OPENING CO-OP SUPERMARKET Voorbeeldige prestatie van D.V.S.V. KERSTBOMEN Woningvoorraad steeg met 11.400 huizen TE KAATSHEUVEL in klassieke sfeer NETTE WERKSTER 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 12 DEC. 1960 3 PROVINCIAAL VERSLAG 1959-1960 Voortdurende vertraging in aanleg provinciale wegen Morgen zullen de Provinciale Staten van Noord-Brabant bijeen komen voor de opening van de Tweede gewone zitting 1960, de zogenaamde winterzitting. Tijdens deze zitting, die ook een aan tal vergaderingen in 1961 zal omvatten, worden o.m. de Pro vinciale Begroting 1961 en het Provinciaal Verslag 1959—1960 behandeld. Hieronder geven wij de inhoud van de voornaamste punten uit dit verslag. TWINTIG GEMEENTEN NOG ZONDER UITBREIDINGSPLAN De bestaande provinciale wet is zeker in Noord-Brabant geen rein geweest voor de expansie van liet provincaal bestuur op sociaal, economisch en cultureel gebied. De op stapel staande nieuwe provinciale wet, die in 1959 bij de Tweede Kaïner is in gediend kan in dit opzicht slechts de betekenis hebben, dat zij een wat vlottere gang van zaken kan bevorderen, bijvoorbeeld door 'L opheffen van het stelsel van twee statenzittingen per jaar en het aanmerkelijk verminderen van het preventief toezicht op de be voegdheden van het provinciaal bestuur. Het is verder belangrijk, dat de in wetsontwerp niet gewij zigde financiële verhouding tus sen rijk en provincie die voor Noord-Brabant tot dusver bevre digende resultaten heelt gehad de vervulling van de taken dei- provincie mogelijk blijlt maken. Aldus "constateert het College- van Ged. Staten in het Provinci aal Verslag 19591960. In het jaar 1959 werden in Noord-Brabant in totaal 12.157 woningen voltooid; in 1958 en 1957 bedroegen deze aantallen resp. 11.802 en 12.364. In het eer ste halfjaar van 1960 kwamen in deze provincie 5466 woningen ge reed tegen 4961 in dezelfde perio de van het voorafgaande jaar. Na aftrek van door brand of afbraak verloren gegane woningen, steeg de totale woningvoorraad in het gewest van 301000 tot bijna 312400. Van de door het rijk aan de provincies beschikbaar gestelde woningen (totaal 33.800) kreeg Noord-Brabant 4300 woningen toegewezen. Uit een landelijke re serve van 2000 woningwetwonin gen ten behoeve van de industri ële ontwikkeling van probleem gebieden, heeft Noord-Brabant 375 woningen ontvangen. De ver deling hiervan heeft plaats gehad over de vijf kerngemeenten. Uit. een landelijk gereserveerd con tingent van 1500 woningwetwo ningen ten behoeve van industri ële bouwmethoden heeft Noord- Brabant dit jaar geen toewijzing ontvangen. Tusen 1 januari en 1 septem ber van dit jaar werden voor 2751 woningwetwoningen mach tigingen tot gunning afgegeven en werden voor 3782 premiewo ningen beschikkingen afgegeven. Op 1 september 1960 waren bij de provinciale directie volkshuisves ting 13.972 preinieaanvragen in behandeling. Twintig van de 141 gemeenten in N.-Brabant beschikken nog niet over een uitbreidingsplan in hoofdzaken. Gedeputeerde Staten achten het onjuist, dat er nog ge meenten zijn, waar een dergelijk plan ontbreekt en zij hebben be doelde gemeenten ernstig ge maand op korte termijn een der gelijk plan aan het College van Gedeputeerde Staten voor te leg gen. Sinds de wijziging van de Wo ningwet in 1931 zijn gemeenten met meer dan tienduizend inwo ners verplicht een uitbreidings plan vast te stellen. Ook op ge meenten wier zielental geduren de de laatste 5 jaar met meer dan een vijfde is toegenomen, rust die plicht. Aan andere gemeenten kunnen Gedeputeerde Staten de ze plicht opleggen. Gedeputeerde Staten van Nrd.