wAAlwijkse en UnqstRAAtse cour An t 'DRUNEN SPORTSPIEGEL Uit do Langstraat Filmjournaal Elshout Vlijmen Nieuwkuijk Haarsteeg Scrang Raamsdonk Raamsdonksveer Capelle Hockey De schoenenzaak met de meeste keus Tafeltennis VRIJDAG 20 OKTOBER 1961 83e JAARGANG No. 84 e tcho vad het Zuióen picht .„likse Stoomdrukkerij Antoon Tielen JAN TIELEN Umer 50798 jl3d verschijnt 2 x per week Abonnement: 22 cent per week per kwartaal 2.85 3.10 franco p.p. Contract-advertenties: speciaal tarief Advertentieprijs: 10 cent per m.m. 1878 Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160 - 2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdenstraat 8 Tel. 04167 - 2002 Telegram-adres „Echo" Zondagsdienst. ■maf zaterdagmiddag 1 uur maandagmorgen 8 uur, uit leid voor spoedgevallen., lenst: Dr. Verhaak. Balletschool. yer leiding van mevr. Vas- zal in Drunen onder de su- „jsie van de Jeugdcentrale een letschool worden opgericht, behoeft geen betoog dat de mg in bijzonder goede handen )f belangstelling voor het bal- Drunen is algemeen bekend wordt dan ook op een grote melding gerekend. Er zullen men worden gevormd voor de ■schillende leeftijden, school zal begin november n. Aanmelding kan geschie- iij mevr. Vasseur, Koning Hem Il-straat 3, tel. 345. Vrouwengilde nam afscheid van Mevr. Schreurs R.K. Vrouwengilde afdeling men—Elshout nam dinsdag- nd afscheid van haar presi- teMevr. Schreurs-Canters ter- op deze avond tevens een jwe presidente w|erd gekozen t persoon van mevrouw Ver- li, Tevens werd het bestuur drie nieuwe leden uitgebreid, lozen werden mevr. Stieger, Dewee en mevr. Vissers, lebelangstelling voor deze af- eidsavond was van de zijde deleden zeer groot. Mevrouw lenrs was indertijd een van belangrijkste oprichtsters van Vrouwengilde in DrUnen en is de oprichting de ijverige ratster. Als zodanig werden verdiensten deze avond door schillende spreeksters breed smeten. Namens alle leden id haar als blijk van bijzoiide- nardering een fraaie zilveren 1 aangeboden. Het woord o.a. gevoerd door Mevrouw taak, tot dan toe vice-voorzit- Verder door mevr. G. Jehoel mevr. Ploegmakers, deze laat- aamens de R.K. Boerinnen- d. Ook werd nog het woord ierd door de HoogEerw. Heer bn Werner, terwijl tot slot tr. Schreurs dankte voor deze indere afscheidsavond. Spreekster zei altijd met veel sier voor het Vrouwengilde te gewerkt en spoorde de le- a aan in de toekomst trouwe en beleden te blijven. St. Hubertusgilde. let St. Hubertusgilde in Dru- 'zalop 5 nov. a.s. zijn jaarlijk- gildedag houden. net programma omvat een H. 's middags onderling schic- en's avonds gezellig samen- i. Het tamboer- en vendelier- 'ps van net gilde kan nog wor- d uitgebreid, ij die belangstel- hebben kunnen zich melden. Agenda. ïdag 20 oktober. Huur voorlichtingsavond B.B. Wag 21 oktober. 'uur „Tarzan de Geweldige", 14 jaar. hiur rikconcours B.O.S. zaal §ez. Elshout. '"dag 22 oktober. 4 uur en 6.15 uur „Tarzan de weldige", 14 jaar. «uur „De laatste Blitzkrieg" H jaar, 'lag 24 oktober. uur oprichtingsvergadering »<i ran Bejaarden in zaal ge nsters Elshout. 'oensdag 25 oktober. Wr „La Traviata", 14 jaar. »ur vergadering KAV in zaal ïo. Elshout. TARZAN de geweldige Zaterdag en zondag draait in de °?e Braken te Drunen weer een rol- 't die de wederwaardigheden van Ngleman Tarzan behandelt. Het !tt" '"'erhaal vol avonturen in het (1»oud van Afrika, met als hoofd- de wegvoering van een moor- llr naar een politiepost. Behalve ■Jet»an de krachttoeren van Tar- vau spanning te genieten valt, natuuropnamen een genot voor het oog. Een film, die geen enkele Tarzan liefhebber mag overslaan. Toegang 14 jaar. DE LAATSTE BLITZ-KRIEG De laatste Blitz-krieg is een oor logsfilm, die opgenomen is in