BW HEN IIIG WAALWIJK woens Clfl^-prijzeift s. s. c. helh Vrijh.-Capelle Loon op Zand 6 DE ECHO VAN IET ZUIDEN VAN MAANDAG 2 OKT. 1961 DEN BOSCH TILBURG Vlijmen Vlijmense Boys Uno Animo ALLEEN GELDIG WOENSDAG ft OKT. GEÊN SCHRIFTELIJKE OF TELEFONISCHE BESTElJj Flanellen lakens, van 'n extra zwa re kwaliteit. Blij ven ook na her haaldelijk wassen donzig en behaag lijk warm. Nu nog extra voordelig! 2-pers. 170 x 220 cm. 4.50 1-pers. 150 x210 cm. 350 V' Lange en halflange paraplu's, in pencil model.Geheel opnikke'-* lenstok en met paragon baleinen. In prachtige lichte kleuren en met verschillende haken. Een prachtige paraplu, zeer modieus. Alleen morgen 12" Nu fantastisch voorde lig. Sterk warmte- reflecterende straal- kachel, gemonteerd op stevige voet, met beschermd 750 watt element. Groot straat- bereik. ^95 Bijpassend snoer 2 mtr. 1.50 3 mtr. 1.95 Heerlijk grof gebreid is deze zuiver wollen herenpul lover. Met ronde of V-hals. U kunt kiezen uit diverse prachtige uni tinten en multicolors 1590 Kinderschoenen, met prima pasvorm. Ge heel leder gevoerd en met sterke rubberzo len. In de nieuwe kleu ren moresco, palissan der en bronsgroen. M. 32/36 6.95 28/31 5.95 24/27 4.95 .^95 22/233.95 20/21 JL Een complete emaille keukenuitzet, gecombi neerd met plastic. 4 gaspannen, melkkoker, fluit ketel,'5-delig nest schalen, steelpan en koekepan van prima emaille in een prachtige ivoorkleur, aangevuld met de volgende delen Yan onbreekbaar en hitte-bestendig plastic: grote en kleine emmer, afwasbakv vergiet, zeepbakje, trechter en goot- steenvergiet en schepje. A ^50 Compleet 21-delig, verpakt in doos T* Damesnachthemden van een mooie warme kwaliteit keperflanel. In vele leuke nieuwe dessins. Ook in de grootste maten. Mtn. 50 t/m 52 8.75 "*75 42 t/m 48 Modern collier, met grappig flesje of Yoet- bal. Het geheel in echt ■zilver. Zeer waardevol en toch bijzonder voordelig Vlot cocktailschort je, van uni poplin in vele mooie moderne kleuren. Met opgestik te handig grote zak, met grappige voorstel lingen. a 75 Morgen'slechts i Heerlijk m°ussen> zonder staj* pasvorm. steek ttk Double-face peignoirflanel, in een zeei groot assortiment van kleuren en yf 50 dessins. 140 cm. breed, per meter TT Deze 1j cm. „dunne" ruiggeschoren mat past ook voor een lage drempel. Ideaal voor het komende najaar. In naturel, 48 x 86 cm. 8.90 p 90 40 x 70 cm. J Sportwol, voor moderne sportkleding. Een wolsoort, waar U heerlijk vlug mee opschiet. Kies uit de vele prachtige mêlé-tinten. A 10 Per 50 gram I Soepbalien in blik. Uitstekende kwa liteit. Erg gemakkelijk wat blikjes in huis te hebben. a rc Per blik Mocawa-wafels, een nieuw Beukelaar artikel. Een brosse caramel wafel A met chocolade. 8 stuks 1 »m EO H grijs, bdj en donkerrr Maat 2 (2 tot 3 jaar) Maat 753 kleine st/jgijjj Vijf minuten voor 't einde krijgt DVC een strafschop toegewezen van de nogal zwak leidende arbi ter, maar deze wordt jamjnerlijk recht tegen de SVD-doelman op geschoten. In de laatste minuten worden driemaal achtereen nog schoten afgevuurd, maar iedere keer staat een speler van SVD in de weg en zo komt het einde van deze vierde competitiewedstrijd met een verdiende overwinning voor SVD, wier spel beter was dan van DVC, dat maar steeds te graag terugkruipt en niet tijdig genoeg weer in de aanval gaat, met genoeg spelers om te kun nen doelpunten. Vlijm. Boys—RKJVV 