WAALWIJK woens prijzen 49' Gemeenteraad Waalwijk eter 1 1 f helmond Agenda en pre-adviezen DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 23 OKTOBER 1961 DEN BOSCH TILBURG Wrk VOGELVRIJ JJ30 ja f'et op di de •Waalwij «gen va gorden te 'o w. st ALLEEN GELDIG WOENSDAG 25 OKT. Heerlijk wollen kameel haren dames-, heren en kinderpantoffels, in zeer fraaie dessins en met sterke rubber zolen. Maten 41 /47 2.50 36/40 2.25 30/35 1.75 ■25/29 1.45 '4 25 22/24 Kolenkit van diep zwart gemoffeld me taal. Royaal, kantig model, waardoor U minder vaak behoeft te scheppen 4 75 Stevige kolenschop van zwaar staalplaat 35c Triplet. U verhoogt, beslist de gezelligheid met deze zeer fraaie triplet, uitgevoerd In .een mooie houtsoort. Met satijn glazen kel ken, in een bijzonder fijne vorm. Ideaal voor Huiskamer 4 f^90 of Eethoek I Wollen jongens parka-coat met een heerlijk warme capu chon van dubbele stof en rondom een cein tuur. In verschillende praktische Jongens- kleuren. 14 jaar 26.75 5 Jaar 4 Q75 (kleine stij- O ging p. maat) Kartelschaar van prima, blank staal. Gemakkelijke groot- ogtge greep. Maakt het afzomen eenvoudiger. Ook voor het garneren van vilt en handwerk- artikelen. 4 75 In luxe doos 1 Heerlijk warme jongenspyjama van unl keperflanel met contrast garnering. In grljs/blaaw, grijs/ bor deaux en bleu/marine. SCHRIFTELIJKE OP TELEFONISCHS EESTEUOtQ^ 16 Jaar 7.25 1 Jaar kleine stij- ging p, maat 75 Manicuretang samen met vijl In plastic etui. De tang Is van zwaar vernikkeld, hard Sollngenstaal. Een Ideaal geschenk voor de vrouw, die hoge eisen stelt aan hand en voet verzorging 95 Flatteuze dames japon In 2 modellen of zeer modieuze deux- pièces. Kies bit de diverse dessins en kleuren In een fhncj wollen wevenit kwaliteit. 3 Z75 Maten 40^48 Jt" Bijzonder leuk plastic kleedje ult'het zonnige ItallSI Zeer fraai dessin. De maat Is zeer groot, nl. 180 x 130 cm. Morgen uiterst *%60 voordelIgISJechtsXi Handige boodschap* tas met trekslultlng In diverse leuke rultde». sins. Gegarandeerd waterdicht en voorzien van versterkte hand vatten. Alleen morgen 190 Zeer voordelige partij.! Sterke kwaliteit fijn gevlochten Chinamatten IÜ25 in diverse kleuren, 140 x 180cm J Restant partij vingerdoekjes In vele verschillende kleuren en dessins. 32 x 32 cm. Nu voor een prijs, om er een paar extra te nemen. 4 stuks Stevige naaikistjes met praktische in deling, voorzien van een knipje. In rood of blank gelakte uitvoering. Verkrijgbaar op de handwerkafdeling 4 75 lekkere Per blik Pink Zalm, van de nieuwe vangst. 3 blikken 2.75- ft Ac 7T" Heerlijke koffiesprits; een brosse banketbakkerssprlts. Per 250 gram 0 Dit Twents ne n b bij ult^ schikt voor het S maken van lakens, pen of. verpleegsters, schorten. Opt,sehwt 180 «m. breed, meter 2M 150 cm. breed, 4;; per meter De heer Beerens meende dat het misschien practischer was, om de werkelijk gemaakte kos ten in rekening te brengen. Het is niet uitgesloten, aldus spreker, dat de aanlegkosten gaan stijgen, waardoor men noodzakelijker wijs tot een nieuwe verordening zou moeten komen. Anders ge steld, zouden de kosten van aan leg dalen, dan was'mén aan een te hoge kostprijsberekening toe. De voorzitter was echter van mening, dat deze 80 guldeh wer kelijk het minimum bedrag was, waarna werd besloten dit punt in stemming te brengen. Het resul taat hiervan was: 11 stemmen voor en 4 tegen. Na een korte discussie werd door de raad afwijzend beschikt op de bezwaarschriften, die wa ren ingediend aangaande de baat belastingen; dit met een kleine uitzondering voor een bewoner uit de Dr. Kuyperstraat, waarbij de notering van een belending van 13 meter wérd teruggebracht op 12. De voorzitter was van oordeel dat er een herziening van deze verordening moest komen, 0111 eventuele onbillijkheden uit de weg te ruimen. Aangaande het beschikbaar stellen van een krediet voor het bouwen van twee dienstwonin gen voor Openbare Werken vo teerde de raad een bedrag van 40.325.