wAAlwijkse en UnqstRAAtse couRAnt 50 JAREN GELEDEN R.K.C. klopt met 4-3 Veerse Boys Neptunus (Schijndel) wint polotournooi 10-jarige handbalver. D.E.S.K. organiseert intern, tournooi Matige belangstelling voor Vlijmense Boys Waspik incasseert verlies van SSC (4-6) Zweminterland met Nederlandse winst 4 tot to september 1914 DE SLAG AAN DE MARNE Wielrennen Om de Zilveren Schoen MAANDAG 17 AUGUSTUS 1964 85e JAARGANG No. 64 De tcho vAn het Zuióen Uitgever Waalwijksehe Stoomdrukkerij Antoon Tielen HoofdredacteurJAN TIELEN Gironummer 1069687 Dit blad verschijnt 2 x per week Abonnement: p. week (0.24 1 ct. inc.k.) f 0.25 p. mnd. (1.00 5 ct. inc.k.) J V 05 p. kwrt. (3.00 10 ct. inc.k.) j 3.10 p. kwrt. p. post 3.35 bij girobetaling (bij incasso p. postkwit. 30 ct. extra) Advertentieprijs: 11 cent per mm. Contractadvertenties: speciaal tarief Opgericht 1878 Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160 - 2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdensstraat 8 Tel. 04167 - 2002 Telegram-adres: „ECHO NIMMER HEEFT DE VERSLAGENE ZO DICHT BIJ DE OVER WINNING GESTAAN, NOCH DE OVERWINNAAR AAN DE RAND VAN DE NEDERLAAG. TAXICHAUFFEURS VORMDEN MILITAIRE COLONNE. RUSSISCHE INVAL IN PRUISEN BEVORDERDE FRANSE OVER WINNING IN HET WESTEN. De regering is gevlucht en met de regering hebben tal van burgers het hazenpad gekozen. Duitse vliegtuigen verschijnen regelmatig boven de stad en werpen bommen af. Wilde ge ruchten doen de ronde. Men heeft de zo gevreesde Uhlanen al in de buiten wijken van de Franse hoofdstad ge signaleerd Maar al is dan Parijs regeringloos I en al zoeken vele burgers een veilig I heenkomen, dat betekent nog niet, dat f de hoofdstad zonder een schot te los sen zal worden overgegeven. Parijs zal worden verdedigd. En tot hoofd van de verdediging is benoemd gene raal Joseph Simon Callièni. Comman dant van een schijnbaar lege stad. De I Grands Boulevards zijn verlaten. Ve- I le handelaren hebben luiken voor hun winkelruiten gespijkerd. De grote ho- I tels herbergen geen toeristen meer, ze I huisvestengewonde soldaten. I Maar de garnizoenscommandant laat zich niet van zijn stuk brengen. Hij laat loopgraven en prikkeldraad versperringen aanleggen, hij laat I bruggen ondermijnen en barricaden opwerpen. Alles wordt in staat van verdediging gebracht. Vele uren gaan I verloren met onderhandelingen met burgerlijke autoriteiten voor het ver- I krijgen van toestemming tot het ne- I men van de meest voor de hand lig gende militaire maatregelen. Afbraak van gebouwen en obstakels om een schootsveld te maken kan pas ge schieden na schriftelijke toestemming van de "maire". Galliéni hakt de ambtelijke war- knoop door. Hij verklaart Parijs tot frontgebied en plaatst zo het gehele gemeentebestuur onder zijn bevel, j Meer begrip voor de situatie on dervindt de generaal van de gewone burgerij. Hij verzoekt om schoppen en houwelen, tienduizend stuks, hij krijgt ze. Hij vraagt om een even groot aantal messen, ze komen er De voedselvoorziening - men ver wacht een langdurige belegering, zo- 1 als in 1870 - wordt geregeld en am- «ïunitievoorraden worden aangelegd. Het garnizoen, dat aanvankelijk slechts bestaat uit een marine-briga- i de, wordt versterkt. Een van de staf- officieren van het Parijse leger is een majoor, wiens naam reeds wijd en J zijd bekend is, Alfred Dreyfus... j De avond van de tweede september gaat Galliéni naar zijn hoofdkwartier - een meisjesschool in de zeker heid, dat de aanval nu spoedig zal komen. Wachtposten worden uitge- j zet, iedereen is paraat..., maar, er I Sleurt niets. De volgende dag be merkt de generaal uit binnengekomen berichten, dat