4—1 Zondag speelde Vlijm. Boys 'n thuiswedsetrijd tegen RKJVV uit Den Bosch, de pas gepromoveer de 3e klasser, die goede resulta ten boekte. Vlijmen was zwak begonnen en herstelde ook zon dag tegen GW uit niet. Zondag evenwel liet Vlijmen, vooral voor de rust, voetbal zien van de bo venste plank. Vooral de goede combinatie in de voorhoede bracht de RKJVV verdediging aan het wankelen en vooral de actieve v. Esdonk muntte uit door deze middag drie prachtige doelpunten te maken. De wed strijd werd in een hoog tempo ge speeld. RKJVV beschikt over een zeer goed elftal, dat goed combi neerde, maar de afwerking liet nogal eens te wensen over. Precies op tijd werd begonnen. RKJVV was het eerst voor het doel van de Boys en de doelman van Vlijmen was in de eerste mi nuten bijna verslagen, maar kon nog juist een hoog schot uit het doel slaan. Het spel ging vlie gensvlug op en neer. Een kans voor v. Esdonk werd gemist. RKJVV zit weer voor het Boys- doel, de linksbinnen werkt zich vrij en RKJVV heeft met 'n goed gericht schot de leiding. Vlijmen neemt na de aftrap de bal mee, maar v. Overdijk richt te hoog. Vlijmen blijft in de aanval; RKJ VV moet alle zeilen bijzetten en na 20 minuten heeft Vlijmen ein delijk succes. RKJVV blijft staan voor vermeend öutbai, maar [Maas plaatst mooi voor doel en de stand is gelijk. Onmiddellijk daarna een mooie kans voor RK JVV, de linksbinnen werkt zich vrij, de Boys half speler belem mert de linksbinnen het schieten maar de scheidsrechter wijst tot verbazing van alle supporters naar de witte stip. De aanvoerder van RKJVV richt recht op de doelman van Vlijmen, die dit harde schot keerde. Vlijmen kwam er steeds beter in. Een fraaie combinatie, een goede voorzet van rechts en v. Esdonk krijgt een kans, 2-1. Drie minu ten later redt de doelman van RKJVV een zeker schijnend doel punt, maar het was slechts uitstel want v. Esdonk richtte weer goed 2-1, met welke stand de rust in ging. Na de rust was spoedig te zien dat beide partijen zich in de eer ste helft te hard hadden inge spannen, want van 't vlotte spel was niets meer te zien. RKJVV speelde iets beter samen, maar de afwerking voor het doel was te slecht om succes te behalen en doelpunten bleven uit. Wel kreeg RKJVV na 10 minuten 'n kans, maar de doelman van Vlijmen redde de situatie. Zo golfde het spel op en neer, maar van fraai voetbal kon niet gesproken wor den. De beslissingen van de ar biter waren niet stimulerend voor een goed spel. In de 35ste minuut viel voor Vlijmen de be slissing. Oremans maakte de bal vrij, gaf deze prachtig door aan v. Esdonk, die zijn derde kans benutte, 4-1. Hiermede was voor Vlijmen de overwinning veilig. RKJVV berustte in de nederlaag en zo kwam het einde van deze mooi begonnen wedstrijd. S.S.C.—AALBURG De oude shirts hebben het in deze wedstrijd beter gedaan dan de nieu we in de eerste drie ontmoetingen, want met deze laatste was er nog geen puntje binnen gehaald. Doch zaterdag jl. zijn dan de eerste pun ten genoteerd. Ze zijn echter niet cadeau gedaan door Aalburg, daar deze ploeg van volhouden weet. Het was ruim half 5 toen SSC af trapte en al direct ontwikkelde zich een snel op- en neergaand spel- beeld, met een iets gevaarlijker SSC, maar voorlopig suisden de meeste schoten net naast of over, of werden door de doelman van Aal burg gestopt. Na een half uur werd het 10 