waaLwij kse en LAnqstRAAtse couRAnt Waalwijks jongetje, Louis Kuypers 2 jaar op het nippertje van verdrinkingsdood gered WASPIK speciale PERSOONLIJKE voor CENTRALE Drs. M.J.G. Veltman - oud-Waalwijker - gepromoveerd tot doctor in de wis- en natuurkunde President Ben Zvi van Israël overleden Sprang-Capelle 1001GERO geschenken Mond-beademing voorkwam ernstiger gevolgen Stassar Waalwijk s PANIEKSTEMMING ZONNEBRILLEN Levensloop Toekomstplannen Sprang Capelle Voor de aanschaffings- en installatiekosten van een centrale verwarming kunt u bij de N.H.M. een Persoon lijke Lening aanvragen. Onze gratis folder "C.V.-P.L." licht u volledig in over de aantrekkelijke voorwaarden waarop deze speciale P.L.'s worden verstrekt. NEDERLANDSCHE HANDEL-MAATSCHAPPIJ, N.V. VRIJDAG 26 APRIL 1963 85e JAARGANG No. 33 De tcho van het Zuiöen Uitgever Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur JAN TIELEN Gironummer 1069687 Dit blad verschijnt 2 x per week Abonnement 22 cent per week per kwartaal 2.85 3.10 franco p.p. Advertentieprijs: 10 cent per m.m. Contractadvertenties: speciaal tarief Opgericht 1878 Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160 - 2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdenstraat 8 Tel. 04167 - 2002 Telegram-adres: „ECHO" t t Opnieuw is bewezen dat de toepassing van de mond-op-mond adem haling, redding kan brengen, wanneer de situatie van een drenke ling hopeloos schijnt. Dit heeft de 214-jarige Louis Kuypers uit de Merwedelaan 36 in Waalwijk dinsdagmorgen mogen ondervinden, toen hij tijdens het spelen op ongelukkigerwijze in de ly2 meter diepe sloot langs de spoorbaan aan de Ambrosiusweg terecht kwam. dat Louis gered was. Hierna is hij in een deken gerold om naar het St. Nicolaas-ziekenhuis te worden overgebracht, waar hij waarschijn lijk nog enkele dagen voor controle zal moeten blijven. Wij troffen in de flat in de Mer wedelaan een overgelukkige moe der aan die haar geluk moeilijk onder woorden wist te brengen. Zij vertelde, hoe haar oudste zoon tje, Antonij, 4 jaar oud, tegen kwart over tien de flat binnen kwam rennen en huilend vertelde dat Louis verdronken was. Me vrouw Kuypers liet onmiddellijk alles in de steek en rende naar de plaats waar het ongeluk gebeurd was. Daar aangekomen had men Louis inmiddels op het droge ge bracht. Mevrouw Kuypers is, nadat Louis naar het St. Nicolaas-zieken huis was vervoerd ook daar naar toegegaan, waar dokter de Vos haar vertelde dat het kind leefde. De familie Kuypers bestaat uit vader, moeder en drie kinderen, waarvan Johnny met zijn 8 maan den de jongste is. De heer Kuypers heeft als beroepsmilitair in de rang van tambour le klas, zijn werk in Doorn. Hij is Waal wij ker van geboorte, terwijl zijn vrouw af komstig is van de Nederlandse Antillen uit St. Nicolaas op Aruba. De bijna 3-jarige Louis, die ternau wernood van de dood kon worden gered. Om half negen was het ventje buiten in de zandbak gaan spelen, die op ongeveer 200 meter van de flat,' waarin de heer en mevrouw Kuypers-Vlaun met hun drie kin deren wonen, is gelegen. Tot twee maal toe is Louis nog boven bij zijn moeder geweest en nog één keer bij de buren. Het moet tussen tien uur en kwart over tien zijn geweest, dat het ongeluk gebeurde. Rond die tijd ook passeerde de BBA-bus, bestuurd door de heer Blom uit de Orteliuslaan in Waal wijk, die op weg was naar Heus- den de Ambrosiusweg ter hoogte van de kruising met de Teisterbant- laan. Op dat moment zag hij langs de kant van de weg een zestal kin deren in paniekstemming op en neer lopen en naar de sloot wijzen. Onmiddellijk bracht hij zijn bus tot stilstand. Bij de sloot aangeko men zag hij op de bodem het li chaam van de 2%-jarige Louis (ook op eigen sterkte geslepen) Kuypers liggen. De