KAATSHEUVEL SPORTSPIEGEL WAALWIJK s. s. c. DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 12 DEC. 1960 DE SUPERMARKET van de Coöp. Vereniging „Broederhulp" te Kaatsheuvel wordt gericht op de niet-zakenman, die zich buiten zijn woonplaats be vindt en daar plotseling over een be trekkelijk klein bedrag aan geld wenst te beschikken. Dit kan dus wel wor den gezien als een verdere infiltratie poging in het terrein van de spaar banken. Welke bank kiezen wij? Waardoor laten een kleine en een grote spaarder zich leiden bij de keu ze van hun spaarinstelling? In de eerste plaats door de soliditeit van de Vergelijken U kiest de CO-OP 1 bankinstelling. Vervolgens speelt de hoogte van de verkrijgbare rente een rol. In de derde plaats neemt men de mate van dienstverlening in beschou wing. Al naar gelang de persoonlijke instelling van de klant geeft een van de genoemde factoren de doorslag. Heeft bij eenmaal een bank gekozen, dan leert de ervaring dat hij niet meer zo gemakkelijk verandert. De mentale instelling van de spaar der moet niet worden onderschat. Wie zich kleine man voelt en dat niet is, gaat naar de spaarbank. Wie bewust of onbewust tot de status-zoekers be hoort, kiest al gauw een grote bank, omdat daardoor tegenover familie- of zakenrelaties de indruk wordt ge vestigd dat men nogal wat geldzaken doet. En voor geldzaken zijn de grote banken in de eerste plaats. Zij doen allerlei betalingen voor hun klanten, zij geven adviezen voor geldbeleg ging; zij kopen en verkopen effecten voor hun relaties en zij verstrekken leningen wanneer men voor bepaalde transacties geld tekort komt. De spaarbank is er om spaargelden te bewaren, die een bepaalde hoogte niet overschrijden, want dan wordt 't meestal rendabeler om een andere be legging te kiezen. Daarvoor komt men dan toch bij een grote bank, soms bij een notaris of een ander be leggingsadviseur. 12.000.000 méér. Uit deze gang van zaken komt vanzelf een zekere splitsing voort. De grotere spaarders komen bij de grote banken, de kleinere richten hun schre den tot de spaarbanken. Grote ban ken stellen zelfs wel eens een limiet voor de inleg. In een tijd van toenemende wel vaart zien wij nogal met beweging in het spaarderslegioen. Er komen meer mensen met een spaaroverschot, die tot de kleine spaarders gaan behoren. Een aantal van de kleine spaarders wordt belangrijker als aanbieders van kapitaal en komt daarom de deur van de grote banken binnen. Een gunstige conjunctuur leidt daarenboven tot meer zaken doen. Er komt een leven diger handel in waardepapieren, zo dat het ook geen wonder is, dat meer particulieren hun schreden richten tot de grotere bank. De ontwikkeling in Nederland in de laatste jaren is zeer gezond. Zo wel de grote banken als de spaarban ken hebben hun deel van de wel vaartsstijging gedregen. Eind oktober 1960 waren de spaaroverschotten bij de klanten van de Nederlandse Spaar- bankbond ruim f 12.- miljoen ho ger dan een jaar geleden. Ook de grote banken noteerden een stijging van hun spaarsaldi, al werden die ook (groten-?) deels veroorzaakt door ver koop van effecten aan 't buitenland, dus omzetting van effecten in geld. Spaarbank wil uw be talingen doen. De spaarbanken achten zich min of meer benadeeld door de activiteit van de grote banken op het spaarter- rein. Er wordt overwogen of de spaar banken ook geen voorschotten moeten gaan verstrekken en betalingen ver richten voor hun spaarders. Kan men de belastingen niet voor de klanten gaan betalen? Er wordt nog geaarzeld, omdat deze activiteit kosten met zich brengt en dat zou er bij deze sociaal gerichte instellingen niet af kunnen. Bij de grote banken zou dit anders liggen. Daar zijn de