BELEVENISSEN VAN SMIDJE VERHOLEN 'n VAN MAAREN's BRIL Gemeen Prot G.L.- wfo/s t# waar DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 2 APRIL 1962 Pientere teeners waren bedacht op 1 APRIL 00K UW BRIL Landbouw Verbe DE JEUGD VAN TONY bedrag wordt hierdoor van f 15 op f 25 gebracht. In het kader van de stedebouwkun- dige planning voor ,,de city" van de gemeente Waalwijk, werd door B. en W. voorgesteld over te gaan, tot aan koop van de panden Grotestraat 228 en 230. Aan de heer Cools werd een stuk grond ter grootte van ongeveer 10 m2 verkocht. Het voorstel tot verkoop van een perceel industrieterrein aan M. Scha pendonk N.V. werd op diens verzoek weer ingetrokken. Eveneens werd door de raad goed keuring gehecht tot uitlening van f 500.000 gulden kasgeld. F 4.500 werd uitgetrokken voor de reconstructie van het Trofohuisje aan de Burg. v. Heijstlaan, dat door de vernieling van de jeugd veel te lij den heeft gehad. De raadsleden kon den niet accoord gaan met dit voor stel. Eerst nadat wethouder Smolders een toelichtende uiteenzetting had ge geven betreffende de opzet in deze, werd het voorstel met algemene stem men aangenomen. Reeds onmiddellijk na de opening van de raad door de voorzitter, vroeg wethouder Smolders het woord. Na mens de raad feliciteerde hij burge meester Teijssen op hartelijke wijze met zijn herbenoeming tot Statenlid van de provincie Noord-Brabant. Wethouder Smolders benadrukte, dat men voor de uitslag niet gevreesd had. Burgemeester Teijssen dankte de raad voor deze spontane felicitatie, daarbij de hoop uitsprekend, dat hij zijn functie als Statenlid wederom mede dienstbaar zou kunnen maken aan de gemeente Waalwijk. Geen Conny, geen zegetocht, geen diner! Alle hoop ten spijt, is dat ge beurd wat vele teeners niet hadden verwacht. Ondanks hun schrijven, hun be zoek aan de redactie, hun smeken om samen met Conny aan te mogen zit ten aan een vorstelijk diner, zijn zij teleurgesteld in hun hoopvolle ver wachtingen, enkel en alleen, omdat zij zich niet hadden gerealiseerd, dat die bewuste zondag, die in een ko ninklijk meervoud tot ,,Dé dag van de teeners" was geproclameerd, op de fatale datum van 1 april moest val len. Toch mochten wij naast de vele brieven vol verwachting ook nog af en toe een schrijven ontvangen van pientere teeners, die de grap al met een door hadden en dat vooral heeft ons veel deugd en plezier gedaan. Zij hebben begrepen, dat een redacteur ook eens behoefte kan hebben om 'n grootse leugen te lanceren op die dag, dat dat voor hem geoorloofd is. Dat hij eens heerlijk mag doorslaan, om te proberen, de goedgelovigen eens lekker bij de neus te nemen, om daar na de smaak te proeven, dat hem dat zo af en toe nog eens lukte ook. Een heel jaar door is hij gebonden aan wat anderen hem zeggen, een heel jaar door, op zondag en door de week is hij verplicht datgene te publiceren wat anderen belangrijk kunnen vin den. Alleen in die laatste dagen voor 1 april, mag hij zelf eens improvice- ren, mag hij zelf iets op touw zetten - al is het dan ook maar op papier - en dat genoegen komt hem toe. Hij heeft daar het volste recht op. En van dat recht is ook dit jaar weer, door velen in 't hele land gebruik ge maakt. Helaas voor hen die zich dat te laat hebben gerealiseerd en dat waren er nog al wat. Ook kregen wij zo af en toe ook nog eens een brief binnen van een teener, die het al heel gauw had bekeken en ons dan ook onom wonden liet weten, dat hij of zij echt niet op hun hoofd waren gevallen. De meest vermakelijke brief kwam van de president van de Verenigde Sta ten J. F. Kennedy, die ons het vol gende mededeelde ,,Een dezer dagen kreeg ik via mijn ambasade een exemplaar van De Echo onder mijn ogen. Hierin las ik het bericht, dat een zo beroemde