Verkiezing wethouder J. Smulders veroorzaakte bewogen slot DRUNEN Gemeenteraad Loon op Zand Bijzondere draineermachines in Liempde Nieuwe cursus steno en typen Raadslid Elshout zorgde opnieuw voor beroering 18 18 Voorjaarsmarkt Loon op Zand M. de Roy Dakbedekking O— SLOOPHOUTHANDEL H. Rijken Pasen in zicht! P. van Rooy Dit jaar komen de dealers meer aan bod duidelijk hoe de Viva zijn naam eer aan doet. De stormachtige en onstuitbare opgang na de introduc tie van de Vaujfhall Viva blijkt nu reeds een enorm groot succes te zijn. Vanaf het begin van dit jaar tot 21 februari is het aantal Vaux- hallpersonenautomobielen verdub beld ten opzichte van het aantal dat in dezelfde periode in 1963 ver kocht werd. Vooral de laatste maand, sinds de Viva zijn intrede deed, is er ontzaggelijk veel ge beurd. In deze maand nl. vormde het aantal door de dealers aan de cliënten afgeleverde Vauxhalls al 25 procent van het totale aantal Vauxhall personenwagens door dea lers geleverd in 1963 gedurende 12 maanden. Wilt u meer van deze wagen we ten zie dan de advertentie hierover elders in dit blad. CONTINU BOUWPLAN Burgemeester Van Erp wees er echter op, dat op deze wijze dit con tingent als een continuplan met enige mate van arbeidsbesparing kon wor den gerealiseerd. Loonopzand zal daartoe samenwerken met de ge meenten Waspik, Drunen en Heus- den. De mogelijkheid bestaat dat de minister van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid daardoor een extra toeslag zal toekennen voor de conti nuïteit van de bouw. Volgens dit sy steem is het niet mogelijk op verschei dene plaatsen in de gemeente te bou wen. Wil men bovendien bereiken dat er een toeslag zal worden toege wezen, dan zal de raad vóór 1 april a.s. een beslissing moeten nemen. Tenslotte ging de raad met het voorstel accoord. WETHOUDERSVERKIEZING Nadat eerst het nieuw benoemde lid van de raad, de heer J. A. Moonen was beëdigd, kon tot benoeming van een wethouder worden overgegaan ter voorziening in de vacature door 't overlijden van drs. A. J. M. v. Rooij. Bij de eerste stemming werden van de 16 stemmen (de heer van Noije was wegens ziekte afwezig) zes uit gebracht op de heer P. Broeders, acht op de heer J. Smulders en twee op de heer J. v. Nieuwstadt. JJij de tweede ronde kreeg Broe ders opnieuw zes stemmen, Smul ders negen en v. Nieuwstadt 1zodat de heer Smeulders was gekozen. De nieuwe wethouder is bij de laatste verkiezingen als vertegenwoordiger van de Kaatsheuvelse boeren in de raad gekomen. Burgemeester v. Erp feliciteerde de heer Smulders, waar hij hij wees op de moeilijke taak. Overigens had hij alle vertrouwen in de heer Smulders, die hij had le ren kennen als iemand die voor re den vatbaar is. Deze laatste dankte op zijn beurt voor het in hem gestel de vertrouwen. Hij hoopte op een prettige samenwerking en deed de toezegging om de belangen van de gemeente ook als wethouder zo goed mogelijk te behartigen. Voor de heer Elshout vormde de ze toezegging toch geen beletsel om tijdens de rondvraag er z'n spijt over uit te drukken, dat er ditmaal door deze benoeming met een traditie ge broken is. Hij vond het erg dat Loonopzand z'n wethouder had moe ten prijsgeveen. Kaatsheuvel had thans niet alleen de burgemeester, maar ook nog de twee wethouders in z'n midden. Hij meende dat vermoe delijk de Goede Week hem de ge dachte had ingegeven, dat zoals wel eer Annas en Caïphas hadden rond- 300 GULDEN OP LEVENSSCHOOL VERMIST Waarschijnlijk