Waalwijker verwierf Literatuurprijs Antoon van den Berg 25 jaar bij „Hollandia" DRUNEN GRANDIOZE SEIZOEN-OPRUIMING KLEDING- EN MODEMAGAZIJN „DE Z0l Extra vakantie en laatste restanten1. m 14 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 27 JULI 1962 gepaste stijl, normen en activi teiten. De leiding van de Andreas Zijl- mans Groep prijst zich daarom gelukkig nu ook een Rowantroep te bezitten en daardoor de oude re jongens weer meer mogelijk heden te kunnen bieden. Het was n.l. j.l. zondag 22 juli, dat de Hoofdkwartier Commiss- saris M. Kavelaars de 8 nieuwe Rowans en hun 2 leiders op het hoofdkwartier plechtig kwam in stalleren. Dit gebeurde onder grote belangstelling van de zijde van de ouders en van vele auto riteiten uit de verkennersbewe ging. Na de installatie, welke zondagmiddag om half 4 plaats vond, hebben de nieuwe Rowans er nog een feestelijke middag en avond van gemuakt. A.s. zaterdag 28 juli gaan de Rowans naar een Jamborette in Luxemburg, waar zij gedurende 14 dagen vele ontmoetingen zul len hebben met broederverken ners uit een groot aantal Euro pese landen. BROMFIETS CONTRA PERSONENAUTO Bromfietsbestuurder ernstig gew ond Op het kruispunt Wilhelmina- straat-Irenestraat had een aanrij ding plaats tussen de bejaarde bromfietser G. uit Sprang-Capel- le en een personenauto, bestuurd door S. uit Waalwijk. De aanrij ding ontstond doordat de berij der van de bromfiets geen voor rang verleende aan de personen auto. De botsing was zo hevig, dat G. door de schok boven op de motorkap van de auto terecht kwam en vandaar tegen de weg werd gesmakt. Dr. Hermans, die spoedig ter plaatse was, consta teerde een ernstige hoofdwonde, en daar het slachtoffer vermoe delijk ook een hersenschudding had bekomen, werd hij per am bulancewagen naar het zieken huis te Waalwijk overgebracht. De bromfiets kwam onder de au to terecht, werd enkele meters meegesleurd en was geheel ver nield. Ook de personenauto werd zwaar beschadigd. De bestuurder hiervan echter bekwam geen let sel. AANRIJDING Dinsdag j.l. had in de Grote straat een aanrijding plaats tus sen een personenauto, bestuurd door v. d. K. uit Vught en een tractor, bestuurd door K. uit Dubbeldam. De bestuurder van de personenauto wilde de tractor laten passeren en stopte daartoe achter een geparkeerd staande auto. Hij plaatste zijn wagen ech ter niet vergenoeg naar rechts, waardoor de tractor te weinig ruimte kreeg met de aanrijding als gevolg. Het geval liep af met materiële schade aan beide voer tuigen. Er waren geen persoon lijke ongelukken. BURGERLIJKE STAND Geboorten: Henriëtte J dv A G de Rooij- Nieuwenhuijzen; Johannes C zv J C Blangert-Strijk; Petrus W zv P M Duquesnoij-Voogd: Cornelia AM dv A J Huijsman-van de Griendt; Pieter A zv P Mole- graaf-Erkelens; Johanna A M dv J C v Dongen-Zijlmans te Was pik; Maria J M dv T W A v Lier- v Denzei; Robert J P zv H J Wiesman-Petit; Karin I dv C J M iMerkx-Veeman. Overlijden: Gene. Huwelijksaangiften: C P J Veraa 25 jaar en A C H E Thijssen 22 jaar beiden alhier; H A Nouwens 26 jaar te Tilburg en S G Bakkers 24 jaar alhier; A M Voogd 28 jaar en J M Ver duin, 24 jaar beiden alhier; A M v d Lee 28 jaar te Drunen en P J Sprangers