Onverkwikkelijk duel in persoonlijk Waspiks gemeenteraad WASPIK I t. De Echo van hei Zuiden Turkse medewerkers van Hollandia krijgen nieuw pension sSpOXt er 1111 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN WOENSDAG 23 DECEMBER 1964 11 eer :vb H. Rijken Bureau Jan Tuerlings Het laatste nieuws DE ECHO van het Zuiden 1MER zal de dok. ■zorgd dooi orselstraat i ierdagavoni uur v.m. Hoofdstr. 172550 vai .m. zondag. lag 27 dec. lelody Stan 26 en zon. e Blue Birds lOOD LUCI ter Wieringi ledenvergadi e Kloosterwsg zocht, apunten kwan afin e.d. met; Voor eventtek één auto kt de kascomtii rwanenberg, A De heer Zr* iet het oi :ompetitie voo: slubavond is heren J. It ïers, M. K® liverse artisten avond te srstfeest in -gelegentó welkoms twoos! Kerstliturgii. mevrouw k declameeiè: niet begri roerend gebei koortje 1 iederen ten ge lagdalenafonti actie voor De avond i: UCHTREIIS 'EN ;eft gisteret r van 'sw voor troe len van eld, goedge- )0 man mot- De plannei rwd als aan het 1* VERSELE [AP gisteravond aan de we- oi gehouden ir de volte- enstvrijheid iat op tet 'oor een rschap. ende burge- e gemeente - 1940 werd is ontdekt de Amster mselaar ei eentebestuin ketting >en de oude enen bleek, aten maken twee burge- staat het terugge- doen. sr Gina Lol- /an de pers en prijs ge- als foto- oducten van n Italiaanse De herbenoeming van de woonruimte-ad viescommissie heeft in de vergadering van de raad der gemeente Waspik weer een ma ximum aan ongezonde sensatie gebracht. Men kreeg sterk de indruk dat de heren A. van den Broek en A. IJpelaar hier een per soonlijk duel uitvochten dat gevoeglijk ach terwege had kunnen blijven, enerzijds om dat de verwijten die men elkaar naar het hoofd slingerde zelden of nooit de kern van de zaak raakten en vervolgens omdat de commissie na al dit kleingeestig gedoe zon dermeer en met algemene stemmen in zijn geheel werd herbenoemd. Over de achter gronden van deze hele affaire kunnen we moeilijk volledig zijn maar wat was nu de aanleiding van deze -doprspolitiek? In de vorige vergadering kwam de benoeming ,c.q. herbenoeming van de woonruimte-ad viescommissie aan de orde. Behalve -de pe riodiek aftredende leden bevatte de. voor dracht geen andere namen. Daarom wenste de heer IJpelaar dit agendapunt aan te houden om de keuzelijst uit te -breiden. De reden hiervan schijnen in de besloten bij eenkomst van ruim een uur welke aan het weinig verheffende de-bat vooraf ging nader te zijn toegelicht. Op de aanvullende voor dracht van de heer IJpelaar kwam behalve de namen van de heren A. Kools en J. Kamp ook de naam van de heer IJpelaar zelf voor. Dit was voor de heer v. d. Broek rede om zijn „medespeler" eens flink te ringeloren. Hij vond het onbegrijpelijk dat men na 2 maanden de tij dte hebben gehad de voordracht nu pas wilde gaan aanvullen. Ik kan .niet aan de indruk ontkomen, aldus de -heer v. d. Broek, dat het wéér om mij te doen is, Leden ais IJpelaar die niet wegens mijn capaciteiten of mijn ervaring maar uit sluitend om principiële redenen niet op mij kunnen stemmen om-dat, ik van een andere confessie ben moeten maar gaan. Zulke raadsleden vertroebelen de sfeer en