wMlwijkse en UnqstRMtse couraiu Waalwijkse Kunstkring presenteert programma voor het komend seizoen VLIJMEN Uit de Langstraat Sprang-Capelle Optica Bogaerts „P0NTIAC" Wettiouder W.A. Timmermans overleden Uitvoeringen Brabants Orkest in de Hervormde Kerk aan de Haven J. Tausch Waalwijk Nieuwkuijk WAALWIJKSE KRING VOOR KUNST EN WETENSCHAP Vijf toneelavonden Horloges U belt 2971 Haarsteeg Sprang Capelle vragen brillen van Raamsdonk VRIJDAG 19 JULI 1963 85e JAARGANG No. 57 De ïcho van het Zuièen Uitgever Waal wij ksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur JAN TIELEN Gironummer 1069687 Dit blad verschijnt 2 x per week Abonnement 22 cent per week per kwartaal 2.85 3.10 franco p.p. Advertentieprijs: 10 cent per m.m. Contractadvertenties: speciaal tarief Opgericht 1878 Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160 - 2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdenstraat 8 Tel. 04167-2002 Telegram-adres: „ECHO" De uitvoeringen van het Brabants Orkest, die in het kader van de Waalwijkse Kunstkring hier zullen worden gegeven, zulten in de toe komst voortaan plaats vinden in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Haven. Hiermee wordt bereikt, dat de orkest-bezetting veel groter kan zijnterwijl daarnaast ook de reper toire-mogelijkheden uitgebreider wor den. Dit staat te lezen in het nieuwe programma dat de Waalwijkse Kunst kring een dezer dagen weer zal aan bieden. Behalve de vierhonderd le den, die de Kunstkring telt, krijgen ditmaal ook de niet-leden een derge lijk programma aangeboden, waar mee het bestuur van de Kunstkring hoopt te bereiken, dat het ledental minstens tot zeshonderd kan worden uitgebreid. Sedert 1945 organiseert de Kunst kring in Waalwijk voorstellingen van bijzonder gehalte, zoals toneelvoor stellingen, filmavonden, concerten van het Brabants Orkest, voordracht en muziekavonden. Met deze huis aan huis-versprei ding van het nieuwe Kunstkring programma beoogt het bestuur van de Kunstkring, die mensen te berei ken, die nog nooit van de Kunstkring hebben gehoord, of die hun plannen tot een nadere kennismaking met de Kunstkring steeds weer uitstelden. Het programma voor het komende seizoen geeft 5 toneelavonden aan. Op 18 september komt de Toneel groep "Centrum" naar Waalwijk, woensdag 20 november wordt de to neelavond verzorgd door de toneel groep "Ensemble", evenals op dins dag 7 januari. Woensdag 26 febru ari is het weer de beurt aan de to neelgroep "Centrum", terwijl "Stu dio" op woensdag 11 maart de laat ste toneelavond zal komen verzorgen. Vrijdag 11 oktober komt het Bra bants Orkest naar Waalwijk, om in GESLAAGD. Aan de H.T.S. in Den Bosch slaagde voor de afdeling Werktuigbouwkunde F. v. d. Wiel Vlijmen. GESLAAGD. Op 9, 10, 11 en 12 juli slaagden voor 't diploma Lingèrie de dames: Marian van Baardwijk, Ria van Beurden, Mientje Bie- kens, José van den Bosch, Toos van Boxtel, Annie van Bijnen, Bep Caron, Marietje van Falier, Annie van den Hout, Elly van den Hout, Ria van Iersel, Annie van der Lee, Coby Nicols, Jo van Overdijk, Wies Parijs, Drea Pijnenborgh, Bertha van Son, Ans Stupers, Ans de Vaan, Mieke Verboord, Ria