Neder land zelf en wel op de Veluwe. Toegang 14 jaar. LA TRAVIATA. Alexander Dumas Jr. en Giuseppe Verdi staan bij het graf van Alphon- sine Plessis, op 't kerkhof van Mont- martre. Dumas vertelt de componist de gebeurtenissen uit Alphonsine's leven, die de grondslag - hebben ge vormd voor zijn toneelstuk. Verdi wordt geboeid door het levensverhaal van deze vrouw, die alles Parijse man nen aan haar voeten bracht en Dumas toont hem haar persoonlijk dagboek. Terwijl de componist dit leest, hoort hij in zijn geest de muziek al opklin ken en ziet hij zich de opera, die hij wil schrijven, ontrollen. Dit wordt dan de overbekende opera La Traviata. Toegang 14 jaar. K. A. J. In café Klerks hield de K.A.J. afd. Els hout een vergadering waar veel belangstel ling voor was. De voorzitterde heer André v. d. Lee, heette speciaal Rector Muskens, aalmoeze nier der K.A.J. in het Bisdom 's-Bosch, ka pelaan Raaymakers als adviseur der afde ling Elshout, de heer Joh. van Venrooy, se cretaris der K.A.B. en de afgevaardigden van de afdeling 's-Bosch en Vlijmen harte lijk welkom. Het doel der vergadering was vooral om wat meer activiteit in de afdeling - te bren gen. Dat daarvoor wel belangstelling is bleek wel uit de aanwezigheid van zovele jon geren. De secretaris de heer Joh. dé Haan gaf een overzicht van het afgelopen verenigings jaar. Rector Muskens gaf een uiteenzetting over het lidmaatschap der K.A.J. en spoor de allen aan om met frisse moed aan het winterprogramma te beginnen. Opwekkende woorden werden eveneens gesproken door de adviseur en de heer van- Venrooy. Men zal proberen nog deze winter een ouder-avond te houden die door de leden verzorgd zal worden met zang, declamatie en spel. De clubavonden zullen voorlopig gehouden worden op woensdagavond in het oude zaaltje. De voorzitter dankte dé verschillende sprekers en hoopte dat de afdeling een tijd perk van bloei tegemoet zou gaan. VLIJMENAAR TE HELVOIRT VERONGELUKT. De 70-jarige V. uit Vlijmen is bij het oversteken per fiets op de Rijksweg Den Bosch - Tilburg door een auto uit de rich ting Tilburg, bestuurd door een zekere M. uit Nijmegen, gegrepen. Van V. werd ge schept en zeker 100 meter meegesleurd. Hij was op slag dood. Zijn fiets werd totaal vernield. De 4 inzittenden van de personen auto bleven ongedeerd, al werd de wagen zwaar beschadigd. VOLLYBAL Eover Ready - Bermi 3-1. De Vlijmens Volleybalclub Ever Ready speelde thuis tegen Bermi Roosendaal voor de hoofdklasse. Ever Ready liet reeds in het begin van de eerste set zien dat er meer strijdvaardigheid was; de eerste set werd ge wonnen met 15-10. De tweede set was uiterst spannend, punt voor punt werd aan weerszijde behaald en Bermi werd tenslotte winnaar, 16-14. Vlijmen sloeg in de derde set flink toe en won overtuigend, 15 9. In de beslissende set was reeds in het begin te merken dat Vlijmen zou zegevieren; zij bouwde een stand van 14-2 op. Bermi spande zich ge ducht in en kwam zelfs tot 14-9, maar Vlijmen werd het toen welletjes en sloeg naar 15-9 en behaalde 'n mooie 3-1 over winning. Heren, u ziet, het kan, als er een wil is. KORFBAL Never Down - Concordia 2 1. Zowel de voetbalwedstrijd als de korfbal- wedstrijd Vlijmen - Haarsteeg zijn altijd spannend en zeker als 't om de leiding gaat. Techniek won van strijdvaardigheid, waar mede de Haarsteegse dames de dames uit Vlijmen wilden overrompelen, want Haar steeg, dat op zeer fortuinlijke wijze enkele gevaarlijke aanvallen wist af te slaan nam de leiding, 1-0. Vlijmen kwam hierna sterk opzetten en wist door Willy Verschu ren gelijk te maken. Vlijmen bleef sterker en wist dit met een mooie worp van Door- tje van Kuijk in een doelpunt uit te druk ken en had aldus de leiding, 2-1, welke