Voortreffelijke veelomvattende show van Fa. van Dijk WAALWIJK PERSONEEL MAC MUZZLE EN HET GEHEIM VAN DE GOUDEN BOEDDHA Boter e 2 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 10 APRIL 1961 BRILLEN BRILLEN GRAGTMANS WIESIV!AN Lederfabriek Waalwijk voor alle afdelingen Biij< 0 DE VISSER VAN FLORIDA Kostelijke kollektie van zomerse modellen en dessins Zes bijzonder charmante mannequins Eva, Wilma, Norma, Nicole, Sonja, Marianne en Tineke hebben don. derdagavond in een tot de laatste plaats bezette Gecroonde Leersse een voortreffelijke veelomvattende voorjaars. en zomershow van de fa. van Dijk gebracht. Japonnen, speels en ook gekleed, zeer fraaie moderne ensembles, hartverove- rende complets, heerlijke vlotte boulevard, en stranden, sembles, overrompelende badpakken, gezellige en sportie ve vesten, beeldige cocktailjaponnen, romantische kleding voor „het klokje van zeven" en heerlijk gemakkelijke dus ters en huispyama's waren er op deze uitstekend verzorg de en geleide show te zien en dat alles werd gekroond door een uitgelezen en bewonderenswaardige keurkollektie hoe den van Maison van der Sanden, die echt wel een „hoofd stuk" apart vormen. JEUGDIG Het is uiteraard niet doenlijk om in het raam van een korte beschouwing alles de revue te la ten passeren wat op deze show te zien en te bewonderen is ge weest. We zullen ons moeten be. perken tot een wat meer alge mene indruk, die dan op de eer ste plaats gekenmerkt wordt door jeugdige gratie. De kleding van het komende voorjaar en de a.s. zomer heeft de eeuwige jeug digheid van de lente, is daar naast charmant en toch ook een voudig. Voor de teenagers showde van Dijk een prachtige kollektie zo mer japonnen met veelal heerlij ke grote zakken. De voornaamste tinten zijn hier rose en ice-creanr (pastelkleuren), maar ook wit met de zwarte of grijze streep is er nog altijd en wij vinden dat nog altijd buitengewoon char mant en bekoorlijk. De Clutina. modellen spanden hier wel de kroon, zij paarden distinctie aan een grote charme en ongetwij feld alle teenagers zullen „weg" geweest zijn van de drie beeldige zwart.wit modellen en van de japon met de brede grijze streep. Maar ook de niet zo heel slanke en niet meer zo jonge vrouw kwam op deze show voor hon derd procent aan bod. Wilma showde een aantal zeer charman te modellen in uiteraard wat rus tiger tinten, die zoals de lady speaker het zo poëtisch uitdruk te van een vrouwenherfst weer een lente kunnen maken. Nieuw voor de komende zonnige dagen zijn het Perzisch dessin en het sarong-dessin (ook voor de wat oudere vrouw). Verder wa ren er dan nog_ beeldige zomer jurkjes, die ook uitstekend ge dragen kunnen worden op een zomeravondfeest. Charmante cocktailjaponnetjes waren er uiteraard ook te be wonderen, o.a. een met twee ver schillende dessins, waarbij de lengtestreep op geraffineerde wijze verwerkt was. Groot was de kollektie geklede japonnen, ensembles en corm plets. Za zagen we een zeer smaakvol ensemble van mari neblauwe Weense jersey, een prachtig wollen composé, een bijzonder fraai complet met de moderne lage taillelijn, bestaan de uit japon en jasje, waarvan de japon uitstekend als cocktail japon kan gedragen worden, een hartveroverend complet bestaan de uit japon met bijpassende mantel, en een blauw complet met een klein gouden bloemmo tief. Dan waren er natuurlijk nog de fraaie imprimé's op terlenka, verwerkt als deux.pièces. En voor de teenagers willen we dan speciaal vermelden het bij zonder leuke Schotse jurkje en het zwarte Tiroler japonnetje van veredelde katoen met een zeer charmante kant-verwerking. SPORTIEF EN LUI „luie" dag biedt de mode ook weer veel begerenswaardige din gen. Van Dijk bracht op deze show een uitgelezen