WAALWIJK. Heusden 6 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 5 JUNI 1961 Loon op Zand Uno Animo Duivensport OP VERZOEK VAN DUIZENDEN: NU OPNIEUW DE BIJ F 1.25 20 MERKJES 1 KUSSENSLOOP OF 2 FLEURIGE THEEDOEKEN agenda ,J Uno Animo 3Viola 31 In een zenuwachtig gespeelde wedstrijd is het Uno 3 gelukt de tweede promotiewedstrijd te win nen. Onze jongens zullen nu te gen deze ploeg uit Alphen een be slissingswedstrijd moeten spelpn (waarschijnlijk op het Sarto-ter- rein) voor de promotie naar de 2e klas van de Brab. Bond. Reeds direct na het beginsig- naal gingen onze jongens in de aanval en na een kwartier spelen was het linksbuiten G. Jansen die met een prachtig schot een goede voorzet van J. v. Loon op de juis te manier afwerkte, 1-0. Daarna golfde het spel van doel tot doel en men zocht het vooral in lange passes. Tegen de rust kwam Vio la sterker opzetten en in deze pe riode kwam de gelijkmaker. Uit een prachtige throughpass gaf de Viola midvoor de Uno doelman Beerens geen schijn van kans 1-1. Met deze stand ging de rust in. Na de hervatting kregen we ongeveer hetzelfde spelbeeld te zien. Langzaamaan kreeg Uno 3 een klein overwicht, waaruit en kele precaire situaties voor het Viola doel ontstonden. In de 15e minuut kreeg rechtsbuiten Roes tenberg een prachtige kans, maar zijn uitstekend schot werd door de deklat gekeerd. Even later schoot A. v. Noye uit een moei lijke hoek net naast. Maar in de 25e minuut gebeurde het dan. Roestenberg, die goed doorgebro ken was, werd in het strafschop gebied ten val gebracht. De arbi ter was vast in zijn beslissing: penalty. Tot driemaal toe moest A. v. Noye aanleggen om deze strafschop in een doelpunt te kunnen omzetten, daar de Viola doelman steeds te vroeg naar vo ren sprong, 2-1. De wedstrijd kreeg hierdoor een ruw en on vriendelijk karakter, doch de scheidsrechter hield de teugels strak in handen. Vijf minuten voor het einde stelde H. Steer (ingevallen voor de geblesseerde Roestenberg) de zege veilig door uit een goede voorzet van A. van Noye eerstes de viola stopper te omspelen en daarna de doelman geen schijn van kans te geven, 3-1. Deze zege was geheel'en al verdiend, daar onze jongens een beter partij voetbal speelden dan de Alphenaren. J unioren -nieuws. Sarto AUno Animo A 4-3 In een harde en dikwijls unfai re wedstrijd, waarin scheidsrech ter A. Zebregts faalde, heeft onze A jeugd het onderspit moeten delven tegen Sarto A. Reeds in de eerste minuut nam Sarto de lei ding door een schot van de in buitenspelpositie staande mid voor, 1-0. Vijf minuten later was de stand reeds 2-0 door 'n prach tige kopbal van de Sarto links binnen. Onze jongens gingen de zaken nu steviger aanpakken en het was Moonen die uit een goe de voorzet de stand op 2-1 bracht. Net voor rust bracht Jansen met een ver schot de beide ploegen weer op gelijke voet 22. Direct na de rust nam Uno de leiding weer door een doelpunt van linksbuiten Moonen, 2-3. On ze jeugd hield daarna dapper stand; vooral stopper J. v. d. Ven speelde een uitstekende partij voetbal. Toen de Uno achterhoe de voor buitenspel bleef staan, scoorde de Sarto linksbuiten de gelijkmaker. Hoe men ook pro testeerde, niets mocht baten en Sarto kwam zelfs nog op 4-3 door eveneens een zuiver buitenspel- doelpunt van de Sarto midvoor. Zo verloor onze A jeugd zeer onfortuinlijk, zodat de reis naar W ychen door de uitermate slecht leidende scheidsrechter geen doorgang mocht vinden. A.s. woensdag ontmoet men Sarto weer en zullen onze jon gens nog een kans hebben om naar de Brabantse kampioen schappen te gaan. Succes Afdeling B Aveha 5 4 1 0 9 Coöperatie 5 2 2 1 6 Fedra 4 2 1 1 5 Troked 4 2 1 1 5 Pulles v. Gerwe/Rosé 5 2 1 2 5 La Reine 5 1 3 1 5 Schapendonk 5 1 3 1 5 Landis Gyr 5 1 2 2 4 Amstel 5 0 2 3 2 v. Wees 5 1 0 4 2 VOORNAAMSTE SPORTGEBEURTENISSEN Alkmaar degradeert naar eerste divisie. 