SPORTSPIEGEL i 109 11 w.s.c. woeiiN prijzen DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 23 SEPTEMBER 1963 Per ^l95 !o wmP; mm -'-""v iï'MslmB Aanleg zwembad R.K.C. Rond de Raad Baardwijk Het aantal ambtenaren i ALLEEN GELDIG WOENSDAG 25 SEPT. Vlotte wintercoat. Langharige mohair in verschillende tinten zoals groen, antraciet, rood, grijs, marine etc. 4 modellen met of zonder A m capuchon s Hairspray, sneldro gende haarlak, welke (vooral het moderne) kapsel de gehele dag in de juiste vorm houdt. Extra grote bus voor langdurig gebruik, nu extra 95 voordelig A* Afroteak schaar- lamp met moderne stoffenkap van 22 cm. in tal van aardige kleu ren. Kan uitgetrokken worden tot tfV75 60 cm. W Japonstoffen „Fancy Roccolaine", originele Italiaanse import. In een prachtige sortering nieuwe modekleuren met een apart glans effect. 140-cm. breed, meter Zware bankschroef met verwisselbare, ge hard stalen bekken. Blauwgelakte uitvoe ring. Solide construc tie. Bekbreedte 100 mm. 33.75, 85 mm. 22.75, 75 mm. 18.75, 65 mm. 1225 Wol-mohair dames hoeden in de nieuw ste najaarsmodellen en in verschillende mode kleuren. Alleen mor gen, een bijzonder chique hoedje, voor slechts 4 90 GEEN SCHRIFTELIJKE OF TfcLEFONISCHE BESTELLINGëok VÉÊM Zwitsers dames- of herenhorloge met chroom-of goudkleuri ge kast. Onbreekbaar glas en lederen bandje. Een jaar schriftelijke garantie 4 4 50 Zeer royale vogelkooi op driepoot. Messing traliewerk. De bodem en de bovenkap zijn gemoffeld in verschil lende leuke kleuren. 150 cm. -*50 hoog Jm S Damast overgordijn- stof in een zware kwa liteit. U kunt kiezen uit fleurige streep- dessins in 7 verschillen de kleuren. 120 cm. breed, 3^5 per meter 3 Solide bromfietslaars met ritssluiting en heerlijk warme imita tie-vachtvoering. Ledsren zolen. In bruin of zwart. Maten 40-46 18.90, 4 T90 36-39 1 J Leuke wandelwagen- zak met plastic over trek, katoenen voering. In de kleuren witygj 95 bleu en geel "ff >1 Uni zwanendonsflanel in vele nieuwe was- en kookechte kleuren, aangepast aan de nieuwe herfstmode. Voor dames heren- en kinderpyjama's. 4 10 80 cm. breed, per meter I Vendex breikatoen in een mooie ge lijke draad. Zeer geschikt voor het breien van kinderondergoed. **TQc Nrs. 6, 8, 10 en 12.100 gram Opvouwbaar droogrek van geplastifi ceerd metaal - dus absoluut roestvrij. Eenvoudig te bevestigen aan balcon, deur etc. 8 mtr. drooglengte, ^25 nu voor Engelse caramels, vanille en chocolade, de vanouds bekende 45c kwaliteit. 200 gram Zoute pinda's, heerlijk knappend vers. Een grote familiezak, 79= nu op de noodzakelijke vergroting van de Brandweerkazerne. De voorzitter was doordrongen van de noodzakelijkheid van dit al les maar wees er op dat dit i.v.m. de'financiering van een en ander tot een later tijdstip moest wach ten Ook verleende de raad een kre- diet van f 2.384,— voor het aan brengen van een goed en doeltret- fend alarmsysteem bij brandmel ding. Een van de belangrijkste agenda punten van deze vergadering was wel de aanvrage voor een aanvul lend krediet voor de aanleg van een nieuw zwembad aan de Hoge Schijf. In 1959 werd door de raad voor de aanleg van een zwembad een krediet uitgetrokken van 435.000,-. Waar deze investering naar het oor deel van Ged. Staten te hoog was, moest in de plannen een wijziging worden aangebracht. In 1961 werd daarop door voornoemd college machtiging verleend voor een in vestering tot een bedrag van 368.000 gulden. Dit bedrag is dus gebaseerd op een in juni 1961 