kollektie strand- en boulevardensembles, kleurig, luchtig en zonnig, 2-de- lig, maar ook 4-delig en in alle opzichten een begerenswaardig bezit voor elke vrouw, en de prijs valt in alle opzichten mee. Over haar uitgebreide en hoogst moderne kollektie badpakken liet de fa. van Dijk ook geen en kele twijfel bestaan. Het was een en al verleidelijkheid wat er aan Heinzelmann over het plankier schreed, in donkere tinten, in lichte tinten, in opvallende des sins en in wat rustiger dessins, maar allemaal met de bekende heel diepe rug. Alle badpakken kwamen niet eens aan de beurt. Zo heeft de zaal een zeer geraffi neerd zwart badcostuum gemist, dat wij, met 'n zijdelingse blik op het toneel rond de charmante ge stalte van Marianne wel even hebben kunnen zien. Wat ieder een heeft kunnen zien was het ietsie.bietsie bikini van Tineke, leuk, aardig, modern en omdat er nogal wat stof verwerkt zit in zo'n ding, niet zo erg goedkoop. De lange pantalon blijft er ook nog lekker in en dat er ook op dit gebied heel wat bekoorlijks te koop is, heeft van Dijk ook laten zien. We de dames dan dragen daar dan bij zo'n lek kere slobbertrui of een ge zellig vest of een blouse met zo'n heerlijk zonnig motief (vraagt u eens naar nr. 35 of een pull over, die zich ook zo charmant op een witte terlenka rok laat dragen. En dan niet te vergeten de leuke tuinpantalons voor pak weg 13.95, waarvoor men zich gewoon een tuin zal aanschaffen wanneer men die niet heeft. Nee, het was allemaal heerlijk zomers en zonnig bij van Dijk donderdagavond en er was zo veel leuks te zien dat de huis houdbeurs er een beetje wit van om de neus werd. VOLKSLIED veelal een babydoll, waarmee je zo in bed kunt duiken. Dan zijn er natuurlijk ook nog de gewone pyama's. Nou, gewoon, maar leuk toch in elk geval. Norma en Sonja showden er twee, waarop de technische ontwikkeling in de na-oorlogse jaren van ons land stond uitgebeeld, hetgeen overi gens geen beletsel is om als een papaverke te slapen. Ja, en dat was het dan zo on geveer in heel grote trekken. Om te weten wat er nu precies alle maal te zien is geweest, kunnen we u alleen maar een ogenblik kelijk bezoek bij van Dijk aan raden, want de meeste dingen zijn natuurlijk exclusief, hetgeen het bezit nog aantrekkelijker maakt. HOEDJE VAN STRO En als u dan nog een hoedje nodig heeft behalve bij uw pyama wellicht kunnen we u een voorti'effelijk adres aanra den: Maison van der Sanden, dat op deze show een hoofd-op-hol brengende kollektie heeft ge toond. Zomerhoeden wel te ver staan, dus allemaal heerlijk licht, want het materiaal is vrij wel allemaal stro. Geklede hoe den, zowel als verrukkelijk spor tieve en ondeugende hoedjes, al lemaal tamelijk hoog van bol en voortreffelijk van afwerking. Zij vormen zonder twijfel een zeer stijlvol en boeiend hoofdstuk in uw komende zomerse leven. En omdat u dan toch in de Stations straat bent. Gemakkelijker kan het niet Mevrouw Sierenberg, we zei den het reeds, kweet zich op uit stekende en typische vrouwelijke wijze van haar taak als leidster van de show. Jean Philippe (v. d. Belt) omspeelde deze charmante Na werkzaamheden op het Ka- merlingh Onnes Laboratorium en vervulling van de militaire dienstplicht werd drs. v. d. Meij denberg in 1956 belast met de leiding aan het natuurkundig practicum voor medische studen ten. Vanaf 1956 vervulde hij te vens de functie van leraar aan het Gemeentelijk Instituut voor middelbare akten in de exacte vakken te 's-Gravenhage. In 1958 werd hij benoemd tot /weten schappelijk ambtenaar. WAVOC Dit keer moest het damesteam van WAVOC met een 20 neder laag naar huis. Gilze, de tegen partij, was in zeer goede vorm. Maar ja, we laten de moed niet zakken en gaan de volgende wed strijd