wAAlwijkse en UnqstRAAtse couRAnt iSfOXt Gemeenteraad Waalwijk Sprang-Capelle I960 Speciale A U.S.A. aanbieding SERVIEZEN Raad zag door de bomen het bos niet meer HEERLIJKE TAARTEN Pulles-Heesbeen j; St. Nicolaas-gescbiikin Aan STASSAR denken 1 W Ford en f Falcon 'T GESCHENKENHUIS VRIJDAG 2 DECEMBER 1960 oae jAAKUAiNii rso. yi 83e JAARGANG No. 94 Grondverkoop voor 305 woningen in bloemenoord De Waalwijkse gemeenteraad legt de laatste tijd een bijzondere voorliefde aan de dag voor breed uitgesponnen en soms welhaast eindeloze debatten, waarbij men dan helaas nog wel eens de kern van de zaak uit het oog verliest en zich vastpraat op au fond minder belangrijke zaken. Zo hebben de vroede vaderen van Lang- straats centrum zich woensdagavond in een anderhalf uur durende beschouwing gestort over het al dan niet verdwijnen van de bo men in de Stationsstraat. Het al dan niet sneuvelen van deze bo men hield weliswaar nauw verband met een door b. w. voorge stelde reconstructie van de Stationsstraat, maar wij konden toch niet aan de indruk ontkomen dat men tenslotte door de bomen het bos niet meer zag, hetgeen weer tot gevolg had dat men niet tot overeenstemming kon komen en het voorstel van b. w. met 10 tegen 6 stemmen werd verworpen. ZAKELIJKHEID CONTRA NATUURSCHOON In het uitvoerig in ons blad gepu bliceerde pre-advies heeft men kun nen lezen dat b w ter oplossing van het steeds groeiende verkeerspro bleem in de Stationsstraat aan de raad voorstelden om een krediet be schikbaar te stellen van f 24.600. - voor de realisering van een 19-tal parkeerhavens in de Stationsstraat. De heer Meijs toonde zich als eer ste spreker verheugd over het voor stel omdat de door b w voorgestel de voorzieningen in een grote be hoefte voorzien. Hij vond het echter jammer dat b en w niet radicaler zijn tewerk gegaan door het verwijderen van alle bomen voor te stellen en hij sprak daarmee namens vele anderen, want hij had een lijst bij zich waarop 26 in de Stationsstraat woonachtige middenstanders zich voor de verwij dering van de bomen uitspraken. Men zou eerst eens een proef kunnen ne men tot aan de Julianastraat, zo meende de heer Meijs, die verder van mening was dat men door het rooien van de bomen veel gemakkelijker tot een afdoende oplossing van het ver keersprobleem in de Stationsstraat zou kunnen komen. De heer Duijve- laar vond dat het aanzien van de Sta tionsstraat er door de verwijdering van de bomen wel niet op vooruit zou gaan, maar sloot zich toch aan bij de suggestie van de heer Meijs, omdat daardoor wegverbreding met de aan leg van aparte parkeerstroken zou kunnen worden gerealiseerd. De heer Mombers wilde een nadere uitleg van het voorstel en informeerde in het bijzonder of de parkeercapaciteit door het aanleggen van parkeerha vens groter zou worden dan zij nu is langs de gehele oostzijde van de Sta tionsstraat. De heer Eibers verklaar de zich kort en bondig voor de sugr gestie van de heer Meijs, hetgeen eveneens deden de heren Pullens en Dercksen. De voorzitter wees er in eerste in stantie op, dat het voorstel niet alleen beoogt goeddeels een oplossing te brengen voor het verkeersprobleem in de Stationsstraat, maar daarnaast ook aandacht besteedt aan het aan zien van deze straat. De bomen ge ven de straat toch wel een bijzonder aspect, aldus burgemeester Teijssen, en door het verwijderen van de bo men zal men een kale straat verkrij gen, terwijl tevens het totaal van alle (nu niet bepaald allemaal even fraaie! Red.) gevels zichtbaar zal worden. De voorzitter gaf de raad in overwe ging om het voorstel goed te keuren en deed daarbij de toezegging dat b w de bomenkwestie dan nog wel eens wilden bezien, temeer omdat er door aanleg van de parkeerhavens toch een aantal bomen (22) zal moe ten verdwijnen. De raad voelde echter niets voor deze wenk en in tweede instantie gaf de