1 NEC speelt promotiewedstrijden. 1 Elinkwijk speelt degradatiewed strijden. 1 Hilversum promoveert naar eer ste divisie. Amateurvoetbal Sportclub Emma (Treebeek) kampioen le klas D. Hoensbroek en Brabantia spelen „beslissing" om laatste plaats. Borne (le klas B) degradeert. Wim van Est wint Bordeaux Parijs. Rhoda korfbalkampioen hoofd klasse A. Zwemnederlaag in Cardiff. Gerard Wesseling amateurkam pioen op de weg. Biljarttitel 47/2 voor Piet van de Pol. (Volkskr.) Concours vanuit Noijon Los om 9 uur; eerste duif om 1.4.5 uur. A. v. Huiten 1, 3; C. v. Gelder la; F. Schoemans jr. 2; H. Pullens 4, 16, 20, 43; P. L. Pullens 5; M. Ver hulst 6, 14, 22, 24, 36, 39, 52; Kramer 7, 40, 41; Hamers 8; J. v. Schaijk 9, 32; de Man 10, 48; K. v. Gelder 11; W. v. d. Gouw 9a; H. Schaefer 13, 44, 47; de Ronde 15; J. Timmermans 17, 28; C. Verhulst 18, 27; Groeneveld 19, 23, 49; A. v. Hilst 21; Schaafstra 25; Schilders 26, 46; A. Leijtens 29; Jos Pas 30, 37, 54; v. Onzenoord 31; v. Bladel 33; Duivekamp 34; Sars 35; Boot 38, 45; v. d. Heuvel 42; de Leijer 50; Knippels 51; H. v. Boxtel 53. DE POSTDUIF WAALWIJK Concours vanuit Angouleme Eerste duif zaterdag 20.46.05 uur. J. J. Timmermans 1; J. Verwiel 2. Zondag: M. Verhulst 3, 4, 7; Brok ken 5; Duivekamp 6, 8; M. Leijtens 9; v. Bokhoven 10; A. v. Huiten 11; C. Verhulst 12, 15; J. Verwiel 13. HOOGEVAART De P.V. Nooit Gedacht, gevestigd bij de heer C. v. Tilborgh op de Hogevaart, hield zaterdag een wed vlucht vanaf St. Denis; afstand 361 km. Gelost om 9 uur. De eerste duif werd geconstateerd om 2.37.50; laat ste duif om 3.31.20. De prijzen wer den als volgt behaald: A. Spuibroek 1, 18, 52; J. Sterrenburg 2, 43, 63; H. Broks 3, 11, 32, 66; J. v. Zeist 4, 5, 23, 35; A. J. Ophorst 6, 17, 34; G. Rosenbrand 7, 58, 69; F. Tactor 8, 31, 67; C. Verhagen 9, 59; C. van Tilborgh 10, 14, 29, 48; Gebr. v. Oss 12, 38; H. Vos 13, 16, 24, 41, 42, 61, 70; H. v. Zeist 15; A. Snaphaan 19, 20, 26; H. Verduin 21, 25; Alb. van Zeist 22; W. Nieuwenhuizen 27, 44; J. Pols 40; L. Kemmeren 28, 50; C. Broeks 30; P. de Meter 33, 56, 64; Lamb. Vos 36; A. v. Campen 37; M. Treffers 39, 57; L. de Louw 45; H. de Jong 46; A. Florijn 47, 53; A. v. Tiggelen 49; Tinus de Jong 51; E. Braspenning 54, 55; M. Blok 60; A. v. d. Schans 62, 65; D. v. d. Schans 69. A.s. dinsdagavond inmanden voor Chateauroux tussen 8-9 u. en don derdagavond inmanden voor Pont St. Maxence tussen 79 uur. sport meer bekendheid heeft ge geven. De heer Brouwer twijfelt er niet aan of de belangstelling voor de krachtsport zal door dit eclatante succes in Waalwijk zeer zeker toenemen, hetgeen hij van harte hoopt. Het volgende punt van de agen da betrof een bespreking van de agenda der bondsvergadering die op 25 juni a.s. te Utrecht zal wor den gehouden en tijdens welke de prijzen van het kampioenschap zullen worden uitgereikt. Tot af gevaardigde van de WKV