de Duitsers niet ver der naar Parijs oprukken, maar naar het Zuid-oosten afzwaaien, vliegtuig verkenningen geven hierover volledi- Sje zekerheid. Onmiddellijk overziet de commandant de situatie. Hij voert een telefoongesprek met zijn opper bevelhebber, Joffre, en geeft het 'be vel tot de aanval DUITSE OVERMOED De Duitse opmars was volgens plan verlopen. De Belgische tegenstand had wel roet in het eten gegooid, maar Tini v. d. Lee werd zaterdag in J j° ,e van Boxtel nr. 13. In deze had v. d. Lee met pech te mpen, waardoor hij de kopgroep ®oest missen. Hij werd nr. 2 in de rsh van het peleton. v I' t ronde van Schijndel werd rlo ik nr' 6- Hier was hij wel bij mo« ,®ro.eP' waarin o.a. ook Dol- nr uh Rotterdam. Van de twee Wie-premies die er waren, w®,V' d. Lee de tweede en Dol- Tp. ?e eerste. Na Dolman was v. d. finiok meeste keren als eerste de Iui'sh gepasseerd. St nr gaat v. d. Lee naar Michiels-Gestel. de Slag aan de grenzen" was een grandioze Duitse overwinning ge worden. De verloren tijd was inge haald en het plan-Von Schlieffen vol trok zich weer geheel volgens de ver wachtingen. Parijs zou op de vastge stelde datum worden genomen. Ook de Fransen bleven vasthouden aan hun "Pian-17", volgens welke zij in het Oosten bleven aanvallen. Door deze ontwikkeling werden de Duit sers overmoedig. Zij beslisten te elf der ure niet rechtstreeks naar de Franse hoofdstad op te rukken, maar een tangbeweging naar 't Zuid-Oos ten te maken om samen met de troe pen op de linkervleugel het gehele Franse leger in te sluiten en te ver nietigen. De Duitse legerleiding was er vast van overtuigd, dat deze ma nier van doen een maximum aan suc ces zou opleveren. Deze overtuiging was zo sterk, dat ook zonder bezwaar troepen van het Westfront werden weggehaald om naar Oost-Pruisen te worden gestuurd, waar - o schrik de Russen reeds tot de aanval wa ren overgegaan, eerder dan voor mo gelijk was gehouden. Hierdoor werd de Duitse rechtervleugel verzwakt, maar och, het Parijse garnizoen had, zo meenden de Duitsers, niet veel te betekenen. Galliéni dacht daar anders over. Hij wist Joffre ervan te door dringen, dat de juiste wijze om de Duitsers tot staan te brengen bestond uit een heftige aanval op de "omge bogen" rechterflank. De rest van de geaillieerden behoefden slechts op haar plaats te blijven. Galliéni's aanval werd inmiddels op originele en snelle wijze uitge voerd. De generaal had alle Parijse taxi's gevorderd. De chauffeurs, ge- hoorgevend aan de oproep, hadden hun passagiers domweg op straat ge zet en waren naar de aangewezen ver zamelplaats gereden. Galliéni inspec teerde daar zijn merkwaardige trans portcolonne. „Eh bien, voila au moins qui n'est pas banal" "dit is tenminste ein delijk eens iets bijzonders" - zei hij en hij liet de soldaten van het IVe le gerkorps, zojuist per trein in de hoofdstad aangekomen, instappen... 6000 Man werden door 500 taxi's naar de frontlinie vervoerd. Tegelij kertijd had Joffre de commandant van het Engelse expeditieleger bewo gen om verder terugtrekken te sta ken en aan de aanval deel te nemen. FRANS ÉLAN Generaal Joffre staat gebogen over de landkaart. "Hier", zegt hij tegen zijn stafofficieren, "hier zal de slag worden geleverd..." zijn vinger volgt op de kaart de loop van een klein ri viertje ten Noord-Oosten van Parijs, de Marne... Daarna ondertekent de generaal de beroemd geworden legerorder "Nu bij deze gezamenlijke slag de veiligheid van het land is gemoeid, moet iedereen er aan worden herin nerd, dat het niet langer tijd is om achterom te zien. Er moet alles op alles worden gezet om de vijand bij de aanval terug te slaan, 'n Eenheid die