VOERINGSTANZER i deze 19.75 14.50 M. J. VESTERS SCHOENFABRIEKEN N.V. KAATSHEUVEL Goede beloningsmogelijkheden naar prestatie, alsook verdere aantrekkelijke voorwaarden. Belangstellenden kunnen zich voor nadere informaties wenden tot de afdeling Personeelszaken, Schotsestraat 4 te Kaatsheuvel. DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 31 MEI 1965 WONINGBELEID Minister Bogaers heeft de volgen de maatregel bekendgemaakt, waar mee hij het bouwbeleid minder straf maakt, de kwaliteitseisen voor wonin gen verhoogt en arbeidsbesparende bouw nog beter beloont Bogoerswoningen mogen voortaan f 20.000 kosten (tot nu toe f 16.000) Deze woningen vallen buiten het wo- ningbouwcontingent dat voor de ge meenten geldt. Geen rijksgoedkeuring is vanaf 1 juni nog nodig voor alle werken tot f 3000 (tot nu toe f 2000); ook niet voor alle onderhoudswerk en voor herstel aan woningen oo;k niet meer voor de bouw van tuinderskassen en -warenhuizen met de stookgelegenhe- den daarbij. Voor vrije sector-woningen mogen de bouwkosten vanaf 1 juni f 45.000 bedragen (tot nu toe in het algemeen f 35.000). Provincies en gemeenten krijgen vanaf 1 juni meer zeggenschap in het bouwbeleid. De provinciale hoofdin genieur-directeuren mogen dan voor werken tot f 200.000 rijksgoedkeu ring verlenen (tot nu toe f 100.000); de gemeentebesturen mogen dat dan doen voor werken tot f 15.000 (tot nu toe f 10.000). Hogere kwaliteitseisen zullen bin nenkort worden gepubliceerd voor ge subsidieerde woningen. Deze publi catie loopt vooruit op 't nieuwe huur- en subsidiebeleid, waarmee 1 januari volgend jaar wordt begonnen. Nog meer extra woningen mogen worden gebouwd in gemeenten waar door organisatie en prefabricage ar beid wordt bespaard. Wie kan aanto nen voor zestig procent aan arbeid te hebben bespaard op de bouw van honderd woningen, mag nog zestig woningen meer bouwen dan het con tingent toestond. In weg- en waterbouw krijgen de gemeenten en vooral de drie grote, naar wij vernemen, een grotere arm slag. Tot nu toe waren de gemeenten vrij voor werken tot f 50.000. Am sterdam, Rotterdam en Den Haag mogen nu gaan tot 1 miljoen en de overige gemeenten tot f 100.000, zonder het rijk om vergunning te hoe ven vragen. Korte berichten - In Brussel heeft een persoon op een omroepster geschoten in haar ka mer, gelukkig zonder haar te raken. Als reden gaf hij op „dat haar ge zicht hem niet aanstond". - Soekarno heeft meegedeeld dat hij plannen heeft ontdekt om een aan slag op hem en Soebandrio te ple gen, vlak voor het begin van de Afri- aans-Amerikaanse conferentie. 100 filiaal vestigingen in Nederland. -georgette met Grote mode, deze zomerse Trevira blouse met romantische rouches. In uni kleuren Kijk eens hoe verfijnd deze Trevira-georgette blouse met rouches is gegarneerd. Sierlijke rouches maken deze nylon plissé blouse tot een creatie Uitsluitend gevestigd te 's-HERTOGENBOSCH Markt 103 OSS Heuvel 21 - hoek Galerij 16 en NIJMEGEN De grote mode! Open hiel pump met modern hakje en leren zool. In diverse kleuren Bijzonder elegant muil tje met leren zool en sportieve kurkhak. In wit, bruin en beige Modieus chroom leren openhiel flatje met le ren zool. In zwart en Virginia Buitengewoon elegante pump met open hiel en romantisch openge werkt nylon kant. De moderne, geklede schoen in zwart en wit Vlotte mocassin met modern hakje en leren soepele zool. In verschillende kleurcombinaties. Openhiel schoentje in diverse modekleuren met leren zool 31-35 Juchtleren heren muil in zwart en beige Stevige damessandalet met leren zool. De nieuwe hak is het laatste op het gebied van internationale mo del Vlotte mocassin in roomkleur eri zwart met stevige profielzooi - praktisch onverslijtbaar 31-35 Zwarte suède heren loafer met leren hiel en zool. Hoge moderne kapsluiting en uitste kende pasvorm. Allercharmantst kinder schoentje in moderne kleuren. De prijs is be rekend op snel groeien de voetjes* Sportieve zwart leren heren-derby met nylon inzet en leren zool - zo belangrijk voor het be houd van gezonde voe ten Beige kindersandaal met com fortabel en gezond steunge vend voetbed vraagt een 31-35 36-39 1775 40.47 19 75 yyV/Y/.//'/j s/s. Prettig passende san daal met steungevend voetbed. In de sportie ve kleur van juchtleder

Echo van het Zuiden | 1965 | | pagina 8