werd met algemene stemmen gekozen de voorzitter dhr. P. Brouwer. Verder werd besloten een do nateursactie op touw te zetten, die gezien het grote succes der vereniging zeer zeker grote kans van slagen, heeft. Hierna sloot de voorzitter met een opwekkend woord deze vruchtbare jaarvergadering. Het bestuur hield daarna in verband met het behaalde kampioenschap van Nederland een receptie. Zeer velen kwamen 't bestuur en* het kampioensvijftal geluk wensen met het behaalde succes in het afgelopen seizoen, speciaal met het behalen van het kampi oenschap van Nederland. Er wer den zeer waarderende woorden gesproken tot de WKV en de voorzitter wist alle sprekers op de hem eigen sympathieke wijze te beantwoorden. Verder waren er een aantal bloemstukken, w.o. van de vereniging Waalwijks Be lang. Op ondubbelzinnige wijze is gebleken dat de WKV reeds veel sympathie geniet, doch deze jon gens verdienen niet alleen deze sympathie, doch tevens de daad werkelijke steun van de velen die de sport een warm hart toedra gen. toch was aangekondigd dat er voor elke deelnemer een prijsje was; 46 deelnemers vingen vis, wat ongeveer 1 op 3 betekent. Hoewel het concoursterrein wat eenzaam gelegen was, was er tamelijk veel belangstelling. De nieuw aangelegde weg langs het Oude Maasje is een prima verbe tering, ook om ons viswater aan de zuiderkant te bereiken. Dit is bepaald mede de oorzaak van de lange file auto's, scooters, brom mers en rijwielen, een Ivennedy- ontvangst waardig, wat op zich al de gezelligheid van het con cours verhoogde. De vis deelde daarin niet mee en hen liet het aas „koud", de uitslag bewees dit. Onder leiding van de hoofd controleur Rochus de Ruijter werden slechts 150 visjes ver schalkt, wat zeker niet aan die leiding lag. De vangst was onder verdeeld in 89 bovenmaatse en 61 ondermaatse. Naar Bartjens om gerekend, bedraagt dit iets meer dan 1 visje per deelnemer, al vin gen er 89 „bot". Maar direct om de vis en/of prijs mocht het niet gaan, wel om het doel, om kame raadschap en onderlinge ver standhoudingen te verstevigen of te verbeteren. Waar mensen zijn, is er altijd „verschil" van me ning en daar vallen wij dus niet buiten, als hengelaars tenminste nog tot mensen kunnen worden gerekend. De toekomst zal leren of aan dat doel beantwoord is. De feestavond in het zeer ge zellige clublokaal bij Jan de Nijs, waarop tevens de prijsuitreiking plaats vond onder de mooie en opgewekte tonen der blaas- en zetpartijen van het K.R.O.-orkest onder leiding van Wim van dei- Velden, was weliswaar niet zo goed bezet als vorige jaren, maar minder gezellig was het zeker badhanddoek Radion OF NAAR KEUZE BEDRIJFS- EN ZOMERAVOND VOETBAL WAALWIJK Uitslagen gespeelde wedstrijden: 3—1 4—1 5—2 1—1 1—0 3—1 6—1 5—1 TrokedAmstel Aveha—Pulles v. Gerwe/Rosé GlobeSchuwer CoöperatieLa Reine Blok van HeijstPrincess SchapendonkLandis Gyr Fedrav. Wees VerhulstAnita GESLAAGD Op 3 juni slaagden te Made voor het aldaar gehouden prac- tijdexamen Machineschrijven on derstaande candidaten: De dames Neeltje Reuvers en Corry v. Drongelen, beiden uit Waalwijk; Cocky Molenschot uit Kaatsheuvel; Adri de Peuter uit Meeuwen; en de heren Ad van Ommeren, Piet v. Drunen en Piet 't Hooft allen uit Sprang-Capelle. Geslaagden genoten hun oplei ding bij de heer L. van de Leur, Grotestraat 238, Waalwijk. WAALWIJK BELEEFDE INDRUKWEKKEND DEVOTE EN GOED