WAALWIJK BIBLIOTHEEK BEWEES BESTAANSRECHT KAATSHEUVEL OPENING KAATSHEUVELSE WEEKMARKT WERD FEESTELIJK GEBEUREN St. AMBROSIUSGILDE up i ?.?ömbsd 6 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 5 APRIL 1965 G Leerling-Loodgieters Loodgieters Halfwas-Loodgieters BOND VAN OUDEN VAN DAGEN EN GEPENSIONEERDEN Sneeuwwitje hees vlag boven druk marktterrein Loon op Zand VERVOER VOOR BLOED TRANSFUSIE. Sprang-Capelle Capelle IN MEMORIAM A. HENDRIKS Onze directeur, de heer A. Hen driks, is geheel onverwacht van ons heengegaan. Ons medeleven met het leed dat zijn gezin zo plotseling is overvallen, is evenredig aan de bo venmatige waardering die wij steeds voor de heer Hendriks koesterden. Voor het museum is zijn overlijden een niet te vervangen verlies. Vanaf het ogenblik, in 1948, dat wij de heer Hendriks hebben ver zocht, ons behulpzaam te willen zijn, bij het bijeenbrengen van materiaal voor het inrichten van 'n oude woon- en werkkamer van een schoenmakers gezin in het verleden, heeft hij zich met hart en ziel aan deze taak gege ven. Doch hij is daarbij niet stil blij ven staan. Hij heeft er een museum van gemaakt dat geworden is tot een monument van nationale betekenis. De collecties van historische en exo tische schoenen en lederwaren, die Hendriks van heinde en verre heeft weten op te diepen, hebben de lof en de bewondering van binnen- en bui tenlandse deskundigen. Onvermoeid speurde hij overal naar museumstuk ken. Wat het Museum vandaag is, heeft Hendriks gemaakt. Hij beschikte over een ongekende deskundigheid, een onbeperkte toe- wijding en een onbegrensde activiteit. Het museum was een stuk van zijn leven geworden. Zijn laatste tocht was daarheen. De naam Hendriks zal steeds, voor iedereen, aan het museum verbonden blijven. Hij ruste in vrede. Nederlands Museum van schoenen, Ieder en leder waren, J. W. van Heesbeen, Voorzitter. Hoofdman Adr. van Huiten 65 jaar lid van St. Ambrosius te Baardwijk. Hartelijke huldiging. In verband met - het feit dat hij 65 jaar geleden lid werd van 't St. Am- brosiusgilde, is de heer Adr. (Jos) v. Huiten vrijdagavond in het gildehuis 't Vosje, hartelijk gehuldigd, waar bij ook de voorzitter van de Kring Maasland, de heer van de Mortel, aanwezig was, evenals de loco-bur gemeester van Waalwijk, wethouder van Heeswijk, de bestuursleden van Waalwijks Belang, de heren A. Meijs en A. Tielen, vele gildebroeders uit de wijde omgeving, o.a. uit Drunen en zelfs uit Cuijk (met het laatste gil de houdt St. Ambrosius de laatste ja ren een buitengewoon vriendschappe lijk contact) en verder waren er nog zeer vele belangstellenden, w.o. de naaste familieleden van de 83-jarige vitale jubilaris. Nadat de secretaris van het St. Ambrosiusgilde de heer L. v. Huiten uit Drunen, allen had welkom gehe ten en in het kort de vele verdiensten van de jubilaris had geschetst, gaf hij het woord aan de voorzitter van de Kring Maasland, de heer van de Mor tel, die in zijn huldigingswoord het feit schetste, dat het gildewezen voor de leden hiervan zeer gezond is. De jubilaris van vandaag was een spre kend voorbeeld hiervan. Hij roemde de vele verdiensten van de heer van Huiten voor det gildewezen in het al gemeen en voor St. Ambrosius Baard wijk in het bijzonder en meende dat deze verdiensten zeer hoog moeten worden aangeslagen, omdat de heer van H uiten in het verleden het gilde vele malen van een zekere ondergang had gered. Leden als de jubilaris kunnen ten voorbeeld worden gesteld aan de jon- geren, aldus de heer van de Mortel, die hem tenslotte voor zijn grote ver diensten de zilveren herinneringsme daille opspelde. Loco-burgemeester van Heeswijk onderschreef gaarne namens het ge meentebestuur de woorden van de heer van de Mortel en feliciteerde de