wAAlwijkse en UnqstPAAtse couraiu WAALWIJK Banketbakkerij VERWIEL VRIJDAG 20 JULI 1962 84e JAARGANG No. 56 Uitgever: Waalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur: JAN TIELEN Gironummer 50798 Dit blad verschijnt 2 x per week Opgericht 1878 Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160 - 2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdenstraat 8 Tel. 04167 - 2002 Abonnement: 22 cent per week per kwartaal 2.85 3.10 franco p.p. Advertentieprijs: 10 cent per m.m. Contract-advertenties: speciaal tarief Telegram-adres „Echo' ZONDAGSDIENST ARTSEN Van zaterdagmiddag 13 uur tot zondagavond 24 uur; uitsluitend voor spoedgevallen. Zaterdag 21 en zondag 22 juli '63 Arts Dr. Hermans. Apotheek Nijman. tandartsendienst Zaterdag 21 juli 1962 Van 11 tot 11.30 uur» Tandarts H. de Groot, Drunen. Drogisterij MIOCH N. H. KERK WAALWIJK Zondag 22 juli 1962 10 uur: Ds. J. Breeuwsma. Bediening II. Doop. N. H. KERK BESOIJEN Zondag 22 juli 1962 10 uur v.m.: Ds. J. Vink. Viering H. Avondmaal. 6.30 uur n.m.: Ds. J. Vink. Dankzegging II. Avondmaal. In heide diensten extra colloc- te voor de Kerkvoogdij. N. H. KERK BAARDWIJK Zondag 22 juli 1962 9 uur Eerw. Hoer A. Paauvve van Voorburg. GEREFORMEERDE KERK Zondag 22 juli 1962 Willem van Oranje College: 9.30 en 5.00 uur: Ds. Torenbeek van Den Ham. SINT CLEMENS BIBLIOTHEEK BAARDWIJK Geopend vrijdagavond van 7-9 u. GESLAAGD De heer G. Couwenbergh al hier slaagde op het 12 en 13 juli te Utrecht gehouden examen voor behanger. Onze stadgenote Marij Rik sen slaagde aan de Dionysius- school te Tilburg voor huishoud kundige. Op het te 's-Hertogenbosch gehouden R.K. „Mulo-examen slaagde onze stadgenoot L. P. Rekkers en tevens behaalde hij hel Middenstandsdiploma. Bij de door de Stichting Raad van Bestuur Bouwbedrijf gehouden examens voor het Vak diploma Aannemer Burgerlijke en Utiliteitsbouw, slaagden o.a. de volgende leerlingen van de Aannemerscursus te 's-Bosch: L. J. Aldenhoven, Schijndcl; W. J. v. Antwerpen, P. A. v. d. Heijden en A. J. Pennings, Oss; J. H. G. M. v. Boxtel, C. A. A. v. d Wittenboer en G. E. M. v. d. W'ittenboer, Vught; A. J. A. van Diessen, G. C. Horvers en P. J. M. Jansen. Oisterwijk; J. A. G. Doo rnen. F. H. Grimminck en H. A. J. Reijnen, Tilburg- J. J. C. van Dorst en H. R. Manders, Schaijk; A. J. W. C. Janssen, Moerges tel: J- D. C. v. Oosterhout, Haar steeg; J. M. Mulders, Waalwijk; M. H. v. Uden, Varik en H. A. M. Verbruggen, Veghel. DEKEN v. d. HURK De HoogEerw. Heer dr. Deken v. d. Hurk, pastoor van St. Jan, is dinsdag voor een tweemaandse reis naar Afrika (Algerië, Noord en Zuid-Rhodesië) vertrokken., waarover wij reeds vroeger een en ander mededeelden. Wij hopen in de gelegenheid te zijn nu en dan een en ander over deze reis te vertellen. RECEPTIE PATER CHRIST KLERKX In ons verslag van j.l. maan dag betreffende de gehouden re ceptie van Pater Chr. Klcrkx in net Terpgebouw, hebben we ver geten de aanwezigheid te vermel den van het voltallige kerkbe stuur van de parochie Sint Jan baptist te Waalwijk, dat de jon ge priester en zijn familie kwam feliciteren. Daar het hier 'n ker kelijke aangelegenheid betrof, meenden we deze fout te moeten herstellen, waarvoor we gaarne °nze excuses aanbieden. H. PRIESTERWIJDING Op maandag 30 juli a.s. hoopt onze stadgenoot Frater Theo Je- sualdus de Ronde uit handen van Zijne Hoogw. Exc. Mgr. W. M. Bekkers, bisschop van 's-Herto genbosch, de heilige priesterwij ding te ontvangen. Deze wijding zal geschieden in de klooster kerk van de Paters Capucijnen te Udenhout. Op zondag 5 augustus zal hij in de parochiekerk van St. Jan Baptist om 10 uur