heer Meijs als zijn mening te ken nen dat er met het voorstel van b w niets zou worden bereikt. Als de Stationsstraat een winkelstraat moet worden, dan kunnen we de bomen hier gevoeglijk missen en wanneer er dan minder fraaie gevels tevoor schijn komen, dan moeten deze maar opgeknapt worden. In ieder geval, zo zei de heer Meijs, moeten deze bo men er uit, want het is niet veel fraais meer. En als er dan toch bomen in moeten, dan kunnen er nieuwe jonge bomen geplant worden. De heer Kemperman gaf aan parkeerhavens de voorkeur boven één doorlopende parkeerstrook. De heer v. d. Hoven kon wel akkoord gaan met de door b w voorgestelde investering indien tenminste door het aanleggen van parkeerhavens meer parkeerruimte zal worden verkregen; zo niet, dan waren de kosten z.i. veel te hoog. Hij toonde zich verder een voorstander van het rooien der bomen om daama de weg te verbreden, zodanig dat de rijweg dezelfde breedte zal houden met daarnaast een parkeerstrook aan beide zijden van de straat. De heer Dercksen sprak zich ook uit voor een radicale aanpak van de zaak, want anders zal men over een jaar of vijf toch weer met een nieuw voorstel moeten komen, waardoor het hele ge val nog duurder gaat worden. Het zakelijke moet hier prevaleren boven het natuurschoon, zo meende de heer Dercksen. Ook de heer van Seters toonde zich een voorstander van een radicale aanpak. De voorzitter was van mening dat een doorlopende parkeerstrook niet de ideale oplossing was en hij wees in dit verband op de in totaal 32 uitritten in de Stationsstraat. Door het aanleggen van 19 parkeerhavens zullen 22 bomen moeten verdwijnen, terwijl er 64 zullen blijven staan. De heer v. d. Hoven betoogde dat er met het behoud van vrije uitritten toch evenwijdige parkeerstroken kun nen worden aangelegd. Wethouder v. Heesbeen meende dat het aanleggen van parkeerhavens uit het oogpunt van verkeersveiligheid beter was dan wegverbreding, ook al zullen er door het creëren van een doorlopende par keerstrook wellicht een 25 auto's meer geparkeerd kunnen worden. Ook wethouder Smolders hield een pleidooi voor het behoud van de bo men. Hij betwijfelde namelijk of de in de Stationsstraat woonachtige par ticulieren ook voor het verwijderen van de bomen zouden zijn, waarop de heer Meijs antwoordde, dat hij gaar ne bereid was om in de Stationsstraat een totale enquête te houden. De heer van Seters stelde tenslotte voor dat b w het voorstel zouden terugne men om in de volgende vergadering ook eens met een voorstel „zonder bomen" te komen. Dit voorstel vond steun bij de heren Duijvelaar en Meijs. De voorzitter bracht het voor stel van b w echter toch in stem ming met het in de aanhef vermelde resultaat 10 tegen, 6 voor. B w zullen de zaak nu opnieuw in studie nemen. Vóór het voorstel van b w stem den de heren Vermeulen, Brouwer, Westerburger, Kemperman en de bei de wethouders van Heeswijk en Smol ders. De overige leden met uitzonde ring van de heer van Oss, die niet tei vergadering aanwezig was, konden niet akkoord gaan met het voorstel. VREEMDE PACHTKWESTIE Een ander voorstel dat discussie uitlokte betrof de aankoop van 1 ha. grond ten zuiden va nde Meerdijk van de Maatschappij tot Bevordering van Welstand voornamelijk onder Land lieden te Eindhoven t.b.v. de aanleg van een nieuwe begraafplaats. De koopprijs van f 1.16 per m2 was als volgt samengesteld grondprijs f 0.75 per m2, pachtvrije oplevering f 0.35 per m2 en herbelegging ad 7 f 0.06 per m2. De heer Pullens zei dat dit voorstel, dat reeds in de ver gadering van 27 mei 1960 ter tafel was gekomen, hem ronduit verwon derde en hij viel daarbij in het bijzon der over die f 0.35 per m2 voor het pachtvrij maken. Op de eerste plaats betwijfelde de heer Pullens of de grond inderdaad pachtvrij was en in dien dit zo is, dan heeft de eigenaar hiervoor geen enkele prestatie gele