Verboord, Corrie Vermeulen, Francine Zeeuwen, Sjan van Zon, Mientje Zwijgers. Op 9 en 10 juli slaagden voor het diplo ma costumière de dames: Tonny van Hei voort en Hanny Kok. Deze dames slaagden op 10 mei ook voor het diploma machine- schrijven. Op 1, 2, 4 en 5 juli slaagden voor het VGLO-diploma de dames: Marian v. Baard wijk, Ria van Beurden, Mientje Biekens, AVVWVWWAWVVMVVVV volledige sortering WWAWVWWWilWWV José v. d. Bosch, Toos v. Boxtel, Annie v. Bijnen, Bep Caron, Marietje v. Falier, An nie v. d. Hout, Elly v. d. Hout, Ria van Iersel, Annie v. d. Lee, Coby Nicols, Jo v. Overdijk, Nel de Pauw, Wies Parijs, Drea Peijnenborgh, Bertha van Son, Ans Stupers, Ans de Vaan, Mieke Verboord, Ria Verboord, Corrie Vermeulen, Francine Zeeuwen, Sjan v. Zon, Mientje Zwijgers. Alle geslaagden genoten hun opleiding aan de St. Jozef VGLO voor meisjes alhier. Alle geslaagden van harte gefeliciteerd met het behalen van de diploma's. WEDVLUCHT NEUFVILLES Zondag 21 juli wedvlucht van de P.V. De Zwaluw vanuit Neufvilles, afstand 153 km. Inkorven zaterdagmiddag van half 2 tot half 4. Er zal als extra prijs een jonge duif vervlogen worden van dhr. C. v. Heivoort Haarsteeg, DERBYVLUCHT ST. CHRISTIAN Op zondag 28 juli zal door de Vredes duif en de Hoop 's-Bosch en Waalwijk en de Zwaluw Vlijmen een derbyvlucht wor- Dinsdag 5 november zal een van de deelnemers van de Nederlandse Himalaya-expeditie waarschijnlijk dr. de Booy - in het kader van de Kunstkring een lezing over deze ex peditie komen verzorgen. Deze lezing zal gepaard gaan met het vertonen van een kleurenfilm over deze expe ditie. In december, januari en april, de juiste data moeten nog worden vast gesteld, zal er een filmavond worden gegeven. De filmavond in januari zal eventueel worden vervangen door een muziekavond. Door uitbreiding zal dit program ma nog worden opgevoerd tot 12 avonden. Het gevolg hiervan is dat de Waalwijkse Kunstkring aan haar leden om de drie weken een avond kan presenteren. de Ned. Hervormde Kerk aan de Ha ven een uitvoering te verzorgen. Wanneer dit experiment mocht sla genmag worden gerekend op een tweede concert van het Brabants Or kest op het einde van het seizoen. en het wordt besteld. Slijterij - Wijnhandel DE LANGSTRAAT Grotestraat 200 - Waalwijk De Wijnhandel met uitsluitend kwaliteitsdranken ff VOETBALWEDSTRIJD TEN BATE VAN HET ANJERFONDS Dinsdagavond werd de voetbalwedstrijd gespeeld tussen het eerste elftal van DES uit Kaatsheuvel en een elftal dat was samen gesteld uit spelers van de plaatselijke voet balverenigingen. Deze wedstrijd werd ge speeld op het terrein van NEO aan de Oudestraat en was ten bate van het An jerfonds. Wethouder Jac Vos, die de aftrap ver richtte, sprak voor hij de bal aan het rollen bracht, namens het gemeentebestuur, die de anjer-actie organiseerde, een woord van dank aan het bestuur en de spelers van DES te Kaatsheuvel, voor hun bereidwillig- hijeid deze wedstrijd te willen spelen, als ook aan de spelers van de diverse voetbal- den gehouden vanuit Christian. Naast de vele derby-prijzen wordt nog seriespel ge houden: serie 1, waarvoor alle duiven ge tekend kunnen worden, le prijs