stand ook na de rust werd behouden, zodat zij met 2-1 wonnen. DE CARNAVALSVIERING TE VLIJMEN In verband met de Carnavalviering te Vlijmen is reeds een en ander besproken en men start dit jaar reeds op de lie van de 11e. Daar andere jaren dit het begin was om de Prins te benoemen en een vergade ring te houden, zullen dit jaar die avond alle groepen reeds starten, die dan alle ca- fé's gekostumeerd bezoeken, als inleiding van Carnaval 1962. Reeds zijn al groepen in actie voor de optocht op zondag met Car naval en dat men niet stil zit bewijst het Songfestival op zaterdag 28 oktober, waar weer een Vlijmens trio heeft ingeschreven, namelijk het Gitaar-trio, dat zijn medewer king heeft gegeven aan het Vlijmens Revue gezelschap op 10, 14 en 15 oktober, dat veel succes oogstte. We zijn benieuwd naar de prestaties. MOOI gUCCES. Op de grote Roode Kruis Rally te Til burg, waar 150 deelnemers waren, wist de heer J. van Oord alhier de zevende prijs te behalen. Een mooi succes. VOETBAL Junioren District Den Bosch. Het programma voor de Boys-junioren is als volgt: Nieuwkuijk 1 - Vlijmense Boys 1; Vlijmense Boys 2 - Dungen 1; Vlijmense Boys 4 - ODC 5; Vlijmense Boys 5-ODC 6. Uitslagen van de junioren Vlijmense Boys 1 - TGG 12-1; Helvoirt - Vlijmense Boys 2 0-0; Vlijmense Boys 3 - TGG 4 6-0; TGG 5 - Vlijmense Boys 4 0-7. De Vlijmense jeugd doet het bijzonder goed; met de uitslagen van de 4 wedstrij- den werden 7 winstpunten behaald. Het eer de junioren-elftal heeft nog geen verlies- punten en staat onbedreigd boven aan. Jongens, gaat zo door. MISSIE-TENTOONSTELLING De missienaaikring alhier heeft voor zon dag a.s. in het patronaatsgebouw een grote missie-tentoonstelling georganiseerd. Aan deze tentoonstelling zijn diverse attracties en een loterij verbonden, waarbij prachtige prijzen. CARNAVALSVIERING De raad van elf is dezer dagen reeds bij een geweest ter bespreking van de Carna valsviering. Men is van plan ook de Car naval 1962 groots op te zetten. Ook be staan er plannen om de Vliedberg voortaan in deze viering in te schakelen. Hiervoor zal binnenkort met deze bewoners een verga dering worden belegd. Vast staat reeds dat er voor de jeugd wederom een optocht zal worden georganiseerd. VERGADERING R.K.J.B. Om te komen tot vaststelling van het win terprogramma, kwamen de leden van de RKJB maandagavond in café J. Siegers in vergadering bijeen. Te circa 8 uur opende de voorzitter de heer H: van Delft de ver- gajéring met de Chr. groet en kon vervol gens een groot aantal leden welkom heten. Na de voornaamste feiten uit het afgelopen half jaar te hebben gememoreerd, kreeg de secretaris het woord, die de notulen van de vorige vergadering voorlas. Hierna deed de voorzitter mededeling van het feit dat dc leden L. Vughts en H. van Falier, die had den deelgenomen aan de kringstalwedstrijd, resp. de derde en tiende prijs hadden be haald. Omdat ook het boerenbedrijf steeds meer en meer gemechaniseerd wordt werd besloten om de leden in de gelegenheid te stellen een motorencursus te vo'gen die in Elshout zal; worden gegeven. Hiervoor ga ven zich een 6-tal leden op. Verder werd besloten een kalveropfokwedstrijd te orga niseren, hiervoor mogen kalveren worden ingeschreven die na 1 okt. j.l.'geboren zijn. Over de culturele activiteiten gaf de geestelijk adviseur kap. Vijfeiken een na dere uiteenzetting en zei dat aan het spre ken in het openbaar, zang en declamatie meer gedaan moet worden. Wat de sport betreft nam men het besluit dat in de ko mende maanden weer een droptocht zal worden gehouden. Tot slot gaf de geestelijk adviseur nog een uiteenzetting over het nut van een te volgen retraite, waarvan het doel is om zich ook geestelijk te ver rijken. RIK- EN