een prima kracht V#G0 ho% Doyco Conny Froboess zal a.s. zondag Waalwijk met bezoek vereren 11 THEE BuMehftif THEE tfoudwik 90d H:50s™IOOd Omdat ROYCO I vriesveTS is, smaakt Uw soep zo goed k=MÊk een wonder van smaak DÉ DAG VAN DE TEENAGERS doperwten toiletzeep 54ct 11 en 20 geldzegels VR/ESVERS ROYCO DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 30 MAART 1962 gen de lat, waarna de linksbuiten van Waspik verzuimde de terug springende bal in het doel te wer ken. Cor Timmers bracht kort daarop de stand op 1-1 door Wil ly Vervoort daartoe in de gele genheid gesteld. In dezelfde peri ode bracht de paal redding bij 'n inswinger door de rechtsbuiten van Broekhoven uit een corner, rechtstreeks ingeschoten. Het overwicht dat Waspik tot aan de rust behield, leverde wel twee doelrijpe kansen, maar geen goals op. Tien minuten na de hervatting besliste Broekho ven uit een strafschop de wed strijd. In de resterende tijd moest aan beide zijden een treffer we gens buitenspel worden afge keurd. White Boys White BoysRiel 22 De enige treffer, welke in de wedstrijd White BoysBiel voor de rust werd aangetekend en waarmee de aanvalsleider van White Boys, Han van Etten, de thuisclub aan' n verdiende voor sprong hielp, was in feite een te povere beloning voor de druk die de Boys op de achterhoede van Riel uitoefenden. Van de andere kant kan men natuurlijk stellen dat het niet voldoende is kansen te scheppen, men moet ze ook weten te benutten. Hieraan ont brak het deze middag nog wel eens. In de tweede helft bracht Riel de stand weer in evenwicht. Kort daarop echter deed Piet Kuijten wat van hem verwacht werd toen hij met een gave tref fer opnieuw de Boys de leiding bezorgde. Toen minuten voor het einde moest de White Boys ver dediging opnieuw toestaan dat haar voorsprong door 't aanvals- kwintet van Riel werd wegge werkt, 2-2. Meer doelpunten za ten er blijkbaar niet in. De goed leidende scheidsrechter had wei nig moeite het spel in de juiste banen te houden. Raamsdonk Good Luck Good LuckRoda Boys 2-5 Behaalde Good Luck de vorige week slechts een gelijk spel, deze week ging het nog verder berg afwaarts. Het feit dat de thuis club aanvankelijk een 2-0 voor sprong kon nemen, wees op een sterk begin. Na een fel offensief van Roda Boys nam Good Luck in de eerste speelhelft resoluut het heft in handen. Een hard schot van Iverstens sprong via de paal terug in het veld, waarna 'n uitstekende kopbal van De Geus de onderkant van de lat raakte. In de 20e minuut viel de ope ningstreffer. Tijdens een scher mutseling voor het doel van de gasten schoot Vos via het been van een der verdedigers in. Kort daarna brak Verhagen verras send goed door en schoot hard en laag in, 2-0. Het overwicht duur de voort, zonder resultaat overi gens. Enkele minuten voor 't in gaan van de rust kon doelman Jansen uit een hoekschop de bal niet onder controle krijgen en stompte in eigen doel, 2-1. De tweede helft gaf aanvanke lijk hetzelfde spelbeeld, maar weer beoordeelde doelman Jan sen een gemakkelijk schot ver keerd en het was 2-2. Het had al lemaal nog goed kunnen gaan, als v. Seters niet in doelrijpe po sitie gehaakt was. Geleidelijk groeide nu het overwicht van Ro da Boys, die in het laatste kwar tier een ruime overwinning in de wacht sleepte. Door midvoor Gij- be werd het 2-4, terwijl de rechts buiten tenslotte aan alle illusies een einde maakte door de voor sprong veilig te stellen op 2-5. Hoestdrank In tabletvornuM Raamsdonksveer Veerse Boys Gelijk spel voor Veerse Boys De wedstrijd Veerse Boys Steenbergen was een vrij goede, gelijk o"°aande wedstrijd. Steen bergen legde een groot enthousi asme aan de dag, maar toch wa ren liet de gastheren die het eerst tot scoren kwamen. Na ongeveer 20 minuten scoorde B. Jore 10. Lang plezier had de thuisclub van deze voorsprong echter niet, want even later sprintte midvoor de Vet door op een goed aange geven bal en joeg het leer in de touwen, 1-1. In de tweede helft kwamen de gasten aan de leiding door een doelpunt van de Vet. De thuis club liet zich echter niet ontmoe digen en bracht met