BINNEN- EN BUITENLAND WSum STIKKERS Verdonk's schoenmakerij SSWWÜIIff#. DE KUNST OOST-DUITSLAND EN NEDERLAND DEELDEN DE PUNTEN (1-1) NET PENSION 2 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 15 MEI 1961 Hongarije lachende derde Wielrennen Haarsteeg Korfbal Biljarten gesprek in evian begint Duivensport DAMESHAKJES klaar terwijl U wacht I WONINGRUIL Café Sticks van wol wassen zit in ieder pak alkalivrij „orteelte van de Eftelingsestraat tot n bedrag van 173.190.-; b verbetering van de Driestape- ïenstoel de Heuvelstraat en de Ke- eeiaar voor 83.000.-. Door de Cultuurtechnische Dienst ,ün inmiddels subsidie-toezeggingen «edaan van resp. 22.500.en 21.270.—. Bij de uitvoering van het verbete ringsplan voor het westelijk gedeel te van de Eftelingsestraat, zal mits ten een bedrag van 150.690.- ten ijste van de gemeente blijven. De jaarlijks hieruit voortvloeiende las ten kunnen worden becijferd op 8 483.36, waarbij rekening is ge houden met een afschrijving in 40 jaar en een rentepercentage van 434, De afschrijving geschiedt annuï- teitsgewijze ten einde een gelijkma tige verdeling van de jaarlijkse las ten te verkrijgen. Van de lasten per jaar ad 8.483.36 zal 50% uit eigen middelen moeten worden gedekt, neerkomend op 4.241.68. Enerzijds kan dit geschieden door verhoging van het belastingpercen tage voor de straatbelasting op on gebouwde eigendommen en ander zijds door verhoging van het belas tingtarief voor de straatbelasting op de gebouwde eigendommen. Een becijfering heeft aangetoond dat tengevolge van de uitvoering van het plan, bedoeld onder a, zo wel het tarief voor de gebouwde als voor de ongebouwde eigendommen zal moeten worden verhoogd met 1 procent, hetgeen 'n méér-opbrengst geeft van ongeveer 4.000. Ter verwezenlijking van het plan, bedoeld onder b, zal het tarief voor de gebouwde eigendommen nog maals moeten worden verhoogd, in dit geval met V2 Met de daaruit voortvloeiende méér-opbrengst ad 1.670.rond, zal 50% van de ka- pitaalslasten kunnen worden ge dekt. Voor beide plannen tezamen be tekent zulks mitsdien een verhoging van de straatbelasting op onge bouwde eigendommen met 1% en van de straatbelasting op de ge bouwde eigendommen met 1%%. In het grote maar sombere centrale stadion in Leipzig heb ben de voetbalploegen van Oost- Duitsland en Nederland in de voorronde om de wereldbeker de punten gisteren gedeeld. Met de 1-1 uitslag is de krachtsverhou ding o.i. wek juist weergegeven. De Oost-Duitsers speelden onge twijfeld een geacheveerder en vooral veel sneller voetbal, ter wijl zij individueel ook technisch boven onze landgenoten uitsta ken. Maar ook de Nederlanders opereerden meermalen bijzonder gevaarlijk, waarbij het heiligdom van doelman Spickenagel enkele malen ternauwernood aan een doorboring ontsnapte, hoewel ook doelman Pieters Graafland niet over geluk te klagen heeft gehad. De snelle en technisch be kwame Oost-Duitse aanvalslinie vond een hechte Nederlandse de fensie tegenover zich met als bes te man de voortreffelijk debute rende Pronk. Muller speelde be neden zijn vorm in de jongste wedstrijd tegen Hongarije, mjaar samen met van Wissen heeft hij in de defensie, waarin ook debu tant Veldhoen wel voldeed, toch bergen werk verzet. Helaas te veel defensief werk, waardoor 't middenveld gedurende driekwart van de wedstijd in het bezit van de