zijn eerste plechtige H. Mis opdragen. ZIEKENTRIDUUM OP 24, 25 EN 26 JULI a.s. A.s. dinsdag, woensdag en don derdag wordt het jaarlijkse drie daagse triduum in de parochie St. Jan gehouden. Het zal gege ven worden door de Z.E. Pater Fredogand o.f.m. Cap. in de ka pel van de Eerw. Zusters J.M.J. De zieken worden elke morgen door luxe auto's vrijwillig door parochianen beschikbaar gesteld, aan huis afgehaald. Zij blijven de gehele dag, tot ongeveer half 5, in het St. Theresiagesticht en worden daarna weer thuis ge bracht. Ontbijten en warme maal tijden worden door het comité verstrekt, waarbij ook rekening wordi gehouden met eventueel dieet. WISSELCONCERT Op zaterdag 21 juli a.s. zal de R.K. Harmonie St. Caecilia uit Leidschendam een wisselconcert verzorgen in de zaal Thalia. Aan vang 8 uur. Dit concert is voor iedereen gratis toegankelijk. Programma: 1. Lynwood Ord-Hume 2. Zemir et Azor Grety 3. Oud-Nederlandse Dansen Jul. Röntgen 4. Concert voor klarinet Haydn Solist Jac. Hooijmans. 5. Saint Trifon, Mars 0. Hochzeit der Winden Hall 7. Allegro uit Sonate Pathetique Beethoven Piano-solo door mevr. Pol- derman-v. Veen. 8. Sonate voor drie blaasinstru menten Mozart Solisten: Jac. Hooijmans, klarinet, C. v. Oosten, klari net, P. Kortenbach, bariton saxofoon. 9. De Padevoort Bisselink 10. Punjaub, mars. Eventuele wijzigingen voorbe houden. WILLEM VAN ORANJE COLLEGE TE WAALWIJK Schoolreis naar de Ardennen Om 6 uur precies vertrokken we met 180 leerlingen naar Bel gië. Via de Kempen arriveerden we in St. Truiden, onze eerste stopplaats. Hier bezochten we 't beroemde uurwerk van Kaniel Festraets, dat opgesteld staat in net Begijnhofmuseum. Na ons bezoek aan St. Truiden vervolgden we de reis door Luik, langs net riviertje de Vesdres, dat zeer sterk meandert en dat we wel 20 maal gepasseerd zijn, naar het Lac d'Eupen, waar we uitstapten om iets te gebruiken in het mooi gelegen restaurant. Vandaar hadden we een prachtig uitzicht op het meer, dat jammer genoeg belemmerd werd door een constante regenbui, die ons prac- tisch de hele dag begeleid heeft. Het volgende punt van onze tocht was het Signal de Botrangc het hoogste punt van de Arden nen. waar de regen eveneens ons uitzicht belemmerde. Hier be vindt zich een museumpje van de Luikse Universiteit, waar alles, wat betrekking heeft op dit deel van België, te zien is. Hier wor den ook meteorologische waar nemingen verricht. Via Malmédy (Ardennenoffen sief 1944) zijn we naar de water vallen van Coo gereden; Er zijn twee watervallen: een kleine, die natuurlijk is, en een grote, die kunstmatig is. Er zijn verder een skelter- en een kabelbaan, die heiden druk bezocht zijn. De laatste stopplaats was Re- mouchamps met z'n beroemde druipsteengrotten, die we in groepjes van 15 bezocht hebben. Omdat het al erg laat was, heb ben we de kortste weg naar Has selt genomen en kwamen we toch op tijd 11 uur hij het Willem v. Oranje College terug. BELANGWEKKENDE EXCURSIE De leden van de afd. Langstraat der R.K. Werkgeversvereniging, vergezeld van het lid van het se cretariaat. mr. D. v. Spaendonck, hebben dinsdag 1.1. met hun da mes een excursie gemaakt naar de Deltawei ken. Van Waalwijk ging het via Gorinchem per bus naar Lekker- kerk en vandaar per motorboot naar een der werkeilanden, waar men onder zeer deskundige lei ding uitleg kreeg van de daar en in de gehele streek in uitvoering zijnde en uit te voeren werken. Door deze uitvoerige inlichtin gen en het verblijf tussen deze gigantische werken werd het een zeer belangwekkende excursie,, die zijn einde vond te Rotterdam, waar een gezellig samenzijn het sluitstuk vormde van