wAAlwnkse en lanqstRAAtse couRAnt VLIJMEN Drie officiële verklaringen Prinses Irene doet afstand van haar rechten op de troon Sprang-Capelle H. Bonman De spanning is ten einde! Koninklijk gezin verheugd IUt t/o Langstraat Nieuwkuijk DON*C ARLOS SPORTIEF EN GOED ONDERLEGD Prinses Irene: Koninklijk paar: Premier Marijnen: Haarsteeg Sprang-Capelle De Autorijschool Sprang MAANDAG 10 FEBRUARI 1964 86e JAARGANG No. 11 De tcho VAn het Zuióen Uitgever Waalwij ksche Stoomdrukkerij Antoon Tieten Hoofdredacteur JAN TIELEN Gironummer 1069687 Dit blad verschijnt 2x per week Abonnement p. mnd. (1.00+ 5 ct. inc.k.) ƒ1.05 p. kwrt. (3.00 10 ct. inc.k.) 3.10 p. week (0.24 1 ct. inc.k.) 0.25 p. kwrt. p. post 3.35 bij girobetaling (bij incasso p. postkwit. 30 ct. extra) Advertentieprijs: 11 cent per mm. Contractadvertenties: speciaal tarief Opgericht 1878 Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160 - 2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdensstraat 8 Tel. 04167 - 2002 Telegram-adres: „ECHO" Prinses Irene verloofd We zullen onze lezers al de misère besparen, die ontstaan is door de zich telkens tegensprekende geruchten om trent de plannen en de verblijfplaats van prinses Irene, die ontstonden door de verklaring van H. M. de Ko ningin, de reizen van 't koninklijk paar naar Parijs, de geïrriteerdheid journalisten, de herhaalde bezoeken en vergaderingen van de minister president, 't z.g. kernkabinet en 't voltallige kabinet, die maar steeds zich nliet wilden of konden uitlaten over deze precaire aangelegenheid. Tot eindelijk het bericht kwam dat prins Bemhard zijn dochter in Spanje zou ophalen en haar naar huis bren gen, vergezeld door haar verloofde, prins Carlos Hugo de Bourbon Par ma, wat dan ook geschiedde. In Madrid maakten bij 't vertrek van 't vliegtuig met de verloofden aan boord, de ouders van de prins offici eel de verloving bekend, terwijl men in Nederland toen niets wist, dan dat 't vliegtuig om omstreeks 8 uur op Soesterberg moest arriveren en men op 't perscentrum in den Haag reeds Spaanse bladen had met volledige op maak, foto's van de verloofden enz. Het bleef dus wachten, tot duizen den zich voor 't paleis verzamelden, om de komst tegemoet te zien. Toen dit 't geval was, was er voor de hof- auto's geen doorkomen aan. Het en thousiasme van de duizenden wach tenden was ongekend. Ze doorbraken het politie-cordon en de hekken en verspreidden zich op de grasvelden voor 't paleis, 't Wilhelmus zingende en "Lang zullen ze leven". De verloofden en de verdere fami lie, met de zuster van prins Carlos Hugo, verschenen op 't bordes, maar er werd verder nog niets meegedeeld. Om half tien arriveerde het kern kabinet, om besprekingen te houden met prinses en verloofde over consti tutionele aangelegenheden. Deze duurden ongeveer tot half drie, toen het kernkabinet naar het Perscentrum in Den Haag vertrok, om de verloving van prinses Irene met prins Carlos Hugo de Bourbon Par ma mee te delen met de daaraan ver bonden constitutionele consequenties. De Prins wenst zijn aanspraken op de Spaanse troon niet prijs te geven, waardoor het Nederlander schap onmogelijk zal zijn en de prinses wenst geen aanspraak te ma ken op haar rechten op de troon van Nederland, zodat zij geen toe stemming nodig heeft voor haar hu welijk van 't parlement. Zij zullen zich buitenlands vestigen. Welke na tionaliteit de prinses krijgt is nog niet bekend. Deze laatste mededelingen hebben veel verklaard over de spanningen der laatste dagen, over de vele bespre kingen met de regering en met de ge heimzinnigheid waarmee een en an der was omgeven. Zondag was de belangstelling in de omgeving van 't paleis zeer groot. Het jonge paar wandelde door 't park naar het publiek, dat hen enorm enthousiast toejuichte. De persmen sen hadden volop gelegenheid kiekjes te maken, waartoe zij later binnen 't paleis nogmaals volop konden foto graferen. Alles bijeen was 't een hartverheffend enthousiasme, waar door prinses en prins blijkbaar zeer getroffen waren. 