GEORGANISEERDE PROCESSIE Programma voor deze week: Terrein R.W.B.: maandag 5 juni 6.30 uur La ReineAmstel maandag 5 juni 7.30 uur PrincessGlobe dinsdag 6 juni 6.30 uur SchapendonkAveha dinsdag 6 juni 7.30 uur Coöperatie-Pulles v. Gerwe/Rosé Terrein Baardwijk; dinsdag 6 juni 6.30 uur Trokedv. Wees dinsdag 6 juni 7.30 uur V erhulstSchuwer vrijdag 9 juni 6.30 uur Landis GyrFedra vrijdag 9 juni 7.30 uur Blok v. HeijstAnita Competitiestanden Afdeling A Globe 5 4 10 9 Verhulst 5 3 117 Blok van Heijst 5 2 12 5 Schuwer 5 2 12 5 Anita 5 12 2 4 Princess 5 0 0 5 0 Begunstigd door bizonder goed weer, hield ook dit jaar Waalwijk op de eerste zondag na Sacra mentsdag de weer perfect geor ganiseerde sacramentsprocessie, die in alle opzichten uitstekend verlopen is en de eerbied voor het H. Sacrament op luisterrijke wijze in het openbaar heeft ver toond en levendig gehouden en waarvan wij in ons vorig num mer reeds uitvoerig op belangrij ke punten zijn teruggekomen. De stoet, welke uit niet min der dan 27 groepen bestond, die alle getuigden van devote gods vrucht, startte om pl.m. kwart voor drie via de Loeffstraat, Laageinde, Hoekeinde en Grote straat naar het Raadhuisplein, alwaar het plechtig sluitingslof onder een intensieve deelname van de zijde van de gelovigen plaats vond. Kapelaan C A. Meeuwissen hield tijdens het Lof een korte toespraak, terwijl een gemengd koor de verschillende gezangen uitvoerde. Een bijzonder woord van lof en waardering voor de organisato ren en medewerkers aan de Sa cramentsprocessie is zeer zeker wel op zijn plaats, gezien het enorme werk, dat verricht is tij dens de voorbereiding en ook tij dens de processie zelf. De vele uren die men van zijn vrije tijd heeft opgeofferd, zijn echter o.i. wel degelijk met gulle hand be loond, niet alleen door de onver wachte wending van het weer maar tevens ook door de belang stelling, die van de zijde van de gehele bevolking van Waalwijk werd getoond, en in het bijzonder een intensievere deelname, welke tijdens de gezangen onder het Lof ten volle tot uiting kwam. Naast de deelname van de geestelijke en wereldlijke autori teiten bevonden zich ook afvaar digingen en groepen op het ge bied van onderwijsinstellingen, jeugdverenigingen, sport- en vak organisaties en uiteraard ook ve le gelovigen bij de stoet, die ook in 1961 de Waalwijkse Sacra mentsprocessie een waardige, in drukwekkende en zinvolle tint hebben gegeven ter ere van Chris tus in het H. Sacrament. WAALWIJKSE KRACHTSPORTVERENIGING Jaarvergadering en huldiging kampioensvijftal. Zondag 4 juni hield de Waal wijkse Krachtsportvereniging die onlangs het kampioenschap van Nederland op haar naam bracht, in haar clublokaal bij de heer It. v. Helvoirt aan de Putstraat, een jaarvergadering onder lei ding van de voorzitter, de heer P. Brouwer. Deze begon met alle le den welkom te heten, om daarna het woord te richten tot het vijf tal van de WKV, dat na de laat ste gewonnen wedstrijd tegen Hercules uit Nijmegen het kam pioenschap van Nederland heeft behaald. Een prestatie, aldus de voorzitter, waarop de WKV trots kan zijn, temeer nog, omdat voor de laatste twee wedstrijden een invaller moest worden ingezet om het lid Ad v. d. Wiel, kampi oen van Nederland in de klasse vedergewicht te vervangen. Een zware opgave, die echter door het lid van de WKV dhr. H. Bruur- mijn, op zeer te loven wijze werd opgelost