de Efteling. De rijroute gaat over pl.m. 70 km, welke over prima berijdbare wegen tegen een ge middelde van 30 km per uur gereden moet worden. Als voornaamste bijzonderheid en karak teristieke eigenschap geldt wederom, dat iedere autobezitter aan deze Efteling- Sprookjesrit kan deelnemen. Deze eigen schap heeft de vorige rit reeds bewezen, O.I. iedereen, en speciaal zij die nog nooit aan een oriëntatierit hebben deelgenomen, kunnen deze Sprookjesrit met succes uit rijden. De heren Vloemans, Musters en Soeter- boek zijn hierin weer volkomen geslaagd, en hoewel we natuurlijk niet in details mogen treden of enkele kostelijke hoogtepunten met de onvolprezen „vaste" secretaresse, mej. R. Tuerlings, het voltallige organisatie college. De voorbereidingen zijn reeds geruime tijd geleden aangevangen en zo kan nu reeds vermeld worden, dat alle officiële instanties naast hun goedkeuring ook hun medewerking aan deze rit hebben toege zegd. Ook het college van Gcd. Staten van Noord-Brabant heeft zijn toestemming tot het houden van de rit verleend, terwijl de RAC-Zuid haar volle medewerking en in stemming betuigde. Het comité, waarvan het secretariaat wordt verzorgd door de Efteling, heeft evenals de vorige, ook deze rit niet het typische rally-wcdstrijdkarakter gegeven, maar er een gezellige en verrassende oriën tatie-rit van gemaakt, waarin iedere deel nemer enkele kostelijke belevenissen voor geschoteld krijgt. De technische leiding, welke in handen is van enkele routiniers in De pas enkele dagen geleden verzonden uitnodigingen hebben dit nog eens extra bevestigd, want nu reeds zijn er al enkele tientallen inschrijvingen ontvangen. En dat is nog maar pas een begin! Wij willen er nl. iedere autobezitter op attenderen, dat hij door de organisatoren van deze rit in staat wordt gesteld om za terdag 29 oktober naast een interessante, maar vooral gezellige middag, ook nog van een sfeervolle bal-avond kan genieten in de bovenzaal van het restaurant „de Efteling". De organisatie wordt wederom verzorgd door het actie-comité „Jeugdhuis St.Jozef", bestaande uit de heren C. Steenbergen, G. Pepping en W. Soeterboek, welke laatste tezamen met de heren W. Musters en P. Vloemans, de A.C. Kaatsheuvel vertegen woordigen en de „technische" organisatie voor hun rekening hebben genomen. De directie van de Efteling, de heren A. J. Diender en J. Salet, completeren tezamen mogen vermelden, kunnen we niet anders dan deze rit ook bij iedere autobezitter warm aanbevelen. De deelnemersprijs is belachelijk laag gehouden, terwijl daarte genover een ongekende prijzenschat staat, welke na afloop tijdens het te houden „Ef- teling-Sprookjesbal" zal worden uitgereikt. Naast de prachtige „Efteling-wisselbo- kaal", heeft de N.V. Pfaff-Nederland zich wederom garant gesteld voor de fantasti sche hoofdprijs in de vorm van een com plete electrische naaimachine van het aller laatste model ter waarde van f 800. - De start vindt plaats op het nieuw ver harde parkeerterrein van de Efteling, van waar de deelnemers vanaf 1 uur 's mid dags om de hele minuut zullen vertrekken. Deelnemerskaarten zijn reeds verkrijg baar bij het secretariaat van de Efteling, de garages van Martens-Otten en Jozef Ha mers te Kaatsheuvel en Harry van Roos- OP ZATERDAG 29 OKTOBER A.S. Opbrengst weer voor St. Jozef Jeugdhuis er wederom de le prijs een electr. Pfaff- riaaitnachine ter waarde van f 800. - De rit, waarnaar door diverse auto-sport- iklhebbers en vele andere autobezitters zo lang hebben uitgezien, gaat nu definitief door op zaterdag 29 oktober a.s. De „Efteling-Sprookjesrit" is door zijn !..tar.t succes van de vorige organisatie zo enorm populair- geworden, dat zij als een onmisbaar jaarlijks terugkerend evenement in de automobielsport mag worden aange merkt. Een eenvoudig - gedistingeerde creatie van Jacques H „Le cou turier de la Pluie". Verschillende tinten (o.a. bruin en marine) zowel effen als geruit Een gedistingeerde, modern gesneden jas van zeer mooie Italiaanse Tweed f 174.50 Jeugdig, vlot model in ver schillende mode-tinten, o.a. rood, blauw en groen. Apart- charmant is de grappige „kiep"-garncring op de borst Deze jeugdige, sportieve jas fs aan twee zijden draagbaar. (Losse, dubbele knopen en speciale steek-zakken). De tweed-zijde is ook in loden verkrijg baar; de andere zijde is van mooie, stevige poplin qea Oen Bosch, Pensmarkt 11, Tel. 33888 Eindhoven, Demer 20 A, Te,. 29637 Tilburg, Heuvelstraat 41, Tel. 23492

Echo van het Zuiden | 1960 | | pagina 19