9 Er zullen, wanneer dinsdag deze aangelegenheid in de Tweede Kamer aan de orde komt, nog wel mogelijk harde woorden gesproken worden, misschien ingegeven door bijkomen de overwegingen, want staatkundig en constitutioneel blijkt deze precaire Minister-president mr. Marijnen heeft categorisch verklaard dat het besluit van prinses Irene om af stand te doen van haar rechten op de troon in verband met haar voor genomen huwelijk met prins Carlos geheel uit vrije wil genomen is, zonder enige pressie van de kant van de regering. Het besluit van de prinses is reeds genomen toen haar verlovingsplannen vaste vorm be gonnen te krijgen. De regering kon zich met het be sluit van de prinses verenigen, om dat Don Carlos niet van plan is de Nederlandse nationaliteit te aan vaarden. Het is zijn uitdrukkelijke wens zich geheel te blijven wijden aan het streven van het huis De Bourbon-Parma om weer de Spaan se troon te bestijgen. Prinses Irene volgt Don Carlos hierbij. Na haar huwelijk zal zij zich in het buiten land vestigen, in Spanje of in Frankrijk. Prinses Irene verliest haar rech ten op de troon doordat er op haar verzoek geen voorstel bij de Staten-Generaal zal worden in gediend om toestemming te verle nen voor haar huwelijk. De grond wet bepaalt, dat in dat geval het recht op de troon verloren gaat. In politieke kringen meent men te weten, dat de overgang van de prinses naar de r.k. kerk niet van invloed is geweest op de regeling van de erfopvolging. Hiermee wil intussen niet gezegd zijn, dat er geen enkel probleem zou zijn ge weest indien het perspectief geo pend zou zijn van een katholiek op de troon. Dit probleem is in het ka binet niet aan de orde geweest. Po litieke waarnemers hebben de in druk dat het kabinet opgelucht heeft ademgehaald toen terzake geen beslissing genomen behoefde te worden. Men vreesde moeilijk heden. Het heeft er naar uitgezien, dat er ook moeilijkheden zouden rij zen naar aanleiding van de titel van Hertog van Madrid, die prins Car los ook voert. Het gerucht gaat, dat de prins aanvankelijk graag zou hebben gezien dat de Nederlandse regering die titel in de officiële aankondiging van de verloving zou hebben erkend. De regering heeft echter aan het verzoek van de prins geen gevolg kunnen geven. Er zou den moeilijkheden door ontstaan zijn met Spanje. In de brief aan het parlement waarin de regering mei zaak volkomen in orde te zijn en ook behandeld. Wie zondagavond voor de televisie het glasheldere betoog van de beken de dr. van Raalte heeft gehoord, die met de hand op de grondwet en met aanhalingen van dr. mr. van Schaïk en prof. Struijken tot de conclusie kwam dat hier door en vorstin èn kabinet onze grondwet tot in hare uiterste consequenties is gehand haafd, een feit, zoals hij zei, dat het Nederlandse volk met grote vreugde vervult, zoals ook het resoluut en zelfstandig besluit van het jonge paar een gelukwens waard is. hen gaarne een gelukkige toekomst toewensen. Wij sluiten ons hierbij gaarne aan, al heeft dit dan 't gevolg, dat wij in de toekomst een onzer meest gelief de prinsessen uit ons midden zullen missen. Wij vernemen nog dat de ouders en familie van de prins vandaag op Soestdijk zullen aankomen en Am sterdam en Den Haag bezoeken. ding maakt van de verloving wordt dan ook alleen gesproken van prins Carlos van Bourbon. Prinses Irene echter noemt haar uitverkorene in de aankondiging prins Carlos van Bourbon, hertog van Madrid. Don Carlos Hugo van Bourbon- Parma is op 8 april 1930 in Parijs geboren. Hij is de oudste zoon van prins Xavier en prinses Madeleine van Bourbon-Parma. De prins heeft in Parijs aan de Sorbonne gestudeerd. Hij diende in de Franse