gewijzigde kos- tenbegroting. Nu bekend is dat de rijksgoed- keüring binnenkort kan worden af gegeven, is de gemeente dus aan aanbesteding van het zwembad toe. Vanzelfsprekend kan van een be groting, welke in juni 1961 is opge maakt, thans niet zonder meer wor den uitgegaan. In de tussenliggende periode hebben zich verschillende loons- en prijsverhogingen voorge daan. Dit maakt het nodig de be treffende begroting aan te passen aan het huidige prijspeil. Door de Nederlandse Heidemij., die zoals be kend is, belast is met het opmaken van de plannen, werd op verzoek van B. en W. een herziene kosten- begroting opgemaakt. Uit deze be groting blijkt, dat de prijsstijging ten opzichte van 1961 17 a 18% be draagt. Als gevolg hiervan vergt de investering een meerbedrag van rond 62.000,en wordt het totaal derhalve 368.000,j- 62.000 of rond 430.000, Zoals door de voorzitter in een vorige vergadering reeds ter kennis van de raad was gebracht, heeft deze investering alleen betrekking op de aanleg van de bassins, de op stallen, de waterzuiveringsinstalla tie, alsmede op het architectenhono rarium, kosten van werktekeningen, toezicht en bijkomende kleinere kosten. In de begroting zijn niet opgeno men de kosten voor een hoofdafras tering, beplanting, aanleg en in zaaien zonneweide, aanleg toegangs wegen, aanleg parkeerruimte, aan- sluitingskosten electra en van mo gelijk nog andere kleinere onder delen. Een en ander was het college vol ledig bekend. De opzet is het aan brengen van deze voorzieningen ge heel in eigen hand te houden. Zoals ook reeds door de voorzitter werd meegedeeld, zullen deze kosten ze ker niet gering zijn. Een opzet en kostenbegroting is hiervan nog niet opgemaakt. Zodra dienaangaande meer bekend is, zal aan de raad hiervoor een apart krediet worden gevraagd. Met behulp van enkele tekenin gen maakte de voorzitter deze avond de situatie duidelijk in en rond het nieuw aan te leggen zwembad. Het zwembad komt ten zuiden van het thans tot stand gekomen sportpark en ten noorden van de reeds eerder door de gemeente aangekocht bas sin van de voormalige bevloeiing, welke in de toekomst als roeivijver en in de winter als ijsbaan zal kun nen dienen. De totale grootte van 't bassin wordt: 75 m. lang en op het breedste punt 20 m. Er zal een diep middendiep en ondiep bad komen, terwiji los van het hoofdbasin nog een kleuterbad wordt aangelegd. De gebouwen en verdere inrich ting zullen geheel naar de eisen des tijds zijn. Er komt verdêr veel aan plant en er is een grote ruimte voor een zonneweide. De gehele opper vlakte van sportpark, zwembad en roeivijver zal pl.m. 10 ha. bedragen. Bij de Nederlandse Heide Maat schappij, onder wiens directie het werk zal worden uitgevoerd, is reeds inschrijving ontvangen van de firma Vissers uit Drunen, die het werk wil uitvoeren voor een bedrag van 294.880,terwijl deze firma zich heeft verplicht om de bouw werken te laten uitvoeren door de firma De Wit, eveneens uit Drunen. B. en W. stelden voor, mede op advies van de Ned. Heide Mij., het werk aan de firma Vissers te gun nen, zodat dan ook direct met het werk kan worden begonnen. Voor het werk zijn 175 werkdagen ge pland, zodat, indien het weer deze winter doorgang van de werkzaam heden mocht toelaten, midden vol gende zomer het nieuwe zwembad gereed kan zijn. Voor wat betreft de waterzuiverings-installaties, zijn reeds diverse offertes binnengeko men, maar een beslissing kan nog niet worden genomen. De raad bleek erg ingenomen met