WASPIK KAATSHEUVEL veRwiel's ft h LAATSTE BEU Nog 3 Nieuw materiaal voor de brandweer dagen LEDERWARENKOOPJES ZOMERJAPON 14 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 26 MEI 1961 De heer E. Hoevenaars, voor zitter van de kring Waalwijk van de Bond, opende de vergade ring met allen een woord van welkom toe te roepen. Hij wees onder meer op het belang van de cursus, die het doel nastreeft de werkmeester op een hoger plan te brengen, hetgeen in de huidige samenleving voor een beter eco nomisch inzicht in het bedrijfs leven en voor een betere samen werking tussen de specialisten en de werkmeesters uiteraard van groot belang is. Na dit openingswoord nam de bondsvoorzitter, de heer W. van Kouwen, het woord, die onder meer zijn vreugde uitsprak over de grote belangstelling welke er in het algemeen voor deze Taak Integratie Bijeenkomsten in de kringen van werkmeesters en werkgevers heerst. Hij wees op het feit, dat sinds men met deze cursussen gestart was, in deze drie jaar niet minder dan ruim 600 personen het getuigschrift hebben mogen behalen. Hij on derstreepte de.grote verantwoor delijkheid, die de leidinggevende functionaris in het bedrijf heeft. „De verstandhouding en animo te bevorderen en te onderhouden, waardoor een grotere produktie ontstaat, is ook de taak van de werkmeester", aldus spr., die ver der respect toonde voor de ge slaagden, om naast een zware dagtaak ook 's avonds zich nog in te spannen en de bijeenkom sten bij te wonen en te volgen. Hij hoopte dan ook dat dit ge tuigschrift de geslaagden in de toekomst veel genoegen zou doen smaken. Vele punten van behande ling tijdens cursus De heer Trines van de Stich ting Gemeenschappelijk Instituut voor Toegepaste Psychologie, gaf hierna 'een algemene samen vatting van wat er zoal op de 12 groepsbijeenkomsten en diverse individuele besprekingen aan het licht is getreden en welke pro blemen werden aangesneden. Uit dit zeer overzichtelijk overzicht, waarvan wij hieronder slechts 'n korte inhoud kunnen geven bleek wel heel duidelijk van welk be lang deze cursus èn voor werk meester èn voor werkgever en ondergeschikten is. Spr. meende dat de houding van de leidinggevende functiona rissen in het bedrijfsleven door deze bijeenkomsten geenszins mocht worden beïnvloed, doch slechts worden ontwikkeld en verscherpt, daar de werkmeester zich hij ieder bedrijf weer anders moet aanpassen, Hierna ging spr. in op de vele problemen die werden behandeld ten aanzien van de organiserende taak en de omgang met mensen van de werkmeester. Als belangrijk punt zag spre ker de taakafbakening en hoever de verantwoordelijkheid van de leidinggevende functionaris in 't bedrijf reikt, terwijl hij 't tevens van belang vond: de juiste man op de juiste plaats, hetgeen uiter aard ook samenhangt met de mensenkennis van meergenoem de functionaris. Als bijzonder as pect in zijn betoog stipte de heer Trines aan de overschakeling op de 5-daagse werkweek, terwijl zijns inziens ook de controleren de taak een bizondere aandacht verdient. Met betrekking tot de introduktie van nieuwe werk krachten en in het bizonder die van de jeugdige personen, die voor het eerst met het bedrijfs leven kennis maken, meende spr. dat het een uitermate moeilijke, maar dankbare taak van de werk meester is om de drempelvrees zo goed en zo kwaad mogelijk op te vangen. Daarnaast wees hij nog op het geven van morele 'steun aan de ondergeschikten en het overleg tussen beiden, de om gangsvorm en de opleiding en instructie. De taak van de werkmeester is veranderende. Naast kennis en vakbekwaamheid moeten gevoel en de juiste aanpassing komen. De werkmeester is, aldus spr., binnen bepaalde richtlijnen on afhankelijk. Als een belangrijk fti constateerde de heer Trines, dat vooral