heer Blom be dacht zich geen moment en begaf zich, hierbij geholpen door de heer A. Bergmans uit de Teisterbantlaan die ongeveer gelijktijdig was ko men aanrijden, te water. Dat de si tuatie zeer ernstig was bleek al da delijk toen het ventje aan de kant van de sloot was gebracht. Het vertoonde geen enkel levensteken meer. Inmiddels had ook de heer C. F. Achterberg, Noordstraat 42, zich bij de omstanders gevoegd, en hij herinnerde zich de onlangs gepu bliceerde krantenberichten, waar in melding werd gemaakt van de redding van een drenkeling in Am sterdam door toepassing van de mond-op-mond ademhaling. Dit bracht hem op het gelukkige idee, deze toe te passen op het drenkelingetje, waarbij hij door de heer Bergmans werd afgelost. Zo is men ongeveer 10 tot 15 mi nuten bezig geweest en met het verstrijken van de tijd vervloog ook alle hoop dat het kind nog te redden was. Toen de heer Achter berg zijn pogingen wilde opgeven, bemerkte men, dat 't kind weer le venstekenen gaf. Het was toen nog een kwestie van enkele minu ten voor dat overduidelijk bleek De president van Israël, Ben Zvi, is in de ouderdom van 78 jaar in Je ruzalem overleden. Hij is als Russisch vluchteling in dertijd in Israël gekomen en heeft voor de opbouw van dit land zeer veel gedaan. Hij was overal zeer ge zien, ook in ons land. De president der Eerste Kamer en minister Luns hebben hartelijke woorden aan hem gewijd. Maandagmiddag promoveerde aan de Rijksuniversiteit te Utrecht, onze voormalige stadgenootde heer drs. M. G. Veltman, tot doctor in de wiskunde en natuurwetenschappen. Promotor was Prof. dr. L. C. P. van Hove. Het proefschrift dat door de heer Veltman verdedigd werd, droeg de voor leken zeer ingewikkelde engelse titel „Intermediate particles in s-ma- trix theory and calculation of higher order effects in the production of in termediate vector bosons". In deze dissertatie worden twee theoretische problemen behandeld op het gebied der zogenaamde zwakke wisselwerkingen. Deze vormen een der drie soorten wisselwerkingen die alle kernproces sen en reacties van elementaire deel tjes beheersen. Zij zijn bijvoorbeeld verantwoordelijk voor beta-radioacti- viteit en voor het ontstaan van het neutrino, een der merkwaardigste en minst bekende deeltjes der fysica. Het eerste vraagstuk dat de heer Veltman behandeld heeft is de studie der renormalisatiemethode voor een veldentheorie met instabiele, dat wil zeggen radioactieve deeltjes. Het tweede betreft de theoretische behandeling van een proces waarvan de experimentele studie een der voornaamste punten vormt van het onderzoekingsprogramma van het Europees laboratorium voor kernfy sisch onderzoek (C.E.R.N.) te Ge- nève. Het gaat hier om de mogelijke pro- duktie van tot nu toe onbekende deeltjes bij botsing tussen neutrinos met hoge energie en atoomkernen. Doctor Veltman werd 27 juni 1931 alhier geboren. Hij is dus thans 31 jaar en was tot voor enkele jaren steeds woonachtig in de Baardwijkse- straat, waar zijn ouders thans nog wo nen. Hij bezocht daar eerst de St. Cle- mens-jongensschool, waar zijn vader, de heer Gérard Veltman, thans ge pensioneerd, schoolhoofd was. Na het verlaten der lagere school bezocht hij het Dr. Mollercollege al hier. Hier bleek reeds zijn bijzondere aanleg en belangstelling voor de wis- en natuurkunde-vakken en vooral het stimulerend onderricht dat hij hierin ontving van zijn leraar drs. A. Beu nes, heeft ongetwijfeld de grondslag gelegd voor zijn verdere diepgaande studie in deze richting, die thans met het behalen van de doctorstitel is bekroond. Na het behalen van het diploma H.B.S.