tijdens het week einde ontvreemd, wordt op de Le vensschool, gevestigd in de Mr. v. Coothstraat een bedrag van onge veer 300 gulden vermist. Zij zijn ontvreemd uit twee geldkistjes die in de kantoorruimte stonden. Hoe de dieven er in geslaagd zijn de kantoren binnen te dringen is niet bekend, omdat geen enkel spoor van forcering e.d. werd gevonden. De politie heeft de zaak in onder zoek. AANRIJDING Tengevolge van een aanrijding, die maandagavond op de Grote- gegaan om een verrader te vinden, er thans voor deze wethoudersverkiezing ook naar een Judas was gezocht. "Bij Judas was er sprake van der tig zilverlingen"aldus de heer Els- hout. Hij zei te weten, hoeveel zilver lingen er hier in het spel waren ge weest. Burgemeester Van Erp interrum peerde spreker hierop en vroeg hem niet in deze terminologie te spreken. De heer van Nieuwstadt vroeg dhr. Elshout om wat duidelijker te zijn, waarop deze antwoordde dat er tevo- t DINSDAG 31 MAART f KAATSHEUVEL J ren bepaalde beloften waren gedaan. De heer Smulders vroeg om bewijzen, maar de heer Elshout wenste hierop verder niet in te gaan. Wel zei hij dit niet te kunnen bewijzen. De heer Smulders verzekerde nog maals, dat hij ook de belangen van 't dorp Loonopzond naar best vermo gen zou behartigen. Hij vond het al leen jammer dat de heer Elshout op deze wijze op zijn benoeming was te ruggekomen. De voorzitter voegde hier nog aan toe, dat de plaats van vestiging voor een wethouder niet belangrijk hoefde te zijn, men kon toch wel de algeme ne belangen voorstaan. Zijn poging om de discussie te sluiten werd door de heer van Nieuwstadt doorkruist, die namelijk krassere maatregelen wenste de lieer Elshout zou ofwel z'n woorden waar maken of deze an ders intrekken, terwijl de heer Anne- garn er nog aan toevoegde, dat deze uitlatingen niet alleen voor hem per soonlijk, maar z.i. voor alle 'betrok ken raadsleden 'n belediging waren. Toen de voorzitter dit voorstel aan de heer Elshout voorlegde, gaf deze al leen ten antwoord dat hij dit niet in het openbaar wenste te doen. Hierna maakte de voorzitter een einde aan deze bewogen en onver kwikkelijke slotdiscussie. OVERIGE PUNTEN De overige agendapunten leverden weinig stof tot opmerkingen. De raad was voordien namelijk vlot acooord gegaan met het voorstel tot het in voeren van een maximum-snelheid tot 50 km voor de van Haestrechtstraat, 'n gedeelte van het Hoekje en de Wielstraat. Er werden percelen grond met opstallen aangekocht van C. P. von Laarhoven, G. van Noye en J. J. van Kuijk, ter realisering van het uitbreidingsplan Kaatsheuvel-Zuid, alsmede van de stichting "De Efte- lin'g" tot aansluiting van de Europa- weg op de provinciale weg. Er werd verder besloten een geldlening aan te gaan van f 500.000, - met de Be drijfsvereniging voor de Textielindu strie te Tilburg, en accoord gegaan met enkele begrotingswijzigingen, o.a. betreffende bijdrage aanlegkos- ten van een weg en voor een aanvul lend crediet grondtransacties ten be hoeve van verbetering buitenwegen. En ten slotte werd een verordening tot heffing van opcenten op de straat in v.m. Besoijen plaats vond, zijn twee personen in het zieken huis opgenomen. De aanrijding had plaats tussen een vrachtwagen met aanhanger en een personen auto, bestuurd door H. B. uit Waal wijk, die tengevolge van het feit, dat hij onder invloed verkeerde de aanrijding veroorzaakte. De chauf feur van de vrachtwagen H. de J., eveneens uit Waalwijk, kon door