nog 20 mi nuten te spelen de balans weer in evenwicht. Linkshalf Emmen plaatste een fel schot, dat doel trof, 2-2. Haarsteeg DESOHaarsteeg 16 Op vrij gemakkelijke wijze heeft Haarsteeg in Oss over hekkeslui- ter DESO gezegevierd. Zonder de overige spelers ook maar in het minste te kort te doen, werd deze fraaie overwinning ook weer een persoonlijke triomf voor aan valsleider y. d. Heijden, die met drie prachtige doelpunten een groot aandeel had in deze grote zege. Over alle linies toonden de gasten zich het sterkst en on danks fel verweer van de thuis club kon ze toch niet verhinde ren dat Haarsteeg een half dozijn doelpunten liet aantekenen, en als de Haarsteeg voorwaartsen nog wat meer doortastend waren geweest en nog wat meer geluk aan hun zijde hadden gehad, had de score nog hoger kunnen zijn. Toch deed de beginfase niet vermoeden dat de bezoekers zo'n ruime zege zouden behalen, want in de 3e minuut leverde de eerste DESO-aanval reeds een doelpunt op. Het was de Osse linksbuiten die in duidelijke buitenspelposi- tic de bal voor z'n voeten kreeg en meteen onhoudbaar inschoot, 1-0 dus voor de thuisclub, wat 'n goede start betekende. Maar met een dienden de gasten van repliek en vanaf het middenveld beland de de bal bij rechtsbuiten v. d. Bosch. Deze zette meteen scherp voor en midvoor v. d. Heijden rondde deze aanval met 'n schit terend doelpunt af, 1-1. Haar steeg had er meteen de smaak van te pakken en bleef duidelijk domineren en zo groot werd het overwicht dat doelpunten niet konden uitblijven. Na enkele mislukte pogingen was het tenslotte Wim Walk, die vanaf de rand van 't strafschop gebied een schot loste dat de DESO doelman te machtig bleek 1-2. 'Hierna ontsnapte het doel der gasten nog vaak op fortuin- l':ke wijze aan een doorboring, maar er zat nog een doelpunt in de lucht en dat kwam dan ook van de voet van linksbuiten Junggeburth, 1-3; een doelpunt tevens van bijzondere klasse daar het vanuit een zeer moeilijke hoek tot stand kwam. De DESO aanvallen leverden voor de Haarsteegse achterhoede geen enkel gevaar op, zodat met deze stand de rust aanbrak. Na de thee startte de thuisclub met een groots offensief. „Alles O]) de aanval", moet het devies zijn geweest van de gastheren en inderdaad moest de Haarsteegse achterhoede een kwartier lang 't hoofd bieden aan een serie aan vallen, maar de DESO voorhoede toonde zich weinig schotvaardig en bleef het doel van de gasten zodoende voor doorboring gevrij waard. Toen dit offensief was geluwd, was het ook met de thuisclub gedaan. Naar hartelust begonnen toen de bezoekers te voetballen en eenmaal sloeg de DESO slopper de bal met de hand weg en de toegestane straf schop benutte v. d. Heijden 1-4. Uit een voorzet van v. d. Bosch verhoogde genoemde speler met een formidabele kopstoot de stand tot 1-5. Tien minuten voor het einde schoot Junggeburth met een harde schuiver het hal ve dozijn vol, 1-6. Daarbij bleef 't dan, al volgde er in de slotperio de nog een serie aanvallen. Het was een sportief gespeelde wedstrijd, die door het sterkste elftal verdiend werd gewonnen. Biljarten HAARSTEEG Voor de competitie van de KN BB speelden de beide viertallen van de in café M. Reuser geves tigde biljartclub DVK een thuis wedstrijd, waarvan de uitslagen waren DVK 1—St. Joris Th. Boelen 100-J. A. Goesten 70-A. A. v. Helvoirt 70- H. Willems 80-P 100 Eindstand 62 v DVK 2—OBK 2. J. v. d. Berk 60-J 2. v. Engelen 110 58—110 v. Rooij 70 63— 70 L. Lommers 90 30— 90 Timmermans 80— 30 oor St. Joris 2. v. Bijnen 75 60— 60 M. d. Vaan 65-A. Peijnenborgh 80 64— 80 J. v Asseldonk 65-B. v Engelen 75 60— 75 A. Goesten 70-E. Kivits 80 64— 80 Eindstand 6-2 voor OBK 2. Korfbal WASPIK Het le 12-tal van de Waspikse korfbalclub Amicitia won zondag met 2-1 van het bezoekende Sios. Amicitia 2 verloor met 4-1 van Sios 2. HAARSTEEG Na een lange onderbreking kwamen de beide twaalftallen van de dames korfbalclub „Con cordia" alhier w'eer in het veld voor het spelen van een compe titiewedstrijd. Om 12 uur speelde het eerste twaalftal een thuiswedstrijd te gen het zwakke Altior uit