WASPIK WAALWIJK N^dampo SPORTSPIEGEL Terlenka-plissé rokjes ANT00N VERHULST KELY OVERHEMDEN w. s. c. k\ verkouden twinsets, truitjes en vesten 10 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 17 FEBRUARI 1961 10 Sprang-Capelle H. VAN HERWIJNEN VERDELING WONINGWET WONINGEN IN N.-BRABANT Aan de verdeling van het aan Nrd.-Brabant toegewezen contin gent woningwetwoningen (3985) 'ontlenen wij het volgende: Almkerk 10; Best 41; Breda 200; Dongen 39; Drunen 27; Dus- sen 12; Eethen 10; Eindhoven 603; Geertruidenberg 6; 's Gra venmoer 8; 's-Hertogenbosch 207- Heusden 15; Hoge en Lage Zwaluwe 16; Loonopzand 30; Made c.a. 4; Oisterwijk 30; Sprang-Capelle 16; Tilburg 440; Udenhout 4; Vlijmen 24; Waspik 8; Werkendam 14; Bergenop- zoom, Boxtel. Helmond, Ooster hout, Oss, Roosendaal c.a. en Waalwijk, die samenwerken in het continubouwcontract „Bra bant II" 744. K. A. V. Donderdag 9 febr. hield de K.A.V. afd. Baardwijk haar jaarvergadering. Na een welkomstwoord van de voor zitster, mevr. Boom-Snels, bracht zij een woord van dank aan de Eerw. Adviseur, Kapelaan de Kroon, voor de gezellige medewerking die zij het afgelopen jaar hebben ondervonden; verder nog een woord van dank aan bestuursleden en leden voor de goede verstandhouding die er in deze ver eniging heerst. Daarna sprak de eerw. zorgd verslag voorlas. Hieruit bleek dat er zeer veel gedaan is in het af gelopen jaar. Ook de penningmees- teresse, mevr. Thijssen, kwam met een verslag van de inkomsten en uitgaven van het afgelopen jaar; er bleek een batig saldo te zijn, waar alle leden zeer over tevreden waren; zij kon dan ook een hartelijk applaus in ont vangst nemen; ook de boeken waren door de dames van de controlecom missie in orde bevonden. Hierna moest een bestuursverkie zing plaats hebben, maar aangezien er geen candidaten waren, is het be stuur bij acclamatie herkozen. Na de pauze werden er enkele muziek- en zangnummers ten gehore gebracht door de heer Jos Remie, die voor deze avond was uitgenodigd. Er werd een verloting gehouden, waar van de opbrengst ten goede komt aan het Diocesaan bestuur van de K.A.V. voor het 25-jarig bestaan; ook hoopt men 13 maart met de demonstratie avond over pluimvee de verloting daarvoor te houden. Dan staat er 4 mei een avond te wachten, waarvoor de voordrachtkunstenares Miep de Leeuw is uitgenodigd en in juni slui ten ze dan het program met de vie ring van het 121/2-jarig bestaan. toen een botsing niet meer vermij den. Beide voertuigen werden aanzien lijk beschadigd. Persoonlijke onge lukken deden zich niet voor. Toen de bromfietser T. R. uit Sprang-Capelle op de Grotestraat moest uitwijken voor een autobus, kwam hij in aanraking met de trot toirband, waardoor hij kwam te val len. Met enkele bloedende hoofd wonden bleef hij bewusteloos liggen. Dr. v. Daal, die eerste hulp verleen de, achtte overbrenging naar het St. Nicolaas-ziekenhuis noodzakelijk, waar bleek dat R. 'n hersenschud ding had opgelopen. De bromfiets werd zwaar beschadigd. Tevens: voor kinderen van 1 tot 16 jaar in de kleuren wit en blauw, alsmede in multicolor, ruit- en andere dessins. adviseur de leden toe en moedigde de dames aan, vooral om de gemeen schapsmis op iedere vrijdag van de vasten, zoveel mogelijk bij te wonen en de huisgenoten daarvoor aan te moedigen. Na een woord van dank was het de beurt aan de secretaresse om het jaarverslag voor te lezen; aan gezien de secretaresse wegens ziekte verhinderd was, werd zij vervangen door mevr. Smid, die een keurig ver- Waalwijk SCO—YVSC Na een kort intermezzo ver volgt WSC de competitie weder om met een uitwedstrijd en reist