wAAlwijkse en UnqstRaatse couRant JAN DE COCK DRUNEN 2 speciale aanbiedingen MOEDER DAG i SPRANG-CAPELLE OPENDE NIEUWE CHR. LANDBOUWHUISHOUDSCHOOL voor VRIJDAG 12 MEI 1961 83e JAARGANG No. 38 «ïwiikse Stoomdrukkerij Antoon Tielen (jdredaeteur: JAN TIELEN nummer 50798 tlad verschijnt 2 x per week gericht Rijke aanwinst voor de Langstraat Voor uw Heren- en Jongenslcleding ZONDAGDIENST KERMIS IN DRUNEN A.s. zondag, maandag en dinsdag, alsmede de twee Pinksterdagen, zal in Drunen de jaarlijkse kermis wor den gehouden. Als het weer gunstig is, zal wel evenals andere jaren, deze, een van de eerste kermissen in de Langstraat, veel bezoekers trekken. Wie weer eens echt kermis wil hou den, kan daarvoor op die dagen in Drunen zeker terecht. Naast de ver schillende vermakelijkheden op het Raadhuisplein kan men in de verschil lende gelegenheden ook weer ruim schoots terecht. In café-restaurant Gez. Elshout, van ouds bekend om de gezelligheid, vindt men met de kermisdagen 't or kest The Skyliners, terwijl de mati nees verzorgd worden door de Boe- renkapel. Bij hotel Royal zijn het The Bleu Stars die het matiné verzorgen en de The All Stars zitten er voor de dansmuziek. De nieuwe zaal, die echter in juni nog officieel zal wor den geopend, is met de kermisdagen in ieder geval al in gebruik. In café Klerks zit met de kermisdagen het or kest De nieuwe Golf, die de dansmu ziek en het cabaret zal verzorgen. Bij Hein van Delft zorgen de Alpen Echo's voor dansmuziek en op eerste Pinksterdag zijn het de Notenkrakers die voor amusement zorgen. Wie rus tig wil zitten kan terecht bij Ter Hu- nen, waar men rustig en gezellig de hartige hapjes naar binnen kan wer ken. Ook in de diverse andere café's zoals bij Frans van Delft, Max. v. d. Gelt en Jo Aarts zijn er voor deze ker misdagen diverse voorzieningen ge troffen, om de vreugde te verhogen. Hiervoor zorgen dan ook weer or kesten alsmede de prima dranken. Ook wat verderop zoals bij v. d. Meijden op Giersbergen en bij de Wed. v. Son in de Wolfshoek is er met de kermis voldoende vertier en ook op het rustige Duinrand is men met de kermisdagen welkom. ST. JOZEFFEEST BIJ DE KAB De KAB afd. Drunen besloot maandagavond haar winterprogram- ma met het jaarlijks St. Jozeffeest. Dit feest begon met een avondmis, waarna in de Hoge Braken een bij eenkomst werd gehouden waarop de toneelvereniging Ontspanning na Ar beid onder regie van de heer Noyons het blijspel opvoerde getiteld: Je kunt het toch niet meenemen. Dit optre den van ONA werd een groot succes. Het echt Amerikaanse blijspel werd vlot en met zwier gebracht, zodat de aanwezigen volop hebben kunnen ge nieten. Aan het begin van de avond werd nog het woord gevoerd door de voorzitter van de KAB de heer B. Hil- lige. Deze wees er op dat met geza menlijke inspanning veel goeds tot stand kan worden gebracht binnen de KAB. De afdeling Drunen telt ruim 400 leden. Spreker spoorde de leden aan geen papieren leden te zijn, maar om daadwerkelijk zich in te zetten voor het werk van de KAB. AFWEZIG van 18 mei tot 4 juni Dr. v. d. Wouw Zij, die geregeld geneesmidde len moeten doorgebruiken, worden verzocht t ij d i g vol doende voorraad te halen. Praktijk wordt waargenomen door Dr. Verhaak. AGENDA Zaterdag 13 mei 8 u. Marina, alle leeft. H. Braken. Zondag 2 u. Jeugdfilm: Waaghalzen. 4 u. Marina, alle leeft. 6.15 u. Marina, alle leeft. 