WAALWIJK wuLa acjboeL voor het hetere bont de beste wak WASPIK Een rare wereld 1 Zeer geslaagd Unischoen- voetbaltoernooi 1961 DE ECHO VAN HET ZUIDEN ^AN MAANDAG 28 AUG. 1961 Voor geslaagd het diploma kinderver- 7orgster slaagde,o.m. onze stad genote mej. Marianne Vloemans n aenoot haar opleiding in het ril Kleuterhuis „Krabbenbos sen" te Rijsbergen. tWEE NIEUWE LEERKRACH TEN VOOR OPENBARE LAGERE SCHOOL In een slechts tien minuten durende vergadering heeft de ge- als j» eenteraad donderdagavond twee j i en we leerkrachten aan de it I t onenbare lagere school benoemd. M Het zijn de heren J. R. Rolandus •ir, verte!' iLedoorn (31) uit Amerongen, •J- Z° 15 van de 16 uitgebrachte stemmen op zich verenigde, en L*. Eröeer (25.) uit Geleen die met al gemene stemmen benoemd werd. Verder verleende de raad mede werking tot een bedrag van 30.000.aan de St. Michael- nloschool voor de aankoop van meubilair en het treffen van ver dere voorzieningen ten behoeve van de inrichting van 't nieuwe schoolgebouw. Ten slotte werd het maximum bedrag dat door b. en w. aan kas geld kan worden opgenomen in Hp maanden augustus, september ókt vastgesteld op 3.200.000. dagen dat normaal in een seizoen mag worden verwacht, zijn we wel heel ver afgebleven. Het zijn er hoogstens 4 a 5 geweest. Toch heeft het gemeentelijk zwembad „Het Hoefsven op het ogenblik al meer bezoekers gehad dan in het vorige hele seizoen, namelijk 147.000 tegen 140.000 in 1960. Het aantal enkelvoudige entrées heeft tot nu toe het dubbele bedragen van het vorig jaar: 35.000 tegen 17.000. Hieruit blijkt dat het be zoek van mensen buiten Waal wijk dit jaar veel groter geweest is dan in het afgelopen jaar. Het grootste aantal bezoekers werd uiteraard geboekt in de eer ste dagen van juli, toen een vleug echte zomer duizenden mensen naar het water heeft gelokt. Ondanks het niet onredelijke bezoek is deze zomer voor ons zwembad een strop geweest want de ontvangsten zijn onder die var het vorig jaar gebleven. Dit ver schil ligt in de'dit jaar ingevoer de wijziging van het abonnemen tentarief. Tegen alle verwachting in ho pen we dan maar dat september nog iets goed zal maken. „OEFENING EN VERMAAK" "NAAR ANTWERPEN" De Liedertafel „Oefening en Vermaak" zal op zondag 3 sept. a.s. deelnemen aan het jaarlijks te Antwerpen plaats hebbende Bestendig Festival. Aan dit festival wordt telken iare door koren uit België, Duits land en Nederland deelgenomen en elk koor heeft kans op een van de vele aantrekkelijke geld prijzen welke door het gemeente bestuur van Antwerpen voor dit festival beschikbaar worden ge steld. Daarnaast is de deelname aan dit festival voor de diverse koren een aantrekkelijk uitstapje en ook „Oefening en Vermaak" hoopt er een prettige en gezellige dag van te maken. Het gezelschap vertrekt zondag morgen om 8.15 uur vanaf Mul- ders-Sars aan de Irenestraat en hoopt om 10.30 uur in Antwer pen te arriveren, waar van 11 tot 12 uur zal worden geconcerteerd. Om 12.15 uur vertrekt men naar Mechelen, waar de maaltijd zal worden gebruikt. Om 14 uur ver trekt het gezelschap naar Brussel waar een rondrit zal worden ge maakt langs de diverse beziens waardigheden van de stad en men zich verder tot half acht zal amu seren. De terugreis gaat via Me chelen en Lier naar de uitspan ning Zandhoven of Dennenoord, om daar nog even wat op adem te komen. Via Turnhout zal men om ca. 11 uur weer in Waalwijk arriveren. OPENING SCHOENFABRIEK JAC. BERGMANS .A.s. vrijdag om 3 uur zal de nieuwe schoenfabriek van Jac. Bergmans Holland N.V. aan de Elzenweg officieel door burge meester Teijssen geopend wor den. CONCERT IN NED. HERV. KERK Onder auspiciën van het „Bra bants Muziek Centrum," zal in de Ned. Herv. Kerk te Besoijen op zaterdag 2 sept. 1961 om 8 uur een kerkconcert worden verzorgd. Dit concert wordt