daartoe naar Oosterhout om SCO m eigen huis te gaan bekampen. De Oranjezwarten hebhen door de nederlaag tegen WVO hun kansen op aanspraken op de bo venste plaats geheel verspeeld, zodat de rest van de competitie van weinig belang meer zal zijn voor wat de ranglijst betreft Wel belangrijk kunnen de ko mende wedstrijden van de com petitie worden indien WSC tracht enige noodzakelijke wijzigingen in de ploeg aan te brengen en de komende wedstrijden te benutten voor het omschakelen van de ploeg. Tegen WVO is nog over duidelijk gebleken dat vooral de WSC-voorhoede geheel ongevaar lijk is en niet met kansen weet om te gaan, en het is dus zaak hierin nu te gaan experimente ren. Vanzelfsprekend zullen de spelers van WSC gaarne nog een woordje blijven meespreken in de competitie en resultaten willen behalen, en de Oranjezwarten zullen derhalve trachten zondag a.s. reeds met een overwinning huiswaarts te keren van de reis naar Oosterhout. Een gemakkelijke ploeg is SCO niet en zeker niet in eigen huis, 'doch een overwinning ligt bin nen de mogelijkheden, indien de voorhoede uit een ander vaatje gaat tappen. De scheidsrechter voor deze wedstrijd is de heer C. Bakker. De thuisblijvers kunnen WSC 2 aan het werk zien tegen TOP 2, en gezien de goede plaats op de ranglijst van de reserves, kan de-, ze ontmoeting een bezoek waard zijn. R. K. C. RKDVC—RKC Voor a.s. zondag staat voor de geelblauwen een zware uitwed strijd op het programma. Men moét dan n.l. op bezoek bij RK DVC in Drunen, de koploper in de afdeling. In deze competitie, die nogal traag en onregelmatig verloopt, hebben de RKC-ers de Drunense jongens nog niet ont moet. We weten dus niet uit on dervinding de huidige kracht van RKDVC. Maar het feit dat ze bo venaan staan bewijst toch wel dat ze iets in hun mars hebben. Voor de geelblauwen een reden te meer om hun beste beentje voor te zetten. Er zullen onge twijfeld veel supporters de reis naar Drunen meemaken om onze jongens op een sportieve manier aan te moedigen. Geelblauwen, stelt hen zondag a.s. niet teleur. Aanvang half drie. Het 2e ontvangt om half drie Uno Animo 2. De jongens van 't tweede hebben sinds half decem ber niet meer bespeeld. Hopelijk zit de lange rust hen niet al te veel in de benen. Succes jongens. Het 3e ontvangt om 12 uur een van de koplopers der afdeling, n. I. Helvoirt 1. Probeer een of meer puntjes thuis te houden mannen. R. W. B. RWB—GW Nu het carnavalsfeest weer achter de rug is, de verhitte ge moederen weer een beetje tot rust zijn gekomen en de spiritua- le dampen enigszins znllen zijn weggtraind, zal zondag a.s. ko ning voetbal weer in volle glorie de scepter zwaaien om het de laatste maanden wel wat in het gedrang gekomen competitiepro gramma verder af te werken. De meeste clubs beginnen nu juist aan de tweede helft van hun programma, zo ook RWB, dat zondag de jongens uit Gelderinal- sen haar gasten mag noemen. GW staat bekend als een ste vige en hard werkende ploeg, die tot het laatste fluitsignaal blijft voetballen om een zo goed moge lijk resultaat te behalen. Bovendien heeft deze ploeg nog maar 8 verliespunten en zou wat dat betreft op de tweede plaats van de ranglijst moeten staan. De Waalwijkse tricolores, die in Vlijmen als herboren in 't veld kwamen en aldaar een werkelijk fraaie wedstrijd speelden, schij nen zo langzamerhand toch uit een ander vaatje te willen gaan tappen en gaan evenals 't vorig jaar met goede moed, doch van uit een kunstiger positie aan de tweede helft beginnen. Vergissen wij ons niet, dan zal het er a.s. zondag in de Besoijen- se knip gaan spannen, want de RWB-ers