geen kans biedt om door te sto ten moet koste wat kost stand hou den en liever ter plaatse sneuvelen, dan te worden teruggedrongen. On der de huidige omstandigheden wordt geen enkele fout getolereerd." En zo begint in de namiddag van de 5e september 1914 de voor Frankrijk zo beslissende slag. Een slag, die eigenlijk over het gehele front, van Parijs tot aan de Vogezen, woedt. De Franse soldaten verrichten wonderen van heldenmoed. Na tien dagen te rugtrekken, slapend op de grond, meer dood dan levend van vermoeid heid, grijpen ze opnieuw hun geweren en gaan tot de aanval over. "Het Franse élan vlamt op het punt van uit te dooven ineens krach tig op", schrijft de Duitse stafchef Von Molkte bedroefd aan zijn vrouw. Het Franse élan wint het van de Duitse overmoed. De Duitsers moe ten terugtrekken. De Slag aan de Marne wordt een Frans-Britse over winning. Joffre gelast een verdere achter volging van de vijand. Maar zowel de Duitse- ook de Franse- en Britse troepen hebben te veel van ziohzelf gevergd. Bij de rivier de Aisne komt het front tot ^stilstand. Van de mili taire plannen is niet veel meer over, ze zijn mislukt. Bij de nadering van de winter van 1914 graven de troepen zich in. Twee linies loopgraven wor den tegenover elkaar aangelegd vier jaren lang In 1914 verloor Duitsland aan de Marne de oorlog, het zou 1918 wor den voordat de Duitsers dat wilden erkennen... In de tussenliggende ja ren van ellende en ontbering zouden miljoenen jongemannen uit de gehele wereld in de loopgraven sneuvelen... RKC opende zondag j.l. haar ne- derlaag-tournooi om de Zilveren Schoen, een zeer waardevolle prijs, waarom in de loop der jaren pro minente clubs hebben gestreden. Als eerste tegenstander trad aan de ploeg Veerse Boys en het is een sportieve strijd geworden be gunstigd door fraai zomerweer en bezocht door veel belangstellenden die weer hunkerden naar een voet balwedstrijd. Voor de rust was RKC iets in de meerderheid, integenstelling tot de tweede helft, waarin de Boys aan vallend met buitengewoon snelle en goede combinaties de toon aan gaven, doch bij het afwerken min der goed voor de dag kwamen. Daardoor ontging hun het gelijke spel en misschien zelfs de winst. Van de aftrap ontwikkelde zich een gelijkopgaand spel met prima aanvallen aan beide kanten. De Boys speelden snel met goede te rugspeelballen, doch tamelijk veel in de breedte. RKC speelde meer direct, doch iets krampachtiger, en soms zelfs wat slordig in de balbe handeling. Het waren dan ook de Boys, die in de. 14e minuut een pri ma opgebouwde aanval besloten met een goed doelpunt. 01. RKC speelde wat laks en men wilde het te mooi doen. Toch kwam de gelijkmaker binnen 2 minuten. Bakkers gaf een goede voorzet, waaruit de doelman nog wel de bal kon wegslaan doch precies op het hoofd van Bart de Peffer, die De feestelijkheden, welke het or ganiserend comité rond de viering van het 10-jarig bestaan der handbalver eniging Desk op touw heeft gezet, worden zaterdagmiddag 22 augustus om twaalf uur geopend met 'n zeven- handbaltoumooi voor meisjes- en jongensaspiranten op de terreinen van het Natuurpark "De Efteling" aan de Europaweg. Hieraan zal worden deelgenomen door de RKHV Arnhemia, RK Box- telse HV, EBHV te Breda, Gilze, DVS te Tilburg, Juliana te Tilburg, HV Riel, Uno Animo Loonopzand en Desk. De prijsuitreiking is circa 17 uur op het sportveld. Zondag 23 augustus 'staat in het teken van een internationaal zeven- handbaltournooï zowel voor dames als heren-senioren en junioren met in totaal 32 ploegen. Aan dit tournooi nemen naast de feestvierende vereni ging deel de handbalverenigingen SV Germania 07 uit Wuppeital-E, TV Jahn uit Göppingen e.V., Duitsland, Boemerang te Tilburg, Bontel, Riel, Dongen, Juliana, Uno Anim o, VETO Rotterdam, Gilze, Gerardus Majella te Dongen. De wedstrijden beginnen om 12 uur. Het tournooi zal worden besloten met een balavond in het clublokaal, café De Steenbakker, tij dens welke de prijzen worden uitge reikt. Voor zaterdag 29 augustus staat een fietsralley voor de jeugd op het feestprogramma, waaraan ook door niet-leden van Desk kan worden deel genomen. 