in het gebied van de Langstraat een ontstellend tekort is aan tijd en iedereen haast heeft. Als advies gaf spr. de werkmeesters mee, dat hun taak meestal groter is dan ze zelf den ken. Ook meende hij, dat deze zijn hele levenshouding aan zijn status als leider moet aanpassen, ook in het gezin. Met de woorden „het is niet de kunst om baas te spelen, maar om baas te zijn", besloot spr. zijn boeiend betoog, terwijl hij ieder die ook maar enigszins heeft meegewerkt aan deze Taak Integratie Bijeenkom sten, hiervoor hartelijk dank bracht en feliciteerde. Ook gemeente volle belang stelling Wethouder van Heeswijk, die namens B. en W. sprak, meende namens het gemeentbestuur ook dank te moeten brengen voor het feit, dat deze cursus in de kring Waalwijk heeft plaats gevonden, waarvoor B. en W. vanaf het be gin de grootste belangstelling ge had hebben. Ook de geestelijk adviseur ka pelaan Lempens, sprak een kort felicitatiewoordje en in zijn toe spraak zei hij onder meer dat het feit, dat de werkmeester kan bij dragen tot een grotere arbeids- rust in het bedrijfsleven, diepe indruk op hem had gemaakt en hij feliciteerde de geslaagden, mede namens de hoogeerw. heer Deken v. d. Hurk dan ook van harte en hoopte dat het allen niet alleen materieel, maar ook men taal ten goede mocht komen. De heer E. Hoevenaars dankte allen voor hun sympathieke woorden. Uitreiking getuigschriften Na deze lange rij van sprekers vond de uitreiking plaats van de getuigschriften aan de geslaag den. De heer J. de Kort reikte na mens de Federatie van Schoenfa brikanten aan de werkmeesters, werkzaam in de schoenindustrie, de waardevolle papieren uit en hij zeide dit graag te doen. Naast vakkennis is het ook noodzake lijk goed met het personeel om te kunnen gaan, waarmede hij nogmaals de woorden van dé heer Trines onderstreepte. Ook hij toonde respect voor het feit, dat de geslaagden 's avonds hun vrije tijd vrijwillig hebben opge offerd. Ten slotte spoorde hij de werkmeesters aan de jeugd te wijzen op de belangrijkheid van het behalen van diploma's. Hier na reikte spreker onder een feli citatiewoord de getuigschriften uit. De heer M. Lips, die namens de Kath. Vereniging voor Metaal werkgevers de getuigschriften uitreikte aan hen, werkzaam in de metaalindustrie, zag zich na alle sprekers te hebben aanhoord enigszins het bekende gras voor de voeten weggemaaid. Toch wees hij nog even op het belang van de werkmeester om zichzelf te zijn en te leiden naar eigen ka rakter. Met een felicitatiewoord tot de geslaagden persoonlijk, reikte ook hij de getuigschriften uit. De heer J. v. Velthoven sprak hierna een kort dankwoordje na mens alle cursisten, terwijl hij tevens namens Lips n.v. de ver heugende mededeling mocht doen aan de geslaagden met hun echt genoten om een dagje het bedrijf te komen bezichtigen. De heer W. v. Kouwen sloot hierna het officiële gedeelte. De volgende deelnemers aan de Taak Integratie Bijeenkomsten slaagden: L. Beerens, J. M. Berens, H. de Bruine, A. de Gouw, P. A. v. d. Heijden, A. J. Leijtens, C. A. v. d. Mortel. H. A. de Nijs, P. v. d. Veer, A. van Velthoven, C. Th. Adriaanse, J. G. Ligtvoet, A. M. C. Beerens, J. G. Beex, M. L. van den Berg, P. van Dijk, A. P. L- van de Griendt, M. j. v. Huiten, N. P. Maaywee, A. B. Oerlemans, J. Rijpert, W. P. M. Wellens, J. J., de Leeuw, A. van den Brandt, L. v. Dongen, G. Stello, P. Appeljan. Twee cursisten werden afge wezen, terwijl 1 cursist wegens verhuizing zich genoodzaakt zag, met 't volgen van de bijeenkom sten te stoppen. BURGEMEESTERS BEZOEKEN DE EFTELING In het kader van de jaarlijkse alge mene vergadering van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, .welke dit jaar a.s. donderdag en vrijdag te Tilburg wordt gehouden, en waarbij