zijn niet oecumenisch. Tevens zinspelend, op de wethoudersverkiezingen van twee jaar gele den wist de heer v. d. Broek duidelijk te maken dat de heer IJpelaar in het geheel niet voor zijn taak geschikt was. In twee jaar tijd heeft IJpelaar, zo zei spreker o.m. zich ontpopt als iemand die het doet op een wijze zoals het niet moet. En dat andere raadsleden op de conservatieve treurmuziek van -deze als reserve in de raad gekozene nog mee dansen ook! U zei zelf meermalen nog maar een broekje te zijn. Dat wil ik dan geheel voor uw rekening laten maar verwissel zo spoedig mogelijk dat broekje voor een pantalon van ruime confessionele stof. Vorm zelf uw besluiten en meningen, wees blij met uw -bescheiden plaats en werp je niet op als de spil waar alles om draait. Vanzelfsprekend kon de heer IJpelaar de ze persoonlijke beledigingen niet naast zich neer leggen. Ook hij kreeg dan ook van de voorzitter ruimschoots de tijd voor een har tig wederwoord. Ik heb, aldus de heer IJpp- laar waardering voor het werk van de com missie, ook nog na de afbrekende speech tegenover mij als enkeling, waarin overigens meer de wethoudersverkiezingen dan de be noeming vain de woonruimtecommissie door klonk. Hierop greep de heer IJpelaar -naar de brief welke de aftredende commissie schreef aan de raad, n.a.v. -het aanhouden weef de commissie de -heer IJpelaar te spre ken met twee gezichten omdat hij enerzijds waardering toonde en anderzijds dit zelfde -college ter zijde zou willen schuiven. Het zou, aldus het schrijven, de commissie niet hebben verwonderd als de voordracht uit maar de -heer IJpelaar motiveerde zijn voor stel -niet. De adviezen welke de commissie uitbracht waren -nagenoeg eenstemmig dus, zo stellen de schrijvers, de commissie vol doet in zijn geheel wel of niet. Daarom: wordt de samenstelling gewijzigd dan zal geen van ons zitting nemen. Tot s-lot vragen „de schrijvers zich af: is -het misschien omdat wij destijds niet goedgunstig beschikten op een verzoek van de heer IJpelaar om een woningtoewijzing? Dit laatste argument trok de heer IJpelaar zich het; meest aan. Na een uitvoerige schets van hetgeen 'hij had be leefd bij 'het zoeken maar een woning stelde spreker: Mag ik niet eerlijk proberen in het belang van -mij en mijn gezin, een geschikte won-ing te bemachtigen? Is de raad verant woording schuldig aan een dergelijke com missie en, mag ik van mening zijn dat een keuze uit 5 namen voor evenzovele plaatsen kinderspel is? Mij hier zo louter op -het per soonlijke vlak aan te vallen ge-heel buiten het voorstel om daar kan ,ik weiniig respect voor hebben. Indachtig de eed welke ik heb afgelegd heb ik steeds naar plicht en ge weten gehandeld. En .mag ik ook om advies gaan? Uw verwijt dat ik roomser wil zijn dan de paus getuigd evenmin van oecume nische gedachte. Het spijt me verschrikke lijk dat -deze kwestie hier openbaar bespro ken moest worden. Heus, geloof me v. d. Broek, ik zelf wilde niet op de voordracht maar het kon moeilijk anders. Ik hoop in ieder geval dat ik U niet beledigd heb. Hierop kon de aftredende commissie zon der meer wórden herbenoemd. Het recht zelf de voorzitter aan te -wijzen liet de raad met <{e heer IJpelaar als eerst uitdrukkelijk aan de commissie zélf over al zei de heer IJpelaar persoonlijk niet gelukkig te zullen zijn met een v. d. Broek als voorzitter. In dé vergadering van de raad der ge meente Waspik kreeg de Noordelijkste ver bindingsweg tussen de De Roon-laan en de Veerstraat de naam Korte Geerd. Het ge bied waarin deze straat isgelegen draagt de naam Korte Geerd. Het gebied waar in deze straat is gelegen -draagt vanouds de naam „De Dellen". Een van deze Dellen werd Korte Geerd genoemd. Omdat een drietal woningen in de 'Carmelietenstraat aan huurders zijn verkocht deed de raad afstand van het recht op hypotheek. Ver- aan A. A. de Wit als aspirant woningbou wer in de vorm van Toekenning Zekerheid als -bedoeld in het besluit Bevordering ei gen woning bezit. Door een statutenwijzi ging van de verzekering Frauderisico -on derlinge van Gemeenten besloot de raad op een desbetreffend voorstel het bedrag waar voor de gemeente in de waarbodgingsrege- ling deëlneemt te verhogen van f 11 [000 vastgesteld in 1943, tot f 25.000.-. Vervol gens werd -het -pand Veerstraat 53 aange kocht om na afbraak hiervan over dit per ceel aansluiting te vinden met de weg over het industrieterrein, ook in verband met reconstructie van de Veerstraat. Ook het voorstel tot goedkeuring en vaststelling der exploitatievergoeding van de bijzondere la gere scholen, gebasseerd op een 'bedrag per leerling van resp. f 50.-, f 90.- en f 75.85 voor de lagere, de voortgezet lagere en de Chr. sdhool, kreeg het fiat van de raad. Met de bank voor Ned. Gemeenten ging de raad een rekening-courant overeenkomst aan van f 100.000.-. Aan A. v. Gerwen en J. van Beek werden bouwpercelen ver kocht resp. aan burgemeester Couwenberg en e Burgemeester Gescher-straat. Een ex tra bijdrage uit 's Rijkskas werd aange vraagd t.b.v. de -bejaardenwoningen aan de Pijperstraat en de Beethovenstraat. De be groting 1965 werd in -handen gegeven van een commissie bestaande uit A. IJpeaar, G. op de Weegh, L. Verduwn en L. Timmers. Omdat in de praktijk is gebleken dat het wenselijk is voorwaarden -te scheppen bij aanvragen van verkoop van bouwterrein werd een ontwerp goedgekeurd dat bona fide kopers als aleszins redelijk, zal doen voorkomen. In verband met de inwerking treding van de Algemene Bijstandswet werd aan dokter R. F. Wijffels op de meest eer volle wijze en onder dankzegging voor de veie en langdurige diensten aan de gemeen te verleend ontslag verleend als geneesheer belast met de armenpraktijk. Met een dank woord voor de verleende werkzaamheid en een beste wens voor de kerstviering en de jaarwisseling bes-loot burgemeester Welling de vergadering. S3 Oostduitse grenswachten nemen proeven met, een nieuw, electrisch alarmsysteem voor het ontdekken van vluchtelingen die naar het wes ten willen uitwijken. Volgnes de West-duitse politie zijn langs de grenslijn draden gespannen die bij aanraking een bel in werking stel len i de controletorens van de Oost duitsers. WERKGROEP K.V.P. Gespreksleider van de werkgroep der KVP afdeling Waspik leidde in het ge meenschapshuis in de Kerkstraat een ge animeerd