op 19 april weer vol geest drift verder. t ANTOON VAN BLADEL Na een langdurige ziekte over leed alhier in de ouderdom van 71 jaar de heer Antoon v. Bladel van de bekende luxe handwerk en orthopaedische schoenfabriek de fa. A. van Bladel en Zn. De heer van Bladel bewoog zomerse avond op stijlvolle en j zich in het publieke leven vooral vaak humoristische wijze. Voor het strand, de boulevard, de tuin en voor zo maar een Daartussendoor zagen we dan ook nog de onvervalste Franse taillelijn met de wiegende rok. Dat wiegen doet die rok natuur lijk niet vanzelf, men moet er 'n beetje Marilyn Monroe.achtig bij lopen. Die Franse lijn was er ook in een wat gematigder versie. De lady.speaker, mevrouw Sieren berg die het voortreffelijk deed, ging er zelfs bij staan. Het was ook inderdaad een volkslied wat er gedragen werd. Ja, en dan de vrouw bij avond, gezeten rond de heerd of geeuw end naar de tévé-buis. De vrouw die dat goed wil doen draagt 'n huispyamia (ontzettend leuk dat nr. 34 met die paardjes), een duster, stevig recht door zee of van dat gazige, bij het minste hoestje opwolkende tule,, waarin je ook de melkman te woord kunt staan, die dan prompt in extase en zonder af te rekenen aan zijn pet tikt. Onder zo'n tulen geval zit dan BENOEMING NIEUWE DIREC TEUR GEM. LICHT. EN WATERBEDRIJVEN In de raadsvergadering van 20 april a.s. zal de benoeming plaats hebben van een nieuwe directeur van de gemeentelijke licht- en waterbedrijven, welke functie is vakant gekomen door het heen gaan van de heer P. G. van Vliet wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd. Door b w wordt aan de raad de volgende aanbeveling (in volgorde van voorkeur) gedaan: 1. Pelt, A. L., geb. 6 juli 1922 te Rotterdam, technisch hoofd ambtenaar 1ste klasse bij de ge meente lichtbedrijven en water leiding te Breda. 2. Reijnders, A. P. A., geb. 27 augustus 1921 te Heerlen, tech nisch hoofdambtenaar, tevens waarnemend directeur bij het ge meentelijk gas- en waterbedrijf te Nieuwer-Amstel. De heer Pelt bezit de navol gende diploma's: a. HTS Opleiding Werktuig bouwkunde; b. VEG-cursus gastechnicus, dis tributie-. c. VEG-cursus moderne gaspro ductie-techniek; d. PBNA.aplicatiecursus elektro techniek voor werktuigbouw kundigen. Hij heeft voorts een PBNA- cursus Waterleidingtechniek ge volgd en staat ingeschreven in het register voor Register-Inge- nieurs. Hij w,as van 1947 tot 1958 werkzaam als technisch ambte naar respectievelijk technisch ambtenaar 1ste klasse bij de ge meentebedrijven van Maastricht en vanaf 1958 technisch hoofd ambtenaar 1ste klasse bij de ge meente lichtbedrijven en water leiding van Breda. Sollicitant is gehuwd en heeft één kind. De heer Reijnders is in het be zit van de volgende diploma's: a. HTS afd. werktuigbouwkun de; b. Gastechnicus afd. distri butie. Hij was van september 1946 tot juli 1957 werkzaam bij de gemeentebedrijven voor gas, water en elektriciteit in Eindho ven, terwijl hij sinds juli 1957 werkzaam is als chef van de tech nische dienst in de rang van tech nisch hoofdambtenaar B, tevens waarnemend directeur bij het ge meentelijk gas- en waterbedrijf te Nieuwer-Amstel, waaronder ook de openbare verlichting ressor teert. 