KAATSHEUVEL Gemeenteraad Loon op Zand t DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 27 SEPT. 1965 BEZORGER Loon op Zand Waspik Verloren gouden armband Arie Johannes Antonius Josephus Pullens te de heer Tom Burmanje, erevoor zitter van het district Waalwijk van de KNBB, de wisseltrofee uit. Hij bracht dank aan de vereniging Olympia voor de voortreffelijke or ganisatie en de familie v. d. Heuvel voor de goede verzorging van de spelers. De spelers tenslotte bracht de heer Burmanje hulde voor de sportieve wijze, waarop zij de strijd hadden gestreden. Met een oprech te gelukwens overhandigde de heer Burmanje de wisseltrofee aan de heer P. v. d. Mee. De eindstand van het tournooi is: P. v. d. Mee 690 232 19 2.96 12 A. Verhoeven 640 248 23 2.58 10 A. v. Veldhoven 622 214 19 2.90 8 H. Pelders 621 237 22 2.62 8 H. Kleijn 603 273 14 2.21 8 K. v. Veldhoven 563 231 16 2.43 4 G. de Wit 577 273 14 2.11 4 M. Knuist 487 242 19 2.01 2 JEUGDTOTO R.W.B. Week I, inzet f 488,10; le prijs J A v Alphen-Fransen Putstraat 9 Waalwijk, P Timmermans Schotsestr. 4 Waalwijk en R v Laarhoven Dr v Beurdenstr. 11 Kaatsheuvel, geraden f 488.10, zij ontvangen elk f 24.40; 2e prijs Gvd Heuvel Olympiaweg 8 Waalwijk, geraden f 488.07 en ont vangt f 48.813e pr. J Toorians Kas teellaan 31 en N Pol Westeinde 6 te Waalwijk, geraden f 488.20 en ont vangen f 12.20. De prijzen worden 's woensdagsavonds uitgekeerd. BRIDGE DRIVE-CLUB WAALWIJK Uitslag vrijdag 24-9-'65 bij De Twee Kolommen 1 Heer en mevr. Greven; 2 Heer en mevr. Italiaander; 3 Drs. Engels Vos; 4 Heren Wyma Stuurop. Volgende drive 29-10-'65 waar schijnlijk in Hotel Verwiel. AGENDA Woensdag 8 uur repetitie dames koor Oefening en Vermaak in De Twee Kolommen. Zondag 12 uur repetitie mannen koor Oefening en Vermaak in De Twee Kolommen. TE BAARDWIJK WERD OUDER VERENIGING OPGERICHT In het gemeenschapshuis te Baard wijk, waren donderdagavond een vijftigtal ouders bijeengekomen om te komen tot oprichting van een oudervereniging voor de St. Cle mens de Maria en de Pastoor van Haarenschool in Waalwijk-oost. Het doel van deze oudervereniging is onder meer om in samenwerking met de leerkrachten de belangen van het schoolkind te behartigen, en de algemene problemen onder het oog te zien, zoals het geven van zakgeld, het kijken naar de te levisie, de eerste H. Communie, de biecht, het beoefenen van sport en het maken van schoolreisjes. Hier in zullen de ouders een adviseren de taak krijgen voor de onderwij zers. Uit de aanwezigen werd een be stuur van 12 personen gevormd, waarvan 9 uit de St. Clemens, en 3 uit de Bernedetteparochie. In een volgende vergadering die deze week zal worden gehouden zullen uit rit bestuur een voorzitter- een secretaris en een penningmeester worden gekozen. De ouders bleken zeer positief te staan ten opzichte van de taak van een oudervereni ging. Door pastoor A. v. d. Brekel werden de ouders gestimuleerd propaganda te maken voor het lid maatschap van de oudervereniging en de idee door te geven aan de afwezige ouders. ALGEMENE VERGADERING R.K. BOND VAN BEJAARDEN EN GEPENSIONEERDEN AFDELING WAALWIJK In het parkpaviljoen hield de af deling Waalwijk van de R.K. Bond van bejaarden en gepensioneerden een algemene, goed bezochte ver gadering. Na opening met de Christ, groet en een welkomswoord door de voorzitter de heer H. v. Berkel bracht