toen M. v. d. Schans naar buiten zwenkte en haarscherp voor zette, waar v. Peer klaar stond om de aanval af te ronden. Aalburg kwam fel opzetten, doch vooralsnog zonder succes. Vijf minuten voor rust probeerde v. Veen het eens met een lange afstandskogel, waar doel man Spierings goed opdook, doch vlak voor doel kreeg de bal effect en belandde in het doel; 11. Di rect hierna zat SSC weer voor het Aalburgse doel, maar het schot van Jos de Hoon belandde in het zij-net. Na de thee zagen we direct twee ploegen die hard vochten voor een doelpunt. SSC forceerde wel enkele hoekschoppen, doch zonder resul taat, al kroop Aalburg eenmaal door 't oog van de naald bij een scrim mage voor haar doel. Na ongeveer 10 minuten nam SSC de leiding, toen bij een schot op doel de keeper van Aalburg de bal los liet. A. v. d. Schans was er als de kippen bij en plaatste de bal in het verlaten doel. Aalburg gaf zich echter nog niet gewonnen en trachtte het spel te verplaatsen, doch ook de achter hoede van SSC beet fel van zich af. Hierdoor bleef het spannend, daar ook de thuisclub haar kostbare voorsprong wilde behouden. Zo moest Aalburg kort na elkaar drie hoekschoppen toestaan, maar deze werden goed afgeslagen. Dan brak Hans Lagrouw door, maar zijn ge lost schot stuitte op de doelman van Aalburg. Een poeier van Mary be landde in het zij-net. De laatste 10 minuten stelden de gasten alles nog in het werk om tot een gelijk spel te komen, maar SSC hield goed stand. Mede gesteund door de kant- halfs, ruimde de achterhoede alles op, zodat de stand ongewijzigd ble'ef en SSC de eerste punten binnen heeft. De wedstrijd die zeer span nend was, doch ook uiterst sportief, werd door scheidsrechter Husson prima geleid. Het tweede elftal dat in Raams- donksveer op bezoek was bij Good- Luck3, heeft deze een 60 neder laag toegebracht. Goed gedaan, mannen. Het derde elftal kon het thuis tegen Wit-Zwart 1 niet bolwerken, al moet gezegd worden dat hier de scheidsrechter enkele eigenaardige beslissingen nam. Dit neemt echter niet weg dat Wit-Zwart verdiend heeft gewonnen, hoewel de 61- stand enigszins geflatteerd is. UNO ANIMO—STEENBERGEN 4—4 In een zeer spannende en ener verende, maar op matig peil staande wedstrijd, is het Uno Animo niet gelukt de beide punten thuis te hou den, alhoewel de geboden kansen er wel waren. Het begin was zonder meer sensationeel, want reeds na 5 minuten spelen had Uno een 20 voorsprong verworven, eerst door Henkie v. d. Velden met een ver schot, laag over de grond, waar de Steenbergse doelman finaal over heen dook en daarna door een keu rige kopbal van midvoor Harrie v. d. Velden uit een voorzet van z'n snel le broer en rechtsbuiten P. van der Velden, die voor het eerst in deze competitie weer present was. Steen bergen liet het hier echter zo maar niet bij zitten en kwam terug met snelle en dikwijls goed opgebouwde aanvallen. Na een kwartier ver kleinde de Steenbergse rechtsbin nen dan ook de achterstand tot 21 met een laag hard schot, dat Uno- doelman. Dekkers, die de gebles seerde Ueermakers verving, te mach tig was. Steenbergen ging door en stelde de Uno-achterhoede telkens weer voor problemen, die goed wer den opgelost tot in de 25e minuut, toen Steenbergen op gelijke voet kwam. De Steenbergse midvoor los te een hard schot dat door rechts back A. v. Noye zodanig van rich ting werd veranderd, dat