strijdkrachten, waar hij de rang van reserve-kapitein be reikte. Hij reist veel en heeft een grote belangstelling voor de lucht vaart. Hij bezit de Franse en de Spaanse nationaliteit. Hij woont op het ogenblik bij zijn vader op het familiegoed te Lignières in het de partement Chèr in midden-Frank rijk. Hij houdt zich daar bezig met het ontginnen van gronden. De 75-jarige Xavier wordt door bepaalde groepen Carlisten in Spanje beschouwd als de enige, die rechten op de Spaanse troon kan doen gelden. Met het oog op zijn leeftijd ziet men in deze kringen prins Hugo als de echte troonpre tendent. Prins Carlos is lid van de vlieg club van Moulins en heeft deelge nomen aan internationale val schermwedstrijden. Hij heeft niet alleen in Parijs, maar ook in Groot- Brittanië, nl. aan de universiteit van Oxford en in Duitsland gestu deerd. Onder meer studeerde hij politieke wetenschappen. Voorts volgde hij een cursus aan een Duit se bank en heeft als econoom ge werkt met bondskanselier Erhard, toen nog minister van economische zaken van de bondsrepubliek. Hij spreekt vloeiend Frans, Spaans, Duits, Engels en Italiaans. Zijn meest geliefde takken van sport zijn, behalve vliegen en pa rachutespringen, zwemmen, skiën en tennissen. De prins heeft een grote belang stelling voor de sociale vraagstuk ken van Spanje. Hij heeft enige tijd onder een schuilnaam gewerkt in een Asturische kolenmijn. Volgens insiders is hij zeer gevat, welsprekend en ad rem. CHAOTISCHE TONELEN De grote gebeurtenis, waarvoor duizenden geestdriftige Nederlan ders de gehele nacht van zaterdag op zondag de kou en de regen voor het paleis Soestdijk trotseerden, kwam zondag eindelijk tegen het eind van de middag. Een gelukkig glimlachende prinses Irene, char manter dan ooit, en haar tengere, jeugdig uitziende verloofde prins Carlos de Bourbon wandelden te gen kwart voor vijf hand in hand langs de hekken van de paleistuin. Zij waren nauwelijks enkele me ters verwijderd van de juichende menigte, die zich op de weg voor het paleis had verzameld. Ieder kon de donkere prins, waarover zoveel geruchten de ronde hadden gedaan, zien. Daar liep hij, hand in hand met Irene. Marechaussees en agenten had den weer de allergrootste moeite een levende dam op te werpen te gen de oorverdovende geestdrift van de duizenden die eerst de af zetting langs de weg doorbraken en daarna probeerden tot het geluk kige paar in de tuin door te drin gen. Het was een wonder dat de tuinhekken niet bezweken en op nieuw dezelfde chaotische warre ling van toeschouwers ontstond als op zaterdagavond, toen de juichen de en schreeuwende mensenmassa bij het paleis de afzettingen door brak om een glimp op te vangen van de gelukkige prinses en haar verloofde. Die eerste minuten zaterdagavond toen de geringe mankracht van de paleiswacht er waren aanvanke lijk niet meer dan 30 marechaus sees, van wie een dozijn agenten door de overweldigende massa vol komen werd overspoeld, leken ko ningin, prins en prinselijk paar slechts een kort ogenblik verbijs terd. Daarna tekende zich direct blijde verrassing af op hun gezich ten. Vooral de Koningin, naast de Prins op de voorbank, lachte om deze grootse ontvangst. Prinses Irene wuifde, prins Bernhard glim lachte, de handen aan het stuur, prins Carlos had zijn rechterhand om de schouders van de prinses ge legd, ook hij lachte breed. Maar ook steeds sterker en wilder drongen de mensen op. De voorsten probeerden de hofauto te gebruiken als steunpunt om zich tegen de massa achter zich te verzetten. Het geluid weerklonk van slagen en trappen tegen het metaal van de wagen. De Koningin trok zich ang stig van het portier terug. Op dat moment had werkelijk een ramp kunnen ontstaan. Maar de bewon derenswaardige kalmte en beheer sing van de paleiswacht voorkwam een algemene vechtpartij, waarbij werkelijke klappen zouden