zijn niet van plan om zich door de GVV-ers de wind uit de zeilen te laten nemen en zij weten drommels goed dat 't wel eens heel veel moeite zou kun nen kosten om dat .te voorko men. Zij mogen in deze afdeling, waarin praktisch nog acht kam- pioenscandidaten zetelen, geen onnodige verliezen meer riskeren en zullen derhalve alle krachten moeten inspannen om, voorlopig althans, haar derde plaats op de ranglijst te verdedigen en haar gunstige positie op een uitloop poging te behouden. Alle factoren zijn dus aanwe zig om een spannende wedstrijd te mogen verwachten, waarvan de leiding in de (naar wij mogen aannemen) veilige handen is van de heer A. Smulders uit Eindho ven. Baardwijk Baardwijk—VES '35 A.s. zondag treden de geelzwar ten aan tegen het bekende VES uit Oudenbosch. Deze club doet het deze competitie niet slecht waarvan hun goede positie op de ranglijst getuigt. Weliswaar vor men de groenwitten geen bedrei ging voor de bovenste plaats daar dit reeds een uitgemaakte zaak is tussen WVO en Veerse Boys. Voor Baardwijk staat het er echter heel anders voor. De slechte resultaten van de laatste wedstrijden betekenden voor de geelzwarten een daling naar het onderste gedeelte van de rang lijst en daardoor is Baardwijks huidige positie verre van roos kleurig geworden. In pns verslag van de wedstrijd Gilze-Baardwijk, dat door om standigheden helaas pas in het blad van donderdag 9 februari gepubliceerd werd, hebt u kun nen vernemen hoe lusteloos en onbezield door onze jongens ge speeld werd. Wij hopen echter dat dit a.s. zondag tegen VES niet het geval zal zijn en ondanks de vermoeienissen die de carnavals dagen ongetwijfeld veroorzaakt zullen hebben, alles in het werk gesteld zal worden om tot winst te komen. De punten kunnen onze jongens goed gebruiken en het is te hopen, dat liet besef hiervan de geelzwarten tot grootsere da den zal aansporen dan die der afgelopen weken. Wanneer het Weer medewerkt kan een aardige wedstrijd wor den verwacht, die voor degenen die hiervan nog niet op de 'hoog te is, aanvangt om half drie. üaafsbeuvel D. E. S. K. Programma voor a.s. zondag. Gemert 1—DESK 1 Aanvang 14.30 uur. Scheidsr.: W. H. Meeuwesen, Tilburg. Lastigia klip moet omzeild worden. Zondag trekken de Dessers naar Vlijmen om het, vooral aan vallend sterk spelende Gemert, dat zondag nog voor de KNVB- beker tegen Eindhoven, en van deze ie divisieclub^slechts met 3-1 verloor, partij te geven. In de elf gespeelde wedstrijden werden de doelcijfers voor Ge- cert: 36 voor en 20 tegen, terwijl deze voor DESK in 12 wedstrij den 29-15 zijn. Gemert staat mo menteel op 15 punten, DESK op 17 punten; in theorie staan beide dus gelijk, want Gemert moet im mers nog een wedstrijd inhalen. Willen de Dessers kans maken op de volle buit, dan zal van de gehele ploeg het uiterste worden gevergd, speciaal de voorhoede zal zeer actief en attent dienen te zijn, omdat nog te veel doelrijpe kansen om zeep gebracht wor den. Vooral nu waarschijnlijk de halfspelers Voogd en v. Ëoxtel niet zoveel kunnen stuwen, om dat de DESK-verdediging tegen de sterkste aanval speelt, zullen de DESK binnenspelers het bij zonder zwaar krijgen. De DESK achterhoede kan op een zeer drukke middag rekenen, want de gebroeders Simons, van Wetten en consorten kunnen er wat van. Dessers, vorig jaar brachten jullie beide punten mee, laat nu zien dat jullie wederom zeer se rieuze plannen hebben. Speciaal de voorhoede nog 'n goede raad: als jullie kans krijgen om te schieten, doe 't dan gerust, want in de oefenwedstrijden konden jullie het toch ook. DESK 2—RKTVV 2 Aanvang half drie. Scheidsr.: M. v. Kijk, Aalst. Het 2e elftal krijgt RKTVV op bezoek en heeft hier nog iets goed te maken, want in Tilburg werd het een nederlaag. Mannen van het 2e, ditmaal moet het winst worden, anders komen jullie te dicht bij de ge vaarlijke zone. DESK 3Longa 4 Aanvang 12 uur. Scheidsrech ter A. Huybregts, Tilburg. Het 3e ontvangt Longa 4 en kan bij een overwinning met de Tilburgers gelijk komen, maar dat zal niet zo vlot gaan. Als de Dessers winnen blijven zij slechts 3 punten achter bij koploper Reusel Sport, en deze mooie kans moet uitgebuit worden, Desssrs. Herptse Boys 1DESK 5 Aanvang 14.30 uur. Scheidsr.: M. Lamers, Waalwijk. Het 5e zoekt de leeuw in zijn hol op ofwel bindt de strijd aan met lijstaanvoerder Herptse Boys zodat de Dessers niet veel illusies kunnen koesteren. Wij zijn be nieuwd of het 5e misschien nog voor een kleine verrassing, bijv. in de vorm van een gelijk spel zal kunnen zorgen. Mannen, succes. Adverteert in dit blad! de kelder ging het naar het kantoor, waar heel de zaak overhoop werd gehaald. De buit zal niet groot zijn. De politie stelde een uitgebreid onderzoek in met de speur hond naar de dader of daders. - lTi .-..'.lii VOETBAL 1 -t, diss, iü&j RKSVA 1 - VLIJMENSE BOYS 1 B1;li1 ria-akr-i Het ziet er nu wel naar uit dat zondag weer gevoetbald kan worden en dan moe ten de Knotwilgers uit Vlijmen naar Schijn- del om RKSVA te bekampen, 'n ploeg die ondanks dat zij in de gevaarlijke zone ver keert, toch voor verrassingen in staat is. En zeker als de Carnaval zondag nog niet uit de benen is. Daarom zijn we zondag ze ker bcnlcuvd wat de Boys presteren. Boys, denk er aan, het verschil is nog niet zo groot met de leiders en omdat er zoveel candidaten zijn voor de bovenste plaats is een overwinning nodig om weer naar de kopgroep te komen. Supporters, zondag zeker allen in Schijn- del present om uw favorieten aan te moe digen. Vlijmen 2 - Zaltbommel 2 Het tweede elftal speelt een thuiswed strijd en kan de thuisblijvers verrassen op een overwinning op Zaltbommel 2, wat no dig is om de 2e plaats op de ranglijst te behouden. Waspik 2 - Vlijmense Boys 3 Daar Waspik ook met Carnaval in de Langstraat de toon aangaf, evenals Vlijmen, zullen we maar rustig afwachten en geen voorspelling maken. Vlijmense Boys 4 - Helvoirt 3 Het vierde elftal speelt een wedstrijd te Helvoirt met winstkansen voor Vlijmen. -ST. .-y, DE VRIJE PION. «liSSBfek- De uitslagen der clubcompetitie van maandag j.l. luiden W. Kieboom-L. Stein 0-1; C. Quidijns-J. Benschop Vi-Vi\ W. J Goedhart - S. Y. Oerlemans Yi -Yi\ M. Minnaard-H. Weistra 0-1; C. Rempt- J. v. Tilborgh 0-1; J. Rosenbrand - P. Sterrenburg 1-0. SCHAAKWEDSTRIJD De Vrije Pion-D 4 Oosterhout. Zaterdag 11 febr. 1961 speelde de Vrije Pion een competitiewedstrijd in het stati onskoffiehuis te Capelle. Het sterke D 4 uit Oosterhout, op de helft der comp. met twee andere clubs aan de kop, was de tegen stander. Het is een geanimeerde wedstrijd geworden, spanning tot aan het eind en. nog lang daarna. Aan het eerste bord kwam in het middenspel een gelijke stand tevoor schijn. Onze speler probeerde nog lang, iets meer uit gelijk te halen, doch het ging niet, het werd remise. Aan het tweede bord kwam hetzelfde spelbeeld tevoorschijn. Men gunde elkaar geen enkel voordeeltje, ook dit werd remise. Het derde bord gaf een verbeten strijd te zien, die lange tijd gelijk op ging. Na vele uren strijd gaf vrouwe Fortuna haar gunsten aan de jeugdige Oosterhouter en werd een verliespuntje geboekt, (1 - 2). Aan het vierde bord werd een positioneel goede, doch taaie partij gespeeld. In het middenspel was het