tegenstander was. De Nederlandse aanval heeft zo als te verwachten was geen groot se indruk gemaakt. Op v. d. Kuil na heeft ons aanvalsquintet be neden de maat gespeeld. Berg- holtz, die in de tweede helft bijna niet in het spel werd betrokken, heeft toch niet de klasse van een Moulijn. Van Henk Groot hebben We behalve het doelpunt bijna niets gezien en Schuurman was als midvoor een grote teleurstel ling en wij geloven dan ook dat de Blauw Wit-man Bleijenberg als aanvalsleider beter zou heb ben voldaan. Faas Wilkes had enkele goede ogenblikken, maar hij bezondigde zich ook nu weër te veel aan solo-acties, die dan meestal vastliepen in de Oost- Duitse defensie, ook al omdat geen enkele van onze aanvallers moeite deed de vrije positie op te zoeken. Het Nederlandse aanvals- spel miste over het geheel geno men het verrassende en flitsende element. Het was allemaal te simplistisch en intelligent. In de Oost-Duitse aanval viel het bijzonder goede spel op van de gebroeders Ducke, van wie midvoor Peter zich een uiterst gevaarlijk speler toonde. Links buiten Wirth toonde zich meer malen sneller dan Wiersma. Snel heid was trouwens het grote wa pen van deze Oost-Duitse ploeg, die naar onze mening beter speel de dan tegen Hongarije en het gemis van snelheid blijkt telkens weer opnieuw het grote euvel van onze Oranjeploeg te zijn. Het gaat allemaal te traag en bijna nooit ziet men dat een speler die de bal heeft, twee of drie mede spelers in zijn onmiddellijke na bijheid heeft, waardoor een snel afspelen van de bal mogelijk wordt. Men houdt zich angstval lig aan zijn plaats en dat maakt het voor de tegenstander al heel eenvoudig om bijna elke aanval te onderbreken. Aan onze natio nale ploeg is duidelijk te consta teren dat er wel het een en ander ontbreekt aan onze trainingsme thode, die alleen op lichamelijke conditie gericht schijnt te zijn, maar zich niet of nauwelijks be zig schijnt te houden met het vor men van een eenheid en het ont wikkelen van een uitgedokterd spelsysteem. Telkens weer ziet men bij onze spelers dat men el kaar volkomen in de weg loopt cn dat men elkaar niet begrijpt. 'Het is opportunistisch voetbal van het zuiverste water. Lange en vaak ook nog onzuivere trappen «n dan God-zegen-de-greep. Een mooie wedstrijd hebben we gisteren in Leipzig niet ge zien, wel spanning die toenam naarmate het einde van de wed strijd naderde, hetgeen helaas °ok gepaard ging met wild ge- trap en te forse charges. Na een bloedloze eerste helft Was het Henk Groot die in de 18e minuut na de hervatting Neder- and aan de leiding bracht. Hij kreeg die kans nadat Piet v. d. Kuil van grote afstand enorm hard tegen de lat geknald had. De terugspringende bal werd door Groot feilloos ingekopt. Daarna werd de lawine van Oost- Duitse aanvallen nog groter, maar onze achterhoede hield het hoofd koel en bovendien kvvlam Vrouwe Fortuna onze doelman enkele malen te hulp. Maar in de 35ste minuut was het toch rechts binnen Erler, die Pieters Graaf land met een onhoudbaar schot passeerde. Er werd in de reste rende 10 minuten nog fel gestre den om de overwinning, maar het zat er echt niet meer in. De Deense scheidsrechter Jör- gensen leidde op uitstekende en rustige wijze. De grote winnaar van deze wedstrijd zijn wel de Hongaren, die uit de twee resterende wed strijden nog maar één punt no dig hebben om de verre