KAATSHEUVEL Weekend-koopjes K 0 0 p J E S 495 TEXTILIA N.V. Ups Orunen ziet zich genoodzaakt tot heroriëntatie ABONNEERT U OP DIT BLAD Openbaar debat kwestie Nieuw Guinea Baby-Paradijs Kinder-Paradijs 10 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 25 MEI 1962 10 TILBURG Capelle Doktersdicnst. Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondagavond 72 uur zal de prak tijk van dokter (lerlach voor spoedgevallen worden waargeno- t'en door dokter Wijffels te Waspik, tel. 04108-250. PINKSTERWIJDING Raamsdonk Gouden Bruiloft Het gouden huwelijksfeest van het echtpaar H. W. Beekraans-Cou- wenberg werd maandagmorgen om 10 uur ingezet met een plechtige H. Mis in de kerk van de parochie St. Jan, opgedragen door een fami lielid van het gouden paar, pater C. A. van Dal, van de Orde der Kruis heren, en met assistentie van de ka pelaans Michelberger en Pas. Het dameskoor onder leiding van de heer Tuerlings verzorgde de gezangen, terwijl een der leden op voortreffe lijke wijze het Panis Angelicus van Cesar Franck uitvoerde. Na de H. Mis en de koffietafel, feliciteerde de heer P. Dekkers, voorzitter van het feestcomité, het gouden paar na mens de buurtbewoners onder aan bieding van het cadeau dezer ge meenschap, bestaande uit een fraaie Zaanse klok. 's Namiddags recipi eerde het echtpaar in de zaal van P. van Dun, waarvan vele ingezetenen en ook oud-inwoners van Kaatsheu vel gebruik maakten om hun geluk wensen aan te bieden. Namens de bond van huiseigenaren, afd. Kaats heuvel, waarvan de gouden bruide gom reeds jarenlang de bekwame en actieve penningmeester is, felici teerde voorzitter J. Tuerlings, die van deze gelegenheid gebruik maak te om te getuigen van het vele werk dat de heer Beekmans voor deze bond alleen met veel takt, maar ook met heeft gedaan, en waarbij deze niet veel kennis van zaken tewerk ging. Steeds stond hij voor de leden, maar ook voor de huurders op de bres. De heer Tuerlings dankte de gouden bruidegom, die op de laatste jaarver gadering in verband met z'n leeftijd te kennen heeft gegeven z'n functie in de vereniging aan een jongere kracht over te willen dragen, voor z'n opofferingsgezindheid en z'n bereid willigheid om de vereniging ook in de toekomst m ezt'n waardevolle ad viezen van dienst te zijn. Als blijk van waardering overhandigde hij beide oudjes een blijvend aandenken aan deze dag. Het feest werd tenslotte in het eigen woonhuis in de Gasthuis straat voortgezet, dat door de buurt bewoners van een stemmige versie ring was voorzien. Het was hier dat de Kon. Erk. Harmonie Apollo des avonds het gouden paar de gebruike lijke serenade bracht en voorzitter A. Ververs de gelukwensen van 't korps aanbood. KIND AANGEREDEN Toen maandagmiddag omstreeks vijf uur het 9-jarig zoontje van de fam. W. uit de Berndijksestraat met z'n step achter een geparkeerde wa gen in de Gasthuisstraat plotseling overstak, kwam hij daarbij in aan- Dagelijks verse GEBRADEN HANEN Ook aan huis bezorgd. CAFÉ-REST. P. VAN DUN Kaatsheuvel raking met de passerende auto, be stuurd door de heer V. uit Kaats heuvel. Met wonden aan z'n hoofd en vermoedelijk een hersenschud ding werd het knaapje naar het zie kenhuis te Waalwijk overgebracht. ONGEVAL' Dinsdagavond omstreeks 10 uur maakte de 22-jarige H. B. op min der zachtzinnige wijze met de straat stenen kennis, toen de bromfiets, waarop hij als duopasagier was ge zeten, ter hoogte van café P. van Dun in de Gasthuisstraat slipte. B. werd voor nader onderzoek naar het ziekenhuis te Waalwijk gebracht. JEUGD DEED VERKEERS- EXAMEN. Onder toezicht van