de Uno- doelman geen schijn van kans had de bal te keren; 22. Toch kwam de enigszins getroffen Uno-ploeg nog terug en dit leidde tot een doelpunt van Henkie v. d. Velden, die bij een scrimmage voor 't Steenbergse doel het beslissende tikje aan de bal wist te geven; 32. Dit gebeurde even voor de rust. Na de hervatting zakte het spel peil aanzienlijk, maar toch kreeg Uno kans om haar voorsprong te vergroten door een goed gericht schot van Coomans, dat echter de lat trof. Steenbergen ging nu in het offensief en dit resulteerde in twee goede doelpunten. In de 12e minuut liepen de Steenbergse midvoor en de Uno-doelman beiden op een goe de pass, maar eerstgenoemde was er net iets eerder bij en had dan ook geen moeite om de bal langs de Uno-doelman te schuiven; 33. Nog geen 10 minuten later was het door goed doorzetten de Steenbergse r.- buiten die de bal over de uitgelopen Uno-doelman lepelde; 34. Uno ging nu in de aanval en zette alles op alles om de verkregen achter- i stand in te lopen. De kansen waren er wel, maar de meesten gingen door onbesuisd schieten of te lang aar zelen verloren. Toch kwamen onze jongens weer gelijk door een vrije trap, die door Harrie v. d. Velden met een uitstekende boogbal in de rechterbovenhoek werd geplaatst; 44. De resterende 10 minuten wa ren vol spanning met nog kansen aan beide zijden, maar doelpunten vielen er niet meer. Het derde elftal behaalde zon dag j.l. haar derde overwinning in successie, en wel in een uitwed strijd tegen RKTVV 3. De uitslag was 03. Ook het vierde elftal kende nog geen nederlaag en bleef in haar vierde wedstrijd nog ongeslagen. Zij won namelijk van Berkdijk 3 met 40, door doelpunten van resp. B. Moonen, P. Wouters, B. v. d. Vel den en J. Maas. Het vijfde daarentegen wist in haar derde wedstrijd ook nog geen winst te behalen en verloor zeer on fortuinlijk van SET 4 met 32. DOODGEWOON-EERLIJK In uw blad van maandag 25 sept. las ik een verslag van de voetbalwedstrijd NEO- NOAD, 4-0. Toen NEO het 3e doelpunt aangetekend had, zo las ik, was het alles thuisclub wat de klok sloeg, wat vijf minu ten voor het einde nog het vierde doelpunt opleverde. Rechtsbuiten Groeneveld liet een schot los, dat door de keeper achter de doel lijn werd gestopt, maar de scheidsrechter gaf een doeltrap, omdat hij geen goal ge constateerd had, maar door grensrechter Bouman van NOAD wel gezien was. Deze maakte de scheidsrechter er attent op dat dit een doelpunt was, wat hem een hartelijk applaus van het publiek en een hartelijke handdruk van de scheidsrechter bezorgde. Een zeer sportieve daad van deze grens rechter, wat aller bewondering afdwong. Dit las ik. En nu de moraal. Wat grensrechter Bouman deed, was m.i. niet meer dan een staaltje van zijn plicht. Die man was doodgewoon eerlijk. Maar het schijnt op onze voetbalvelden een unicum te zijn, als men zoiets mee maakt. Gezien het applaus, handdrukken en de bewondering die men afdwingt. Dat de sportiviteit nog eens zo hoog mo ge rijzen, dat men gevallen als bovenge noemd, slechts doodgewoon gaat vinden, dan zijn we waar we wezen moeten. Met dank voor plaatsruimte, Waalwijk. J. M. Versteeg. Als men verre reizen doet, dan kan men veel verhalen. Verre reizen heb ik niet ge maakt, dus veel is het niet wat ik te ver tellen heb: Op een vacantietrip in de kop van de Veluwe raakte ik, onder het genot van een kop