gehele schaakleger nog compleet op het bord. Tenslotte schonk For tuna weer haar gunsten aan de jeugd en wist onze speler een pion te veroveren en dit voordeeltje keurig uit te buiten. De stel ling werd na het verstrijken der speeltijd afgebroken en zal worden gearbitreerd. De papieren van de Vrije Pion staan hier goed. Het vijfde bord gaf een zeer levendige partij te zien. Onze speler ontketende een hevige aanval, die op de hechte verdediging van de tegenstander strandde. En, zoals ge woonlijk, kostte dit onze speler éen pion. Na lang manouvreren gingen de meeste stukken van het bord en bleef de achter stand van een pion. Dit was echter niet voldoende om de partij te doen beslissen, er werd tot remise besloten, 1V<!-2VK Het zesde bord was voor ons veelbelo vend. Er werd een sterke aanval opge bouwd, die goede verwachtingen opwekte. Door een onnauwkeurigheid werd een loper cadeau gegeven, hetwelk door een nog vrij geviger geste werd gevolgd. De cost werd correct gegeven, de baet volgde niet, 112 ZVi). Aan het zevende bord werd Catalaans gespeeld, door onze speler op de juiste wij ze bestreden. Wit bouwde een sterke aan val op, maar bleek iets te weinig stoot kracht te bezitten om overtuigend in het voordeel te geraken. Hierop wist onze spe ler enig positioneel voordeel te behalen, in welke stand de partij werd afgebroken voor arbitraire beslissing. Aan het achtste bord werd het oude en nog steeds geliefde Caro- Kan gespeeld. De dames verdwenen snel van het bord. Zwart verkreeg voordeel, maar wist er geen gebruik van te maken. Wit verbeterde zijn stelling, verzuimde daarop de winnende voortzetting, gaf een peerd cadeau en wist te voet remise vast te klam pen, 2-4. Het negende bord werd spaans geopend, maar niet gepeperd, het werd een nuchtere partij van beide kanten. Bij geen der spelers kwam een gebraden duif in de geopende mond gevlogen. Na 24 zetten werd in gelijke stand tot remise besloten, 21/2 -4 Vf>. Aan het tiende bord zaten twee rekenmeesters tegenover elkander. Er werd zwaar geplust, maar toen de balans werd opgemaakt, bleek er geen genoeg uitgere kend om de ander in te rekenen, 3-5. De twee ter arbitrage opgezonden par tijen zijn beide in het voordeel der spelers van de Vrije Pion. Indien het voordeel vol doende is om winst te realiseren, zal de einduitslag een gelijk spel worden. Er is onzerzijds goed gevochten tegen een sterke tegenstander, dit spel is voor de Vrije Pion zeer bemoedigend geweest. De gedetailleer de uitslagen luiden: De Vrije Pion D 4 Oosterhout C Quirijns - Chr. Krijnen Yi - V2 W J Goedhart-A Hooft v Huijsduinen Y2-Y2 S Y Oerlemans - Busio 0 - 1 Th Rijken-W Möhlmann afgebr. H L Stein - A Sips Yi Yi J Benschop - C v d Avort 0 - 1 Dr. Winterwerp - A v d Velde afgebr. A Elsman - H Goverde Yi-Vi J Rosenbrand - A Verhulst V2 - Yi Ir de Kwaasteniet - G Ackermans Yi - Yi Voorlopige uitslag 3-5 De Vrije Pion had wit aan de even borden. 'T WAS ER GOED IN MAONENBLUSSERSLAAND Men moet het aktief hebben beleefd of minstens van nabij hebben aanschouwd om er enigszins een idee van te hebben hoe bijzonder plezierig de carnaval in het Mao nenblusserslaand (nu weer gewoon Waspik) is verlopen. Dat 1961 een bijzonder jaar in de nog jonge geschiedenis der Waspikse carnavalsviering zou worden was overigens bij de opening van het festijn al duidelijk, merkbaar. De belangstelling bij het ge meentehuis waar Bart IV in de raadszaal als Prins Carnaval werd geïnstalleerd was groot. De carnavalsstoet welke de Prins daarna begeleidde op zijn route door het Maonenblusserslaand was behalve groot erg carnavalesk. Het aantal