winsten per klant gro ter en daar is dus zo'n service moge lijk. Is het niet zo, dat het aantal in leggers per spaarbank enorm is ge stegen? Is het gemiddeld bedrag per spaarder ook niet veel hoger dan vroeger en hebben de spaarbanken bij de zich verder uitbreidende welvaart geen prachtige toekomst? Zij beroe pen zicl^op hun sociale instelling. Dan behoeven zij ook geen of weinig winst te maken. De grote banken daarentegen zijn juist op winst inge steld. Dan zal bij de toenemende ra tionalisatie van de administratie, waardoor een kostenverlaging per eenheid optreedt, ook het dienstbe toon kunnen toenemen. Verbetering. Laat de spaarbank gerust betalin gen gaan doen en adviezen verstrek ken. Wij geloven, dat dit het gehele bankwezen ten goede zal komen. Het moet worden betwijfeld of de spaar banken voor kostendekking van deze service een aantal risicodragende be leggingen zouden moeten aanvaar den. Minder winst? Die banken zijn er immers niet om winst te maken. In de toekomst zullen de grote banken en de spaarbanken elk op hun eigen, misschien deels op een zelfde, terrein het publiek blijven dienen. De spanning tussen deze instellingen is gezond. Zij komt aan het publiek ten goede door een zo hoog mogelijke rente, door vriendelijke bediening, meer voorlichting en betere outillage van de gebouwen. Elke verbetering van de financiële voorlichting zal de welvaart van ons land verhogen. OPBRENGST T.B.C.-VLUCHT. Deze week werd tijdens een bijeen komst in café ,,de Sportwereld" van L. van Ee, door de organisatoren van de jaarlijkse duiven-wedvlucht ten bate van de T.B.C.-bestrijding de netto-opbrengst van de dit jaar ge houden wedvlucht, zijnde een bedrag van f 1200,17, aan afgevaardigden van het Wit Gele Kruis overhandigd. Alleen de CO-OP geeft U DIVIDEND GESLAAGD. Alleen de CO-OP geeft U DIVIDEND Loon op Zand UITSLAGEN VAN ZONDAG 11 DECEMBER 1960 BETAALD VOETBAL Ere-Divisie Runid JCNAC Mvy—vvv NoadFeijenoord DOS—PSV DVVSAjax G V A VE1 i n k wij k SpartaWillem II ADOFortuna '54 AlkmaarEnschede le Divisie A Ensch. BoysVitesse HelmondiaVolendam DEC—BW KFCVecwdam VolewijckersHVC LeeuwardenStormvogels Fortuna VI.Hermes DVS RBCAGOVV EI) OL i mb u rgi a le Divisie B HeraclesSHS Sittardia—RCH SVVHeerenveen VSV— Be'Quick Go AheadBlauw Wit EindhovenZFC ExcelsiorEBOH 't GooiHelmond WageningenDHC 1—3 0—3 1—5 1—2 1—1 1—0 3—0 3—2 2—1 0—0 1—4 3—0 5—2 2—1 2—3 1—0 4—1 1—3 2—1 3—2 1—0 2—1 0—3 1—0 5—1 1—0 0—1 2e Divisie RigtersbleekHilversum 01 Zwolse BoysHaarlem 24 TubantiaLonga afgel. OldenzaalUVS 21 NEGZwartemeer 11 De ValkVelox 14 WilhelminaZeist 61 BaroniePEG 30 GraafschapRoda Sport 10 Sprang; Vergelijken U kiest de CO-OP Vrijh.-Capelle SSCGood Luck 22 Ondanks het slechte weer van j.l. zaterdag bleek 't terrein zeer goed bespeelbaar; daarom ging deze semi-derby toch door. Good Luck startte met wind in de rug en nam hierdoor 't spel voorlopig in handen, maar vond de achterhoede van de thuisclub in prima vorm. Telkens probeer de zij met verre trappen haar ei gen voorhoede te bereiken en dit gelukte haar meermalen, dank zij de goede steun van haar mid denlinie. Hierdoor gelukte 't hun binnen 10 minuten de score te openen met 'n doorspeelbal door 't midden. M. v. d. Schans spurt te er achteraan en met een schui ver werd de Good Luck goalie kansloos gepasseerd. Maar niet lang daarna brachten de bezoe kers echter de stand weer op ge lijke voet 11. Fel werd er ge streden om een voorsprong door beide ploegen, maar vaak liep SSG in de buitenspelval. Een maal troffen de bezoekers de lat, maar de terugspringende bal werd door de keeper rustig opge vangen, zodat de rust aanbrak met de stand 11. Na de thee speelde SSG met de wind