jubilaris hartelijk met dit wel zeer zeldzame jubileum. Namens de vereniging Waalwijks Belang voerde de heer A. Meijs het woord en zinspeelde in zijn felicitatie toespraak op de goede verstandhou ding die er bestaat tussen zijn vereni ging en St. Ambrosius, waarop bij di verse gelegenheden nooit tevergeefs een beroep werd gedaan. Van groot belang achtte de heer Meijs het hand haven van het al vele eeuwen oude gildewezen, omdat dit een herinne ring is aan vervlogen tijden en van 'n culturele waarde, die vroeger vaak op de voorgrond kwam. Hij vond het namens Waalwijks Belang een eer, om een der oudste, zo niet de oudste gildebroeder van St. Ambrosius, de heer Jos van Huiten, met zijn 65-jarig jubileum te mogen gelukwensen. Na afloop van het officiële ge deelte, kregen alle gildebroeders de gelegenheid een ontroerde jubilaris persoonlijk te feliciteren, waarvan 'n dankbaar gebruik werd gemaakt. Na deze spontane, hartelijke hul diging, hield de heer van de Mortel een zeer interessante lezing over het ontstaan en de historie van de Schut tersgilden in Brabant. Aan deze lezing ontlenen wij de volgende voornaamste gegevens. In een gloedvolle rede heeft de heer v. d. Mortel zijn spontane toehoorders veel ver teld over het gilde in de uitgebreidste zin. Vooral eerst ging ihij in op het ontstaan van groeperingen in de vroegste samenle ving, welke gevolgd werd door de stichting van broederschappen en kerkelijke gilden. De verplichtingen t.o.v. de overheid ter be scherming van hun "heiligste goed" vorm de de grondslag hiervan, wat tot gevolg had, dat privilegiën werden verleend en op deze wijze de reglementering voor de gil den deed ontstaan. De "kaarten" der gilden zijn heel be langrijk; zij leveren ons een help boel tracties welke heden ten dage nog worden nageleefd. Zo vertelde spr. over 't begra ven der gildebroeders, het konjngschieten en de processies. De prachtige historische gildevaandels en koningszilver hebben een verantwoorde achtergrond, die bijzonder wetenswaardig is. Het gebruik van het vaandel in 't huidige vendelzwaaien spreekt de mensen nog beslist aan. Het schieten op de vogel, dat naar historische gegevens het gilde is gegeven, wordt zeer actief bedreven, want uit het midden der schutte-broeders komt de koning van 't gilde. Het zou te ver voeren alle details weer te geven, doch we mogen gerust vermelden dat de heer v. d. Mortel zijn gehoor dooi de eeuwen der geschiedenis heeft meege voerd en dat er zeer veel zal blijven han gen. Hij was er dan ook van overtuigd, dat het gildewezen in onze pretentieloze tijd veel waardering wordt geschonken. De aanwezi ge gildebroeders konden dit beamen. Al bij al een prachtige lezing, waarover nog lang wordt gesproken. GEVRAAGD voor directe indiensttreding; Aanmelden: VISSERS' LOODGIETERSBEDRIJF, Loeffstraat 12, Waalwijk, Tel. 2924 De uitbreiding van de bibliotheek met een houten Jarino gebouwtje Ongedacht veel kinderen en vol wassenen vinden wekelijks hun weg naar de Grotestraat 196a. Achter het gebouw van de Dienst Sociale Zaken en de afdeling Huisvesting van de gemeente staan twee hou ten gebouwtjes, die heel wat ver woede lezeressen en lezers te ver werken krijgen. Dat tweede houten gebouwtje staat er nog niet zo lang. Nadat de gemeenteraad in januari de beslui ten had genomen i.v.m. de rechts situatie van de grond, heeft het bestuur zeer hard en voortvarend gewerkt aan de uitvoering van de plannen. Dezer dagen is de firma „Jarino" uit Roden gereedgekomen met de bouw van een houten bij gebouw van 40 m2, waarmede de totale oppervlakte van de biblio theek en leeszaal gekomen is op 200 m2. Er wordt door de Waal wij kers - kinderen zowel als volwassenen - bijzonder intensief gebruik gemaakt van de leeszaal. Aan de