gewoonlijk ook enkele excursies in 't programma zijn opgenomen, hebben een 400-tal deelnemers hun keuze laten vallen op een bezoek aan net natuurpark „de Efteling". Donder dagmiddag van 2 tot 4 uur zal het ge zelschap, na de thee in het restau rant te hebben gebruikt, het park be zichtigen. BEZOEK VAN H.K.H. PRINSES IRENE In het programma, samengesteld ter gelegenheid van het bezoek van H.K.H. Prinses Irene aan Noord- Brabant op zaterdag 27 mei a.s. is ook een bezoek opgenomen aan Kaatsheuvel, meer speciaal aan hel natuurpark „de Efteling". Om kwart over 11 zal Hare Ko ninklijke Hoogheid vanuit de rich ting Dongen via de parochie Bern- dijk ter plaatse arriveren. De route, welke hierbij zal worden gevolgd is Berndijksestraat - Huygensstraat - Markt Gasthuisstraat - v. Hees wijkstraat - Parkstraat - Europa- weg. Bij het vertrek van de Efteling zal door de Pr. Irenestraat worden gereden, waarna de tocht richting Loon op Zand, waar nog even op het Oranjeplein zal worden gestopt, wordt voortgezet. Speciaal de inwoners langs de route, welke zal worden gevolgd, wor den verzocht hun woningen zoveel mogelijk met de nationale driekleur te tooien. TAAK-INTEGRATIE De heren B. Beerens, J. van Don gen, P. van Dijk, J. Ligtvoet, C. van de Mortel, H. de Nijs, A. Oerlemans, G. Stello en J. Wellens, leden van de R.K. Werkmeestersbond, afd. Kaats heuvel, behaalden het diploma-ge tuigschrift, na het volgen van een door het Gemeenschappelijk Instituut voor toegepaste psychologie te Til burg gegeven cursus van taak-inte- gratie voor leidinggevend personeel. KYNOLOGIE Wederom mooie hondensuccessen op de eendaagse internationale hon dententoonstelling te 's-Bosch in de Brabanthallen (Veemarkt), op 2e Pinksterdag georganiseerd door de K.V. Tilburg, met speciale medewer king van de K.V. 's-Hertogenbosch tot en met dinsdag a.s. In dn VERBOUWIIieS-UIT- VERK00P van Lederwarenhuis Waalwijk e.o.". De heer N. de Vries behaalde met zijn Branbancon reu Valentijn van de Heerschuur, in de open klas le pr. uitmuntend en kampioensprijs. De heer F. Elshout met zijn Duitse dwergpincher teef Puppchen von Hü- gelicht in de open klasse le pr. uit muntend, kampioen en beste van de Pinchers en Schnauzers en beste op twee na van de gehele tentoonstel ling (912 inzendingen; en de heer H. Elshout met zijn keeshond reu Sige- linski's Flip de kwalificatie Zeer Goed, en met keeshond reu Sigelins- Zeer Goed. AGENDA Apollo-theater zaterdag 8 uur en zondag 8.30 uur „Heerseres van de Onderwereld", 18 jaar. Zondag 6 uur: „De ranch der ver vloekten". 14 jaar. DOKTERSDIENST Komend weekend zal de praktijk van de doktoren P. Wijtenburg te Kaatsheuvel en A. de Vries te Loon- opzand worden waargenomen door dr. R. Raaymaakers, Hoofdstr. 68a, Kaatsheuvel, tel. 04167 - 2050. Zaterdag en zondag zal de prak tijk van dr. H. Winkelman te Sprang worden waargenomen door dr. K. v. Tuyn, Rozenstr. 48, Kaatsheuvel, tel. 04167- 2006. Looei op Zand Drunen Sprang Capelle »>es doo,r totaal noorbijzie ilstand IN 10 MILIT (id gemai he lilagen ma hint j, In de vier leren mak De co: èe is §e: te redde Ook de itrkweek toidt is 2500 ARRESTATIES IN JOHANNESBURG De golf van arrestaties rolt nog steeds voort over Zuid-Afrika. Premier Verwoerd heeft besloten niets aan het toeval over te laten» neer op 31 mei zijn land een repu bliek wordt, los van het Gemenebest. Niet minder dan 400 Afrikanen wei den dinsdag voor de rechter gedaagd. Het aantal arrestaties in verband met de te verwachten moeilijkheden 31 mei, is in Johannesburg tot meer dan 2500 gestegen. Ook de onverhoedse invallen in huizen van vooraanstaande leden van de pro Britse organisatie van Engels spre kende Afrikanen (Unessa) duren on ophoudelijk voort. BELGISCH KONINGSPAAR NAAR PARIJS President De