Din- ther. De dames uit Dinther bo den wel fel tegenstand maar kon den toch niet verhinderen dat de Concordianen deze wedstrijd met 4-1 wonnen. Om half twee traden de A-junioren van beide reeds genoemde clubs tegen elkaar in het strijdperk en ook deze ont- moeing eindigde met een 41 overwinning voor de ontvangen de vereniging. Hockey KMHC WAALWIJK Uitslagen van afgelopen week Push 2Dames 1 31 Heren 3Tilburg 9 40 Heren 4Tilburg 7 14 Jongens ATilburg A 42 Meisjes PTilburg Q 80 Programma voor de senioren voor a.s. zondag Dames 1DES 1, aanv. 12.00 u. VeteranenKeep Fit, 12.00 uur. Tilburg 6—Heren 3, 13.30 uur. Tilburg 6Dames 4, 13.30 uur. Conny Froboess zal zondagmiddag stormenderhand Waalwijk ver overen. Voor velen zal deze middag Conny de alles overheersen de figuur zijn. Zij zal, zoals zij dat vorig jaar ook in Tilburg en Eindhoven deed, zich tonen als een charmant meisje, nog niet blasé door alle toejuichingen, door alle bewonderende reacties. Dat dat inderdaad zo is, zullen de uitverkoren tien teeners a.s. zondag avond kunnen ervaren, wanneer zij van dichtbij kennis mogen ma ken met dit Europese Teener idool, tijdens het diner, dat in een groot Tilburgs hotel zal worden aangeboden door een nog grotere Duitse filmmaatschappij voor wie Conny Froboess regelmatig in de film optreedt. Van de zijde der directie van het hotel werd ons nadrukkelijk ver zocht de naam van het hotel, niet in de krant te vermelden, omdat anders de toeloop van Tilburgse teeners zo overstelpend zou wor den (hetgeen het vorig jaar in Tilburg en Eindhoven is bewezen), dat dit diner voor de genodigden, meer op een carnavalspartij zou gaan lijken, dan op een gezellig samenzijn van tien teeners uit Waalwijk en omstreken met dit Duitse teener-koninginnetje. AANKOMST DRIE UUR Zondagmiddag om drie uur zal, wanneer zich geen oponthoud voor doet, Conny op het Raadhuisplein ar riveren. Om op tijd aanwezig te kun nen zijn, zal Conny 's morgens in alle vroegte uit Aken, waar zij momenteel voor opname van een nieuwe film verblijft, per auto moeten vertrekken. Zij zal zich vanuit Aken rechtstreeks naar Waalwijk begeven, waar dan om drie uur de huldiging plaats vindt. Op de kiosk zal Conny voor de aan wezige teeners, twens, thirties, etc. een briljant muzikaal vuurwerk ten gehore brengen. Naar ons door de di rectie van de duitse filmmaatschappij werd meegedeeld, zingt zij daar de volgende topschlagers: „Midi-Midi- nette", Junge Leute brauchen Liebe" „Jungen mach Musik" en „Teenager Melody". De directie van de film maatschappij, die de organisatie van deze „alles draait om Conny" intocht in handen heeft, heeft zich de volg orde van dit bliksembezoek aan Waal wijk als volgt gedacht. Onmiddellijk na aankomst op het Raadhuisplein zal Conny de eerste twee van de zo juist genoemde schlagers zingen, daarna is het de beurt aan de tien teeners, bestaande uit vijf meisjes en vijf jongens, die, zoals in onze editie van maandag j.l. stond vermeld niet ouder mogen zijn dan 19 jaar en een instrument, hetzij piano, hetzij gitaar of wat dan ook moeten kunnen be spelen. Ieder van hen zal een liedje ten gehore mogen brengen, dat of vo- kaal of instrumentaal of zowel in strumentaal als vokaal moet worden gebracht. Na afloop hiervan zal Con ny de laatste twee schlagers ten ge hore brengen. VORSTELIJKE ZEGETOCHT Dit bliksem songfestival zal niet langer dan één uur mogen duren, want onmiddellijk hierna wordt be gonnen met een zegetocht door het centrum van Waalwijk. Om aan deze tocht een zo feestelijk mogelijk ka rakter te geven worden de bewoners van de huizen gelegen aan de straten, waardoor Conny Froboess zal trek ken, verzocht de vlaggen uit te han gen, ten teken van sympathie, waarop naar wij menen, dit Duitse filmster retje voor honderd procent aanspraak mag maken. Deze zegetocht, waaraan ook de tien uitverkorenen mogen deelnemen zal geschieden per auto. De „Conny Ka ravaan" is als volgt samengesteld: voorop rijden drie gesloten personen wagens waarin de organisatoren en leden van de Duitse filmmaatschappij zullen zijn gezeten, hierna volgen 'n