de secretaris de heer L. Kroot, verslag uit van de vorige vergadering. Dit verslag werd zon der op of aanmerkingen goedge keurd en vastgesteld, en werd de secretaris voor zijn keurig verzorgd verslag, door de voorzitter dank ge bracht. Bij de hierna volgende bespre king van de komende feestavond, werd met algemene goedkeuring van de leden besloten, de organi satie hiervan in handen te geven van het bestuur. Het volgende punt van de agenda had betrekking op een aanvulling van het aantal con- cerges, daar er hiervan regelmatig afvallen en er geen nieuwe bijko men, zodat het voor hen, die nog overblijven te zwaar wordt De animo voor deze functie was echter gering doch tenslotte waren een tweetal leden bereid om de functie van congierge op zich te ne men zodat hun aantal op 4 kon worden gebracht die elk één week dienst zullen doen. De mogelijk heid bestaat, dat één der congier- ges die reeds voor deze functie had bedankt alsnog op zijn genomen be sluit terugkomt. Bij de rondvraag vroeg de heer Vink of het niet mogelijk zou zijn, de leden van de afdeling, die graag een voetbalwedstrijd bezoeken, een zitplaats te verschaffen daar het voortdurend staan velen zeer ver moeid. Het bestuur zegde toe, dienaan gaande contact te zullen opnemen, met de betreffende voetbalvereni gingen, om te proberen hierom trent iets gedaan te krijgen. Tenslotte spoorde de geestelijke adviseur, de eerw. heer v. d. Eer den de leden aan, om de lasten, dit onvermijdelijk aan een vereni ging als deze zijn verbonden, geza- melijk te dragen, en daarvoor al len naar gelang van hun kunnen een bijdrage te leveren. Voor de leden zal dit van grote waarde zijn en hun tevens veel voldoening schenken. De voorzitter hoopt, dat de woor den van de geestelijke adviseur, tot de leden zullen doordringen en sluit hierna, onder dank voor de opkomst deze vergadering. TOTO POSTDUIF WAALWIJK De inzet van onze toto bedroeg deze week 236,25 gulden, de eerste prijs voor A. v. Tuijl door te raden 236,35 gulden. le prijs 35,44, A. v. Tuijl, de Cou- bertinlaan 19 Waalwijk. 2e prijs 23,62 C. Verhoeven, Noordstraat 7 Waalwijk, geraden 235,75. Van de vrienden en leden der Postduif wordt weer flinke deel name verwacht zodat ook deze week weer een stijging te zien geeft. WANDELSPORT Zaterdag 25 september j.l. sloot de R.K.W.S.W. „De Draken" te 's-Hertogenbosch het officiële wan delprogramma 1965 van de K.N.B. v. L.O. af met de Drakentocht over diverse afstanden. Waren de temperaturen de gehe le zomer aan de lage kant, uitge rekend deze zaterdagmiddag leek het midden-zomer. Daardoor heb ben de vele tientallen groepen van de diverse verenigingen op de ver schillende afstanden volop kunnen genieten, niet alleen van de mooie parsourseen, maar volop van het heerlijke weer. De „Draken-tocht" is voor de Waal wij kse wandelsportvereniging „Hertog Jan" elk jaar weer een evenement. Zo ver ons bekend is „Hertog Jan" nog nimmer met lege handen van een Draken-tocht thuis gekomen, dit ondanks de elk jaar weer grote deelname, ook van bui ten Noord-Brabant. Vorig jaar behaalde de 10 km groep van „Hertog Jan" bij „De Draken" een eerste prijs, met een daarbij behorende wisselbeker, die dus dit jaar verdedigd moest wor den. Met spanning werd dan ook de prijsuitreiking afgewacht. De 5 km. groep, o.l.v. Mevr. Heur- ter, behaalde evenals vorig jaar de derde