gesprek over het onderwerp Mid dens tandspolitiek. Een -bevredigend aantal aanwezigen kwam tot een levendige discus sie over de materie. KOPEREN FLYING STARS Het enige Waspikse dans- en amusements orkest The Flying Stars vierde in de zaal van hotel van Lieshout haar 12 V2 bestaan. Dansliefhebbers deelden dn deze feestvreug de. In de stemmig versierde zaal klonk om beurten muziek van The Swinging Strings en van de jubilarissen. ATAK BLIJFT AAN KOP De nederlaag welke Atak vorige week van Odulphus kreeg heeft geen nadelige invloed kunnen uitoefenen op de kampioens- pretenties van het Waspikse team. In Til burg speelden de -mannen van Atak weer Iris-van-de-lever -hetgeen een 2-0 over winning op M-inenco betekende. Atak 3 won met 3-1 van Smash. Ook het 2e team van Atak bleef lijstaanvoerder door een 2-1 zege op Odulphus 6. TENTOONSTELLING VOGELLUST J. de Hond winnaar op alle fronten In de zaal van café Montens op het Vaar tje hield de kanarievereniging Vogellust 'n bijzonder indrukwekkende show. Niet al leen het aantal tentoongestelde vogels impo neerde maar vooral de 'kwaliteit, waarvoor vooral keurmeester Van Gestel uit Tilburg grote bewondering toonde. Voeg hierbij de goede belangstelling en men kan zich de trots van de organisatoren over het weisla gen van dit evenement voorstellen. Uitslagen: kampioen eigen kweek 1 en 3 J. de Hond; 2-10-11 Th. van Dongen; 4 A. de Graauw; 5-14-20-22-23 G. v. d. Hoof; 6-9-16 B. Kuyten; 7-8-15 Jos de Graauw; 12 B. de Graauw; 13-17-18-21 P. Gom mers; 19 Th. de Graauw. Klasse B: 1-6 J. de Hond; 2 T-h. de Graauw; 3-9-17 A. Reu vers; 4-8-14-15 P. Coesmans; 5 P. Gam mers; 7 B. 'Kuyten; 10 Bert de Graauw; 11-12 G. v. d. Hoof; 13-16 Th. v. Dongen. De puntenwaardering in de A en B-klasse varieerden van 91 -tot 87 punten. Chibprij- zen: 1 J. de Hond; 2 Th. v. Dongen; 3 A. de Graauw; 4 G. v. d. Hoof; 5 B. Kuyten; 6 Bert de Graauw; 7 P. Gommers; 8 Th. de Graauw; 9 J. de Wit; 10 A. Reuvers; 1L P. -Coesmans; 12 M. -Beunis; 13 J. Rek kers. Derby prijzen: 1 J. de Hond; 2 G. v. d. Hoof; 3 -B. Kuyten; 4 P. Gommers. Ver deling medailles: Beker-bondsmedaillè: kampioen klasse A J. de Hond; Medaille 2e kampioen Th. v. Dongen; 3e J. de Hond, 4e Jos de Graau-w, 5e G. v. d. Hoof. Me daille le kampioen klasse BI J. de Hond, 2 Th. -de Graauw, 3 A. Reuvers. Eerste derbyprijs J. de Hond. Mooiste geel in A- klasse J. de Hond. DUIVENMELKERS UIT WASPIK EN CAPELLE STREDEN OM DE EER In café De Anjer stelden de duivenmel kers van de Reisduif uit Waspik en van de vereniging 'Capelle hun doffeTS en duivin- nen enkele dagen ten toon nadat de vogels door de keurmeesters op de kwaliteiten wa ren beoordeeld. Er was veel belangstelling. Uitslag: Oude doffers 1-8 A. Kuyten, 2 A. de Wit, 3 A. Klootwijk, 4 S. Langermans, 5 H. IJpelaar, 6 'C. Fitters, 7 P. v. d. Els- hout. Oude duivinnen: 1 J. C. IJpelaar, 2 N. Smits, 3 H. Roos-en-brand, 4 A. de Wit, 5 C. Fitters. Jarige doffers: 1 J. v. Tilborgh, 2-8 F. v. Hoof, 3 N. Smits, 4. S. Selders, 5 D. Smits, 6 J. IJpelaar, 7 J. v. Tilborgh. Jarige duivinnen: 1 S. Selders, 2. N. Smits, 3 A. Klootwijk. Jonge doffers: 1-2-5 P v. d. Elshout, 3 N. Smits, 