in de rug, zodat Good Luck het zwaar kreeg te verduren, maar door stug verdedigen bleef Good Luck nog staande; 't kostte haar echter enkele vrije trappen. Uit een daarvan wist K. v. Zeist zijn ploeg de leiding te geven; met een harde kogel van buiten het strafschopgebied trof hij de roos. Nu beging SSC een tacti sche fout door te blijven door spelen inplaats van twee man naar achteren te sturen en zo de achterhoede te versterken. Dit kostte de thuisclub vijf minuten voor het einde nog een doelpunt hij een van de schaarse uitvallen van Good Luck dat hiermede een gelijk spel uit het vuur sleepte; waar zij dan ook best tevreden mee zal zijn, vooral daar SSC hij de vele schoten ook nog twee maal de paal in haar haan vind. GESLAAGD Op 8 december slaagde te Am sterdam voor Vakbekwaamheid Rijwielhersteller onze stadgenote Mej. M. van Herpt. Op het te Utrecht op 10 dec. gehouden examen van de Ned. Ver. voor Radiologie is geslaagd voor Radiologisch laborante af deling „Radio-therapie" Mej. Th. Bont, werkzaam, aan het St. Ni- colaasziekenhuis alhier. Voor het te Utrecht gehou den examen Staatsinrichting M. O. slaagde de heer J. A. M. Kees, ambtenaar ter secretarie alhier. NIEUWE STIKKERIJSCHOOL BLOCH STIBBE Bij de N.V. Nederlandse Schoe nenunie Bloch Stibbe-Hollan- dia zal op vrijdag 16 dec. a.s. de nieuwe stikkerijschool officieel worden geopend. Deze opening zal worden verricht door de heer D. Stibbe, president-directeur van de N.V. UITREIKING E.H.B.O.- DIPLOMA'S AAN B.B.-LEDEN Woensdag 7 dec. werd in de bovenzaal van De Gecroonde Leersse aan 10 B.B.-leden het EHBO-diploma uitgereikt. De voorzitter van de Kon. Ned. Ver. EHBO, de heer van Nunen, opende de bijeenkomst met een woord van welkom aan de heer Bijvoet, kringhoofd der B.B., aan 't P.H.B.B. de heer Kobben, aan de heer Koevoets, de districts voorzitter der EHBO de hr. Jan sen en aan de docent dr. v. Tuijn. Hij noemde deze avond een bij zondere avond voor Bescherming Bevolking en tevens voor onze vereniging, omdat beiden hun groep aangevuld zagen door 10 gediplomeerde mensen. Hiermee hebben wij als vereniging niet al leen op ons genomen u als lid te aanvaarden, maar tevens geoe fende EHRO-ers van u te maken. Immers het bezit van het EHBO- diploma is het begin. De voorzit ter legde vooral de nadruk op de grote verantwoordelijkheid die de geslaagden van nu af aan zul len dragen. Mensenlevens liggen in uw handen. Ten slotte sprak hij de wens uit dat zij zeer wei nig gebruik zouden behoeven te maken van hun kennis en kunde. Daarna gaf hij het woord aan de heer Bijvoet. Deze zei dat de EHBO-ers een zeer voorname plaats innemen in de B.B. Het bezit van het EHBO- diploma is de eerste stap tot ver dere opleiding. De vaardigheid en geoefendheid zult u zich in de toekomst door verdere opleiding eigen moeten maken. Naar mij is gebleken hebt u de lessen van deze cursus zeer trouw gevolgd; dat zal mede voor een groot deel te danken zijn aan de buitenge woon goede lessen van de docent, waarvoor aan Dr. v. Tuijn een bijzonder woord van dank. Hierna volgde de uitreiking der diploma's met insigne. De heer Brouwer bracht na mens de geslaagden dank aan de B.B., aan de vereniging en speci aal aan de docent Dr. van Tuijn voor zijn voortreffelijke lessen. Ook bracht hij dank aan de instructeur v. Nunen met zijn as sistent Gastelijns en- aan de se cretaresse mej. Leijtens. Aan de dokter werd een boe- kenbon aangeboden en aan de anderen een boek. Nadat Dr. v. Tuijn nog een dankwoord gesproken had, werd het officiale gedeelte van deze bijeenkomst gesloten. De rest van deze avond werd nog gezellig doorgebracht. Alleen de CO-OP geeft U DIVIDEND UITSLAG MIDDENSTANDS- raülafeiÉ! In