vallen. Geen ogenblik maakte de mare chaussee en politie gebruik van de gummiknuppel. En langzaam slaag den zij er in om ruimte te maken. Zij konden echter niet voorko men, dat velen de paleistuin inhol- den en het jonge paar een grootse ovatie brachtten. Prins Carlos pak te de hand van de prinses en hief ze omhoog. Op dat moment zette 't publiek 't Wilhelmus in. Duidelijk ontroerd luisterden koningin Juli ana en prins Bernhard beneden aan het bordes toe, geflankeerd door hun dochters Beatrix en Margriet. Buiten op de Amsterdamsestraat weg maakten agenten en verslag gevers de balans op. Wonder boven wonder had niemand verwondin gen opgelopen (op wat blauwe plekken na). Wel waren enkele ca mera's kwijt en blitzapparaten ver nietigd. Een wagen voor het paleis hek, was op het dak zwaar bescha digd. Om half vier zondagmiddag ver scheen het jonge paar op het bor des. Beneden, op de oprijlaan, werk ten fotografen en cameramensen onder hoogspanning. Voor het eerst kregen zij gelegenheid van dichtbij plaatjes te schieten. Prin ses en prins begonnen aan een wan del-halfuurtje met pers en publiek. CARNAVAL KNOTWILGENDAM 1964. De carnaval weid in Vlijmen reeds vrij dag ingezet met een slotvergadering en wer den de laatste voorbereidingen getroffen. Zaterdag vóór de middag tractatie kleu terscholen; na de middag tractatie zieken, 's Avonds Bejaardencamaval in café H. Boom-v. d. Wiel. Toen Prins Hupina de 11e zijn welkomstwoord sprak was de zaal tjokvol, ongeveer een 200 oudjes waren present. Hierna sprak de Burgemeester een welkomstwoord, dankte de Prins en gevolg voor de goede organisatie om voor de 2e maal een bejaardenavond te organiseren. De Prins dankte de burgemeester en had een bijzondere mededeling: de oudste in woonster van Vlijmen, de bekende Betje Harkx, werd vandaag 88 jaar, waarvoor ze ker hulde gebracht moest worden. Zij ont ving een pracht boeket bloemen. Nadat de 'hofkapel de stemming er goed had ingebracht, zorgden de oudjes zelf voor het verdere gedeelte van de avond met zang en voordracht. Dat de oudjes voldaan waren staken zij niet onder stoelen of ban ken; het ging er gezellig naar toe. Zondagmiddag 13.30 uur aankomst van de prins en gevolg op de Wolput. De voor zitter van de Raad van Elf sprak een wel komstwoord. De prins was zeer verheugd door de grote belangstelling en hoopte op aller medewerking. Daarna werd de carna valsoptocht opgesteld en de prins en gevolg werd een pracht-wagen aangeboden door H. Mommersteeg Zaad'handel N.V., in ver band met het 40-jarig bestaan van Mom- mersteegs Zaadhandel. Hierna vertrok de stoet voor een rondgang door Vlijmen. Op het gemeentehuis werd de prins en gevolg verwelkomd door de Burgemeester en werd de sleutel overhandigd. De prins dankte hiervoor hartelijk en overhandigde de bur gemeester een kruik geestrijk vocht.. Uitslag optocht wagens 1 Paljassen 1 108 pt.; 2 Nooit Genoeg 103; 3 La Bellas 99Vi pt.; 4 Piassen 91 pt.; 5 Kwasten 89^ pt.; 6 Nörtje 70 pt.; 7 Paljassen 2 65 pt. Loopgroepen: 1 Koppen Volleybalclub Ever Ready 54 pt.; 2 Bardjes 40V£ pt. „In de afgelopen weken zijn vele gissingen gemaakt omtrent mijn toekomstplannen. Ik betreur, dat het mij niet eerder moge lijk is geweest de daarover gerezen onduidelijkheid en de daar uit voortvloeiende spanningen weg te nemen. Van harte hoop ik dat u van mij zult aannemen, dat ernstige redenen van particu liere aard hieraan in de weg stonden. Mijn moeder heeft in haar radiorede van 4 februari jl. u ge zegd, dat ik haar die middag heb medegedeeld dat er een ver loving, waarop ik mij had verheugd, geen doorgang zou vinden. Gelukkig kan ik u thans zeggen, dat de gerezen moeilijkheden geheel zijn weggenomen. Ik ben blij u te kunnen aankondigen mijn verloving met prins Don Carlos Hugo de Bourbon, hertog van Madrid. Ons voornemen is binnen afzienbare tijd in het