wAAlwijkse en LanqstRAAtse couRAnt DRUNEN ASPRO Uit tie Langstraat neem Abonnement: 22 cent per week per kwartaal 2.85 3.10 franco p.p. Advertentieprijs: 10 cent per m.m. Contract-advertenties: speciaal tarief Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160-2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdenstraat 8 Tel. 04167- 2002 Telegram-adres „Echo" ZONDAGDIENST Vanaf zaterdagmiddag 1 uur tot maandagmorgen 8 uur, uitsluitend voor spoedgevallen, Dienst Dr. Ver haak. INSTUIF A.s. zondag 28 oktober is er in de Hoge Braken weer een dansavond voor de leden van het Ontsp. Centr. Jong Drunen. De muziek wordt ver zorgd door de Blue Stars, terwijl tij dens de pauze onder het dansen een Drunens zangduo enkele nummers ien beste wil geven. Aanvang 8 uur. NATIONALE BOSLOOP om de Grote Prijs van de Langstraat Op zondag 28 oktober a.s. orga niseert de atletiek-afdeling van SH J- Drunen haar jaarlijkse Nationale Bosloop om de grote prijs van de Langstraat, in het gemeentelijk kam peerterrein De Klinkaert te Drunen. Deze wedstrijd wordt thans voor de 19e maal gehouden en belooft thans een groot succes te worden. Toen en- kele jaren geleden de atletiek-afde- Kngvan SHJ snel in omvang groeide en daardoor meer zelfstandig werd, werd de organisatie van deze wed strijd met frisse kracht aangepakt, om mede hierdoor flink naar buiten te treden. Zo werd o.m. een beroep ge daan op de plaatselijke industrie, die meteen inhaakte en een aantal prach tige nieuwe wisselbekers en jaarlijkse financiële bijdragen ter beschikking stelde. Daarnaast werd het program ma aangepast aan de moderne ont wikkeling, die ook in de atletiek op treedt en werden o.a. de nieuwe af standen 100 meter en 3000 meter. Dank zij deze activiteiten is SHJ er in geslaagd de wedstrijd voor de atleten steeds aantrekkelijker te ma ken. Het aantal deelnemers steeg re gelmatig, van 50 in 1958 tot pl.m. 125 in 1962! Is dus 1062 een topjaar wat be treft het aantal deelnemers, ook de kwaliteit van het deelnemersveld is dit jaar zeer roog. Op het hoofdnum mer, de 5000 meter, zullen tenminste 5 A-klassers en 5 B-klassers strijden om de wisselbeker, de Grote Prijs van de Langstraat". Favoriet is hier wel Fons Veldhuijzen uit Oirschot, die ook reeds in 1956 winnaar was, maar zich daarna specialiseerde tot lange- ifstand-specialist. Veldhuijzen is mo menteel in prima conditie; het afge lopen weekeinde won hij twee wed strijden! De huidige bekerhouder H. fan Tilburg uit Baarle-Nassau, zal «1 niet in staat zijn, in dit select gezelschap zijn beker met succes te verdedigen. Op de 3000 meter senioren, op 'elke afstand eveneens een wissel- t-eker staat, ligt de strijd geheel open, laar er hier geen uitgesproken favo rieten meedoen en het klasseverschil Ier deelnemers niet groot is. Verder staan nog op het pro gramma: 1000 meter voor senioren, -500 meter voor junioren A, 1250 meter voor junioren B, 900 meter voor junioren C. De wedstrijden beginnen om 2 uur. Prijsuitreiking geschiedt onmiddellijk °a elk nummer. 'VOETBAL A.s. zondag gaat RKDVC I op be- «*kbij Zwaluw VFC I te Vught. Na «nederlaag van zondag j.l. is de Plaats op de ranglijst voor de Drune- aaren nu niet bepaald rooskleurig geworden. Het zal niet meevallen om zondag meteen verandering in c brengen. Zwaluw schijnt na zijn ,erugkeer in de derde klas over een P% ploegje te schikken. We reke ls er echter op dat de DVC-ers hun Werste best zullen doen om tot suc- 'e komen. RKDVC II en IV zijn vrij. 