een inte ressante en prettige dag. DE STICHTING VAN DE R.K. HUISHOUD- EN INDUSTRIE SCHOOL TE WAALWIJK Wij stellen het op prijs om nog een aanvulling te geven op ons verslag van de huldiging van Mej. P. v. Slobbe hij gelegenheid van haar afscheid als directrice van dc R.K. Huishoud- en Indus trieschool alhier. Deken v. d. Hurk, voorzitter van het schoolbestuur, wees er in zijn toespraak op, dat hij per soonlijk slechts kon oordelen over de laatste tien jaren en hij verzocht daarom aan Drs. de Vries, secretaris van het bestuur, die de gehele historische ontwik keling van de school heeft mee gemaakt, om de beginjaren van deze onderwijsinstelling nader te belichten. De heer de Vries begon met 'n terugblik op de economisch- maatschappelijke toestanden in het midden van de dertiger jaren van deze eeuw. 'Het was een tijd van algemene malaise, van werk loosheid in alle takken van be staan, in binnen- en buitenland. In diverse gezinnen, ook in de Langstraat, waren de inkomsten niet voldoende om op enigszis behoorlijke wijze in de noodzake- liike levensbehoeften te voor zien. Deze schrijnende toestand ging de sociaal denkende en voelende Prof. H. Heezemans, hoogleraar aan het groot seminarie te Haa- ren, zeer ter harte. In 1934 werd hij benoemd tot pastoor in dc pa rochie van St. Jan te Waalwijk en al dadelijk schonk hij alle aandacht aau de levensomstan digheden van de minder goed ge situeerden. Hij was overtuigd dat de stille armoede, welke ook hier geleden werd, maar al te vaak niet enkel een gevolg was van de onvoldoende arbeidslonen en de werkloosheidsuitkeringen, maar ook vaak althans ten dele toe te schrijven was aan de onkunde om het geld op de juiste wijze te besteden. Vele huisvrouwen had den immers „vóór de trouwdag" als stikster betrekkelijk veelgeld verdiend, maar geen huishouden geleerd. Daar kon alleen verbete ring in worden gebracht door de gelijk onderwijs op een daartoe fe stichten huishoud- en indus trieschool. Op initiatief van pastoor Hee zemans werd een vereniging op gericht met als taak: de stich ting van een dergelijke school te Waalwijk. In 1938 slaagde het bestuur van die vereniging er in, ondanks de bezuinigingspolitick van de toenmalige regering, om hier met regeringssubsidie de zo nodige onderwijsinstelling van 'n huishoudschool te stichten. In de bezettingsjaren toen het voedsel- vraagstuk bijzonder nijpend werd hebben ook zeer vele huismoe ders van de lessen aan de school geprofiteerd. „Het stikwerk van de schoen vormt het visitekaartje voor de verkoop" heeft de voorzitter van de commissie schoenstikken on langs verklaard. Hiervan was ook pastoor Heezemans over tuigd en reeds vóór 1940 was zijn streven er op gericht aan de nieuwe huishoudschool een ty pisch Langstraats karakter te ge ven door er een opleiding tot schoenstikster aan te verbinden. Tot in 1944 zijn daartoe met Waalwijkse schoenfabrikanten veelvuldige besprekingen ge voerd, maar door de ernst der tij den kon eerst in 1950 met dc op leiding worden begonnen. In april 1945 werd pastoor Hee zemans tot Deken van Eindhoven benoemd en hij heeft dus niet de voldoening gehad dat de stik- stersafdeling onder zijn voorzit terschap is tot stand gekomen. Drs. de Vries, die naar hij ver klaarde, bijna 10 jaar met hem heeft mogen samenwerken, ver zekerde mej.' v. Slobbe, dat pas toor Heezemans hem meermalen had verklaard, dat hij een bijzon dere hoogachting had voor de persoon van de directrice van de huishoudschool en een hoge waardering voor haar werk. VAKANTIEREGELING MELK HANDELAREN „WAALKIJK EN OMSTREKEN" Verwijzende naar de adverten tie en de huis aan huis bezorgde