de plaatselijke rijkspolitie en met medewerking van onderwijzend personeel, deden dins dag ca. 400 meisjes en jongens van de hoogste klassen der lagere scho len te Kaatsheuvel examen ter ver krijging van het door het Verbond voor Veilig Verkeer ingestelde ver- keersdiploma. Ongeveer twee maanden geleden hebben deze kin deren, na voorafgaande instructie door de rijkspolitie, het schriftelijk examen afgelegd. De vele nieuwe bellen op de soms minder glanzende rijwielsturen waren een bewijs, dat de jeugdige examinandi de via de schoolhoofden ontvangen waar schuwing,, met deugdelijk materiaal op het examen te verschijnen, ter harte hadden genomen. Op de speel plaats van de Leonardusschool wer den de rijwielen van de jongelui eerst op hun deugdelijkheid gecontro leerd, voordat men tot de vaardig- heidsproef werd toegelaten. Aange zien men niet in groepsverband mocht rijden, werden de kinderen met tussenpozen van omtrent 'n hal ve minuut gestart. In het nieuwe gedeelte van Kaatsheuvel-west was over een lengte van ruim twee km een parcours uitgezet, dat zich uit stekend voor het gestelde doel leen de. Blijkens de resultaten is er in vergelijking met het vorig jaar weer enige vooruitgang te bespeuren, hoewel diverse deelnemers(sters) nog al eens in conflict kwamen met be paalde verkeersborden en de nodige strafpunten opliepen. Tijdens een gezamenlijke bijeen komst, welke ongetwijfeld ook een enigszins feestelijk tintje zal heb ben, zullen de verkeersdiploma's in een passende gelegenheid aan de ge slaagden worden uitgereikt. De juis te datum daartoe zal nader worden vastgesteld. DUIVENSPORT Uitslag van de zondag gehouden wedvlucht vanuit Creil door de K. P. V.: P Ligtvoet 1, 9, 39, 68, 99, 102; Lv Geel 2, 10, 25, 63, 73, 88, 127; F Dingemans 3, 54, 84; Jac Vloemans 4, 7, 12, 27, 58, 67, 72, 93, 110, 119, 123, 126; F v d Lin den 5; Wellens-Krol 6; M Brokx 8; J v Wanrooij 11; A Pijnenburg 13; C de Bondt 14, 61, 80; M Lensvelt 15, 90; J Brouwers 16, 44, 55, 128; F v d Assem 17; H v Helvoirt 18, 47, 105, 135, 140; F v Woensel 19, 46, 94; G v Gooi 20, 28, 49; J v Heeswijk 21, 30, 78; M Ververs 22, 103; W Kemmeren 23, 51, 97; F Damen 24, 91; C Stokkermans 26; A v d Hoven 29, 43; Chr v Hees- wijk 31, 48, 109; M Hoevenaars 32, 74; J Cornelis8en 33; Jac Du- quesnoy 34, 50; H de Man 35, 40, 104; J Kemmeren 36, 64; P Schoen makers 37, 136; W v Heijst 38, 89, 100; G Schrauwers 41, 77,107,113; J Vesters 42; A de Bie 45, 86, 98, 12, 129, 138; J Evers 52, 76; J Schoenmakers 53, 120; W v d Ven 56; L de Bondt 57; C v Ree 59; M Sulsters 60, 69; Th v Riel 62; P. Ligtvoet 64; A Couwenberg 65, 137; H v Nieuwstadt 70; C Snoe ren 71; J Laros 75; A Brouwers 79; J v Beers 81, 101; P Dirksen 82; H Hesselmans 83, 85, 106; B Ves- ters 87, 119, 139; Jo Hamers 92; G Kuis 95; L Mosselveld 96; L v d Ven 108; M Klijn 111; J Voogd 112; J Snoeren 114; P Stokkermans 116; J Ligtvoet 117, 131; A Mon- tee 121; T Witteveen 124; C de Rooy 132; J v Boxtel 133; G Ligt voet 134. AGENDA Apollotheater zaterdag 26 mei 6 uur en zondag 27 mei 6 uur: Brandend zand. 14 jaar. zondag 27 mei, 8.30 uur: Venus in nerts. 18 jaar. donderdag 31 mei, 6 uur en 8.30 uur: De verloren zoon. 14 jaar. Café Th. van Boxtel: jubileumtournooi b.v. H.G.L. vrijdag 25 mei, 7.30 uur: LMZ I Tilburg - Altijd Raak I Kaatsheu vel. LMZ II Tilburg - Centrum I Waalwijk. zaterdag 26 mei, 7.30 uur; KOT I Elshout - Vriendenkring I, Hoe ven. KOT II Elshout-HKS III Kaatsheuvel. maandag 28 mei, 7.30 uur: NAS II Kaatsheuvel - Aurora II Don gen. KOT II Kaatsheuvel - Auro ra III Dongen. DOKTERSDIENST Komend weekend zal de praktijk van de doktoren R. Raaymaakers te Kaatsheuvel en A. de Vries te Loon- opzand worden waargenomen door dokter P. Wijtenburg, Hoofdstr. 