Europese ster, uw stad met haar be zoek zal vereren. Het zou mij een waar genoegen zijn, hierbij aanwezig te zijn.Het eni ge bezwaar mijnerzijds is intussen al opgelost Dean Rusk gaat in mijn plaats naar Moskou. Ik zal in de tijd die mij nog rest, een leuk deuntje op mijn accordeon instuderen. Hoog achtend, J. F. Kennedy. Pres. of the U.S.A. Wij weten niet of John Kennedy het nog heeft kunnen klaar spelen, op tijd in Waalwijk aanwezig te zijn, maar de redactie van De Echo wil hem, in de hoop, dat hij deze editie eveneens onder ogen krijgt, hartelijk danken voor het betoonde medeleven. Wij van onze kant hopen dat de vrouwelijke en mannelijke teeners zich niet al te kwaad hebben gemaakt, nadat zij bemerkt hadden, dat zij bij de neus waren genomen. Misschien dat de directie van Musis Sacrum of van het Luxor theater voor de Waal- wijkse teeners, nu Conny weer eens in het middelpunt van de belangstel ling heeft gestaan, binnenkort weer eens een Conny film naar Waalwijk laat komen, zodat de teleurgestelden dan alsnog aan hun trekken kunnen komen, al moeten zij dan niet op een zegetocht of op een koninklijk diner rekenen NOG IETS OVER DE VERKIEZINGEN. PROF. DE QUAY CHRISTELIJKE PARTIJEN BLEVEN OP NIVEAU. De minister-president, prof. dr. J. E. de Quay, gaf de volgende reactie op de uitslag van de verkiezingen „Voor mij is het vooral verheugend dat de christelijke partijen op niveau zijn gebleven en met name dat de K. V. P. vooruit is gegaan. Ik vind dit vooral zo belangrijk, omdat er uit blijkt, dat het regeringsbeleid de al gemene instemming heeft gekregen van dezelfde kiezers die dit beleid ook vroeger gesteund hebben. De tegenslag van de liberalen is te begrijpen. Het profijt dat zij hadden van hun positie als oppositiepartij is nu aan de PvdA overgegaan. Deze laatste partij heeft naar ik meen ech ter niet in die mate van dit voorrecht geprofiteerd als mogelijk zou zijn ge weest. Nu is het afvallen van kiezers naar de pacifisten daarvan wel een oorzaak, maar ook wanneer men die stemmen bij het totaal van de socia listische partij optelt, dan vind ik toch de positie van deze groep niet sterk". De secretaris van de KVP, dr. Al- bering, zei donderdagmorgen „Vandaag begint voor mij een zon nige dag. Ik ben vooral verheugd om dat ditmaal bij de statenverkiezingen het standvastig karakter van de KVP zo duidelijk is gebleken. De omstan digheden waren zeer gunstig. In het algemeen zijn statenverkiezingen voor de KVP altijd nog wat voordeliger dan landelijke verkiezingen, omdat het regionaal karakter de kiezers bij zonder aanspreekt. Ditmaal moet men er toch ook een krachtmeting op lan delijk niveau in zien. Van alle kanten is getracht juist dat karakter erin te leggen en dan is het resultaat bepaald verheugend. Het lichtelijk afbrokke len van de protestants-christelijke partijen is jammer, maar wij moeten toch constateren dat dit verlies geen slag voor de regering betekent. Ik zou zeggen: integendeel. De PvdA is nog iets achteruit ge gaan en zij heeft het te danken aan de grote steden dat deze achteruit gang niet groter is geworden. Dat er van de VVD vele ontevredenen weer naar de PvdA zijn teruggegaan is eveneens voor de socialisten een gun stige factor geweest." Ook minister Luns had donderdag kennelijk een goede dag. Hij zei dat hij bijzonder verheugd was, dat de kiezers van de KVP zo duidelijk ge toond hebben achter de regering te staan. „Ik zie dat als een bewijs, al dus de minister, dat het gehele Ne derlandse volk toont dat het achter deze houding van onze partij staat, die nu al zovele jaren mede de ver antwoordelijkheid draagt voor het re geringsbeleid en die in het huidige kabinet met niet minder dan vijf van de dertien ministers vertegenwoor digd is. Bijzonder