8.30 u. Zeg nooit vaarwel, 18 j. Maandag: 8 u. Kid Texas, 14 j. Dinsdag 8 u. Marina, alle leeft. Woensdag 8 u.: The Glenn Miller Story, alle leeftijden. Filmjournaal „MARINA" Een tintelende musical vol vaart en melodi met een keur van grootheden van de lichte muze in de voornaamste rollen: Renate Holm, Rocco Granata, Rex Gildo, Georgia Moll, Jan en Kjeld, Rudolf Platte en vele anderen. Het is een film vol vrolijke schlagers en pittige complicaties, waarmee jong en oud zich enkele uren uitstekend zal amuseren. Zaterdag om 8 uur, zondag om 4 en 6.15 uur en dinsdag om 8 uur. „ZEG NOOIT VAARWEL" Een liefdesdrama waarin felle hartstochten zich doen gelden. De hoofdrol in dit boeiende filmverhaal wordt gespeeld door Rock Hudson. Zondag 8.30 uur. Toegang 18 jaar. „KID FROM TEXAS" Voor de zoveelste maal Audie Murphy in een pittige western, waar in aanvankelijk het schurkendom het pleit schijnt te winnen, maar recht en waarheid zijn tenslotte sneller en sterker. Een robuust verhaal. Maandag 8 uur. Toegang 14 jaar. „THE GLENN MILLER STORY" De „toeristenavond" brengt deze week het bijzonder boeiende en wel luidende filmverhaal van de bekende componist Glenn Miller, die in deze film vertolkt wordt door James Ste wart. Voor de liefhebbers van de lichte muziek in het betere genre een aan te bevelen film. Woensdag 8 uur. Toegang alle leeftijden. „WAAGHALZEN" Voor de jeugd verschijnen zondag middag om 2 uur de komieken Abbott en Castello op het witte doek in een film, die natuurlijk weer van non sens en dwaze situaties aan elkaar hangt. Het kan echter zo raar niet gaan of die twee komen er zonder kleerscheuren af en slagen er zelfs in om de helden van het verhaal te worden. Toegang alle leeftijden. Haarsteeg )e tcho van het Zuióen Abonnement 22 cent per weex per kwartaal 2.85 3.10 franco p.p. Advertentieprijs: 10 cent per m.m. Contract-advertenties: speciaal tarief 1878 Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160 - 2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdenstraat 8 Tel. 04167 - 2002 Telegram-adres „Echo"' Grote lof en waardering voor werk van directrice mej. Rijken Sinds j.I. dinsdag is de gemeente Sprang-Capelle in het bezit van een schooi die de toets van de meest verwende moderne kritiek met glans doorstaat. Op die dag namelijk werd aan de Heistraat de prachtige nieuwe christelijke landbouwschool - een ontwerp van architect de Graaf uit Amsterdam - in tegenwoordigheid van talrijke prominente persoonlijkheden geopend. Het was een dag van vreu'gde en dankbaar heid voor de Sprang-Capelse gemeenschap en voor de protestants-chris telijke gemeenschap in wijde omgeving, want de nieuwe school vervut de functie van streekschool. Deze vreugde en dankbaarheid werd door een groot aantal sprekers onder woorden gebracht. Die dankbaarheid gold ook degenen die zich bijzonder hebben ingespannen om deze school voor Sprang-Capelle te realiseren, in het bijzonder de directrice mej. Rijken, die, zoals burgemeester van Prooijen het uitdrukte, als haar .e- venswerk mag beschouwen. Namens de staatssecretaris van O. K. en W. werd de school geopend door Mej. J. J. M. van Mo jrsel, inspectrice bij het Nijverheidsonder wijs. LEERLINGEN zetten opening feestelijke luister bij jterste in de rij van sprekers was bur- DUBBELE FEESTDAG .