4, Kaatsheuvel, tel. 04167 - 2550. Zaterdag na twaalf uur en zon dag zal de praktijk van dokter K. v. tuijn te Kaatsheuvel worden waar genomen door collega H. Winkel man, Kerkstraat 99, Sprang, tel. 04167-2350. Indonesische infiltranten vrezen paraatheid van Nederlandse militairen Donderdagmiddag is nadat de mi nister van Buitenlandse Zaken, mr. J. Luns, uit Wenen op de vliegbasis Soesterberg is teruggekeerd, 't open baar debat over de jongste ontwik kelingen in de kwestie Nieuw Guinea begonnen. Het voorstel om een debat over Nieuw Guinea te houden werd dinsdagmiddag gedaan door de heer dr. J. Bruins Slot, fractieleider van de A.R., juist op het moment dat de vragen die de P.v.d.A.-er De Kadt over de Indonesische infiltraties op Nieuw Guinea, naar voren werden gebracht. Het uitgangspunt van dit debat zal dan de brief worden, die minister president de Quay vorige week aan de secretaris-generaal van de ver enigde naties - heeft gezonden. De heer Bruins Slot bleek niet alleen te staan met zijn voorstel, want onmid dellijk verklaarde de heer de Kadt zijn vragen in te willen trekken. Dr. W. de Kort, leider van de K.V.P. frac tie zei; „de brief van prof. de Quay stelt ons voor een hoogst ernstige si tuatie. Over de inhoud en de vragen, die naar aanleiding van die inhoud rijzen is een debat hoogst gewenst." T egenacties. Momenteel zijn de acties van de Nederlandse militairen tegen de In donesische infiltranten in volle gang. Bij deze acties zijn reeds verschei dene Indonesiërs om het leven ge komen, terwijl een onbekend aantal werd gewond. Juiste cijfers hier over kunnen niet worden meege deeld, omdat de Indonesische infil tranten, wanneer de mogelijkheid hiertoe open staat, hun gewonden en doden meenemen. Uit eigen ver kenningen en mededelingen van Papoea's valt op te maken, dat de infiltranten er niet in geslaagd zijn een grote en sterke - tegengroep te formeren, omdat door het directe optreden van de Nederlandse mili tairen, zij niet in de gelegenheid worden gesteld contact met elkaar op te nemen. Wel worden herhaal delijk kleding- en uitrustingstukken gevonden, hetgeen erop duidt dat de vlucht overhaast en zeer wanor delijk moet zijn geweest. Aan Indonesische zijde wordt her haaldelijk gewag gemaakt van over winningen die de infiltranten op Nederlandse militairen zouden heb ben gemaakt. Hierbij wordt telkens ook gesproken van zware verliezen aan de zijde der Nederlandse solda ten. Ook buitenlandse radiostations zouden melding hebben gemaakt van verliezen aan Nederlandse zij de. Tot op heden is één bericht van verwonding op Nieuw Guinea be kend. Aangenomen moet worden dat anders luidende berichten op geen enkele grond van waarheid berusten. vragen brillen van DOORMAN EN TWEE ONDER ZEEBOTEN OP OEFENTOCHT Begeleid door de onderzeebo ten H.M.'s Zeehond en H.!M.'s Tijgerhaai is het vliegkampschip Karei Doorman maandag uit Den Helder voor een oefentocht, wel ke ongeveer achttien dagen zal duren, vertrokken naar 't Noord zeegebied en Het Kanaal. Van 25 tot 28 mei zullen de bodems een niet-officieel bezoek brengen aan de Engelse havenstad Plymouth Aldus een melding van de mari ne-voorlichtingsdienst. Afvloeiing van^beperkt aantal beambten Door de onverwacht versnelde vrijmaking van schrot in de Euro markt enerzijds en het in vertraagd tempo vrijmaken van blok mè talen anderzijds, alsmede tengevolge van de voortdurend