de manoeuvres van v. B. de botsing niet meer voorkomen. Twee inzit tenden van de personenauto, T. uit Kaatsheuvel en B. uit Waalwijk werden zodanig gewond, dat zij op advies van dr. de Blois die eerste hulp verleende naar het ziekenhuis moesten worden overgebracht. De auto van B. werd onherstelbaar vernield. De vrachtwagen werd licht beschadigd. hoofdsom van de personele belasting voor het belastingjaar 1964 - 1965 vastgasteld en het aantal opcenten op 170. ST. WILLIBRORDUS. De Ned. Kath. lbond van werknemers St. Willibrordus afd. Loonopzand heeft zater- ag j.l. een jaarvergadering gehouden in zaal Vermeulen. De heer J. van Noije memo reerde in zijn openingswoord in het kort wat zich het afgelopen jaar heeft voorge daan. Vooral op het gebied van de loonpo litiek en de struktuurwijziging is er nogal wat werk verzet. De verslagen van secreta ris en penningmeester werden goedgekeurd. De bestuursverkiezing had tot gevolg dat de heren G. Beerens en C. Ligtenfoerg, welke aftredend waren, in het bestuur werden her kozen. Na het huishoudelijk gedeelte verkreeg de districtsbestuurder de heer J. Rijnhardt het woord. In een goed gekozen bewoording richtte hij zich tot de leden van deze goede afdeling. Hij behandelde de voornaamste punten en wijzigingen in het programma van deze bond. Hij wees er op, dat de leden zè'lf de organisatie vormen. De heer Rijn- hardt mocht zich gelukkig prijzen, dat hij in de afd. Loonpzand 11 zilveren jubilaris sen mocht huldigen. Hij feliciteerde allen hartelijk en stelde hen tot voorbeeld van de jeugd. Het waren de heren Adr. Jansen, Jo v. d. Nieuwenhuizen, Arn. van Dongen, Jos de Kort Jzn, Jos Maas, C. van Loon, i G. van Halder, J. v. d. Broék, A. Boons, M. van Noije Jzn. en N. van Loon Mzn, welke allen het zilveren insigne van de bond opgespeld kregen, als teken van trouw lid maatschap. Vermeld zij echter, dat van deze 11 personen er 5 in 1963 jubileerden en 6 dit jaar. Op het einde van deze zeer geanimeerde vergadering sprak de geestelijk adviseur, ka pelaan Heerkens, allen hartelijk toe en feli citeerde de jubilarissen. Al bij al een bijeen komst waaraan tevreden kan worden te ruggebracht. ZANGVER. ECHO DER DUINEN De zangvereniging De Echo der Duinen stelt de zangeressen en zangers welke nog in het dorp verscholen zitten in de gelegen heid zich voor hare vereniging aan te mel den. Zij, die daarvoor interesse hebben kunnen op de repetitieavonden - elke maan dagavond om 8 uur - komen luisteren en zich opgeven. De secretaresse mej. G. van Noije verwacht dat de stroken van de cir culaire welke deze week huis aan huis ver spreid werden, bij haar worden ingeleverd, Van Rijckevorselstraat 11. Aanvulling van nieuwe krachten is nodig, als men beziet hoeveel leden er zijn welke reeds jaren lang deze vereniging dienen.Komt er nieuw bloed in "de Echo", dan zal dit het cul turele leven in het dorp ten goede komen. VOETBAL. De uitslagen van zaterdag 14 en zondag 15 maart waren als volgt: Uno Animo - RK TVV 0-0. Hiermee staat het le elftal op de 8e plaats. Uno Animo 6 - Hieronymus 6 4-2; Uno Animo 7 - Baardwijk 6 7-0; Sprang 6 - Uno Animo 8 5-2. CAFÉ KON. HARMONIE Het café van de Koninklijke Harmonie heeft dezer dagen een gedaanteverandering ondergaan. De wanden van het café zijn van een nieuwe lambrisering voorzien. Hier aan is masonia-hout verwerkt. Tevens zijn café en zaïal in een nieuwe kleur gestoken, waaraan fa. de Ruijter alhier haar mede werking gaf. Kortom