'et derde en vijfde elftal spelen Ub tegen resp. het 3e en 5e elftal J Vlijmense Boys. Dit kunnen ee aardige ontmoetingen worden, *aarbij over de uitslag weinig te °°Rpellen valt. RKDVC III speelt 30 uur en het vijfde om 12 uur. AGENDA. Pjfog 26 oktober our Indische dansavond, Hoge öfaken. Zaterdag 27 oktober 8 uur Aasgieren van het Westen, 14 jaar, Hoge Braken. 7.30 uur Jongeren-sociëteit, H.B. Zondag 28 oktober 4 uur Amor op de Ranche, 14 j., Hoge Braken. 6.15 uur Aargieren van het Wes ten, 14 jaar, Hoge Braken. 8.30 uur De Wraak der Barbaren, 18 jaar, Hoge Braken. 8 uur Instuif, Hoge Braken. Maandag 29 oktober 4 en 9.30 uur Balletschool, H.B. Woensdag 31 oktober 3 en 6.30 uur Balletschool, H.B. Donderdag 1 november 6.15 uur Gevaarlijke liefde, 18 j, Hoge Braken. 8.30 uur, idem, idem. Filmjournaal DE HOGE BRAKEN AASGIEREN VAN HET WESTEN Kit Banion is de eigenaresse van het beruchte „Maverick Queen" ho tel in Rock Suring. Het hotel is een trefplaats voor bandieten, en van- daaruit worden dan ook de daden van terreur, die regelmatig voorkomen, uitgebroed. Kit zelf is daar actief bij betrokken. Op een dag echter, als haar bende een van de vrouwelijke ranchers, die met het vee onderweg is, wil overval len, wordt de bende tegengewerkt door een vreemdeling. Later komt hij echter zijn diensten bij haar aanbie den. Hij geeft zich uit voor Jeff Younger, de beruchte bandiet, die on langs uit de gevangenis is vrijgelaten. Kit betrekt hem in een overval, maar heeft daar later spijt van. Zij is van Jeff gaan houden en wil haar misdadigersbestaan opgeven voor hem, en probeert hem over te halen met haar de bende te verlaten. Dit komt de bendeleider echter te weten, en dan ziet het er niet best voor hen uit. De rol van Jeff wordt gespeeld door Barry Sullivan, Kit door Bar- bera Stanwyck. Zaterdag en zondag. Toegang 14 jaar. BRILLEN VRAGEN SERVICE VAN ornofiNWAALWIJK AMOR OP DE RANCH Wederom draait er voor de jeugd een film van de beroemde held Roy Rogers. De machtige handelaar in kerstbo men, Aldridge wil alle kerstbomen uit de streek opkopen, en dit lukt hem ook, met uitzondering van het hout van Jack Holt. Holt wil zijn bomen tegen prijzen verkopen, die iedereen kan betalen. Dan stuurt Aldridge zijn knappe dochter om met Jack te onderhande len, doch Roy Rogers komt juist op tijd om te voorkomen dat Jack van zijn plannen afwijkt. Nu Roy op de proppen komt loopt de zaak natuur lijk weer goed af en wordt het kwaad gestraft. Grote sterren uit het Westen ver lenen medewerking aan deze film, o.a. Rex Allen, Jack Holt en Monte Hale. Toegang alle leeftijden. DE WRAAK DER BARBAREN Galla Placida, zuster van keizer Honorius, is niet alleen een knappe, maar bovendien ook bijzonder sluwe vrouw. Als de horde van Atawulf Rome bedreigt, weet zij dit door een list te voorkomen, en het leger van Atawurf wordt zelfs in de pan gehakt Als na enige tijd de versterkte bar baren Ravanna opnieuw bedreigen, verzint zij opnieuw een list, maar dit maal trapt Atawulf er niet in, en zij wordt gevangen genomen. Keizer Ho norius gelast Olymius, veldheer en minnaar van Galla Placida, ten koste van alles te redden uit de handen van de Westgoten, zoals zij officieel he ten. Dan moet een tweegevecht uit maken aan wie Galla Placida be hoort. Zondag 8.30 uur. Toegang 18 jaar. GEVAARLIJKE LIEFDE De film speelt zich af in Sila, een streek van wilde, nog ongerepte na tuur in Zuid-Italië. Op een avond keert Pietro terug naar huis, nadat hij bij zijn verloofde op bezoek is geweest. Thuis wachten hem echter de gendarmes en beschuldigen hem van een moord die in deze nacht was gebeurd. Pietro kan de moord die nacht dus niet hebben gepleegt, want hij was die zelfde avond bij Orsola, zijn ver loofde. Diens broers dwingen haar echter tot