„sier M. van Prooijen, die als voor in de commissie van toezicht de bij- sust opende met de lezing van Psalm Psalm 78 vs. 1-7, en daarna voor- in gebed. Daarna ging de heer van aai over tot de verwelkoming van do aanwezigen, in het bijzonder mej. van gel de vertegenwoordigster van de (secretaris van O. K. en W., de beide "voorzitters van het schoolbestuur, de Elsman, die de stoot tot de oprich- ,u de school heeft gegeven, en bur- aster Smit, burgemeester van Hazers- ji en oud-burgemeester van Sprang- sle; een welkom verder tot de heer W. ie Waard, voorzitter van de Noord- iutse Maatschappij van Landbouw, als ^ebbende-eigenaar van de school, de Sneep, oud-voorzitter van genoemde wethouders en raadsleden, en wethouders van na- je gemeenten, de heer Warnars, «leur bij het lager onderwijs, architect if, aannemer Tuin en onderaanne- alsmede tot vertegenwoordigers van enderwijs uit de gemeente en omlig- i gemeenten. se school is de voltooiing van hetgeen sep. 1948 gestalte kreeg." Eigenlijk lil begin reeds in 1939, toen onder lei- van mej. Rijken reeds een landbouw- adcursus werd gegeven. Dank zij de sterking van de Nrd.-Brabantse Maat- ïpij van Landbouw kon later tot de op- g van een eigen landbouwhuishoud- tvorden overgegaan en de heer van memoreerde dat dank zij het ini- van mej. Rijken en de heer Elsman school niet in Waalwijk maar in ag-Capelle kwam te staan. Het is de Brabantse Maatschappij van Land- geweest die aan de wieg van de chr. landbouwhuishoudschool gestaan In zijn historisch overzicht memoreer- heer van Prooijen verder dat in 1953 gebouw te klein bleek. Dank zij het lat de gemeente voor dit gebouw een goede bestemming (landbouwschool) vinden, werd rijksgoedkeuring ont- voor de bouw van een nieuwe De opdracht voor het maken van ontwerp werd gegeven aan architect de in Amsterdam. De uitvoering van de bouw werd opge- aan de fa. Tuin uit 't Zand. mg ml. WAARHEID ,1 wij vandaag dit prachtige, moderne laan alle eisen beantwoordend schoolge- lainnen openen, past ons op de eerste een woord van dank aan God, die tlannen voor de bouw zo rijk heeft ge- |eod", aldus de heer van Prooijen, die ir dank bracht aan architect P. de voor het prachtige ontwerp en de bij- In prettige samenwerking, aan de fa. voor de vakkundige en voortvarende «ring, alsmede aan de onderaannemers a alle werkers van hoog tot laag, in het under aan de uitvoerder, de heer v. Lint, Na haar vreugde en dankbaarheid over de totstandkoming van de school te hebben uitgesproken, bracht mej. van Moorsel een eresaluut aan alle leerkrachten die in de afgelopen jaren hun beste krachten voor het onderwijs aan de chr. landbouwhuishoud school hebben gegeven. „Deze school is een belangrijk hulpmiddel voor de vorming van de jonge meisjes in de streek en op direc trice en leerkrachten rust dan ook een zeer verantwoordelijke taak, een taak die een uittreden uit zichzelf vraagt." Verder wees mej. van Moorsel er op dat de school een grote taak heeft bij de beroepsvorming van de jonge meisjes en daarom is het goed en verheugend dat er aan de school nog een 3de leerjaar, de zg. assistentenklas is toege voegd. Mej. van Moorsel gaf. uiting aan haar grote waardering voor het werk van mej. Rijken en haar staf, in het bijzonder voor het werk van mej. P. J. Rijken. „Voor u is deze dag de bekroning van Uw werk dat U altijd met zoveel liefde heeft gedaan. Het is voor U zelfs een dubbele feestdag, want het is tevens 