prijs en tot grote blijdschap van alles was „Hertog Jan" was legde mej. M. Kooien met de 10 km. groep ook dit jaar weer be slag op de eerste prijs en de wis selbeker, waarbij de voorzitter van „De Draken" de prijzen uitreikte op speciaal en uitdrukkelijk verzoek van de jury bekend maakte dat deze eerste prijs werd toegekend met „lof der jury". Deze term mag in de muziekwe reld regelmatig voorkomen, in de wandelsport is ze vrijwel onbekend. Het is dan ook de eerste keer iri het 13-jarig bestaan van „Hertog Jan" dat een eerste prijs met lof van de jury behaald werd, die te meer werd gewaardeerd omdat de jury bij deze sluitingstocht bestond uit de meest vooraanstaande leden van het K.N.B. v. L.O.-jury korps Al met al een voor „Hertog Jan" een succesvolle afsluiting van een over het algemeen succesvol sei zoen. ANDREAS ZIJLMANSGROEP HIELD VADERWEEKENDKAMP Op zaterdag 18 en zondag 19 sep tember j.l. vond voor de zesde keer het vaderweekendkamp van de An dreas Zijlmansgroep plaats. Om 10 uur in de voormiddag startte een vijftal auto's voor een opdrachten- tocht door Brabant, welke tocht zijn eindpunt vond in de blokhut „De Leemskuyle" te Bladel. In de ze blokhut wachtte de deelnemers de koffie en werd onder een vro lijke stemming geluncht. In de na middag stonden diverse sportspe len op het programma, waarbij het uithoudingsvermogen terdege op de proef werd gesteld. Om 6 uur hield men de warme maaltijd, die bestond uit zuurkool met worst. De vooravond werd gevuld met diverse behendigsheid9-estafettes en een kort avondspel. De diepe duis ternis deed tijdens dit spel ook zelfs vaderhart wat angstig klop pen aan het kampvuur, dat gehou den werd rond de schouw van de blokhut ontstond een levendig de bat betreffende diverse problemen, die de groepsstaf naar voren bracht. De zondag werd aangevangen met een H. Mis opgedragen door de groepsaalmoezenier. Na het ontbijt, dat genoten werd in een warm herfstzonnetje gingen de vaders op weg naar de abdij te Postel voor een zeer interessante excursie. Aan de blokhut teruggekeerd deden de vaders zich al te goed aan een ste vige pot erwtensoep, waarna de te rugtocht werd aangevangen. Wij mogen vaststellen, dat het vader- weekend 1965 vergeleken bij voor gaande jaren bijzonder goed ge slaagd mag heten. GUNNING Door de Gemeente Bergen op Zoom is gegund aan Aann bedr. van den Elshout en de Bont N.V. te Waalwijk. Het uitvoeren van grondwerken en aanbrengen van 4120 meter riolering en van 19.120 m2 verharding met bijko mende werken in het uitbreidings plan „De Lage Meren" ten zuidoos ten van de Edisonlaan in de Ge meente Bergen op Zoom voor de som van f 677.400, DE BEJAARDEN VAN KAATSHEUVEL HADDEN EEN PRACHTREIS. De feitelijke zomer kan dan elk jaar, als Kaatsheuvel zijn bejaarden- reis gaat maken, op het scheiden staan, een feit is het, dat onze mens jes keer op keer op een mooie dag kunnen rekenen. Ook woensdag j.l. toen de reis naar de "Zoo" in Ant werpen op het programma stond was het schitterend weer. 