gegeven door: Frans van Tilburg, orgel; y v- d. Hammen, sopraan, en Kijk v. Pelt, trompet. Het programma vermeldt wer ken van: Fr. v. Tilburg, Mendel sohn, Bach, Feike Asma, Handel, «oyce en Sullivan. ^etoegang tot het kerkgebouw is vrij, "OEFSVENONDANKS REGEN fOCH REDELIJK BEZOEK Ook voor de zwembaden is de- ,,!iz<?mer bijzonder slecht geweest nt van het totaal van 18 top- He/ is lang geleden dat we zo'n trieste zomer hebben gehad als dit jaar. De steeds meer aan houdende regen en de abnormaal lage temperaturen hebben van die handvol vakantiedagen, waarnaar toch iedereen elk jaar met verlangen en verwachting zit uit te kijken, één grote misère gemaakt, één grote en kostbare teleurstelling. En nu weet ik wel dat een verregende vakantie nog lang niet het ergste is wat een mens kan overkomen, maar toch hebben we daardoor bijna alle maal iets gemist wat we in deze razendsnelle en bewogen tijd niet meer kunnen ontberen: 'n paar weken om weer wat op verhaal te komen, om weer de nodige energie, werklust en weerstand op te doen voor onze taak en 't werk dat we moeten verrichten. De vakantie is niet zo maar een sociale verworvenheid voor de aardigheid of een presentje dat we eigenlijk ook wel zouden kun nen missen, maar een noodzake lijke behoefte. De vakantie is evenzeer een onderdeel van het jaarlijkse werkprogram als wel ke bedrijfs-organisatorische aan gelegenheid ook. We hebben die twee of drie weken helemaal-los- van-het-werk nodig om dat werk voor de volle honderd percent goed en verantwoord te kunnen verrichten. Een jaar zonder va kantie zou een zeer grote nade lige invloed hebben op de pro- cfuktie- en prestatiecijfers, maar m.i. ondervindt ook een jaar met een verregende vakantieperiode de terugslag daarvan in deze cij fers. Tienduizenden mensen heb ben dit jaar niet de vakantie ge had welke ze nodig hebben om daarna het werk weer geestelijk en lichamelijk fit te kunnen aan pakken, en dit zal ongetwijfeld merkbaar zijn in hun werkpres tatie en misschien ook wel in hun dagelijkse omgang. Mensen die veertien dagen of langer aan het strand of in een vakantie oord elders hebben zitten wach ten tot het droog werd, kunnen onmogelijk met dezelfde frisheid het werk weer aanpakken als de genen die de zon als vakantie gezel hebben gehad. En bij deze teleurstelling komt dan nog de spanning rond de Berlijnse kwestie. We hebben 't misschien nog niet hardop dur ven uitspreken, maar in veel har ten leeft toch de angst om een nieuwe oorlogeen oorlog, die alles weer zal vernietigen wat in ruim vijftien jaar weer werd op gebouwd en wellicht veel meer dan dat alleen. Deze politieke hoogspanning en dit balanceren op de rand van de chaos kan aan niemand ongemerkt voorbij gaan en misschien hebben we ons zelf al wel enkele malen be trapt op de angstige vraag, wat het allemaal nog voor zin heeft. Als de Berlijnse brand geblust wordt, zal dat slechts uitstel van het onontkoombare zijn: de bot sing tussen de vrije wereld en 't communisme. Hoe onvermijde lijk deze botsing is, moet ieder een in de afgelopen weken dui delijk geworden zijn; het is al leen nog maar de vraag wanneer zij zal plaats hebben. Regen en nog eens regen en een beklemmende heimelijke angst, dat zijn de kenmerken van de zomer 1961 geweest. Slechter kan een mens het als voorberei ding op weer een jaar werk toch al niet treffen. Maar alle regen en teleurstelling zouden we graag op de koop toe willen nemen, als we de wankelende vrede over eind konden houden en vast kon den verankeren in de geesten en harten van alle mensen. GEZAMENLIJKE KOFFIETAFEL IN TIMTURCANTINE PROF. DE QUAY 60 JAAR Zaterdag werd minister-presi dent prof. dr. J. E. de Quay zes tig jaar. Vrijdag werd prof. de Quay al gefeliciteerd door de an dere leden van de ministerraad en de gevolmachtigde ministers van