121/2 jaar geleden dat U di rectrice van de school werd." Ten slotte wees mej. van Moorsel er op dat mej. Rij ken ook buiten het schoolleven een belang rijke ro! vervult o.m. in Het Groene Kruis en de Bond van Plattelandsvrouwen. Met een druk op een belknop verklaarde mej. van Moorsel vervolgens de school offi cieel geopend. Dit belsignaal was het teken van de elders in het gebouw verzamelde leerlingen om een feestelijk lied aan te hef fen en onder leiding van de heren de Vos en Farao de vergaderzaal binnen te marche ren, de letters met zich' meevoerend „Chr. Landbouwhuishoudschool Sprang-Capelle en Omstreken". Nadat deze letters een plaats hadden gekregen aan de gymnastiekrekken langs de wand, werd onder leiding van d6 heer Farao een feestlied gezongen, waarna aan mej. van Moorsel bloemen werden aan geboden. Door enkele leerlingen werd ver volgens een model van de school in karton binnengedragen en door de heer de Vos, die het woord voerde namens docenten en concierge aan de voorzitter aangeboden. „Het heeft tien jaar geduurd voordat deze prachtige nieuwe landbouwhuishoudschool er stond, maar de leerlingen hebben over deze „school" slechts 10 dagen gedaan", aldus de heer Vos, die verder onthulde dat het hoofdgebouw van deze snel gebouwde school een geschenk van leerlingen, docen ten en concierge bevatte, n.l. zes schijn werpers voor de toneelverlichting. Doelend op het licht zei de heer de Vos tenslotte „Als personeel wensen wij U vooral hel licht toe van de H. Geest, om deze school werkelijk tot een christelijke school te kun nen maken." LEVENSWERK De voorzitter bracht dank aan mej. van Moorsel voor haar openingsdaad en vervol gens aan de leerlingen voor de verrassende Koestraat 151 - TILBURG Vlak bij de Heuvel Het van ouds vertrouwdste adres tie opzichter, de heer van Maren, «bracht de heer van Prooijen ook aan tuinarchitect, de heer van Empelen uit 'Wede en aan de fa. Hulst van Dongen fraaie uitvoering van het tuinplan, «der bracht spr. dank aan oud-burge- 'll!' Smit, die enorm veel voorbereiden- ■Maaamheden heeft verricht en wiens a dsn ook terecht op de in het gebouw 'letselde steen vermeld staat. Bijzon- •dank bracht spr. aan de man die net centrale punt is geweest, de heer «orteweg, secretaris van de Noord-Bra- Maatschappij van Landbouw en van «missie van Toezicht van de school, «tob aan de ingezetenen van de ge- -ate voor de medewerking. staat de school thans klaar om haar >#de en verzorgende functie aan te w i aldus de heer van Prooijen, die i -ls roej. J. J. M. van Moorsel ver- ■|F-®t schoolgebouw officieel te willen presentie. „Ik ben volkomen verrast door deze prachtige opening van jullie. Dit is jullie school en daarom is het vandaag op de eerste plaats feest voor jullie." Hij dank te de leerlingen, personeel en concierge voor de inhoud van de kartonnen school. Vervolgens richtte de heer van Prooijen zich tot mej. P. J. Rijken. „U hebt deze school opgebouwd en gemaakt tot wat zij thans is. Dit is Uw levenswerk, waarvoor U met inspanning van al Uw krachten gestre den hebt en de gemeente en de streek zijn U dan ook grote dank verschuldigd. Zon der U was dit alles niet tot stand gekomen en daarom is dit eigenlijk de dag van Uw leven. Deze openingsdag valt bijna samen met Uw 12V2-jarig jubileum als directrice van de school. Wij hebben dit jubileum op 1 maart wel in intieme kring