wAAlwijkse en LanqstRAAtse couraiu WAALWIJK Vacantie ASPRO VERWIEL'S LEDERWARENHUIS" Uit do Langstraat VERWIEL KOFFERS, REIS- en WEEKENDTASSEN Zilveren feest bij de spaarver. „De Korenbeurs" VRIJDAG 29 JUNI 1962. 84e JAARGANG No. 50 Uitgever: Waal wij kse Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur: JAN TIELEN Gironummer 50798 Dit blad verschijnt 2 x per week Opgericht 1878 Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160 - 2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdenstraat 8 Tel. 04167 - 2002 Abonnement: 22 cent per week per kwartaal 2.85 3.10 franco p.p. Advertentieprijs: 10 cent per m.m Contract-advertenties: speciaal tarief Telegram-adres „Echo" ZONDAGSDIENST ARTSEN Van zaterdagmiddag 13 uur tot zondagavond 24 uur. uitsluitend voor spoedgevallen. Zaterdag 30 juni en zondag 1 juli Arts Dr. Langemeijer. Apotheek Pollmann. TANDARTSENDIENST Zaterdag 30 juni 1962. Van 11 tot 11.30 uur: Tandarts H Minke, Waalwijk. Drogisterij MIOCH N. H. KERK WAALWIJK Zondag 1 juli 1962 10 uur: Ds. J. Breeuwsma. Voorbereiding Heilig Avondmaal. 0.30 uur: .ieugddienst, Ds. J. Breeuwsma. Zang van kerkkoor. Onderwerp: Vader wet het beter. N. H. KERK BESOIJEN Zondag 1 juli 1962 10 uur v.m. en 0.30 uur n.m.: Ds. J. Vink. N. H. KERK BAARDWIJK Zondag 1 juli 1962 9 uur: Ds. J. van 't Kruis. GEREFORMEERDE KERK Zondag 1 juli 1962 Willem van Oranje College: Dienst des Woords: 9.30 en 5.00 uur. Dr. W. H. van Zuijlen van Rotterdam. OPENINGSUREN OPENBARE LEESZAAL EN BIBLIOTHEEK Bibliotheek woensdag en vrijdag van 3 tot half 0, van 7 tot half 9 zaterdag van 10 tot half 1, van half 8 tot half 5. Uitleen voor de jeugl vrijdag van 4 tot half 6. woensdag van 3 tot half 0. Leeszaal maandag-, dinsdag- en donder dagavond van 7 tot 9 uur. woensdag, vrijdag en zaterdag gedurende dezelfde tijden als de Bibliotheek. Telefoon 3787. SINT CLEMENS BIBLIOTHEEK BAARDWIJK Geopend: vrijdagavond van 7-9 u. GESLAAGDEN VOOR HET KLE UTERONDERWIJS Te 's-Bosch slaagde voor de Akte Hoofdleidster bij het Kleu teronderwijs mej. Jo IJzermans. Verder slaagden te 's Herto genbosch op de gehouden exa mens voor kleuterleidster o.a. de dames Mini Hoog Antink, Ans Smits en Gerrie IJzermans uit Waalwijk en Cobie Steenbergen uit Kaatsheuvel. Allen genoten hun opleiding aan de R.K. School voor oplei ding tot kleuterleidster te 's-Her- togenbosch. BRILLEN VRAGEN SERVICE VAN GESLAAGD. Aan de R.K. Middelbare Han delsavondschool te Waalwijk slaagden op 22 juni 1962 voor de 3-jarige Handelsavondschool F. Braat, E. de Glas, Corry van Gorp, A. v. Gulik, A. v .Heeswijk, H. Hens, M. Hulseboom, Gemma v. Leeuwen, G. Leijtens, Tiny v. Loon, Lucy Montens, Truly van Munster, A. Musters, Nel Pullens, A. Schellekens, José Schoemans, P. de Veer, Francien Verdonk, H. Verschuren, H. v. d. Wiel, Nel Willemsz, P. Wolff en A. Zwart. AGENDA. Musis Sacrum. Vrijdag en zaterdag 8 uur, zon dag 6 en 8.30 uur Revak, de rebel, toegang 14 jaar. Zondagmiddag 3 uur Matinee, Alarm in de Pacific, toegang 14 jaar. Maandag en woensdag 8 uur: Charleys tante, toegang 18 jaar Luxor Theater. Vrijdag en zaterdag 8 uur, zon dag 6 en 8.30 uur: Moord! toe gang 18 jaar. Maandag en woensdag 8 uur: Tom Dooley, toegang 14 jaar. DR. MOLLERCOLLEGE. UITSLAG TOELATINGSEXAMEN. H.B.S. Meisjes. Anke Beunes, Fini van Breu- gel. Marijke van Daal, Annelies Hellings, Guye Hoek, Marie Louise Kemperman, Ans Leij tens, Henny van Oudheusden, José van Roosmalen, Mirjam So- fers, Marjan Weijers, Noortje van Woerden, Annelies v. d. Wouw. Drunen. Ria Brok, Ankie