- Brabant schrijven in het provin ciaal verslag dat de verweven heid van belangen zo groot ge worden is, dat zelfs in een kleine gemeente een afwegen van belan gen (zoals dat in een uitbrei dingsplan geschiedt) noodzake lijk is. Gewezen wordt voorts op de ook in Noord-Brabant optre dende verstedelijking van 't plat teland en op het verschijnsel dat de kleinere steden en dorpen re latief sterker groeien dan de gro te stad. Omdat in de meeste ge meenten thans stedebouwkundi- ge maatregelen van kracht zijn, ontstaat het verschijnsel dat in gemeenten die nog niet over een uitbreidingsplan beschikken, een ongeordende bouw tot stand komt omdat men zich daar kan onttrekken aan de ordenende maatregelen van nabuurgemeen ten. W oonwagenkampen In Noord-Brabant zijn sedert de in 1957 tot stand gekomen wij ziging van wet op woonwagens en woonschepen, regionale woon wagencentra tot stand gekomen in Oss, Den Bosch, Helmond, Eindhoven en Breda, terwijl ge meenten rond Tilburg tot 't aan gaan van een regeling hiertoe be sloten hebben. De woonwagencentra hebben voor de woonwagenbewoners twee belangrijke voordelen: Er is een betere accomodatie (toilet ten, wasplaatsen, waterputten, kerkjes en scholen) en de veelal in de onmiddellijke nabijheid ge legen grote stad die van beteke nis is voor de uitoefening van het beroep (de meeste woonwa genbewoners zijn koopman van beroep). P.P.D. I)e Provinciale Planologische Dienst (PPD) stelde in samen werking met Provinciale Water staat een nota samen over de in tensiteit van het verkeer op de weg BoxtelSchijndel. Rapporten over het verkeers- onderzoek in Heeswij kDinther en Helmond zijn in voorberei- ding. Op 1 september j.l. was de PPD nog stedebouwkundig adviseur van vijftien Brabantse gemeen ten. Bovendien werden in op dracht van Gedeputeerde Staten stedebouwkundige maatregelen ontworpen voor 9 gemeenten. Waterwegen en havens Over de realisering van de ha venplannen van de gemeente Oss zijn vele besprekingen gevoerd, zo wordt in het Provinciaal Ver slag geconstateerd. Binnen af zienbare tijd mag een begin van uitvoering worden verwacht. De werkzaamheden voor de Theodorushaven in Bergenop- zooin zijn gevorderd tot de bouw van een schutsluis in de Ooster- schclde, welke bouw ongeveer 2 jaar zal duren. Over de haven van Waalwijk waarvoor G. S. machtiging hebben verleend tot het doen van een uitgave van 2l/2 miljoen voor de bouw van een sluis aan de Bergse Maas wordt omtrent de technische zijde overleg gepleegd met het Rijk. Eveneens wordt overleg gepleegd met het rijk over de van rijkswege uit te voe ren verbeteringen aan de Zuid Willemsvaart. De studiecommis sie Postel kanaal is met haar werkzaamheden zover gevorderd dat spoedig een rapport van haar bevindingen kan worden ver wacht. Uit de in het Provinciaal Ver slag gepubliceerde cijfers over de scheepvaartbeweging blijkt dat na de Biesboshaven in Werken dam (ruim 4800 schepen met in totaal ruim 954.000 ton) de ha ven van Veghel aan de kop v&n de Brabantse havens ligt. Veghel slaat met 2538 schepen en 509800 ton, de havens van Tilburg (1304 schepen, 226217 ton), Den Bosch Belangrijke gebeurtenis voor Coöp. Vereniging „Broederhulp' (1649 schepen, 347160 ton) en Bergenopzoom (ruim 1100 sche pen, 272000 ton). Provinciale wegen In het kalenderjaar 1960 zijn algemene verkeerstellingen ge houden, waarvan de cijfers eerst na geruime tijd beschikbaar zul len komen. Tot zolang zal geen •goed vergelijkend overzicht gege ven kunnen worden over de toe name van het motorisch verkeer op de provinciale wegen sedert 1955. Uit tellingen die van pro- vinciewege in de maanden maart april en mei 1960 gehouden zijn, mag echter de zeer voorzichtige conclusie getrokken worden dat die toename zich in de laatste 5 jaar beweegt tussen de veertig en zeventig procent. In deze raming zijn bromfietsen niet inbegrepen. Over de provinciale wegen zegt het verslag o.a. dat de geringe be reidwilligheid van de eigenaren om hun gronden vrijwillig af te staan, een belangrijke vertragen de factor blijft vormen voor de uitvoering van wegprojecten. Vo rig jaar is in het