huwelijk te treden. Ik zal hier niet blijven wonen. U moet niet denken dat dit een afscheid zal inhouden. Ik heb hier een te ge lukkige jeugd gehad in mijn ouderlijk huis en ik heb ook uw liefde zo dikwijls en zo sterk ondervonden, dat ik u daarvoor niet alleen heel dankbaar ben, maar u de verzekering geef, dat ik graag nog dikwijls in uw midden zal zijn, omdat Nederland altijd dezelfde dierbare plaats in mijn hart zal blijven innemen". „Wij willen aan wat onze dochter Irene aan u heeft mee gedeeld toevoegen, dat wij ons van ganser harte verheugen in het geluk van haar en haar aanstaande man en dat onze beste wensen hen steeds zullen vergezellen". De minister-president, minister van Algemene Zaken, mr V. G. M. Marijnen, heeft aan de voorzitters van de Eerste Kamer en de Tweede Kamer der Staten-Generaal de volgende mededeling doen toekomen: „Ik moge U hoogedelgestrengen mededelen, dat Hare Konink lijke Hoogheid prinses Irene het voornemen heeft officieel haar verloving aan te kondigen met Zijne Koninklijke Hoogheid prins Don Carlos Hugo de Bourbon. Hare Majesteit de Koningin en Zijne Koninklijke Hoogheid de Prins der Nederlanden hebben mij medegedeeld, dat zij zich met dit voornemen ten volle heb ben verenigd. De Prins de Bourbon deelde mij mede, dat hij ieder beroep, dat op hem als prins van zijn huis zal worden gedaan, zal op volgen met alle consequenties daarvan. Hare Koninklijke Hoogheid prinses Irene zal zich, na haar huwelijk, met haar echtgenoot in het buitenland vestigen. De Prinses heeft aan de regering doen weten, dat het haar wens is, dat geen wetsvoorstel tot het verlenen van toestemming voor het door haar aan te gane huwelijk bij de Staten-Generaal zal worden ingediend. Op grond van voormelde omstandigheden heeft de regering besloten de indiening van een wetsontwerp als vorenbedoeld niet te bevorderen". vele eigenaars tegen deze aansluiting, thans begint ook hierin schot te komen, waar me nigeen, niettegenstaande de hoge kosten, van standpunt veranderd om 't gemak. INBRAAK IN GEMEENTEHUIS In de nacht van donderdag op vrijdag is ingebroken in het gemeentehuis te Vlijmen. Heel het gemeentehuis is doorzocht', een weinig geld werd meegenomen. De dieven hebben misgerekend, want diezelfde dag werd een flink bedrag naar de bank ge bracht. De .indringers zijn binnengekomen door het inslaan van een ruit aan de achter zijde. De rijkspolitie heeft de zaak in on derzoek. JAARVERGADERING ROZENJACHT Het kruisbooggezelschap Rozenjacht hield in café Gevers de jaarvergadering. De op komst was groot; de voorzitter verwelkomde de leden. N de notuluen volgde een verslag van de penningmeester dat met een flink batig saldo sloot, waarvoor hij een extra woord van dank kreeg. Hiertia gaf de se cretaris een jaaroverzicht. Besloten werd 'n voorstel in te dienen bij de Langstraatse Schuttersbond om meer bondsconcoursen te houden. Na de rondvraag, waarvan druk gebruik werd gemaakt, sloot de voorzitter deze vlotte vergadering met een dankwoord voor de opkomst. CONCERT Het concert dat de Kon. Harm. St. Cecilia zaterdagavond verzorgde met medewerking van de fanfare Oefening en Uitspanning uit Wijk en Aalburg, is voor beide korpsen een groot succes geworden. De belangstelling was zo groot dat de grote zaal allen niet kon bevatten en zodoende ook de caféruim te moest worden ingeschakeld. De voorzitter van Cecilia de heer v. d. Plas, zei dan ook dankbaar te zijn dat zovelen aanwezig wa ren en zag daarin een duidelijk bewijs dat Haarsteeg met Cecilia meeleeft. Hij heette de gasten welkom en sprak de hoop uit dat het een hoogstaande avond zou mogen wor den. De beiden korpsen hebben dit ver trouwen niet beschaamd en hebben hoog staand gemusiceerd. Onder leiding van An ne de Vries betrad eerst Oefening en Uit spanning het podium en voerde op sublie me wijze een 6-tal fraaie