circulaire menen wij dat het ge wenst is nog even uw gewaar deerde belangstelling te mogen vragen. Maandag 23 juli gaat de eerste groep met vacantie. Deze wisselt om beurten om, zodat op 18 aug. iedere handelaar heeft kunnen genieten van een vacantie. De regels van verkoop vindt u in de circulaire, die evenals vo rige jaren hetzelfde zijn, mabr door de vestiging van nieuwe af nemers hebben wij de circulaire opnieuw doen uitgaan. Geeft a.u.b. geen lege flessen meer terug dan u volle ontvangt; betaal contant aan de wagen; als uw melkhandelaar zich doormid del van uw huisbel meldt, kom dan naar de wagen en haal uw producten daar af. Mocht u eventueel na bezoek van uw mclkhandelaar toch nog iels tekort komen, zullen de melkzaken die een winkelver koop hebben, u gaarne helpen. Dit is een service die voor iedere afnemer van toepassing kan zijn. Wij hopen dat, als de laatste dag der vacantieperiode van de melkhandelaren is beëindigd, zo wel u als wij op een prettige en gezellige samenwerking van bei de partijen mogen terugzien. Bent u een bepaalde tijd afwe zig, laat indien mogelijk, dit aan de handelaar even weten. Laat dc vacantie 1962 voor u en ons een prettige vacantie worden. Werkt met ons mede EEN AFSCHEID Voor de heer Jos Steenbergen was afgelopen vrijdag een be langrijke dag, omdat dit de da tum was waarop hij zijn 65-jari- ge leeftijd bereikte en afscheid nam van de firma, waar hij ruim 38 jaar onafgebroken als inaga- zijnchef in dienst is geweest, n.l. bij de Leder-Import L. Verwiel van Loon te Waalvyijk. De directeur, de heer L. Ver- wiel, heeft aan dit afscheid een feestelijk en vooral persoonlijk karakter gegeven, door de heer Steenbergen en zijn echtgenote, samen met het voltallige overige personeel, in zijn woning uit te nodigen. Met hartelijke woorden prees de heer Verwiel boven alles de eerlijkheid en het grote plichts gevoel van de scheidende en hij dankt hem voor alles wat hij voor de firma heeft gedaan. De directeur memoreerde daarbij nog dat de heer Steenbergen aï in dienst was van de firma on der de vader en de grootvader van de heer Verwiel, zodat zijn kennis van zaken niet van van daag of gisteren is. Voor 't over brengen van die kennis op al de genen die de heer Steenbergen in die vele jaren heeft zien komen, dankte de directeur hem nog eens speciaal. Als stoffelijk blijk van dank en waardering bood de heer Ver wiel hem een fraaie electrische klok en een geschenk onder cou vert aan en aan mevrouw Steen bergen en bloemboeket, waarbij hij de hoop uitsprak dat zij nog lang van hun verdiende rust zou den mogen genieten. Ook de moeder en de echtge note van de heer Verwiel, die bij dit afscheid aanwezig waren, wensten de heer en mevr. Steen- hergen nog veel gelukkige jaren en boden een praehtige, ruim ge sorteerde gereedschapskist aan, die zeer in de smaak viel. Bij monde van de heer de Vaan dankte het personeel hun schei dende collega voor de prettige en vooral vriendschappelijke ma nier waarop hij steeds met allen heeft samengewerkt. Aan de sfeer van goede verstandhouding waarin altijd is gewerkt, heeft de heer Steenbergen het zijne steeds volledig mede bijgedragen en het is zeker geen holle frase te zeggen dat zijn collega's hem werkelijk zullen missen. Om aan dc overgang van werk naar rust iets vlotter te kunnen wennen, bood dé heer de Vaan namens 't personeel „iets om te roken en iets om te drinken" aan, terwijl mevr. Steenbergen nogmaals in de bloemetjes werd gezet. Zichtbaar onder de indruk dankte de heer Steenbergen allen voor dc prettige samenwerking, die hij steeds had ondervonden en tevens, mede namens z'n echt genote, voor