's Middags om half drie wordt hiermee, gestart en om vijf uur vindt de prijsuitreiking in de "Kin kenpolder" plaats. Het sluitstuk van de viering van het tien-jarig bestaan speelt zich af op zaterdag 5 september, 's Morgens om 9 uur wordt begonnen met een H. Mis in de St. Jozefkerk, waarna men naar het clublokaal gaat om gezamen lijk het ontbijt te gebruiken, 's Mid dags van 3 tot 5 uur wordt in „De Steenbakker" vervolgens receptie ge houden en tenslotte worden de festi viteiten in deze gelegenheid 's avonds besloten met een bal voor alle leden, donateurs en begunstigers. Het dans- orkest "De Wavo's" zal voor de juiste stemming zorgen. zuiver inkopte; 11. In de 19e mi nuut besloot Veerse Boys een aan val met een schot rakelings langs de doelpaal. Na de doeltrap kwam het leder bij Frans Passier, die al leen op het doel afging en geen fout maakte. 21. RKC werd nu sterker. Na een sluitende combinatie tussen Kuijs en H. Passier, trok laatstgenoemde de bal uitgekiend voor het doel doch er was geen RKC-er bij om er gebruik van te maken. De Boys presenteerden een goed samenspel, doch Eekels, die in prima vorm verkeerde, bracht opluchting. On middellijk bouwde RKC een tegen aanval op en Duquesnoy kopte de bal met een zweefsprong keihard over de lat. In de 28e minuut maak te een der backs van de Veerse B. hands binnen de beruchte lijnen. De arbiter wees een strafschop toe, waaruit H. Passier beheerst de stand op 31 bracht. De Boys kwa men toen sterk opzetten en kregen diverse goede kansen, doch de juis te afwerking wisten ze niet te vin den. In de tweede helft ontstond het zoveelste misverstand in de RKC- verdediging. Bakkers plaatste de bal in het door Eekels verlaten doel 32. Er was 12 minuten gespeeld. Twee minuten later werd getreu zeld in de RKC-verdediging zonder pardon afgestraft en de gasten stonden weer gelijk. 33. Diverse aanvallen wisselden zich af, doch die van de Veerse Boys waren wel het gevaarlijkst en de schoten gingen juist naast of over 't RKC-doel of Eekels wist er wel raad mee. De RKC-verdediging was het laat ste deel van de strijd bepaald non chalant, uitgezonderd doelman Ee kels, die tot het einde toe zijn doel met bravour verdedigde. Toen ieder een genoegen nam met een gelijk spel, zag Ad Duquesnoy z'n voortdu rend zwoegen beloond. Uit 'n fraaie voorzet van F. Passier kopte hij, zwaar onder druk, onberispelijk in het doel, zodat RKC toch nog de ze prettige wedstrijd met 43 wist te winnen. De laatste minuut kre gen de gasten nog een open kans, doch uitlopen van Eekels droeg er toe bij, dat de bal over de lat ver dween. RKC speelde met dezelfde opstel ling als in Schijndel tegen Bladel- la. van het nederlaag tournooi dat a.s. Al met al een geslaagde opening zondag voortgezet wordt met een ontmoeting met Best-Vooruit. Bij mooi weer zal het ongetwij feld zeer druk worden. RKC 2 speelde een thuiswedstrijd tegen het jeugdelftal van BW, dat in d hoofdklasse betaald voetbal speelt. De Bossenaren wonnen verdiend met 4-2 na een spannende en spor tieve wedstrijd, vooral de nieuwe speler van Laak en doelman Spie- rings hebben een goede indruk ach ter gelaten. De weergoden waren de Waalwijk- se