z6 jaar alhier. Verse haantjes steeds vooradig. POELJERSBEDRUF „FAZANT" Thorbeckelaan 83-35 - teL 2869 Waalwijk Huwelijken: A G Timmermans 31 jaar te Loonopzand en A J v Rooij 27 jaar alhier; A G Remie 59 jaar en P A M Hoekman 46 jaar bei den alhier; G v Dogen 30 jaar te Sprang-Capelle en J A Molegraat 26 jaar alhier; A A Zijlmans 23 jaar te Geertruidenberg en W T A Stoop 22 jaar alhier; H J M Rombouts 32 jaar en A M C Krol 29 jaar beiden alhier. Ingekomen J A M v Hooren van Waspik; P C Vermeer en gezin van Loon opzand A J V M Adang en gezin van Eindhoven; G J G (M Robben van Loonopzand; A C J M Dek kers van Vcghel; P M Biemans en gezin van Tilburg; A M Klij- sen en gezin van Loonopzand; J M J Ronden van Valkenburg- Houthem; A M Meeder en gezin van Breda; A J en J A Mulders van Driebêrgen-Rijsenburg; B J de Louw van Maarheeze; 1 A H H Gerritsen van Eindhoven; M J A Steemers en gezin van Bus- sum; K D Henstra en gezin van Haarlem; B Westerlink van Don gen; A J Schipper van Zevenber gen. Vertrokken: M v Dijk en echtg naar Was pik; C Haverhals naar Sprang- Capelle; L P Kivits naar Dru nen J A Molegraaf naar Sprang- Capelle; A J v Rooij naar Loon opzand; L C Kooien naar Eind hoven; W de Haan en echtg naar Heusden; S Di'kstra naar Am sterdam; S H M Aalders naar Gendringen; J Engel en gezin naar Eethen; BCWv Raak naar Drunen; H A Mulders naar Dru nen J W A Wilmont naar Loon opzand; D S Elias naar Ooster hout; J E de Vries naar 's-Hage. De schijnwerper op Bert Stevens Bij het lezen van het bericht in ons blad van maandag, dat aan de Waal wijker Bert Stevens op de Groot Kempische cultuurdagen te Hilva- renbeek, de litteratuurprijs was toe gekend, zullen velen, ook in Waal wijk zich hebben afgevraagd „Wie is die Bert Stevens?" Want hij mag dan al ruim 10 ja ren met zijn gezin in Waalwijk wo nen, (omdat mevrouw Stevens-van Ree als geboren Waalwijkse hier niet vandaan wou), zijn werkterrein ligt buiten onze stad en naast deze dag taak eist zijn litteraire arbeid zoveel van zijn vrije tijd op, dat de Waal wijkse gemeenschap weinig van zijn activiteiten merkt. De bijzondere onderscheiding die een zijner pennevruchten thans ten deel is gevallen, geeft ons een goede aanleiding om onze lezers eens nader met de heer Stevens en zijn werk te laten kennismaken. Beknopte biografie De heer Stevens is geboortig uit Breda en thans 36 jaar. Bij de Kruisheren in Uden volgde hij het Gymnasium, waarna hij in de Belgische afdeling van deze orde fi losofie en theologie studeerde in Diest Na zijn uittreden in 1950 was hij korte tijd werkzaam op de Provincia le Griffie in Den Bosch, doch kreeg al spoedig gelegenheid zijn sociale aspiraties in daden om te zetten door zijn benoeming tot hoofd van de Ka tholieke Reclassering in Den Haag. Sinds 1955 is hij thaus verbonden aan het Bureau voor Geestelijke Ge zondheidszorg te Utrecht, waar hij hoofd is van het katholiek medisch maatschappelijk consultatiebureau voor alcoholisme. Litteraire anilities Zijn litteraire ambities openhaar den zich al vroeg. Reeds tijdens zijn studiejaren schreef hij o.a. honder den gedichten, waarvan hij er ook enkele zag opgenomen in dagbladen en litteraire tijdschriften. Door