stijgend kosten, is voor de N.V. Lips een situatie ontstaan, welke een hef oriëntatie noodzakelijk maken. Dit werd woensdagochtend mede. gedeeld bij monde van de hee r M. Lips. De directie van de hl y Lips wil voorkomen dat allerlei foutieve interpretaties de ronde gaan doen, of dat door allerlei loze geruchten, een paniekstem ming in het leven zou worden geroepen, die zoals ons uitdruk, kelijk werd meegedeeld, geheel ongegrond zijn. Het besluit om on geveer 70 beambten te laten afvloeien berust enkel op een her. oriëntering van het momenteel lopende vijfjarenplan en heeft dan ook niets uit te staan met de orderportefeuille. De directie heeft het volledig gegronde vertrouwen, dat door deze heroriën. tatie de produktie in de komende 12 maanden nog zal kunnen worden vergroot. De vergroting van de capaciteit zal voornamelijk plaatsvinden in de walserij en extrusie (non-ferro-metalen). Leze zal naar wordt verwacht binnen 12 maanden worden verdubbeld REKENING GEHOUDEN MET SOCIALE OMSTANDIGHEDEN De directie heeft zich ernstig be raden omtrent de maatregelen, die genomen dienen te worden om het bedrijf aan te passen aan de zich wij zigende marktverhoudingen en de in dit opzicht verder te verwachten ont wikkelingen en de daardoor voor het bedrijf steeds kleiner wordende mar ges. In het kader van deze maatrege len is daarom besloten om binnen het bedrijf tot een hergroepering van de activiteiten over te gaan. Hierdoor zal op de eerste plaats het raffineren van schrot tot blok voor derden belangrijk eerder worden stopgezet dan aanvankelijk was ge pland; dit ten gevolge van het plot seling onrendabel worden van deze activiteit. De geleidelijke overgang van het verwerken van schrot voor derden naar het zelf verwerken van schrot voor eigen artikelen, waarvan de produktie sterk zal worden opge voerd, wordt hierdoor verstoord. Daarbij zullen enige momenteel nog aanlopende afdelingen wat langzamer gaan groeien dan oorspronkelijk de bedoeling was. De groei van deze af delingen, zal namelijk worden aange past aan de mogelijkheden binnen het bedrijf. De heroriëntatie is voornamelijk gericht op een opvoering van de produktie in die sectoren, welke de basis van het bedrijf verbreden én op het temporiseren van uitbreidingen van reeds bestaande afdelingen. Deze heroriëntatie houdt tevens verband met de huidige personeels- schaarste in de verschillende fabrica- ge-af delingen. De periode van heroriëntering zal tevens worden gebruikt om bijzon dere aandacht te besteden aan de op voering van de efficiëncy in alle sec toren van het bedrijf alsmede aan be perking der kosten. Op grond van de hergroepering van deze activiteiten zullen verschuivingen plaats vinden van uurloners naar die bedrijfssecto ren, waar de produktie zal worden opgevoerd. Niet alle beambten, die tengevolge van deze hergroepering beschikbaar komen, zullen naar andere afdelingen kunnen worden overgeplaatst, een be perkt aantal, ongeveer 70, zal moe ten afvloeien. Naar ons van de zijde der directie uitdrukkelijk werd meegedeeld zal voor zover valt te voorzien geen ver- dere afvloeiing plaats vinden. Bij de aanwijzing van de beambten, die het bedrijf zullen verlaten, zai vooral rekening worden gehouden met de sociale omstandigheden van de betrokkenen. Hiertoe is een pas sende afwikkelingsregeling opge- steld. Ten aanzien van het afvloeien van de in aanmerking komende be ambten, aan wie een dezer dagen het besluit bekend zal worden ge- maakt, is en wordt nog overleg ge- pleegd met de betreffende instanties zoals het Gewestelijk Arbeidsbureau