zwijgen, omdat zij een fa milieschandaal willen voorkomen. Een tijdje later weet Pietro echter te ontsnappen en is van plan zich op Orsola en diens broers te wreken. Voor het zover is, wordt hij echter weer opgepakt en opgehangen. Zijn moeder werd bij het gevecht door een verdwaalde kogel gedood, terwijl zijn kleine zusje getuige was van dit al les. Jaren later wordt er een halfbe vroren meisje in de sneeuw gevonden. Orsola neemt haar mee naar huis. In de tijd dat het meisje bij haar in huis is worden beide broers op haar verliefd. En dit heeft talrijke gevolgen voor hen, want 't meisje is Pietro's zusje, die getuige was van de dood van haar moeder en broer, en zich nu op hen wil wreken Vlijmen Haarsteeg XXXIV De parochie is het meest "gemeenschap", het meest "kerk" in de eredienst. Deze eredienst is bij uitstek het teken van Gods heils- werking in deze wereld ze duidt de mensheid op haar verlost-zijn 4 in Christus. Omdat deze eredienst het teken Gods is in de wereld, is zij in wezen ook verkondiging, d.w.z. heel de sacramentele eredienst van de Kerk is zichtbaar-werkdadig zij symboliseert de verlossing en werkt deze verder uit; en zo verkondigt zij aan de wereld de ver lossing in Christus. We mogen zelfs zeggen dat zij de hoogste vorm is van ver kondiging. Immers de formele woordverkondiging zoals wij die kennen in preek en onderricht e.d., mag en kan ook niet los ge maakt worden van de eredienst; zij is daarop gericht als op haar doel het woord, de prediking van Christus' verlossing, wil brengen tot het sacrament, de werkelijke deelname aan die verlossing. Zelfs de wervende verkondiging, zoals die gestalte heeft gekregen in het missiewerk, streeft uiteindelijk naar het actueel worden van de Verlossing door de eredienst. De hoogste daad van eredienst is uiteraard het sacrament der sacramenten de Eucharistie. Dit feit mag niet leiden tot verwaar lozing van het cultuskarakter (en dus ook gemeenschapskarakter) van de andere sacramenten. Doopsel, vormsel, huwelijk, priester schap, biecht en zalving der zieken moeten ieder op eigen wijze in en vanuit de kerkgemeenschap een cultusdaad zijn; zij moeten ge trokken worden uit het individualisme, waarin zij nog meer dan de Eucharistie zijn verzeild geraakt. P. STEVENS, Bouwpastoor St. Thomasparochie, Stratumseind 4, Eindhoven. 2 Giro 110.33.79 Echtpaar H. Rijken-van Peer te Capelle viert gouden huwelijksfeest Sprang Capelle VRIJDAG 26 OKTOBER 1962 84e JAARGANG No. 84 De rcho vAn het Zuióen Uitgever- tPaalwökse Stoomdrukkerij An toon Tielen Hoofdredacteur: JAN TIELEN Gironummer 1069687 Uit blad verschijnt 2 x per week Opgericht 1878 N UITVOERING R.K. TONEELVER. VOLHARDING De R.K. Toneelvereniging Volharding zal op zondag 28 en maandag 29 oktober haar eerste winteruitvoering presenteren in de zaal van café H. Boom-v. d. Wiel. Opge voerd zal worden het dramatisch spel in drie bedrijven: „Klokken luiden voor An nie" door E. J. Westering. Regie C. van Engelen. Volharding, dat door ziekte van leden vorig jaar maar eenmaal op kon tre den, wil dit jaar vroeg beginnen, om dit mogelijk dit jaar goed te maken, als het enigszins kan met een extra uitvoering. Het bestuur kan met genoegen mededelen dat de donateursactie dit jaar bijzonder is geslaagd. Zij willen nu met het prachtig gekozen stuk Klokken luiden voor Annie, de inzet voor de donateurs goed maken en iets laten zien dat allen kan bevredigen, waartoe Volhar ding met haar krachten zeker in staat is. BILJARTEN. De onderlinge biljartcompetitie werd in de afgelopen week voortgezet en de uitsla gen luiden Avanti - Onzenoort Chr Treuren 60 - H v Liempde 85 60-33 H v Bladel 40 - J Stevens 50 40 - 44 H v d Brandt 55 - A v Kuijk 60 44 - 60 J dc Vaan 40 - J Luijten 45 40-43 J v Oyen 85 - W v Overdijk 110 85-57 J Beekmans 55 - J Dekkers 70 48 - 70 Eindstand 8-4 voor Avanti. 