Deze jonge athleet heelt aan de in hem gestelde ver wachtingen meer dan voldaan en zijn aandeel in het behalen van 't kampioenschap van Nederland is van grote betekenis gebleken. De overige leden van 't kampioens vijftal hebben allen, zonder uit zondering, gestreden voor wat ze waard zijn, ondanks het feit dat in de laatste wedstrijd o.a. A. Heesters en H. Wij limans nog wat last hadden van blessures. Thans echter is het kampioen schap van Nederland behaald, na een vijfjarig bestaan der vereni ging. Een eerste lustrum dat met gouden letters in de annalen der WKV zal kunnen worden opgete kend. De- voorzitter wenste het vijftal geluk met het grote be haalde succes en hoopte dat alle leden van de WKV een voorbeeld zullen nemen aan dit kampioens vijftal, dat op zo'n eminente wij ze de kleuren van Waalwijk op krachtsportgebied heeft hoog ge houden en daardoor deze mooie HARRY WIJKMANS UIT WAALWIJK POLITIEKAMPI OEN JUDO BRUINE EN ZWARTE BAND Bij de landelijke politieliampi- oenschappen, die te Amersfoort in de afgelopen week zijn gehou den en waaraan werd deelgeno men door gemeente- en rijkspo litie en door de Koninklijke ma rechaussee, wist onze stadgenoot de heer Harry Wijkmans, thans dienende bij de Brigade der Kon. Marechaussee te Roosendaal, het kampioenschap van Nederland te behalen in judo categorie bruine en zwarte band. De heer Wijk mans is tevens een der actiefste leden van de Waalwijkse Kracht- sportvereniging en was een der vijl, die het kampioensschap van Nederland van.de WKV behaal- de. Een sportman in de ware zin des woords. K.A.J.-DRUMBAND TWEEDE PRIJS Op het ter gelegenheid van het lo-jarig bestaan van de Praesus van Nispenband te Amsterdam gehouden concours, behaalde j.l. zondag de KAJ-drumband alhier een eervolle tweede prijs. De jury bestond uit de heren A. van' Ve- luwen, Jansen en Smits, welke laatste als invaller fungeerde. Hoewel men een klein beetje ge rekend had op een eerste prijs mag deze tweede prijs toch als een niet geringe prestatie gezien worden, daar slechts drie corpsen in de eerste prijzen vielen. Door de leden van de drum band zelf werd 's avonds aan de heer Burmanje een tambour- maitre-bandelier aangeboden als dank voor de vele verdiensten, die de heer Burmanje door zijn grote activiteiten wel ten zeerste heeft verdiend en hetgeen hij dan ook ten zeerste apprecieerde. Aan het concours werd deelge nomen door een 18-tal corpsen. Op korte termijn zal de KAJ- drumband tevens overgaan tot uitbreiding en wel tot 8 jacht hoorns. niet, wat later wel bleek, toen de politie met knots en sabel, zonder bloedvloeien, de voilhardende feestschare in het kleine uurtje moest uitdrijven. Onder leiding van voorzitter Blom vond de prijsuitreiking plaats. Er tussendoor werd de gladde vloer direct veel eer aan gedaan en de dorstige kelen (hengelen maakt dorstig en wat bleek er een dorst te zijn), wer den door het vlug bedienend per soneel van Jan de Nijs gelaafd, zij het met de traditionele 15 pro cent. Al met al was het geheel voor herhaling vatbaar. Mede door het juiste en rustige, optre den van onze deurcontroleur kwamen geen ongewenste gasten de orde verstoren. Bekerhouder, koningsvisser 1961 en le prijswinnaar werd het lid B. Lemmens, Tilburg, met 1 ge vangen vis boven - en gevangen visjes onder de maat; 2e werd M. Sulsters, Waalwijk, met 4 bo ven- en 2 ondermaatse; 3e werd