herdacht, maar het is mij thans een behoefte ten overstaan van zovele aanwezigen de beteke nis van Uw werk voor de school te onder strepen en U een bewijs van erkentelijk heid voor de prachtige samenwerking te overhandigen." Door mevrouw Verhoeven, die als lerares eveneens van het begin af aan de school verbonden is geweest, werd vervolgens aan mej. Rijken een zeer fraaie vaas overhandigd. Ook de leerlingen lieten zich niet onbetuigd en boden hun directrice een vloeiblad met briefopener aan. HISTORISCHE DAG Vervolgens werd het woord gevoerd door de heer W. G. de Waard, voorzitter van de Nrd.-Brabantse Maatschappij van Land bouw, die in het bijzonder de heer Sneep, oud-voorzitter van de Maatschappij verwel komde. Hij noemde deze dag een histori sche dag, ook voor de Maatschappij en bracht vervolgens dank aan allen die aan de totstandkoming van de school hadden meegewerkt, in het bijzonder aan de cen trale overheid, aan burgemeester Smit, bur gemeester van Prooijen, de gemeenteraad, aan de voormalige inspectrice bij het lager onderwijs mevr. Leusink-Bergervoet, aan wie op voorstel van de heer de Waard een telegram werd gezonden, waarin haar dank werd gebracht voor het vele dat zij in het belang van de school gedaan heeft. Een bij zonder woord van dank richtte spr. ook tot mej. P. J. Rijken en de heer A. Korteweg voor hun enorm en enthousiasme en werk zaamheid. Tenslotte gaf de heer de Waard een uiteenzetting over het verschil tussen het onderwijs van vroeger en thans. De directrice, mej. Rijken, richtte woor den van dank tot de inspectrice mej. van Moorsel voor haar waarderende woorden en tot het bestuur van de school voor de prach tige vaas. Zij memoreerde verder de bij zonder prettige samenwerking met mevr. Leusink-Bergervoet en met het schoolbe stuur en het personeel. Zij gaf tenslotte uiting aan haar dankbaarheid dat zij in haar geboorteplaats het landbouwhuishoudonder- wijs en een school heeft kunnen verwezen lijken en zij hoopte de school nog tot groter bloei te kunnen brengen. Loco-burgemeester Waverijn, die het woord voerde namens de gemeenteraad, richtte woorden van dank en een gelukwens tot de Nrd.-Brabantse Maatschappij van Landbouw en gaf verder uiting aan zijn bewondering voor het werk van mej. Rij ken. In zijn enthousiast en van erkentelijk heid getuigend betoog wees de heer Wave rijn o.m. op de stijging van de onderwijs- lasten voor de gemeente. In 1948 werd door de raad aan de school een subsidie ver leend van f 968.14, voor het jaar 1962 is een subsidie geraamd van f 42.000. - Na mens de gemeenteraad bood hij bloemen in een fraaie bak aan. Gelukwensen en woorden van dankbaar heid werden verder nog gesproken door oud burgemeester Smit, door de heer Elsman, de eerste voorzitter van het schoolbestuur, door de heer Warnars, inspecteur bij het lager onderwijs, door mevr. de Jong, direc trice van de Huishoudschool in Breda, die mej. Rijken een fraaie corsage aanbood, door dr. Verster uit 's-Gravenmoer namens het Provinciale Groene Kruis, die mej. Rij ken een vloeiblad aanbood en tenslotte door burgemeester G. J. de Raadt van 's-Gra venmoer. Na een algemeen dankwoord van de voor zitter werd deze officiële openingsbijeen komst door ds. Trouwborst met gebed ge- s oten, waarna de genodigden een rondgang maakten door het prachtige schoolgebouw. Vanaf zaterdag 1 uur tot zondagmorgen 