nummers uit; tot tweemaal toe werd het uiterst zware num mer uitgevoerd waarmee de fanfare op 29 febr. aan het topconcours deelneemt. Voor de wijze waarop dit geschiedde ontvingen directeur en leden een hartelijk applaus. Aller belangstelling ging hierna uit naar de eigen harmonie en onder leiding van de eminente directeur de heer Sef Pijpers werd voor de eerste maal voor eigen pu bliek het concoursnummer "Een nacht op 'n kale berg" tweemaal ten gehore gebracht. Met grote aandacht volgde de zaal deze uitvoering; met volle overgave werd er ge musiceerd en gezien de gunstige reacties mag worden aangenomen dat St. Cecilia op 7 maart in Arnhem een goed figuur zal slaan. BILJARTEN Voor de competitie van de KNBB speelde DES I thuis tegen Altdij Cadre I, 's-Bosch. DES I-Altijd Cadre 16-2. C v d Loo 350 c-K Dekkers 350 350 152 P v d Loo 195 1 - W Pauwels 150 82 - 150 A Treuren 180 -H Jansen 110 182- 82 E Legierse 100 - H Dekkers 110 100- 60 DES 2-NAO 2 6-2. L v d Wiel80- H de 'Gouw 90 80- 70 B v Bijnen 70 - J Couwenherg 75 67 - 75 F v Liempde 70-B Couwenherg 70 7ó - 35 Th Vugts 65-A Klerks 65 65- 59 Voor de nat. competitie cadre 38/2, voor het kampioenschap van Nederland, speelde een drietal van DES tegen DVS 's-Bosch. De uitslag was, DESI - DVS I C v d Loo 450-B Oremans 420 450 - 176 Pvd Loo 210-J Verhagen 360 159-360 A Treuren 150— H Emans 330 151 218 Hoogste serie C v d Loo 217 hoogste gem. idem 112,50. "HET GROENE KRUIS". De Vereniging "Het Groene Kruis" te Sprang-Capelle houdt a.s. donderdag 13 febr., des avonds half 8, in de zaal van de Chr. Volksbond te Sprang de jaarlijkse algemene vergadering. De agenda luidt 1 Opening; 2 Notulen; 3 Financieel ver slag van de penningmeester over 1963; 4 Jaarverslag van de secretaris; 5 Verslag van BOERINNENBOND In een vergadering van de Boerinnenbond werd mej. v. Beurden herkozen als be stuurslid. Mej. Boelen kwam in 't bestuur als vertegenwoordigster van de jongeren afdeling. Tijdens de vergadering sprak pas toor van Wil over de richtlijnen die de bis schoppen in het Vaticaans Concilie hebben vastgesteld inzake de liturgievernieuwing.. Mej. Kraayvanger gaf een uiteenzetting over de behandeling van wasgoed. Na een korte pauze werden enkele films vertoond. RIOLERING. De werkzaamheden aan de riolering zijn nu zo goed als gereed en volgt nu de aan- siluiting van de percelen. Waren in 't begin voor Sprang-Capelle en omgeving Julianalaan 26 Sprang-Capelle VAMOR gediplomeerd, dus gerechtigd uw examen bij te wonen. ting over 1964; 9 Bestuursverkiezing we gens periodieke aftreding van mej. P. Rij ken en de heren H. T. Midhaël en C. Rempt (allen herkiesbaar)Overeenkomstig de sta tuten hebben de leden de bevoegdheid voor de vacatures dubbeltallen te stellen; 10 Rondvraag; 11 Voordracht met film door dokter H. Winkelman. JEUGDBIJEENKOMST. Zaterdag 15 februari a.s. zal in het vxer- enigingsgebouw achter de Gereformeerde Kerk aan het Bruggetje een streekverband- vergadering gehouden worden. Op deze avond zal Ds. J. H. Zelle uit Leeuwarden een rede uitspreken over "Wat betekent de A. R. Partij voor ons?" Er zal ruimschoots gelegenheid zijn tot gesprek en discussie. Op deze vergadering, die speciaal Voor jongeren bestemd is, zijn ook ouderen van harte welkom. Aanvang 8 uur. Verder zullen op deze avond door een jongen en een meisje enige liederen gezon gen worden met begeleiding van gitaar. de controle-commissie voor het nazien dei boeken over 1963; 6 Benoeming van een controle-commissie voor 1964; 7 Verhoging contributie; 8 Vaststelling van de begro- GOUDEN BRUILOF ECHTPAAR DE RAAT - VIETSCH Zoals wij reeds mededeelden hoopt het echtpaar A. P. de Raat en J. de Raat- Vietsch a.s. woensdag de dag te herdenken dat zij voor 50 jaar in het 'huwelijk werden verbonden. De echtelieden, die respectieve-

Echo van het Zuiden | 1964 | | pagina 1