-B volgde hij aan de Rijksuni versiteit te Utrecht o.m. de colleges in de Theoretische Natuurkunde van Prof. dr. L. C. P. van Hove, die j.l. maandag ook zijn promotor was. Tijdens deze studies aan de Rijks universiteit was hij in 1954/1955 gedurende IV2 jaar leraar wis- en natuurkunde aan het Dr. Mollercol lege alhier en aan het Theresia-Ly- ceum te Tilburg. Na in 1957 te Utrecht te zijn af gestudeerd en met de titel van doc torandus in zijn zak, moest hij gedu rende 2 jaar in militaire dienst. Daarna was hij 2 jaar (1959 - 1961) werkzaam op het Instituut voor Theoretische fysica, als weten schappelijk medewerker in dienst van de F.O.M. (Stichting voor Funda menteel Onderzoek der Materie). In september 1961 werd hij aan gesteld als medewerker aan de theo retische afdeling van de C.E.R.N. (het Europees laboratorium voor kernonderzoek) te Genève (Zwitser land), waar hij zich ook metterwoon vestigde. Aan deze afdeling is ook zijn oud-leraar en promotor Prof. dr. L. C. P. van Hove als directeur ver bonden. In afwijking van zijn oorspronke lijk plan, om spoedig na zijn promo tie zijn werk aan de C.E.R.N. te Ge nève te beëindigen, heeft Dr. Velt man thans besloten nog 3 jaar zijn medewerking aan het theoretisch kernfysisch onderzoek te verlenen. Dit houdt verband met het huidige 6tudie-programma aldaar, dat thans in een dermate belangrijk en beslis send stadium gaat komen, dat vrij binnenkort de resultaten van de laat ste kernonderzoekingen praktisch ge toetst gaan worden. Naar de resulta ten van deze praktische uitwerking, waarvoor elders nog een kostbare in stallatie moet worden gebouwd, wordt in kringen van kern-deskundigen met grote spanning uitgezien. Zij kun nen een grote stap vooruit betekenen in de kennis van deze uitermate in gewikkelde materie. Ongetwijfeld mag deze promotie, gezien de jeugdige leeftijd van de nieuwe doctor, een prachtige presta tie worden genoemd. Wij bieden Dr. Veltman met dit schitterend resultaat van harde stu die onze welgemeende gelukwensen aan. Ook de familie Veltman alhier on ze hartelijke felicitaties met deze promotie, die ook hen zeer zeker veel voldoening zal hebben geschonken. GEMEENTERAAD Vrijdagavond om 8 uur komt de gemeen teraad van Sprang-Capelle op het gemeen tehuis in openbare raadsvergadering bijeen ter behandeling van de navolgende agenda. 1. Opening. 2. Vaststelling notulen. 3. Ingekomen stukken. 4. Verlening van subsidie ten behoeve van de Chr. Streekhuishoudschool te Sprang-Capelle. 5. Verlenging van de termijn van de verstrekte kasgeldlening aan de Stichting Prot. Bejaarden-Centrum voor Sprang-Ca pelle en Omstreken. 6. Verhuur van een gedeelte van het pand Nieuwevaart 1/3. 7. Aankoop van grond te Vrijhoeve-Ca- pelle. 8. Aankoop van grond te Capelle. 9. Aankoop van stroken grond aan de Julianalaan, Poolsestraat, Jan de Rooijstraat en Dick Flemmingstraat. 10. Bouwrijpmaken van gronden in Sprang, Vrijhoeve-Capelle en Capelle. 11. Verlening van grond- en bouwvoor- schotten aan de Woningbouwstichting Sprang-Capelle vooij de bouw van 14 wo ningwetwoningen en waarborging van een door die Stichting aan te gane geldlening voor de bouw van 25 premie-woningen. 12. Benoeming van taxateurs voor de gronden gelegen in de nieuwe uitbreidings plannen Sprang en Vrijhoeve-Capelle. 13. Verpachting van gronden, gelegeh in het complex „Gronden ten westen| van de Nieuwevaart". 14. Voorlopige vaststelling van de ge meenterekening over het dienstjaar 1961. 15. Wijziging van de gemeentebegroting voor het dienstjaar 1963. 16. Mededelingen. 17. Rondvraag. 