Accurate KANTOORBEDIENDE PERSONEEL MONTEUR «KOOPSTERS Het 'goede leven' van miljoenen: resultaat van 'werken bij De Gruyter' Metaalwarenfabriek Dema voor diverse afdelingen Hotel „De Twee Kolommen" koude schotels etc. Verenigde Schoenmachine Mij., n.v. Bij de CO-OP kunnen geplaatst worden: kassière DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 13 MAART 1964 Komt U onze collectie eens geheel vrijblijvend bewonderen. De Gruyter mensen: gelukkiger mensen. .WtttiiRl.ill I Vrouwelijk gevraagd te Waalwijk ca. 18 a 19 jaar, met enige kantoorervaring. Goed kunnende typen. Prima loon. Brieven onder nr. 4437 aan het bureau van dit blad. te Kaatsheuvel vraagt Voor diegenen die met enthousiasme, en in goede sfeer met anderen mee willen werken aan de uit bouw van ons bedrijf, is 'n goede positie bereikbaar. Ervaring in metaalindustrie is niet noodzakelijk. Aanmelden: Jan de Rooystraat 36; na telefo nische afspraak (04167 - 2150) ook 's avonds. WAALWIJK - Tel.: 2220 Chef-kok de heer P. van den Dungen Levering aan huis van Aanbevelend, Fam. Trossèl (United Shoe Machinery Company) Branderijstraat 6, 's-HERTOGENBOSCH roept sollicitanten op voor de functie van Aan serieuze candidaten tussen 20 en 30 jaar bieden wij een interessante en afwisselende werkkring, na degelijke opleiding in binnen- en buitenland. Wij vragen een grondige algemeen-techni sche kennis. Kennis van de Engelse taal strekt tot aanbeveling. Sollicitaties te richten aan de Directie. om opgeleid te worden voor voor onze Supermarkt te Kaatsheuvel. O Voor opleiding wordt gezorgd. O Gratis bedrijfskleding. O Volledige reiskostenvergoeding. Inlichtingen in ons filiaal Hoofdstraat 35 te Kaatsheuvel. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan ons hoofd kantoor CO-OP M/W Brabant aan de Bosscheweg 512 te Tilburg, Afd. Personeelszaken L.M. U slaagt immers altijd bij Voorjaar in «Het Huis Wij zijn er in geslaagd, zowel voor dames, heren als jongens een zeer exclusieve collectie te tonen, die aan de top staat, voor iedere beurs. Al onze artikelen worden onder vol ledige schriftelijke garantie verkocht. 0 U ontvangt ook altijd korting door onze zilverspaarzegels van Vertrouwen» Wat voor U nu zo belangrijk is, is dit: De Gruyter breidt nog steeds uit. Dat betekent: nieuwe en goede kansen voor honderden vakmensen. Informeer daarom eens bij De Gruyter, of praat eens met de mensen die U kent en die er al werken. Al zeggen ze het misschien met wat andere woorden, ze bedoelen toch: Sollicitatiekansen bij De Gruyter: In 3 fabriekscomplexen - 17 ver schillende fabrieken - is plaats voor: voedingsvaklieden en produkt- bereiders machineleiders en machine stellers meisjes in diverse aardige funk- tles Wilt U er meer van weten? Schrijf dan een briefkaart aan de Afdeling Personeelszaken of kom eens praten. U kunt dagelijks van 9-12 uur en van 2-6 uur terecht. Bovendien iedere maandag en woensdag 's avonds van 7-8 uur! Het adres is: Orthenstraat 14 of fabrieksportier Visstraat 's-Her- tpgenbosch. Met bijna 500 winkels (waarvan bijna 350 zelfbedieningszaken en supermarkets!) Is De Gruyter Nederlands grootste levensmiddelenbedrijf. Daar staat natuurlijk een enorme organisatie achter. Die houdt niet op met de 5000 mensen die in de winkelzaken de klanten op hun wenken be dienen. Het De Gruyter-concern heeft óók nog 17 hypermoderne eigen fabrieken, waar de De Gruyter- producten worden gemaakt. Daar werken nog eens 1400 mannen en 600 meisjes in allerlei beroepen en functies. Er zijn bovendien eigen laboratoria; er is een eigen drukkerij, een eigen machinefabriek en het garagebedrijf met zijn enorme wagenpark. In de De Gruyter-organisatie wordt fijn gewerkt. Voor een uitstekend loon en met alles wat daar in een modem geleid bedrijf nog aan goeds bijhoort en bijkomt. En dat is véél.

Echo van het Zuiden | 1964 | | pagina 12