Pullens, Elly van der Sanden. Geertruidenberg. Alieske van Alphen. Kaatsheuvel. Tineke Dirksen, Connie Pep ping. Vlijmen. Anne Marie v. Heivoort, Hen- riette van Nieuwkuyk, Tieltje v. Oerle. Afgewezen: 1. H.B.S. Jongens. H. Brok, C. Eibers, B. van Ge- mert, L. van Heesch, H. van Hest, H. v. d. Heuvel, M. Hoevenaars, B. van Huijgenvoort, B. Langer- horst, J. Maas, P. van Mossel, H. van Nooij, B. Pijnenborg, H. Pij pers, A. van Riel, J. van Sam- beek, J. Trommelen, J. Verharen, F. Verharen, W. Verzelst, S. Ver- wiel, Th. Verwiel, M. IJpelaar, F. Zeegers. Drunen. J. de Bont, K. Brinkman, J. Smits, H. Groot, K. de Kort, K. Obbens, A. van Rooij, A. Ver- nooij, T. de Vrieze. Elshout. R. v. d. Aa. Haarsteeg. J. van Halder, A. v. d. Lee. Heusden. P. van Beers. Kaatsheuvel. K. Brekelmans, H. Brock, W. de Jong, A. Kuypers, J. Kuys, H. van Laarhoven, J. van Nieuw- stadt, A. den Teuling, I). Vesters, K. Vloemans, Th. van Vugt. Vlijmen. H. Koedijk. Waspik. R. van Dongen. Afgewezen: 12. M.M.S. Mily Aarts, Tineke Beekwilder, Margriet Brock, Jeanne Brok, Thera Couwenbergh, Antoinette van Daelen, Els Duquesnoy, Dymphy Hens, Marie José Kob ben, Corrie Leenheers, Huub van Liempt. Willemien Ouwerkerk, Mariëtte Peters, Rieky Sabel, Ans van Son, Liesan Verhulst, Marijke Weijers, Addie van Zon. Drunen. Lenie Beaard, Carla van Dun, Rietje Floris, Marjan van Huiten, Carla Rombout. Geertruidenberg. Bernadette Voragen. 's-Hertogen bosch. Marie José Willemse. Heusden. Dina Cornelissen. Kaatsheuvel. Hetty Ploegmakers, Mario Smit, Margriet Span, Els den Teuling,. Annet Vesters. Willemientje van Kuyk. Vlijmen. Carla Ronde. Afgewezen: 5. Wat dat betreft, heeft de heer Th. Duquesnoy gedurende de 25 jaar dat de spaarvereniging be staat, beslist geen slecht figuur geslagen. Hij heeft zich steeds als „de ware broeder" getoond, die de capaciteiten bezat op het ge bied van feestvieren. Dorus, zo als ze hem heel onofficieel noe men, moest het steeds weer op nieuw versieren. Of dat nu was op 't gebied van konijnen, hanen, eenden of ganzen, met welk bord dan ook, Dorus versierde het. Hij wist steeds alles bij elkaar te houden, niet alleen de leden, was dus een heildronk waard èn een onderscheiding. Toch zou de spaarvereniging „Spaarvereniging De Koren beurs" niet geweest zijn, wanneer een man als Marrie Brok de geld kist niet had beheerd. Dat er ge feest kon worden, was en is nog steeds voor de helft aan Marrie te danken. Wat kan men beter doen dan na een wel overwogen meditatie, gebogen over 't schui mend nat, het glas te heffen op het welzijn van Marrie? Wat kan men beter doen dan hem te de coreten voor deze staat van ver diensten? De voorzitter van het feestco mité, de heer Hamers, had naast zijn gulden woordenstroom en naast zijn onderscheidingen, die door de voorzitter van de spaar vereniging, de heer v. d. Houdt, waren opgespeld, nog iets anders achter de hand. Een prachtige bloemenvaas voor de gedecoreer den en de bloemen daarin voor de echtgenoten. Kan men iets beter doen dan op een dergelijke sympathieke geste het glas hef fen? Tot overmaat van ramp kreeg heel de vereniging van de Drie Hoefijzers, door toedoen van Van Tuyn, een vat bier, inhou dende vijftig liter, geschonken. Dat het vat nu droog staat, is iets wat zeker is. Na al die heildronken, wij we ten echt niet meer hoeveel, na 't gezellig samenzijn hij Marrie Brok is men vertrokken naar el ders, waar de festiviteiten wer den voortgezet, met zang en dans en met het heffen van het glas, na vijf en twintig jaren sparen! Drie jubilarissen Drie