provinciaal ver slag gesteld dat het gedeelte van de Peelweg tussen de provinciale wegen Volkel-Mill en Zeeland- Reek in 1960 zou worden aanbe steed. De hoop blijft gewettigd dat zulks nog voor het eind van het kalenderjaar zal kunnen ge schieden, al wordt niet verheeld dationteigeningen vertraging ver oorzaakt hebben. De weg Lithoij- en-Teeffelen-Macharen-Haren is inmiddels gereed. Het grondwerk voor het aansluitend gedeelte Ha- ren-Ravenstein-Reek zal volgend jaar worden aanbesteed. De ontgrondingen vragen door lopend de aandacht van Provin ciale Waterstaat. In 1954 werden nog maar zestig aanvragen om ontheffing van de ontgrondings- vcrordening bij de Waterstaat ïn- fediend. In 1959 waren het er 87; zij omvatten een oppervlak te van' 785 hectaren land. In en kele gevallen bleven de onthef finghouders in gebreke ten aan zien van de afwerking van de uitgevoerde ontgrondingen. Éen mededeling van de provin cie dat zij het nodige op kosten van de ontgronders zou laten verrichten, had tot gevolg dat de ontgronders zelf alsnog het her stel ter hand namen. Ruilverkaveling Reeds in het vorig provinciaal verslag was melding gemaakt van de achterstand die er in Friesland en Noord-Brabant met betrekking tot de ruilverkaveling bestaat. Vergelijking met de pro vincies Gelderland en Overijssel brengt aan het licht dat aldaar in 1958' onderscheidenlijk ruim elf miljoen en ruim 16 miljoen in ruilverkavelingen werd geïnves teerd. Dit komt overeen met 11,6% en 17,2% van de investeringen over het gehele land. Voor Nrd.- Brabant bedroegen deze cijfers 4,3 miljoen of 4% In 1959 be droegen de percentagers: Gelder land 8,2%; Overijssel 19%; Noord-Brabant 5,8%. Het aan deel voor Noord-Brabant is dus enigszins gestegen. De afdoening van de ruilver kaveling vliegveld Welschap (900 ha.) is vertraagd. Vaststel ling van het plan voor wegen en waterlopen wordt in het lopende verslagjaar verwacht. De moeilijkheden rond de ruil verkaveling Bossche Broek zijn opgelost, hetgeen niet betekent dat de aanvallen op de rechtsgel digheid van deze ruilverkaveling zijn gestaakt. In de grote ruilver kaveling Land van Heusden en Altena is het eerste van de twee te stichten grote gemalen (bij Sleeuwijk) reeds in uitvoering. Met het andere gemaal (tussen Drongelen en Dussen) zal nog voor net einde van 1960 worden begonnen. MONTGOMERY WIL GRAF IN EL ALAMEIN Volgens het Egyptische blad „Al Ahram" heeft maarschalk Montgomery besloten voor zich zelf een grafkelder te laten bou wen in El Alamein, op de mili taire begraafplaats, waar de do den van de campagne in de Libi sche woestijn rusten. De maar schalk heeft de wens geuit te midden van zijn vroegere strijd makkers begraven te worden. Donderdag 8 december zal als een dag van grote betekenis in de analen van de geschiedenis der Coöperatieve Verbruiksvereniging „Broederhulp" te Kaatsheuvel geboekstaafd worden. Op deze dag werd n.l. het geheel verbouwde en gemoderniseerde win kelbedrijf, annex nieuwe afdeling slagerij, officieel in gebruik geno men. Dit is nu reeds de derde maal in enkele jaren tijds, dat deze dyna mische vereniging een grote moderni sering van haar bedrijven uitvoert. Doch wat de Coöperatie thans tot stand heeft gebracht, kan alleen met het woord „groots" worden aange duid. Het gehele winkelbedrijf, n.l. de afdelingen levensmiddelen, textiel en huishoudelijke artikelen, is nu onder één dak samengebracht. Verder is aan de afd. levensmiddelen een zeer mo derne slagerij toegevoegd. Alle le vensmiddelen worden in zelfbedie ning verkocht, ook alle vers vlees en vleeswaren, dat in moderne koel- toonbanken in grote sortering voor de verkoop klaar ligt. De afd. krui denierswaren biedt een zeer groot as sortiment. Ook aan de afdelingen textiel en huishoudelijke artikelen is een grote uitbreiding gegeven. De formidabele winkeloppervlakte, welke thans ruim 