4 P. Nieuwen-huizen, 6 A. de Wit, 7 S. Selders, 8 A. Kuyten, 9 H. Damen 10 J IJpelaar, 11 F. van Hoof. Jonge duivinnen: 1 S. Langermans, 2-8 P. v. d. Elshout, 3 A. Kuyten, 4-5 C. Blok, 6 B. Pols, 7 H. Verduyn. POSTDUIVENVER. WASPIK De kampioenschappen van de postduiven vereniging Waspik, in café Het -Mid-denhuis, waren als volgt: Hok: 1 C. de Rooy, 2 W. Donks, 3 H. Treffers, 4 M. Bakx, 5 J. Tim mers. Vitesse: 1 W. Donks, 2 C. de Rooy, 3 M. Bax, 4 P. de Graauw, 5 J. Gommers. Fond -hok: 1 C. de Rooy, -2 H. Treffers, 3 P. de Graauw, 4 J. Timmers, 4 N. Schmietz K: 1 C. de Rooy, 2 H. Treffers, 3 J. Tim mers, 4 N. Sdhm-ietz, 5 P. de Graauw. Joige duiven hok: 1 P. de Graauw, 2 M. Bax, 3 J. Gommers, 4 A. Smits, 5 H. Gijs man. K: 1 P. de -Graauw, 2 A. Smits, 3 W. Donks, 4 M. Bax, 5 P. Timmers. Generaal hok: 1 C. de Rooy, 2 P. de Graauw, 3 M. Bax, 4 H. Treffers, 5 W. Donks. K: 1 C. de Rooy, 2 W. Donks, 3 P. de Graauw, 4 M. Bax 5. J. Gommers. KAMPIOENSCHAPPEN Waspiw-Raamsdonk- R'Veer, G'berg Vitesse: onaangewezen: 1 C -Broeders, 2 C de Rooy, 3 J v d Kie-boom, 4 P de Graauw, 5 Arendsche Sr. Aangewezen: 1 C Broeders 2 J v d Kieboom, 3 C Krooswijk, 4 IJpe laar, 5 Kemmeren-Zagers. Fond: 1 C Broe ders, 2 C -de Rooy, 3 H Treffers, 4 R Broe ders, 5 M Oome. Generaal onaangewezen: 1 C Broeders 2 P de Graauw, 3 C Kroos- wijk, 4 Kemmeren-Zagers, 5 C 'Hommel. Jonge duiven: 1 P de Graauw, 2 C Kroos- wijk, 3 C Broeders, 4 C Hommel, 5 Kem meren-Zagers. Generaal aangewezen: 1 C Broeders, 2 C Krooswijk, 3 Kemmeren-Za gers, 4 P de -Graauw, 5 C Hommel. Duif kampioenschappen: Vitesse: 1 C. Broeders. 2 J v d Kie-boom, 3 Kemmeren-Zagers, 4 J v (1 Kieboom, 5 C Broeders. Fond: 1 C de Rooy, 2 C Broeders, 3 H Treffers, 4 C Broeders, 5 C de Rooy, Joige duiven: 1 Jos v Seters 2 Jos v. Seters, 3 P de Graauw, 4 P de Graauw, 5 A Sperber. Generaal: 1 C Broeders, 2 Kemmeren-Zagers, P Kei zers, 4 J v d Kieboom, 5 C Broeders. HENDI BELLETABLE NAAR 's-GRAVENMOER De toneelvereniging Henri Beiletable uit Waspik-Boven zal zaterdag 2 januari a.s. optreden in 's-Gravenmoer. In het Dorps huis zal de vereniging een opvoering geven van „Gieren op het veilig nest", waarmee men enkele weken geleden zoveel succes oogstte voor eigen publiek. De regie is in handen van de heer F. van Irsel. VIJF INBREKERS ROVEN VOOR 10 MILLE Aan de escapades van vijf Am sterdamse inbrekers is door nauwe samenwerking tussen de Tilburgse en Amsterdamse recherge een ein de gekomen. In de jongste twee maanden hebben zij gezamenlijk 28 inbraken gepleegd in verschil lende delen van ons land en daar bij voor twintigduizend gulden aan geld en goederen buit gemaakt. De mannen zijn inmiddels ter be schikking gesteld van de officier van justitie n Breda. Een hunner, een 25-jarge los- werkman wekte op 15 december tij dens een nachtelijke wandeling over de Lovense Kanaaldijk in Tilburg de argwaan op van een politiepa trouille. De man werd staande ge houden en toen bleek dat hij de sierraden en veel geld in zijn zak had, werd hij opgesloten. Hij ver telde toen dat hij met vier andere Amsterdammers juist enkele inbra ken had gepleegd in vier fabrieken in Tilburg. Daar