verheugend is het, dat de vooruitgang voor de KVP niet alleen in stemmental maar ook in percenta ges tot uiting komt. En dat terwijl de oppositie van de PvdA in de drie ja ren waarin deze partij daarmee bezig is steeds feller is geworden. MASSA-PROCES IN HAVANNA In Havanna is donderdag het massa-proces begonnen tegen de 1180 mensen, die sinds de mislukte invasie op Cuba in april van het vorige jaar gevangen zitten. Wes telijke correspondenten konden geen toegang tot de rechtzaal krij gen. Het proces dat gevoerd wordt in de gevangenis, wordt geleid door de minister van arbeid, Augusto Mar tinez Sanchez. Onder de beklaagden bevinden zich de burgerlijke leider van de invasietroepen dr. Manuel Artime, en Carlos Miro Cardona en José Varona, zoons van twee tegenstan ders van Fidel Castro die in bal lingschap leven. HUISARREST PERSONEEL RUS SISCHE MILITAIRE MISSIE IN FRANKFORT De opperbevelhebber van het Amerikaanse leger in Europa, gene raal Bruce C. Clarke, heeft het per soneel van de Sowj et-Russische missie in Frankfort huisarrest op gelegd. Het mag de villa waarin het woont, slechts in gezelschap van Amerikanen verlaten. De maatregel is genomen als re actie op het „onaanvaardbare ant woord", dat de opperbevelhebber der Russische strijdkrachten in Oost-Duitsland, maarschalk Iwan Konjev, heeft gegeven op het pro test van generaal Clarke tegen het beschieten in Potsdam, op 20 maart j.l. van een auto der Amerikaanse militaire missie door leden der Oost-Duitse volkspolitie. Reuter meldt uit Heidelberg (waar zich het Amerikaanse militaire hoofdkwartier voor West-Duitsland bevindt), dat generaal Clarke heeft bepaald dat de leden van het perso neel der Amerikaanse militaire mis sie voorlopig geen reizen meer in Oost-Duitsland mogen maken, „om dat gebleken is dat de Sowjet-Rus- sische autoriteiten niet in staat zijn hun veiligheid te waarborgen." Generaal Clarke heeft verklaard dat de Amerikaanse militaire lei ders in West-Duitsland in verbie ding zullen blijven met het Sowjet- Russische hoofdkwartier te Pots dam. Hij verwachtte „op korte ter mijn" besprekingen met maarschalk Konjev te zullen voeren „om ver dere verslechtering van onze be trekkingen te voorkomen". FRONDIZI GEVANGEN President Frondizi is donderdag morgen in een marinevliegtuig naar het eiland Martin Garcia in de mon ding van de rivier de La Plata over gebracht op last van de militaire au toriteiten die hem hebben afgezet. In een verklaring van de bevelhebbers van de drie onderdelen van de strijd krachten - generaal Poggi, lucht- machtgeneraal Cayo en schout-bij nacht Penas - wordt gezegd dat de strijdkrachten Frondizi hebben afge zet „om de grondwet en de democra tische principes te kunnen handha ven" (tegen een Peronistische dic tatuur). ALGIERS De toestand in Algiers is wel wat rustiger, nadat de OAS heeft moeten ondervinden dat de Fran se soldaten de zijde der regering hebben gekozen, èn niet de hunne. Toch worden er hier en daar nog steeds aanslagen gepleegd en de OAS heeft hekend gemaakt dat zij van tactiek gaat veranderen. Geen openbare demonstraties, maar de guerillastrijd, zoals de FLX die 7 jaar heeft gevoerd. Wapens en munitie hebben ze genoeg en uit het bezette stads deel hebben zij genoeg van deze artikelen kunnen smokkelen. Zij zeggen te beschikken over een leger van 15 a 20.000 man. De interim-regering heeft haar zetel in Algiers ingenomen. DE KALKTOESTAND V.