om standigheden kwam hij in contact met de Uitgeverij H. Nelissen in Bilt- hoven. Voor deze uitgeverij heeft hij de afgelopen 6 7 jaar vele honder den boeken in vreemde talen alsme de manuscripten van Nederlandse schrijvers ter beoordeling ontvangen. Van de boeken in vreemde talen wer den de meest geschikte gekozen voor een uitgave in de Nederlandse verta ling. Deze vertalingen, vooral van Franse en Duitse auteurs, werden verschillende malen door de heer Ste vens geschreven. Zijn dagelijks werk op het ter rein van de geestelijke gezondheids zorg bracht hem met zoveel sociale misstanden, maatschappelijke pro blemen en menselijke zwakheden in aanraking, dat hij hieruit stof ge noeg kon putten voor eigen litterair werk, waarbij deze sociale problemen en menselijke karakters op een mild- satirische en moraliserende wijze konden worden benaderd. Aan het Studiecentrum voor Maat schappelijk werk te Nijmegen volg de hij een grondige opleiding, waar na hij in december 1961 het diploma voor individueel maatschappelijk werk verwierf. Vele artikelen, korte verbalen en gedichten zijn de laatste jaren van zijn hand verschenen. In het Utrechtse bisdomblad „Om hoog" verzorgde hij wekelijks een hoog" xerzorgde hij wekelijks een kort verhaal en een vaste rubriek „Van dag tot dag", waarin de actu ele problemen vanuit psychologisch- opvoedkundig oogpunt werden be schreven. Ook in tal van andere bla den, als „Salvo", „Rotonde", „De Dam" en het „Katholieke School blad" e.v.a. verschenen regelmatig bijdragen van zijn hand. Voor de illustratie bij zijn korte verhalen heeft hij een vruchtbaar contact gekregen met de Waalwijkse kunstenaar Wim Klein, die zich daar bij als een zeer bekwaam en gewaar deerd illustrator heeft ontpopt en die ook in dit werk zijn geheel eigen stijl bewaart. Gedurende de afgelopen vasten tijd heeft hij met medewerking van de bekende fotograaf Martien Cop- pens, reproducties van de Waalwijkse kruisweg van Charles Eijck met ge dichten van zijn hand in „Omhoog' gepubliceerd. Bekroond verhaal In opdracht van een paar kran ten schreef de "n: Stevens een Ou- dejaars-verhaal, getiteld „De Zak agenda". Het handelt over een kan toorklerk die, volgens zijn chef, „met zijn agenda getrouwd is", die ge wend is alles in zijn agenda aan te tekenen en jarenlang deze zakboekjes als dierbare herinneringen bewaart. Op Oudejaarsavond bladert hij nog even zijn agenda door, waarbij elk blaadje herinneringen uit het afgelo pen jaar oproept. De bladen waaraan hij het verhaal toezond accepteerden het echter niet en motiveerden hun weigering met het verhaal te kwalificeren als „weinig stijlvol", gespeend van spits vondigheid" etc. De heer Stevens besloot het ver haal „voor de aardigheid" in te zen den voor de litteraire prijsvraag ter gelegenheid van de Groot Kempische cultuurdagen te Hilvarenbeek, die een jaarlijks cultureel evenement mo gen worden genoemd. Het was voor de eerste maal dat hij aan deze prijsvraag meedeed. Van de 90 inzenders (ieder mocht 2 werken inzenden) werden er 3 ver halen door de jury van ongeveer ge lijk litterair niveau geacht, waardoor de prijs onder 3 auteurs moest wor den verdeeld. De jury, waarvan be kende schrijvers