reis naar Chili te mogen maken. We mo gen dus wel zeggen dat de twee wedstrijden voor onze nationale ploeg eigenlijk niet veel meer zijn dan een formaliteit. Door Ad Vingerhoets SPAANS AVONTUUR VAN BART v. d. VEN UIT VLIJMEN Bart van der Ven is boordevol indrukken uit Spanje naar Vlij men teruggekeerd. Voor van der Ven is het tegenwoordig niets bij zonders meer om een tijd lang in het buitenland te vertoeven. In de vorige jaren reed hij al wed strijden in Luxemburg, België, Polen, Duitsland en Tsjecho-slo- wakije. De Nederlandse renners, die per auto naar Spanje waren vertrokken, hadden de eerste da gen weinig geluk. Het begon al in de eerste etappe. Eerst reed Jan Hugens lek^ toen Piet van den Brekel en daarna René Lotz. Bart van der Ven had ze stuk voor stuk weer bijgebracht, maar toen de bergen kwamen bleeik de man uit Vlijmen zoveel van zijn krachten te hebben gevergd, dat hij moest loslaten en met een kwartier achterstand aan de fi nish arriveerde. Gaandeweg kwam de Vlijmense slager er be ter in en in de vierde etappe bracht hij het eerste geld in het Nederlands laatje met een prach tige vierde plaats. Er reden twee Spanjaarden zes minuten voor de rest uit en in een groep van dik 50 m'an werd onophoudelijk ge- demareerd. Tien kilometer voor de aankomst sloeg de sterke Belg Tuur de Cabooter op de vlucht, van der Ven sprong hem na en eendrachtig samenwerkend za gen zij kans uit de greep van het peloton te blijven. Tegen de spurt van de Cabooter was van der Ven vanzelfsprekend niet op gewassen, maar in de Nederland se gemeenschap heerste een uit gelaten stemming, temeer omdat ook Ab Sluis (7), Piet Damen (11), en Mik Snijder (12) in de prijzen kwamen. Dit viertal leg de in deze etappe op een dikke duizend gulden beslag. Hoe het kwam, dat in de negende etappe de Nederlandse ploeg tot twee man gereduceerd Werd ver telt van de Ven met de volgende woorden Het was die morgen toen we van start gingen enorm heet en daarnaast stond er een sterke wind, zijdelings op de karavaan. Ik heb altijd schrik om eraf ge reden te worden, dus zorgde ik om bij de start vooraan te staan. Direct na het vertreksein werd er op volle snelheid gereden en Mik Snijder en mijn persoontje zaten in de groep van 35 man op flu weel. Eerst na de aankomst hoor den we, dat de rest van de ploeg door lekke banden geteisterd was en de strijd tegen de hitte en de sterke wind te zwaar vonden. Wij werden toen ingedeeld bij de Italiaanse ploeg, die ook maar twee man meer telde en toen was de zin eraf. Als er nu maar een Hollandse leider was mogen blij ven had het nog wel gegaan, maar alles, ploegleider, soigneur en mecanicien, moest Italiaans zijn. In de elfde etappe hebben Snijder en ik toen de ongelijke strijd ook maar gestaakt." Van de Ven was vol lof voor het sportieve Spaanse publiek en hoopt volgend jaar weer van de partij te zijn. WIELRENNEN 'Onze plaatselijke wielrenner Wim van Heist, die zich serieus op deze zware tak van sport is gaan toeleggen, heeft de laatste weken getoond in uitstekende vorm te ver keren, een vorm die tot diverse successen leidde en er gaat haast geen enkele wed strijd voorbij of hij weet zich bij de prijs winnaars te scharen. Een zeer goede en vermeldenswaardige prestatie leverde hij op Hemelvaartsdag in Waspik. Aan deze ronde namen maar liefst 114 amateurs en onafhankelijken deel