onderscheidingen Het witte medaljon op groen vilt, gesierd met blauw opschrift en een „zilveren" afbeelding, is dinsdagmiddag in café-restau rant De Korenbeurs uitgereikt aan een drietal jubilarissen, die 25 jaar onafgebroken hebben gespaard en opgemaakt Zowel aan M. Brok, aan Th. Duquesnoy als aan H. Pullens kwam de ze ouderscheiding toe omdat zij inderdaad van sparen hebben geweten, maar ook van opmaken. Het zqn twee eigenschappen, die men als goed lid yon de spaarvereniging De Korenbeurs dient te bezitten, omdat men anders niet als goed lid kan wor den aangemerkt. maar ook de notulen. Dat was dus een onderscheiding waard en ook een heildronk. Op het gebied waar Dorus wei nig of niets te versieren had, om dat dat zijn functie in de vereni ging niet met zich bracht, daar trad de heer Pullens naar voren. Ook hij staat in de annalen der vereniging gekenschetst als een man die nergens voor terug schrikt. Zelfs niet om in de no tulen op te nemen dat de verga dering van dan en dan door geen voorzitter werd geopend. Deze heldendaad, deze euvele moed, Capelle Doktersdienst. Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondagavond 12 uur zal de prak tijk van dokter Wijffels voor spoedgevallen worden waargeno men door dokter Gerlach te Ca pelle, tel. 04168-350. TOCHT BEJAARDEN. Raamsdonksveer zonder hoofdpijn neem 'ASPRO' mee. Raamsdonk Haarsteeg De rcho van het Zuióen Tal. 3071, Grotestr. 327, Waalwijk ELKE DAG Vóór dag en dauw 1 VERSE BROODJES EN KRENTEBOLLEN Grotsstraat 309 WAALWIJK OPTICIEN WAALWUK Waalwijk. Waalwijk. Waalwijk. Nieuwkuiik. Een goede vacantie vraagt GOEDE BAGAGE Alléén UW SPECIAALZAAK biedt de grootste en beste sortering In élke prijsklasse - vele kwaliteiten modellen en dessins, modern genre Grotestraat 264 - Waalwijk - Tel. 2123 Onbetwist de grootste keus I Op dinsdag 3 juli a.s. hopen de bejaar den van Capelle, Vrijhoeve en het prot. ge deelte van Kaatsheuvel wederom hun jaar lijkse autotocht te makeu. Dat deze tocht ook dit jaar weer mogeüjk is, dankt het comité in de eerste plaats aan de gulle ge vers en voorts ook aan de spontane mede werking van de autobezitters(stere). Te on geveer 8.30 uur hoopt men te vertrekken vanaf de Kon. Julianaschool en de tocht gaat dan via de Poolsestraat richting Waspik- Boven, 's-Gravenmoer, Dongen, Rijen, langs Surae-Dorst en Breda naar Rijsbergen, al waar men te ongeveer 10 uur de koffie hoopt te gebruiken in de zaal „Harmonie" bij de fam. Staaltjens. Te omstreeks 11 u. wordt de tocht dan voortgezet via Gander, Ulvenhout, door de Chaamse bossen en Gilze naar Hilvarenbeek, alwaar men te ongeveer 12.30 uur de broodjes hoopt te nuttigen in de pas gerestaureerde zaal De Tent. Om 1.45 uur gaat het dan verder over Esbeek, Lage Mierde, Bladel, Hapert, Dui zel, Eersel, Riethoven, Westerhoven naar 't Eurostrand, waar men te 3.15 uur de thee of wederom een kopje koffie kan gebruiken. Het vertrek is aldaar vastgesteld op 4 uur en men gaat dan via Valkenswaard, Waalre, Zeelst, Eindhoven en Oirschot naar Oi6ter- wijk, alwaar men in hotel-café-restaurant Klein Speyk de warme maaltijd zal nutti gen. Te ongeveer 7 uur wordt de thuisreis aanvaard via Udenhout en Loonopzand en men zal dan te ongeveer 8 uur arriveren te Vrijhoeve, alwaar de bejaarden worden opgewacht door de fanfare Sirena en te on geveer 8.15 uur te Capelle, alwaar dan Kunst na Arbeid gereed staat om de be jaarden te verwelkomen. Tot slot zal de voorzitter van het comité, de heer Polder vaart, een kort slotwoord spreken. Teneinde dit slotwoord door allen