-. De heer Beerens merk te hierbij op, dat de loodsen die daar zijn gebouwd, geen fraai ge zicht geven in verband met de blinde muren. De voorzitter ant woordde hierop dat het de bedoe ling was om voor de loodsen be plantingen aan te leggen, zodat deze muur geheel aan het oog zou worden onttrokken. Om in de behoefte te voorzien, die er in de gemeente bestaat aan een commissie voor plaatselijk georganiseerd overleg omtrent ambtenarenzaken zoals deze de laatste jaren in de meeste ge lijksoortige gemeenten reeds in 't leven is geroepen stelden B. en W. voor om ook bier tot een der gelijke commissie te komen. De raad kon hiermee instemmen, zo dat men tot aanwijzing van drie vertegenwoordigers uit de ge meenteraad kon overgaan. Als leden van deze commissie werden gekozen de heren v. Els- hout, v. Nieuwstadt en v. Noye. Tenslotte gingen enkele voor stellen tot aan- en verkoop van percelen grond onder de hamer door. Ten behoeve van de R.K. Huishoudschool en de Industrie school St. Angela aan de v. Hees wijkstraat werd besloten tot ver koop over te gaan van een per ceel grond van 800 m2. Om te komen tot een verdere uitvoering van het uitbreidings plan in het oosten van Loonöp- zand besloot de raad tot aankoop van een perceel grond van A. de Laat uit Tilburg, dat een grond- oppervlakte heeft van 04.40 ha. De raad ging over tot het in trekken van een raadsbesluit tot verkoop van grond aan C. A. J. Ihijssen uit Waalwijk, dit naar aanleiding van diens eigen ver zoek. Goedkeuring werd gehecht aan een voorstel tot verkoop van een perceel grond aan de firma S. J. Pepping, ten behoeve van de bouw van 21 woningen aan beide zijden van de Huminelstraat te Loonopzand. Tenslotte besloot de raad tot het pachtvrij maken van een ge deelte van een perceel grond t.b. v. het uitbreidingsplan 'in de om geving van het Prins Bernhard- plein te Kaatsheuvel. Tijdens de rondvraag infor meerden enkele raadsleden naar de wegverbetering en aanbren ging van nieuwe lichtmasten in de gemeente. De voorzitter gaf te kennen dat diverse plannen'reeds in uitvoering waren, terwijl an dere ter bestudering gereed la gen; wat betreft de afwerking van de huizenbouw, zo besloot de voorzitter, is men in overleg ge treden met een advocaat, aange zien moeilijkheden waren gerezen met enkele aannemers. Na afloop van de openbare ver gadering bleef de raad nog in be sloten zitting bijeen. JUBILEUMVIERING UITGESTELD Naar wij vernemen is de jubi leumviering van het 25-jarig be staan van de Don Bosco-school en de viering van het zilveren jubileum van het schoolhoofd, de heer C. J. van Roy, dat on za terdag 3 november zou worden herdacht, uitgesteld tot 'n latere datum en wel tot vrijdag 24 no vember, dit inede door het feit, dat de aanbesteding van de BLO- school nog niet geheel in kannen en kruiken is. ZILVEREN JUBILEUM Op I november a.s. zal de heer Gijs Knepflé het feit herdenken dat hij voor 25 jaren in dienst trad van de N.V. Schoenfabriek A. en J. de Kort. Ter gelegenheid van dit feit, dat de heer Knepflé een halve eeuw de belangen van de N.V. als vertegenwoordiger heeft behar tigd, zal op die dag een receptie worden gehouden van 3 tot 5 uur in café-restaurant Chalet Roval te 's-Bosch. KATHOLIEKE WERKGEVERS VERENIGING De leden van de Kring Waal wijk van de Kath. Werkgevers vereniging zullen hun eerste ver gadering in dit seizoen houden op donderdag 2 november a.s. te 8 uur. Dr. J. J. M. Pijnenburg, secre taris der A.K.W.V. en