de hartelijke ma nier waarop dit afscheid was ge nomen, waarna men nog gerui me tijd minder officieel, maar zeer gezellig samen bleef. FRAAI ATHLETIEKSUCCES De heer L. Gouda alhier heeft j.l. zondag op de te Utrecht ge houden nationale kampioen schappen van de KNAU een fraai athletieksucces gehoekt. Op het nummer 400 m. hard lopen voor de B-klassers wist hij n.l. beslag te leggen op de eerste prijs in de fraaie tijd van 50.1 minuut, hetgeen tevens promotie naar de A-klasse betekent. De heer Gouda heeft zich pas sinds korte tijd op dit onderdeel toegelegd en heeft zich in drie maanden van de D-klasse naar de A-klasse opgewerkt. Hij is lid van „Prins Hendrik" te Vught, aangezien in Waalwijk cinds de athletiekelub W.A.C. hier is op geheven, geen gelegenheid voor het intensief beoefenen van deze mooie sport meer bestaat. ONDERLINGE WEDSTRIJDEN „KUNST EN KRACHT" Deze week worden dc jaarlijk se onderlinge wedstrijden gehou den van de Gymnastiekvereni ging „Kunst en Kracht". Het eerste gedeelte hiervan is dinsdagavond verwerkt, waarbij het aan spanning niet heeft ont broken. Als jurvleden fungeerden de heren v. H'uygevooit uit Tilburg, Kuijs uit Waalwijk en v. Herpen en Schapendonk uit Drunen. De uitslagen van dit eerste ge deelte waren: Meisjes 12-14 jaar: 1. Jeanne Pullens 77,1 pnt. 2. Ant. Maas 74,2 pnt. 3. W. Mulders 71,7 pnt. 4. Marian de Poffer 70,5 pnt. Meisjes 14-17 jaar: 1. Ans Kuijpers 75 pnt. 2. Elly v. Helvoirt 74,1 pnt. 3. Mariette Pullens 69,6 pnt. Dames: 1. Riet van Gelder 80,1 pnt. (beker) 2. Hcnny Lombarts 75,6 pnt. 3. Ria v. d. Gouw 71,2 pnt. Doordat mej. Jeanne v. d. Ven, die vorig jaar de wisselbeker bij de dames won, door een blessure niet in staat was aan deze wed strijden deel te nemen en haar beker te verdedigen, werd dit-, maal niet om de wisselbeker ge kampt. Voor de beste dames turnster was daarom een nieuwe beker beschikbaar gesteld, die door mej. Riet van Gelder werd gewonnen. Vrijdagavond worden de wed strijden voortgezet voor enkele jongens- en meisjesafdelingen. „VISSCHERSLUST" Jaarvergadering van de hen gelsportver. „Visseherslust" te Waalwijk, gehouden op maandag 16 juli 1962 in het clublokaal bij J. de Nijs, Grotestraat 202 Waal Toen de voorzitter, de heer Blom, deze jaarvergadering om pl.m. 8.30 uur opende, waren er 62 leden, inclusief het bestuur, aanwezig, wat volgens de voor zitter toch wel hoopgevend was voor de toekomst. Wanneer wij, aldus de voorzitter, de statistie ken eens nagaan, blijkt dat er toch een groei te bespeuren valt in het vergaderingbezoek, hoe wel wij nog lang niet zijn waar wij wezen willen. Toch hopen wij dat het vergaderingbezoek zo groot wordt, dat wij bij elke ver gadering de grote zaal nodig zul len hebben. De voorzitter memoreerde met genoegen de goede verstandhou ding met o.a. de plaatselijke zus terverenigingen, met de Visserij inspectie, met dc Domeinen en met dc politie. Na zijn openingswoord vroeg tie voorzitter enkele ogenblikken stilte voor de leden die ons dit jaar ontvielen. Dat God hen de eeuwige rust moge schenken, is de wens van bestuur en leden van „Visseherslust". Uit het jaarverslag van de se cretaris bleek (lat het afgelopen jaar een goed jaar voor onze ver eniging is geweest, alhoewel bij de invoering van contributiebe taling per giro aanvankelijk een lichte terugslag te zien was in 't ledental. De stand was op 1 juli 1962 zo. dat het ledental was op gelopen van 525 leden in 1961 tot 6ÜU leden nu. Dit is voor onze vereniging al le reden om op de ingeslagen weg voort te gaan, zodat „Vis seherslust" ook in de naaste toe komst moge groeien en bloeien. Uit het jaarverslag