KAT-CONCOURS. Medio november hoopt onze dorpsgenoot de Weleerw. heer Laurens Siegers, die en kele maanden geleden in Brazilië de H. Priesterwijding ontving, alhier terug te ke ren om er zijn eerste H. Mis op te dragen. Enkele maanden geleden is er reeds een comité in het leven geroepen om de neomist bij deze gelegenheid een passend geschenk aan te bieden. Met het doel de benodigde gelden bijeen te krijgen wordt er momen teel in café G. Kooien een rik- en katcon- cours georganiseerd, waaraan prachtige prijzen zijn verbonden. Verleden zondag was de deelname aan dit concours zeer groot. TAFELTENNIS. Ook voor de liefhebbers van de tafelten nissport is in de voorbije week de competitie begonnen. De alhier in café J. van Oyen gevestigde tafeltennisclub Victoria '51 zal dit seizoen met vijf teams aan de competitie deelnemen;: vier ervan speelden reeds een wedstrijd en de diverse uitslagen waren Heren 2e klasse: Victoria '51 2 - Smas hers 3 - Victoria '51 5 4 - 6; Dames 2e kl.: Victoria '51 4 1 - 9; Heren 4e kl. C Smas hers 3 - Victoria '516 4- 6; Dames 2e kl. Smashers 1-Victoria '51 1 6-4. KORFBAL Beide teams van de R.K. Dameskorfbal club Concordia alhier speelden verleden zondag een competitiewedstrijd. Het le 12- tal dat in het voorjaar zowel afdeüngs- als diocesaan kampioen werd, heeft geen beste start gemaakt en wist uit de twee reeds ge speelde wedstrijden slechts één punt te be halen. De junioren die uitkomen in de 4e klasse doen het zeer goed, van de vier wed strijden die tot nu toe zijn gespeeld wisten ze er twee te winnen en twee leverden een nederlaag op. VOETBALPROGRAMMA. RKJW 4 Den Bosch - Haarsteeg 3. Haarsteeg 4 - Vlijmensce Boys 5. HAZENCONCOURS. Door het schuttersgilde St. Ambrosius zal a.s. zondag in café J. de Gouw een groot wildconcours worden georganiseerd. Voor de deelnemers is er een groot aan tal hazen en ander wild beschikbaar en naast de corpswedstrijden kan men ook individu eel aan dit concours deelnemen. Voor hen die op andere wijze een haas in de wacht willen slepen, bestaat daarvoor de gelegenheid met de luchtbuks en op de barak. AFSCHEID Ds. L. Trouwborst, die bijna 7 jaar gods dienstonderwijs gaf aan de Kon. Juhana- school te Capelle, heeft in verband met zijn a.s. vertrek j.l. dinsdag afscheid genomen van de leerlingen der school. Ds. Trouw borst zeide bijzonder prettig op de school te hebben gewerkt. Van de leerlingen ontving hij als dank een pijp en van de oudercommissie een aansteker, terwijl het hoofd, de heer L. Poldervaart, de scheiden de leraar een fraai boekwerk aanbood. DOKTERSDIENST Zaterdag en zondag zal de praktijk van dokter H. Winkelman alhier worden waar genomen door dokter K. van Tuijn, Rozen straat 48, Kaatsheuvel, tel. 04167 - 2006. KERKDIENSTEN ZONDAG 22 OKTOBER 1961 Ned. Herv. Kerk 9.30 uur en 2 30 uur Ds. P. J. Bos. Geref. Kerk 9.30 uur en 3 uur Ds. I. Groenenberg van Den Haag. PRO PATRIA. Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de Chr. Gymnastiekvereniging Pro Pa- tria te Sprang-Capelle zal op zaterdag 25 november a.s. een jubileum-uitvoering wor den gegeven in de zaal van de Chr. Volks bond, voor donateurs. MEVR. NETTEN-JANSEN 100 JAAR. Zoals wij in ons vorig nummer nog mede deelden vierde mevr. Netten-Jansen maan dag onder overweldigende belangste'ling haar 100ste verjaardag. Ook 's middags was er een ononderbroken stroom van belangstellenden, die de jubila- resse hun gelukwensen kwamen aanbieden en deze vergezeld deden gaan van cadeaus. Van de Mij. De Nederlanden werd een mooie bloemenmand aangeboden, terwijl de fa. P. v. d. Mei een mand met levensmid delen aanbood. Van de gelegenheid tot 't tekenen van 't receptieboek in de Ned. Herv. Kerk werd RaamsdonkOudemolen 