Jubileumfeesten R.K.C. Krijgt R.K.C. een overdekte tribune? Smid je Verholen en de strijd tegen Mars Ogen vragen brillen van STASSAR Ouders kunnen met geestelijk misdeelde kind op vacantie 2 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 6 SEPT. 1965 2 Sprang-Capelie Sprang Vrijh.-Capelle s. s. c. Capelle Af DOKTER JANE (Slot) De RKC-ers besloten vrijdag 1.1. hun viering van het 25-jarig bestaan, door een gezellige avond te organise ren van het bestuur met hun dames, temidden van alle leden die RKC ge durende al die 25 jaren waren trouw gebleven, eveneens vergezeld door de dames. Tijdens de feestavond richtte de kersverse oud-voorzitter, de heer C. Dekkers, het woord tot al de oude ge trouwen, in 'n gloedvolle toespraak, waarvan hij het recept heeft en waar in diepe ernst was omlijst door enkele grappen. Zijn dringend, ja dwingend, beroep op de oude garde, werd een gunstig onthaal beschoren en maakte diepe indruk, iedere oud-gediende kreeg een kleine herinnering. Met meer dan gewone belangstelling wer den twee oud-gedienden naar voren gehaald, beide met echtgenote, n.l. Leo van der Gouw, die 25 jaar actief gespeeld heeft en Henk Pullens, die 25 jaar onafgebroken bestuurslid is geweest en bijzonder als penning meester grote verdiensten heeft ver worven. Passende geschenken en bloemen aan de dames! Vele woorden van dank werden tot deze twee figuren, zo goed als tot alle 25-jarige jubilarissen gericht. Hiermede zou het officiële gedeel te zijn beëindigd, tenminste zo meen de "Nilles", die altijd aan een ander, maar nooit aan zichzelf denkt. Hij had echter buiten de waard ge rekend, in dit geval buiten het be stuur van RKC, dat bij monde van de vice-voorzitter, de heer J. van Hees- wijk, de grote RKC-er "Nilles" met mevrouw Dekkers, op het podium haalde en een toespraak hield, recht uit het hart en blijkens het donderend applaus geheel met instemming van alle aanwezigen. De oudere bestuursleden en juist de oude garde, verstond en begreep die taal, omdat zij wist, slechts bij benadering wist, doch wat slechts en kele ingewijden volledig kunnen be- s seffen, hoeveel de heer Dekkers voor RKC gedaan heeft en welke onschat- barediensten hij RKC heeft bewezen. Nilles kreeg een gemengde fruit mand, aangevuld met "een natje" en een "rokertje", waarvan hij confuus werd. Zijn echtgenote kreeg een waarde vol huishoudelijk geschenk, dat vol gens beider zeggen een eervolle plaats in de echtelijke woning zal krijgen. Dank zij de goede zorgen van café v. d. Heuvel aan de Olympiaweg, de goed aangepaste muziek, royale trac- taties en een gezellig dansje, verliep de avond in de beste stemming. Een uitstekende gedachte om alle oude getrouwen op deze wijze in de feestviering te betrekken. Zij waren allemaal vol lof. Het deed hen zicht baar goed, die echte oude RKC-sfeer nog eens mee te mogen beleven. Ook de voetbalwedstrijd van de oude garde tegen het veteranen-elf- tal, de vrijdag tevoren, was een suc cesvol deel van het feestprogram. Wij zagen de oude glorie zich pre senteren met alle oude kunsten en streken en keihard soms. Een genot alle Duquesnoyers (5 stuks) weer aan het werk te zien; ook oud-aanvoerder Cor Lammers uit Vlissingen en oud trainer van Ierland uit Tilburg, een Stanley Dancewicz en vele anderen gaven nog eens hun beste krachten. De eind-uitslag 2 - 2 gaf loon naar sjouwen en kon eenieder bevredigen. De feestavond hierna in het club huis bij Jan Passier, was weer echt als vanouds en dan begrijpt iedereen het, werd feest gevierd. Ook dit ini tiatief van de Veteranen is zeer ge slaagd te noemen en waardevol voor de goede onderlinge verhoudingen. Met de prachtige nieuwe prijzen- kast, die zij hebben aangeboden, een juweel van een meubel, hebben zij zich van hun beste