en vanwege een zeer harde wind was het een uiterst zware course, zo zwaar zelfs dat meer dan 80 renners de strijd reeds vroeg tijdig moesten staken. Maar onze dorpsge noot wist niet alleen het hoge tempo uit stekend te volgen, maar wist zich steeds in de voorste gelederen te handhaven; met de allersterksten ging hij in de slotfase nog uit stekend mee en slaagde er tenslotte in om de negende plaats te bezetten, vlak achtei amateurs met klinkende namen. Indien het zo door gaat ligt het in de lijn der verwach tingen dat hij dit seizoen nog wel eens met een overwinning huiswaarts zal keren. Celeritas - Concordia 1-1 Het 12-tal van de alhier bestaande dames korfbalclub Concordia speelde de laatste uitwedstrijd van de competitie tegen Cele ritas in Schijndel. Deze ontmoeting was van het allergrootste belang, omdat beide par-* tijen nog candidaten zijn wat betreft het be halen van het kampioenschap. De bezoeken de dames hebben in een snelle en op hoog peil staande wedstrijd een verdienstelijk ge lijk spel uit het vuur weten te slepen en zo doende de kampioenskansen in eigen han den gehouden. Vooral in de eerste helft lie ten de Concordianen uitstekend spel zien en waren duidelijk in de meerderheid; het was dan ook vaak een kwestie van pech dat de bal enkele keren op het nippertje zijn doel miste. De dames van Celeritas, die veel minder in de aanval waren hadden weer ge luk en tegen het einde van de eerste helfl was het raak 1-0. In de tweede helft span den allen zich tot het uiterste in om veran dering in de stand te brengen en tenslotte was het Tini van Bladel die met een fraaie worp de stand gelijk wist te maken, 1-1. Onder grote, spanning verstreek de tijd, maar in de stand kwam geen verandering meer. VOORWEDSTRIJDEN DISTRICT WAALWIJK 3-BANDEN, KLASSE B Dat het driebandenspel steeds meer wordt beoefend, bewijzen de be haalde resultaten van de deelnemers aan de voorwedstrijden 3-banden van het district Waalwijk van de K.N.B.B., die in de afgelopen dagen zijn gespeeld in de clublokalen van de B.V. 't Zwaantje (M. v, Bracht) en B.V. Ons Genoegen (Jac. Pas sier). Vooropgesteld moet worden dat èn 't Zwaantje èn Ons Genoegen deze wedstrijden perfect hadden ge organiseerd en dat het materiaal prima was. Wat de prestaties van de deelne mers betreft, werden er reeds op de eerste avond prachtige successen geboekt, o.a. door M. Knuist van B.V. Keesje, die in zijn partij tegen H. Rombouts van K.N.A. het fraaie gemiddelde van 0,666 liet noteren, terwijl M. Kuijs van Ons Genoegen in zijn partij tegen W. Herman even eens van Ons Genoegen een gem. van 0.625 liet aantekenen. Zaterdag 13 mei waren de resultaten zelfs nog iets beter, o.a. wist A. Hamers van 't Zwaantje zijn partij tegen W. Herman van Ons Genoegen met een gemiddelde van 0,740 te beëindigen, doch er waren nog meer deelnemers die hun candidatuur stelden, o.a. G. v. Veldhoven, die M. Knuist van Keesje gedecideerd overwon met een gemiddelde van 0,645, terwijl André Hamers wederom zijn klasse demonstreerde door met een gem. van 0,625 van H. Rombouts van K.N.A. te winnen. Zondag 14 mei, de laatste wed strijddag, was het H. Klerks vafi Keesje die het bestond om met een gem. van 0,714 zijn partij tegen A. v. Muilekom van B.V.O. op gran dioze wijze te winnen. Ook H. Pel- ders van B.V.O. speelde een pracht partij met een gem. van 0,625 tegen C. v. Muilekom van 't Zwaantje. Over het algemeen is er in deze voorwedstrijden uitstekend gespeeld Drie deelnemers, n.l. M. Kuijs van Ons Genoegen, H. Klerkx van Kees je en Jo Swinkels van Ons Genoe gen promoveren met gemiddelden van resp. 0,473, 0,460 en 0,450 naar klasse A, terwijl de volgende spe lers zich in de finale hebben ge plaatst: 1 A. Hamers van B.V. 