't Hoekje - ONA J v Bijnen 40 - H A Munk 40 21 -40 J de Gouw 65 - H Munk 75 57 - 75 W v Bokhoven 45 - J Koks 45 45 - 24 W v Ravenstein 55 - W de Wijs 55 55 - 47 J Treuren 70 - K Herman 80 58-80 W de Gouw 60 - L Koks 65 60 - 49 Eindstand 6-6 gelijk. BW - De Muntel A v Alebeek 45 - N v Engelen 40 45 - 39 J v Buul 80 - Jo de Vaan 45 67 - 45 J Basemans 55 - Sj v d Brandt 40 55 - 28 M de Laat 75 - D v Heijst 40 56 - 40 M Laros 50 - A v Bijnen 40 44 - 40 H Huijs 85 - J de Laat 60 85-53 Eindstand 6-6 gelijk. 't Centrum - De Gevertjes J de Laat 40 - L v Engelen 40 40-32 H v d Pol 65 J v Bijnen 45 63 45 P v Kuijk 50 - J Gevers 45 50 - 41 J v Kuijk 85 - B Engel 50 52 - 50 N v d Lee 70 - P v Donk 45 70 - 16 W Hilhart 75 - A v Liempde 45 40-45 Eindstand 6-6 geTijk. ONA 2 - '1 Hoekje 2. T Mimpen 55 - K Herman 35 55- 16 J Klerx 40-A v d Wens 30 40- 12 Chr v Lieshout 40 - W Walk 40 40 - 21 H v Liempde 30 - A v Bokhoven 30 30 - 29 C v Erp 50-D Beekmans 40 50-19 Eindstand 10-0 voor ONA 2. OVH 2 - HAARSTEEG 2 1-2 Ondanks het feit dat de reserves van Haar steeg nogal eens verzwakt binnen de lijnen moeten verschijnen omdat spelers aan het le elftal moeten worden afgestaan, preste ren zij het wekelijks om de volle buit bin nen te halen. Verleden zondag moesten zij in 's-Bosch de strijd aanbinden tegen de sterke reserves van OVH en wisten ook deze wedstrijd te winnen. In de eerste helft waren de gasten reeds enigszins sterker en uit een der vele aanvallen was het Harry Beaard, die met een zuiver gericht schot de stand op 0 - 1 bracht. Na de hervatting begon de thuisclub aan een fel offensief en de Haarsteeg-defensie stond voor een zware opgave om te trachten een doorbraak te voorkomen. Zij kon toch niet verhinderen dat de Bossche midvoor uit een vrije trap een kwartier na de rust gelijk maakte, 1-1. Maar de gasten kwamen terug en OVH werd op eigen helft teruggedrongen, de voorhoede toonde zich uiterst gevaarlijk en eindelijk was het Tini Theunissen die met een enorm hard schot in de uiterste linker benedenhoek de stand op 1-2 bracht, waarmee ook het einde kwam. Zwaluw 3 - Haarsteeg 3 1-1 Het derde elftal van Haarsteeg doet het eveneens uitstekend en slaagt er meermalen in om tot succes te komen. Voorbije zondag werd gespeeld in Vught tegen het derde elftal van Zwaluw-VFC en het behaalde een verdienstelijk gelijk spel. In de eerste helft domineerden de gasthe ren en brachten dit overwicht door middel van een doelpunt tot uitdrukking. Na de rust waren de gasten meer aan bod en tenslotte was het Hannef die gelijk maakte, 1 1een stand waarin geen verandering meer kwam. Haarsteeg 4 - RK OSC 3 0-6. Het vierde elftal van Haarsteeg maakt maar een matige indruk en kan maar niet tot winst komen. Op eigen terrein komen deze jongens er nog niet aan te pas en zo verloren zij afgelopen zondag met maar liefst 6-0. PROGRAMMA VOOR A.S. ZONDAG Als men het spel dat Haarsteeg verleden zondag tegen het bezoekende Buren demon streerde als maatstaf mag nemen voor het verdere verloop van de competitie, dan kunnen de komende wedstrijden met ver trouwen tegemoet worden gezien. Vooral de voorhoede toonde door de opstelling van Peulen belangrijk aan stootkracht te heb ben gewonnen en dat heeft de sterke Buren- achterhoede aan de lijve ondervonden. Het is nu maar de vraag of dit herstel blijvend is en of het in de komende wedstrijden ook zo zal gaan. Dit zullen de voetballers