verd, want de eigenaar, de heer P. van Dalen, heeft geen enkele schade loosstelling ontvangen. De heer Pul lens richtte boze woorden tot de Maatschappij van Welstand, want als deze grond pachtvrij is, dan kan er toch onmogelijk f 0.35 per m2 wor den gevraagd voor het pachtvrij ma ken van de grond. Het is niets an ders dan een verkapte bedrijfsschade, aldus de heer Pullens, die verder met de heer v. d. Broek van mening was dat er aan de heer van Dalen com- pensatiegrond moest worden gege ven. De voorzitter verklaarde dat b w dit laatste gaarne zullen bezien, maar de rest van de zaak was nogal onduidelijk, want burgemeester Teijs sen las een schrijven voor van de Maatschappij van Welstand, waarin werd verklaard, dat de grond pacht vrij is omdat de heer van Dalen niet tijdig verlenging van de pacht heeft aangevraagd. Wel dringt de maat schappij er op aan dat de pachter de grond zal mogen blijven gebruiken zolang de gemeente deze niet nodig heeft. De heer Pullens verklaarde dat de heer van Dalen wel verlenging bij de Pachtkamer heeft aangevraagd. Trouwens er moet een pachtovereen komst bestaan, want de heer van Da len heeft de grond nog in gebruik van de Maatschappij van Welstand en dit is niet mogelijk zonder dat er een pachtovereenkomst bestaat. Met na druk verklaarde de heer Pullens, die overigens geen bezwaar had tegen de prijs van f 1.16 per m2, dat de Maatschappij geen enkel recht heeft op de f 0.35 per m2 voor het pacht vrij maken van de grond, bij welke mening de heer Duijvelaar zich aan sloot. De heer v. d. Hoven drong er op aan deze aangelegenheid eens grondig te onderzoeken en o.m. na te gaan of er door het maken van een mondelinge afspraak tussen de Maat schappij en de heer van Dalen toch geen wettelijk contract bestaat. Op voorstel van b w besloot de raad het voorstel te aanvaarden onder de voorwaarde dat b w deze aangele genheid bij de Pachtkamer op haar waterdichtheid zullen onderzoeken. OVERIGE VOORSTELLEN De overige voorspellen gingen zon der op- of aanmerkingen onder de hamer door met als belangrijkste pun ten het beschikbaar stellen van een krediet van f 15.750. - voor de her- strating van de Nieuwstraat en Groenstraat, het voteren van een kre diet van f 44.000. - voor de verbre ding van een in het ruilverkavelings- gebied liggende verbindingsweg Waalwijk Heusden, alsmede een krediet van f 61.500.- voor de bouw van een aan de fa. Trommelen en Knuist (Troka) in huurkoop uit te ge ven industriehal a. d. Elzenweg en de verkoop van bouwterrein tussen de Coubertinstraat en de Groenewoud- straat aan de bouwcombinatie firma Gebr. v. d. Merwe en de fa. Kramer t.b.v. de bouw van 305 woningen in het plan Bloemenoord. Deze grond werd verkocht voor de totale koop som van f 72.815.70. Tot leden van de commissie tot vooronderzoek van de begroting voor het dienstjaar 1961 werden gekozen ck. heren Q. Duijvelaar, C. P. v. d. Hoven en A. Meijs. In deze vergadering deelde de voorzitter ook nog mede dat het uit- breidingsplan Laageinde nog vóór Kerstmis aan de raadsleden ter be handeling zal worden voorgelegd. Sprang OFFICIAL FORD IDEALER Capelle OLD SPICE Ook cadeau-sets in diverse prijzen Drogisterij - Fotohandel JOS DE LEUW Winkelgalerij Tel. 2098 Waalwijk Waalwijk R. W. B. RWBRKTVV Zondag a.s. zal dan de eerste, zeer belangrijke wedstrijd plaats vinden tegen koploper RKTVV uit Tilburg, en" vergissen we ons niet, dan kan deze ontmoeting wel eens beslissend zijn voor het verdere verloop der competitie. De Tilburgse kleurgenoten staan met 11 punten uit 7 wed strijden aan de kop, terwijl de Waalwijkse tricolores uit 8 wed strijden slechts 10 punten heb ben weten te bemachtigen. Een overwinning is voor bei den dan ook zeer belangrijk en zeker uit prestigeoogpunt zeer begeerlijk, en het kan wel eens blijken dat diegene die verliest, voor goed van de kop verwijderd