van de pen ningmeester bleek dat het ook financieel zeer goed gaat, wat ons allen vreugdevol stemt. De kascommissie zegt dan ook in haar rapport, £rote bewondering te koesteren voor de keurig in orde bevonden bescheiden van de penningmeester, doch roept alle leden op ook hieraan in de toekomst de volle medewerking te verlenen, o.a. door het zeer duidelijk, liefst in blokletters, in vullen van de toegezonden giro- biljetten. Dit is voor ieder een kleine moeite en u bespaart de penningmeester zijn toch al druk bezette tijd en grote moeilijkhe den. De kascontrolecommissie verzocht het bestuur van „Vis seherslust" dan ook de penning meester voor zijn beleid décharge te verlenen, wat door de verga dering met applaus werd begroet. Na het verslag van de penning meester en het rapport van de kascontrolecommissie verzocht de voorzitter in zijn mededelin gen de leden, vooral het bonds orgaan en de convocaties goed te lezen. Wij doen, aldus de voor zitter, ons uitsterste best om al le leden op de hoogte te houden van de activiteiten in onze vere niging, maar al te vaak blijkt dat hieraan niet de nodige aandacht wordt besteed met alle gevolgen van dien. Ik hoop dan ook, aldus de voorzitter, dat hieraan in de toekomst wat meer aandacht be steed wordt. Bij het punt vaststelling con tributie stelt het bestuur voor om de contributie voor het jaar 1963 onveranderd te handhaven, waarmee de vergadering accoord kon gaan. Bestuursverkiezing. Doordat onze voorzitter periodiek aftre dend was, moest deze enkele ogenblikken de zaal verlaten, op dat de 2e voorzitter dit punt van de agenda kon behandelen, waar hij bleek dat geen der leden be zwaar had tegen het verlengen van de ambtsperiode van onze voorzitter, zodat deze dan ook met algemene stemmen voor de tijd van drie jaar werd beneomd tot voorzitter. Door het bedanken van ons bestdurslid, de heer A. Rooze als zodanig, werd met enkele candi- daatstelling in zijn plaats geko zen de heer J. v. Loon, Wilhelmi- nastraat 5, Waalwijk. Ook ons bestuurslid de heer J. de Nijs had de wens te kennen gegeven om niet meer terug te keren in het bestuur. Voor dit af tredend bestuurslid werd met en kele candidaatstelling gekozen de heer A. v. Huren, Gen. de Wet straat 7 te Waalwijk. Voor het te houden jeugdcon- cours werd een commissie be noemd die de plannen in deze verder moet uitwerken, zodanig dat dit concours vermoedelijk dc laatste zaterdag van augustus kan plaats vinden. Hierover zul len al onze leden echter tijdig op de hoogte gebracht worden. Van de rondvraag werd door diverse leden gebruik gemaakt, die alle door de voorzitter naar genoegen werden beantwoord. Hierna niets meer aan de orde ziinde, sloot de voorzitter om pl.m. 11 uur deze zeer geanimeer de jaarvergadering. JAARVERGADERING W.S.C. In Hotel De Twee Kolommen hield de r.k.v.v. WSC maandag avond een goed bezochte verga dering, die door de voorzitter, de heer B. v. Loon, werd geopend. Tot zijn spijt moest deze in zijn openingswoord wijzen op 't feit, dat dit jaar geen bijzondere re sultaten op het voetbalveld zijn bereik. Een belangrijker winst punt was echter volgens de voor zitter de prima onderlinge ver houdingen in de vereniging, het geen vertrouwen geeft voor de toekomst. De notulen der vorige vergade ring werden goedgekeurd en vast gesteld. Volgens het jaarverslag van de secretaris verliep het ver enigingsjaar zonder hoogtepun ten, terwij! het jaarverslag van De rcho vxn het Zuióen Tal. 3071, Grotastr. 327, Waalwijk ELKE DAG Vóór dmg on dauw I VERSE BROODJES EN KRENTEBOLLEN GroUitraat 309 WAALWIJK wijk.

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 13