het Katho liek Verbond, zal dan een voor dracht houden over „de momen tele economische en financiële situatie van ons land". Daarbij zal hij ook de rijksbegroting 1962 onder de loupe nemen met de daarvan te verwachten ontwikke ling. Ongetwijfeld zullen de des kundigheid van de spreker en het actuele onderwerp vele leden in teresse inboezemen. ZEBRA-PADEN IN WAALWIJK Met ingang van 1 november worden de volgende weggedeelten in Waalwijk als officiële voet gangersoversteekplaatsen (zebrar- paden) beschouwd: Stationsstraat Grotestraat Raadhuisplein: Stationsstr., on middellijk ten zuiden van de kruising; Grotestraat, onmiddel lijk ten oosten van de kruising; Grotestraat, tussen oostelijk trot toir Stationsstraat en de ver keersheuvel voor het Raadhuis plein; Raadhuisplein, tussen het zuideinde van het westelijk trot toir van het Raadhuisplein en de verkeersheuvel van 't Raadhuis plein; Raadhuisplein, tussen het zuideinde van het oostelijk trot toir van het Raadhuisplein en de verkeersheuveLvan 't Raadhuis plein. Kruising Grotestraat Hertog Janstraat Wilhelminastr.: Wil- helminastraat, onmiddellijk ten zuiden van de kruising; Grote straat, over de Grotestraat via de verkeersheuvel tussen het weste lijk trottoir van de Herog Janstr. en het oostelijk trottoir van de WilhelminastraatHertog Jan straat, onmiddellijk ten noorden van de kruising. Kruising Baard wij ksestraat Loeffstraat: Baardwijksestr., on middellijk ten zuiden van 't kruis- punt; Loeffstraat, onmiddellijk ten westen van het kruispunt. Splitsing Hoogeinde Voor einde: Vooreinde, onmiddellijk ten noorden van de splitsing; Hoogeinde, onmiddellijk ten wes ten van de splitsing. Grotestraat: Tussen de panden Grotestraat 40 en Grotestraat 45; Kruising Grotestraat Besojj- ensestr. Westeinde Kruis straat: Besoijensestraat, onmid dellijk ten zuiden van de krui sing; Kruisstraat, onmiddellijk ten noorden van de kruising; Grotestr., onmiddellijk ten wes ten van de kruising. Splitsing Grotestraat Thor- beckelaan: Thorbeckelaan, on middellijk ten zuiden van de splitsing. Kruising Stationsstr. Burg. v. d. Klokkenlaan Noorder Pa rallelweg St. Antoniusstraat Stationsstraat, onmiddellijk ten noorden van de kruising; Noor der Parallelweg, onmiddellijk ten oosten van de kruising; Burg. v. d. Klokkenlaan, onmiddellijk' ten westen van de kruising. Kruising Putstraat Ambro- siusweg Burg. Smeelelaan Noorder Parallelweg: Putstraat, onmiddellijk ten noorden van de kruising- Ambrosiusweg, onmid dellijk ten noorden van de krui sing; Noorder Parallelweg, on middellijk ten westen van de kruising. KAMPIOENSRIT De heer Bart Pols uit Waal wijk zal op vrijdag 27 en zaterdag 28 oktober deelnemen aan de lan delijke kampioensrit, waarvan de start zal plaats hebben in Schijn- del. Van daaruit leidt de race door Oost-Brabant Limburg in. De lengte van het tracé bedraagt ongeveer 600 km. Aan deze kam pioensrit, die georganiseerd is door de K.N.M.V., nemen onge veer 80 coureurs deel, van wie verschillende uit de omgeving van Waalwijk. Het zijn: J. Muis uit Capelle met Maico 250 cc.; C. Haverhals, Sprang-Capelle, eveneens met een Maico 250 cc. en G. Schep uit Sprang-Capelle met D.K.W. 175 cc. Bert Pols start, met zijn Jawa 250 cc. Openbare vergadering van de raad der gemeente Waalwijk op donderdag 26 oktober 1961 te 19.30 uur ten gemeentehuize. Punten van behandeling: 1. Vaststelling van de notulen der openbare vergadering, gehouden 28 september 1961. 2. Ingekomen stukken. 3. Voorstel tot wijziging der le gesverordening. 4. Voorstel tot teruggaaf van vergunningrecht. 5. Voorstel tot wijziging van 't raadsbesluit van 26 mei 1961 tot waarborging betaling rente en aflossing van een geldlening, te sluiten door de „Stichting Dierentehuis Waalwijk". 