te doen verstaan is de fa. van Wijlen wederom bereid ge vonden om de geluidsinstallatie geheel kos teloos ter beschikking te stellen. Voorwaar een mooie geste. Wij wensen comité en be jaarden een prettige dag, doch bovenal een mooie zonnige dag toe. ^VERBETERING ZIJ ONS DOEL BESTOND 25 JAAR. Dezer dagen herdacht de fok- en controle- vereniging Verbetering zij ons doel, in zaal Nieuwenhuizen het feit dat zij 25 jaar be stond. Genoemde vereniging werd op 21 juni 1927 opgericht, naar aanleiding van een cursus die werd gegeven door dokter van de Werf uit Raamsdonksveer. In deze cursus besprak de dierenarts de mogelijk heden tot verbetering van de veestapel. De vereniging is in deze 25 jaar aan zienlijk gegroeid. Men ging bij de oprich ting van start met 15 leden, die 100 stuks vee bezaten. Thans bedraagt het aantal le den 85, terwijl het aantal beesten is uitge breid tot 1000. De vereniging streefde ech ter niet zozeer kwantitatieve dan wel kwa litatieve doelstellingen na. Ook in deze be langrijkste opzet is men alleszins geslaagd. De gemiddelde melkgift per koe steeg van 3990 kg tot 4460 kg per jaar. Het vetge halte steeg in deze 25 jaar van 3.56 tot 3.74%. Bovendien dragen verscheidene die ren thans het predikaat KS of S. Zeer grote verdiensten voor Verbetering zij ons doel, heeft de grondlegger ervan, dierenarts van der Werf. Naast zijn drukke praktijk zag hij kans om in de crisisjaren diverse spreekbeurten te houden en door deze voorlichting het peil van de vereniging op te voeren. Eveneens onschatbare ver diensten hebben zich de beide voorzitters van de vereniging, de heren A. Roovers en P. de Bont, verworven, alsmede de heer Castenmiller, die van 1946 tot zijn plotse ling heengaan vorig jaar secretaris van de vereniging was. Tevens dankt men zijn gro te groei aan de coöp. zuivelfabriek R'donk- Waspik. Reeds in 1940 gaven zij op elke goedgekeurde melklijst een subsidie. Stimu leerde dit reeds de kwaliteit, nog meer ge beurde dit door het onderzoek van mon sters op vet- en eiwitgehalte. Thans is men terdege bezig met het stimuleren van de jonge boeren. Door middel van stalwedstrij- den, kalveropfokwedstrijden en veebeoorde- lingswedstrijden, tracht men de leden van de toekomst de nodige bekwaamheid en er varing bij te brengen. Voor het zilveren feest had men een in teressant programma samengesteld. Tijdens de morgenuren kwamen de leden met hun dames, het personeel en genodigden, waar onder o.a. burgemeester en wethouders van Raamsdonk, de heer van der Werf met echtgenote, in zaal Nieuwenhuizen bijeen voor de officiële feestvergadering. Ir. v. d. Vring zei in zijn feestrede, dat het moeilijk zal zijn om in de toekomst te komen tot de ideale koe. Tevens schetste hij hoe het Ne derlandse veeras in de loop der jaren tot een melkrijk ras is geworden. Ook nu zijn veel veehouders nog niet aangesloten bij een vereniging. Hij drukte de jubilerende fokkers op het hart ook in de toekomst te blijven werken aan verbetering van de kwa liteit. Hierna spraken o.a. voorzitter P. de Bont die kon getuigen van een kerngezonde vereniging, pastoor van Erp, burgemeester Prinssen en ir. Blauwhof. Tevens werd de heer P. de Bont gehuldigd omdat hij 25 jaar lid was van de vereniging. De heer S. van Dongen bracht de jubilaris hulde voor zijn grote verdiensten voor de vereniging. Namens de vereniging bood hij een salon- bank aan. 