1 De heer Reijnders is gehuwd en heeft drie kinderen. PROMOTIE Op woensdag 12 april a.s. zal onze oud-stadgenoot de heer drs. C. J. N. van den Meijdenberg (31) aan de Rijksuniversiteit te Lei den zijn proefschrift „On the film and the fountain effect in Helium II" verdedigen, ter ver krijging van de graad van doctor in de Wis- en Natuurkunde. Als promotor zal optreden pro fessor dr. K. W. Taconis. De heer v. d. Meijdenberg vol tooide zijn middelbare schoolop leiding aan de r.k. H.B.S. (thans dr. Mollercollege) te Waalwijk en begon in 1946 zijn studie in de wis- en natuurkunde aan de Rijksuniversiteit te Leiden. In 1950 legde hij het candidaatsexa- men A af en in juni 1953 volgde het doctoraal examen experimen tele natuurkunde met als bijvak wiskunde. op muzikaal terrein. Zo was hij 50 jaar lid van het R.K. Zangkoor van St. Jan. Hij was vele jaren tweede dirigent van dit koor en vanaf 1945 was hij vice-voorzit- een overbuur, toen de vlammen reeds door het dak naar buiten sloegen. In de schuur bevonden zich 21 stuks vee, bestaande uit kalveren, koeien, een stier een paard en varkens. Men slaagde» pas na enige tijd in om de af» sloten stal open te krijgen, waar na het paard, de stier en een aan tal koeien en kalveren en de var kens naar buiten konden worden gebracht. De brandweer, die terstond ter plaatse was deed uitstekend werk en maakte het o.m. mogelijk dat de varkens ongedeerd naar bui ten konden worden gebracht en kon verder voorkomen dat hét vuur zich uitbreidde. Ondanks dit snelle optreden kwamen er toch nog 6 koeien in de vlammen om, terwijl er later nog 7 wegens ernstige brandwonden moesten worden afgemaakt. De brandweer stond onder lei. ding van ondercommandant J Pot. Later waren ook burgemees ter Teijssen en de heer Kobben commandant van de brandweer' op het terrein van de brand aan wezig. De uiteraard grote schadt wordt door de verzekering ge dekt. Opmerkelijk is dat dit' reeds de vijfde brand in Baardwijk in dezelfde buurt is in enkele jaren tijd. vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding ÏBICI WA21 (ïisliout) oil (Elshov klas .competitiew L(t Waalwijk oed als,ten ontmoeting u itrijd) moet ie tussen jerd 4 m h «noemde, echter geen het kam] t Hierop 1 I door haar pjng OP HBS i Tot aan i iingen warei ers voor dit [1 (Elshout) itlge eindsp ad viertal, n acht. Met tv (inningen, i en HBS 2, Elshout getoi i in klasse prachtig re iging, die v II seizoen de it Waalwijl komen vers ook waarmei van harte deze presi het c" district: zal de ni ij»»» heeft is de eervolle dat i laatst 1 ter. Mede onder zijn bestuur en krachtig werken heeft dit koor van St. Jan zich tot de huidige hoogte weten op te werken. Hij ruste in vrede. FELLE BRAND EISTE 13 STUKS VEE In de nacht van donderdag op vrijdag is door tot op heden on bekende oorzaak brand uitgebro ken in een schuur van de wed. P. van Tuyl-Klijn aan het Laagein de 70. De brand werd bemerkt door HET GEVAARLIJKE KRUISPUNT Op het kruispunt Grotestraat- Besoijensestraat had vrijdag weer 'n aanrijding plaats. De bestuur der van een personenauto, n.l, E, uit Herwen en Aerdt verzuimde te stoppen voor een voorrangs kruising in de Grotestraat en kwam toen met zijn wagen iu botsing met de personenauto van v. d. W. uit St. Michielsgestel. Het gevolg was dat beide auto's vrij ernstige schade opliepen, zonder persoonlijke ongelukken, 61). Een uurtje later lag Mac |Muzzle in bed, terwijl Pie Yah Ma in nachtgewaad op het randje zat. „Morgen zullen we voor de com missaris ons mooie valletje op stellen", zei Mac. „En hij loopt er in, dat verzeker ik je! Maar... o goeie grutjes! Hoe kunnen we nu zó stom zijn Hij sloeg zich met de hand tegen het voor hoofd en kreunde: „Hoe kunnen we nu morgenavond om twaalf uur bij dat standbeeld zijn, als we elk de bendeleden moeten vol gen op hun pad naar de verblijf plaats van de Gouden Boeddha! We hebben de bende toch een briefje in handen gespeeld..," „Een briefje in een knekelbeen, ja ja... de westerling spreekt wa re woorden", lispelde Pie Yah Ma. „Maar Mac make zich niet ongerust, want de nederige inwo ner uit het land van de bloeiende mimosa zal zijn geringe maatre gelen gaarne hiervoor treffen. Ik durf u daarom wel zeggen, dat de diefstal van de stralende Boeddha