11 uur uitsluitend voor spoedgevallen: Dr. Verhaak; van zondagmorgen 11 uur tot maandagmorgen 8 uur: Dr. v. d. Wouw. Alles uitsluitend voor spoedgevallen. ST. HUBERTUS-GILDE A.s. zondag 14 mei neemt 't St. Huber- tusgilde deel aan het nationaal concours in Udenhout. Tweede Pinkesterdab zal wor den deelgenomen aan de wedstrijden voor het Nederlands kampioenschap te Ooster hout. B. O. S. Evenals de voorgaande jaren zal in Dru nen weer een collecte worden gehouden voor de gezamenlijke militaire fondsen. De ze gelden worden besteed voor steun aan oorlogsweduwen of voor oorlogsinvaliden. In Drunen zal deze collecte verzorgt wor den door de Bond van Oudstrijders. FANCY FAIR. Met de kermisdagen zal in de nieuwe zaal van de Hoge Braken ook fancy fair zijn voor de gezamenlijke jeugdbewegingen. KRINGBEDEVAART R.K.J.B. Door de kring 's-Bosch van de RKJB zal zaterdagavond a.s. een kringbedevaart wor den gehouden naar de Wonderbare Moeder te Elshout. Om 7 uur zal er in de parochie kerk door de kringaalmoezenier een plech tige avondmis tot intentie van de deelnemers worden opgedragen. Daarna volgt een licht processie naar de Genadekapel, waar door de aalmoezenier lichtbeelden zullen wor den vertoond over de toestand van de kerk in Afrika. Na afloop trekken allen weer naar de kerk, waar met een kort lof de bedevaart wordt besloten. VOLLEYBAL-TOURNOOI De kring 's-Bosch van de RKJB orga niseert zondag a.s. alhier een groot volley- baltournooi, waaraan in totaal 15 afdelin gen met 20 teams zullen deelnemen. De sport neemt bij de jonge boeren sinds vele jaren een vooraanstaande plaats in en diverse takken van sport worden beoefend waarbij het volleybal een vooraanstaande plaats inneemt. Bijna iedere afdeling van de RKJB heeft dan ook een sportclub en diverse sporten staan wekelijks op het pro gramma. Gezien de fraaie prijzen die de 'eiders van de kring beschikbaar hebben gesteld, staat het al bij voorbaat wel vast dat er een spannende strijd te wachten staat. HANDBAL De afdeling Haarsteeg van de RKJB or ganiseerde verleden zondag op het terrein nabij café M. Reuser een zevenhandbal - tournooi, waaraan door de afdelingen Vlij men, Ammerzoden, Haarsteeg, Vught en St. Michels-Gestel werd deelgenomen. Dit tournooi vormde een onderdeel van de zevenhandbal-competitie die door de kring 's-Bosch deze zomer wordt georga niseerd. Het Haarsteegse zevental toonde zich ver uit het sterkst en wist alle vier ontmoetin gen te winnen. Met deze overwinning is de afd. alhier als eerste van deze competitie geëindigd en derhalve gerechtigd om aan de kringsportdag deel te nemen, die op 11 ju ni a.s. te St. Michiels-Gestel wordt gehou den Komt de afd. Haarsteeg ook daar als overwinaar uit het strijdperk te voorschijn, dan zal ze ook mogen uitkomen op de in- terkringsportdag, die op een nog nader vast te stellen datum in een der bij de kring aangesloten plaatsen zal worden gehouden. KORFBAL Over de verrichtingen van het kranige 12-tal van de alhier bestaande dameskorf balclub kan de laatste tijd veel goeds wor den vermeld. De situatie is thans zo, dat het afdelingskampioenschap binnen het be reik van de Haarsteegse dames ligt. Verle den zondag toonden zij in uitstekende vorm te verkeren door koploper Blauw-Geel uit Veehei m eieen huis een 2-1 nederlaag toe te brengen. Toch zag het er in het be gin niet naar uit dat de bezoekende