kinderen dat hier aan deelname was bijna het dubbele van vorig jaar en naderde dicht de 600. Het 22-jarig paard dat de Prinsenwagen zou trekken kreeg bij al die carnavalssfeer ook de kolder in de kop en wel zo erg dat de Raad van F.lf zich moest laten inspannen om op 22 benen de taak van de viervoeter over te nemen, 's Avonds was er in alle cafe's en ook op straat een drukte van belang. De diverse carnavalsverenigingen gingen hier natuurlijk aan kop. Waren zij dan de diver se feestende kernen, rondom hen heen groeide het aantal liefhebbers zienderogen. Tussen deze feestroes door trok Bart de Vierde met zijn Raad van Elf en zag dat het goed was. Dinsdagavond om 12 uur kreeg dit Waspiks grandioos feest een waar dige sluiting rondom Maonus, de carnavals- gek van het Maonenblusserslaand. BEGIN VAN BRAND Tweemaal achter elkaar ging woensdag middag in Waspik de sirene van de brand weer in werking. Het onheilspellend geloei dat in de kortste keren het hele dorp in beroering bracht meldde deze keer echter geen al te grote ramp. Bij de familie van Eersel-de Rooy in de Schotse Hooglanders straat was in de keuken door een vergasser brand ontstaan. Een grote rookontwikke ling die in minder dan geen tijd het ge hele huis met een stinkende blakerende walm vulde veroorzaakte aan het interieur veel schade. De brandweer die snel ter plaatse was behoefde niet in te grijpen. TWEE FIETSERS TEGEN ELKAAR Toen de heer C. Roos uit de Diepstraat 's morgens naar zijn werk fietste werd hij in de bocht Verlengde Diepstraat - Spoorstr. door de heer S. eveneens per fiets, aange reden. R. maakte daarbij zo'n lelijke val dat hij naast enkele lichte verwondingen een hersenschudding opliep. Van de twee fiet sen was weinig bruikbaars over. VOETBAL Zondag wordt op het terrein van White Boys de plaatselijke ontmoeting White Boys- Waspik gespeeld. De laatste ontmoeting tussen Waspik en White Boys eindigde on beslist 2-2. We rekenen in elk geval op een spannende maar sportieve wedstrijd. VOLLEYBAL In Tilburg verloor Atak 2 belangrijke ontmoetingen. Ofschoon Atak 1 met drie invallers in het veld moest verschijnen, gaf het Red Stars toch goed partij. Weliswaar verloor Atak met 2-1, maar setstanden als 14-16 en 16-18 spreken voor zich. Atak 2 ging tegen het Waalwijkse Wavoc met 2-0 ten onder. KERKDIENSTEN De kerkdiensten in de Ned. Herv. Kerk zijn zondag 19 febr. a.s. als volgt: 9.30 en 18.30 uur Ds. Verploeg uit Waspik. CULTURELE WEDSTRIJD Evenals de drie voorgaande jaren wordt er ook deze winter weer een culturele wed strijd gehouden waaraan door deelnemers van Raamsdonk, R'veer-G'berg en Waspik wordt deelgenomen. Deze wedstrijd zal plaats vinden op zaterdag 18 febr. a.s. te Waspik en wel in hotel v. d. Schoot en in café De Statie. De aanvang van de wed strijden is 2 uur n.m. De wedstrijden zullen bestaan uit declameren en spreken in het openbaar. Het declameren is gesplitst in een A- en B-klassement. De deelnemers die in het A-klassement uitkomen dienen om 2 uur bij J. v. d. Schoot te zijn, terwijl de deelnemers voor het B-klassement en het spreken in het openbaar om 2 uur bij C. v. Iersel (café De Statie) worden verwacht. De toegang is voor allen gratis. De jury bij de ze wedstrijden bestaat uit de heren L. van Erp, Diepstraten, Schuybroek en Lammers. 