Suriname en de Nederlandse Antillen. Vice-minister-president drs. H. A. Korthals bood hem namens alle ministers en staats secretarissen een zilveren siga rettendoos aan. Ook uit het bui tenland kwam vrijdag al een ge lukwens. De Westduitse bonds kanselier dr. Adenauer zond al een felicitatietelegram. Ook onze hartelijke gelukwen sen aan de minister-president, onze oud-commissaris der Ko ningin, die de belangen van plaats en streek ten zeerste heeft bevorderd. DE GEMATIGDE ABBAS VERVANGEN DOOR LINKSE PREMIER Ferhat Abbas staat niet meer aan het hoofd van de voorlopige rege ring van de Algerijnse republiek in ballingschap. Zijn functie is over genomen door Ben Youssef bén Khedda, een van de veel meer radi caal links georiënteerde politieke figuren van het Algerijnse Natio nale Bevrijdingsfront. Ook de Al gerijnse minister voor financiën, Ahmed Francis is vervangen door Ben Youssef ben Khedda. Deze wij ziging is bekend gemaakt in Tripoli in Tunesië, waar de Revolutionaire Algerijnse Raad, die beschouwd kan worden als het parlement van de FLN in vergadering bijeen is. Hier mee heeft de minst verzoeningsge zinde fractie van de FLN de over hand behaald en de meer gematigde elementen in de voorlopige Alge rijnse regering zijn zo niet geheel uitgeschakeld, dan toch uit alle sleu telposities verdreven. Raamsdon ksveer Op zaterdag 26 augustus 1961, een uitzonderlijk fraai zomerse dag, werd op het WSC-terrein te Waalwijk, het eerste Unischoen-voetbal-tournooi ge' houden. Door 8 elftallen van de 10 Uhi- schoenbedrijven waar mannelijk per soneel werkzaam is Unischoen telt n.l. ook nog drie ateliers met uitslui tend vrouwelijk personeel werden, Verdeeld over twee terreinen en in twee poules, 12 wedstrijden gespeeld. De diverse elftallen arriveerden vergezeld van hun dames en suppor ters om 13 uur op het terrein, waar door de heer J. Verschure, directeur van Unischoen, op de velden waar de wedstrijden met 10 min. verschil aan vingen, de aftrap werd gedaan. In zeer prettige sfeer en met grote sportiviteit werden de wedstrijden ge speeld voor een talrijk publiek uit Bunschoten Dongen Drunen Groesbeek - Kaatsheuvel - Meer- yeldhoven - Nieuwkuyk - Oister- wijk, terwijl natuurlijk ook van Waal- wijkse zijde grote belangstelling werd ondervonden. Kort na de aanvang arriveerden ook de heer en mevrouw Knoek met hun kinderen, alsmede de heer Ros in gezelschap van zijn zoontjes, ter wijl ook de heer Klijberg blijk gaf van zijn belangstelling en verschil lende wedstrijden volgde. Bijna tot het einde van de middag bleef er een grote spanning heersen omtrent de vraag welke elftallen als winnaar uit elke poule zouden tevoor schijn komen, waarna tenslotte de vol gende eind-uitslag bekend werd Poule A Poule B met de zeer welverdiende en fraai be haalde overwinning, waarna de heer Knoek de grote wisselbeker overhan digde aan de heer van Berk, aanvoer der, en de beker van poule A aan de heer Poirters, oudste speler van dit elftal. Na een driewerf hoera voor Venus, ging de heer Knoek over tot het com plimenteren van het Timtur B elftal, dat eerste werd in de B poule en daar-mee promoveerde naar poule A, De heer Knoek overhandigde de ver diende beker aan de aanvoerder van dit elftal, de heer W. v. d. Velden en sprak de hoop uit dat Timtur B zich het volgend jaar zal ontpoppen als een ware rivaal voor de kampioen „Venus". Na de gezamenlijke koffietafel ontvingen alle gezelschappen van de directie een douceurtje om de thuis reis te kunnen onderbreken en de be haalde successen te kunnen vieren of nederlagen te verdrinken, terwijl de Timtur-elftallen in Waalwijk nog enige uren in ware feeststemming bij een waren. Resumerend mag de directie van Unischoen terugzien op een zeer ge slaagde dag, waaraan, naast de grote medewerking van het personeel, zeer zeker