zijde laten zien. Indien wij nog, uitgesteld, onze dank, bewondering en respect mogen uitspreken, dan is dit voor de geste van het bekende, zoetjes aan beroem de jachthoorn- en drumkorps "Cornu Copeae", dat op fantastische wijze de pauze opluisterde tijdens de wed strijd RKC - de Zwarte Schapen. Dit optreden dwong ieders bewon dering af. Heel hartelijk dank man nen! Mogen wij tot slot dan nog onze oprechte dank uitspreken aan de Re dactie van "de Echo", die aan zijn voorbeschouwing en berichtgeving van het 25-jarig bestaansfeest van RKC zo'n bijzondere aandacht en plaatsruimte heeft geschonken? Wij zijn hiervoor zeer erkentelijk. Al geruime tijd gingen bij de Waal- wijksevoetbalvereniging R.K.C. de geruchten dat er een overdekte tribu ne gaat komen. Maar steeds bleef 't bij geruchten te blijven en gebeurde er niets. Tot op heden dan. Na de nodige overwegingen en be sprekingen is er bij RKC een comité geformeerd dat de zware onderne ming op zich durft te nemen en on der de naam "Tribunefonds-RKC- Waalwijk" reeds met de werkzaam heden is begonnen. Men begrijpt volkomen de omvang van de werkzaamheden en van het fi nanciële aspect. Niettemin hoopt men toch in een vrij kort tijdsbestek aan de nodige gelden te komen. De hoop van het comité is hierbij vooral op de eigen RKC-aanhang gevestigd. Maar ook bij het overige gedeelte van de Waalwijkse bevolking zullen zij aan kloppen, begrijpend dat men er an ders beslist niet komt. Men hoopt dan ook bij deze actie op aller medewer king. Uiteindelijk is een overdekkte tribune bij een eerste klas voetbalver eniging van dergelijke representatieve waarde, dat er de geheleplaats trots op kan gaan. Tot nu toe heeft het co mité niet te klagen; alom vindt men een enthousiast onthaal als men om hulp of medewerking komt vragen. Dat er in Waalwijk veel sympathie voor bestaat, bewijst duidelijk de in drukwekkende lijst van vooraanstaan de personen uit onze stad, die in het comité van aanbeveling zitting hebben genomen. Zij staan achter het tribu ne-comité, wat ongetwijfeld van groot moreel belang zal zijn. Het comité van aanbeveling bestaat uit Burgemeester J. L. P. M. Teijssen; P. A. v. d. Graaf, directeur Landis Cyr; J. J. M. van Heeswijk, wethou der sportzaken; A. v. Huiten, archi tect B.N.A.; M. van Hooff, eigenaar restaurant "Lido"; J. de Kort, voor zitter Waalwijks Belang; J. H. W. Kobben, directeur gemeentewerken; H. E. H. Langemeijer, arts; K. C. Mekel, architect B.N.A.; W. M. Nijs, advocaat; A. van Oldenbeek, direc teur handelsonderneming v. Olden beek Smelt N.V.; H. J. G. M. Pe ters, notaris; G. J. Roorda, directeur Ivo van Haren's Schoen- en lederfa- brieken N.V.; Jud. Timmermans, voorzitter Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Noordelijk Noord- Brabant. "Het begin verloopt hoopvol", zegt ons de jeugdige voorzitter, de heer S. Dingemans. Hoe het verder gaat lo pen, weten wij niet, veel zal afhan gen van de medewerking van de Waalwijkse bevolking. Mijn mede- comitéleden zijn zich volledig van de omvang van het project bewust en ze zijn vast besloten het tot een goed einde te brengen. Aan de nodige plan nen om aan geld te komen ontbreekt het niet. Ik heb dan ook het volste vertrouwen in mijn medewerkers, die geen probleem of inspanning uit de weg zullen gaan. Stuk voor stuk heb ben zij een belangrijke taak in een team dat ik qua inhoud en mentali teit bijzonder hoog aanslaag, en dat niet zal rusten voor het einddoel be reikt is. Het comité dat gaat werken onder de naam "Tribunefonds R.K.C. - Waalwijk", bestaat uit de volgende personen S. Dingemans, voorzitter; J. Hesselberth, vice-voorzitter; G. van Bokhoven, secretaris; H. Kramer, penningmeester; J. de Werd, 2e se cretaris. Wij wensen het vijftal veel succes en zullen