't Was goed kwart over 12 toen 5 grote Musa-bussen bij de vijfsprong in het Hoekje kwamen opdagen, waar ook het comité, dat reeds voor de 16e maal de reis voorbereidde, present was, om de laatste instructie uit te delen. Elke bus had een leider en kreeg de route opgegeven, om de rei zigers op te halen, 't Werd kwart over één eer allen weer bijeen waren op de Markt, vanwaar gestart werd naar het doel van de reis. Van de 200 inge schreven deelnemers waren er slechts vier absent wegens ongesteldheid. Al le deelnemers waren gesierd met een rood strikje, om bij eventuele geval len een kenteken te hebben voor her kenning. Via Oosterhout, Breda, Zundert ging het over de grens, waar reeds vooraf alles in orde gebracht was om zonder tijdrovende controle door te kunnen rijden. Tegen drie uur arriveerde men op het Kon. Astritplein, waar ook alles voor een vlot verloop geregeld was de politie was present voor de ver keersregeling, de toegangskaarten waren besteld en behoefden niet uit gereikt te worden, daar het strikje hier gold van bewijs van deelnemer umit Kaatsheuvel. Alle deelnemers hadden reeds in de bus een consumptiebon ontvangen, waardoor moeilijkheden bij betaling met Hollands geld bij het restaurant voorkomen werden. De heerlijke cakes, door de Co-op ook dit jaar weer royaal geschonken, waren hier bij een welkomen versnapering. De Co-op van hieruit hartelijk dank voor deze mooie gift. Na de warme tocht bleek het heer lijk even te rusten en en rond het rui me restaurant vlak bij de ingang, om daarna een wandeling te maken door de prachtige tuin, die niet alleen een rijkdom aan de meest exotische dieren van allerlei soort, doch daarnaast te vens een rijkdom aan planten en bloemen te genieten geeft, waarop menig andere dierentuin trots zou kunnen zijn. In de bussen was reeds aangekondigd, dat om kwart voor vijf weer verzamelen zou gelden en gaf de controle of allen weer present waren dan wel enige moeite, na enige tijd bleek de gehele groep weer present te zijn. Schuin tegenover de "Zoo", in Wij vragen voor het weste lijk centrum van Kaatsheu vel: EEN ACTIEF EN VERTROUWD van ons blad voor maandag en donderdagavond Aanmelden bij Bureau Jan Tuerlings, Dr. v. Beurdenstraat 8 Kaatsheuvel het grote biljart-paleis wachtte de pas sagiers een goed verzorgde koffieta fel en een uurtje weldadige rust bij een heerlijk bakske. Het kostte de voorzitter van het comité weinig moeite om allen weer gedwee in de bussen hun zitplaats te doen innemen. De drukte op het As tritplein was op dat uur zeer groot, zodat de assistentie van de verkeers politie daar goed van pas kwam. De terugtocht naar de grens ging over Turnhout en Poppel. Ook daar geen moeilijkheden aan de grens, zo dat omstreeks half negen het "Witte Paardje" bereikt werd, waar de gele genheid aangekondigd was om nog 'n consumptie te gebruiken, wat voor zeer vélen natuurlijk een "borreltje" werd. De ruime goed ingerichte zaal, voor vele Kaatsheuvelse mensen geen vreemd terrein, bleek een aangenaam pauseren te bieden voor het opgewek te gezelschap. De muziek nodigde zelfs velen uit om nog een klein dans je te wagen, wat menig oudje nog goed afging. Goed half 10 werd weer vertrek ken aangekondigd en het was voor beeldig hoe allen weer direct gehoor gaven aan het sein tot vertrek. In verband met de voetbalwedstrijd Real - Feijenoord, kwam het bestuur dit maal niet in Hotel Smit tot afscheid bijeen, maar werd de slotbijeenkomst bepaald op maandag 27 september. Dan zal blijken, dat 1965 weer uit uitstekend geslaagde tocht geweest is, doch tevens, dat jaar op jaar de kos- sten stijgen, zodat het comité naar middelen zal moeten uitzien, wil de volgende jaren de tocht bestendigd