200 m2 bedraagt, biedt nu ook alle gelegenheid om alle arti kelen op een overzichtelijke wijze aan het publiek te presenteren. Verder is het uiterlijk van de winkelpanden aan de modernste eisen aangepast. Het aannemersbedrijf S. J. Pepping en £n., dat de verbouwing tot stand bracht, J. B. Snels, schilderwerk, J. Beekmans, electrisch, Schulte en Lestraden, centrale verwarming, heb ben onder architect Wit uit Utrecht hier een knap stuk werk geleverd. Onder zeer grote belangstelling werd het moderne bedrijf donderdag morgen door burgemeester Mr. R. J. Th. van der Heijden officieel ge opend met het doorknippen van een lint, dat voor de ingang was aange bracht. Nadat de genodigden zich in de imposante winkelruimte hadden verzameld, memoreerde de burge meester in zijn toespraak de nood zaak, welke destijds tot het oprich ten van de Coöperatie had geleid. De huidige generatie kan de initiatief nemers en hen, die het werk hebben voortgezet en uitgebouwd, alleen maar dankbaar zijn voor wat in de afgelopen jaren tot stand is gebracht. Hij had de grootste bewondering voor het werk van de Coöperatie, dat door voorbeeldige samenwerking was tot stand gebracht. De burgemeester wenste het bestuur en directie geluk met deze prachtige aanwinst, hetwelk nog wel niet het einde zal betekenen van haar ontwikkeling, waarna hij dit met de beste wensen voor de toe komst officieel voor geopend ver klaarde. Nadat pastoor van de Spijker de bedrijfsruimte had ingezegend, wees de heer J. Beerens, voorzitter van de Coöperatie, in zijn toespraak op het kenmerkende feit, dat het naar hij meende nu reeds de derde maal in vijf jaren tijds was, dat de pastoor voor het bedrijf deze handeling ver richtte. Winstbejag is niet het doel van de coöperatie, aldus de heer Bee rens, maar wel zorgen voor de belan gen van de consument. Ten aanzien van de nieuwe afd. slagerij merkte hij op, dat hiermee geen concurrentie gevoerd gaat worden. Hij meende, dat de tot heden door de slagers ge voerde prijspolitiek niet in overeen stemming is met de belangen van de consument. Nu de coöperatie zelf een slagerij in gebruik heeft geno men, dient te worden afgewacht wat er in de toekomst ten aanzien van de prijsbepaling gaat gebeuren. Namens de directie van CO-OP Nederland voerde de heer van Net ten het woord. Hij noemde CO-OP Kaatsheuvel een van de beste coöpe raties. Voor de landelijke coöpera tieve beweging was de opening van het moderne winkelbedrijf te Kaats heuvel nog van bijzondere betekenis, aangezien Kaatsheuvel de honderd ste coöperatieve zelfbedieningszaak is, welke de verbruikscoöperatie be zit. Naast de gelukwensen bood hij namens de directie een stel neon- klokken aan voor de winkelruimte, in de hoop dat het bedrijf bij de tijd en springlevend zal blijven. Verschillende sprekers boden hier na hun gelukwensen aan, o.a. de heer Hilliger namens de Coöperatie Oost- Brabant, de heer van den Brink, voorzitter van de Coöperatie Tilburg, namens de CO-sa, de heer Nefkens namens de winkelchefs van de Co- operaties, architect de Wit, die het bestuur dankte voor het geschonken vertrouwen en de aannemers dankte en feliciteerde met hun werk, de heer Terhorst namens het personeel, die van de gelegenheid gebruik maakte om nu reeds het bestuur het perso- neelsgeschenk aan te bieden in ver band met het vijftig-jarig bestaan, dat de Coöperatie volgend jaar gaat vieren, bestaande uit een in prachtig mozaïek uitgevoerde zinnebeeldige voorstelling, welke in de frontgevel van het gebouw is aangebracht. De heer Broek, directeur van het bedrijf, vestigde tenslotte in een kern achtige toespraak nog eens de aan dacht op de grondleggers van de Co- operatie, en de ontwikkeling van het bedrijf, om te besluiten met het hui dige personeel zijn grote erkentelijk heid en hartelijke dank te betuigen voor de wijze waarop zij allen hebben mee- en