W. Kleine met 3 boven- en 2 on dermaatse; 4e L. Both te Sprang- Capelle met 3 bovenmaatse; 5e C. v. d. Rijt, Tilburg, met 2 boven- en 3 ondermaatse, respectievelijk met 89, 71, 56 en 50 punten, tér- wijl de koningsvisser 38 punten verzamelde. Voor bekerhouder en lionings- yisser was bepaald, dat hiervoor in aanmerking kwam hij, die het grootste aantal vis ving. Daarna kwamen de hoogste puntenver- zamelaars aan bod. Dit voor „cij feraars", die menen dat de man met 89 punten „de baas" zou zijn. Nu zijn de klaterende en snate rende feeststemmen weer ver stomd en hopen we dat in het verloop van het seizoen de vis maar hijten of zuigen wil. Hoog de vissport, meldt u daarbij aan. MATTENKLOPPERS I KAMPIOEN heren alle succes toe bij de ko mende, selectie- en promotiewert" strijden. cu" Ter bevordering van 't spelnPii van onze tennisclub „De Matten kloppers zou het zeer belangrijk zijn dat het le team het volgen jaar in de 3e klasse zou nioarn spelen. Ook voor de belansste lenden van mooie wedstrijden zou zulk een feit toe te juichen BROMFIETSER BIJ PASSEREN GEGREPEN Toen de bromfietser A. G. uit Sprang-Capelle j.l. donderdaa enige wielrijders wilde passeren werd hij door een achterop ko mende bestelauto, bestuurd door de heer M. B. uit Hoornaar, in de flank aangereden, daar deze ge lijktijdig wilde voorbijrijden A G. maakte hierbij een fünL smak over het wegdek, waarhii hij een flinke hoofdwond en een gebroken sleutelbeen opliep. Dr van Daal verleende de eerste hulp, waarna G. naar het zieken huis vervoerd moest worden Het ongeluk vond plaats in de Grote straat. BROMFIETSER SLIPTE BII INHALEN Toen vrijdagavond in de Grote straat de bromfietser H. J. B. uit Raamsdonksveer enige wielrij ders wilde passeren, moest hij af remmen wegens een hem tege moet komende personenwagen welke bestuurd werd door P. dé W. alhier. Bij deze manoeuvre raakte de bromfiets aan 't slin- pen met als gevolg, dat de W on het linker wegdek geraakte. De personenwagen kon een botsing toen echter niet meer vermijden Er deden zich geen persoonlijké letsels voor, doch de materiële schade was aanzienlijk. PLOTSELING FIETSPAD VERLATEN Een aanrijding, waarbij de ma teriele schade vrij groot was deed zich voor op de Langstraat- weg nabij de Baardwijkse brug De bromfietser A. A. K. uit Hem den begaf zich plotseling op de weg met de bedoeling om over te steken. Naar zijn verklaring la ter wilde hij in het geheel'niet zijn weg bekorten en wist hij ei- geniijk niet hoe hij op de weg ee- komen was. Bij het oversteken echter werd K. door een uit oos telijke richting komende perso nenauto, bestuurd door J. van 0 uit Raamsdonk geschept. Hoewel zich geen persoonlijke ongevallen vooi deden, werden beide voertui gen danig beschadigd. GEVONDEN EN VERLOREN Gevonden Handpomp; paar baskettbal- schoenen; duimstok; kerkboek je; paar handschoenen; heren polshorloge; twee steppen; bril in etui; loonzakje met inhoud; zwiktang en brilmontuur. Verloren: Vulpen; halskettinkje; twee damesportemonnaies; 2 zwem abonnementen; 3 bankbiljetten van 2.50; een bankbiljet van J ^5.gouden kettinkje; knip- kaart; damespolshorloge; zilve ren rozenkrans en meisjesjas. Maandag. Musis Sacrum 8 uur: „Opmars der Tartaren", 14 jaar. Luxor 8 uur: „De zwarte rid der 14 jaar. Dezelfde voorstellingen woens dag 7 juni om 8 uur. Dinsdag 7 uur en woensdag 2.30 en 7 uur openbare lessen