kunnen worden en andere bronnen van inkomsten gevonden moeten wor den. De voorzitter kondigde dat reeds in zijn afscheidswoord in 't Witte Paardje aan en maandagavond zal dit zeer zeker een punt van bespreking vormen. Intussen kunnen we reeds mededelen, dat van enkele bedrij ven een bijdrage ingekomen was, als extra steun in het aanzienlijk tekort. Mogelijk wordt dit goede voorbeeld door meerderen gevolgd, want we we ten zeker, dat Kaatsheuvel niet zal willen, dat het mooie gebruik dat jaar op jaar is bestendigd, nu abrupt op zou moeten houden. OPRICHTINGSVERGADERING ZWEMVERENIGING Woensdag a.s. zal om 8 uur des avonds in de Bodega van Restaurant De Efteling de officiële oprichting van een Kaatsheuvelse zwemvereni ging een feit worden. De vergadering, tijdens welke deze oprichting zal geschieden, is toegan kelijk voor alle belangstellenden. Na afloop van de vergadering zullen en kele door de KNZB ter beschikking gestelde films worden getoond over enkele internationale zwemontmoe- tingen. JEUGDTOTO HANDBALVER. DESK. Vorige week bedroeg de inzet van de jeugdtoto van de handbalvereni ging Desk f 189,70, waarmee weer een mooi bedrag aan de jeugd-afde- ling van deze vereniging ter beschik king kon worden gesteld. De prijswinnaars waren le prijs J v Nieuwdorp-v Wanrooij Pr Mauritsplein 7 en F Timmermans Hoofdstr. 21 beiden K'heuvel met f 189,70; ieder ontvangt f 14,23. 2e prijs J v d Berg Leo XIII-str. 5 K'heuvel met f 189.75, die f 18,97 ontvangt; 3e prijs A Franken Grote straat 65 Waalwijk met f 189,64, hetgeen f 9.49 opleverde. Prijzen kunnen worden afgehaald op Juliana v Stolbergstr. 11 Kaatsheuvel. SUCCES DRUMBAND CONCORDIA Winnaar van het concours. Zaterdag heeft de drumband van Concor dia deelgenomen aan het concours van de Federatie van Diocesane muziekbonden in Nederland, dat gehouden werd door de Gildenbondsharmonie te Boxtel. De jury, die bestond uit de heren van Kleef, onderkapelmeester der Cavalerie en Eijkhout, kapelmeester instructeur van de Luchtmachtkapel, kende aan de drumband Concordia de eerste prijs toe. In totaal 151 punten met lof en promotie naar de Supe rieure afdeling. Het staande nummer dat werd uitgevoerd was Paradiddle mars en he t marcherende nummer was Beca mars. De beide juryleden hadden juist dezelfde cijfers toegekend, n.l. resp. voor: Techn. en Rietmische uitv. 9V£ 9Yl Muzikale uitvoering 9 Yl 9Yl Tempo 9 9 Yl Marcheren 9Vé 9V£ Totaal 37 Yl 38 tweemaal: 75 Yl Dus totaal 151 pt. Dit was het hoogste van het hele concours. De tambourmaitre, Jo van de Ven, be haalde bij de eerste jury 24Yl en bij de tweede 24 pt., totaal 48V$; dit was een eerste prijs en kwam hiermede op de 2e plaats van het zaterdag-concours. Uit bovenstaande zien we dat zowel de harmonie als de drumband in de hoogste afdeling staan, n.l. de superieure afdeling. Na een 10-jarig bestaan - en in het begin vooraan te zijn begonnen - is dan deze mooie en hoge trap der muzikale ladder be reikt. Concordia proficiat! BEGRAFENIS JOS DANKERS Zaterdagmorgen werd de tweede dirigent van Sophia, de heer Jos Dankers, door zijn muziekvrienden ten graven gedragen. Voor afgegaan door de drumband en de Jeugd- harmonie, het bestuur van Sophia's vereni ging en de Harmonie, trok de droeve stoet naar de kerk. Achter de familie volgden de leden en bestuursafvaardiging van de Har monie uit Genderen, waarvan