de gang van zaken en keurde dan ook het voorstel goed om het werk te gunnen aan bovenvermelde fir ma. zichter de heer v. Son aan de Duin weg een lantaarn proefgedraaid en er zijn nog steeds geen onderhouds kosten aan geweest. De masten en armaturen zijn van aluminum en de Torenstraat krijgt 37 van deze mas ten. De heer de Veer merkte op, dat de masten die thans in de Toren straat vrijkomen, goed gebruikt kunnen worden aan de Hoge Schijf. Het gemeentebestuur bleek dezelf de gedachten te hebben; dus zal de Hoge Schijf een, betere verlichting krijgen. „De Klinkaert" boekte in 1962 voor de eerste keer winst. De zui vere winst was 3530,maar hier zou men kunnen bijvoegen de extra afschrijving van 10.000,en de huur die voor de eerste maal in re kening werd gebracht. Tegenover 'n verliespost van 3.000,in 1961, staat dan in 1962 met eenzelfde be rekening een winst van 23.530, In het reservefonds, bestemd voor onderhoud, was nog een bedrag aan wezig van 26.772,De heer v. Lammeren wees vooral op het feit dit onderhoudsfonds op peil te hou den. Uitgetrokken werd 57.140, om aan het kampeercentrum de no dige voorzieningen te treffen, waar door het kampeercentrum volgens de eisen van de A.N.W.B. in de hoogste klasse zal blijven. Tevens werden de tarieven aangepast, wat betekent een verhoging van pl.m. 8 procent. Tijdens de pauze was in de trouw zaal de fraaie nieuwe luchtfoto te zien die van Drunen werd gemaakt, terwijl tevens deze foto op brief kaartformaat werd uitgereikt. Burgemeester Stieger onthaalde tijdens de koffiepauze de leden en de pers op een tractatie in verband met de gezinsuitbreiding in augus tus van dit jaar. Overigens is het resultaat tot he den niet gek en we hopen op een vol gende wedstrijd weer snelle schut ters te mogen toejuichen. R.K.C. - UNA 2-0. Het vragen van kredieten was vrijdag zowat de hoofdschotel van de raadsagenda; 4431,voor het onderwijs, 10.049,voor de brand weer, 57.140,voor de Klinkaert, 31.043,voor straatverlichting in de Torenstraat en een aanvullend krediet van 62.000,voor aanleg van het zwembad, zo gaf de raad 't slordig sommetje uit van 164.663,- en tel daar nog bij het reeds eerder verleende krediet van f 368.000, voor de aanleg van het zwembad, dan maakt dat een totaal van 532.663,—. De voorzitter, die schijnbaar te voren dit bedragje ook had becij ferd, was hier en daar wat voor zichtig in zijn uitdrukkingen, als wilde hij zeggen, ik weet dat ik veel vraag, maar het moet. De raad daarentegen was zeer gul gestemd. Het zwembad, 430.000, kreeg vlot de goedkeuring, terwijl men zich realiseerde dat voor aan leg zonneweide, afrastering, par keergelegenheid en aanleg toegangs wegen ook nog belangrijke kredie ten zullen worden gevraagd. Voor de brandweer vroeg men zelfs ook een trekker en uitbreiding van de brandweerkazerne. Dit moet, gezien de financiën, echter tot het volgend jaar wachten. Voor wat de voorzieningen aan 't kampeercentrum betrof, wees de raad er bij monde van de heer v. Lammeren op, bij het treffen van de nodige voorzieningen niet te ka rig te zijn. Weer en vorst dienende, zal Dru nen in ieder geval volgend jaar een zwembad bezitten. Vijf keer is voor dit zwembad een plan opgemaakt. Tien jaar is er over gedacht en ge sproken en de raad vond het, dank zij ook de uitvoerige toelichting van de voorzitter, zonde om er nog lan ger over te praten en zei vlot: ja. Het resultaat zal zijn dat Drunen 't volgend jaar een zwembad heeft, gelegen aan de Hoge Schijf, ten zui den