een fiets; serie 2 een centrifuge, serie 3 een stof zuiger, serie 4 een draagbare radio. Voor de waarde van deze prijzen kan door de winaars naar keuze een ander voorwerp worden genomen, bij niet voltekening het gezette bedrag. WIELRENNEN Kampioenschap van Nederland. Zondag zal te Zandvoort het kampioen schap van Nederland worden verreden. Bij de profs zal B. v. d. Ven van de partij zijn. Van de Ven is thans is grote vorm, gezien zijn successen de laatste weken in België. Wanneer hij niet door pech wordt getrof fen maakt hij kopprijzen en 4e, 6e, 8e plaats, wat goed genoemd mag worden. We zijn benieuwd naar zijn prestaties in Bazel. BONDSCONCOURS Langstraatse Kruisboogbond DESV. Op de banen van het Kruisbooggezel schap Rozenjacht werd j.l. zondag het eer ste bondsconcours gehouden, café Gevers. Corps A 1 Rozenjacht Vlijmen 169 pt., Spruit wordt een boom Oisterwijk 168; 3 Willem Teil Vlijmen 161; 4 Onderlinge Vriendschap Haarsteeg 159 pt. Corps B 1 Spruit wordt een boom 158 pt.; 2 Rozenjacht 155; 3 Willem Teil 146. Koningskruis. 1 G. v. d. Hout 47 pt.; 2 P. v. Engelen 43 pt., 3 J. Doleweerd 41 pt. 4 Sjef v. Beijnen 38 pt. Personeel A, na kampen 1 Jan van Beijnen 25 pt.; 2 G. v d Hout 25; 3 H Verhagen 25; 4 W v Engelen 24, Personeel B, na kampen 1 Joh. v Beijnen 24 pt.; 2 Fr Kiviets 23; 3 Sj de Looyer 23; 4 Sjef v d Wiel 23 pt. Extra aanbieding A: 1 Rozenjacht 55 pt., 2 De spruit wordt een boom 50 pt. Extra aanbieding B: 1 Rozenjacht 50 pt., 2 De spruit wordt een boom 48 pt. Ere-teken persoonlijk kampioenschap, stand eerste wedstrijd: 1 W v Engelen 43 pt.; 2 H Verhagen 43; 3 J v Dffleweerd 43; 4 Jan v Engelen 42; 5 Jozef wBeijnen 42; 6 M. v Kuijk 42; 7 M Doleweerd 42; 8 J Werts 42; 9 A v d Dungen 41; 10 Fr Snel- ders 41; 11 M v Ravensteijn 40; 12 W Koks 40; 13 Jan v Beijnen 40; 14 L Doleweerd 40; 15 B v d Meijden 40 pt. UITSTAPJE OUDEN VAN DAGEN Als men niet beter wist zou men niet geneigd zijn aan te nemen dat het hier een compleet gezelschap ouden van dagen was, dat woensdagavond omstreeks half negen de auto's verliet, na weer het jaarlijks uitstap je te hebben gemaakt. Afgaande op hun vi taliteit en hun uitgelatenheid zou men eer der aannemen dat deze reizigers nog maar amper de middelbare leeftijd hadden be reikt. Maar uit opgevangen gesprekken kon men toch meteen de conclusie trekken dat dit uitstapje, dat een vaste traditie is geworden, niet graag meer zou worden ge mist. En wat de oudsten onder Haarsteegs inwoners wel het meeste voldoening schenkt is zeer zeker het gevoel, dat zij na een ar beidzaam leven door de jongere generatie zo worden gewaardeerd. Op de eerste plaats komt dan alle lof toe aan het ijverige co mité, dat het telkenjare mogelijk maakt om de ouden van dagen een aangename middag te bezorgen, maar daarnaast weet het co mité zich gesteund door de sympathie en het medeleven van de gehele bevolking. Zo kon men dan woensdagmiddag ca. 12 uur diverse auto's door het dorp zien rijden om de reizigers op te halen en te ca. half één gingpn 60 ouden van dagen in een touringcar en enkele luxe auto's op stap. Eerst ging het naar 's-Bosch, waar allen een indruk kregen van