met spanning het verdere verloop volgen. Zoals wij reeds mededeelden is de nieuwe stichting „Recreatiecentrum van harte" o.a. het resultaat ge west van de VARA's 3e radio-ac tie „Van Harte", die maandagavond in vijf kwartier een bedrag van on geveer G5.000 gulden opleverde voor een parmanent vakantiever blijf voor geestelijke gehandicapte kinderen en hun ouders tesamen. De heer J. P van den Bent, voor zitter van de nieuw in het leven te roepen stichting, deelde dinsdag middag in Den Haag mede, goede hoop té hebben, dat in het voorjaar 1966 in het oosten van het land de eerste spade in de grond kan wor den gestoken voor een dergelijk permanent recreatie-centrum. De gedachten van het stichting- bestuur gaan uit naar een groot huis, met ongeveer 16 kamers, op een terrein van twee tot drie hec taren waarop 20 bungalows kun nen worden gebouwd. In het hoofd gebouw kunnen tientallen geeste lijk gehandicapte kinderen worden verzorgd, terwijl hun ouders van 'n onbezorgde vakantie kunnen genie ten. In de bungalows kunnen de ouders met hun gehandicapte kind samen vakantie houden. Vooral dat laatste aspect is geheel nieuw in ons land. De grond is het oosten des lands is reeds aangeboden, terwijl ook de gemeente Hengelo zich inmiddels bereid heeft verklaard een terrein ter beschikking te willen stellen. Verder werd tal van andere zaken aangeboden. Voor het recreatie-centrum „Van Harte" werd het idee geleverd door mevr. G. J. van de Riet- de Groot uit Hengelo, onderwijzeres aan de BLO-school te Hengelo. Zij wilde iets doen voor de ouders van gehan dicapte kinderen en zij dacht aan vakanties in woonwagens. Kees Buurman, een van de samenstellers van VARA's radio-actie Van Harte, wilde de uitzending van maandag avond aan het plan wijden mits het plan een nationaal karakter zou hebben en landelijk zou werken. Aan deze voorwaarde werd vol daan voordat drie landelijke (een algemene, een r.k. een een prot. christelijke) vereniging van vrien den en ouders van het geestelijk ge handicapte kind en drie landelijke verenigingen op het terrein van de sociaal-pedagogische zorg de stich ting „recreatie-centrum van harte" in het leven riepen. Mevrouw G. J. van de Riet- De Groot toonde zich dolgelukkig met het bereikte resultaat: „Ik zie ge woon een levenswens in vervulling gaan. Uit ervaring weet ik, dat er met debiele en imbeciele kinderen meer mogelijk is dan de ouders zelf vermoeden. Maar ook hun ouders hebben steun nodig. Zij zijn nooit zonder zorgen. GESLAAGD Voor het diploma Kraamverzorgster slaagden j.l. vrijdag te Doom aan het Op leidingscentrum "Vita Nova", de dames van het Kraamcentrum te Sprang-Capelle D. van Campen en N. van Tol te Sprang-Ca- pelle en W. Rolffs te Raamsdonksveer. ZWEMWEDSTRIJDEN. In het Gemeentelijk Zwembad te Sprang- Capelle zullen op zaterdag 11 september a.s. om 2 uur het afzwemmen voor bewijs van zwemproef, diploma geoefend zwemmer en zwemvaardigheidsdiploma's 1 en II gehou den worden. Opgaven hiervoor bij de bad meester tot uiterlijk donderdag 9 sept. a.s. Na het Afzwfemmen, om half 4, worden dan open zwemwedstrijden gehouden voor meisjes en jongens in de leeftijdsgroepen 6-8 jaar, 9-10 jaar en 11-12 jaar, van de nummers 25 meter schoolslag en 25 m. vrije slag; voor meisjes en jongens in de leeftijdsgroepen van 13 14 jaar, 15 jaar en ouder, de nummers 50 meter schoolslag en 50 meter vrije slag. Opgeven aan de kassa tot uiterlijk woensdag 8 sept. a.s. Belangstellenden zijn van harte welkom en hebben gratis Joegang, terwijl het zwem bad die middag voor het zwemmend publiek gesloten zal zijn. Voorts vernemen wij dat het in de be doeling ligt te komen tot de oprichting van een Zwemvereniging, die in de toekomst zwemwedstrijden e.d. zal organiseren. Wij twijfelen