18. Sluiting. DE HEER KOEKOEK SPRAK IN SPRANG-CAPELLE Zoals eerder medegedeeld, hield de heer Koekoek, voorzitter van de Boerenpartij, j.l. maandag in het Bondsgebouw te Sprang- Capelle een spreekbeurt, waarvoor grote be langstelling bestond, ook van buiten. Hetgeen de heer Koekoek zeide, was vrijwel 't zelfde als overal elders, n.l. dat de, fondsen die de boeren opbrengen in 't Landbouwschap op gaan aan de salarissen der ambtenaren, inplaats dat deze bestemd en bewaard worden voor slechte tijden. Hij noemde het Landbouw Economisch Intstituut een overbodige instelling, dat niets doet, maar vooral toonde hij zich geheel te gen het Landbouwschap, en zeide dat het voor de boeren niet beter zal worden, maar Wel voor de voormannen, die gekozen zijn zonder invloed der boeren. Hij vertelde ver der dat*cle boeren in Hollandseveld volledig worden schadeloos gesteld en dat er nog velen weigeren te betalen aan 't Landbouw schap. Hij vertelde echter niet wat dit Land bouwschap voor de boeren wel heeft ge daan en nog doet, dat dit Landbouwschap is tot stand gekomen door een wet van bei de Kamers, een wet dus, waaraan iedereen zich in een democratisch land heeft te on derwerpen en dat alle stemmen die deze Boerenpartij op 15 mei behalen zal, in hoofdzaak verloren gaan voor de christelijke partijen, die toch ook hun degelijke boeren- vertegenwoordigers in de Kamer hebben. DOKTERSDIENST Zaterdagmiddag en zondag zal de prak tijk van dokter K. van Tuijn te Kaatsheu vel worden waargenomen door dokter H. Winkelman alhier. KERKDIENSTEN ZONDAG 28 APRIL 1963 Ned. Herv. Kerk 9.30 uur en 2.30 uur Ds. P. J. Bos. Geref. Kerk (zaal Chr. Volksbond): 9.30 uur en 3 uur Drs. J. Vlaardinger- broek van Ermelo. BEROEP Ds. P. J. Bos alhier ontving een beroep van de Ned. Herv. gemeente te Zuilichem- Nieuwaal. ORANJEVER. WILHELMINA Het bestuur van de O.V. Wilhelmina heeft besloten dit jaar geen kinderspelen te hou den voor de beide lagere scholen, doch in plaats daarvan een kinderfilm te draaien. Aangezien in de gemeente geen enkele lo kaliteit aanwezig is waar alle kinderen on dergebracht kunnen worden zal de film tweemaal worden gedraaid en wel in enkele lokalen van de school aan de Heistraat. Voor de kinderen zal gedraaid worden de film „De circusjongen". Het is een ver haal over school en het circus. Michaël kan uitstekend zwemmen en duiken. Wanneer hij echter voor het publiek moet optreden, wordt hij zenuwachtig, zodat hij hierdor de schoolwedstrijden verliest. Zijn moeder, die vroeger een beroemde circusartiste was, be grijpt volkomen zijn neerslachtigheid. Mi chaël gaat zijn vacantie doorbrengen bij eni ge oude circusvrienden van zijn moeder. Hij sluit vriendschap met twee koorddansers, GEPOIIZILMETA ZONDAG 12 APRIL A.S. Florence en George. Hij leert koorddansen en treedt pok op als clown. Als de vacantie voorbij is, gaat Michaël terug naar school. In het circus heeft hij geleerd zelfvertrou wen te krijgen. Zijn plaats in de zwemploeg is echter door een andere jongen ingeno men. Het circus bezoekt ook zijn woon plaats en alle jongens gaan natuurlijk kij ken. Zonder dat iemand het bemerkt, treedt Michaël op als clown. Even voor dat George met zijn koorddansnummer zal optreden, breekt er brand uit in de woonwagen van zijn tante. Hij geraakt zo gewond, dat hij gedurende zijn optreden flauw valt. Michaël neemt het nummer over en redt de voor stelling. Hij slaagt er in een moeilijke toer, die hij nimmer heeft kunnen volbrengen, uit te voeren, onder luide toejuichingen van zijn schoolvrienden, die hem herkend hebben. Nu heeft hij getoond over zijn zenuw achtigheid heen te zijn, hij heeft zelfver trouwen gekregen en wordt opnieuw in de zwemploeg opgenomen. Dit is dë inhoud van de film voor de schoolkinderen. Nadat de muziekvereniging een muzikale rondwandeling heeft gemaakt door een ge deelte der gemeente, zal te ongeveer 8.30 uur, op het schoolplein der Koningin Julia- naschool een film gedraaid worden voor de ouderen, en wel „Geintjes met geesten", met in de hoofdrollen de bekende filmar- tisten Abott en Costello. Een geestige