de dynamische ontwikkeling van Brabants hoofdstad. Ver volgens ging het via Heesch naar Grave, waar in hotel Alverna even werd gerust en enkele consumpties werden aangeboden. Daarna ging het naar Nijmegen, waar een rondrit door de stad werd gemaakt en ver der naar Berg en Dal, via de Zevenheuve- lenweg terug naar Oefelt, waar in hotel Coks de lunch werd gebruikt. Toen volg de een rit door de Peel en via Uden en Veghel ging het naar Dinther, waar voor de laatste maal werd gestopt en wel bij café van Beurden, waar weer enkele con sumpties werden aangeboden. Om 8 uur begon men aan het laatste gedeelte van de reis en wel naar huis, waar men om half 9 arriveerde. Hier stond de Kon. Harmonie St. Cecilia gereed en met muziek voorop ging het toen naar café M. Reuser, waar zich intussen een groot aantal belangstel lenden had verzameld om de oudjes welkom te heten. In genoemd café stonden de ta fels reeds gedekt en bracht een gezellig samenzijn het slot aan een voor de ouden van dagen zeer gezellige middag. GESLAAGD De heren B. v. d. Wiel en M. v. Heijst slaagden dezer dagen voor het Mulo-exa men, alsmede voor het Middenstandsdiplo ma Handelskennis dat hieraan is verbonden. GESLAAGD. Aan het Hoger Technisch Instituut te Amsterdam slaagde de heer Antoon Cop- pens voor bouwkundige. ELASTIEKEN KOUSEN STEUNZOLEN Grotestraat 220 WAALWIJK verenigingen uit Sprang-Capelle, terwijl hij in zijn dankwoord eveneens betrok de scheidsrechter, de grensrechters, het be stuur van NEO voor het beschikbaar stellen van het terrein en de plaatselijke muziek korpsen die de wedstrijd met hun vrolijke klanken opluisterden. Het gemeentebestuur is U allen zeer erkentelijk voor uw mede werking, aldus wethouder Vos. Het gaat deze avond niet alleen om het voetballen, maar om de financiële bijdrage voor het Anjerfonds, dat overal waar nodig zijn steun verleend. Laten wij onze cultu rele bezittingen waardig schatten, doen we dit niet, dan lopen we het gevaar als volk ook mede geestelijk de schade hiervan te ondervinden. Het gaat om een belangrijk cultureel volksbezit. Daarom aan allen die medewerken en allen die deze actie fi nancieel steunen, namens het gemeentebe stuur onze oprechte dank, aldus wethouder Vos, waarna hij de bal aan het rollen bracht. De wedstrijd die werd geleid door scheids rechter A. Blom, was zeer aantrekkelijk, hoewel reeds spoedig bleek dat Desk over een betere technische ploeg beschikte, maar de tegenstanders boden goed partij. Na 14 minuten opende Damen de score en in de 20e minuut vergrootte Voogd de voorsprong tot 2-0 voor Desk. Daarna pakten de Sprang-Capellenaren energiek aan, maar het wilde nog steeds niet lukken een tegen- punt te maken, daar doelman Tausch de zaak goed door had. Een kopbal van de Rooij was te zacht om gevaar op te leve ren. Aan de andere kant moest doelman BUDDEMEVER chemisch x-éinig-en grotestraat 95 waa'wijk Spierings nog snel reageren op een hard 6chot van van Wezel, die de bal dan ook Vakkundig over de lat stompte. De rust ging in met een 2-0 voorsprong voor Desk. Tijdens de pauze gaven de muziekver enigingen van Sprang-Capelle enkele pittige marsen, wat door de