vijftal, wederom gesloten wagens, waarin de tien teeners plaats hebben genomen. In de negende wagen ten slotte, zal Conny, vergezeld van papa Froboess, die zoals men zal weten Conny steeds begeleid zowel op haar tournees als op de piano, zijn geze ten. Wanneer het weer dit toelaat, zal de wagen waarin Conny mee rijdt een open wagen zijn, zodat iedereen in staat wordt gesteld iets van haar op te vangen, (al is 't maar 'n glimp) De route, die deze triomptocht zal maken vertrekt om vier uur vanaf het Raadhuisplein. Hierna zal de stoet zich via de Markt, Stationsstraat, Ju- lianastraat, Mr. v. Coothstraat, Burg. Moonenlaan, Burg. Verwielstraat, Kasteellaan, T olstraat, Besoijense- straat over de Sprangseweg naar Til burg begeven, waar zij tegen zessen wordt verwacht. In het hotel zal dan tegen zeven uur het diner een aan vang nemen dat naar wordt verwacht rond negen uur weer beëindigd zal zijn. WIE WORDEN UITVERKOREN De directie van de filmmaatschap pij is, om de optocht door Waalwijk meer luister bij te zetten, in contact getreden met enkele harmoniën, die dan de stoet zullen vergezellen vanaf het Raadhuisplein tot aan de spoor lijn aan de Sprangseweg. Ten gerieve van de tien genodigden voor dit Conny-festijn zal, na afloop van het diner een autobusje gereed staan, die de tien teeners weer naar Waalwijk zal terug brengen. Welke tien teeners mogen zondag middag aan het Raadhuisplein op de kiosk optreden Welke tien teeners zullen, gezeten in een prachtige auto, Conny mogen begeleiden op haar zegetocht, die misschien wel een ticker tape - een confettitocht zal worden Welke tien teeners tenslotte, zullen uitverkoren worden ook 's avonds met Conny Froboess aan te zitten aan een koninklijk diner Op deze drie vragen zullen de teeners van Waalwijk en omstreken zelf ant woord moeten geven. De directie van de filmmaatschappij heeft het volgen de gesteld: de jongen of het meisje (van ieder worden er vijf uitgekozen) mag niet ouder zijn dan negentien jaar, bovendien zullen zij die middag eenmaal, hetzij instrumentaal of vo kaal hetzij instrumentaal en vokaal op moeten treden. Omdat de Echo van het Zuiden zowel in Waalwijk als in de omliggende plaatsen een graag en veel gelezen blad is heeft de directie van de filmmaatschappij, daarbij in overweging genomen dat de Echo van het Zuiden een Streek blad voor iedereen is, ons verzocht de aanmeldingen voor onze rekening te willen nemen. Wat moet U dus doen: U schrijft de redactie van de Echo van het Zui den een kort briefje, waarin U ver meldt, dat U graag in aanmerking wilt komen om bij de uitverkoren tien te behoren. U vermeldt daarbij naam en adres (duidelijk in blokletters) uw leeftijd, geslacht en welk instrument U wenst te bespelen zondagmiddag. Aanmeldingen kunnen geschieden tot zaterdagavond zeven uur, dan sluit onherroepelijk de termijn. In overleg met enkele organisatoren zal dan worden uitgemaakt wie de gelukki gen zijn. Deze worden persoonlijk verwittigd, zondagmorgen tussen half elf en twaalf uur. Zij zullen dan tevens richtlijnen ont vangen, zodat zij precies zullen weten waaraan zij zich te houden hebben en hoe laat zij zich op het Raadhuisplein bij de commissie van ontvangst die nen te melden. Het aanwezige publiek wordt ver zocht zich rustig te houden en de aanwijzingen van de commissie op te volgen. De filmmaatschappij neemt zelf de geluidsverzorging op het Raadhuis plein voor haar rekening, zodat mag worden aangenomen, dat deze perfect zal zijn. N.V. WENNEKES SCHOENFABRIEKEN KAATSHEUVEL vraagt voor de ophalerij pakje JtHLsft Cl pakje 0ÖCpt öOd en 16 geldzegels NOOTMUSKAAT ^ÏCCALILIY i lOtAtftHWH rH-w\ULLY pot A im*£0^ P®** SOci en 10 geIJzegelsji en 11^^ VoordeelGarantie^^ mmm soepen 11 VéGé artikelen én nog 10 lager in prijs °/0 korting en 20 geldzegels en 18 geldzegels geldzegels 2sluks Mil en 11 geldzegels m MOCCA CROQUANT WAFELS 69c 200 graa u 14 galdzegeli HALVE CHOCOLADE EITJES 97c 150 graa en 19 geldzegels PAASROOMFONDANT 65 d 150 graa M 13 -geldzegels ■y ÏMi&WU AOy/22.2A. !7S.

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 6