's Avonds werd het programma verzorgd door het cabaretgezelschap H. van den Bosch uit Tilburg. GESLAAGD Aan de meisjeskweekschool te Dongen slaagden de dames M. Schuhmacher en M. van Dongen alhier. BENOEMD. Tot onderwijzeres aan de meisjesschool te Geertruidenberg is benoemd mej. S. Schuhmacher alhier. KOOKCURSUS VERPLEEGSTERS Op de landbouwhuishoudschool Moeder van Bijstand werd de laatote les gegeven van een kookcursus voor verpleegsters van het Theresia-ziekenhuis te R'veer. Deze zes lessen werden gegeven door mej. T. Roovers. GESLAAGD Aan de Bisschoppelijke Kweekschool te 's-Hertogenbosch slaagde voor onderwijzer de heer A. Adriaanse alhier. - Op het te Tilburg gehouden examen slaagden voor gezel timmeren, Harrie Boe laars, Marinus van Dongen, Henk v. d. Kie- boom en Han Vissers alhier. LOURDESREIS De vereniging Zonnebloem heeft ook dit jaar weer een van de zieken gelukkig ge maakt door een Lourdesreis te verloten. Het lot is gevallen op mevr. Schippers-van Vught. LECTUURVERZAMELING N.-GUINEA De heer J. Oomen alhier is onlangs be gonnen aan 'n éénmansactie voor de plaats genoten in Nieuw-Guinea. Hij stuurde deze jongens het maandblad Wapenbroeders van het veteranenlegioen. Hij mocht hiervoor reeds enkele bedankbrieven van overzee ontvangen, wat hem de stimulans heeft ge geven een vereniging te stichten. Eenieder kan hiervan lid worden. Het ligt in de be doeling het contact nog te verstevigen door het regelmatig sturen van lectuur, zoals week- en maandbladen. BLAUW-GEEL - HAARSTEEG 4-2. Het le elftal van Haarsteeg besloot j.l. zondag het voetbalseizoen met een vriend schappelijke wedstrijd tegen het sterke Bl.- Geel te Veghel. Omdat Haarsteeg met drie invallers moest verschijnen zag het er voor af reeds naar uit dat het wel op een neder laag zou uitlopen. Alhoewel de bezoekers inderdaad de punten aan de thuisclub moes ten laten, is er toch van een groot krachts verschil geen sprake geweest en als Haar steeg volledig in het veld had kunnen ver schijnen, had de uitslag wel eens heel an ders kuncn zijn. Al met al is het toch een nuttige oelenpartij geworden en de thuis- slub deed haar naam als derde klasser alle eer aan. In de beginlase was er van krachts verschil geen sprake en de Haarsteeg-voor- waartsen verschenen eveneens vaak voor het doel van Blauw-Geel, maar de juiste samen werking ontbrak om tegen de sterke defen sie van de thuisclub tot succes te komen. Naarmate de tijd verstreek bleek dat do gastheren toch wel iet6 meer in hun mars hadden en het lag dan ook geheel in de verhouding dat de Blauw-Geel midvoor midden in de eerste Keilt met een welge richt schot de stand op 1 - bracht. Toch diende Haarsteeg van repliek en het zag er naar uit dat er verandering in de stand zou komen toen linkshalf v. d. Wiel hard op doel schoot maar nu stond de paal een doelpunt in de weg. Maar Haarsteeg bleef domineren en even later was het Tim mermans die met een hard schot de BL- Geel-doelman het nakijken gal, 1-1. In de hierop volgende periode sloeg de balans ten gunste van de thuisclub door eu voor dat de eerste Keilt was verstreken, hadden de Bl.-Geel-voorwaartsen de stand tot 3-1 weten op te voeren. In de tweede helft zette Haarsteeg een fel offensief in kennelijk met het doel de achterstand te nivelleren. Na enkele mislukte aanvallen gelukte het ten slotte Harry Beaard om tegen te scoren 3-2. De thuisclub zag echter tijdig het ge vaar in en stelde alles in het werk om hel spel te verplaatsen; de grotere routine gaf hier inderdaad de doorslag en in de slot periode werd Haarsteeg op eigen helft te ruggedrongen. Toch duurde het nog tot 10 min. voor het einde voor de midvoor van de thuisclub een hem geboden kans feil loos benutte