ruim 400 bezoekers Zeer op prijs werd gesteld. Na de aftrap voor de tweede helft zagen We een hachelijk moment voor het Desk- doel en toen doelman Tausch even mis greep, was M. v. d. Schans er als de kip- jren bij en plaatste hij de bal rustig in het doel. Maar na een kwartier sloeg Desk weer terug met een zeer goed schot van Da- men, 1-3. Toch gaven de gastheren zich nog niet gewonnen. In de 30e minuut volgde een voorzet van links en de goed doorgelopen rechtsbinnen W. de Rooij pas seerde keeper Tausch onhoudbaar. Nu zette men alles op alles om een ge lijk spel te forceren, maar het kwam er niet uit en als de gasten weer eens snel een aanval over links opbouwen, maken ze aan alle illusies een einde: met een harde kopstoot doelpuntte Maton keurig en bracht alzo de stand op 2 - 4 in het voordeel van Desk., waarmee ook het einde kwam. Een uitslag die de verhouding overigens goed weergaf. Scheidsrechter Blom floot deze ontmoeting kalm en goed. „ER OP UIT" WEER NAAR VIERDAAGSE. In Nijmegen wordt volgende week de 47ste Vierdaagse gehouden, waaraan ook 32 leden van "Er op uit" zullen deelnemen. Op de 30 km afstand komen 7 leden aan de start en op de 40 km een groep van 20 personen. Voor de 55 km zijn er 5 personen van Er op uit, die in de Keizer Karei-stad hun wandelschoenen aan zullen trekken. Daar naast gaan er ook nog verzorgers mee, zo dat het totale aantal 38 bedraagt dat a.s. maandag per bus en auto zal vertrekken. Er is dit jaar echter met „Er op uit" wel iets bijzonders aan de hand in Nijme gen. De damesgroep zal n.l. maandag avond in het Goffertstadion, waar de vlag- genparade gehouden wordt, in het défilé meelopen, waartoe de vereniging een uit nodiging heeft ontvangen van het hoofd bestuur van de K.N.B.V.L.O. Met deze eervolle uitnodiging zijn zowel bestuur als leden begrijpelijkerwijze zeer ingenomen. DOKTERSDIENST Zaterdagmiddag en zondag zal de prak tijk van dokter van Tuijn te Kaatsheuvel voor spoedgevallen worden waargenomen door dokter H. Winkelman, Kerkstraat 99, telefoon 04167 - 2350. KERKDIENSTEN ZONDAG 21 JULI 1963 Ned. erv. Kerk 9.30 uur en 2.30 uur Ds. P. J. Bos. Geref. Kerk (zaal Chr. Volksbond) 9.30 uur en 4.30 uur Ds. W. B. van der Meulen. BEROEP Ds. W. B. van der Meulen, Geref. pre dikant alhier, ontving een beroep naar Hol- werd. GESLAAGD. Voor het examen gezel-schilder slaagde dezer dagen onze plaatsgenoot de jongeheer A. Hulst. Woensdagavond overleed in het ziekenhuis te Waalwijk, waar hij vo rige week maandag was opgenomen, de heer W. A. Timmermans, in leven wethouder van Sprang-Capelle. De heer Timmermans bereikte de leeftijd van 71 jaar. Met de heer Timmermans is een vooraanstaand persoon uit onze ge meente heengegaan. De overledene was sinds de bevrijding lid van de raad der gemeente Sprang-Capelle voor de C.H.U.; de laatste vijf jaren was hij wethouder. In het kerkelijk- en verenigingsle ven van Sprang bekleedde de heer Timmermans tal van functies. Gedu rende vele jaren was hij president kerkvoogd bij de Ned. Herv. ge meente, in welk ambt hij zich, vooral gedurende de restauratie van het kerkgebouw, grote verdiensten heeft verworven. De heer Timmermans