er niet aan of vele liefheb bers van de mooie zwemsport zullen zich hiervoor aanmelden. COöP. RAIFFEISENBANK Gedurende de maand augustus 1965 werd bij de gezamenlijke kantoren van de Coöp. Raiffeisenbank "Langstraat-West" aan spaargelden ingelegd f 322.427.20 en terug betaald f 228.887.40. PONY-DEMONSTRATIE. Op zaterdag 11 september a.s. zal des avonds om 7 uur, op het feestterrein in de Raadhuisstraat (bij het Bruggetje) door de Ponyclub van de "Margrietruiters" een de monstratie worden begeven. Het fanfare-corps "Sirena" zal bij dit programma haar medewerking verlenen en voor de muzikale omlijsting zorgen. N. E. O. De wedstrijd van j.l. zaterdag, Dinteloord I - Sprang I, werd afgelast. A.s. zaterdag speelt NEO een thuiswed strijd tegen Aalburg. Het aanvangsuur is op 3 uur gesteld. Het 2e elftal is zaterdag nog vrij van de competitie. Voor het 3e en het 4e elftal zal de competitie ook zaterdag beginnen, met wedstrijden tegen resp. Wit-Zwart en ONI. Zaterdag speelde SSC op het prachtige sportpark in Dongen een vriendschappelijke wedstrijd tegen de v.v. Dongen. Deze ver eniging beschikt over een zeer goede ploeg met snelle buitenspelers en een hechte ver dediging. De gastheren startten met snelle aanvallen, maar deze werden goed door de SSC-verdediging opgevangen. Daarna werd Dongen vaak in de verdediging gedrongen door SSC, maar deze kwamen ook niet ver der dan 'een serie hoekschoppen. Na de aftrap voor de 2e helft opende A. v. d. Broek de score voor SSC met een schit terend doelpunt, maar Dongen antwoordde binnen 10 min. doordat linksbuiten Kuiper de gelijkmaker in de touwen joeg. De ach terhoede raakte hierdoor uit haar balans. Ook de buitenspelers kregen te veel vrijheid van beide backs.Simons en v. Dorst profi teerden daarvan en brachten de stand op 3 - 1 voor Dongen. Van den Broek en Maton kregen nog een kansje, maar faalden voor doel. Tenslote maakte Dongen er nog 4-1 van. Een sportieve wedstrijd en door Don gen verdient, doch geflatteerd gewonnen en goed door scheidsrechter Denee uit Breda geleid. JEUGDTOTO H.N.C. De inzet van de eerste week bedroeg f 367.40. De le prijs f 55.11, werd gewon nen door J. Maijers, v. d. Duinstraat 41, Sprang, geraden f 367.44. De 2e prijs, f 36.74, wordt gedeeld door M.Sulsters, Besoijensestr. 105, Waalwijk en H. v. Cam pen, Hoge Zandschel 19, Kaatsheuvel, ge raden f 367.50; de 3e prijs f 18.37 werd gewonnen door C. Blom. Domela Nieuwen- huijsstraat 3, Waalwijk. DRUMBAND-CONCOURS De muziekvereniging Kunst na Arbeid zal dit jaar op 1 december a.s. 45 jaar bestaan. Dit feit is voor het bestuur aanleiding ge- o 49. „Ja, natuurlijk heb ik de sleutels van de knekelkelder bij me," ant woordde de aangesproken persoon, die geen bar mooie jongen was. „Wie zou die anders hebben? Je weet heel goed, dat niemand an ders ze hebben mag dan ik. Mars heeft mij aangesteld tot baas over de sleutels en ik „Wat jij denkt of vindt of doet, kan me niets schelen," snauwde de smid, als soldaat Knekelbleker "Ik moet deze gevangene in de kelder opsluiten. Breng me dus als de blik sem daarheen en doe de deur voor me open." Mopperend en grommend voldeed de sleuteldrager aan dat verzoek en hij liep voor de smid uit, een paar trappen af en een paar naar geestige gangen door, waar het kil en vochtig was en waar het akelige naar schimmel rook. „Ziezo, we zijn er," gromde de sleuteldrager, terwijl hij voor een zware, beslagen deur bleef staan. Hij haalde een grote sleutel van de ring af en opende daarmee de deur, die knarsend en piepend op haar hengsels draaide. „Mooi," gromde de smid. „En als jij nou goede vriendjes met me wilt blijven, dan blijf je netjes hier wachten tot ik terug kom. Het gaat jou namelijk niets aan, wat er hier binnen gaat gebeuren, zie