Zwemvereniging zaterdag bijzon der goed gezind. Vrouwe Fortuna minder. De organiserende vereniging, die in "Het Hoefsven" het traditio neel geworden waterpolotournooi liet verspelen, had zich door overwinnin gen op Zeester, Uden (3 - 1en B.R.B., Den Bosch (5 - 0) gekwali ficeerd voor de finale. Ook Ueptunus uit Schijndel had zich naar die finale gewerkt. Dit ech ter moeizamer dan de Waalwijkse gastheren. De Neptunianen hadden tegen het Bossche B.R.B., na een 1-1 stand, strafschoppen nodig en wisten Zeester nauwelijks op afstand te hou den (2 - 1). Iedereen verwachtte van de Waal- Zondag speelde Vlijmense Boys een oefenwedstrijd tegen E.S.V. uit Eindhoven. Het publiek was weinig talrijk. De wedstrijd echter aan trekkelijk. Na op en neer golvend spel had den de Boys na vijf minuten reeds suncces. Van Esdonk benutte een van rechts komende voorzet en gaf de Boys de leiding 10. De Eindhovense gasten pakten de zaken hierna stevig aan en hoewel de Boys aanvankelijk de druk wis ten te weerstaan moesten zij na 15 minuten toch zwichten voor een onhoudbaar schot van de midvoor. Toen verzwakte de Eindhovense druk en de Boys kregen weer vat op het spel. Na 25 minuten was het dan ook het Vlijmense elftal dat de leiding nam door een doelpunt van v. Overdijk uit een ver schot. Opnieuw oefende daarna E.S.V. een geweldige druk uit op het doel van de Boys. Dit keer hield de ver- dedigding stand en met cijfers 2-1 gingen de spelers van de thee ge nieten. Daaruit had ESV kennelijk de meeste energie geput, want na 10 minuten spelen in de tweede helft was het elweer gelijk: 2-2. De Eind hovense midvoor scoorde ook dit doelpunt. Hij kwam zelfs tot een hattrick toen de scheidsrechter even later over het hoofd zag, dat deze speler de bal met de handen langs de Vlijmense doelman werkte 2-3. Dit onrechtmatige doelpunt prikkelde de gastheren. Van Es- donk bracht de stand weer op ge lijke voet en Verschuren bezorgde met zijn doelpunt dat de zege 4-3 terecht kwam bij het elftal, dat hierop het meeste aanspraak kon doen gelden. De jeugdige Joosten en doelman Oremans toonden bij de Boys hun plaats waard te zijn. In Waspik wachtte zaterdagmiddag om half zes een prima sportveld op de ontmoe- toing Waspik-S.S.C. Hoewel na de aftrap Waspik duidelijk het meest in de aanval was, kwam het suc ces aan de andere kant: een onverwachte schuiver van M. v. d. Schans verrastte de jeugdige Waspikse doelman Theo Gijsman, volkomen. Dit succes spoorde de SSC-mannen aan: even later reeds schoot M. v. d. Schans een vrije schop tegen de paal; v. d. Broek kop te de terugspringende bal fraai in het doel. Dezelfde speler schoot met een linkse om haal SSC naar een 0-3 voorsprong. Waspik bleef goed combineren, maar speelde te kort, zodat de SSC-verdediging steeds in kon grijpen. Uit een verre uittrap van Spierings bracht het weer succes aan de SSC-zijde: K. van Zeist pikte de 'bal op, sprintte er mee op het doel af en scoorde 0 - 5. Het harde werken van Waspik werd ten slotte beloond met een tegendoelpunt van Jan Broeders uit een vrije trap, maar het voetballeed was nog niet geleden. Nog voor rust bracht K. van Zeist de stand op 6-1. Na rust bracht SSC niet minder dan vijf wijzigingen in het etftal. Door deze ver zwakking - onbegrijpelijke tactiek overi gens - kon Cor Smits voor Waspik de achterstand reduceren tot 2-6 door een strafschop te benutten.. Een stevige druk op het SSC-doel le verde Waspik een derde doelpunt op uit een kopstoot van Paul Smits na een voorzet van Fr. Broeders. De voorhoede van de gasten was alle stootkracht kwijt. Ros kreeg nog enkele goede kansen, maar wist er geen van te benutten. De wedstrijd