het geheel ziet ei keurig uit. P.V. DE LUCHTBODE. Voor het vliegseizoen gaat beginnen volgt eerst nog zondag a.s. een oefenvlucht van uit Baarle Nassau. Het is de 2e in deze reeks. Daarna zal zondag 5 april a.s. een zelfde vlucht vanuit Herenthals worden ge houden. DOKTERSDIENSTEN In het weekend zaterdag 28 en zondag 29 maart (le Paasdag) zal de doktersdienst worden vervolgd door Dr. P. Wijtenburg, Hoofdstraat 4 te Kaatsheuvel, tel. 04167 - 2550. Op 2e Paasdag, maandag 30 maart zal Dr. R. Raaijmaakers, Hoofdstraat 68 a te Kaatsheuvel, tel 04167-2050 de dienst waarnemen. JAARVERGADERING R.K. EHBO ST. RAFAEL. De vereniging voor Eerste hulp bij On gelukken St. Rafaël heeft woensdagavond in zaal Concordia alhier haar jaarverga dering gehouden. De voorzitter, de heer Jan Toorians, onpeude de bijeenkomst. Het was de eerste officiële vergadering sedert zijn ziekte. Het verheugde hem dit hij dit weer mocht doen en na allen hartelijk welkom ge heten te hebben bracht hij dank aan de schitterende aanvulling van de overige be stuursleden welke zij getoond hebben in de periode van zijn afwezigheid. De thans lo pende' cursus noemde hij een goede cursus en de outillage waarin de vereniging zich thans bevindt was een groot winstpunt voor de vereniging. Actief werd nu aan de ver eniging gewerkt, waarom het aantal leden, dat nu 66 is, een mooi resultaat is. De oude leden werden aangespoord om meer de oefe ningen te bezoeken, want alleen door meer te komen kan men meer leren, daar nu toch al zoveel wijzigingen in de leerstof voor gaan komen. Bij-blijven is de hoofd zaak. De verslagen van dg secretaris en pen ningmeester werden goedgekeurd en onder dankzegging aanvaard. De heer Bertus Ha mers werd bij acclamatie weer in het be stuur herkozen. De deelname aan de motorcross - het ehbo-werk - werd door de heer Leijtens uiteengezet. De posten zullen door hem worden uitgezet in de Loonse duinen op maandag 30 maart a.s. De voorzitter spoor de aan meer aan de wedstrijden deel te nemen. Hilvarenbeck is nu achter de rug. Den Bosch op 31 mei is aan de beurt. De wedstijdploeg moet steeds trachten te Ieren van de fouten van zichzelf en de anderen. Hierdoor wordt men wedstrijdvaardig. De contributie voor dit zal zou niet wor den verhoogd. Afdeling Dongen is zo be reidwillig geweest met de oefenpop onze afdeling te bezoeken. Hiervan werd dank baar gebruik gemaakt om de beademing van mond-op-mond aan te leren. Door enige le den is opgegeven voor het volgen van een sminkcursus. Hier zullen zij worden opge leid om patiënten te grimmeren als schijn- slachtoffers. Het bestuur beveelt deze cur sus aan. Een bijzonder tintje werd gegeven aan het punt van het a.s. jubileum van de ver eniging. Deze bestaat n.l. 25 jaar, welk feit zal worden gevierd in de maand sept, van dit jaar. Plannen zijn reeds gevormd en zul len binnenkort besproken worden. De ver gadering was unaniem het er mee eens, dat dit niet onbpgemerkt mocht voorbij gaan. Om "bij de tijd te blijven" werd de diplo ma-verlenging besproken. Tijdig zullen de oudere leden vernemen wanneer de 'herha lingscursus begin. Zij zullen verplicht de 8 lessen moeten volgen, welke daarvoor staan aangegeven. Zonder deze -lessen wordt geen enkel diploma verlengd. De penningmeester bracht nog even ter tafel wat in het afgelopen jaar aan leermid delen weid aangeschaft. De vereniging is hiermee zeer (gebaat. Al bij al was het voorbije jaar een zeer goed jaar, aldus de heer Toorions, waar ZONDAGSDIENST Vanaf zaterdagmiddag 1 uur tot dinsdagmorgen 8 uur; uitsluitend voor spoedgevallen. Dienst: Dr. v. d. Wouw. AGENDA Zaterdag 28 maart: 8.30 uur: „Alle vrouwen van de wereld", 18 jaar. Zondag 29 maart: 4 uur: „Zonen der woestijn", alle 1. 