wordt om daar deze competitie niet meer terug te keren. Waarschijnlijk zien beide ploe gen bet ook zo, zodat het zondag een harde strijd zal worden. RKTVV heeft twee weken stil ge legen en RWR één week; beide komen dus goed uitgerust en ho pelijk volledig binnen de lijnen, beide zeer waarschijnlijk meteen behoorlijke dosis vechtlust, zodat het a.s. zondag zal spannen. Alhoewel de thuisclub dit jaar op eigen terrein nog geen góede wedstrijd heeft laten zien, zijn de laatste twee uitwedstrijden toch van een zodanig gehalte geweest dat er goede hoop is voor be hoorlijk spel; het zit er volop in en het zal er best nog eens geheel en al uitkomen en wij houden 't dan ook op de volle winst voor Besoijen. Aan de elf jongens a.s. zondag de taak om mijn vertrou wen te rechtvaardigen. Deze belangrijke en hoogst waarschijnlijk moeilijke wed strijd (want de Tilburgers zijn keihard en RWB is ook niet ge wend om een straatje om te lo- PRACHT COLLECTIE TAFEL-, THEE- en ONTBIJT- Grotestraat 220 - WAALWIJK pen) zal worden geleid door de scheidsrechter J. Kruisman uit Eindhoven. Het overige programma is als volgt: Longa 4—RWB 2, 14.30 uur, scheidsrechter A. v. Roessel. Dongen 3—RWB 3, 12.00 uur, scheidsrechter H. Assies. Baardwijk 4RWB 4, 12.00 uur, scheidsrechter H. v. Galiën. Baardwijk BaardwykWVO De door de regen opnieuw zwaar aangetaste voetbalvelden noopten de KNVB-organisatoren het programma van afgelopen zondag in zijn geheel naar een andere datum te verschuiven. Dit had tot gevolg, dat iedere vereni ging noodgedwongen een week rust genoot, wat bij diverse clubs zeker niet met gejuich begroet zal zijn. Het kan namelijk zeer schadelijk zijn voor de „forme" van een winnende ploeg. Hoewel Baardwijk nu niet bepaald aan de winnende hand is, hopen we toch niet. dat deze gedwongen rustperiode ook van nadelige in vloed is geweest op het elftal. Want WVO komt namelijk naar het Olyinpia Sportpark om mis schien haar overwinningenreeks voort te zetten of misschien haar eerste nederlaag te lijden. Het is in ieder geval zo, dat de Juliana- luï tegen deze tegenstander altijd tot goede prestaties kwamen. Het is nog niet zo lang geleden dat de geelzwarten WVO in eigen huis met 21 klop gaven. Momenteel is de kracht van WVO van een zodanig gehalte, dat een gelijk spel voor onze jongens zeker al als een bevredigend resultaat be stempeld mag worden. Wij reke nen er echter op, dat de geel zwarten het als een eer zullen voelen om WVO de eerste neder laag toe te brengen en met dit streven voor ogen, moet 't WVO danig lastig gemaakt kunnen worden. WVO zal daarentegen haar mooie positie op de rang lijst niet willen prijsgeven en dat betekent dat de overwinning mee naar Oosterhout zou moeten. De vele sportliefhebbers zal 't duidelijk zijn, dat het in deze wedstrijd aardig kan gaan span- De echo van het Zuióen Uitgever Waalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen HoofdredacteurJAN TIELEN Gironummer 50798 Dit blad verschijnt 2 x per week Opgericht 1878. Abonnement 22 cent per week per kwartaal f 2.85 f 3.10 franco p.p. Advertentieprijs 10 cent per m.m. Contract-advertenties speciaal tarief Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 041602621 KaatsheuvelDr. van Beurdenstraat 8 Tel. 04167 2002. Telegram-adres „Echo" DOKTERSDIENST Zaterdag en zondag wordt de praktijk gehouden in de kleuterschool staande in de Schrevelstraat. Burgemeester van Prooijen opende deze bijzondere bijeenkomst met een woord van hartelijk welkom tot de geno- 0 rj.. digden, de ouders der kleuters en de af- van dokter K. van Tuyn te Kaatsheuvel gevaardigden van verschillende organisaties. Spr. herinnerde eraan hoe mej. Wagner vanaf juni 1957 tot heden de kleuterschool met veel ijver en toewijding heeft gediend. In Sprang-Capelle is zij haar loopbaan als leidster der kleuterschool begonnen. Het was een