\v ONZE LANDBOUWGROND IN GEVAAR Als gevolg van de moeilijk die zich voordoen bij de arbeid ziening in sommige landbouwstM? blijkt daar belangstelling te zijn mengmeststoffen. De hoge pr,j. mengmeststoffen neemt men orf koop toe. Dit is een zuivere K kwestie en iedere boer zal voor zelf moeten uitmaken of deze W bemestingskosten verantwoord zi' Daarnaast spelen echter i, factoren, die in direkt verband t' met een goed bemestingsbeleid rol. Het is bijvoorbeeld algemeen!, kend dat de verhouding der in mengmeststoffen aanwezige voed-" bestanddelen heel vaak niet juist il Verder bevatten mengmestst0li geen kalk, maar erger is het da- de grond verzuren. In Nederland is de pH van li- bouwland op zandgrond grotende te laag. Een verhoging van de kaj toestand is hier mogelijk doorgeit te maken van kalkmeststoffen 0{ jj kalisch werkende meststoffen jj slakkenmeel. Op dit type grond is het gebmi van mengmeststoffen dus mee-'- niet verantwoord. Waar de kalktoestand daarentej; wat beter is, zal men aanvankelijk» meststoffen geen moeilijkheden o- dervinden, maar zal men toch steei erg op zijn „qui-vive" moeten zijn. Waar een hogere kalktoestand mengaat met de aanwezigheid r; koolzure kalk in de grond, zijn i mengmeststoffen ook niet bruikbaa daar de aanwezige stikstof gedeeb lijk door vervluchting verloren ga Landbouwers denkt aan de kak- toestand van Uw grond. Een kalktoestand is de basis voor een t> ge plantenproduktie en voor een zond en produktief vee. DEN BOSCH TILBURG BREDA Vughterslraal 25 Markt 32 nnekcnslr. 231 Tel 32555 Tel 25253 Tel. 38370 KOSTBARE BRILJANTEN GERUILD VOOR GLAS Tien briljanten (18,32 karaat), met een totale waarde van 30.000 gulden, zijn in Amsterdam ont vreemd door twee mannen, die zeiden Frenkel en Catz te heten. De benadeelde, de Amsterdamse diamantair O. Goldstoff, ontdek te donderdagmiddag dat 't twee tal op slinkse wijze de briljanten had verwisseld voor waardeloos glas. Bij de opsporing van de die ven, vermoedelijk Hongaren, heeft de recherche de hulp inge roepen van Interpol. Het signale ment van de daders van deze ge raffineerd opgezette diefstal is in alle bij Interpol aangesloten lan den verspreid. Vaststel!'" de verga"' 1962. jngekomer Voorstel t< transacties Voorstel t< schrijven 1 -ke de hei sentiegeldt van da r- van de con vergaderir Voorstel t< vaste geld postspaart Voorstel t medewerk tikel 50 i wijs wet. Voorstel van een g eniging h; Loon op i Voorstel stellen va: verbouw kantoorru meente g; g Voorstel de begrot voor Mi voor 1962 gemeentel drijfsbegri l Rondvraa; Voorstel tot (tel bouwgroi jon op Zand Bij raadsbes goedgekeurd c ?:il '61 ondt aan de Fa. S. iatsheuvel 1 jatselijk ge iaat 23, kac reente Loon 15 ert 116 ge Genoemde selijk voor dai i?eks wordt adspirantkope in te sticht lop te Loon B. en w. ste soek gevolg t( esluit van 23 en en het d min te vei lop. x y II 7 copvciqnt C-29 QVOn 29). Jeroen van Peuteren leverde een hevig gevecht met de stoel om daaruit vrij te komen. Maar het stond bij voorbaat al vast, dat hij die strijd moest verliezen. Zijn gewichtige papieren vlogen alle kanten op en zijn hoed zakte he lemaal scheef op z'n grote hoofd. Ten einde raad gaf hij de strijd op, helemaal uitgeput in de stoel hangend. „W... wat hebt ge met mij uitgevoerd?" vroeg hij bene pen. „Weet ge w... wel, dat ge een braaf ambtenaar hindert in de uilvoering van zijn plicht? Waarom houdt ge mij hier vast? Ik deed u toch geen kwaad? Ik heb toch óók mijn werk? Ik doe toch alleen maar wat men mij opdraagt 0111 te doen? En als ik nu genade voor recht laat gelden en u een dag uitstel geef, mag ik dan uit deze stoel weg?" „Nee, dat moogt ge niet!" antwoordde Verholen lachend. „Ik laat u pas gaan als ik het geld hijeen heb. Eerder niet!" Onze smid schoof een klein tafeltje dichterbij, ging op een handig krukje zitten en trok zijn wens-beurs. „Ik zal u laten zien hoeveel geld ik heb", vervolgde hij. Hii opende de por- temonnaie, hield hem onderste hoven en schudde. Er viel na tuurlijk niets uit. „Wat rijk hen ik, hè?" lachte hij. ,,U kunt dus zelf wel nagaan hoelang ik nodig zal