6.15 uur: „Gevaarlijke verhouding" 18 jaar. 8.30 uur: „Alle vrouw van de we reld". Maandag 30 maart: 4 uur: „Zonen der woestijn". 6.15 uur: „Gevaarlijke verhouding" 8.30 uur: „Alle vrouwen van de we reld" 8 uur: Balavond, Hotel Royal. HOGE BRAKEN ALLE VROUWEN VAN DE WERELD Giuallietto Jacopetti wil met In samenwerking met professor ir. A. Horrowitz, hoogleraar aan de Technische Hogeschool te Eindho ven, wordt door de Kon. Ned. Hei de Maatschappij op het moment ge werkt aan een volautomatisch be stuurde draineermachine. Dit expe riment is thans in een dusdanig sta dium, dat het practisch zeker is, dat met deze gloednieuwe machine tijdens de Werktuigendag te Liemp- de op 13 en 14 mei a.s. zal worden gedemonstreerd. Bij de radiografische besturing van een draineermachine wordt de taak van de bestuurder, die voor heen op de machine was gezeten, overgenomen door een persoon, die bij het begin van de draineersleuf met behulp van een waterpasintru- ment de verticale en horizontale richting van de machine aangeeft. Door middel van een kleine zender is het mogelijk de machine in de juiste richting te laten rijden. Te vens zorgt deze er voor dat het graafmechanisme op de juiste diep te werkt. De voordelen van deze methode zijn gelegen in een besparing van het zogenaamde uitzetten der drain- sleuven, daar het plaatsen en weg nemen van de vele zogenaamde zichtplanken vervalt. Bovendien kan een grotere nauwkeurigheid van de diepteregeling worden ver wacht. Het geheel geeft een tijds besparing, dus productie-verhoging. Dit experiment moet worden gezien als een eerste stap om te komen tot een vol-automatische en zo nauw keurig mogelijke bediening van draineermachines. De nieuwe ma chine zal plastic draineerbuizen leggen. Overigens komt er in Liemde niet alléén zo'n uiterst moderne machi- met een gerust 'hart op mag worden terug gezien en hiermede kon deze prettig verlo pen vergadering worden gesloten. BAL. In zaal De Leeuw heeft op maandag, 2e Paasdag, een bal plaats om 7.30 uur. De muziek wordt verzorgd door The Playing Rockers. VERKEERSEXAMEN. Voor de jongens en meisjes van de hoog ste klassen van de scholen alhier werd woensdag j.J. een verkeersexamen afgeno men. Hierbij slaagden 45 jongens, waarvan er 6 foutloos reden en 34 meisjes, waarvan er 3 zonder fouten afkwamen. Postcommandant van den Hout en wachtmeester Hiddinga hadden het parcours uitgezet. Verscheidene dames van het Oudercomité verleenden hun medewerking aan dit examen. SCHOOLVOETBAL. Het tournooi voor de scholenvoetbal dat gedurende de paasvakantie gehouden zal worden in en rond Tilburg is weer groots opgezet. Fraters en lekenonderwijzers zullen hun pupillen tijdens de vakantiedagen aan genaam bezig weten te houden. Het is niet alleen beperkt tot voetbal, doch ook hand bal, korfbal en wat dies meer zij komt aan de orde. Vele sportfenomenen hebben hun medewerking toegezegd en zullen de lei ding hierin gaan nemen. De schooljeugd van de Loonse lagere school is als vólgt ingedeeld In poule B I te spelen op het terrein Eginhardtstraat te Tilburg: Dinsdag 31 maart op terrein A om 4.05 uur Loonopzand - Theresiastr. Tilburg. Terrein B om- 9 uur Lucasstraat Til burg - Loonopzand; om 11.05 uur Willibror- dusplein Tilb. - Loonopzand. Woensdag 1 april op trrein B om 9 uur Loonpzand - Kasteeldreef Tilb.; om 11.05 Loonopzand - Jo. Ligthart Tilb.; om 2.15 uur Bosscheweg Tilb. - Loonpz. Donderdag 2 april op terrein A om 11.05 uur Loonopzand - Rob. Fduinstr. Til burg; op terrein B: om 4.40 uur Nijverstr. Tilb. - Loonopzand. Vrijdag 3 april op terrein A: om 2.50 uur Leo XlII-straat Til'b. - Loonopzand; op terrein B om 10.30 uur: Spoordijk Tilb. - Loonopzand. Aan dit tournooi zullen alle sdholen deel nemen o.a. lagere sdholen, ulo-scholen en middelbare en v.g.I.a. sdholen en teohnische scholen, kortom de gehele jeugd is in deze vacantie ingezet om eens goed te kunnen deelnemen aan de sport. Hun zij veel geluk toegewenst, opdat zij straks na afloop van het tournooi een goede plaats zullen inne men. „Alle vrouwen van de wereld" de wereld" de verschillende vrouwen voorstellen, die de wereld bevol ken. Op het witte doek kunt u blanke, bruine, zwarte, gele en blonde en donkere vrouwen aan schouwen. Sex en liefde bij vreem de volkeren op zaterdag, zondag en maandag om 8.30 uur. Toegang 18 jaar. ZONEN DER WOESTIJN In deze Paasweek presenteert de Hoge Braken natuurlijk weer een lachsucces met de Dikke en de Dunne. Als onze vrienden in moei lijkheden geraken doordat ze ver liefd worden op dezelfde vrouw, besluiten ze dienst te nemen in het vreemdelingenlegioen om zodoende hun liefde te kunnen vergeten. Pret van A tot Z, voor jong en oud. Zondag en maandag om 4 uur. GEVAARLIJKE VERHOUDING Deze realistische franse speelfilm over liefde, begeerte en noodlot op zondag en maandag om 6.15 uur. Toegang 18 jaar. ne, er zullen ook tal van andere draineermachines zowel grote als kleine te zien zijn. Het valt op, dat hiervoor van de zijde van de handel zoveel belangstelling bestaat. Er zal tijdens de werktuigendagen een speciale draineerdemonstratie wor den gehouden. Men heeft nog meer plannen voor Liempde in petto. Er wordt gewerkt met een talud- of slootreinigingsmachine, waarmede momenteel in Klaaswaal wordt ge- experimenteerd. Het bijzondere van deze machine is, dat met behulp van electrische hydraulische bedie ning de machine eveneens op af stand doch met behulp van een ka bel zal worden bestuurd. Daardoor is het de bestuurder mogelijk zeer nauwkeurig werk te leveren, ter wijl hij zich recht boven het te ma ken tallud bevindt. Normaal is het niet mogelijk. Er zijn machines bij, die graven en taludafwerking in eens verzorgen. Wat de tuinbouw betreft is de voorlichtingsdienst Van plan m^t een twaalftal vierwielige trekkers van verschillend type te gaan de monstreren, onder het motto: „niet lopen maar rijden" Tien trek kers worden ieder met een werk tuig ingezet en twee trekkers wor den gebruikt om te laten zien hoe men er snel en eenvoudig de diver se werktuigen aan kan bevestigen of er weer af kan halen. Er zal ook speciale aandacht be steed worden aan de kassenbouw, de kasberegening- en verwarming. Voorts zullen op het voorlich tingsterrein van de tuinbouw o.m. pottenpersmachines en machines voor het mengen van potgrond te zien zijn. Opvallend is, dat het aan tal inzendingen van de handel dit jaar zo sterk is gestegen. Dit is me de te danken aan het feit, dat thans de dealers en niet zozeer de grote importeurs en fabrikanten expose ren en demonstreren. Dat de dea lers nu meer aan bod komen heeft tevens het grote voordeel, dat de bezoekers in een wat vertrouwde