als Prof. Dr. W. Asselbergs, Emiel van Hemeldonck en Jan Naaikens deel uitmaakten, be kroonde behalve het genoemde ver haal „De zakagenda" van Bert Ste vens ook „Het Huis" van Jan Han- neszen uit Tilburg en „De Croton" van Jos van der Loo uit Borgerhout (België). Deze laatste heeft reeds verschillende boeken geschreven en o.m. 10 litteraire prijzen behaald. Als men Bert Stevens' werk op één lijn geplaatst ziet met dat van een dergelijk schrijver-van-naam en men bedenkt dat het werk van 87 andere inzenders door de jury beneden de maat werd bevonden, dan mag hier zeker van een bijzonder mooi litterair succes gesproken worden, waarmee wij de heer Stevens van harte geluk mogen wensen. Wat zijn verdere aspiraties zijn? Bert Stevens kan zich daar nog niet over uitlaten. Of we na dit succes met zijn „short story's" nog eens een eigen groot verhaal in boekvorm zul len zien verschijnen? 't Is mogelijk, zegt hij, maar voorlopig is hij van mening dat hij met artikelen en kor te verhalen in bladen en tijdschriften, waarin actuele problemen psycholo- gisch-opvoedkundig worden bena derd een honderden malen grotere le zerskring bereiken kan, dan met een boek mogelijk is. Bij zijn streven, om naast zijn daadwerkelijke arbeid op sociaal maatschappelijk terrein, ook met zijn litterair werk de mensheid moreel te verheffen, wensen wij de heer Stevens veel inspiratie en succes toe in de toekomst. In het Waalwijkse bedrijf van de Nederlandse Schoenunie Bloch Stibbe - Hollandia, werd donderdag 26 juli wederom een zilveren jubi laris gehuldigd, ditmaal in de per soon van de heer Antoon van den Berg, beheerder van het archief en kantoormagazijn van deze onderne ming. In de directiekamer werd de jubi laris met echtgenote en zoon gehul digd door de president-commissaris de heer D. Stibbe. Deze memoreerde hoe de heer v. d. Berg als jongste bediende 25 jaar geleden in dienst was gekomen en hoe zijn taak zich met de groei van het bedrijf via archiefwerk, verzorging van de kantoorbenodigdheden, in ventarisering van machinepark en ver dere kantoorinventaris, uitbreidde tot zijn huidige functie, n.l. beheerder van het omvangrijke kantoormagazijn, het archief met foto-copieerinrich- ting e.d. De heer Stibbe typeerde de jubila ris als een nauwgezet en uitermate gedienstig man en bood hem, onder dankzegging voor zijn trouwe dienst vervulling, namens de directie een cadeau onder couvert aan, alsmede de Hollandia-legpenning met oorkonde en de draagmedaille met het diploma van de Ned. Maatschappij voor Nij verheid en Handel. Aan mevrouw v. d. Berg werden bloemen aangeboden. Namens de personeelsraad sprak de heer van Son de jubilaris toe. Hij bracht hem dank voor de prettige sa menwerking en zijn dienstvaardigheid tegenover alle collega's. De heer André Hamers vcoerde 't woord namens „De Zilverkrintg", een club van zilveren „Hollandiia" -jubi- larissen. Hij spelde de jubiltaris het zilveren Hollandia-molentje op, waar mede de opname in „De Zilverkring" bekrachtigd werd. Nadat de jubilaris voor deze harte lijke huldigingen zijn dank had ver tolkt, bleef men nog enige tijd in de directiekamer bijeen, waarbij op de jubilaris en het bedrijf werd getoast en vele