zaal Thalia" werd vrijdag avond de uitslag bekend gemaakt van de laatste week van de Middenstands- St. Nicolaasaktie, waaraan 42 win keliers deelnamen. Het gewicht van de laatste groep winkeliers (17 deelnemers) bedroeg in totaal 1257.9 kg. Het juiste ge wicht werd op 7 ingezonden formu lieren geraden, n.I. door P. Hens- Aarts, Jan de Rooijstraat 4, Waal wijk; W. de Rooij, le Zeine 10a, Waalwijk; C. Dirks-Windhorst, Mr. v. Coothstraat 32, Waalwijk (2x); A. van lersel, Felix Timmermansstraat 6, Waalwijk; M. v. d. Mee, Parallel weg 61, Waalwijk en C. Rensen, Alb. Thijmstraat 13, Waalwijk. Voor de 2e en 3e prijs komen niet minder dan 65 winnaars in aanmer king. De prijswinnaars krijgen hier van bericht thuis. Het totaal gewicht van de 42 win keliers tezamen bedroeg 3226,6 kg. Het werd geraden door C. Dirks- Windhorst, Mr. v. Coothstraat 32, Waalwijk (tweemaal) en M. v. d. Mee, Parallelweg 61, Waalwijk. Over de drie weken werden in to taal 84.000 formulieren ingezonden. R.K. VROUWENGILDE Morgenmiddag om 2 uur zal in zaal Thalia vopr de leden van 't r.k. Vrouwengilde een schoon- heidsverzorgingsmiddag worden gehouden. De heer Lieftenck zal dan spreken over 't gebruik van schoonheidsmiddelen, speciaal de kruidencosmetica. Daarna zal nog een demonstratie volgen door een schoonheidsspecialiste. Op maandagavond 19 dcc. zal f in Hotel Verwiel een sfeervolle Kerstavond gehouden worden. Pater v. d. Horst van de orde der Lazaristen zal spreken over de „Wonderdadige Medaille". Aan de hand van dia's zal hij vertel len over het leven van de H. Ca- tharina Labouré. SCHAAKCLUB WAALWIJK De Waalwijkse Schaakclub die in de competitie van de Noord brabantse Schaakbond '60'61 bedroevend startte door met \x/i- 5Vz te verliezen van „Het Kasteel van Dussen", heeft zaterdag j.l. weer heel wat goedgemaakt door in haar clublokaal bij (Moonen met overtuigende cijfers te win nen van „De Vrije Pion" uit Sprang-Capelle. Deze ontmoeting werd met grote spanning tegemoet gezien, omdat De Vrije Pion de leiding had in de competitie. Het moest nu maar 'ns worden uitgemaakt of Sprang-Capelle onder de rook (Advartentla) (Advertentie) Op het te Utrecht gehouden pouliers- examen, dat dezer dagen is gehouden, slaag de onze plaatsgenoot dhr. Anton Merkx voor dit vakdiploma. De geslaagde proficiat! BILJARTSPORT. Tijdens het afgelopen weekend hebben Kaatsheuvelse biljarters op waardige wijze hun district in de strijd om nationale en ge westelijke titels vertegenwoordigd. In café 't Abattoir te Tilburg, waar om de nationale titel, 5e klas, libre, werd ge streden, kwam Ties Zeebregts tot voor hem zeer goede prestaties. Wanneer men be denkt, dat het gemiddelde in deze klasse tussen 0.50 en 1.25 ligt, en hij hier met en kele tegenstanders te doen kreeg, die reeds op de eerste dag op duidelijke wijze hun visitekaartje presenteerden, door met een gemiddelde te spelen dat boven de 2. - lag, dan is de vierde plaats in het eindklasse ment een prestatie, waarop hij met voldoe ning kan terugzien. Wij zijn nog niet in 6taat de volledige eindstand te publiceren, maar hoe sterk het veld in deze klasse be zet was, bleek wel uit de eindstand na de eerste avond, toen twee ronden gespeeld waren, waarbij op twee na alle spelers bo ven het maximum klasse-moyenne stonden. J. Hollander uit Groningen toonde zich een ernstig kanshebber, door die avond met een moyenne van 2. - te eindigen. Zijn partij tegen Ties Zeebregts beëindigde hij in 21 brt., zodat Ties praktisch geen kans kreeg en op 9 car. bleef, waardoor zijn gem. een flink stuk daalde. Maar ook de Limburger Dormans deed zich flink gelden door z'n partijen op deze dag met 2.17 en 1.72 te winnen. Uiteindelijk