R.K. Huishoudschool. Donderdag. Hotel Moonen 8 uur: vergade ring der Vereniging van Postze gelverzamelaars „De Langstraat e.o. Dinsdag 8.30 uur bestuursver gadering Oefening en Vermaak in De Twee Kolommen. Woensdag 8 uur repetitie da meskoor Oefening en Vermaak in De Twee Kolommen. Zondag 12 uur repetitie man nenkoor Oefening en Vermaak. „VISSCHERSLUST" Begunstigd door weer, wind en water hield „Visscherslust" het jaarlijks onderling visconcours in het Oude Maasje over de Maas. Of de datum 3 juni fataal was, t pas geopende visseizoen (waar elke hengelaar met smart na de paartijd op wacht)de oorzaak was, is niet door een deskundige commissie van onderzoek te ach terhalen, vast staat dat de vis maar weinig beet in de voorge hangen diverse aasjes. Van de 148 aangemelde leden kwamen er 128 op, hoewel er Gisteren speelde het jeugdteam Mattenkloppers II thuis de zeer belangrijke wedstrijd tegen Kam- pina uit Boxtel. Mocht deze wed strijd gewonnen worden, dan was het tweede team kampioen van de 5e klasse. De wedstrijd werd echter met 3-5 verloren. Jammer voor deze ploeg van jonge speel sters en spelers. Volgend jaar beter. Door een overwinning met 7-1 op Waranda 1, Oösterhout werd het le team echter wel kampioen van de 4e klasse. Proficiat, da mes en heren. Het team was ge durende deze competitie als volgt samengesteld: De heren A. van Heijst en A. Schilders en de da- !I mes mevr. C. Mekel-Paffen, mej. M. Pullens en mej. B. v. Laarho ven. Wij wensen deze dames en Collecte-opbrengst. De alhier gehouden Emma- bloem-collecte heeft opgebracht 61.65. Na Parijs is Kennedy en echt genote doorgereisd naar Wenen, waar Kroetsjef de vorige dag per terein uit Praag was' aangeko men. De ontvangst te Wenen was zeer enthousiast, wat van Kroetsjef niet gezegd kan wor den. Spoedig na aankomst haddèn de twee machthebbers een on derhoud van een paar uur en de volgende dag zijn ze liefst zeven uur bijeen geweest en hebben, zoals de mededeling luidt, alle hangende kwesties besjoroken en het onderhoud is zeer nuttig ge weest, wordt er bijgevoegd. Meer komen we niet te weten tot dusverre en het lijkt dat bei den hun standpunt hebben dui delijk gemaakt, verdedigd en daaraan vastgehouden, Kennedy is naar Londen ver trokken en Kroetsjef is naar Moskou teruggekeerd. 1ZILV (AN P t (ij latei volgen band n j van St. Joz' (adat v ttitie z op zat< 1 uur Jozef t beden iêngesti it, door regie a jeren v wordt ide hei )p zone j en 8.4 arondei ide pai ivoor ir de F ft gesc Ita 9.55 tilaris d saars a arna or suit di is wore itie var Verhoe ht, L. V Beek bel zan sm Sa rtolucci imunic i dignr igezor in de ri 10 uur «ieën r iris eei iplein. )m 6 ui ihet r huldig lats he' ihet f« stgesch tden a£ tend d; rachie Jen de nwezig het r omst ïnheid te fel Maande ig van noemd al opg er tek goedin Op dor iciale i ïderen isis er mene I ir de j is v gevorr leritus- sester i de Co. lagers, eenberj samen «zittei ris J. v. laan v. A. ioenm, Natuur voor c rnste dc ag uit XEDE argde Braba Afgeloj (derlan it voc st-Bre Onder 6 mae •i boor schip J. li iden z v. Set met e lats w Aan bc rgden ipsters ui sche Gicha i. ten Eooy: mishei ve «ht ir iant ei eve vi o een tek. De eei ihoonh mkoms »ast i *p, r misteri idam b '1, hee it all 1 dat 'brak, •visor wd, v ee best cstvrei «■En stdag iarvar ®de i sar vo %e «zij i af "oen; (er r

Echo van het Zuiden | 1961 | | pagina 6