hadden ze onder meer de sieradn en het geld gevon den. De Amsterdamse politie werd ver- Am»»1* ledereen Tn de omgeving heeft het gelezen. De familie Hendriksen U weet wel, vlak bij de bushalte, heeft een baby gekregen. De geboorte-aankondiging stond het plaatselijk nieuwsblad en dan kan men er zeker van zijn, dat het algemeen bekend is. Elke advertentie in deze krant wordt gelezen. Vandaar dal steeds meer adverteerders er gebruik v maken. van deze krant men niets missen, geen letter Publikatie va.n de Nederlandsche Nieuwsbladpers zocht uit te zien naar de andere Amsterdammers. Al heel spoedig hadm en het viertal te pakken. 2 koks van 24 en 25 jaar en twee 27- jarige loswerklieden werden naar Tilburg gebracht. Ze hebben ingebroken in Assen, Hoorn, (5 x), Nijkerk (5 x), Bus- sum, Hilversum, Loosdrecht, Gel- dermalsen, Zaltbommeil, Goirlej Weesp, Baarn, Veenendaal en Til burg. De grootste slag werd gesla gen in Geldermalsen waar 'n brand kast van een stomerij werd gefor ceerd en 5500 gulden verdween. In Veenendaal bestond de oogst uit tachtig horloges, nadat een eta lageruit met een moker was inge slagen. Op dezelfde wijze werd uit een zaak in Hilversum een film projector gestolen. Tevens gaven de mannen toe al op 1 december in Tilburg te zijn geweest en te heb ben ingebroken in twee fabrieken, die veertien dagen later nog eens werd bezocht. Een deel van de buit van de Tilburgse inbraken kon worden teruggevonden. Toen in november 1963 de eerste Turken in Waalwijk met name bij Bloch en Stibbe, Holladia arriveer den, werden zij ondergebracht in een pension in de Stationsstraat. Daar echter de situatie in het ge bouw aan de Stationsstraat. Daar echter de situatie in het gebouw zo was, dat van een gebrek aan akkomadatie konw orden gespro ken, liet de directie van Hollandia het oog vallen op een groot gebouw in de Crispijnstraat in Waalwijk, dat tot voor kort als kleuterschool in gebruik was, doch sinds geruime tijd leeg stond. Na lang onverleg kreeg de directie van Hollandia de beschikking over het gebouw en kon het idee worden verwezenlijkt het gehele interieur om te bouwen tot een woongelegenheid voor de Turkse medewerkers, die aan alle eisen voldoet. Hoewel men hiervan aan de buitenkant weinig kan zien, is de verbouwing van het interieur thans reeds n een gevorderd stadi um. Er wordt door schilders, electri- ciens, metselaars etc. zeer hard ge werkt en er heerst binnen het ge bouw grote activiteit. Wanneer op zeer korte termijn het pension klaar is, kunnen ongeveer 45 Turkse me dewerkers van Hollandia gehuis vest worden. Zowel boven als beneden in het gebouw zij een behoorlijk aantal, in frisse kleuren beschilderde slaap kamers aangebracht, waarin 4 tot 6 personen kunnen slapen. Op de gangen zijn overal vaste wastafels met warm en koudw ater en een goede verlichting. De muren zijn alle licht beschilderd in de kleuren wit en grijs, terwijl de vloeren met blauw linoleum zijn belegd. Bene den zijn twee keurig en hygiënisch ingerichte douche cellen aange bracht. Een speciale beheerder zal elke dag zorg dragen voor een stevige v/arme maaltijd en het klaarmaken van de luchpakketten, waarvoor