je. Het is jouw afde ling niet. Mars heeft mij namelijk persoonlijk aangesteld tot wegbren ger en opsluiter van deze gevange ne, begrijp je wel? Je weet héél goed, dat niemand anders het dan doen mag dan ik De lelijke sleuteldrager voelde best, dat hij voor de gek gehouden werd, maar hield hij wijselijk zijn mond, want hij was niet erg met soldaten van Mars gesteld. Met halfdicht geknepen ogen zag hij hoe de smid met zijn gevangene de kelder binnenging. Nu, men kan zich nauwelijks een somberder, naargeestiger en muffer hok voor stellen dan de kelder, waar de smid nu terechtkwam. Een vieze, be- rompte lucht sloeg hem tegemoet en aanvankelijk kon hij geen hand voor ogen zien. Nauwelijks was hij daarbinnen of een tweetal schamel geklede figuurtjes schuifelden hem tegemoet. In het halfduister bleven ze voor hem staan en met tranen in de oogjes zeiden ze: "Laat ons hier toch uit! Wat hebben we toch misdaan?" Het waren vier-hander- tjes met voelsprietjes, die dat zei den. Ze spraken natuurlijk de on verstaanbare Marstaai en daarom begreep de smid niet goed wat ze zeiden, alhoewel hij er wel zo'n beetje een vermoeden van had wat het zijn moest. „Arme, arme ke reltjes. mompelde de smid. „Ik zal jullie uit dit kot verlossen, dat verzeker ik jullie!" En geroerd stak hij zijn hand uit om er de arme Marsakkertjes mee over hun bolletje te aaien.... FEUILLETON van „De Echo van het Zuiden" door Adeline McElfresh 6. Zwijgend reden ze verder. Janie zag niets van de naderende auto's op de weg, niets van de mensen op 't trottoir, of van diegenen die bij de verkeerslichten haastig voor hun wagen de straat overstaken. Lance was kwaad. Ze wist dat ze hem dat eigenlijk niet kwalijk kon nemen, maar toch deed ze het. Zijn moe der had gelijk. Lance werd ver wend en zelfzuchtig. Jane mocht de moeder van Lan ce graag, en net alleen omdat ze een goede dokter was. Ze zou haar ook aardig hebben gevonden als ze winkeljuffrouw, onderwijzeres, of concierge was geweest. Louise Hart was een vrouw die je direct sym pathiek vond, rustig, vertrouwen wekkend, sterk. Net als haar broer. Dr. MacAllen Randall, haar com pagnon en hoofd van het exclu sieve Randall herstellingsoord. Dr. Mac net als de baas, boezemde de patiënten en de verpleegsters res pect in, evenals de jonge doktoren met hun eerzuchtige dromen over een even succesvolle toekomst. In haar hart vond Jane eigenlijk dat Dr. Mac zijn tijd verspilde, want zoveel van zijn patiënten hadden een bekwaamheid als de zijne niet nodig en er waren zoveel anderen die dat wel hadden. Hij was zo heel anders dan Peter en toch had hij dat waar Peter zo vurig naar verlangde: rijke patiënten die niet veel mankeerden. Jane beet op haar lip. „Als ik in het City ziekenhuis zou blijven, Lance" ze moest vechten om haar stem niet te laten trillen „dan zou ik vrij regelmatige uren hebben. We. „Oh ja Regelmatige uren! De hele dag en de halve nacht". „Niet altijd". Ze legde een hand op zijn arm in een bede voor begrip. „Dit is mijn vrije dag, Lance. Laten we hem niet verknoeien met kibbelen. „Ik ben niet begonnen", kribde hij. Maar de boze trek op zijn ge zicht trok snel weg en hij grijnsde. „Een wapenstilstand?" „Een wapenstilstand", echo'de Jane opgelucht. Het was een heerlijke middag voor een ritje naar buiten, merkte Lance even later op. Zijn secreta resse was op kantoor een proces aan het uittikken, er stonds niets dringends op z'n agenda, waarom zouden ze dus niet naar de Ark rij den voor een partijtje golf en een etentje? Jane knikte en leunde achterover tegen de scharlaken leuning. Lance vergat de dingen zo gauw, vond ze. Als hij geen zin had om ergens over na te denken, kon hij het gewoon uit zijn gedachten bannen. Jane wist eigenlijk niet of ze dat een prettig karakter