op 't punt staat opgelost tewor. den. Wees gerust en slaap wel..," -Met die woorden liep Pie Yah Ma de kamer uit en Mac Muzzle viel vermoeid in een droomloze slaap. En wie de volgende och tend in een bepaald straatje van de stad had gewandeld, had daar twee mannen kunnen zien, die voor een winkel stonden te kij ken, waar je toneelcostuums kon huren. Het waren Pie Yah Ma en Mac Muzle... de laatste het geweest I met 7 pur (2 aan het 1 in klasse I kampioeni tet district lef bekent C: Not D: KC fcse E: Ons fee viertalle eigen clubl fcstuur wo 1st de ontmc week b ;ende ve D ;e D ont hout) baa 52 uit Waalt ware opga K0T1 met acht, geen e a vallen. J. tegensl Eden van H minder g oeg J. Jozt s Delft. J. sens de èuts en oc ale van Mi 'Maalde te car.) vai ïlde wedstrf winning w; K0T1 (Ei •een feit. S'eoit Volleer teer van K i ale partij ei v. Hei lil en L, Sla; n Ad Verkot tenslotte Ar rgmans. Een ining dus v !SV 2 ontvin i Genoegen gastheren i in kansje b «schap te 1 tr de volle eindelij ke c ien huis geh 'den vermei 7 slechts m v.d. lïanr FEUILLETON van „DE ECHO VAN HET ZUIDEN" door RICHARD POWELL „Kom, Blake", zei hij verontschul digend, terwijl hij een arm om mijn schouders sloeg. „Natuurlijk, praat ik er met geen mens meer over. En je moet het je werkelijk niet aantrek ken. YVe hebben allen onze eigen aardigheden. Zal ik je vertellen?" Hij lachte eensklaps uitbundig. „Ik voor mij, ben als de dood voor krab ben. Ik durf voor geen geld van de wereld met mijn voeten de bodem ra ken, uit angst, dat ze me zullen knij- ff pen. „Dat heb je met krabben", zei ik. „Het zijn smeerlappen". „Ja, vind je niet?" zei hij, mijn steek onder water niet voelend. Hij ging terug naar het stuur wiel en ik viel neer in een van de visstoelen en keek naar het kiel zog dat de twee schroeven achter ons opwierpen. Het w'as stom van me, mij zo kwaad op Chuck te maken. Zo gauw ik de kans kreeg mijn houding te verklaren, zou Arab hem geen blik meer waardig keuren. En ik kon Ge orgia apart nemen en haar even eens van de feiten in kennis stel len. Het zou haar van pas komen te weten, dat ze voor lijk studeer de. Misschien besefte ze op dit ogenblik nog niet, wat er met haar gebeurd was, maar dat kwam niet omdat ze zo onnozel was. Haar hoofd bevatte meer dan alleen maar een fijn profiel en blonde' krullen. Ze zou wel in zien dat ik geen enkele reden had haar verzinsels te vertellen. En ze zou nog een tweede aanleiding hebben mij te geloven, want ze wist iets, dat ik niet wist. Ze moest weten, waarom Chuck ge probeerd had haar te vermoor den. De stand van zaken scheen dus niet ongunstig te zijn, nu ik er over nadacht en mijn stemming was aanmerkelijk verbeterd te gen dat Arab op het dek terug kwam en naast mij in de andere visstoel plaats nam. „Hoe is het met Georgia?" zo vroeg ik. i „Uitstekend" zei Arab. En toen aarzelend: „Hoe is het met jou, Andy?" „Met mij? Hoezo, wat bedoel je? Met mij is er niets." „Nee, lieveling, natuurlijk. Ik wilde me er alleen maar van ver gewissen dat je nergens over eh tobt." „Waarover zou ik tobben?" „Nou, over haaien." Ik kreeg een gevoel alsof mijn schedeldak een paar maal op en neer danste, als 't deksel van een ketel kokend water. „Ik ben dat gezwam over haaien beu", zei ik, me zorgvuldig beheersend. „Kom, Andy, je moet werkelijk niet piekeren, of je zelf iets ver wijten", zei ze ernstig. „Je moet niet gebelgd zijn of zo". „Spreek wat zachter asjeblieft" zei ik koel. „Luister goed", en ik vertelde haar uitvoerig wat er had plaats gehad, zoals ik gedaan had. Terwijl ik sprak, sperde ze haar ogen in afgrijzen steeds ver der open. Dat beviel me buiten gewoon. „Je ziet dus", besloot ik, dat er van haaien geen sprake was. Het was 't eerste 't