hebben 0111 die elfduizend gul den en nóg wat bij elkaar te krij gen. Ik zal voor u zorgen tij dens uw onvrijwillige gevangen schap. Daar kunt u van verze kerd zijn. Om te beginnen zal ik al de papieren netjes hij elkaar zoeken, die 11 zojuist met gulle hand aan het rondstrooien was. Aardig van me, hè?" Verholen bukte zich en begon zorgvuldig alle gevallen paperassen van de deurwaarder hijeen te zoeken. Onlangs is tats Onderw geroepen, wel komen tot thool voor mts onderwi. ij in septemt ten te beginr et stichtingsl Doch toen hij daar mee bezigva> werd zijn oog plotseling getrof fen door een klein, halfverrod bronzen voorwerpje, dat tussen Jp'aan de de naden van de vloer verborg zat. „Een cent!" riep Verhol» uit. „Hoeraaaal! Een cent!" Hr, peuterde de cent uit de gleuf en legde hem voorzichtig op tafel En uit de manier waarop hij mei die cent om ging, zou men kun nen denken, dat hij met 'swe relds kostbaarste schat aan fel manipuleren was. FEUILLETON van ,.DE ECHO VAN HET ZUIDEN" ROMAN door A. v. ENGELEN 35). Het scherfgerinkel in de doos voorspelt echter weinig goeds! Daar begrijpt Kees echt niks van. Maar hij wordt met een fikse trap van vaders klomp naar bed gestuurd, waar even later Tony hem aantreft, liggend boven op de dekens en snurkend als 'n os. Vóór Tony de volgende mor gen naar de secretarie gaat, loopt hij even aan hij Swinkels om te informeren hoe Marietje 't stelt. Zij zal hopenlijk geen slechte ge volgen van het koude bad hebben ondervonden? Het geeft daar echter slecht nieuws: het meisje is heel niet goed en zal het bed moeten houden; zelfs is het niet uitgesloten dat het een bezetting zal worden! Dokter Veltman, die men 's avonds nog had laten ko men, heeft haar een flinke zweet kuur voorgeschreven. O, wat een teleurstelling voor Tony. Maar... het zal wel weer in orde komen, Marietje is jong en sterk. Bij zijn werk moet hij steeds maar denken aan de dierbare zieke, en ten slotte begint ook hij zich ongerust te maken. Met beklemd gemoed gaat hij er 's middags weer heen en zijn vermoeden is maar al te juist: de toestand van Marietje is een stuk verslechterd Twee dagen verstrijken er in hoop en vrees. Nu eens is er enig teken van beterschap, dan weer .de teleurstelling van een nieuwe inzinking. Dagelijks komt de dokter en neemt met toenemende bezorgdheid de temperatuur op. Met gloeiende wangen van de koortshitte ligt 't meisje al maar te woe'en onder de zware dekens en in de opengesperde ogen is 'n grote angst als terugslag van het doorstane gevaar. Dikwijls ook ijlt ze en roept dan keer op keer Tony's naam, maar als deze zelf er is, kent ze hem niet en heeft hij alle moeite om haar te kalmeren. Hij komt dikwijls vaak drie, vier keer per dag maar telkens zijn de gezichten van de huisge noten somber en bedrukt, neen, het gaat niet goed met'de zieke... Urenlang kan hij aan haar bed zitten met haar hand in de zijne; zij is zwak en moe, nauwelijks slaat zij de ogen op als hij komt en meermalen doet een pijnlijke hoest haar lichaam schokken. O, wat snijdt dat Tony door de ziel en niets kan hij voor haar doen, het is wachten, al maar wachten op een gunstige wending die ech ter niet komen wil. De toestand van de patiënte verslechtert met de dag. De dok ter kan de koorts er maar niet onder krijgen en is ontevreden in hoge mate... Tony is ontroostbaar. Maar 't kan toch niet, dat hij zijn dier baarst bezit alsnog zal moeten verliezen? Het is zondag, de zevende dag. Buurtbewoners en familiele den, allen gelijkelijk begaan met het lot van het arme meisje, be sluiten ter harer intentie naar 't naburige Elshout te gaan ter be devaart. 