van het voor kort gereedgeko men sportpark. Het diepe bad, diep van 2 tot 3,25 meter, zal 25 m. lang zijn en 13 meter breed. Het ondiepe bad zal diep zijn van 0,30 tot 1,40 m. en een lengte hebben van 50 meter, terwijl de breedte gemiddeld 20 m. zal bedragen. Het werk zal worden uitgevoerd door de firma Vissers, die op verzoek van de Heide Mij. heeft ingeschreven. Het nieuwe zwembad zal dus straks met zijn opstallen, zijn beplanting en even tueel restaurant een onderdeel vor men van het recreatieoord ten zui den van de Heidijk, omvattende sportterreinen, zwembad en roeivij ver. Voor wat betreft de roeivijver, in de winter ijsbaan, deelde de voor zitter mee, dat deze pas later ge reed zal komen. De brandweer kreeg vrijdag ook een nieuwe motorspuit toegewezen en de levering daarvan wordt bin nen twee maanden verwacht. De oude spuit blijkt zeer slecht te zijn, zó slechts dat zij het zelfs op oefe ningen niet meer doet. Dit was voor de heer Mijnen aanleiding om te vragen in de toekomst bij brand direct buurtgemeenten te waarschu wen. Zo erg bleek het nu ook weer niet te zijn, want Drunen heeft ook altijd nog de neveltankwagen, die altijd eerst werd ingezet. Van groot belang is natuurlijk bij brand de brandmelding en om er zeker van te zijn dat straks de brand altijd goed gemeld kan worden, zullen 3 ambtenaren per telefoon bereikbaar zijn, die dan op hun beurt de mel ding kunnen doorgeven. Voor het aanbrengen van de nodige lijnen gaf de raad een krediet van 2.384.-. Ofschoon er voor de brandweer nog meer wensen zijn, dankte de heer Brok (als voorzitter van de brand weervereniging) voor de medewer king die de raad gaf voor de goede uitrusting van de brandweer. De nummers waarop straks de brand gemeld kan worden, zijn 333, 444 en 555. Thans kan gemeld wor den op 444. De Torenstraat krijgt nieuwe ver lichting. Vijf jaar heeft tegenover het woonhuis van de gemeente-op- Vele voetballiefhebbers uit Waal wijk en omgeving zijn zondag 1.1. goed aan hun trekken gekomen. Al les werkte dan ook mede. Goed weer, een gezellige grote drukte rond de lijnen, een sportieve wedstrijd en vooral een op hoog peil staand spel. Vooral voor de rust werd er door beide ploegen een hoog temoo ge draaid, zoals maar zelden op de Waalwijkse Velden vertoond wordt. Na de rust bleek RKC het groot ste uithoudingsvermogen te hebben, terwijl de verdediging der gasten, hoe goed ook tot dan toe, de twee na rust snel gescoorde doelpunten niet kon verwerken en door in het wilde weg ruimen van de ballen iedere nieuwe aanvalsgolf van RKC trachtte af te kappen. Sensatie is er gebleven tot het einde en men kon spreken van een wedstrijd der vele gemiste kansen. Dat RKC tenslotte heeft gewonnen, dank zij 2 briljante kopstoten, waarmee grandioos aan- valsspel werd besloten, zal iedere toeschouwer als meer dan verdiend aanmerken. Degene die echter meent dat UNA door deze nederlaag is uit geschakeld, kon de plank wel eens lelijk misslaan. Ondertussen hebben de geel-blau- wen zich na 3 wedstrijden met 6 pt. op de leidersplaats genesteld en dat geeft de burger toch een beetje moed. Zonder enige uitzondering heb ben alle spelers gewerkt voor de over winning. Ook Jan Timmermans, die na de rust Bakkers verving, kan met tevredenheid op zijn werk terugzien. Het allerprilste begin bracht UNA een kans, toen hun rechtbuiten knoer- hard inschoot, zo hard, dat doelman Eekels zijn vingers blesseerde en de zeer attente van Ravenstein ternau wernood redding kon brengen. Hier