mistte ieders aan trekkelijkheid vanaf dit moment. Eén minuut voor tijd scoorde Cor Smits nog met een hooghal (4-6), maar 't doel punt had nog slechts statistische waarde. Jammer, dat de tactiek het elftal te wij zigen de aantrekkelijkheid en de wdarde van deze oefenwedstrijd voor SSC zo aantastte! Het talrijke Waspikse publiek kwam vooral voor de nieuwe aanwinsten Frans en Jos Broeders en wachtmeester Heelsman. Het Waspikse elftal bleek nog onvol doende getraind en op elkaar ingespeeld. Aan de jegdspeler Theo Gijsman, die het doel verdedigde, heeft de nederlaag niet gelegen. wijkse polospelers dan ook, dat zij dit keer het eigen tournooi zouden gaan winnen. De kansen daartoe waren in de finale echt niet denkbeeldig. Niet temin verloor Waalwijk door slordig spel en een mindere tactiek dan de mannen uit Schijndel met 3-2. De beide Waalwijkse doelpunten werden gescoord door Peter van Bracht en Lou de Leyer. Bij de dames was de spanning bij zonder groot. B.R.B. en Neptunus be streden daar elkaar de eer om de eer ste plaats. Beide zeventallen eindig den met een gelijk aantal punten, zo dat strafworpen de beslissing moesten brengen. 'Dat moest zelfs twee keer gebeu ren de eerste keer slaagden beide teams er slechts in één strafworp te benutten. Opnieuw gelijk dus. Toen faalden de Bossche meisejs. Zij be nutten geen enkele van de worpen. Toen de Neptunus-dames bij de tweede worp al scoorden, was daar mee het pleit beslecht. De uitslagen en de standen waren Voorronde Zeester - Neptunus II Neptunus - Nautalis B.R.B. - W.Z.V. II éWZV I vrijgesteld). 5-2 5-0 10-0 Finale-poule W.Z.V. - Zeester 3-1 Neptunus - B.R.B. 1-1 (Neptuns wint na strafworpen). W.Z.V.-B.R.B. Neptuns - Zeester B.R.B. - Zeester Neptunus - W.Z.V. Eindstand 1. Neptunus, Schijndel 2. W.Z.V., Waalwijk 3. B.R.B., Den Bosch 4. Zeester, Uden Verliezersronde Neptunus II - Nautilus WZV II - Neptunus II WZV II - Nautilus Eindstand 1. Nautilus 2. Neptunus II 3. WZV II 'Dames B.RéB. - Nautilus W.Z.V. - Neptunus Neptunus - B.R.B. WZV - Nautilus W.Z.V.-B.R.B. Neptunus - Nautilus 5-0 2-1 7-2 3-2 6 pt. 4 pt. 2 pt. 0 pt. 0-4 2-7 1-5 4 pt. 2 pt. 0 pt. 3-0 0-4 2-1 2-1 1-3 1-1 (Nautilus wint na strafworpen) Eindsntad 1. Neptunus 4 pt. 2. B.R.B. 4 pt. (Neptunus wint na 6trafworpen) 3. W.Z.V. 2 pt. 4. Nautilus 2 pt. BUDDEMEYER chemisch reinigen grotestraa^ 95 waalwijk In het gloednieuwe zwembad van Dieren hebben de Nederlandse zwemsters en zwemmers Italië een nederlaag toegebracht met 128 te gen 113 punten. De Nederlandse dames hadden het leeuwenaandeel in deze zege: 71 om 35 punten. De heren verloren echter hun onder deel met 57 tegen 78 punten. Zo kort na de enerverende Neder landse kampioenschappen (Tokio of niet? was het vorige week in Den Haag) waren de meeste deelnemers iets teruggezakt. De meeste trainers hebben hun pupillen een weekje vakantie gegeven. Niemand treurde dan ook over de matige tijden die er in het overigens ondiepe bad ge maakt werden. Alleen de dames reikten één keer naar een Europese tijd. Dat was op de 4 x 100 meter wisselslag estafette. Ineke Tegelaar zwom haar beste seizoentijd op de 400 meter vrije slag: 4.55,9. Dat kwam omdat de Ita liaanse Daniela Beneck zo goed par tij gaf. De heren zorgden voor twee nationale records: op 4 x 200 en de 4 x 100 meter vrije slag estafette. Het eerste nummer ondanks verlies, het tweede nummer dank zij een krappe en uiterst spannende over winning. Vermeldenswaard is ver der wellicht nog, dat de Waalwijkse wijdstrijdlijnen door het gemeente bestuur ter beschikking gesteld in het Dierense bad lagen tijdens deze interland.

Echo van het Zuiden | 1964 | | pagina 1