de overledene ook dirigent was. Vele vrienden en muziek- collega's volgden de baar. Het voltalige per soneel van de fa. van Esch was er ook bij In de kerk, welke geheel gevuld was, werd de dienst instrumentaal begeleid. Niet minder dan de dirigent van Sophia, de heer Anne de Vries nam met een hobo-solo af scheid van zijn grote vriend. Op het kerk hof speelde de harmonie treurmuziek als laatste groet. APPÉL HERVORMDE JONGEREN De ring van Herv. jongeren van Sprang- Capelle en omgeving organiseerde in Was- NIEUW INDUSTRIETERREIN TEN WESTEN VAN DE JAN DE ROOIJSTRAAT KAATSHEUVEL. De gemeenteraad krijgt a.s. woens dagavond een voorstel te behandelen tot het aanleggen van straten, wegen, rioleringen enz. in het industrie terrein ten westen van de Jan de Rooijstraat, alsmede tot het delegeren aan B. en W. van de bevoegdheid tot verkoop van binnen dat gebied gele gen gronden. De noodzakelijke herziening van 't uitbreidingsplan in onderdelen voor 't gebied ten westen van de Jan de Rooijstraat heeft geleid tot de pro jectie van een nieuw industrieterrein, waarvoor de exploitatie-opzet thans gereed is gekomen. Het bouwrijp maken van bedoeld gebied vergt in totaal een bedrag van f 806.650. - waarvan o.a. a. voor rioleringen en bestratingen f 420.030, - b. een derde gedeelte van de kosten verbonden aan het leg gen van een stamriolering, een geslo ten overstortleiding en de bouw van een ondergemaal, zijnde f 123.357,-, en c. f 131.868,- voor verwerving van gronden. Ten aanzien van de kosten bedoeld onder b. wordt nog opgemerkt, dat de daar bedoelde voorzieningen ook van grote betekenis zijn voor een gedeelte van de bebouwde kom, dat buiten het thans - geprojecteerde industrieter rein is gelegen. Het is daarom voor een billijke kostenverdeling te recht vaardigen om deze industriegrond slechts gedeeltelijk met genoemde kosten te belasten. Bovendien bestaat het gevaar, dat bij een volledige door berekening een prijs moet worden ge vraagd, welke de uitgifte van indu- striegronden binnen een redelijke ter mijn in de weg staat. Het ligt in de bedoeling om 2/3 van de onderhavi ge kosten ten laste van de toekomsti ge industrieuitbreiding in westelijke richting te brengen. Aan de hand van de voor het in dustrieterrein geprojecteerde bebou wing is de gemiddelde grondprijs ad f 19,85 als volgt gedifferentieerd A-bebouwing f 20,85 per m2 en B- bebouwing f 19,25 per m2. Herziening partiële uitbreidingsplan "Oude Omdraaier" Aan de gemeenteraad wordt voor gesteld tot vaststelling van een her ziening van het partiële uitbreidings plan kom Kaatsheuvel, waaraan men de naam "Oude Omdraaier" wil ge ven. Het gebied waarop deze herzie ning betrekking heeft is thans opge nomen in het uitbreidingsplan voor Kaatsheuvel als agrarisch gebied zon der bebouwing. Deze bestemming is hierop destijds gelegd om deze gron den te reserveren voor komende uit leg van de bebouwing. Het leent zich uitstekend voor het bouwen van bun galows. Dit woningtype, waarvoor veel belangstelling bestaat, zal naar de mening van B. en W. bijdragen tot de nodige differentiatie in de wo ningbouw van de gemeente. Om te kunnen beschikken over de in dat gebied gelegen gronden en ande re eigendommen ter uitvoering van dit uitbreidingsplan, wordt tevens voorgesteld, ter voorkoming dat veel tijd verloren gaat, tot voorlopige goedkeuring van het