mede hadden de gasten voorlopig hun kruit verschoten en golfden di verse goede RKC-aanvallen op het UNA-doel af. Hun doelman maakte diverse schoten onschadelijk en Huub Leijtens kopte een fraai voorgezette bal van Kuys rakelings naast het doel. Ook Henk Passier kogelde pre cies langs de paal. Huub Leijtens ziet zijn kogel ook rakelings naast gaan. Dan is het de beurt aan de rechts buiten der gasten, die een opgelegde kans hopeloos naast schiet. Vliegens vlug gaat het leder op en neer. Henk Passier knoert precies over de lat en gewaagd uitlopen van de UNA-doel- man brengt opluchting, maar ook Eekels kan slechts met de voet red ding brengen. Weer komt Henk Pas sier alleen voor de doelman, doch hij faalt. Iets later zet Henk Passier fraai voor en nu slaagt Bart de Pef- fer er niet in tot succes te geraken. Als Eekels nog een fraai schot on schadelijk gemaakt heeft en de Pef- fer aan de overkant nog een gloeien de kogel naast ziet gaan, fluit de scheidsrechter voor rust, die met blanke stand ingaat. Na de hervatting gaat het spel op en neer en is niet meer zo briljant als voor de rust. Toch is vooral het werk van onze rechtervleugel vaak van zeer goed gehalte. Bart de Peffer en Fr. Passier missen ieder nog een goede kans. Dan komt na 9 min. spelen de grote ommekeer. Bart de Peffer brengt het leder werkelijk afgemeten op het hoofd van Huub Leijtens, die met een forse kopstoot de bal in de touwen jaagt, 1-0. Snel reageren de gasten en Eekels heeft alle moeite met een bal uit de hoek van zijn doel te werken. Overrompelend zijn de aanvallen van RKC en reeds na 2 min. slaagt Henk Passier er in we derom een voorzet van links oerhard in te koppen, 2-0. Aan weerskan ten worden goede kansen gemist en hoewel UNA blijft werken om de kansen te keren, legt RKC een zware druk op de wankelende UNA-verde- diging. Fraai samenspel tussen Kuijs en Henk Passier levert weer zo'n af gemeten voorzet van Kuijs op, precies binnen bereik van Huub Leijtens. Zijn zuivere maar niet harde kopbal weet de doelman te houden. Prima aangegeven van Huub Leijtens geeft Henk Passier nog een goede kans, doch de bal suist rakelings langs de paal. Een snelle en gevaarlijke aan val van UNA wordt door van Ra venstein nog juist onderbroken. Met een overwicht van RKC eindigt deze harde, maar zeer sportieve slijtage slag, met als winnaar de ploeg die er het meeste recht op had. Zo zuiver was het samenspel van RKC in alle linies gedurende de laatste 20 min. en zo haarscherp werd het UNA- verdedigingsblok doorsneden, dat het wel eens wonder is dat niet meer doelpunten gevallen zijn. Laat ons echter tevreden zijn over de resultaten tot heden en dankbaar zijn voor de vechtlust en volledige inzet van alle spelers. Blijft deze koers houden, mannen, dan zal nog menig succes behaald-worden. TAXANDRIA 2 - R.K.C. 2 2-2. Onze reserves hebben in een zeer matige wedstrijd, die gewonnen had moeten en kunnen worden, in Oister- wijk de halve winst behaald. Door treuzelen in de voorhoede werd me nige goede aanval onnodig onder broken en vooral het aarzelen bij het schieten deed veel kansen verloren gaan. Na 13 min. liet v. Heumen 0-1 aantekenen, toen de Taxandria-doel- man de bal bij een schot van C. Leij tens niet onder controle kan krijgen. Nog voor rust konden de gastheren gelijk komen bij een aanval die onze verdediging volkomen verraste. In de tweede helft slaagde Taxan- dria er in de leiding te nemen, 2-1, doch een half uur voor het einde bracht Leo v. Helvoirt de partijen Weer gelijk, 2-2. Hierna bleef RKC in de meerderheid, doch door het ge treuzel als reeds beschreven, konden de fel op de bal spelende Taxandria- lui telkens op het nippertje en met succes ingrijpen. W.S.C. - VLIJMENSE BOYS. De 4 - 1 nederlaag die de Or.