Gaulle heeft Koning Boudewijn en Koningin Fabiola van België verwelkomd, die een staatsbe zoek van vier dagen zullen brengen. Het is de eerste maal sinds eer halve eeuw, dat een regerend vorstin België en zijn echtgenote Parijs be zoeken. Voor commandant Th. de Graauw en zijn 15 leden van de Waspikse Vrijwillige brand weer staan er grote dingen te gebeuren. Na 2V2 jaar het hoogst nodige materiaal te hebben moeten missen, gaat het corps bin nen enkele weken weer de beschikking krij gen over een heuse brandweermanschappen- wagen. En dat niet alleen! Als n.l. het corps enige tijd met het nieuwe materiaal zal heb ben geoefend nadat het over 2 weken zal zijn opgeleverd zal het gemeentebestuur met omlijsting van de nodige feestelijke en officiële plechtigheden ook een nieuwe brandspuit overdragen. Tegelijk wordt dan de nieuwe brandweergarage in gebruik ge nomen. Om het geheel te completeren zul len bij die gelegenheid alle leden van het corps in een splinternieuw uniform worden gestoken. Dan zal de té lange periode waarin het brandweerwezen slechts met veel kunst en vliegwerk haar paraatheid kon tonen, voorbij zijn. Daarmee heeft comman dant de Graauw met zijn getrouwen dan tevens een periode overbrugd waarin het enthousiasme voor de goede zaak op be wonderenswaardige wijze levendig is gehou den. Voor de manschappenwagen, een Ford 500, maakte de firma van den Born te Was pik de opbouw. In de voorcabine is plaats voor drie personen. De dubbele achtercabi ne biedt ruimte aan 8 personen. De wagen is uitgerust met diverse schuim- en poeder- blvjsapparaten en met een z.g. ramaneur, speciaal voor schoorsteenbrandjes. Voorts vindt men er speciale schuif-, haak- en stokladders op, met achter nog twee has pels voor slangen. In een speciale bak lig gen de slangen zig-zag gewijze opgeborgen, zodat ze onder het rijden over een afstand van een halve km kunnen worden uitgerold. Tenslotte is de wagen voorzien van een dub- beltonige hoorn en een blauw zwaailicht. De nieuwe brandspuit komt van de fa. Bikkers te Rot' -rdam. Zij heeft een capaci teit van 3000 liter per minuut, waaraan di verse aansluitingsmogelijkheden. Met de aanschaf van manschappenwagen plus brandspuit is een bedrag van f 35.000. - gemoeid. De nieuwe kazerne is voorzien van een mechanische luchtdruk tuimeldeur welke zeer eenvoudig is te bedienen. De nieuwe uniformen worden geleverd door de heer S. Selders uit Waspik. Men ziet werkelijk verlangend uit naar zaterdag 1 juli, de dag waarop in Alphen en Riel de regionale brandweer wedstrijden worden gehouden. De provinciale wedstrijden van Brabant zijn helaas voorbij. Na een gedwongen afwezig heid zal het Waspikse corps zich mettertijd ook hier weer doen gelden. Sinds de oude wagen werd afgekeurd en de motorspuit was versleten heeft men zich moeten behel pen met een vrachtwagen en een geleend spuitje van de Tilburgse brandweer. Wel had men de laatste tijd een overeenkomst met de brandweer van Sprang-Capelle, die bij de eerste oproep haar materiaal be schikbaar stelde. De commandant stelt er prijs op om ais het materiaal over enkele weken door bur gemeester en wethouders zal zijn overge dragen, voor het Waspikse publiek een de monstratie te geven. 