was het deze laatste, die met de nationale titel naar het land van het brons-groen eikenhout terugkeerde. On ze plaatsgenoot wist zich vooral op de laat ste dag keurig te herstellen en, zoals ge zegd op de vierde plaats te eindigen. Piet van der Velden heeft te Ouwerkerk in Zeeland, waar om het gewestelijk kam pioenschap Brabant - Zeeland werd gestre den, volgens zijn telefonische mededeling vanuit deze plaats, op de eerste plaats een zeer prettig weekend doorgebracht. Ook over zijn prestaties op het groene laken daar, was hij niet ontevreden, hoewel het peil van bijna alle spelers toch wel beneden het te verwachten gemiddelde was ge bleven. De situatie bleek na afloop zo, dat alle spelers op één na, elkaar de punten hadden ontfutseld, waardoor die ene, Kie- vits uit Vlijmen, die slechts één verloren partij boekte, praktisch onbedreigd de ti tel in de wacht wist te slepen. Piet van der Velden eindigde met vier winstpunten en 'n alg. gem. van 2.47, naast een ris anderen in de middenmoot. Lest best! Hoewel hij op een fantastische wijzt over een ander de loftrompet kan ste ken, heeft Wim Soeterboek er een hekel aan, dat hij op dezelfde wijze eens op de korrel wordt genomen. Ook nu verzocht hij ons speciaal om maar 'n paar woorden aan zijn prestaties in de voorwedstrijden voor het nationaal kampioenschap drieban den, groot biljart, hoofdklasse van de K N B B, te spenderen. Deze wedstrijden worden in huize Jan Franken te Tilburg verspeeld. Wij willen wel enigszins met dit verzoek rekening houden, maar hij zal toch moeten goedvinden, dat wij in die paar woorden on ze lezers even mededelen, dat hij daar in Tilburg prestaties heeft geleverd, welke in één woord formidabel genoemd moeten worden. Zoals iedere insider weet, kan het drie banden als het moeilijkste en ingewikkeld ste der biljartspelen genoemd worden. Iede re te maken car. vormt als het ware een probleem op zich, dat nauwlettend moet worden bestudeerd. Dit sluit meteen in, dat spelers met 'n grote ervaring in deze spel- soort 'n belangrijke voorsprong hebben op hun tegenstanders, die zich feitelijk nog als „broekjes" komen aandienen. Tot deze laatste categorie moet ook Wim gerekend worden, al is hij dan 'n kei in het cadre, want zijn wedstrijdervaring in driebanden is praktisch nihil en te verwaarlozen. Des ondanks heeft hij in Tilburg car. geprodu ceerd, waarvan iedereen bij wijze van spre ken stond te duizelen en die 'n storm van applaus ontketenden. Mogelijk had Wim dit maal de wind wat in de zeilen, want het moet bij dit spel nu eenmaal ook 'n beetje meezitten, maar om de deur dicht te doen lapte hij hierbij tegenstanders aan z'n laars, die van het biljart een soortement tweede bed hebben gemaakt en over 'n zee van tijd beschikken om alle problemen tot en met uit te kienen en te proberen, iets waarvoor Wim in verband met zijn dagelijks werk geen tijd heeft en, laten wij hopen, voor lopig ook niet zal krijgen. Met des te meer trots en voldoening kan hij op de tot nu toe bereikte resultaten terug zien, want de situatie was zondagavond voor hem n.I. zo, dat zijn gem. boven 0.650 lag, waardoor hij (Advert«ntl«) automatisch zou promoveren naar de ere klasse, maar met uitsluiting van deelname aan het kampioenschap hoofdklasse. En aan gezien Wim een liefhebber van biljarten is, maar daarnaast ook met beide benen stevig op de grond staat, is deze deelname voor lopig zijn voornaamste wens, zodat hij het maandagavond, waarop deze wedstrijden worden afgesloten, in zijn laatste partij maar wat kalmer aan moet doen. VOLKSUNIVERSITEIT. De bekende filmcriticus Piet van der Ham hield vrijdagavond j.l. een zeer interessante lezing voor de leden van de