sprookjesgeschiedenis. Horatio (Costello) is ten tijde van de Amerikaanse Vrijheidsoor log een rondtrekkend ketellapper, verliefd op Nora, de dienstmeid op het landgoed van Tom Danbury. Zijn medeminnaar is Guth- bert Greenway (Abott), de butler aldaar. Nora geeft de voorkeur aan Horatio. De landgoedbezitter staat op het punt in het huwelijk te treden met Melody Allen en er is feest op Danbury Manor. Horatio komt Nora, opzoeken en zij beramen samen een plan om er vandoor te gaan. Maar Melody doet een vreselijke ontdekking. Zij bemerkt dat Tom dubbel spel speelt en dei Ameri kaanse zaak aan de Engelsen verraadt. Er ontstaan natuurlijk vele moeilijkheden, doch we zullen deze niet vermelden. Komt u dins dagavond (Koninginnedag) zelf maar eens kijken en U zut dan zien hoe alles afloopt. Natuurlijk komt alles tot een goed einde. NUTSAVOND. De Mij. tot Nut van 't Algemeen, Dept. Waalwijk, zal a.s. vrijdagavond in de ach terzaal van hotel Verwiel te Waalwijk, de laatste nutsavond van dit seizoen houden. De heer L. Nijhuis van de N.V. Caltex zal een lezing houden over de Postkoetsrit Is tanbul - Rotterdam. Over deze tocht zal ook een zeer mooie film vertoond worden. Aan het slot wordt nog een kleine kleurendocu- mentaire „Charmant Denemarken" ver toond. Aanvang 8 uur. Voor leden uit Ca pelle zal er een speciale bus rijden. Men raadplege hiervoor het nutsprogramma. AANBESTEDING TOT SLOOP Woensdagmorgen had op het gemeente huis van Sprang-Capelle de aanbesteding plaats van het slopen van 't z.g. gymnastiek lokaal van de openbare lagere school in Ca pelle. Ingeschreven werd als volgt: A. van Eggelen Waalwijk f 275, J. van Zwietering Sprang-Capelle f 375. Het slopen is gegund aan laatstgenoemde. ATAK KAMPIOEN le klas NeVoBo. De Waspikse volleybalclub Atak heeft weer een belangrijke mijlpaal in haar schit terende staat van dienst bereikt. Het mag zich voor de tweede keer insuccessie de kampioen noemen van de eerste klassers van dïstr. Tilburg der Ned. Volleybalbond. Vanaf het begin der competitie heeft Atak's ster geflonkerd. Van de 18 te spe len wedstrijden wisten de kampioenen in 17 daarvan hun suprematie in evenzoveel over winningen uit te drukken. De voorsprong op nr. 2 van de eindrangschikking, het Tilburg- se Sarto, is dan ook royaal en bedraagt 8 punten. Het wordt, in dit licht bezien, daar om hoog tijd dat Atak de le klas verlaat, want de tegenstand is beslist te gering voor haar. Het eerste team zou dan tevens op een succesvol 4-jarig verblijf in de le klas kunnen terugzien tweemaal kampioen en tweemaal reserve-kampioen! Het 2e en 3e klasserschap was destijds voor Atak letter lijk een walk-over: 1958 kampioen 3e klas en promotie naar de 2e klas; 1959 kam pioen 2e klas en promotie naar de le klas. Tevoren werkte trainer Harry Urbaniak vanaf de oprichting in 1955 2 tot 3 jaar aan de beoefening van deze voor Waspik toen nog vreemde tak van sport, snelle groei. De volleyybalsport in Waspik vereenzelvigt met Atak, heeft hier een stormachtige ontwikkeling doorgemaakt. De denkbeelden van de trainer zijn daar niet vreemd aan: „De sport voor 4e ontspan ning, werken aan de training, maar vooral en op de eerste plaats aan de teamgeest Zo is het devies van Urbaniak en| op dit fundament bouwt hij zijn werk. Zo kon ook hij deze sport in enkele jaren populair ma ken in Waspik. Atak groeide daardoor uit tot een vereniging van een kleine 40 senio ren en een 20-tal junioren. Ook deze laat ste groep speelt in competitieverband, ter wijl de senioren van Atak zijn vertegen woordigd in de 4e tot en met de le klas. Promotie Volgende week wordt de le klas dan hopelijk verwisseld voor de overgangsklasse, maar ook dan kan Atak nog vooruit, want daarboven spelen nog de hoofdklassers en de mannen van