bijna 1000 leden van de bibliotheek (waarvan de helft jeug digen) heeft de heer A. Kamp, bi bliotheek-assistent van de Provin ciale Bibliotheek Centrale, 52.537 uitleningen gedaan in het jaar 1964. Dat betekent een enorme ontwik keling: het aantal uitleningen in 1962 bedroeg nog 33.957 en in 1963 was dat gestegen tot 44.333. De groei in de uitleningen was bij de jongeren iets sterker dan bij de volwassenen. Deze stegen hier van 20.855 in 1962 via 26.047 in 1963 tot 29.878 in 1964. Bij de jongeren waren de cijfers resp. 13.102, 18.286 en 22.659. Het aantal aanwezige boeken on derging een belangrijke uitbreiding: Eind 1963 waren er ongeveer 5000 boeken in de bibliotheek. Eind 1964 was dat gestegen tot 6100, waarvan 2000 boeken voor de jeugd en 4100 voor volwassenen. Geen wonder, dat de heer A. Kamp, die de leiding heeft van de Waal wij kse bibliotheek hieraan ful- time job heeft. Als de heer Kamp nl. niet in Waalwijk is, behandelt hij op de provinciale Bibliotheek VEEL ANIMO VOOR WAALWIJKSE MUZIEKSCHOOL Het ziet er naar uit dat de Waal- wijkse Muziekschool na de Paasva kantie met een groot aantal pupil len zal kunnen beginnen. Reeds meer dan 250 leerlingen hebben zich aangemeld. Zowel voor de AMV, de „Algemene Muzikale Vor ming", als voor de instrumentale lessen bestaat grote belangstelling. Dat is ook wel verklaarbaar. Het schoolgeld voor de AMV aan de Centrale in Tilburg de aanvragen van de Waalwijkse leden. De heer Kamp is een vakkundig- adviseur bij de keuze van boeken. Het bestuur van de Bibliotheek en de Leeszaal, dat bestaat uit mr. Ph. Timmermans, voorzitter; dr. Vercauteren, secretaris; C. P. v. d. Hoven, penningmeester; mevrouw Peters en mevrouw van Gemert, leden, kan met recht zeggen, dat de leeszaal én de bibliotheek voor Waalwijk hun bestaansrecht ruim schoots hebben bewezen. Waalwijkse school is, vergeleken met andere muziekscholen, laag ge houden: voor f 12.per jaar zul len de kinderen elke week een uur les in muziek ontvangen, dat is een bedrag van dertig cent per uur! Ook de instrumentale lessen zijn niet duur: een bedrag van onge veer f 12.50 per maand moet als zeer gering beschouwd worden, vooral als men bedenkt dat de mu ziekschool een aantal uitnemende docenten zal kunnen aantrekken. Er is 'n zeer voordelige manier om instrumentaal onderwijs te ontvan gen in de vorm van clublessen, bij voorbeeld in blokfluit, guitaar, etc. In een clubje van 7 leerlingen be taalt men per leerling slechts f 25.- per jaar, dat is ongeveer zestig cent per- les. Sommige schijnen wat huiverig te zijn, zich te laten inschrijven voor lessen in cello, viool etc. om dat men meent, verplicht te zijn meteen een dergelijk kostbaar in strument te moeten aanschaffen. Daarvoor is echter geen enkele re den. Wanneer er belangstelling be staat voor een instrument dat duur is in aanschaf, als cello, viool etc., dan verdient het aanbeveling, met de directeur in overleg te treden. Er is thans een mogelijkheid, op bepaalde voorwaarden een instru ment van de school te gebruiken. Eventueel kan later, wanneer de studie goede resultaten oplevert, tot aanschaf van een eigen instrument worden overgegaan. De directeur van de school, de hr. H. C. Timm, houdt spreekuur ie dere woensdag van 2-3 uur en van 7-8 uur in het gebouw van de mu ziekschool, Grotestraat 242. Daar kan men zich aanmelden en ook in lichtingen verkrijgen. A.s. donderdag 8 april zal de jaarvergadering gehouden worden van bovengenoemde Bond in het Paviljoen des namiddags 3 uur. Een belangrijke agenda moet voor de leden een aansporing zijn om deze vergadering in grote getale te bezoeken. GEVONDEN EN VERLOREN Gevonden: Wit dames vest, grijs vest, Jon gens sjaal, zaag, wieldop, bruin lederen portemonnai, Schotse col lie, weegschaal, bromfietswand. Verloren: Een gouden munt, een herenbril met donker montuur, portefeuille met foto's, twee bankbiljetten van f 25.