0-3 Oudemolen ging in deze wed strijd van start met weinig aan trekkelijk, maar effectief voetbal waarop Raam'sdonk de gehele le helft 't antwoord schuldig bleef. Het overwicht van Oudemolen werd reeds na 15 minuten uitge drukt in een doelpunt, toen een hard schot van linksbuiten v. Es roos trof, na van richting te zijn veranderd door de stopper van Raamsdonk. Tien minuten later kwam de linksbinnen van Oude molen bij een kopduel zo onge lukkig in aanraking met 'n tegen stander, dat hij 't veld moest ver laten. Na te zijn onderzocht door dokter Wijffels, is linksbinnen v. Hooff met de ziekenwagen naar Oudemolen teruggebracht. De stootkracht van de zeer ge vaarlijke linkervleugel van Oude molen werd nu aanzienlijk min der, al bleef het Raamsdonk doel onder sterke druk staan. Na rust gingen de partijen be ter tegen elkaar op. Oudemolen bleef echter gevaarlijker. Aver- mans wist met twee doelpunten de zege veilig te stellen. Hoezeer Raamsdonk verder ook streed, men bleek niet in staat om in de ze zeer sportieve strijd een tegen- punt te scoren. RACVeerse Boys 01 Veerse Boys heeft in de wed strijd tegen RAC tweemaal drie kwartier het beste van het spel gehad. Vanaf het begin van de wedstrijd was men in de aanval en bezorgde men de verdediging van de thuisclub veel hoofdbrer kens. Voor rust wist B. Joore uit 'n vrije positie de bal feil loos in te schieten, 0-1. Geduren de het gehele verdere verloop van de wedstrijd bleef men het vijan delijke doel belagen. Goed werk van de RAC doelman versperde echter de weg naar een ruimere zege. Krabbendjjke-Good Luck 1-3 Een fanatiek strijdend Krab- bendijke bleek zaterdag niet in staat de overwinningenreeks van door enkele honderden gebruik Goo^d Luck te onderbreken. In het gemaakt. Een hoogtepunt van de feestdag voor de 100-jarige, dat haar zeer heeft getroffen en tot nu toe wel het meest is bijgebleven, was wel de aubade door de schooljeugd, die des middags onder leiding van het hoofd der school, de heer Overweel, werd gebracht. De kinderen zongen hierbij een tweetal toe passelijke liederen en boden de oudste in woonster daarbij een schitterende bloemen mand en een kostbare pleed aan. 's Avonds defileerden de plaatselijke ver enigingen voor de 100-jarige, terwijl de mu ziekgezelschappen Marijke en Sirena en de drumband van Marijke serenades brachten, waarvoor de belangstelling van de zijde der bevolking bijzonder groot was. Een woord van dank aan allen die deze dag voor mevr. Netten tot een onvergete lijke hebben gemaakt en in het bijzonder aan het feestcomité dat geen moeite ge spaard heeft een en ander te doen slagen, is hier zeker op zijn plaats. NUTS-AVOND. In de zaal van mevr. Cové-v. d. Haart aan de Nieuwevaart alhier, zal het dept. Langstraat van de Mij. tot Nut van 't alge meen, de eerste Nuts-avond houden en wel op dinsdag 24 oktober a.s. Er zal een film vertoond worden door de bekende kenner van Afrika, Lode van Gent. De titel van de film is: Tussen vulkanen en wilde dieren. Dit een een natuurfilm ïri kleuren, opgeno men in de binnenlanden van donker Afrika. Het leven van de meest bekende wilde die ren wordt vertoond. En als slot van deze film, de laatste uitbarsting van een der vul kanen van de Virunga-Ketenen. Dit gedeel te, bij nacht opgenomen, vertoont ons het machtig schouwspel der lavastromen. Deze film, die dikwijls opgenomen werd met groot levensgevaar, munt uit door een vol maakte technische bewerking en is wel de fraaiste en de meest natuurgetrouwe welke ooit in de wildernissen van Afrika werd ge maakt. Het Algemeen Dagblad oordeelt over de ze film Een film van superbe pracht en biologerend tot de laatste centimeter cellu loid. Wij kunnen dus ieder lid van het Nut aanraden