samengewerkt aan hetgeen thans is tot stand gebracht. Hij was oprecht verheugd met het geschonken mozaïek, hetwelk een symboliek is van de vlucht der Coöperatie en een bewijs van de prettige band van sa menwerking. Onder de aanwezigen merkten wij naast bovengenoemden o.a. nog op de geestelijk adviseur der K.A.B., pastoor H. Simkens, diens voorgan ger em. pastoor F. de Klijn en de be sturen van K.A.B. en K.A.V. Dat de leden van de CO-OP Kaats heuvel verheugd zijn over de moder nisering van het winkelbedrijf, bleek duidelijk uit de enorme belangstelling na de opening. De Coöperatie te Kaatsheuvel, maar ook de plaats Kaatsheuvel, kun nen trots zijn op de modeme CO-OP Supermarket, die voor geen stads- winkel behoeft onder te doen. Waalwijk ,,Do Herbergierster Het spelen van een klassiek toneelspel vereist altijd nog iets ineer dan alleen de kunst en de routine van het toneelspelen zelf. Zo er dan al niet een volledig klassieke educatie voor nodig is om het klassieke toneelspel wer kelijk tot leven te brengen, zon der op z'n minst het vermogen om de klassieke sfeer te doorvoe ten en te doorleven, zal men van „De Herbergierster" van Carlo Goldoni nooit die opvoering kun nen geven, welke dit amusante en amoureuze blijspel nodig heeft om tot een sprankelend succes te worden. Dit vermogen heeft de toneel vereniging D.V.S.V. onder regie van Harry Swinkels dit weekein de in De Gecroonde Leersse gede monstreerd in een voorbeeldige opvoering van Goldoni's genoem de blijspel. Wij hebben er met veel plezier naar geluisterd en gekenen en voor ons was deze toneelavond een van de beste welke wij van D.V.S.V. gezien hebben. Men had kennelijk veel plezier in dit spel met zijn licht voetige, charmante en mild spottende toon, waarin Goldoni een aantal menselijke hebbelijk heden en zwakheden op de hak neemt. Regisseur en spelers heb ben aan deze opvoering de juiste speelse toets gegeven en zij brachten het in een toon die aan het -geheel een tintelende leven digheid gaf. Was het geheel een voorbeel dige prestatie, ook individueel waren er uitstekende vertolkin gen. En in de eerste plaats mo gen we dan Frans Snels noemen, die van de baron van Ripafratta een briljante creatie maakte, tot in alle onderdelen doorleefd en met overrompelende souplesse gespeeld. Ria Passier maakte in haar eerste hoofdrol ook een uit stekende beurt. Haar Mirandoli- na had de juiste charmante, speelse en ondeugende toon. Sa men gif dit tweetal in het tweede bedrijf bijzonder gaaf toneelspel te zien. André van Nunen paste in de rol van de markies van Forlipopoli uitstekend bij Ria en Frans en zijn spel zou ongetwij feld nog tot groter hoogte zijn gekomen indien hij niet wat te strak had vastgehouden aan de zelfde houding en dezelfde ge baartjes. Zijn optreden droeg in ieler geval in belangrijke mate bij tot het succes van deze op voering. Antoon Leijten liet als de graaf van Albafiorata goed spel zien, maar hij reikte toch niet helemaal tot de hoogte van de hiervoor genoemden. Hij mist nog te veel het vermogen om in de huid van zijn rol te kruipen en daardoor overtuigt hij niet hele maal. Slaagt hij er eenmaal in om behalve de tekst ook datgene te pakken te krijgen wat van een rol een creatie maakt, dan zal hij ongetwijfeld tot uitstekende din gen kunnen komen. Piet de Brou wer liet als Fabrizio leuk spel zien, maar helemaal pakken kon hij ons toch niet. Hij stond niet zo midden in de sfeer en de toon van het stuk als de anderen en daarom was zijn bedienderol een getrouwe kopij van eerder door hem gespeelde dergelijke rollen. Jan Maas mist nog te veel de to neelroutine en -durf om van de rol van Pirro werkelijk iets le vends te maken. Het was nu nog een beetje te stijf, te marionet achtig, maar met wat meer erva ring zal zijn spel ongetwijfeld be ter worden. Adri Franken en Ria Trimbach zetten als Ortensia en