6. Voorstel tot beschikbaarstel ling van een krediet voor het aanbrengen van een nieuwe pompinstallatie in het ge meentelijk zwembad. 7. Voorstel tot vaststelling van het uitbreidingsplan in on derdelen „Laageinde II". 8. Voorstel tot vaststelling van 'n ontwerp-uitbreidingsplan in onderdelen „Meerdijk". 9. Voorstel tot beschikbaar stelling van een krediet voor het verbeteren van 141 wo ningwetwoningen. 10. Voorstel tot beschikbaarstel ling van een krediet voor de aanleg van een openbaar plein met parkeergelegen heid vóór de r.k. kerk te Baardwijk. 11. Voorstel tot beschikbaarstel ling van een krediet voor de verdere afwerking van het stratenplan in de St. Antoni- usparochie. 12. Voorstel tot wijziging van 't reglement der gemeentelijke instelling voor maatschap pelijke zorg. 13. Voorstel inzake afrekening der vergoeding voor vakleer krachten aan bijzondere ulo scholen óver 1958, overeen komstig artikel lOlbis der lager onderwijswet 1920. 14. Voorstel tot verhoging der exploitatievergoeding voor bijzondere scholen voor g.l.o. b.l.o. en u.l.o. over 1961. 15. Voorstel tot ruiling van grond aan 't Laageinde met E. G. Verhoeven. 16. Voorstel tot verkoop van een strook grond aan de Eerste Zeine aan J. H. Sars. 17. Aanbieding beleidsnota inza ke verkoop van gemeente woningen. 18. Aanbieding van gemeente- en bedrijfsrekeningen over 1959 en benoeming van een com missie van onderzoek. 10. Voorstel tot vervroegde af lossing van een geldlening en tot het aangaan van een geldlening. 20. Voorstel tot het aangaan, van rekeningcourantovereenkom- sten voor 1962. 21. Wijziging begroting. Uitvoering partieel uitbrei dingsplan „St. Antoniusparochie' voor zover betreft de terreinen rondom de nieuwe kerk. Binnen enkele maanden ver moedehjk in februari 1962, zal de m aanbouw zijnde nieuwe kerk aan de Wethouder Smoldersstr in Waahvijk-zuid in gebruik se) nomen kunnen worden. ïnyerband hiermede is thans het tijdstip aangebroken om uit- vpermg te geven aan het partiële uitbreidingsplan „St. Antonius parochie voor zover betreft de terreinen rondom dit kerkse- bouw, welke terreinen eigendom der gemeente zijn. Hierdoor wordt bereikt, dat dit ongetwij. teld traaie Godshuis op verant woorde wijze aansluiting krijst op de omliggende complexen. Op de ter inzage liggende teke- ning zijn de terzake uit te voeren werken in kleuren gedetailleerd Ter verduidelijking hiervan moge nog het navolgende dienen. Aansluitende op het door '1 kerkbestuur aan te leggenver hoogde kerkplein, zal aan de westzijde van 't kerkgebouw een trottoir van 7 m. breedte worden aangelegd. Deze breedte is nood zakelijk, omdat ten behoeve van het stallen van de rijwielen der kerkgangers tegen' de af- scheidingsmuur van het verhoog de voorplein rijwielrekken zijn geprojecteerd, een en ander zoals dit tevens het geval is aan de noord- en aan de zuidzijde van de kerk. Voorts zal, eveneens aan de westzijde en overeenkomstig hel voormeld uitbreidingsplan, een plein met parkeergelegenheid voor een 32-tal auto's worden aangelegd. Deze parkeerruimte wordt gescheiden van vorenbe doeld trottoir door een 7 m. bre de toegangsweg, vereist voor het af- en aanrijden van de voertui gen. Ook de overige trottoirs zullen worden aangelegd, zoals deze in meergenoemd uitbreidingsplan zijn geprojecteerd. Het op de te kening in groen aangegeven ge deelte is bestemd voor openbaar plantsoen. Volledigheidshalve vermelden b. en w. voorts nog, dat het on derhavige krediet is begrepen in de exploitatie-opzet van bedoeld jiartieel uitbreidingsplan en dat deze kosten zijn verdisconteerd in de grondprijzen van dat plan. Genoemde exploitatie-opzet is aan het college