koffie, o.a. in gesprek met een am bachtsman, vader van een kinderrijk gezin, die vertelde dat hij momenteel enigszins te beperkt gehuisvest was. Zijn bouwplannen waren echter startklaar, maar nu door de bouwstop voorshands geblokkeerd. Hij nam het echter niet al te tragisch en hoopte, dat binnen niet al te lange tijd deze blokkade opgeheven zou worden en hij zijn gang zou kunnen gaan. Daar ter plaatse was men ook druk aan de bouw met een bejaardencentrum. Mede gelet op het aantal gegadigden ter plaatse hiervoor, dat thans elders plaatsing zocht, kon gezegd worden dat deze inrichting in een geconstateerde behoefte gaat voorzien. Men vertelde in dat gesprek dat voor de bezet ting van dit centrum rekening gehouden was met een toevloeiing van gegadigden van buiten eigen gemeente. Dit schijnt bij een berekening van de opzet geoorloofd te zijn. Als men in een aantrekkelijk streek- centrum woont en men b.v. voor 2/3 deel de plaatsen uit eigen gemeente bezetten kan, dan schijnt het zedelijk verantwoord te zijn om het overblijvende 1/3 deel uit andere delen van het land te verwachten. Afgaande op de statistische gegevens hier voor, krijgt men dan de volgende opzet. In 1980 wordt volgens berekeningen ver wacht, dat 10 van de bevolking tot de bejaarden behoort. Van deze 10 zoekt pl.m. 6 plaatsing in een bejaardencen trum. De hoofdmacht (zie hoofdartikel „de last der jaren" van een paar weken terug) geeft er de voorkeur aan zelfstandig en vrij te blijven. Gaat men dus uit van een basis van 1000 zielen, dan zou in 1980 verwacht mogen worden, dat 6 personen hiervan een bejaardencentrum binnen stappen. Zet 1 /3 van buiten de basisgemeente daar bovenop, dan komt men aan een behoeftecijfer van 9 personen. Bij een basis van 10.000 zielen zou dit dan 60 en 30 is 90 personen kun nen worden. Daar in de kop van de Veluwe verrezen tegelijk ook (zoals op vele andere plaatsen) een aantal bejaardenwoningen, bestemd voor bejaarde-echtelieden, alsook voor alleen staanden. Om nu in deze sector het zelfbe schikkingsrecht geen geweld aan te doen, lijkt mij dit in ons goede vaderland met zijn gemengd godsdienstige bevolking ook no dig. De geestelijke vrijheid is 'n groot, maar ook een teer bezit. Daar moeten we zuinig op zijn. Ik wist dan ook niet wat ik hoorde, toen iemand (niet uit dit rayon) openlijk vertelde dat bij het toewijzen van een wo ning aan een gegadigde gevraagd was of hij van ,,'t houtje" was. Deze verklaarde, dat niet te zijn, maar als hij een woning kreeg het wel te willen worden. Dit aanbod werd van de hand gewezen, maar een woning kreeg hij ook niet. Ik schrijf dit allemaal met het oogmerk hierop, dat het Bestuur van de plaats onzer inwoning eens zal overwegen of in de goe de stad Waalwijk van gemeentewege terwil- le van het zelfbeschikkingsrecht, de taak niet aanwezig is om een aantal bejaardenwonin gen zowel voor echtelieden als alleenstaanden te laten verrijzen. Abonnée JUBILEUMCONCERT 50 JAAR „ST. CRISPIJN" DOOR „HET BRABANTS ORKEST" Voor dit concert dat vrijdag a.s. om 8 uur in de zaal van de heer de Nijs zal aanvangen, zijn nog plaatsen beschikbaar. Het zou buitengewoon jammer zijn, indien donateurs niet van alle beschikbare plaatsen voor dit mooie concert gebruik zouden maken. Er is een aantrekkelijk programma samengesteld, dat na de pauze geheel in walstempo is gehouden, zodat ook de liefheb