2e PRIJS VOOR POLYMNIA De Gemengde Zangvereniging Polymnia heeft op het internationale zangconcours dat door het organisatiecomité Vught te St. Mi chielsgestel werd gehouden, een tweede prijs behaald. De jury, bestaande uit de heren Anton Krela!,e, Kat Mengelberg en Prof. Mar. de Jong, ken<\ aan Polymnia 309 pt. toe. Omdat dit concours was gesteld con form de reglementen van de Fed. v. Kon. Zangver. in Nederland, moesten voor een Te prijs 336 pt. worden behaald, hetgeen neer komt op een gem. van 8. Op de z.g. vrije concoursen betekent 300 pt. al een le prijs. Uit de jury-rapporten blijkt dat de zui verheid voor Polymnia de grote struikelblok is geweest. De waarderingen voor samen zang, klankgehalte, uitspraak, rhytmiek, nu ancering en opvatting waren over het alge meen goed. Opvallend was wel het grote verschil in waardering tussen de juryleden onderling: Karei Mengelberg b.v. kende een totaal van 112 pt. toe, terwijl Mar. de Jong de prestaties slechts met 91 pt. honoreerde. Zo lezen we verder bij Anton Krelage: „zeer te waarderen opvatting van het vrije num mer". Hier tegenover geeft Prof. de Jong een 5 voor deze rubriek. Zo gaf ook vooi „nuancering" de ene een 9 en de ander een 6. Het sterkst liepen de meningen uit een bij Rhytmiek. Wij treffen hier tegen over elkaar een 10 (uitmunt tnd, kan niet beter!) en een 6 (voldoende, houdt niets over). Op dit concours dat in zij ngeheel een zeer povere indruk maakte, werd een le prijs toegekend aan een gemengd koor uit Zee land, aan het Jongenskoor Zanglust uit Nij megen en aan een mannenkoor uit België. De deelname was quantitatief zeer gering. De helft van de in het programmaboekje vermelde koren verscheen niet. KORFBAL Het eerste 12-tal van de Waspikse datnes- korfbalclub Amicitia verloor in Diessen met 4-1 van DSV. Amicitia 2 versloeg DSV 2 met 3 - 1 VOORJAARSKERMIS De driedaagse voorjaarskermis, georga niseerd t.b.v. het uniformencomité Harmo nie heeft een rustig en plezierig verloop ge had. Rustig, vooral zaterdag en zondag, toen het „najaarsweer" niet bepaald bevor derlijk was voor een grote belangstelling op deze voorjaarskermis. Maandag 2e Pink sterdag was de belangstelling voor de di verse attracties op het kermisterrein bedui dend groter. Strubbelingen, in welke vorm dan ook, deden zich zover ons bekend, ner gens voor. Het festijn werd zaterdag door de harmonie geopend. VOETBAL Waspik - Jong Brabant 4-1 V/aspik is kennelijk van plan de com petitie goed af te sluiten. In een van dc laatste wedstrijden van dit seizoen versloeg het eerste elftal op 2e Pinksterdag voor eigen publiek het bezoekende Jong Brabant met 4-1. De rust was ingegaan met 3-1. De doelpunten in de eerste helft werden ge scoord door Piet Schellekens (uit een vrije trap), Cor Roos en Piet van Tilborgh. Bij de stand 2-0 kwam Jong Brabant letter lijk tot. een doeltreffende tegenaktie, 2-1. Het 3e doelpunt voor de thuisclub van Piet van Tilborgh maakte echter spoedig 'n einde aan eventueel gerezen illusies bij de gasten. Na rust bracht Willy Vervoort de stand op 4-1. PRINSES IRENE KOMT DOOR LOON OP ZAND Als H. K. H. Prinses Irene diverse Bra- bantese steden en dorpen zal bezoeken, zal zij, alvorens zij in Tilburg arriveert, door ons dorp komen vanuit richting Kaatsheu vel. De beide harmonieën zullen om pl.m. 11 uur in de Kerkstraat worden opgesteld om H.K.H. bij haar doortocht te begroeten. Misschien sluiten daarbij nog anderen aan, doch een volledig programma is niet uitgegeven. Weest allen tijdig present en tooit U met oranje of rood-wit-blauw. AGENDA Doktersdienst Zondag 28 mei zal de dienst van Dr. de Vries worden waargenomen door Dr. Raaymaakers, Hoofdstraat 68a, Kaats heuvel. Tel. 04167-2050. Zaa' parochiehuis Dinsdag 30 mei en donderdag 1 juni ont spanning bejaarden, 14.30 uur. Zaal Vermeulen Zondag 28 mei bal m.m.v. The Janssens uit Dongen, 7 uur. Woensdag 31 mei 6.30 uur ledenvergade ring Coop. Boerenleenbank. BALLETVOORSTELLING Op zaterdag 3 juni a.s. zullen leerlingen uit Drunen en Waalwijk van de Balletschool Dorothy Vasseur des middag om 4 uur in de Hoge braken een balletkindervoorstel ling geven. DOKTERSDIENST Zaterdag en zondag zal de praktijk van dokter H. Winkelman alhier worden waar genomen door dokter K. van Tuyn, Rozen straat 48, Kaatsheuvel, tel. 04167 - 2006. KERKDIENSTEN ZONDAG 28 MEI 1961 Ned. Herv. Kerk 9.30 uur en 2.30 uur Ds. P. J. Bos. Geref. Kerk 9.30 en 3 uur Ds. A. J. Stolte van Al- blasserdam. CONCOURSSUCCES 'T ROZEKNOPJE Zoals reeds eerder in dit blad is vermeld, nam de Gem. Zangver. 