't Zwaantje gem. 0,446 2 M. Knuist van B.V. Keesje gem. 0,442 3 H. Pelders van B.V.O. gem. 0,405 4 P. IJpelaar van Ons Genoegen gem. 0,388 5 J. v. Veldhoven van B.V.O. gem. 0,361 6 W. Schoelitz van K.N.A. gem. 0,329 7 A. van Muilekom van B.V.O. gem. 0,286 Dit zevental wordt gecompleteerd met de heer W. Swinkels van Nooit Volleerd, de kampioen van 't vorig seizoen. Hoogste serie in de voorwedstrij- den behaalde W. Herman van Ons Genoegen met 6 caramboles. Hoogste partijgemiddelde: H. Pel ders van B.V.O. en A. Hamers van 't Zwaantje met 0,740. De finale-wedstrijden worden ge speeld in 't clublokaal van de Ver eniging B.S.V. (Ad. v. Cromvoirt) op vrijdag 19, zaterdag 20 en maan dag (2e Pinksterdag). Het program ma van deze finale-wedstrijden volgt in ons blad van vrijdag a.s. HERDENKING „RERUM NOVARUM" 100.000 pelgrim uit de hele wereld zijn naar Rome gekomen Gisteren had in Rome de wereld bijeenkomst van de katholieke ar beiders plaats om de zeventigste verjaardag van de encycliek „Re-, rum Novarum" te herdenken. Tien duizenden afgevaardigden uit zestig naties werden met vele kardinalen, aartsbisschoppen en bisschoppen in een plechtige audiëntie op het St. Pietersplein ontvangen door paus Joannes XXIII, die een herdenkings rede uitsprak en tevens een nieuwe encycliek aankondigde. Het is voor de eerste maal in de geschiedenis van de katholieke arbeidersbewe ging dat een werkelijke mondiale manifestatie in Rome plaats had, waarbij de katholieke arbeidersbe wegingen van de beide Amerika's, van Europa, van Afrika, Azië en Australië alle hun vertegenwoordi gers hebben. Het pauselijk document is ver deeld in vier hoofdstukken, maar de paus gaf zelf aan, dat het derde hoofdstuk het belangrijkste is. Zijne Heiligheid zei woordelijk: „De pro blemen, die 't derde hoofdstuk aan snijdt, bepalen de toon en de inhoud van de encycliek. Hierin wordt op de eerste plaats de landbouw be handeld, die volgens de paus altijd van de eerste bladzijde van de Bij bel af de rijkdom en de poëzie van het leven is geweest en dat duizen den jaren bleef, maar nu met vele boeren in de hoek gedrukt wordt". Andere problemen van wereld formaat zijn de armoede, de honger en de ellende van miljoenen en mil joenen mensen. Hij noemde dit „het probleem van dit moderne tijdperk". Vroeger mag men het hartverscheu rende vraagstuk van de hulpverle ning aan de onder-ontwikkelde ge bieden bijna onoplosbaar hebben ge acht, vandaag is het menselijke soli dariteit en met de overvloed aan middelen, waarover de rijkere lan den beschikken, te overwinnen; niet met noodhulp, doch middels het be schikbaar stellen van grote kapita len en technische krachten. „Dit is een grote, nobele onderneming en voor de vrede in de wereld dringend nodig", zei de paus. VIJFDAAGSE WERKWEEK Het kabinet-De Quay heeft vrij dag, tegen alle verwachtingen in, niet besloten het regeringsveto op de vijfdaagse werkweek in te trek ken. Zaterdagmorgen om 10 uur werd het beraad over de vrije