-Zw. zondagmiddag leden, danken zij uit sluitend aan de: A. onproducüviteit van de Wi>C-voorwaartsen; B. de Vlijm. Boys-voorhoede, die de fou ten van de WSC-deiensie afstrafte, zij het met iets meer fortuin als W S C. Als we de cornerverhouding ne men over de gehele wedstrijd, h - 4 in het voordeel van de oranje-zwar ten, blijkt wei, dat wat veldmeerder- heid betreft van geen der beide par tijen sprake was. Om goed half 3 trap Vlijm. Boys af. Het eerste vermeldenswaardige feit reeds in de 2e min. is, dat de WSC- r-binnen op pl.m. 1 m voor 't lege doel treuzelt en Vlijmen kon wegwerken. Een snel op en neergaand spel is nu te zien, zonder dat een der partijen aanspraak kan maken op een voorsprong, doch nadat A. Couwen berg en Schilders rakelings naast schieten, komt toch aan de overzijde een doelpunt, na 23 min., als eerst v. d. Ven goed wegwerkt, doch de weggewerkte bal toch via de 1.-bin nen van Vlijmen in het doel belandt. Zeker tegen de verhouding in, doch de stand is 0 - 1Wederom is hierna het spel evenwichtig, doch de futlo ze en fantasieloze voorhoede van W S C, steekt erg af tegen de resolute en fel reagerende voorwaartsen der rood-zwarten. Doch 10 min. voor rust komt toch onverwacht het tweede doelpunt voor Vlijmen, als een af standschot van de Vlijmense midvoor de WSC-doelman onnodig verrast en dit onhoudbare schot betekent 2-0 voor Vlijm. Boys, waarmede de rust ingaat. Na rust zien wij een in geel shirt gestoken WSC-er fel aanvallen en en kele malen op de rand van een doel punt staan, maar het blijft bij de rand en geen doelpunt, omdat er tevens geen greintje massel bij zit; de Vlij- menaren zit het iets meer mee met scoren, want na 9 min. een onver' wachte aanval, een schot en toch 3-0 voor Vlijmen. Wat WSC probeert, doelpunten maken is er niet bij. Toen uiteindelijk een goed gericht schot op doel door de Vlijm. Boys-verdediger met de hand uit doel werd gewerkt, doch het dik verdiende doelpunt uit deze strafschop werd door Wim Ei bers onberispelijk ingeschoten, 3-1, met nog 30 min. te spelen. Alles was nog mogelijk, doch anders was het 2 min. later, toen de WSC r-half iets anders deed dan de bal wegwerken en Vlijm. Boys geraffineerd hiervan pro fiteerde door de bal beheerst over de WSC-doelman te wippen, 1-4. Het offensief van WSC dat nu volgde haalde wederom niets uit, door te slap en onkundig voetbal der voor hoede. Gedoelpunt werd er wel niet meer. Toch moest WSC nog een an dere tik incasseren, toen hun jeug dige doch goede midhalf Wim Hens, na een duel van het veld werd gedra gen en H. Gouda zijn plaats kwam innemen. Met kunst en vliegwerk hielden de Boys op momenten hun doel schoon, doch van open kansen benutten, hadden de WSC-ers geen kaas gegeten en moesten, nadat de arbiter voor tijd affloot, een verdien de, doch zeker geflatteerde nederlaag incasseren. WSC-ers stelt uw sterkste elftal op en experimenteer niet te veel. An ders vrezen wij het ergste. Ie prijs. P. van Engelen, Grote straat 128, Waalwijk. Geraden bedrag f 422,49 ;uit te keren bedrag f 63,37. 2e prijs: J. Kuiten ,Grotetsr. 233f, Waalwijk. Geraden bedrag f 42.2,47, uit te keren bedrag f 42,25. 