't Rozeknopje al- bier j.l. maandag (2e Pinksterdag) deel aan het internationaal zangconcours uitgeschre ven door Vughts gemengd koor Cum Laude. Onder de deskundige leiding van de direc teur de heer J. van Gestel had men ingestu deerd het verplicht werk O Villanella van A. Willaert, terwijl de vereniging als vrij werk had gekozen Exsultate justi van Th. L. a Viadana. De laatste maanden heeft 't Rozeknopje hard gestudeerd op deze beide werken. Men had zich voorgenomen om te trachten met 'n goed resultaat van het concours te Vught naar Capelle terug te keren. En wat be reikt kan worden onder goede leiding en 't steeds tijdig en trouw ter repetitie komen, is jl. maandag wel gebleken. Met 351 pun ten wist de Rozeknop een le prijs te beha len. Over het verplichte werk schreef de jury: Goed gezongen. Goed van opvatting en goe de muzikale toon. Mooie stemverdeling, wars van show en zonder overdrijving. Het koor ligt de dirigent in de hand en reageert goed op zijn intenties. Wat betreft het vrije werk was het oor deel der jury: Zeer secuur werk DTfTrA1 tuur nauwgezet gevolgd. Ritmisch kend. De stacato's blij en puntir uit. De jury was ook vél Inf over d n4.~i \r_ QulftÉl i.„ Qp 4 de heer van Gestel. Men schreeTo?! dirigent heeft beslist heel wat in zij?" Te ongeveer 6 uur werd de ufol kend gemaakt en het laat zich y dat koor en dirigent zeer verheugd over deze prestatie. Ook het bestaGj zeer verheugd met dit bereikte De voorzitter Dr. Gerlach sprak da woorden van dank tot directeur Bt<' voor het behaalde succes en hoopt in use militai in de toekomst ook met dezelfde'anim "j gaan studeren zoals dat tot nu toe schied. Gaarne spreken wij van deze hoop uit, dat het Rozeknopje stecul zal komen op de muzikale ladder en men de plaats van vroeger weer zal ken op zanggebied. Doch dit kan da alleen bereikt worden indien men tro^lrlging I»t Jffl «ewo: h jonvooi-1 «ten trouwt repetities bezoekt. Zij die lid wensen te den kunnen zich aanmelden bij het en op donderdagavond bij de directeur dens de repetitie. BIJDRAGE VOOR DORPSHUIS. Het bestuur der stichting Sprang-Capelle heeft van de voorzitterd« motorclub Marijke alhier een bedrag 0 vangen ad f 400. -zijnde op net, brengst van de op 3 april j.l. gellotJ. orientermgsrit. Voorwaar een loffelijke Het bestuur is de motorclub Marijke t zeerste dankbaar voor deze medevcrh* UITSLAG AANBESTEDING Ten gemeentehuize van Sprang-Carf had j.l. vrijdag de aanbeesteding plaats,, de bouw van 12 en 16 woningen. Dei slag was als volgt 12 woningen: A. H. Willemsz, Sm> Capelle f 192.450; J. v. d. Heuvel fi f 216.000; Lips, Tilburg f 191.600' J Hoefnagel, Sprang-Capelle f 173.66?' 16 woningen: A. H. Willemsz, f255 J. v. d Heuvel f 256.000; Lips f25j3 A. Hoefnagel f 231.573. De gunning is aangehouden. DE LUCHTVAART De P.V. De Luchtvaart, gevestigd in café De Witte Brug alhier, hield j.l. zondag ee wedvlucht vanuit Noyon, afstand 274 h De uitslag was als volgt G. Treffers 36; A Klootwijk 2 31 8, 13, 22; B Pols 4, 18, 25, 39; M v'd& liën 5, 10; H v Campen 7; A v Oattedu 9; P v Raamsdonk 11, 19, 20, 21, 28 H Verduijn 12, 24, 34; H v Cam"»' 14, 32; M v Peer 15, 30; E Haverhals li H Dalmaijer 17, 27, 31; C Blok 23, P Nieuwenhuizen 26, 37, 41; F Huijps 2j J Nieuwenhuizen 33, 35. A.s. zondag «j een wedvlucht gehouden vanuit Corbeil j stand 389 km. Geniet dubbel van de zon in een gezellige Komt U rustig even kijken I MARKT 17 DEN BOSCH TEL. 37073 E&ttBN I Sftv baft Zendt steeds tijdig uw advertenties i

Echo van het Zuiden | 1961 | | pagina 14