en de daarvoor in aanmerking ko mende bonden. Deze afvloeiing zal zijn beslag krijgen binnen een tijds bestek van maximaal zes maanden. De opzegtermijn is van allerlei facto ren afhankelijk, maar er zal rekening worden gehouden met het feit, dat de betrokkenen ruim in de gelegenheid moeten worden gesteld, om naar een andere betrekking uit te zien. Dooi het vertrek van deze 70 beambten zal de N.V. Lips, waar momenteel 1500 werknemers in dienst zijn, 5 van het totaal aantal werknemers laten afvloeien. De directie heeft het volste ver trouwen, dat door deze heroriënta tie de produktie in de komende 12 maanden nog aanmerkelijk zal kun nen worden vergroot. SKI-SOKJES maat 1 en 2 extra voordelig DAMES-BLOUSES diverse kleuren en maten Nylon ONDERJURKEN diverse kleuren normaal 8.95 NYLONS zonder naad 3 paar voor Stretch nylon HEREN-ANKLETS DAMES-CAMISOLE en SLIP samen Heren-WERKHEMDEN div. maten en kleuren nu vanaf Grotestraat 241 - 243 Waalwijk Heuvelstraat 102 A TILBURG Markt 22 OOSTERHOUT Heuvelstraat 85, Telef. 21625 Jul. v, Stolbergstraat 10 speciaal wiegen en Telefoon 32909 baby-uitzetten speciaal kinderwagens Voor deze drie wedstrijden werden reeds door drie kasteleins drie fraaie bekers be schikbaar gesteld. Het oud-bestuurslid van de organiserende vereniging de heer de Vaan uit Haarsteeg stelde eveneens een beker beschikbaar. De heer de Vaan vertrekt binnenkort naar Australië. VOETBAL HEMELVAARTSDAG. Vlijmense Boys 3 speelt op Hemelvaarts dag voor de promotie uit tegen Sportver eniging 1932. Deze wedstrijd moet gewon nen worden om nog een kans te behouden voor promotie. Boys, doe uw best en succes! WEDVLUCHT DE ZWALUW Zondag hield de Postduivenvereniging de Zwaluw een wedvlucht vanuit Creil Fr., af stand 334 km. Los 7 uur, eerste prijswinnen de duif 10-31-23, laatste prijswinnende duif 10-51-03. Uitslag als volgt: C v Heivoort 1, 16, 25; K Kivit 2, 6, 19; H de Vaan 3; W v Ravensteijn 4, 7, 8, 13, 24; M Nicols 5; R v Esdonk 9; M Libregts 10, 21; J v d Wiel 11; H C de Laat-Parijs 12; H Oos terwaal 14, 28; J v d Dungen 15; Th v Bok hoven 17; Fr v Bokhoven 18; H Pelders 22; H Mommersteeg 23; M de Laat 26. LANGSTRAATSE KRUISBOOGBOND Zondag 20 mei namen vier verenigingen van de Langstraatse Kruisboogbond deel aan het Nationaal concours te Oude Molen Zeeland, in verband met het 70-jarig be staan. Rozenjacht en Willem Teil, beide uit Vlijmen, Onderlinge Vriendschap Haarsteeg en Arbeid Vermaak Rosmalen. In de corps A behaalde Rozenjacht de 4e corpsprijs, Onderlinge Vriendschap de 6e. Op de Personele baan werd J. van Beij- nen van Rozenjacht 6e; in Personele B be haalde Sjef v. d. Wiel de le prijs, Jozef van Beijnen 5e en Joh. van Beijnen 7de. Alles bijeen een mooi succes. Op de vergadering van de Kruisboog schutters werd besloten dat 9 juni de 12 Langstraatse schutters voor de selectiewed strijd die in Veldhoven zal worden gehou den, de strijd moeten aanbinden tegen de 12 schutters uit de Kring Eindhoven en de 12 schutters uit de Kring Tilburg. Uit de 36 schutters worden de 12 hoogsten ge plaatst voor de Interland België-Nederland. Kom, der gaven Schenker, kom. Ja, heus Pinksterfeest, dat voor velen geheimzinnige, onbegrepen feest, is ge schenkenfeest, zij het dan ook dat het be slist op een ander vlak ligt dan St. Nico- laasfeest of Moederdag. Godsgeschenken, die beloofd zijn, worden zo maar uitge deeld. Eerst door Pinksteren beginen Kerst mis en Pasen echt voor U te leven. We zeg gen nu en dan wel eens: daar wordt je nou echt een ander mens van. Ja, door Pinkste ren wordt je echt een ander