herinneringen werden opge haald. Het decor van de huldiging ver plaatste zich vervolgens naar het kantoor, waar het gehele kantoor personeel aan de huldiging deelnam. De heer Heinen sprak namens de kantoorpersoneel - vereniging „De Molenwieken" woorden van geluk wens en van dank voor de bereidheid die de jubilaris steeds betoonde om iedereen van dienst te zijn en bood een fraai electrisch strijkijzer als ca deau aan. Ook de heer André Hamers hield hier nog een geestig speechje, waar in op leuke wijze de carrière van de heer v. d. Berg werd geschetst. Een groep werkstudenten van de Economische Hogeschool te Tilburg, die tijdens hun vacantie hier emplooi heeft gevonden, sloot zich ook bij de huldiging aan, waarbij de heer Boer boom het woord voerde en bloemen werden aangeboden. Van de gelegenheid tot feliciteren werd door iedereen gebruik gemaakt, waarna de huldiging werd besloten met een rondgang van de jubilaris en familie, in gezelschap van de heer Stibbe en de personeel-chef de heer Op 't Hoog, langs de verschillende kantoorlokaliteiten. Ook onzerzijds bieden wij de heer v. d. Berg onze hartelijke gelukwen sen aan met zijn jubileum en met de achting en waardering die zijn werk bij directie en collega's heeft weten te verwerven. ZONDAGSDIENST Vanaf zaterdagmiddag 1 uur tot maandagmorgen 8 uur, uitsluitend voor spoedgevallen: Dienst Dr. v. d. Wouw. IN LOURDES AANGEKOMEN Onze dorpsgenoten Keee en Piet Elshout, die 14 juli per fiets naar Lourdes vertrokken, zjjn dezer dagen na een voorspoedige tfbcht in Lourdes aangekomen. VOOR DE JEUGD VACANTIE-VREUGD Op initiatief van de Jeugdcentrale is dit jaar weer gestart met het werk: Voor de Jeugd, Vakantievreugd. Het doel van dit werk is om tijdens de vakantie tweemaal per week spe len en wat dies meer zij te organise ren voor de schoolga ande jeugd en de jeugd tot 16 jaar. Men heeft een flink programma opgesteld en er is voor de jeugd dank zaj het goede ini tiatief en het vele werk dat verschil lende dames en heren zich al enkele weken getroosten in de komende we ken genoeg vertier. Op het program ma staan wandeltochten, oriëntatie- ritten, vliegerwedstrijd, etalagewed strijd, tekenwedstrijd; op de wcfg rol schaats, step- en touwtjessprin.gwed- strijd en tot slot nog een Olympische dag. Voor dit enorme programma wordt voor de deelnemende jeugd g evTaagd een inleggeld van f 0.50 per kind. Van de oudere, om dit werk te steu nen door het kopen van een lcit van de bliksemloterij, welke om de kos ten te bestrijden wordt gehouden en voor het comité dat dit alles organi seert: medewerkers. AGENDA Vrijdag 27 juli 7.30 uur: Gemeenteraadsvergade ring. Zaterdag 28 juli: 8 uur: Hercules tegen de Vampie ren, 14 jaar. Zondag 29 juli 4 uur: The Sulivans, alle leeft. 6.15 uur: Hercules tegen de Vam pieren, 14 jaar. 8.30 uur: De wereld van Suzie Wong, 18 jaar. Woensdag 1 augustus 8 uur: The 5 Sulivans, alle leeft. 