ook de weergoden hun steentje hebben bijgedragen. - Als vervolg op deze Unischoen- sportdag staat thans de Unischoen- Teenager-feestavond op het program ma, welke op 8 september a.s. in de Timtur-cantine zal worden gehouden en waarvoor enkele honderdtallen tieners uit alle delen van het land de reis naar Waalwijk zullen onderne men. Deze avond, waarvan de organisa tie geheel in handen is van een tiener comité vanzelfsprekend onder su pervisie van de directie - belooft een ware feestavond te worden, waar bij de tieners geheel in eigen sfeer kunnen kennismaken met hun colle gae uit de andere Unischoen-bedrij- ven en gezamenlijk de bloemetjes eens kunnen buitenzetten. De ongeslagen kampioen „Venus" uit Oisterwijk kreeg hierdoor recht op de „Unischoen"-wisselbeker, terwijl Timtur B promoveerde naar poule A en Bela/Liné genoegen zal moeten ne men met klassering in poule B. Na afloop van de wedstrijden werd een foto gemaakt van het kampioens elftal, waarna het grote gezelschap naar de cantine van Timtur vertrok om daar de inwendige mens te ver sterken aan een voor ruim 300 perso nen gereedstaande koffietafel. Alvorens echter tot de maaltijd over te gaan richtte de heer Knoek zich tot de aanwezigen en bracht op de eerste plaats dank aan de organisatoren van het toumooi, scheids- en grensrech ters, alsmede aan het cantine-perso- neel voor de keurig verzorgde koffie tafel. Tot de spelers sprak hij zijn be wondering uit over de grote sporti viteit die hij gedurende deze middag bij de spelers had mogen constateren en het deed hem genoegen het elftal van Venus te kunnen gelukwensen i 1 GEWESTELIJK ARBEIDS BUREAU, WAALWIJK Worden gevraagd: BOUWNIJVERHEID Metselaars en 1.1. Timmerlieden en 1.1. Afmakers GRAFISCHE NIJVERHEID Zetters Drukkers HOUTINDUSTRIE Mach. houtbewerkers Afwerkers (meubel) Meubelstoffeerder (jeugd.) CARTONNAGE Mnl. en vrl. personeel KLED1NG-REINIGING Stiksters en afwerksters Naaisters Vrl. arb. wasserij L.l. herenkapper SCHOEN- EN LEDER INDUSTRIE Handschoenstiksters Overleersnijders L.l. stiksters/stikkers Opzolers Overhalers-doorzetters Ophalers schoenenreinigers Afmakers /kantenschooiers Schaver/viezer' Lederbewerkers Looierijarbeiders METAALNIJVERHEID Vrl. personeel evt. gehuwd IJksters Montagearbeidsters Doorsmeerders Electriciens Draaiers, fraisers, kotteraars Bakelietperser Electr. monteur Schoenmachinemonteur Automonteur Autogeen lassers Metaalsmelters Metaalgieters Metaalpersers Metaalbeitsers Machinebankwerkers Plaatwerkers Vuurwerkers Slijpers Walsers Kernmakers VOEDING- EN GENOTMID-1^ DELEN-INDUSTRIE lnpaksters Slagersknecht HANDEL Jeugdige magazijnbedienden Magazijnbedienden Winkelbedienden 15-20 jaar Verkoopster HORECA Meisje voor div. werkzaamhe den Werkster iedere dag Afwasvrouw-serveerster VRIJE BEROEPEN Vrl. kantoorpersoneel Steno-Typiste Typiste Arbeidsanalyst Kantoorbediende mnl. HUISHOUDEL. PERSONEEL Dagmeisje hele dagen. Werkster 1 a 2 dagen p. week Werkster Y2 dag per week Bieden zich aan: SCHOEN- EN ^DER-DUSTR1E Zwikmeester Stikmeester Modeleur BOUWNIJVERHEID Grondwerkers KLEDING-REINIGING Dameskapster L.l. kapster VERKEER Ass. in cantine (dagtaak) HANDEL Vertegenwoordiger Boekhouder Correspondent Deze opgave is geldig vanaf heden t.m. vrijdag 8 september. Aanmelden dagelijks tussen 9 en 12 uur op het Gewestelijk Ar beidsbureau, Grotestraat 339, tel. 2131, Waalwijk. Zaterdags is 't kantoor gesloten. Emigratievoorlichting Elke dinsdag spreekuur 2-4 uur. van ejeif; frits w van deR 14J~L MARKT 25 VHERTOGENBOSCH TEL. 34643 waarin zitting hebben Mr. Th. Heere, lid van Ged. Staten, het kerkbestuur, gemeen tebestuur, notabelen, alsmede afgevaardig den van alle standsorganisaties en de cultu rele verenigingen. Dit comité is bezig de sympathieke en actieve jubilaris een waardige en passende huldiging voor te bereiden, hetgeen onder meer zal bestaan uit de aanbieding van een geschenk. Besloten is, dat dit op de aller eerste plaats een persoonlijk - thans nog niet te noemen, .