Volksuniversi teit over het onderwerp „film". In een zeer geestig betoog voerde hij de aanwezigen binnen in de wereld van de film en liet vooral zien, hoe de film is aan te wenden als uiting van kunst. De grote om wenteling door de uitvinding van de film in 1895 bestond hierin, dat men nu bewe gende beelden kreeg te zien, waarvan latei ontdekt werd, dat de zogenaamde montage ervan, aan de filmmaker tal van mogelijk heden biedt om iets te suggereren aan de toeschouwers. In onze tijd is door de geluidsfilm het ge luid er bij gekomen als mogelijkheid om allerlei te suggereren en thans ook de kleur, welke sfeer en warmte geeft aan het film beeld. Aan de hand van de prachtige film „Glas" van Bert Haanstra, verduidelijkte de spre ker allerlei uit zijn betoog, vooral het film- rythme. De tijd voor een gedachtenwisseling ont brak, maar de Volksuniversiteit hoopt de heer van der Ham terug te zien op de slui tingsavond van dit winterseizoen in april 1961, wanneer deze cineast het filmerk „Calabuig" over de Amerikaanse atoomge leerde, die de problemen ontvlucht in een Spaans dorp en daar rust vindt „uit deze werrelt, die zo dwerrelt", voor alle leden ter discussie zal stellen. Het was een hoogstaande avond. AGENDA. Euphonia, maandagavond tot en met vrij dagavond, 8 uur: rondgang Tilburgse ge- gelbond. R.K. E.H.B.O. In verband met de vergadering van het Wit-Gele Kruis zal dinsdag geen EHBO- cursus gegeven worden. Wel zullen er lessen gehouden worden op de dinsdagen 20 en 27 december a.s. ,.i i BENOEMD TOT ORGANISTE. Tot organiste in onze parochiekerk is onlangs benoemd mej. Finy Coesmans uit Waspik. BRANDJE. Zaterdagnacht om ongeveer kwart over twaalf brak brand uit in de exhauster van de voormalige looierij van fa. Dora v. d. Ven, aan de achterkant van fabriek, gele gen aan de Willibrordusstraat. Thans is men bezig met de omvorming van dit bedrijf, waarin zich thans een andere industrie gaat vestigen. De brand doofde zich zelf toen de brandweer was gearriveerd zodat deze met nablussing haar taak kon volstaan. De oorzaak van de brand is onbekend. KON. ERK. HARM. CONCORDIA. Dezer dagen is de heer Jef Pijpers uit Den Bosch definitief benoemd tot directeur dirigent van de Kon. Erk. Harmonic Con cordia. Hij bracht deze harmonie op 27 no vember op de hoogste trap in de Kath. Fe deratie en wist met dit corps zo de kam pioenswimpel voor de vijfde maal in de wacht te slepen. Elke week zal de heer Pij pers zijn executanten in zaal Concordia ont moeten en hen op peil houden. Graag vermelden we de hoge eer die de heer Pijpers met de uitvoering van Esquissc Triomphale door Concordia heeft gekregen door niemand minder dan de componist van 't stuk zelf, de heer Ger. Boedijn. Zoals Pijpers 't bracht met z'n wellui dende muziek, zó was 't de bedoeling van de componist toen hij zijn compositie schreef, 't Was subliem vertolkt en heeft voldaan aan de hoge eisen die gesteld wor den aan techniek en vooral aan het samen spel. WIT-ZWART-NIEUWS. De v.d. Wit-Zwart hoopt a.s. vrijdag avond in café De Witte Brug een algemene ledenvergadering te houden. (Advartentl*) (Advartentle) DE POSTDUIF WAALWIJK. A.s. zaterdag 17 dec. ontvangt bovenge noemde vereniging in haar clublokaal in café H. Heesbeen een zustervereniging uit Tilburg. Uit deze vereniging is een zestal biljarters uitgezocht, welke zal biljarten tegen een zestal geselecteerde biljarters van de Postduif. Voor deze wedstrijd is een wisselbeker beschikbaar gesteld. Natuurlijk zullen de Waalwijkse duiven melkers alles in het werk stellen om deze beker te bemachtigen en zal het een span nende strijd worden. De aanvang van deze wedstrijd is 7 uur.

Echo van het Zuiden | 1960 | | pagina 6