8.30 uur; Hobbyclub Jeugdtoneel. Donderdag 2 augustus 7.30 uur: Hobbyclub Handenar beid. Filmjournaal HOGE BRAKEN HERCULES CONTRA DE VAMPIERS Na veel omzwervingen en avontu ren keert Hercules terug in zijn ge boorteland Ecalia, dat onder de vloek der boze machten zucht. De konings-' dochter Deianeira, volgde haar va der na diens dood niet op, maar wordt gevangen gehouden in de onderwe reld. Tezamen met zijn vriend Theseus besluit Hercules Deianeira te gaan zoeken en terug te brengen. Zij wil len Ecalia uit de macht van het kwaad bevrijden. Hij weet nu, met de magische steen en de gouden appel der Hesperiden in zijn bezit, Deianeira uit de greep van het kwaad te bevrijden en weer vijrede en welvaart in Ecalia te bren gen. DE 5 SULLIVANS Dit is het verhaal van een typisch Amerikaanse familie „De Sullivans", van de 5 beroemde broers, wier on derlinge liefde voor elkaar en voor hun vaderland een voorbeeld was voor geheel Amerika. Uit de herinnering van vader Sullivan neemt de film ons mee naar de jeugd van de 5 broers: George, Frank, Matt, Joe en de kleine Al. Maar deze jongens worden mannen. Na de aanval op Pearl Harbour komen de 5 broers bij elkaar en ze besluiten dienst te nemen bij de ma rine, maar Al mag niet mee. Voor het eerst zal het quintet uiteen val len. Met de speciale permissie van Washington echter worden alle 5 de broers op de kruiser Juneau ge plaatst en met dit schip komen ze alle vijf om het leven..., alle vijf te gelijkertijd DE WERELD VAN SUZIE WONG Over deze film met William Hol den en Nancy Kwan in de hoofdrol len hoeven wij eigenlijk niets te zeg gen. Een tedere en ontroerende liefdes geschiedenis tussen een Oosters meisjes en een Westerse man. Zij stelde alles in het werk om zijn vast vriendinnetje te worden, maar... hij maakte haar tot zijn vrouwl Een nieuwe wereld gaat voor U open in deze fantastische film. Toegang 18 jaar. Elshout VerhulstOvito 13 Onder grote belangstel^, heeft bovengenoemde wedstri' plaats gevonden en zoals reeds veronderstelden, heeft Ov to deze verdiend gewonnen. Hiermede heeft zij een laatst doch ongetwijfeld goede kans houden om via de beslissing wedstrijd tegen Schuwer alsnj de bovenste plaats op de ran? lijst met een groter puntenaanf te bemachtigen. Het grote aantal toeschouw, heeft van een goede en mooj( partij voetbal kunnen genieten waarin de beste ploeg overig gend als overwinnaar van 't vel kwam. Door deze overwin^ heeft Ovito evenveel punten be' haald als Schuwer, zodat er e« beslissingswedstrijd nodig is 0r de definitieve kampioen van aid A. aan te wijzen. Deze wedstr, zal a.s. maandag te 7 uur wordea gespeeld op het errcin van KWt De eindstanden zijn als v Afd. A. Ovito 10 6 2 2 14 26-U Schuwer 10 5 4 1 15 20-1 Troked 10 5 2 3 12 12-.. Verhulst. 10 4 1 5 9 lil iilok v. H. 10 2 4 4 8 12-1- Hollandia 10 1 1 8 3 Afd. B. Anita 9 8 1 0 17 41- La Reine 9 6 2 1 14 11. v. Wees 8 5 3 13 21- Schapendonk 9 5 4 10 2U-J Landis Gyr 9 5 0 4 10 114 Fed ra 9 3 2 4 8 17: Rosé 9 3 4 2 8 17: Princess 9 2 0 7 4 23-;. Rouwmaat 8 2 0 6 4 10-3 Amstel 9 0 0 9 0 6-2 Zoals bekend mag worden p acht, is Anita in afd. B. kamp; oen en zal de volgende weekt een nader te bepalen avond et wedstrijd spelen tegen de kamp oen van afd. A. Kaatsheuvel DE MOTORKONING Koestraat 6769, Tilburg Telefoon 23190 neeft nog een hele partij INRUIL-SCOOTERS tegen lage prijzen met garantie. Tijdens de uitverkoop op alle VRIJE ARTIKELEN 10% korting JOS BAKKERS „HET SERVIEZENHUIS" Antoniusstraat 40, Waalwiji Telefoon 2497 VRUCHTENSAPPEN Puur natuur voor; ziekenbezoek, recepties, parties, voor elke gelegenheid Aanbieding uit onze voor Heren en Junioren voor Dames en Teenagers NYLON SHAWLS- HOOFDDOEK van 5.90 voor 1.98 JUMPERS en VESTEN vanaf 1.98 BLOUSES effen en IMPRIMÉ 2.98 ZAKDOEKEN, Savan 0.40 JAPONNEN 12.50 17.50 - 19.75 enz. enz. MANTELCOSTUUMS van 105.