's Middags trekt het vrome ge zelschap, rozenkrans biddend op naar de genadestee van de Won derbare Moeder, met de hoop en het vertrouwen, dat Die uitkomst zal geven... Doch... alle vurige gebeden ten spijt wordt Marietje Swinkels naar menselijke berekening een offer voor de Dood! Dokter Veltman heeft de huis genoten gewaarschuwd op 't erg ste voorbereid te zijn. Ook pas toor is gewaarschuwd. Zij is huiten kennis en heeft van de wereld geen weet meer. Tony is de wanhoop nabijO, als de hemel geen uitkomst geeft. Maar hij stelt een groot, 'n haast onbeperkt vertrouwen in de ge- heden, die worden gestort voor haar behoud... Voor de derde en laatste maal trekken de pelgrims uit. Men werpt meewarige blikken op de jongen, die zo zwaar wordt beproefd. In de genadekapel neer geknield, is het vooral Tony, die zijn smekingen verdubbelt. Bij Thé Swinkels doorleeft men uren van welhaast ondrage lijke spanning. De zieke is het stadium van de crisis ingetreden. Tot het uiterste verzwakt is het arme kind en meermalen dreigt zij in haar benauwdheid te be zwijken. Tony ginds heeft er een voor gevoel van dat in dit uur beslist gaat worden over het dierbare leven van Marietje. Zal hij haar mogen behouden, of zal hij af stand moeten doen van hetgeen hem het dierbaarst is op aarde? I11 volkomen hulpeloosheid doet hij nog eenmaal een harts tochtelijk beroep op de onmete lijke goedheid van de Wonderba re Moeder, die toch de macht be zit bij God om Marietje te red den? Nog is zijn leed groot, als hij met de anderen de kerk ver laat, doch zie... daar doorzindert hem ook de zoete troost van het vaste vertrouwen, dat zijn bede zal verhoord zijn! Bij de terugkeer kan hij zijn geduld niet bedwingen en snelt hij de anderen vooruit... In 't dorp aangekomen, wacht hem de grote, de ontzaggelijke vreugde van het intens verwach te: een boodschapper bericht hem dat een half uur geleden de crisis is gebroken en dat de zie ke thans 'n rustige slaap geniet. Vreugdetranen stromen de jongen over de wangen en hij dankt en prijst de hemel wel dui zendmaal. Aan het ziekbed toegelaten, ziet hij, hoe een wel algehele om mekeer zich heeft voltrokken. Hij zou kunnen jubelen van blijdschap en opluchting! Het ganse huishouden is opgemon terd en met ontspannen trekken en glinsterende ogen wenst met elkaar geluk... Marietjes beterschap houci aan en buitengewoon snel knajt zij op. Weldra is zij opnieuw het frisse meisje van weleer... w. Volgens dokter Veltman is het 't sterke lichaam geweest Katholiek Uil over een wisse dood heeft gw- T.s voor Vli gevierd, maar... Tony weet bete: Het was de tussenkomst van haar machtige Patrones, en hl laat niet na dit luide te verkor.' digen, al verzwijgt hij het aar. deel dat hij zelf hierbij heeft go- had Hij is overgelukkig! En 0 Marietjes hart is warm en dank baar om het herwonnen geluk Ten. De heer v. c i! door om: ïenbare lage rennen verch róer wees op openbare Knoopt was, «listens tot sreduceerd, «twijfelen v njn goedkeur un het voor «n het scho «hie der G »d voor de psige schoc s bouw van :»r gewoon -'breidingspl les is reeds '-•te komen d- Meerenc Wd te beti DE SPORTHELD. Bij de verschillende sportendh Tony in zijn vrije tijd beoefen neemt het voetballen een eer plaats in. Al jaren is hij actie- lid van de club Excelsior. ZeM zijn verkering met Marw Swinkels is geen beletsel om®* dags op het groene veld van partij te zijn! Hij is bestuurd en de anderen kunnen in alles voorbeeld aan hem nemen. (Wordt vervolgt!) Jerking verlf -■I van meu gember aa: p Mevr. 4 dat de s' thssen besch f tot spoed «de lokaal, ph wees e: gük was de «jjst te plaa peid niet f in 1963 e «derde lee vwden genor M met b "'ding van :;pg, Steld. besehikba «lichting in breidingspl een bedr som ten 1; bfkomt. D< p de Parall '«maken 1 pijl voor d 5 der stras f3? werd uit; -■bn de ele

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 2