dames de punten mee naar huis zouden nemen, want al spoedig had de thuisclub met 1-0 de leiding genomen. Energiek werd er ver der gestreden en tot grote vreugde van haar medespeelsters slaagde Bella Buys er in de eerste helft nog in met een fraaie worp de stand gelijk te maken. In de tweede helft werd door beide 12- tallen alles op alles gezet om tot een voor sprong te komen en uiteindelijk was het dan Marjan Achten die de stand op 1 - 2 bracht. Dank zij stug verdedigen wisten de Haar steegse dames deze kleine voorsprong tot het einde toe te handhaven en hadden zij Leuke stoffen pantoffels In d'ver e u tvoaringen vanaf 4.95 Luxe geheel leren pantoffels In diverse kleuren, met goud garnering 9.95 Ook In de prijsklassen tussen 4.95 en 9.95 Is er volop keus. Ruilen na Moederdag Is toegestaan. MARKf WAALWIJK twee kostbare punten weten te veroveren. Maar a.s. zondag wacht hun nog een zware taak, want dan moeten zij op be zoek bij Celeritas te Schijndel, eveneens een der sterkste 12-tallen van de afd. Als de Haarsteegse dames er in zouden slagen om ook hier te winnen, kan het kampioen schap dit 12-tal practisch niet meer ontgaan. Wij zijn naar de uitslag van de wedstrijd van a.s. zondag dan ook zeer benieuwd. VOETBALPROGRAAMA VOOR A.S. ZONDAG Komende zondag speelt Haarsteegs 1. elftal haar laatste competitiewedstrijd van dit seizoen en wel uit tegen BMC uit Ber- licum. De competitie 1960-'61 behoort dan weer tot het verleden en over de prestaties van Haarsteeg kunnen allen uitermate te vreden zijn, want als deze laatste wedstrijd tot een goed einde zou kunnen worden ge bracht, neemt Haarsteeg vlak achter kam pioen RKJVV op de ranglijst de 2e plaats in. Gezien de tegenslagen wat betreft uitval len van enkele priminente spelers, die reeds maanden niet meer hebben kunnen mee spelen is dit toch een zeer mooie pres tatie. Wat de vooruitzichten voor zondag betreft, daarover kan men slechts met enigt, reserve oordelen, want BMC speelt de 'aatste tijd bijzonder sterk en versloeg ver leden zondag het toch vrij sterke Burer met maar liefst 5-1. Het zou voor Haar steeg al voldoende zijn als tenminste de halve buit meer huiswaarts zou kunnen worden genomen. Het 2e elftal dat de laatste weken haar kampioenskansen volledig verspeelde, ont vangt thuis VI. Boys 3 en hier zal het wel een overwinning voor de thuisclub worden. Haarsteeg 3 - Bossche Boys 5-2 Het 3e elftal speelde j.I. zondag thuis tegen het 2e elftal van de Bossche Boys en behaalde een grote en alleszins verdiende overwinning. Van meet af* aan domineerden de gastheren over alle linies en het duurde dan ook niet lang of het werd door toedoen van Wim v. d. Wiel 1-0. Henk v. Bladel zorgde verder voor de tweede treffer en nog voor de rust zorgde P. v. d. Loo er voor dat de stand 3-0 werd. Na de rust wisten de bezoekers uit een vrije trap de achterstand tot 3-1 te ver kleinen. De gastheren deden er toen nog een schepje op en bij een Haarsteeg-aan val werd de defensie van de gasten zo in het nauw gebracht dat een overtreding met een penalty werd gestraft. Henk van Bladel benutte de strafschop en even later verrichtte dezelfde speler de hattrick, door met een hard schot de stand tot 5 - 1 op te voeren. Vlak voor tijd hadden de Bosschenaren nog eenmaal succes, zodat het einde kwam met een 5-2 zege voor de thuisclub.

Echo van het Zuiden | 1961 | | pagina 9