moeilijke taak, daar zij reeds bij de opening de zorg kreeg over 40 leerlin gen. Want met de leiding dezer school be gon haar practische scholing. Het was een zeer moeilijk begin, doch mej. Wagner waargenomen door dokter H. Winkelman, Kerkstraat 99, Sprang, tel. 04167-2350. KERKDIENSTEN ZONDAG 4 DECEMBER 1960 Ned. Herv. Kérk 9.30 en 2.30 uur Ds. P. J. Bos. Geref. Kerk 9.30 en 3 uur Ds. W. B. v d Meulen. BEPERKT LEVERBAAR. INFORMEER DIREKT BIJ DE GESLAAGD. Voor het examen Kleinhandel in Meu belen slaagde dezer dagen te Utrecht de heer K. Nieuwenhuijzen alhier. HARMONIE MARIJKE De harmonie Marijke geeft op zaterdagen 10 en 17 december a.s. in de zaal van de Chr. Volksbond haar jaarlijkse uitvoering voor donateurs. Naast een programma van muzieknummers, zal o.m. ook de Bóeren- kapel medewerking verlenen. P.V. DE LUCHTVAART. De maandvergadering van de P.V. De Luchtvaart, alhier, zal wegens bijzondere omstandigheden niet op zaterdag 3 dec. maar op zaterdag 10 december a.s. worden gehouden in café De Witte Brug. AFSCHEID MEJ. WAGNER. Woensdagavond heeft de hoofdleidster van de openbare kleuterschool „Prinses Bea trix" afscheid genomen, zulks i.v.m. haar vertrek naar Rotterdam. Dit afscheid werd plaats voor alle goede zorgen. Zorgen voor al die schoentjes, jassen enz. die iedere dag aan en uit moe6ten. Spr. vervolgde: er zijn nog zoveel andere kleine dingen, dan het alleen maar les geven. Wij moeders kunnen dat allemaal zo goed begrijpen en hebben dan ook een respect voor in dit vak ge kregen. Spr. vervolgde met de prettige wij ze van samenwerking vanaf de oprichting der school. U hebt het in het begin moei lijk gehad. De klas was te groot. Je had het druk met studeren. Spr. deelde mede, dat mej. Wagner in Capelle thans zeer goed in geburgerd was en ik geloof dan ook, dat het je moeilijk zal zijn Capelle en je mo dern kleuterschooltje te gaan verlaten. Ten slotte wenste spr. haar een prettige werk kring toe en dankte haar nogmaals namens de ouders voor al haar werk en bood na mens de ouders als dank een rotanstoeltje aan en namens de oudercommissie bood spr. een kussen voor dit stoeltje aan. Het hoofd der openbare kleuterschool, de heer Poldervaart, dankte mej. Wagner eveneens voor al haar werk aan de openba re kleuterschool besteed. Wij hebben v/el eens meningsverschil gehad, doch op de sa menwerking viel niets aan te merken. Het is mij bekend dat het niet meevalt afscheid te nemen van iets dat men geheel heeft op gebouwd. Want ik kan dit zeggen, de kin- heeft zich van haar taak op buitengewone wijze gekweten. Het gemeentebestuur van Sprang-Capelle is haar bijzonder erkente lijk voor de wijze waarop zij zich deze drie jaren van haar taak heeft gekweten. Wij, als gemeentebestuur betreuren Uw heen gaan, want het valt in deze tijd heus niet mee om aan goede leidster te komen. Spr. hoopte, dat het haar in haar verdere loopbaan goed zou mogen gaan en gelet op haar kwaliteiten meende spr. daaraan niet te mogen twijfelen. Tenslotte bood spr. als erkentelijkheid van het gemeentebestuur een boekenbon aan. Na burgemeester van Prooijen was het de presidente van de ouder-commissie, mevr. Oerlemans-Aalfs, die mej. Wagner toe sprak. Mevr. Oerlemans sprak woorden van dank namens de ouders der leerlingen en oud-leerlingen, voor alles wat mej. Wagner voor de kinderen had gedaan in de afgelo pen periode. In de eerste plaats voor de uitstekende wijze waarop zij les had gege ven, in de tweede plaats voor de liefde, die ze de leerlingen gaf, dit konden wij opmer ken op de manier hoe de kinderen aan haar hingen, want een gezegde luidt: wie liefde geeft, ontvangt dit ook terug. In de derde ppppppcppppppppcppppppppppppppp^p 5? Voor HEM 1 -H. Weistra; A. Elsman-C. Rempt; H. van Oversteeg - W. Kieboom; P. Sterrenburg - R. Stein; Dr. C. H. K. Winterwerp - C. Quirijns; S. Y. Oerlemans-J. Muis; M. Minnaard - J. v. Tilborgh; C. Nieuwenhui- zen - P. Nieuwenhuizen. OdddddddddddddddJdódt) Odd d Odd J deren hier in deze gemeente zijn leuke en aardige kinderen. In de stad is dat alles veel anders. De heer Poldervaart sprak ten slotte de wens uit, dat het haar in haar nieuwe standplaats goed zou mogen gaan. Wethouder Timmermans sprak eveneens waarderende woorden aan het adres van mej. Wagner. Al is dan deze school een openbare school, het deed spr. goed, dat zij ook onder Gods leiding haar taak aan deze school vervulde. En als U hiermede verder gaat, dan zal het U goed gaan in Uw leven, aldus methouder Timmermans. Hierna was het woord aan mej. Wagner. Mej. Wagner deelde mede dat het haar met blijdschap vervulde thans enkele wopr- den te mogen richten tot de aanwezigen. Spr. vond het fijn, dat de ouders in zulk een grote getale aanwezig waren. Ik vond het moeilijk om afscheid te nemen, doch dank zij deze avond valt mij dit afscheid iets gemakkelijker. Ik dank allen hartelijk voor het in mij gestelde vertrouwen, voor het begrip en de hartelijkheid die ik steeds van U mocht ontvangen. Spr. was er zich van bewust, dat zij dit contact in de stad zal missen, doch nog groter zal het gemis zijn van al die bekende kindergezichtjes. Spr. dankte ook het gemeentebestuur voor al de ondervonden medewerking. Spe ciaal woorden van dank sprak zij uit voor deze avond. Woorden van dank richtte mej. Wagner speciaal tot Burgemeester van Prooijen, voor al zijn raadgevingen die zij in deze drie jaren van hem mocht ontvan gen. Als er iets was ging in naar het ge meentehuis en steeds stond U klaar en met U het gehele personeel der gemeente, om mij te helpen of het een en ander in orde te maken. Woorden van dank richtte zij ook tot de gemeente-architect, de heer Toen, die sa men met de plantsoenendienst steeds voor het uiterlijk en innerlijk schoon van het ge bouw en de tuin hadden zorg gedragen. Het speet spr., dat mej. Vos, inspectrice van het kleuteronderwijs niet aanwezig was, om haar te danken voor de hartelijkheid die zij steeds van haar genoten had. De Oudercommissie dankte zij voor de prettige wijze van samenwerking en dat nooit tevergeefs een beroep op hun was gedaan. De familie Poldervaart dankte spr. voor de hulp die zij vooral in het eerste jaar van hen mocht ontvangen. Spr. was ervan overtuigd, dat hun belangstelling steeds de levensloop van de kleuterschool zou blijven volgen. Tenslotte dankte zij ook de school- schoonmaaksters voor het onderhoud der school, mevr. Haverhals en mevr. Spran- gere. Zij hebben zich steeds ijverig getoond om de school een prachtig aanzien te geven. Ook de heer van der Schans, gemeentebode, dankte zij voor al hetgeen hij voor haar had gedaan. Burgemeester van Prooijen las nog een schrijven voor van mej. Vos, waarin zij dank bracht voor datgene wat mej. Wag ner voor de Prinses Beatrixschool had ge daan. Tijdens de pauze werd koffie aangebo den en na de pauze werden door grote kleuters enkele dansjes uitgevoerd, waarna de heer Poldervaart een film vertoonde over de elf-meren tocht, welke was opgenomen door de heer Aalfs. De avond werd gesloten met een woord van dank door Burgemeester wan Prooijen, waarbij spr. nog mededeelde, dat mevr. de Jong, i.v.m. ziekte van de nieuw benoemde kleuterleidster, tijdelijk zou optreden als kleuterleidster der school. DE VRIJE PION. De uitslagen van de maandag j.l. gehou den clubwedstrijden luiden H. Weistra - R. Stein 1-0; J. Benschop-S. Y. Oerle mans 0 1; C. Nieuwenhuizen - P. Ster renburg 0-1; W. J. Goedhart - J. Rosen- brand 1-0; L. Stein-C. Quirijns Yi - V$; Dr. C. H. K. Winterwerp - R. Rempt 1-0. Voor de volgende clubavond op 12 dec. 1960 zijn de navolgende wedstrijden vast gesteld: Ir. P. N. de Kwaasteniet-L. Stein; J. Benschop-W. J. Goedhart; J. Rosenbrand

Echo van het Zuiden | 1960 | | pagina 5