a.s. zondag kun nen bewijzen; er staat n.l. een uitwedstrijd tegen de Linge-Boys op het programma. Deze ploeg heeft nog geen grote indruk ge maakt en staat onderaan op de ranglijst. Zo op het oog dus geen zware opgave, maar thuis spelen de Boys steeds zeer sterk en i GEDACHTEN VAN EEN BOUWPASTOOR l Haarsteeg zal zeer goed moeten spelen om beslag op de punten te kunnen leggen. Wat de kansen betreft, gezien het ver schil op de ranglijst is Haarsteeg nogal wat sterker en daarom mag verwacht worden dat er, als er met inspanning van alle krach ten wordt gespeeld, toch wel de volle winst inzit. KORFBAL. Het le 12-tal van de dameskorfbalclub Concordia alhier weet het steeds tot een overwinning te brengen en staat ongeslagen boven aan de ranglijst. Zondag j.l. moesten de dames een uitwedstrijd spelen tegen 't sterke Blauw-Geel in Veghel, dat eveneens nog ongeslagen was. De Haarsteegse dames deden geen half werk en wonnen verdiend met 2-1. Al spoedig na het begin was het Tini van Bladel die met een fraaie worp de score opende, 1-0. Aangemoedigd door dit succes bleven zij doorgaan en nog voor de rust bracht Gonny van Oyen de stand op 2-0. In de tweede helft kwam de thuis club terug, het werd eindelijk 2-1, maar meer lieten de Haarsteegse dames niet toe, zodat zij hun ongeslagen record wisten te handhaven. Het echtpaar H. Rijken-van Peer, wonen de aan de Schoolstraat 3, alhier, hoopt op 5 november a.s. hun gouden huwelijksfeest te vieren; hieruit kan men dus afleiden, dat hun huwelijk op 5 november 1912 werd vol trokken en wel in de voormalige gemeente Capelle. Hun huwelijk werd voltrokken door de toenmalige ambtenaar van de burgerlijke stand, de heer Verhoeven. Uit het huwelijk van voornoemd echtpaar werden 8 kinde ren geboren. Al deze kinderen zijn inmid dels getrouwd en hebben gezamenlijk weer 21 kinderen, waarvan er thans 4 gehuwd zijn en deze laatsten hebben weer 6 kinde ren. Het a.s. gouden echtpaar is in Capelle zeer populair. Eenieder kent Heintje en Tonia. Wanneer men met de gouden brui degom over vroeger tijden begint te spre ken, dan komen er hele verhalen van de goeie oude tijd. En hij steekt het niet onder stoelen of banken, dat het vroeger nu niet bepaald zo best was. De heer Rijken heeft vroeger allerlei werkzaamheden verricht. Hij was o.m. werkzaam als arbeider bij de hooiperserij van de fa. Quirijns-Oerlemans en verdiende destijds een loon van f6.- per week. Daarvan moest men dan ook nog de huur betalen, dus je kunt begrijpen, al dus Heintje, een vetpot was het niet. Des winters was er al heel weinig werk en dan ging hij dorsen bij de boeren. En wat wa ren dan de verdiensten? Je kunt het je bijna niet voorstellen. Zestig cent per dag, dat was het loon. Ook in Duitsland heeft Rijken gewerkt. En daar heeft hij thans nog geen spijt van. Het was een prettige tijd en weet je wat nog meer, aldus Rijken, momenteel ontvang ik daar thans een klein pensioentje van. Dat heb ik er toch van overgehouden. Hij werkte destijds te Dusseldorf en was werkzaam bij de bruggenbouw. Later heeft hij nog gewerkt als havenarbeider te Rot terdam. Ik ging, aldus Rijken, naar de uit voerder of baas (die uit Raamsdonk kwam) en vroeg hem of ik bij de havens tewerk ge steld kon worden. Waar kom je vandaan, was zijn eerste vraag. Uit Capelle, was het antwoord van Heintje. Dan ben je aange nomen. Was je echter uit Raamsdonk ge komen, dan had ik je niet aangenomen. Arbeiders van mijn eigen woonplaats wil ik niet hebben. Maar nu je uit Capelle komt, kun je komen werken. Toen voor Hendrik en zijn echtgenote de tijd iets beter werd, kon hij, al werkte hij ook nog bij