- geschenk voor de jubila ris zal zijn. Daarenboven heeft het comité aan iets blijvends voor de kerk en de paro chie gedacht. De keuze voor het blijvend ju bileumgeschenk was niet gemakkelijk, doch heeft thans vaste vorm gekregen, n.l. uit breiding van het klokkènbezit van de nieu we kerk. Voor de enige jaren geleden in gebruik genomen nieuwe parochiekerk is destijds gestreefd naar een toekomstig vier- ste klokken zijn aangeschaft. Het comité heeft zich te dezer zake uitvoerig laten voor lichten door een terzake deskundige. Uit de toelichting is o.a. gebleken, dat de toren van de nieuwe kerk - in tegenstelling tot de torens van de oudere ketken - uitermate geschikt is niet alleen voor- de normale luidklokken, maar bovendien voor het aan brengen van een klokkenspel. Dit is echter geen toeval, want bij de bouw is daarmede rekening gehouden door de galmgaten zo groot mogelijk te maken. Na het aanbrengen van een derde grote luidklok bestaat de mogelijkheid een aantal kleinere - en dus minder kostbare - klok ken te plaatsen, waarop vrijwel alle gebrui kelijke melodieën kunnen worden gespeeld. Met de verwezenlijking van dit plan is een vrij aanzienlijk bedrag gemoeid. De op brengst van de eerste inzameling vormt evenwel een goede basis voor verdere acti viteiten en versterkt de overtuiging dat de derde grote luidklok in ieder geval aange kocht kan worden. De aanstaande jubilaris heeft reeds te kennen gegeven, dat een feestgeschenk in de vorm van uitbreiding van het klokken- De wereld staat toch wel op z'n kop wanneer men kijkt naar de verschillende landen als Duitsland, Tunis, enz., maar 't meest curieuze is toch wel dat in Japan de rege ring gedwongen werd het bezoek van de president der Verenigde Staten af te zeggen en dat de vice- president van de Sovjet-unie, Niko- jan, daar heel genoeglijk werd ont vangen en ongehinderd de Japanse regering kan beledigen en op haar nummer zetten, omdat zij een mili tair verdrag met Amerika heeft ge sloten. Men zou zó zeggen, dat de rege ring van een onafhankelijke, souve- reine staat, zou antwoorden dat noch Nikojan noch de Sovjet-unie daarmee niets te maken had, dat de Japanse regering, gesteund door het parlement, verdragen kan sluiten die zij voor het land het best acht, maar niets van dat alles. Men blijkt ook hier weer vol vrees voor de Sovjet en z'n satelieten en men poogt het antwoord op de Russische aanmatiging te ontwijken, maar vooral te zorgen dat de Sovjets en de communistische raddraaiers niet op hun tenen getrapt worden. Een vreemde wereld, die, stap voor stap, zou men haast zeggen, onder communistische druk komt, zonder dat men gezamenlijk ook in het oosten van Afrika daartegen 'n halt roept. bezit der parochie hem zeer welgevallig zal zijn. Het aantrekkelijke is, dat de complete ring tot een volledig klokkenspel zo niet di rect dan toch binnen afzienbare tijd door middel van diverse acties en steun van di verse instanties kan worden verwezenlijkt. Pax Christi Groep in Waspik-Boven warm onthaald. In het rectoraat van de H. Theresia te Waspik-Boven zijn vrijdagmorgen een zes tigtal Pax Christi bedevaartgangers uitge leide gedaan. Het doel van de volgende etappe is Udenhout. Donderdagavond even over vijf werden de Pax Christi trekkers met grote gastvrijheid welkom geheten door pater Rector Servatius, waarbij ook de pa rochianen van Waspik-Boven zich niet on betuigd lieten. Pater Rector sprak de deel nemers toe in het Nederlands, Frans en in het Duits. Als hoofdthema koos hij: „Ik kan niet zeggen ik ken U niet, want ik ken Christus. Met een enkel woord wees Pater Servatius op het doel van de trektocht waar bij even de oecumenische gedachte naar vo ren kwam. Vervolgens baden de routiers het Onze Vader in het Frans, Duits, Neder lands, Spaans en in het Latijn, waarna ge zamenlijk het Credo en het Salve Regina werd gezongen. Chef de route de Spanjaard Juan Masjuan, mocht na de ontvangst en kele hoge functionarissen van de internatio nale Pax Christibeweging ontvangen, met name de secretaris kanunnik B. Lalande en de Nederlandse moderator pater P. Verkoe len O.M.I. 