was verder meer dan 35 jaar de bezielende voor zitter van de Chr. Gemengde Zang vereniging "Excelsior". De overledene, die reeds een 6- tal jaren van zijn pensioen genoot, was meer dan 40 jaar werkzaam op de Zuivelfabriek De Toekomst; bij zijn 40-jarig jubileum ontving hij de zilveren ere-medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Hij gaf mede de stoot aan de op richting van de Harmonie Marijke, waarvan hij vele jaren voorzitter was, en aan de oprichting van de Oranje vereniging Juliana, terwijl hij zich op verschillend terrein steeds zeer ver dienstelijk maakte, zodat zijn heen gaan voor onze plaats een groot ver lies betekent. De teraardebestelling zal maandag a.s. plaats vinden; vooraf wordt in de Ned. Herv. Kerk een rouwdienst gehouden. SPORTDAG SCHOOL VOOR C.V.O. Zoals wij reeds eerder berichtten wordt heden, vrijdag 19 juli, onder leiding van het personeel, vanwege de School voor C.V.O.voor de leerlingen een sportdag georganiseerd op een terrein achter de wo ning van de heer C. Kuysten, v. d. Duin straat 1. Deze sportdag mag iedereen bij wonen en verwacht wordt dat de ouders van de leerlingen hiervan zeker gebruik zullen maken. Deze dag is door de school georganiseerd omdat de waarde van de lichamelijke op voeding té veel op de achtergrond is ge raakt; men hoopt op deze wijze de animo van de leerlingen voor te sport te stimule ren. De leerlingen moeten een proeve van be kwaamheid afleggen in hardlopen, hoog springen, balwerpen en hindernislopen. De leerlingen die aan bepaalde eisen voldoen, komen in aanmerking voor één der diplo ma's A t.m. E. Bovendien worden groeps gewijs diverse balspelen uitgevoerd. Als afsluiting zal in de avonduren een korfbalwedstrijd worden gespeeld tussen 'n 12-tal dat gevormd is uit het personeel, bestuur en ouders en een 12-tal uit de leer lingen van de 6e klas der school. Er wordt deze dag gespeeld van 8.30- 12 uur, van 1 tot 4.30 uur en van 7-8.15 uur. N. E. O. A.s. zaterdag speelt de voetbalvereniging NEO met twee elftallen haar eerste vriend schappelijke wedstrijden. Zowel het eerste als het tweede elftal speelt tegen RNC in Gilze-Rijen. Het eerste elftal speelt om half 5; het tweede elftal speelt om half 7. De jeugd van NEO gaat zaterdag op reis, met als einddoel Overloon, alwaar het oor logsmuseum zal worden bezocht. Vertrek om half negen; bij het voetbalterrein in stappen, dus niet aan de viersprong. DOKTERSDIENST De praktijk van dokter Gerlach zal dit weekend worden waargenomen door dok ter Wijffels te Waspik. GESLAAGD. Aan de Chr. Streekhuishoudschool te Sprang-Capelle slaagden de volgende leer lingen: C. Brouwers Sprang-Capelle; A. J. van Dalen 's-Gravenmoer; A. C Dekkers idem; C. Groeneveld, J. A. Werther en W. Haverhals Sprang-Capelle; C. Heij- blom 's-Gravenmoer; J. de Hond en E. Martinus Waspik; C. Nieuwenhuijzen Spr.- Capelle; A. de Rooij Waspik; J. Rosen- brand en M. J. Sprangers 's-Gravenmoer; C. W. J. Timmermans, J. M. Vos, L. C, Wagemakers, W. van Beek, allen Sprang- Capelle; C. Bouman Kaatsheuvel; A. C. de Brouwer en A. G. Haverhals Spr.