vond. De wind streelde haar gezicht, woelde heftig door haar korte haar. i^ance reed met een rustig gange tje en nam een smalle landweg, waar door ze er heel wat langer over deden om bij de Ark te komen dan langs de hoofdweg, die ze zo nu en dan, over pas omgeploegde akkers of groene velden jonge tar we of rogge, in de verte konden zien. Over een planken bruggetje, luidruchtig onder de wielen door ratelend kwamen zij aan een oprij- weg van witte natuursteen, die nog meer dan een kilometer langs de rivier liep voordat hij uitkwam bij het enorm groot gebouw in de vorm van een schip dat op beton nen pilaren in de rivierbedding stond. De Ark. Zoals altijd voelde Jane een protest naar haar lippen stijgen bij 't louter idee dit luxueu ze clubgebouw met zijn dikke vloerkleden en betimmerende wan den, zijn proserige eetzaal en bar, het orkest dat zomers iedere nacht op het „dek" en op winteravonden in de zacht verlichte balzaal speel de, te vergelijken met de bijbelse ark. Het was er volkomen naast. Ze deden een spelletje golf en aten biefstuk met frite in gezel schap van Larry Appelby en een aardig blond meisje dat hij alleen maar „lieveling" noemde. Ze dans ten en ze zaten op het terras naar andere dansers te kijken en Jane dacht, zo zou mijn leven kunnen zijn als ik met Lance trouwde, en ze vroeg zich af waarom dat voor uitzicht haar niet bekoorde. „Heb je het naar je zin, meisje?" Lance nam haar hand in de zijne. „Hmmm." „En wat betekend dat antwoord?" „Het is prettig geweest, Lance," glimlachte Jane. „Precies wat ik ervan denk". Met haar hand nog in de zijne stond hij op. „Laten we het dek een beetje rondwandelen". „Er waren nog meer paartjes die hetzelfde idee hadden. Donkere schaduwen, zachte stemmen, nu en een lichte lach. Jane en Lance ston den lange tijd aan de reling en ke ken naar het voorbijglijden van de maan over het water. Toen ze even rilde, sloeg Lance zijn arm om haar heen en hield haar dicht tegen zich aan. „Koud?" fluisterde hij. „Nee". Zijn mond beroerde licht aan haar. „Jane. Zonder precies te beseffen hoe het gebeurde was ze in zijn armen, voelde zijn kussen warm op haar lippen, haar wangen, haar hals. „Jane, liefste „Niet doen, Lance", fluisterde ze tegen zijn lippen. Bederf het nu niet. Ze kust hem nog een keer, voelde hoe zijn armen haar honge rig vaster omklemden. Houd me vast, Lance! kreunde haar hart. Laat me nooit los! Eindelijk hield hij haar iets van zich af om haar in de ogen te kun nen zien. „Weet je wat ik doen zal, lieveling?" vroeg hij hees. „Ik ga met oom Mac praten. Hij en moe der moeten het toch wat kalmer aan gaan doen en als jij bij de staf van hun ziekenhuis kon komen zou je dat prettig vinden, Jane?" Pas veel later drong het tot Jane door, dat ze hem niet geantwoord had. Hij had er haar geen kans toe gegeven. Want weer had hij haar in z'n armen getrokken en haar gekust, bijna zonder ophouden alsof hij van plan was de rest van zijn leven niets anders meer te doen. HOOFDSTUK 3 Ei brak nu een heerlijke tijd voor Jane aan en ongemerkt vlogen de weken en maanden voorbij. Voor ze het wist was ze een jaar bij de staf van het Randall herstellings oord. Lance en zijn moeder waren nu in Europa een maand gele den, nadat dr. Mac uit Mexico City was teruggekeerd, waren ze ver trokken en ze zouden nog ander halve maand wegblijven. Jane had het gevoel of ze een deel van zich zelf kwijt was. Ze miste Lance ie dere dag opnieuw; ze was er zo aan gewend geraakt hem te zien, of z'n stem door de telefoon te ho ren als ze geen tijd hadden elkaar te ontmoeten; en ze miste die dage lijkse briefjes waar vaak niets anders in stond dan „ik houd van je" die ze altijd op de raarste plaatsen vond. (wordt vervolgd.)

Echo van het Zuiden | 1965 | | pagina 2