sfeer terecht komen, omdat plaatse lijke dealers nu eenmaal dichter bij de boer staan dan de fabrikant of importeur. Een ander opvallend feit daarbij is, dat er tijdens de komende Werk tuigendagen bijzonder veel inzen dingen van machines, werktuigen en andere land- en tuinbouwbeno- digheden uit het noorden van ons land worden ingezonden. Met na me uit Groningen en Friesland ko men er veel zakenlui in Liempde demonstreren en exposeren. Ook de dames zullen op 13 en 14 mei niet tevergeefs naar het land goed „Velder" gaan. Voor hen wordt op de stal van de op het land goed aanwezige boerderij in samen werking met de Agrarisch Sociale Voorlichtingsdienst van de N.C.B., de Staatsmijnen en de P.N.E.m! voorlichting gegeven over de ver warming van woon- en bedrijfs ruimte en over arbeidsbesparende electrische apparatuur in de woning. Tenslotte kan nog worden mee- degedeeld, dat de Werktuigendagen dit jaar oficieel zullen worden ge opend door de voorzitter van de Katholieke Nederlandse Boeren- en Tuindersbond, de heer C. G. A. Mer- tens. Algemene kennisgeving. Op woensdag 25 maart wer den we verblijd met de ge boorte van een zoon en broertje MARC J. Hoevenberg J. Hoevenberg- Kuiphuis Jan, Maarten Lage Zandschel, Kaatsheuvel Zij, die interesse hebben voor één of voor beide cur sussen, kunnen zich vanaf heden aanmelden bij L. VAN DE LEUR Gedipl. Leraar Steno en Typen Mr. van Coothstraat 75 Waalwijk Tel. 2167 Grootste aantal geslaagden Laagste cursusgeld Aanmelden: dagelijks, zowel persoonlijk als telefonisch. Bij vonnis van de Arrondis- sements-Rechtbank te 's-Her. togenbosch d.d. 18 maart '64 is in staat van faillissement verklaard J. L. de Vaan, wo nende te Waalwijk, Grote straat nr. 359 met benoeming van Mr. Th. M. Geense tot Rechter-Commissaris en van ondergetekende tot curator. De indiening der schuldver- orderingen moet plaats vin den vóór 20 mei 1964 bij on dergetekende. De verificatie-vergadering zal worden gehouden in het Paleis van Justitie te 's-Her- togenbosch op 16 juni 1964 des voormiddags 10.15 uur. Curator Mr. J. L. H. Hoek Forestierlaan 11 Waalwijk Kopen zaterdag a.s. van 4.30 tot 5 uur mannenkanaries a 12.50 poppen 6.— zebravinken p. koppel grijze en bruine 5. witte 6.50 grasparkieten3.— Deense bonten 4.50 Valkparkieten ƒ22.50 TILBURG - OISTERWIJK Vogels brengen: café Baijens Grotestraat 89, Waalwijk Ruberoid ƒ1per m2 O— Gegalvaniseerde golfplaten, nieuwe en 2de keus O Asbest golfplaten, alleen de beste O— P.V.C. plastic golfplaten in verschillende kleuren, nu 7.50 per m2 steeds voorradig le Zeine 4 Waalwijk Tel. 04160 - 3674 ,,.r De gemeenteraad van Loon op Zand heeft woensdagavond conform het voorstel van B. en W. besloten om het voor 1964 toegewezen con tingent van 43 woningwetwoningen te verwezenlijken in het uitbrei dingsplan Kaatsheuvel, gelegen ten zuiden van de Hilsestraat. Overigens ging dit voorstel er niet zonder slag of stoot door, want en kele leden hadden gaarne een aantal van dit contingent in andere de len van de gemeente gerealiseerd gezien. De heer Bossers pleitte o.a voor de omgeving van de Zuidhollandsedijk, omdat het vorig jaar reeds toezeggingen in deze richting waren gedaan. De heren v. d. Lee en Broeders waren erg verwonderd dat Loonopzand geheel vergeten was. De verlovingstijd breekt aan VOOR VERLOVINGS- EN TROOUWRINGEN het vertrouwde, meest ge sorteerde adres Gasthuisstraat 48 - Tel. 2187 Kaatsheuvel

Echo van het Zuiden | 1964 | | pagina 18