van gedeputeerde staten ingezonden. Na ontvangst van de terzake vereiste machtiging van gedepu teerde staten zullen b. en \v. de N.V. Bank voor imenskerk „kiens bes ji jan. m ((deputeer id. .i111!1 1 perceel inde wink (rfwijk, P jraat 48. I. en w. .ore-advies ■edeelde; oop ben ik van de 1 vóór de len v< uuwkundi rerfraaiïnf het langi jraatbeelc leze pleinv onderbro ieromtren ebben b. t kunne !t het r.k. var aaie nieu' bouwen. Iraat gele voor deze nering vo mer kan afbraak v ordt vooi „.nodige eaanleg ik niet all< straatbeel «enzeer 1 bet sta toe geei iige allur renboven worden e vooi groei itente eei bestaat 1 wij aan welk aar in van a betgeen narlijke lierop be liging va «voor ln 'vaststel li age neer f een v gemaakte intie geld (1. 1 aanleid raring in raad d.c (1 garant iWaalwi aan de pg van en ever iglopendi een bedr #1.000.- de „Stich tijk" alhi inrichtin asiel, zijn ";ge van Ier provi rpelijke 1 igen gere; een door lichting 0; iteerde st 1 oktober niet lebben, d larant ste van 1 - door Nederlandsche le sticht! FEUILLETON van „DE ECHO VAN HET ZUIDEN" door HENRIC VAN NORCH 20). De Gelderse overste begreep, dat hij in handen gevallen was van een verzameling van mannen van wie hij niet veel medelijden kon verwachten. Hij zweeg tij dens de verdere tocht en op zijn gezicht was grote bezorgdheid voor de toekomst duidelijk te le zen. Een paar maal op hun reis in westelijke richting moest een rij weg worden overgestoken. Er werd dan door de troep in dek king halt gehouden en voor men verder trok, moest eerst door een paar mannen worden vastgesteld, dat het terrein links en rechts veilig was. De kapitein moest erkennen, dat zijn vijanden niets aan 't toe val overlieten; hij begreep dat ze hem nu en later ook niet de min ste kans van ontsnapping zouden geven. De karavaan was nog ongeveer acht km. van de Luttekehaer ver wijderd, toen Frankes de beide gevangenen liet blinddoeken. Zeer langzaam werd de tocht voortgezet, want het lopen door de hoge heide en over het oneffen terrein was nu buitengewoon moeilijk geworden voor de kapi tein en zijn makker. 1 oen de blinddoek weer van de ogen van de gevangenen verwij derd werd, bevonden zij zich in de hut op de Luttekehaer. HOOFDSTUK XIII Nasporingen De zonnewijzer op de kerkmuur vertelde dat het drie uur geweest was. De administrateur van de leger afdeling die in de Norg lag en deels in tenten, deels in boereschuren was ondergebracht, werd onrustig. Hij zat reeds een paar uren op zijn kapitein te wachten. Deze had hem die morgen verzekerd dat hij uiter lijk twaalf uur van zijn wandelrit zou zijn teruggekeerd. En nog was hij niet verschenen, terwijl de chef van de afdeling stipt een man van zijn woord was. Meermalen had de administrateur de bevelhebber gewaarschuwd om toch niet steeds alleen of met een Gemeenten verzoeken voor de fi nanciering van deze kapitaalsuit- enkel man uit te rijden, want 't aan tal desperado's dat aanslagen pleeg de op eenlingen van zwakke groep jes, groeide met de dag. De oude snorrebaard liet een on der-officier van de ruiterij bij zich komen. „De kapitein is nog steeds niet te rug. Ik ben ongerust". De ondergeschikte waagde het om lachend op te merken: „Hij zit mis schien hier of daar aan een glas wijn". De administrateur werd kwaad en bulderde de man toe: „De kapitein drinkt geen wijn, brutale slungel! Neem enkele mannen en zoek hem. Hij is naar het kleine nest gereden, dat ze, naar ik meen, Langeloo noe men". De man, die deze opdracht kreeg, meende goed te doen deze zo snel mogelijk te volvoeren. De uitbran der die de administrateur hem had gegeven, deed haar uitwerking. Na enkele minuten galoppeerde een 5- tal huurlingen over de weg naar Langeloo. Ze