onteigenings plan. pik een zg. jongerendag. In dit kader ver zamelden zich zaterdag 1.1. een aantal jon geren uit de omliggende plaatsen in de bo venzaal van het koor der Ned. Herv. Kerk om samen met Ds. Rebel en de musicus H. Klop uit Hardinxveld van gedachten te wis selen over onderwerpen als liturgie en kerk muziek. De belangstelling voor het pro gramma, hoe interessant en leerzaam ook, was niet overweldigd. Niettemin ontwik kelde zich na de inleiding van Ds. Rebel over het onderwerp liturgie, onder de jon geren een levendige discussie die alleszins verhelderend werkte. Ook Ds. Bos uit Sprang leverde hierbij als voorzitter van de ring een belangrijke bijdrage. Na een gezamenlijke broodmaaltijd volgde in het kerkgebouw een avond van koor- en samenzang, waarvoor meer belangstelling bestond. Het Chr. Gemengd koor O.K.K. en het jeugdkoor, beiden onder leiding van de heer A. Faro uit 's-Gravenmoer, voer den na de opening door Ds. Rebel een aantal werken uit. De samenzang door de aanwe zigen werd afgewisseld door orgelspel van de heer H. Klop, die met orgelliteratuur van Bach en De Klerk de kwaliteiten van 't monumentale orgel van de Hervormde kerk nog eens overduidelijk etaleerde. OPBRENGST COLLECTE. De collecte in de Bartholomeuskerk voor de Missie-Verkeers-Actie bracht f 661.20 op. - In het weekend zijn weer 7 au to-ongevallen en aanrijdingen met do delijke afloop voorgekomen. - De Ned. regering zal de missie luchtvaart op West-Irian mede finan cieren. - H. M. de Koningin en Prins Bernhard zijn zaterdag per K.L.M. naar de West vertrokken. Zij hebben de nacht doorgebracht op Portorico en zijn zondag met de kruiser "De Zeven Provinciën" naar Willemstad vertrokken, waar grote voorbereidin gen voor een hartelijke ontvangst zijn gemaakt. - Griekenland heeft een nieuwe regering, maar de crisis blijft voort duren. GOUDEN DAMESARMBAND. HORLOGE gaande van Burg. Moonen- laan naar Markt. Tegen hoge beloning terug te bezorgen aan het bureau van dit blad. Mevrouw Lenglet-Peperzak verloor tijdens of na de receptie een met geboortemuntjes, waarop ze zeer gesteld is. Tegen beloning terug te be zorgen.: Burg. Moonenlaan 9 Waalwijk. Heden behaagde het de Here, na een langdurig lijden, van ons weg te nemen, ons innig geliefd zoontje en broertje irt de jeugdige leeftijd van 2 jaren en 7 maanden. Ik heb u bij uwen naam geroepen, gij zijt Mijn. Jesaja 43 vers 1 b Waalwijk: J. A. Maijers J. A. Maijers-v. d. Graaf Hans Anita Waalwijk, 26 september 1965 Condoleantie-adres: Westeinde 16. Gelegenheid tot condoleren: maandag- en dinsdag avond van 7 tot 9 uur. De begrafenis zal plaats hebben D.V. woensdag 29 september des namiddags om 3 uur vanaf het sterf huis. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een kortstondige ziekte, tijdig voorzien van de H.H. Sa cramenten der Zieken, mijn innig geliefde man en onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Johanna Catharina Burmanje in de leeftijd van 77 jaar. J. C. Pullens-Burmanje Familie Pullens Familie Burmanje Waalwijk, 27 september 1965 Hoogeinde 8 De plechtige uitvaart zal gehouden worden op don derdag 30 september a.s. om half tien in de parochie kerk van St. Clemens, waarna begrafenis op het r.k. kerkhof aldaar. Avondmissen: dinsdag, en woensdagavond in de St. Clemenskerk om 18.30 uur.

Echo van het Zuiden | 1965 | | pagina 7