-, twee bankbiljetten van f 10.-, ziekenfondsmapje, bruine porte- monnaie, zakagenda, een jaar brui ne bromfietswanten, zilveren arm bandje met elf dubbeltjes. BOND VAN OUDSTRIJDERS Het bestuur van de afdeling Waalwijk nodigt haar leden uit tot het bijwonen van de begrafenis van haar mede bestuurslid en medeop richter, de heer Antonius Hendriks, welke zo plotseling is overleden. De plechtige requiem mis zal worden gehouden op dinsdag 6 april om 11.00 uur in de parochie kerk van St. Antonius te Waal wijk. Vertrek vanaf St. Antonius- straat 31 om 10.45 uur. AGENDA Woensdag 8 uur: repetitie dames koor in De Twee Kolmmen. Zondag 12 uur: repetitie mannen koor in De Twee Kolmmen. TOTO INVALIDENBOND De inzet was f 622,60. Ie prijs gewonnen door H. v. Dongen, P. Gildestraat 127, te Rij en, met f 622,67. Hij ontvangt f 93,40 2e prijs gewonnen door A. v. Overbeek, Laageinde 87, Waalwijk, met f 622,69, hij ontvangt f 62,27. De derde prijs werd gewonnen door: G. Maas, Teisterbantlaan 29, Waalwijk, met f 622,70; W. Ver steeg, Pres. Steynstraat 15, Waal wijk met f 622,70; mej. A. Bruur- mijn, Gen. Bothastraat 26, Waal wijk, met f 622,70. Zij ontvangen f 31,14 3 f 10,38. Aantal deelnemers: 834. Vrijdagmiddag heeft burgemeester L. M. J. van Erp der gemeente Loon op Zand de eerste Kaatsheuvelse weekmarkt geopend. Uitzonderlijk fraai lenteweer droeg er het zijne toe bij om van deze opening een feest te maken, waarvoor bijzonder grote be langstelling bestond. Bovendien kreeg dit historisch gebeuren extra kleur, toen tegen 3 uur, voorafgegaan door de jeugddrumband "De Tirolers van St. Bernhard", een door twee schim mels getrokken open calèche met Sneeuwwitje en haar Zeven Dwergen op het met vlaggen versierde markt terrein arriveerde, waar de Sprook jesprinses door de burgemeester har telijk werd begroet. In de straten wapperde van diverse woningen de vaderlandse driekleur, een bewijs dat ook de Kaatsheuvelse bevolking bij zonder ingenomen was met deze nieu we aanwinst. Burgemeester L. van Erp meende dat de gemeente, mede gezien haar belang voor recreatie, een markt nau welijks kan missen. Hij memoreerde de plannen van het gemeentebestuur om voor de voor- en najaarsmarkt door een weekmarkt te vervangen en dat de gemeenteraad, toen deze daar toe in zijn vergadering van 24 okto ber van het vorige jaar besloot, zich door verschillende motieven had laten leiden. Deze motieven achtte hij in ruime mate aanwezig. De raad zag duidelijk het grote voordeel van het inkopen door de bewoners in eigen plaats, en dit temeer, omdat men door deze weekmarkt vrijdagsmiddags van 3 tot 8 uur 's avonds, en dus op de koopavond, te laten houden, de koop lust binnen de gemeente zou worden bevorderd. Burgemeester van Erp be speurde in deze markt een opvoedend element en hij meende dat de wel vaart van de gem. perspectief zou k vaart van de gemeente perspectief zou krijgen wanneer de koopkracht, die hier aanwezig is, in eigen gemeente wordt besteed. Ook zou het marktwezen er op een eigen wijze aan meehelpen tot het aankweken van prijsbewustzijn en het kritisch kopen. De Kaatsheuvelse middenstand zou naar zijn overtuiging profiteren van de aanwezigheid dezer markt, die een wisselwerking tussen beiden in de hand zou werken, waardoor een be tere koopbewustheid zou kunnen ont staan. Het geld wordt al te vaak ver keerd gebruikt. De burgemeester bracht vervolgens dank aan het Bedrijfschap Detail handel en de Bond voor Straat-, Markt-, en Rivierhandel voor de on dervonden steun bij het opzetten van deze weekmarkt, aan de dienst van openbare werken en het