en de stand op 4 - 2 bracht, waarmede ook het einde kwam. BILJARTEN. I Invitatietournooi om de Sparcoupe. Toen zondagavond aan het einde van de 4e ronde van het invitatietournooi hoofdkl. libre, om de Sparcoupe, dat in café W. v. d. Loo alhier wordt gehouden, de stand werd opgemaakt, viel er tevens al een ver schil in de krachtsverhouding waar te ne men. Uit de stand blijkt duidelijk dat onze dorpsgenoot Piet v. d. Loo alleen nog on geslagen is en trots lijstaanvoerder is. Be zien wij zijn algem. gem. dan kan men hieruit de gevolgtrekking maken dat hij in derdaad de sterkste speler is en als grootste kanshebber moet worden getipt om in het bezit van de zo fraaie trofee te komen. Hij wordt op de voet gevolgd door de Waal- wijker R. Maas die vanwege zijn subliem spel aller aandacht op zich heeft weten te vestigen en met wie de overige deelnemers in het verdere verloop ernstig rekening zul len moeten houden. Ook Sj. Doomernik uit 's-Bosch komt er steeds beter in en alleen a' het feit dat hij zondagavond tot een seru van maar liefst 72 car. wist te komen is hiervan het beste bewijs. De overige vijf deelnemers zijn tot nu toe volkomen aan elkaar gewaagd en leden allen reeds enkele nederlagen. Onze dorpsgenoot A. Treuren, die enkele maanden geleden persoonlijk kampioen werd van de hoofdklasse libre van het Bossche district, stelt wel danig teleur en bezet met slechts twee punten uit vier partijen de laatste plaats. Zondagmiddag werd het tournooi voortgezet met de ont moeting R. Maas - Sj. Doomernik; de Waal- wijkse deelnemer was uitstekend op dreef en won op overtuigende wijze. Hierna trad onze dorpsgenoot P. v. d. Loo aan tegen de nog jeugdige P. van Cromvoirt uit Waalwijk. In deze partij ging het lange tijd goed tegen elkaar op, maar in de eindfase sloeg v d Loo resoluut toe en wist nog tijdig de partij in z'n voordeel te beslissen. Ad Treuren slaagde er hierna in z'n le winst punten binnen te halen en 't was W Pauwels uit 's-Bosch die het onderspit moest delven. R Maas Waalwijk behaalde deze middag z'n 2e overwinning; ditmaal tegen A. Treu ren. Later op de avond trad P v Cromvoirt aan tegen de Bosschenaar Sj. Doomernik; de Waalwijker speelde zeer goed, maar Doomernick overklaste zijn tegenstander met een 6erie van maar liefst 72 car. en toen waren de winstkansen voor de Waalwijkse deelnemers ineens verkeken. De slotpartij van zondag, tussen de Bosschenaren J. Suis- kens en Sj. Bergmans, was uitermate span nend. Bergmans die nog geen winstpunten had, stelde alles in het werk om de nul op het scorebord weg te werken en dank zij een subliem gespeelde serie van 67 car. slaagde hij er in deze partij te winnen. De diverse uitslagen van zondag waren: car. brt. gem. h.e. R Maas 250 23 10,86 57 Sj Bergmans 149 23 6,47 39 P v Cromvoirt 214 20 10,70 39 P v d Loo 250 20 12,50 47 W Pauwels 238 41 5,80 41 A Treuren 250 41 6.09 39 R Maas 250 30 8,33 32 A Treuren 137 30 5,56 20 Sj Doomernik 250 27 9.25 72 P v Cromvoirt 181 27 6.70 55 Sj Bergmans 250 28 8,92 67 J Suiskens 240 28 8,57 52 De stand was zondagavond als volgt part. pt. car. gem. 1 P v d Loo 3 6 750 13,89 2 R Maas 4 6 990 8,46 3 Sj Doomernik 4 6 871 7,57 4 J Suikens 4 4 941 8,29 5 Sj Bergmans 4 2 768 7,46 6 P v Cromvoirt 5 2 778 6,95 7 W Pauwels 3 2 696 6,82 8 A Treuren 4 2 781 6,62 Heden vrijdagavond wordt het tournooi voortgezet en als alles volgens plan verloopt volgt zondagavond om 8 uur de finalepartij met daarna prijsuitreiking en huldiging van de winnaar.

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 9