4e prijs. N .J. Verschuren, Sprang- sevaart 24, Sprang-Capelle. Geraden bedrag f 422.60; uit te keren be drag f 21,13. Het prachtige resultaat van de af gelopen week moet een stimulans zijn voor zowel onze medewerkers, als voor de deelnemers, om gezamenlijk te bereiken dat de volgende week minstens weer hetzelfde resultaat be reikt wordt of nog hoger, want dat is ook nog mogelijk. OSS '20 - BAARDWIJK, 3-0. Het is de Baardwijkers niet mo gelijk geweest enig resultaat in Oss te bereiken. Om precies 2.30 uur brengt de Oss-midvoor de bal voor het eerst aan het rollen en direkt golft het spel op en neer, waarbij we moeten constateren dat Oss 'n licht overwicht aan de dag legt. Na pi.m. 17 min. werd het 1-0, doordat te lang treuzelen van een onzer achter- waartsen op de juiste manier door de Osse rechtsbinnen werd afgestraft. Hierdoor werd Baardwijk aangezet om 'n tegenoffensief in te zetten, dat echter van korte duur was, vooral omdat de lichtgebouwde Baardwijkers herhaaldelijk vastliepen in de hechte defensie van Oss, die geen enkele krimp gaf. Slechts eenmaal dachten we aan de gelijkmakers te komen, doch het goede schot van J. Ver- hoofstad ging buiten bereik van de keeper rakelings over. Met nog enke le min. te spelen brak de rust aan. Na de thee zetten de Baardwijkers alles op alles om alsnog een omme keer in de strijd te verkrijgen, doch doordat onze jongens de bal niet het werk lieten doen, was elke verras sing uitgesloten. Toen 20 min. na de rust de Oss- midvoor de stand op 2 0 bepaalde, doordat een door hem ingeschoten bal via 't hoofd van een van onze backs insloeg, zag het er niet roos kleurig voor de Baardwijkers uit. Enkele tegenaanvallen van Baard wijk leverden bijna een doelpunt op, toen een snelle aanval op rechts, voorbereid via J. Verhoofstad doel trof, doch tot ontsteltenis der Baard wijkers floot de scheidsrechter voor off-side, waaraan door velen getwij feld werd. Nog geen 5 min. hierna werd de le Baardwijkse nederlaag 'n feit, toen de Oss-midvoor alleen doorbrak, waarna hij goed inschoot. Doelman v. Geenen redde uitstekend, doch de teruggestompte bal kwam terug op het hoofd van Oss-midvoor en dit betekende 3-0, omdat onze keeper niet tijdig terug in balans kon komen. Baardwijk, dat alsnog pro beerde de z.g. eer te redden, slaagde hierin niet meer, waarbij we moeten opmerken dat de Osse achterhoede hiertoe geen kans gaf, doordat zij be hoorlijk fors speelde en soms te hard tackelde. Aan het einde van deze nabeschou wing zouden we niet willen vergeten onze keeper H. van Geenen n pluim te geven voor z'n diverse fraaie red dingen. In ieder geval, Baardwijkers, niet getreurd, er komen nog genoeg wedstrijden om jullie talenten met wat meer doortastendheid en snel heid produktief te maken. Al bij al een wedstrijd om gauw te vergeten. W.S.C.-JEUGD-TOTO. De stijging van de eerste twee we ken heeft zich ook in de derde week voortgezet, met als resultaat dat de inzet reeds de vierdhonderd gulden overschreden heeft, om precies te zijn de inzet van de derde week is geweest f 422.50. De prijzen zijn als volgt gevallen Sinds eind januari zijn er onge veer 5600 rijksambtenaren bijge komen. Eind juni waren er ruim 120.000. In de begroting voor dit jaar was er op gerekend dat er nog 4300 méér zouden zijn en voor vol gend jaar rekent men op bijna 128 duizend ambtenaren. Het staat nu echter al vast dat al niet alle vaca tures vervuld zullen worden. Het werkelijke antal volgend jaar zal dus beneden 128.000 rijksambtena ren blijven.

Echo van het Zuiden | 1963 | | pagina 7