— voor 25.— SUÈDE JASJES van 135.— voor 75.— FALCON REGENMANTELS vanaf 29.75 vanaf 11 vanaf Op alle Sportcolberts 20% TERLENKA - PANTALONS FALCON - REGENJASSEN HEREN - WEEKENDERS vanal JONGENS - WEEKENDERS vanal ZAKDOEKEN, wit ZAKDOEKEN, gekleurd NYLON JASSEN 21.00' FALCON JASSEN 39.75 enz. enz. TUERLINGS-v. MIERLO Hoofdstraat 60, Kaatshe - 'f - J KAMPEREN Van 7 tot en met 11 augustus zullen de welpen van Elshout weer hun zomerbivak houden. De staf heeft daarvoor enkele da mes geëngageerd, die, hoewel geen welpen leidsters toch hun diensten voor dit bivak hebben aangeboden. Voor een afwisselend program is zorg gedragen en al zou het he lemaal geen vakantieweer worden, toch zul len de welpen zich best amuseren. GESLAAGD Geslaagd voor 't Mulo-diploma A: H. v. Delft, J. van Huiten, L. Pullens en A van Venrooy. Voor diploma A en B: B. v. d. Brandt. Geslaagd voor Ulo-diploma de dames Thoma van Engelen, Toosje Klijn en Willy van Oorschot. SCHOOLREISJE Het schoolreisje, dat aanvankelijk bepaald was op 21 juni, doch op het laatste nipper tje werd uitgesteld vanwege Sacramentsdag, is donderdag 19 juli doorgegaan. Tegens 8 uur stonden de deelnemers(sters) al vol on geduld te wachten of de toerincars van Mul- ders-Sars uit Waalwijk nog niet kwamen op dagen. Een luid hoera kondigde de komst van de bussen aan. Instappen en plaats zoe ken was het werk van een ogenblik en na gewuifd door ouders, broertjes en zusjes, vertrokken 88 kinderen met begeleiding van het schoolpersoneel in de richting Utrecht. Daar werd de domtoren beklommen. Vandaar ging het naar Schiphol, waar een bezoek werd gebracht aan het luchtvaart museum en een rondrit werd gemaakt over het vliegveld. Volop werd genoten van de rondvaart door de Amsterdamse grachten. Vanzelfsprekend stond ook een bezoek aan een speeltuin op het program, en via een tocht door het Gooi, kwamen de kinderen te Maarn. Moe gespeeld en uiterst voldaan werd om ruim 8 uur de terugtocht weer aanvaard en bereikten allen weer om ruim half 10 Elshout. Doordat elke deelnec, een reisgids bezit die enkele dagen te ren gekleurd en met kaarten verlucht konden de ouders en de andere thuisb? vers in gedachten de reis meemaken en L verloop ervan volgen. BEDRIJFS- EN ZOMERAVONDVOETBAL tl VRIENDSCHAPCOMPETITIE BILJARTEN Het programma voor maandag 30 juli i NAS 1 - De Efteling 1 De Dreef 1 - Euphonia 1 Efteling 2 - NAS 2 Euphonia 2 De Dreef 2. De stand is na de vijfde ronde Klas A: NAS 1 5-24; De Dreef li 21; De Efteling 1 5-20; Euphonia 15-1: Klas B: De Efteling 2 5-26; Euphcc. 2 5 - 22; De Dreef 2 5 - 17; NAS 2 5-li H. KLEUN - TUMMERS Stationsstraat 18 BERICHT WEGENS HUWELIJK a.s. maandag 30 ju den gehele dag GESLOTEN I Jul d'Orang* Appaliap Drulvamap Johanniibaar VarkrlJobaar bij uw wlnkallar

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 14