derden, een zeer klein boerderijtje beginnen. In de laatste oorlog werd het echter weer iets minder, doch toen kon hij weer geld ver dienen door het vervoer van personen met een koets. En thans, aldus het gouden echt paar, hebben wij het goed. Er wordt veel voor ons bejaarden gedaan, zodat we thans, met zijn beidjes, goed rond kunnen komen. Met veel vreugde vertelt hij over datgene, DOKTERSDIENST. Zaterdagmiddag en zondag zal de prak tijk van dokter K. van Tuijn te Kaatsheuvel worden waargenomen door dokter H. Win kelman, Kerkstraat 99, tel. 04167-2350. KERKDIENSTEN ZONDAG 28 OKTOBER 1962 Ned. He'rv. Kerk 9.30 uur en 2.30 uur Ds. P. J. Bos. Gercf. Kerk 9.30 uur en 3 uur Ds. de Cleer uit Sche- veningen. „SHOW-BEURS" GEOPEND. Door een vijftal winkeliers alhier wordt in het gebouw van de Chr. Volksbond een show-beurs gehouden. Vergezeld van de wijethoudijers Timmermans en Vos opende burgemeester M. van Prooijen j.l. woens dagmiddag de beurs van Sprangse winke liers. wat het plaatselijk comité voor de bejaar den doet. We hebben nu al acht jaar de tocht van de bejaarden mee kunnen ma ken. En we blijven aan deze tochten de beste herinneringen bewaren. Ons wordt op zulk een dag het beste voorgezet. Neen, we hadden dat vroeger nooit kunnen den ken, dat we nog eens zulke mooie reizen zouden maken. Je ontmoet bij zo'n tocht weer eens vele oude bekenden en vrienden. Ook op plaatsen waar we overal zijn ge weest, zie je bekenden. Want, vernemen ze dat de bejaarden uit onze plaats naar hun woonplaats komen, dan lopen ze allemaal uit. Én dan bemerk je weer eens hoe blij ze zijn als ze weer eens iemand uit eigen geboorteplaats zien. En zo gaat dan dit gouden paar a.s. maan dag 5 nov. dit feest herdenken en wel in de zaal van de heer P. Pruijssers. En natuur lijk blijven de buurtgenoten niet achter. Er is reeds een comité gevormd, dat er zorg voor zal dragen, dat het een ware herden king wordt van dit gouden huwelijksfeest. Velen zullen dit bekende echtpaar hun ge lukwensen komen aanbieden, waartoe dan de gelegenheid bestaat te hunnen huize, van 3 tot 4 uur en in de feestzaal van 6.30 tot 7.30 uur. Ook wij wensen het echtpaar Rij ken een zeer gezellige dag toe. K&L BAZAR KUNST NA ARBEID. r«" De financiële verplichtingen van een mu ziekvereniging brengen met zich mede, dat de vereniging heden ten dage over een goed gevulde kas dient te beschikken. Als men de uitgaven beziet voor een bekwame dirigent, aan de leider van een jeugdorkest en tam boerskorps, dan staat men er versteld van hoe een muziekvereniging dit allemaal kan bekostigen. En dan denken we nog maar niet aan de uitgaven voor instrumenten, wat steeds een terugkerende uitgaaf is, de kos ten van uniformering. Jeugdleden worden groter en hun uniform wordt te klein, zo dat, wil het korps niet voor schut lopen, men een groot uniform dient aan te schaf fen. De leden van de muziekvereniging doen zelf zeer veel om gelden bijeen te brengen. Men denke maar eens aan de elke maand te houden oud-papier ophaaldienst. Doch niettegenstaande al hun goede zorgen voor hun vereniging, baart het toch moeilijkhe den om de eindjes bij elkaar te houden. Daarom heeft een comité, bestaande uit een aantal echtgenotes van de de leden, het ini tiatief genomen tot het houden van een ba zar. Dit comité heeft reeds de grootst mo gelijke medewerking verkregen van het ge meentebestuur. Men is voornemens deze bazar te houden op 2, 9 en 11 februari 1962 en wel, dank zij de zojuist genoemde mede werking van het gemeentebestuur, in de be nedenzalen van de v.m. landbouwschool aan

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 13