Dejanira twee geraffineerd- geweten loze actrices op de plan ken. Het ontbrak hun zeer te recht aan alle oprechtheid. Bijzonder fraai, smaakvol en zonnig was het eigen decor waar in gespeeld werd. De fraaie plan- tendecoratie was verzorgd door de Wed. van Bladel en het meu bilair was ter beschikking ge steld door het antiquariaat Jan sen alhier. Het Brabantse Cos- tuumhuis had zeer verzorgde en eigentijdse costuums geleverd en de goede grime was van de be kwame hand van Jo de Goeij. Regisseur Swinkels en zijn spe lers hebben met deze opvoering opnieuw en overtuigend bewezen trefzekere pijlen van uiteenlo- Kend „kaliber" op hun boog te ebben. Het publiek heeft zich ook bij zonder voldaan getoond en ho noreerde deze op voortreffelijk niveau staande opvoering met een warm applaus. in alle maten en prijzen H. TIMMERMANS Tel. K 4167-2336 Voor de mooie en waardevolle Si. Nicolaassurprise, welke wij op 5 dec. hebben ontvangen, brengen wij de directie hierbij onze hartelijke dank. Het personeel Contreiortfabriek W.E.K. te Kaatsheuvel en Dussen ham van Nijmegen - H M v Wanrooij van Oosterhout - G de Vink van Veldhoven C J M Dekkers van Waalwijk - A v d Wijdeven van Someren - J J de Munnik van Drunen - C Pennings van Waalwijk J C G M Wagemakers van Nijmegen - j M Aalbers van Steenderen -CA Luij- bregtó van Tilburg. Vertrokken J L K Steer naar Duits land -FM Oerlemans naar Tilburg - A M H Reukers naar Tilburg - J W Aarts naar Udenhout - J H A M van Lier naar Breukelen - A J van Kesscl naar Tilburg C N Kleinloog naar Sprang-Capelle - J P Hamers naar Oudenbosch - H v Beek naar Weert. JAARVERGADERING WIT-GELE KRUIS In de agenda vermeldden we reeds deze jaarvergadering. Hieronder laten we de agenda volgen. De vergadering wordt ge houden in het Parochiehuis om 8 uur op dinsdag 13 dezer. De opening geschiedt door dhr. Hornman, waarna de jaarverslagen zullen volgen van secretaris en penning meester. Voor 1961 zal een kascommissie worden benoemd en tevens wordt voor 't komende jaar de contributie vastgesteld. In de vacature van de heer v. Beers zal worden voorzien door aanvulling bestuur. Voorts zullen mededelingen volgen omtrent het nieuwe Wit-Gele Kruis-wijkgcbouw, dat bijna voltooid is. Een bespreking zal gewijd worden aan het afscheid van onze wijkver pleegster de Eerw. Zuster Jovita. Na de sluiting volgt de pauze, waarna enige films zullen worden vertoond aan gaande t 'werk van 't Wit-Gele Kruis; zij zullen zeer interessant zijn. De vergadering zal beslist op tijd be ginnen; weest dus tijdig in de zaal. CENTRAAL BUURTEN-COMITÉ Ontslag van voorzitter Naar verluidt, heeft de voorzitter van het Centraal Buurten Comité de heer Harry v. Breugel, zijn functie wegens gezondheids redenen moeten neerleggen. Deze maatre gel is nodig geworden, nadat de heer van Breugel 'te voren dit ter kennis gebracht heeft op de laatst gehouden vergadering, waar de diverse afgevaardigden der buur ten tegenwoordig waren. In hem verliest het C.B.C. een zeer vertrouwd persoon, die be grip had voor ieders aangelegenheden en die van de belangen van 't gehele dorp. Verschillende feesten, collectes, voorbe sprekingen en uitvoeringen van plannen zijn door hem georganiseerd of met succes - zichzelf wegcijferend - tot uitvoering ge bracht. Het ontslag dat hij heeft aangebo den is een leemte in het C.B.C., welks va cature moeilijk is te vervangen. Het Centraal Buurten Comité zal zich in de komende maanden moeten beraden en vertrouwt er op, dat de buurtcomité's meer activiteit aan de dag zulen leggen dan de laatste tijd is gebleken, opdat een verant woorde keuze binnenkort zal worden ver wacht, want de heer van Breugel heeft zijn sporen als onpartijdig voorzitter zeer ver diend! pp GEVRAAGD: voor 2 of 3 dagen In de week Grotestraat 31, - Waalwijk v. d. Duinstraat 39 - SPRANG

Echo van het Zuiden | 1960 | | pagina 3