's Avonds om half 8 prijsuitreiking bij J. v. d. Schoot, waarbij dan tevens het her optreden van de prijswinnaars zal plaats vinden. Verder zal de avond aantrekkelijk worden gemaakt door het houden van een quiz. De toegang is vrij, voor iedereen die belangstelling wil tonen voor hetgeen er op cultureel gebied bij onze jeugd leeft. APARTE DESSINS Stationsstraat 78, Telefoon 3195 Waalwijk iVVV»^V»/VVVVVVNAyVVVNAAAAi\N^AAANA»VVVVlWVVV»AAA>VvWVAA in WOL en DRALON. HERENMODE KINDERCONFECTIE WAALWIJK Wilhelminastraat 17 Tel. 2791 Op de Stationsstraat botsten twee personenauto's tegen elkaar, resp. bestuurd door E. S. alhier en A. v. O. uit Bommel. De botsing had plaats toen S. vanuit stilstand weer de rijweg opreed en v. O. hem reeds zo dicht genaderd was, dat een aan rijding niet meer kon worden voor komen. Beide voertuigen werden beschadigd. Op de Burg. v. d. Klokkenlaan botste een personenauto, bestuurd door de heer P. de K. alhier, van achter op een B.B.A.-bus, toen deze moest afremmen om een tegenligger gelegenheid te geven om te passe ren. Aan beide voertuigen was ern stige schade. HOCKEY-PROGRAMMA Het programma voor de KMHC Waalwijk ziet er voor het komende weekeinde als volgt uit: zondag: Hopbel 1-Dames 1; Dames 2 Were Di2; DES 4Dames 3; Da mes 4-Forward 4; EMHC 2-Heren 1; Heren 2Tilburg 7Den Bosch 5 Heren 3; VeteranenTilburg. Voor de jeugd zijn de volgende wedstrijden vastgesteld:, zaterdag: Waalwijk qMOP s; Den Bosch pWaalwijk p; zondag: Den Bosch dWaalwijk b; Den Bosch aWaalwijk a. AGENDA vrijdag en zaterdag MUSIS SACRUM 8 uur: „Het ver haal van Ruth", 14 jaar. LUXOR 8 uur: „Afscheid van de wolken", 14 jaar. Dezelfde voorstellingen op zondag om 6 en 8.30 uur. zondag MUSIS SACRUM 3 uur: „Het teken van Zorro", 14 jaar. WAALWIJKSE KRACHTSPORT VERENIGING WAALWIJK Zaterdag 18 februari a.s. zal Ad v. d. Wiel (reeds tweemaal kam pioen van Nederland) deelnemen aan de kampioenschappen van Ne derland gewichtheffen le klas, die in Tegelen gehouden worden. Hij maakt weer een zeer goede kans om de titel te prolongeren. BURGERLIJKE STAND Geboren: Antonius C. M., zv. J. B. A. v. Arendonk-Gommers te Dru nen; Eric S. A. M., zv. L. S. M. v. Daal-Prevoo; Dingena C. H., dv. A. H. v. d. Mierden-Ver schuren; Cor nelia, dv. A. C. J. Smids-Houtriet; Maria E., dv. A. Pol-Blom; Johan nes, zv. C. J. Brekelmans-Chabot; Maria A. J., dv. J. v. Gorp-Molen- schot te Loonopzand; Johanna E. M., dv. A. Span-v. d. Gouw; Johannes C. P. I., zv. P. A. v. d. Heijden- Merkx; Godelieve J. E. D. M., dv. P. J. Dinslage-Oomen; Cornelia A. M., dv. C. Diepstraten-Patist; Adria- na H. M., dv. A. L. v. Bladel-Moo- nen; Paulus T., zv. G. Graaf-v. Roon. Overleden: Henrica J. v. d. Hoven 80 j. te Loonopzand; Elizabeth J. Heijmans 53 j., weduwe van J. A. Hofstetter; Maria A. Schellekens 57 jaar, echtg. van J. A. v. Breugel; Aart Blom 50 j., echtgenoot van M. Bleijenberg Huw.-aangiften: E. A. M. Hurk- mans 27 j. en F. L. J. Brekelmans 22 j., beiden te Waalwijk. Gehuwd: C. J. H. IJpelaar 26 j. en P. H. M. v. d. Eerden 23 j., bei den te Waalwijk; A. H. D. Reekers 31 j. te Katwijk en J. M. G. de Rooij 21 j. te Waalwijk. Ingekomen: K. M. v. Hoven van Middelburg. Vertrokken: J. Soffner naar Uden; W. M. Roovers en gezin naar Oos terhout; J. L. van den Bossche naar Rotterdam; J. M. van den Berg naar Utrecht; M. Louter naar Hei- nenoord; G. J. Hamers naar Eind hoven; R. J. S. de Rijk naar New- York; G. van der Wal naar Heeren veen. fytaf- g VEEL SCHADE BIJ VIER VERKEERSONGEVALLEN Vier verkeersongevallen hebben in de afgelopen dagen weer veel materiële schade veroorzaakt. Op de St. Antoniusstraat botsten twee personenauto's tegen elkaar, resp. bestuurd door E. v. R. en A. v. K., beiden uit Waalwijk. De aanrij ding ontstond toen de bestuurster v. K. haar auto wilde keren en daarbij te weinig lette op het tege moetkomend verkeer. E. v. R. kon

Echo van het Zuiden | 1961 | | pagina 10