ber van het lichtere genre aan z'n trekken komt. De donateurs die om welke re den dan ook het antwoordstrook- je nog niet ingezonden hebben, kunnen dit vandaag en morgen nog doen. Wilt u s.v,pl. duidelijk uw adres vermelden. De toe gangskaarten worden u dan om gaand toegezonden. Aanmeldin gen zoals bekend by de secretaris de heer A. v. Loon, Burg. Moo- nenlaan 21. Aan het programma van het concert dat op vrijdag 6 oktober 1961 onder auspiciën Van de Waalwykse Harmonie ter gele genheid van haar 50-jarig be staan in „De Gecroonde Leersse" te Waalwijk door Het Brabants Orkest onder leiding van zyn di rigent Hein Jordans wordt gege ven, wordt solistische medéwer- king verleend door de trompet tist van Het Brabants Orkest Jan Zwiggelaar. Jan Zwiggelaar werd geboren op 1 maart 1938 te Amsterdam. Hij kreeg zijn muzikale opleiding aan het Amsterdams Conservato rium by M. Komst. Sinds 1956 is hij trompettist by Het Brabants Orkest. ONZE REDACTIE Wegens verandering van werk kring heeft de heer A. ten Bokum zijn functie als verslaggever-re dacteur, welke hij gedurende een vijftal jaren met veel zorg heeft vervuld, neergelegd. Als zijn opvolger is benoemld de heer J. van Gooi, tot dusverre verbonden aan het „Nieuwsblad van het Zuiden" te Tilburg. Van deze gelegenheid maken wij nogmaals gebruik te verzoe ken brieven en stukken voor de redactie uitsluitend te adresseren aan „De Echo van het Zuiden" te Waalwijk, zonder persoonlij ke adressering, die dikwijls aan leiding geven tot vertraging. GESLAAGD Te Boxtel is onze plaatsgenoot Wim Mutsaers geslaagd voor zijn vakbekwaamheid schildersdiploma. Onze stadsgenote mej. Ria Scha pendonk slaagde te Utrecht voor apo thekerassistente. Zij genoot haar op leiding bij apotheek Nijman alhier. De heer J. W. Blom alhier slaag de te Leiden voor het diploma Instru mentmaker van de Vereniging tot be vordering van de opleiding tot In strumentmaker. UITSTEKEND GESLAAGDE ZANGUITVOERING In de Ned. Herv. Kerk aan de ha ven te Waalwijk werd zaterdagavond een zanguitvoering gegeven, die in alle opzichten uitstekend geslaagd mag worden genoemd. Aan deze uit voering werkten mede de gemengde zangvereniging Zang en Vriendschap uit Hank; de Chr. Gem. Zangvereni ging De Lofstem uit Rijswijk en het Ned. Herv. Kerkkoor uit Waalwijk- Centrum. Solistische medewerking werd verleend door de sopraan mej. Nelly van der Hammen, terwijl de be geleiding was toevertrouwd aan mej. Jeanne van Heijst, beiden uit Waal wijk. De algemene leiding was in handen van de heer Henk Nieuwkoop uit Heesbeen. De belangstelling voor dit waarlijk bijzonder concert was groot. De avond werd geopend door Ds. Breeuwsma met gebed. Hierna werd met het concert aangevangen, waarbij allereerst optraden de Gemengde Zangvereniging Zang en Vriendschap uit Hank, tesamen met 't Ned. Herv. Kerkkoor uit Waalwijk-Centrum. Er werd beschaafd en zeer muzikaal ge zongen met een machtig klankge halte, waarnaar het een genot was te luisteren. Niets dan lof ook voor de soliste van de avond mej. Nelly van der Hammen. Met haar fraaie stem en uitstekende voordracht maakte zij van de liederen „Bist du bei mir" van Joh. S. Bach en „Gott ist mein Hirte" van A. Dvorak, juweeltjes van zang kunst. De zangeres werd op meester lijke wijze begeleid door mej. Jeanne van Heijst. Het hoogtepunt van de avond vormde het optreden van alle deelnemende