mens; en niet wij en U alleen, maar mensen over de hele wereld, zwarten en blanken, zodat zij zich één weten dwars door bestaande te genstellingen heen. Die geschenken van God worden zo maar uitgedeeld. De Geest distribueert ze en denk dan als 't U belieft niet aan een schaarste, want de Geest schenkt uit een onuitputtelijke overvloed. Dit uitdelingsfeest leidt er toe, dat wij zelf op onze beurt ook gaan uitdelen. Daar behoeft men niet toe worden aangezet. Dat gaat vanzelf, omdat het belangrijkste ge schenk van het feest is, een radicale ver andering, zodat men als vanzelfsprekend wat men ontvangen heeft (de Liefde van God) doorgeven gaat aan anderen, in de vorm van dienende liefde aan de medemens. Op dit wonderlijke feest wil men zich be zinnen in een Pinksterwijdingssamenkomst op zondag 3 juni 1962, 7.30 uur in de Geref. kerk aan het Bruggetje. Men hoopt dit gezamenlijk te doen in zo groot mogelijke getale in het besef van nauwe verbonden heid met de ganse Christenheid. Want er is maar één Heer, één Geest. De veelvuldige samenzang zal worden afgewisseld met Schriftlezing en declamatie. Ds. L. Schelle- vis uit Gouda, een goede bekende voor Waalwijk en omgeving, daar hij tot voor kort predikant te Waalwijk was, houdt een korte meditatie getiteld: Hoe krijg ik het geschenk? Mej. Nelly v. d. Hammen ver leent weer haar zo zeer gewaardeerde mede werking. Komt U ook en brengt U ook an deren mede naar deze wijdingsdienst, die ongeveer 1 uur zal duren. ONGEVAL MET DODELIJKE AFLOOP Jl. maandagavond heeft te Labbegat een ongeval plaats gevonden waarbij een dode viel te betreuren. Mej. T. uit Kaatsheuvel stak, nadat zij uit de bus van lijn 22 der BBA was gestapt, achter de bus de weg over, waarbij zij waarschijnlijk niet heeft gezien, dat uit de richting Waalwijk een auto aankwam. De gevolgen waren vrese lijk. Mej. T. werd door de volkswagen van de heer R. uit Raamsdonk geschept en tegen de grond geworpen. De terstond ge waarschuwde arts, dr. Gerlach, achtte over brenging naar het ziekenhuis te Waalwijk noodzakelijk. Kort na aankomst in het zie kenhuis, zo vernemen wij, is mej. T. aan de verwondingen overleden. Tragisch is bij dit ongeval, dat de vader van het slachtoffer dit ongeval zag gebeuren, daar hij elke avond zijn dochter van de bus afhaalde. De rijkspolitie heeft de zaak in onderzoek. HET SPOOK VAN BECHTENSTEIN Zaterdagmiddag verzorgden leden van de Raamsdonksveerse jeugddrumband Kinder vreugde in de zaal van hotel Nieuwenhuizen een opvoering van het toneelspel voor kin deren: Het spook van Bechtenstein. De baten van deze druk bezochte en alleszins interessante voorstelling kwamen ten goede aan de jeugddrumband Kindervreugde. RAAMSDONK - MADESE BOYS 4-2 Raamsdonk heeft de zware wedstrijd te gen Madese Boys tot een goed einde weten te brengen. Van meet af aan nam de thuis club die zeer goed combineerde een over wicht, dat weldra in een doelpunt werd uit gedrukt door Frits Rekkers, 1-0. Door een doelpunt van Verhoef wisten de Boys ech ter weer op gelijke voet te komen. Nog voor rust was het echter weer Rekkers die de thuisclub een voorsprong bezorgde. In de tweede helft was het overwicht van R'donk nog groter. Niettemin wist Stoop voor de tweede maal de partijen op gelijke voet te brengen. Kort hierna zorgde P. de Wijs echter voor 3 2. Enkele minuten voor het einde zag de keeper van Madese Boys een afstandsschot van Jan Verschuren via de kruising van paal en lat onhoudbaar achter zich in het net verdwijnen. OPTICIEN - WAALWIJK

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 10