de ere divisie. Het grote overwicht dat Atak( in de af gesloten competitie ten toon spreidde wet tigt de stelling dat Atak in de oyergangs- klasse best' mee zou kunnen. Temeer daar de club over goede en jonge wisselspelers beschikt, kan trainer Urbaniak de toekomst met een gerust hart tegemoet zien. Het is alleen maar de vraag of Atak er inderdaad in zal slagen de moeilijke stap van de pro motie te zetten. Daarvoor krijgt zij zaterdag a.s. in Etten de gelegenheid. In de vee- mafkthallen aldaar zullen de kampioenen van de le klassen van de distr. Breda, Den Bosch en Tilburg, resp. Velocitas, Organon Hoofdkantoor: Amsterdam, Vijzelstraat 32 rariRO'; 4.. uit Oss en Atak met de degradatie-candi- daat van de overgangsklasse, VJC uit Vught onderling een halve competitie spelen om twee plaatsen in de overgangsklasse. De wedstrijden beginnen om half 7. Atak weet zich nu al verzekerd van de steun van een supporterslegioen dat de 75 al is gepas seerd. Nog meer belangstellenden die de reis naar Etten mee willen maken dienen zich spoedig op te geven. Dat het de spelers aan strijdlust niet zal ontbreken staat vast. Het succes dat Waspik aan Atak toewenst is daarom beslist te verwezenlijken. KONINGINNEDAG Het feestprogramma dat de vereniging Nederland en Oranje ter gelegenheid van Koninginnedag 1963 de Waspikse bevol king zal aanbieden, bevat de volgende pun ten: 9.15 Uur Kinderaubade bij het raad huis m.m.v. de Kon. Harmonie Volksvlijt en Volksvermaak. Na de aubade zullen de kinderen worden getr'acteerd; 10.30 uur Volksspelen voor jongens en meisjes t.m. 13 jaar op het voetbalveld aan de Bernhard- straat; 14.30 uur Oriëntatierit voor fietsers voor personen vanaf 14 jaar, start r.k. jon gensschool; 14.30 uur hardlopen met hin dernissen voor jongens vanaf 14 jaar op het voetbalterrein aan de Bemhardstraat; 19 uur concert op de kiosk in de tuin van hotel v. d. Schoot door de harmonie en de zangver. O.O.K. en Polymnia; 21 uur Open luchtfilm op het plein t.o. de boerenleen bank in de Raadhuisstraat. KORFBALFESTIJN De Waspikse dameskorfbalclub Amicitia heeft besloten tot het houden van een groot scheepse reünie van leden en oudleden. Dit evenement zal plaats vinden op 30 april a.s., Koninginnedag. De opzet is dat allen die aan deze feestelijke bijeenkomst willen deel nemen 's morgens om uiterlijk half 11 op het korfbalveld aan de Bemhardstraat aan wezig zijn. Het ligt n.l. in de bedoeling alle oud-leden nog eens actief de korfbalsport te laten beoefenen. Het wedstrijdschema zal afhangen van het aantal deelnemers. Aan vang 10.30 uur. Men kan zich voor dit korf balfestijn opgeven bij de dames A. Donks, Stadhoudersdijk, J. de Groot, Kerkstraat en C. Zijlmans, 't Vaartje. WEDVLUCHT DE REISDUIF Uitslag van de wedvlucht op Neufvilles door de Postduivenver. De Reisduif, afstand 144 km: 1, 16, 21 A Kuyten; 2, 3, 10, 20 P v d Elshout; 4 A de Wit; 5. 7 P Roo- vers; 6, 15, 22 D Smits; 8 G Kemmeren; 9 C Fitters; 11 N Smits; 12, 13, 17 S Sel ders; 14 A Smits; 18 J v Hoof, 19, 23 Th van Dongen. WEDVLUCHT WASPIK Uitslag van de wedvlucht op Duffel door de Postduivenver. Waspik (Brab. Bond), af stand 72 km, aantal duiven 272: 1, 14, 28, 30, 32, 36, 41, 48, 49, 51 53 62, 65, 75 P de Graauw; 2 F v Onzenoort; 3, 40, 61, 64 M de Rooij; 4, 77 C de Rooij; 5, 23, 44, 56, 70 A Faro; 6, 19 KI Schmits; 7, 52 M Bax; 8, 17, 24 H Nerings; 9, 46, 57 F v Onzenoort; 10, 31, 50, 66, 76 D Langer- mans; 11, 45, 55 P v Dongen; 12, 18, 25, 33, 42, 58 B Verdijn; 13, 16, 29, 35, 39, 59 J v d Hoven; 15. 20, 37 71 J v d Vleu ten; 21, 27, 79 P Emmers; 22, 67, 75 A v Tilborgh; 26, 34, 38, 60, 72, 78 T Tref fers; 43 A v d Mosselaar; 47, 80 M, Tim- mers; 63 Sj Langermans; 69 J Timmers; 74

Echo van het Zuiden | 1963 | | pagina 9