secretarie- personeel. De heer L. Marcelis, hoofdbe stuurslid van de Bond voor Straat Markt- en Rivierhandel, sprak als zijn mening uit, dat Kaatsheuvel door het totstandkomen van deze weekmarkt, hetgeen gedaan was in nauwe samen werking met de daartoe aangewezen instanties, stadsallures had gekregen. Hij hoopte dat de Kaatsheuvelse huismoeders met 'n volle portemon nee en een lege tas naar de markt zouden komen en met een volle tas een een lege portemonnee naar huis zouden terugkeren. De heer Willems, voorzitter van de Centrale Vereniging voor Straat-, Markt- en Rivierhandel, zei te hopen dat de Kaatsheuvelse inwoners bin nen zeer korte tijd markt-minded zou den worden en hij vond dat er voor het gemeentebestuur een voorlopige taak was weggelegd om deze jonge markt de eerste tijd met de nodige zorg te koesteren. Intussen hadden de bloemenkooplui bloemen laten aan dragen, waarmee burgemeester van Erp en Sneeuwwitje werden vereerd. De heer J. Tuerlings, voorzitter van de VVV Kaatsheuvel, dankte op de eerste plaats de burgemeester voor zijn initiatief en de gemeenteraad voor zijn besluit Kaatsheuvel een weekmarkt te geven. Namens de VVV heette hij de dames- en heren marskramers welkom, wier groot aan tal inschrijvingen er op wees dat zij vertrouwen hadden in het slagen van deze markt. "Wij kunnen ons niet voorstellen dat het U een teleurstel ling zal zijn, gezien het bewijs dat het gemeentebestuur heeft geleverd om uw inschrijvingen te waarderen", al dus spreker. Hij wenste hen goede zaken toe en met hen de neringdoende winkelstand van Kaatsheuvel, die zou kunnen pro fiteren van het vreemdelingenbezoek dat de markt ongetwijfeld zou trek ken. Als bewijs van waardering voor hun komst bood hij de standhouders een kop koffie aan en wenste hen goede zaken. Over dit laatste hadden de betrok kenen op deze eerste dag zeker niet te klagen, want nadat Sneeuwwitje met het hijsen van de vlag de markt officieel had geopend en 't gezelschap genodigden vervolgens een rondgang over het intieme marktterrein maak te, hebben de marktkooplieden - 62 kramen, twee grondplaatsen en vijf standwerkers vrijwel geen ogenblik rust meer gekend, totdat zij 's avonds met inpakken gereed waren. Zij kwa men soms handen tekort om het koop lustige publiek te helpen. Deze eerste Kaatsheuvelse marktdag was voor hen in één woord een openbaring en financiëel een volledig succes GESLAAGD Voor de Stichting Vakexamens in Fotografische en Cinematografi sche Artikelen, Examen Fotohandel Bij de opening van de weekmarkt te Kaatsheuvel zag men burgemees ter van Erp, Sneeuwitje en de dwergen begeleiden. 1965, slaagde te 's-Hage mevr. W. Knuivers v. Rooij alhier. VERGADERING POSTDUIVENCLUBS. De postduivenverenigingen Kaats heuvel-West en C.C. Kaatsheuvel hielden zaterdagavond in café Kerk zicht van de heer L. Snoeren hun eer ste gezamenlijke ledenvergadering. Onder leiding van voorzitter F. v. Woensel werden de agendapunten vlot afgewerkt. Het vluchtprogram- ma had alle aandacht, aangezien o.a. voor de wedvlucht van Orleans voor oude duiven een DAF-auto te ver dienen valt. Ook voor jonge duiven staan twee bondsconcoursen op het programma, waarvan de wedstrijd vanaf St. Denis eveneens als eerste prijs een DAF-auto vermeldt. De voorzitter wenste in zijn sluitings woord allen een goed sportjaar toe. DONOR-ACTIE. De plaatselijke afdeling van het Ned. Roode Kruis mag niet ontevre den zijn over het resultaat van haar oproep om zich als donor beschik baar te stellen. Niet minder dan 437 aanmeldingen zijn hiervoor binnen gekomen. A.s. dinsdag 6 april worden deze toekomstige donors 's avonds van 7 tot 9 uur in de Gildenbond verwacht. Zij worden daarbij verzocht zoch zo veel mogelijk aan 'het op hun oproe- pingskaart vermelde