zater dag, waarvan de prijs zo werd duidelijk een (gedeeltelijk) niet doorgaan van de belastingverlaging per 1 juli zal zijn, voortgezet. In Den Haag wordt voorlopig nog aangenomen dat de vijfdaagse in de bouw per 5 juni wel zal doorgaan, maar dat de 45-urenweek voor de ambtenaren op zijn vroegst op 1 september zal komen. In ieder ge val moest zaterdag jl. over dit alles de beslissing vallen. De vervroegde terugkeer van een reis door Afrika van minister van Economische Zaken drs. J. W. de Pous, is inderdaad beslissend ge weest voor de onverwachte gebeur tenissen in de residentie. Samen met de minister van Fi nanciën prof. dr. J. Zijlstra, heeft hij in de ongewoon langdurige ka binetszitting gepleit voor de opstel ling van een volgorde in belang rijkheid van drie hoofdpunten in 't actuele binnenlandse beleid. H.T.S. IN DEN BOSCH IS DRASTISCH UITGEBREID Met de officiële opening dinsdag van de nieuwbouw van de Bossche Hogere Technische School gaat een eerbiedwaardige roemruchte onder wijsinstelling een nieuwe en mo derne periode van haar bestaan in. Reeds in 1812 werd immers tijdens het Napoleontische beheer de Aca démie Impériale et Royale de Pein- ture, Schulpture et Architecture ge sticht, welke stichting later door koning Willem I werd bevestigd als Koninklijke School voor Nuttige en Beeldende Kunsten. SCHROOTFRAUDE 5 a 6 milj. dollar terug te vorderen De hoge autoriteit van de K.S.G. is niet in staat het bedrag te ramen dat op grond van de tot dusver vast gestelde schrootfraudes zal kunnen worden achterhaald, aangezien ie der fraudegeval voor de bevoegde civielrechtelijke instanties van de onderscheiden K.S.G.-landen moet worden gebracht. Wel kan men stellen dat volgens de tot op heden vastgestelde fraudes vijf a zes mil joen dollar zou moeten worden te ruggevorderd, zo heeft de hoge au toriteit geantwoord op een vraag van het Italiaanse parlementslid, Sa- batini. OP 20 MEI In gelijkluidende termen hebben woendag de Franse regering in Pa rijs en de „voorlopige regering van de Algerijnse republiek" in Tunis bekend gemaakt, dat „de onderhan delingen, aangekondigd door 't con- muniqué van 30 maart jl., te Evian zullen aanvangen op 20 mei a.s." De formule is laconiek; en, gezien het feit dat er sinds 30 maart nogal het een en ander is gebeurd, enigs zins in de geest van: „Waar waren we gebleven?" Er zij slechts aan herinnerd dat volgens de termen van de twee communiqué's van 30 maart het onderwerp van de onder handelingen (de pourparlers) toen aangekondigd voor 7 april is: „De voorwaarden van de zelfbe schikking en de daarmee samen hangende vraagstukken". BEZITTINGEN VAN HEINRICH HIMMLER GECONFISQUEERD Het West-Berlijnse denazificatie- hof heeft de in Berlijn voorhanden zijnde bezittingen van de Reichs- führer S.S., Heinrich Himmler, ten bedrage van 1.277 mark, verbeurd verklaard. Het geld zal worden ge stort in een fonds voor uitkeringen aan slachtoffers van de nazi's. De president van het hof, Würz- burg, noemde Himmler de „perso nificatie van de beestachtigheid, een man die verantwoordelijk is voor de moord op miljoenen mensen". Himmler's weduwe woont in Bie lefeld, zijn 32-jarige dochter Gudrin werkt in München als secretaresse. Himmler dook na de oorlog onder. Hij werd als „Feldwebel Hitzinger" gearresteerd en pleegde 28 mei 1945 zelfmoord. RUSSISCH PROTEST TEGEN „PROVOCERENDE ACTIE" Granaten ontplot bij walvisvaarder? De Russische regering heeft de Nederlandse luchtmacht in een pro testnota beschuldigd van een „pro vocerende actie" tegen de walvis vaarder „Spokoiny". Volgens 't Rus sische persbureau Tass is sprake van twee militaire vliegtuigen met de registratienummers 159 en 163, die vrijdag 12 mei tussen 70 en 100 m. hoogte drie granaten lieten explo deren in de buurt van het schip. Een nadere plaats- of type-aandui ding hebben de Russen voorlopig niet bekend willen maken. De nota zou volgens Radio Moskou zijn over handigd aan de Nederlandse ambas sadeur in Moskou. Een woordvoer der van het ministerie van Buiten landse Zaken in Den Haag zei van niets te weten. Het ministerie heeft nog geen nota ontvangen. DE POSTDUIF WAALWIJK Concours vanuit St. Denis. Los 7 uur, eerste duif om 11.47.10. M. Verhulst 1 7 12 13 14 22 46; v. Onzenoord 2; v. Bokhoven 3 35; Boot 4 33 44 60; Groeneveld 5 21 63- G. Verhulst 6 8; Schaefer 9; v. Bladel 10 61 66 68; v. Spijk 11; v. Bijnen 15; de Ronde 16; G. Schoemans 17 37 41; v. Huiten 18; L. Pullens 19; Blok 20 26 29 38 56; Veldmeijer 23; Duivekamp 24; Jos Pas 25 62; v. d. Heuvel 27 40; v. Eethen 28; Brokken 30; v. d. Boogaard 31; Dekkers 32; Ha mers 34; T. v. d. Meijdenberg 36 67; P. v. Es 39; v. d. Griendt 42 45; And. Verhoeven 43; Sars 47 49 53; Biekens 48; de Leijer 50; Schilders 51; Braat 52 58; J. J. Timmermans 54; v. d. Pennen 55; Wasselewski 57; Verwiel 59 65; T. Verhulst 64. HOGEVAART De P.V. Nooit Gedacht, geves tigd bij de heer C. van Tilborgh op de Hogevaart, hield zaterdag een wedvlucht vanaf St. Ghislain afstand 161 km. Gelost om 13.10. Eerste duif werd geconstateerd om 15.26.10, laatste duif 15.40.20. Ingemand werden 346 duiven. Er werd 1 op 4 gespeeld. De prijzen werden als volgt behaald: W. Nieuwenhuizen 1 50 77; C. Verhagen 2 3 5 24 47; Johannes Sterrenburg 4 73- G. v. Tilborgh 6 8 11 14 37 51 61; H. v. Seist 7 40 59 62; G. Rozenbrand 9 82; A. Spuibroek 10 15 64 66 74; G. Jan- son 12; A. J. Ophorst 13 21 42; Jacobus Ophorst 16- J. van Zeist 17 31 55; M. Treffers 18 81; C. Broeks 19; A. van Campen 20; Hennie Broks 21a 36 44 49 63 67 72; C. M. de Jong 22; Nico Tref fers 23; M. Mesch 25 28 71; F, Tactor 26 34 65; J. Spierings 27; M. Netten 29 60 78; A. Heibloem 30 75; Gebr. v. Oss 32 33 69; J. Pols 35 68; I). v. d. Schans 38 56; P. de Meter 39 45 76; H. Vos 41 57 80; A. v. Tiggelen 43; A. Snap haan 46; L. Kemmeren 48; A. v. d. Schans 52- Albert van Zeist 53 54; A. Vos 58; A. M. de Jong 76; W. Laros 79. A.s. donderdagavond tussen 7 en 9 u. inmanden voor St. Quen- tin. Heer zoekt te Waalwijk per 1 juni a.s. Brieven onder no. 2085 bureau van dit blad Voor spoedige indiensttreding vragen wij GEROUTINEERDE Mogelijkheid voor thuiswerk aan wezig- Zeer goede premierege ling. Eensgezinswoningen uit lopend nieuwbouw-program. Schriftelijke sollicitaties aan Majestic Gloves/Footwear Co, N.V. te Hellevoetsluis. Alléén Hoekeinde 12 - WAALWIJK Heb nieuwe 4 slaapkamer woning te Nieuwkuyk. Wil deze rullen voor gelijkstaande woning te Waalwijk. Adres bevragen bureau van dit blad. (DE ROOY) Laageinde 89-91 Tel. 3118 WAALWIJK Door rijkslnkoopbureau erkend. STENCILWERK LICHTDRUKKEN FOTOCOPIEËN Alleen deze week een heerlijk koekje bij de koffie j slechts 58 ct. per zakje

Echo van het Zuiden | 1961 | | pagina 3