de kok de beschikking heeft over een goed ingerichte keuken. Het eten zal volgens het cafetaria systeem gedistrubueerd worden. Er is te vens een speciale kamer die als eetzaal gebruikt wordt en daarna dienst kan doen als recreatiezaal. Verder wordt een televisiekamer ingericht. Een speciale voorziening is een kleine gebeidskamer. Van bijna al le Turken is de Islam de levens overtuiging en in Nederland zijn zij vrijwel nergens in staat hun ge loof op de juiste manier te belij den en zeker niet in Waalwijk en omstreken. Hoewel Waalwijk (Besoijen) pas een gebedshuis is geopend, dat ech ter bij de opening reeds te klein bleek. Nu wordt achter in het gebouw een kleine ruimte gereserveerd, die als gebedskamer, dienst zal doen en waarvan het interieur een ver kleinde uitgave van het innerlijk van een Moskee wordt. Meubels en wandversieringen zullen er binnen kort eveneens komen, zodat „Hol landia" de bij dit bedrijf werkzaam zijnde Turken een „thuis" kunnen aanbieden, waarmede de directie van dit bedrijf doch zeker de Turk se werknemers zeer blij zullen zij. Een en ander lezen wij in „Hol- landia-Varia" van vrijdag 18 de cember 1964. K.N.V.B. AFD. NRD. BRABANT Hoofdklasse jeugd Sarto—Rood Wit (W) 1—0 RKC—Oss '20 1—2 Mulo—MOC '17 2—0 V' waardDosko 30 Eerste klas 102 BerkdijkWhite Boys 29 Viola—UVV 1—1 TVC '39—Terheijden 5—3 SAB—Riel 0—4 JekaNeerlandia 60 Duss. BoysChaam 30 BoeimeerBe Ready 01 103 BroekhovenAudacia 13 NeveloNieuwkuyk 2—1 Oirschot V.Nemelaer 53 RKDSV—Korvel 1—2 J. BrabantSpoord. Boys 40 Sportver. '32Hulsel 12 WSJ—Helvoirt 4—1 Tweede klas 206 Waspik 2—RKDVC 3 6—1 Veerse B. 4Raamsdonk 2 14 Uno Animo 3Desk 3 80 Nieuwkuyk 2Right 'Oh 2 53 Derde klas 315 Be Ready 2Berkdijk 3 10 Right 'Oh 3—Berkdijk 2 2—3 Veerse Boys 5RKC 3 13 316 Baardwijk 4Berkdijk 3 10 Be Ready 3—RWB 5 2—1 RWB 4Raamsdonk 3 35 WSC 4—Desk 4 2—10 317 Berkdijk 4—RKC 5 3—2 RKC 6Nieuwkuyk 3 3—2 Waspik 4-Hérptse Boys 04 Desk 5—WSC 5 6—0 331 Bos. Boys 2TGG 2 2—8 Cone. SVD 5—Sportv. '32 2 3—3 Hertogstad 2—RKJVV 4 5—0 Vlijm. B. 4Vlijm. B. 6 73 333 RKDVC 5—Conc. SVD 7 4—4 Wilhelmina 5RKDVC 6 21 Wilhelmina 7Haarsteeg 4 44 TGG 4—Vlijm. B. 5 1—9 LOONRONDE De algemene loonmaatregel per 1 januari van twee procent, zal moe ten gelden voor alle werknemers van 15 tot 65 jaar. Deze loonronde die gegeven zal worden in de vorm van een bijslag, zal niet meer be dragen dan 240 gulden per jaar, 20 gulden per maand of 4,61 per week. Dit staat in de brief van de Stichting van de Arbeid aan Mi nister Veldkamp (Socale Zaken) waarin het loonbeleid voor 1965 na der wordt uitgewerkt. GROTE PARTIJ STENEN Waals formaat. RIETMATTEN 2.20 x 3.60 m. geschikt voor het vorst-vrij houden van stallen, hokken, schuren etc., vanaf 5.50 p. stuk. Alle voorkomende gebruikte bouwmaterialen. SLOOP-, HOUTHANDEL le Zeine 4 Waalwijk Tel. 3674 Kaatsheuvel: Dr. v. Beurdenstr. 8 tel. 2002 Kaatsheuvel Ook voor alle andere bladen worden advertenties tegen de geldende tarieven opge nomen. Klachten over bezorging en aanmelden nieuwe abonné's aan ons bureau: Dr. v. Beurdenstraat 8 vindt u ook op de advertentiepagina's van

Echo van het Zuiden | 1964 | | pagina 11