koren gezamenlijk, die met grote muzikaliteit, prachtig klankgehalte en uitstekend gedisci plineerd enkele koorwerken uitvoer den, op een wijze, die de grootste bewondering afdwong. De bekwame dirigent de heer Henk Nieuwkoop kan trots zijn op deze muzikale pres tatie. En de koren, èn de soliste, èn de begeleiding vormden een homo geen geheel, waarnaar het een genot was te luisteren. Ook de samenzang was prima verzorgd, zodat van een zeer geslaagde zangavond kan worden gesproken, die op 7 oktober a.s. in het bemalingsgebouw te Hankr. 14 oktober in het Vereniging.^ te Rijswijk zal worden herhaald. Ds. Breeuwsma sprak tot slot dankwoord en sloot deze hoogstt muzikale avond met gebed. HENNY DE RUYTER GETROUWD Druk bezochte receptie Vrijdag 29 sept. jl. is Hei) Ruyter, kampioen van Nederlandi klasse driebanden in het huwelijk treden met de 24-jarige Anna Galen. Het kerkelijk huwelijk: ingezegend in de Parochiekerk St. Jan. Uiteraard was de belang ling voor de 31-jarige biljartmes en zijn jonge bruid groot, doé belangstelling was overweldigen! dens de receptie, die in café City? gehouden, die weldra in een t: mentuin was herschapen. Er was» een fraai bloemstuk van het hooit stuur van de KNBB en van he: Waalwijk van de KNBB, waams bestuur zo goed als voltallig aan; was en bij monde van de voorzitte: lukwensen aanbood. Verder wait gelukstelegrammen van o.a. de: gische en de Duitse Biljartboid van diverse topspelers van Né land. Er waren bloemen, ti men en fraaie cadeaus van din verenigingen en biljartfabrikam terwijl ontelbaren de heer en de Ruyter-van Galen person: 1 kwamen gelukwensen. Het isi Henny de Ruyter en zijn jonge vu den onvergetelijke dag geworden, het bewijs leverde van de grote pn lariteit die Henny de Ruyter in jartkringen geniet. Tijdens de ie tie vertelde de Waalwijkse crack dat hij reeds vandaag (maandag oktober) zal deelnemen aan een if tatie driehandentoernooi te Hok in België, waar verder van Nd landse zijde nog aan zal wot deelgenomen door de heren H peyes en Bert Teegelaar. „KUNST EN KRACHT" CHW *s>' B i De Gymnastiekvereniging ,4 en Kracht" voert momenteel eti tie voor versterking van haar leda tal en tot heden met veel succes, meisjesafdelingen hebben hoorlijke aanwas mogen boeken,» het meest verheugende was de s melding van een flink aantal jong waardoor twee nieuwe jongensa Iingen konden worden gevormd, Voor de jongens zijn de les voortaan op vrijdagavond in de f nastiekzaal van de St. Clemensscto en wel voor jongens van 6 tl jaar aanvang half zeven en voor gens van 9 jaar en ouder half achtnieuwe nen zich alsnog op deze les melden. Jammer dat de oproep tot me aan de heren veteranen-p vrijdagavond 9 uur nog weinig res taat te zien heeft gegeven. De t# hebben blijkbaar geen behoeftes een gezonde lichaamsoefening, tevens een ontspanning voor he en een goed middel om zich zo mogelijk vitaal en lenig te hou Komt, heren, laat Uw gemak varen en volgt de „blijf-fit" les 11 alle leeftijden. WIT SPATBORD-ACTIE Erwerden 1696 rijwielen en h fietsen ter schildering aangek Jong en oud uit alle rangen en 1 den deden mee. Het 1000ste spatbord wasvaio vrouw Vossen-Hermans uit® Mollerlaan, dat tegen 4 uur werd g verfd. De secretaris van de p lijke afdeling voor Veilig Verkeer.- insp. van politie Hoog Antink, haar namens de Flexa-fabrieken

Echo van het Zuiden | 1961 | | pagina 6