zich a.s. dinsdag op te maken naar de zaal De Witte Brug, om deze eerste nuts- avond bij te wonen. Aanvang 8 uur. begin werd Good Luck zelfs min of meer overrompeld. Het was dan ook volkomen juist dat Krabbendijke een 1-0 voorsprong wist te nemen. In de tweede helft bleek dat de thuisclub te veel kruit verschoten had en nam Good Luck het initiatief. Dit leid de tot de eerste treffer die v. See- ters hoog over de keeper heen schoot. Dit doelpunt inspireerde tot verdere activiteit zodat Mekes voor de tweede maal het net wist te vinden. Van Seeters stelde de zege tenslotte veilig. WAALWIJK Programma voor a.s. zondag Thuis 12.00 uur: Heren 1—HTCC 3, ump. v. Beurden, Dekkers. 12 00 uur: Heren 2EMHC 6, ump. v. Geffen, H. v. d. Loo. 12.00 uur: Dames 3Were Di 4, ump. v. Helvoirt, Duijvelaar 13.30 uur: Dames 1—Tilburg, ump. v. Eijl, Dupont. 13.30 uur: Dames 2Forward 3, ump. D. v. Dongen, H. v., Rijcke- vorsel. 13.30 uur: Heren 4Tilburg 8 ump. v. Vliet, W. Eibers. Uit: 13.00 uur: Forward 5Dames 4 13.30 uur: Tiburg 4Heren 3. Det reis voor deze twee elftal len is met een gezamenlijke bus van Mulders-Sars. Vertrek aldaar om 12.15 uur. Eerst rijdt de bus naar het Forward terrein bij het Willem II-terrein. Daarna gaan de heren naar 't Tilburg-terrein. De captains dienen voor het geld tc zorgen en dit na dë wedstrijd bii Mulders-Sars te voldoen. De reiskosten zijn ongeveer 1.50 p. persoon. 14.00 uur: Tilburg vet.-veteranen De reis zal geschieden met au to's. Vertrek om 13.30 uur op het veld. Dit in verband met de twieé heren scheidsrechters. Schoenen, die de mode van vandaag en morgen aangeven. Een rijke keus In diverse modellen en hakhoogten op de nieuwste leesten, vindt U bij n MARKT 2 WAALWIJK Zaterdagmiddag zal er door de leiders weer getraind worden op de normale tijden, n.l. 14.00 uur Meisjes Q en R en alle andere meisjes; 15.15 uur Meisjes P en Jongens A en B en alle andere jongens. Competitie-indelingen. De competitie-indelingen voor de diverse jeugdelftalten zijn nu bekend geworden. Deze zijn a.v. Jongens A. Tegen: Des, For ward A, Tilburg A, Waalwijk A, Waalwijk B, Push. Jongens B. Zie Jongens A. Meisjes P. Tegen: Forward Q, Were Di P, Were Di Q, Des Q, Tilburg Q, Waalwijk P. Meisjes Q. Tegen: Tilburg R, Mop R, Den Bosch S, Forward R, Waalwijk Q, Mop S. Meisjes R. Tegen: Tilburg S, Waalwijk R, Forward S, Mop T, Mep, Den Bosch T. KAATSHEUVEL TTV NVR Zaterdag j.l. trokken het le da- mes- en het herenteam er op uit om haar eerste wedstrijden te spelen voor de competitie en het was voor beide teams een over winning. Voor de dames werd het 9-1 en voor de heren 7-3. De gez. Dingèmans wonnen al haar par tijen in twee games en mej. Brok verloor er een. Intussen is dit geen slecht resultaat, daar deze dames voor het eerste jaar mee spelen. Dames, gaat zo voort. Uitslag: GeffenNVR 1-9. Bij de heren was deze 7-3 zege ook geen slecht resultaat, daar ook voor het eerste jaar in de 2e klas wordt uitgekomen. Hendriks begon zijn eerste partij van dit seizoen en het werd een zege in 2 games en toen kwam B. Hoeve- naars aan de tafel. Bennie verloor zijn eerste game met 21-17 en met een achterstand van 16-7 in de 2e game kon hij nog ophalen tot 16- 16 en kwam zelfs tot 18-16 voor te staan, maar door een beetje onfortuin verloor Bennie zijn 2e game en de stand werd dus 1-1. Toen kwam onze benjamin N. v. d. Velden aan de tafel en zon der pardon veegde hij zijn tegen stander met 2 games van de ta fel. Als Nic zo voortgaat zal hij goede resultaten behalen want hij is in goede vorm. Heren, de eer ste winstpunten zijn binnen. Uitslag: Never Despair-NVR 3-7. Maandagavond 23 oktober half acht Heren tegen JCV uit Vught.

Echo van het Zuiden | 1961 | | pagina 13