reden door 't gehucht en vroegen aan iedereen die ze za gen naar de beide vermiste ruiters. Niemand had de beide mannen ge zien. Ze informeerden in de enigste kroeg die het dorpje kende. De waard bracht hen op een spoor. Een boer had hem verteld dat hij zich deze morgen op weg naar Norg had bevonden. Op de plaats waar de weg een bocht nam en hij gezicht kreeg over een nieuw gedeelte, had hij in de verte een aantal mannen gezien, misschien wel tien of meer en twee paarden. Hij dorst niet ver der te gaan en had zich enigszins verscholen. Hij had gezien dat de mannen en paarden in de bosjes verdwenen. „Waar bevindt zich de boer thans?" vroeg de onderofficier. „Hij woont hier achter mijn wo ning". „Haalt hem onmiddellijk op". De waard verdween en kwam weldra terug in gezelschap van een boer, die blijkbaar zeer angstig was. „Vertel eens wat je vanmorgen hebt gezien", werd hem bevolen. Met bibberende stem deed de boer het zelfde verhaal gelijk de waard dit had gedaan. „Kunt ge ons de plaats aanwijzen waar de mannen zich bevonden?" „Jawel, edele heer". „Goed. Kunt ge paardrijden?" „Ja, edele heer". „Haal dan onmiddellijk 'n paard". De boer haastte zich naar zijn hoeve en verscheen weldra op een ongezadeld paard op het erf voor de kroeg. De soldaten stegen ook op en in draf ging het in de richting van Norg. De boer bracht hen nu op de plaats waar die morgen de mannen en paarden zich hadden be vonden en ze in de bosjes waren verdwenen. De aanvoerder van het troepje steeg af en nam de sporen op de weg goed op. Hij vond de af drukken van paardehoeven, die dwars van de weg naar de berm in de struiken leidden. Hij begreep dat zich hier iets had afgespeeld dat ge makkelijk voor de kapitein en diens metgezel een tragische afloop ge had kon hebben. Het bosterrein, waarin de kapitein en de andere mannen waren verdwenen, werd nu doorzocht. Het was slechts een smalle strook langs de weg. Daar achter bevond zich heide, stuifzand en hier en daar een bosje. Niets werd echter gevonden. „Waar komt men als men verder in die richting gaat?" vroeg de aan voerder aan de boer, terwijl hij in westelijke richting wees. „In Een of Steenbergen", ant woordde de ondervraagde. „Hebt ge ook enig vermoeden wat voor kerels dat vanmorgen zijn ge weest?" De boer schudde het hoofd. De aanvoerder besloot om snel naar Norg te rijden, om daar ver slag uit te brengen. Tot de boer sprak hij„Ge kunt weer naar je huis terugkeren". De boer maakte zo snel mogelijk dat hij wegkwam. De vijf huzaren reden nu in galop terug naar Norg. voor de tan een wrdt voli noemen de eerste «teerde s epgenonr de effect male loop De aanvoerder vertelde aan de ad- .'vajjj>en c wat hij ontdekt had. miri ministrateur Hij kreeg opdracht om het terrein waarin de desperado's met de kapi tein waren verdwenen, breed en diep te doorzoeken. Bijna de gehele ruiterij, 15 man, werd hiervoor on der zijn commando gesteld. Dertig man voptvolk werd naar de dorpjes Een en Steenbergen gezonden om daar te trachten gegevens te ver krijgen over de vermisten en hun ontvoerders. Hun werd ook opdracht gegeven een groter gebied te door zoeken. Zodra Willem Frankes met zijn mannen, de gevangenen met zich mee voerende, weer op de Lutteke haer waren teruggekeerd, zette hij direct een paar wachtposten uit, want hij verwachtte dat de Gelder se troepen de gehele omtrek zouden aflopen, op zoek naar de kapitein en diens adjudant. (Wordt vervolgd) van d H. L gevei «rag der ffi hoogst met 1 van j 1® bijdrag •slotte ac 1 het nie "Mh ook staling va «sten, w. h< met het d tot de Waalwij'] !!t« beden in keni 'J de zijd «g is b. inmidc «tvangei «in t '1' voor Ü00,e J1 de stic 11/ n t ko

Echo van het Zuiden | 1961 | | pagina 2