-Capelle; H. Heurter Kaatsheuvel; M. A. v. Heijst Waalwijk; H. Hoefnagels en J. C. Kruijf, Sprang-Capelle; H. A. C. Mandemakers Kaatsheuvel; J. M. Mandemakers en R. r. d. Mast Sprang-Capelle; A. M. van Os, Kaatsheuvel; A. M. de Rooij, J. M. Splin ters Sprang-Capelle; M. H. v. Suylekom Waspik en M. Timmermans Kaatsheuvel. BENOEMD. Het hoofd der bijzondere school aan de Heistraat, de heer B. Crum, is in gelijke functie benoemd aan de bijzondere school te Harderwijk. MOOIE GESTE. De spaarvereniging „Vele kleintjes ma ken een grote", gevestigd in café „De Witte Brug" heeft aan het bejaarden-comité te dezer plaatse een gift overhandigd van f 60. Het laat zich indenken dat het comité dit fraaie gebaar zeer op prijs heeft gesteld. Een woord van dank aan genoemde spaar vereniging is dan ook zeer op zijn plaats. GESLAAGD Aan de Hogere Zeevaartschool te Vlie- singen slaagde voor het AM-dipIoma scheepswerktuigkundige, onze plaatsgenoot de heer A. J. Quirijns Czn. LEDENVERGADERING. In het Stationskoffiehuis van de heer P. Pruijssers wordt a.s. dinsdag 23 juli een al gemene ledenvergadering gehouden yan do Onderlinge Tuinbouwvereniging Capelle. Op de agenda komt o.m. voor de deelname aan de in september in deze gemeente te houden streekdag. OPT1CIÉN - WAALWIJK GROTE BELANGSTELLING BOERENJEUGDDAG. De belangstelling voor de boerenjeugd- dag die reeds enige jaren achtereen door de jongerenverenigingen van de NCB afdeling Raamsdonk en Waspik wordt verzorgd, blijkt nog steeds niet te tanen. Op een groot aantal wedstrijdonderdelen troffen ge noemde jongeren elkaar dezer dagen weer op de terreinen rondom de coop, zuivel fabriek Raamsdonk-Waspik. De organisatie was ditmaal in handen van de afdeling Raamsdonk. De uitslagen van de diverse onderdelen luidden Kalveropfokwedstrijd. 1 J Schoenmakers R'donk 100 pt., 2 Ad Kamp 97, 3 M Knaap 97 pt. Kampioene toilet werd Dina Kamp; reserve-kamp. Piet Verschuren. Veebeoordelingswedstrijd: 1 Jan Kamp 91 pt., 2 P. Verschuren 901/2, 3 Jos Kuys- ters 89 Vk, 4 P Kamp 89, 5 L Biemans 87'V4 Trekkerbehendigheidswedstrijd: 1 B Schel le 642 pt., 2 N Smits 710, 3 P Verschuren 840, 4 P Kamp Bzn 852, 5 T Zijlmans 875. Tuinbouwwedstrijd: 1 Joh Wagemakers 74 pt., 2 G Akkermans 72Vi, 3 Ant. Knaap 69, 4 J Verschure 68, 5 J Wagemakers Mzn. 66 Vi pt. Machinemelken: 1 Jan Kamp 185Vi pt., 2 Jac. Schoenmakers 185, 3 J van Strien 175, 4 Rina Kamp 172Vi, 5 Jan Kuijs- ters 172. Voor de dames werden op de huishoud school een aantal wedstrijden gehbuden. Bij het naaien voor ouderen werd eerste mevr. Meys-v. d. Nieuwenhuizen, 2 mevrouw Schoenmakers-Kwaaitaal, 3 mevr. v Don- gen-v Amelsvoort, 4 mevr. Schoenmakers- Muskens. Bij de jongeren werd het resul taat: 1 Nel Velthoven, 2 Diny v Dongen, 3 Antoinet Kamp, 4 Diny Kamp-Ypelaar. Showen: 1 Diny Kamp, 2 Berty Kamp, 3 Diny de Groot, 4 Diny van Dongen. Taart opmaken: 1 Bep Knaap, 2 Sjan v Dongen, 3 Nel Verschure, 4 Ad Nouwens. Tijdens de middaguren werden nog enige sportwedstrijden gespeeld: Hindernisloop: 1 Piet Verschure, 2 ojh Kamp, 3 J Wa gemakers, 4 S Kuysters, 5 A Pols. Kogelstoten: 1 M v Dongen, 2 Jos Ver-' schure, 3 mhr. Hermans, 4 Piet Verschu re, 5 Joach. Kamp.

Echo van het Zuiden | 1963 | | pagina 9