's Avonds zouden de routierse zich met de parochianen van de parochie van de H. Theresia om een kampvuur scha ren achter de kerk. Zij kregen die dag bij hun boottocht vanaf Rotterdam naar Geer- truidenberg en onder de wandeling Geer- truidenberg-Waspik echter al zoveel slecht weer te trotseren, dat zij er de voorkeur aan gaven de avond in het gemeenschaps huis door te brengen. Vooral de Spanjaar den onder hen konden maar weinig waarde ring opbrengen voor het Nederlandse kli maat. Zij kunnen na zoveel kou en regen maar moeilijk geloven dat niet al onze zo mers zo zijn. Toch waren zij ook present bij de muzikale show welke de Koninklijke Harmonie Volksvlijt en Volksvermaak des avonds ten beste gaf op het voetbalterrein van White Boys. De belangstelling en het medeleven van de zijde der gezinnen waar de routiers de nacht zouden doorbrengen, was dermate groot dat de zaal van het ge meenschapshuis te klein bleek om allen te herbergen. Vooral dit medeleven trof de deelnemers. Met overgave en enthousiasme vulden zij dan ook de avond met Franse, Duitse en Nederlandse liedjes, afgewisseld met een voordrachtje en enkele Spaanse dansen. Een der deelnemers sprak nog even op bevattelijke wijze over het doel van de Pax Christi tocht. Drastische uitbreiding cafetaria. De heer A. v. d. Wassenberg heeft vlak voor de Waspikse kermis zijn cafetariabe- drijf in het centrum van de gemeente een drastische verandering doen ondergaan. Tevens heeft de ondernemeede exploitant deze gelegenheid aangegrepen om zijn zaak geheel te moderniseren. Zo zien we vanuit de Raadhuisstraat een prachtige koelvitrine waarin de diverse lekkere hapjes de voorbij ganger tot een bezoek lokken. De winkel betimmering en het interieur van de firma v. Wanrooij uit Kaatsheuvel ziet er goed verzorgd uit. Op de nieuwe toonbank prijkt verder een der modernste volautomatische ijsmachines van Amerikaanse origine, welke aan de lopende band heerlijk schepijs pro duceert. Ook de gasinstallatie voor de ka chels is momenteel geautomatiseerd, terwijl tevens nieuw sanitair werd aangelegd. Naast een aantal gezellige zitjes vinden we voorts een bar met vaste krukken, die tot een verpozing nodigen. Een steriofonische ge luidsinstallatie zorgt voor een rustig stukje muziek. Achter de zaak ten slotte zijn enkele toiletten ingericht. Bij de heropening, waar bij onder meer burgemeester v. Érp zijn belangstelling toonde, was het in de nieuwe zaak een onverwacht grote drukte. Enkele tientallen bloemstukken sierden 't interieur. Met de Waspikse kermis in het vooruitzicht is het een welkome gelegenheid om tussen de bedrijven door de innerlijke mens te versterken met een hapje uit Was- senberg's prima keuken. Zilveren jubileum Pastoor J. Bekkers. Op 1 oktober a.s. zal het 25 jaar geleden zijn dat de ZeerEerw. Heer J. Bekkers be noemd werd tot pastoor van de parochie O. L. Vrouw Hemelvaart te Raamsdonksveer. Dit zilveren jubileum mag en zal dus ook niet onopgemerkt voorbijgaan. Onder voorzitterschap van burgemeester Prinssen heeft zich een comité gevormd, Venus Oisterwijk 3 2 Pantolux Bunschoten 3 2 Timtur Waalwijk 3 1 Comb. Bela Groesbeek/ Liné Kaatsh. 3 - Timtur B Waalwijk 3 2 Com. Berny Nieuwkuijk/ Favorit^ Drunen 3 - Parade Meerveldh. 3 - Arino Dongen 3 - 1 0 3 4 3 2 110 4 15 6 4

Echo van het Zuiden | 1961 | | pagina 3