beste.smoesje dat me te binnen wilde schieten. Snap je?" Ik leunde gemakkelijk achter over in mijn stoel en kruiste mijn armen voor de borst. Het volgen de ogenblik opende ik mijn ar men weetr. Waarschijnlijk zou Arab behoefte voelen zich er snikkend in te werpen. Na afloop van een minuut begon ik me on behaaglijk te voelen. „Nou?" zei ik prikkelbaar. Ze zat met open mond. „O, An dy, hoe kun je?" Haar stem miste de gepaste eerbied. „Hoe kan ik wat?" vroeg ik, niet op mijn gemak. „Hoe kun je Chuck zo zwjart maken?" De theeketel in mijn hoofd kookte plotseling over. Ik keek haar woedend aan door een soort wolk van hete stoom en probeer de mijn stem in toom te houden, terwijl ik zei: „Dacht je, dat ik 't verzonnen had?" Ze keek zenuwachtig achterom en fluisterde: „Toe, Andy, Chuck kan ons horen. Hij zou zich dood schrikken." „Dat wil ik geloven", snauwde ik. „Hij denkt, dat niemand het weet." „Chuck zou er eenvoudig nooit aan denken, iemand „Goed, goed, luister hier. Als jij denkt, dat hij zo'n onschuldig lammetje is, waarom leidde je dan de aandacht van mij af toen ik die tarpoen aan m'n haak had? Je zorgde er voor dat hij er niet de lucht van kreeg, dat ik niet met een hengel kan omgaan. Daardoor geef je toch toe dat hij een verdacht type is." „Maar welnee, liefste. Dat deed ik, opdat Georgia het niet zou merken." Ik kreunde. „Als Chuck", zo vervolgde zij ernstig, „begrepen had dat je niet kunt vissen, dan zou hij er het nodige van te zeggen hebben ge had en dan was Georgia er ach ter gekomen. Wie is dan de ver dachte persoon?" Ik kreunde opnieuw. Arab stond op, tikte tegen m'n wang en zei: „Rust nu maar wat uit en zet het van je af. Je zult Chuck wel gaan Waarderen zodra je hem een beetje beter kent." „Dat beleef ik niet meer", zei ik. „Daarvoor zorgt hij wel." Ik keek haar droevig aan en ver volgde „Maar je zult toch toege ven dat mijn uiteenzetting ver klaart, waarom ik Georgia niet achterna dook, wel? Zelfs al ben je van mening dat ik waanzinnig ben?" „Natuurlijk verklaart het dat", zei ze, me opnieuw op mijn wang tikkend. „We hebben allemaal onze fouten. Ik vind het bijvoor beeld griezelig in water te zwem men waar stekelbaarsjes in zit ten". Tegen dat we bij onze steiger terug waren, was Georgia weer helemaal de oude en Arab drong er op aan dat het hele gezelschap bij ons zou blijven om cocktails te drinken en de restjes op te eten, die we bij elkaar konden schrapen. Tijdens het diner flad derden Arab en Georgia voortdu. rend om Chuck heen. Ze maak. ten de heerlijkste sandwiches voor hem klaar. Ze liepen elkaar bijna omver in hun haast zijn koffie in te schenken. De voorstelling zou voldoende geweest zijn om me in mijn eten te doen stikken, als Chuck maar voldoende voor me over had ge laten om in te stikken. Ik tracht te mezelf op te beuren door een paar extra glazen gekoelde puncn te drinken; de uitwerking daar. van op mijn lege maag was for midabel, maar ik slaagde er nie in dronken te worden, ondanks alles wat ik naderhand te horen kreeg. In ruil voor de vertroetelpadij vergastte Chuck de vrouwen op een aantal visverhalen. (Wordt vervolgd) en Pullen: Hooff e wijze Jo v. 1 resp. waarvan sterk in de Eendracht 2 ng, moes' mogelijk n, hoewel 't een for met et trtuigende fit Volleerc Elshout, re fit Volleerd r. Gelder .Er. de Pet lat de einde 3—5 wer it Volleert ENA trad d OOG 1 er broederli «sch en G.' rloren van Disseldorp 'mbouts en #r hun ov Hoevenaar as weer in hier 4 se E klasse 'aal KNA 3 •8 in een 6 Wen. Allee HG moest winkels vai 'in meerder van H. lm en J. j den van re "f( zodat di "iet voord oe laatste "as die van Ne 3, Hit «dat W. I !it0ns Gt 'innen van J®ongen, derman de ®n resp. A

Echo van het Zuiden | 1961 | | pagina 2