tijdstip te hou den. STATIEDAG HARMONIE SOPHIA. Het was zaterdag de beurt aan de Kon. Harmonie Sophia's Vereniging haar statie dag te vieren. De jeugdharmonie was de ouderen reeds voor, doordat het concours te Arnhem de muzikanten te lang bezig heeft gehouden. Daarom werd deze jaar dag even verschoven. Zaterdagmorgen werd de dag ingezet met een H. Mis voor de geestelijke belangen der vereniging, waar na musicerend door drumband en harmonie door een gedeelte van het dorp werd ge trokken. In zaal Vermeulen werd daarna 'n vergadering gehouden, 's Middags hebben de leden en het bestuur een bezoek ge bracht aan hun Ere-voorzitter Jhr. Arnold Verheijen te Leur. De laatste was n.l. op deze dag 25 jaar gehuwd. Een klinkende serenade als felicitatie mocht Jhr. Arnold incesseren. De avond was weer voor de le den met hunne dames, die gezellig aan de koffietafel aanzaten nadat zij uit Leur te rug waren. Door 't cabaretgezelschap gebr. Ramsteijn uit Sprang-Capelle werd een va riété-avond verzorgd welke een vrolijke noot aan deze dag toevoegde. Beter dan het cabaret deed het zondag avond de. bekende toneelvereniging DO- TO uit Tilburg. Deze verzorgde voorheen veel avonden voor leden en donateurs. Ook nu weer bracht DOTO onder regie van Antoon Jansen het toneelspel in 3 bedrijven "Goud Aaltje" van A. Boere. Deze ver eniging welke reeds 35 jaar achter de rug heeft, heeft het stuk dat op de Marcushoeve afspeelt, op een waardige wijze gebracht. Marcus v. d. Ploeg en zijn Aaltje (C. Jan sen en mevr. Jansen Weterings) hebben met hun dochter Marijke (mevr. Weterings- Faber) en Maartje de dienstmeid (Nettie Smolders) het spel prachtig weten te ver tolken. De spelers - amateurs - brachten het spel zeer realistisch. We mogen hun prestaties hoger zien dan amateuristisch. Ook 't spel van van Stefaan (Th. Akkerman) Niek, de knecht (KI. v. Dun), Freek de student (H. van Beers) en huisvrouw Kla- zientje (mevr. v. Alphen kwam reuze goed uit de verf. Kortom Doto heeft zijn besf gedaan en de zaterdagavond was gauw ver geten. - Enfin, Sophia kan er weer een jaartje tegen. Voor de deelname aan de bloedtransfusie dienst hebben zich een 90-tal donors ge meld. A.s. dinsdag zullen zij zich met een speciale bus naar Kaatsheuvel kunnen be geven, alwaar in de Gildenbond de bloedaf name plaats heeft. De eerste groep vertrekt om 7.40 uur n.m. vanaf het postkantoor. De 2e bus om 9 uur. De donors worden op dezelfde manier weer naar huis gebracht. A. R. KIESVERENIGING. Vrijdagavond kwam de A.R. Kiesvereni ging Sprang-Capelle in het gebouw van de Chr. Volksbond in vergadering bijeen, on der leiding van der heer Jac. Vos. De fusie tussen de afzonderlijke A.R. Kiesverenigin gen van Capelle en Sprang werd hiermede een feit. Tot voorzitter werd gekozen de heer Jac. Vos en tot bestuurs'eden de he ren P. J. de Vos, W. M. Mandemakers, J. de Rooij, L. van Seist, Dörr en Genuit. Burgemeester M. van Prooijen hield een leerzame causerie over de gemeente-poli tiek. HEROPENING De verbouwde en modern ingerichte tex tiel- en woninginrichtingwinkel van de heer Jac. Nieuwenhuizen aan de v. d. Duinstraat, zal hedenmiddag door wethouder Jac. Vos officieel worden heropend. De zaak wordt morgen voor het publiek opengesteld. WIJDINGSSAMENKOMST. Op zondag 11 april a.s. 's avonds om 7.30 uur zal in de Geref. Kerk aan het Brugge tje onder het motto "De open deur", een wijdingssamenkomst worden gehouden. Ds. P. Heinen uit Utrecht mediteert over "Je zoekt het zelf maar uit". Het dubbel man- nenkwartet "Con Amore" uit Geertruiden- berg, onder leiding van de heer Faro uit 's-Gravenmoer verleent zijn medewerking De jeugd verzorgt schriftlezing en decla matie en er is weer veel samenzang.

Echo van het Zuiden | 1965 | | pagina 6