waaLwijksG en UnqstRAAtse couraiu Uitgaan inphet weekend Laxor Lido KAATSHEUVEL C. Oosterwaal kreeg Koninklijk zilver APOLLO Romantica Zaanse- en andere STIJLKL0KKEN Gemeenschapshuis Loon op Zand Hotel Brands Waspik VRIJDAG 14 JANUARI 1966 87e JAARGANG No. 4 De tcho van het Zuióen Uitgever Waalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur: JAN TIELEN Gironummer 1069687 Dit blad verschijnt 2x per week Abonnement p. week (0,26 -f 2 ct. inc.k.) 0,28 p. mnd. (1,10 10 ct. inc.k.) 1,20 p. kwrt. (3,25 10 ct. inc.k.) 3,35 p. kwrt. p.post 3,70 bij girobetaling (bij incasso p. postkwit. 60ct extra) Losse nummers 20 cent. Advertentieprijs: 13 cent per mm. Contractadvertenties: speciaal tarief Opgericht 1878 Bureaux Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160-2621 Kaatsheuvel: Dr. vein Beurdenstraat 8, tel. G'4167 - 2002 Telegram-adres„ECHO" GOLDFINGER Met Sean Connery als James Bond gaat deze week een van de meest sensatievolle films draaien. Een van de meest vermogenste mannen van de wereld is Auric Goldfinger, wiens alle grenzen te buiten gaande hartstocht voor goud slechts overtroffen wordt door zijn minachting voor een mensenleven. De Engelse geheime dienst koestert een vage verdenking tegen hem in verband met goudsmokkelarijen, die zo'n vorm aannemen, dat zij de koers van pond en dollar zouden kunnen bedreigen. James Bond ontmoet zijn tegenstander voor de eerste maal op het strandje van 'n luxueus hotel. Hier ontdekt Bond dat Goldfingers hartstocht zich zo ver uitstrekt dat hij zelfs een een voudig kaartspelletje wil winnen. Hij probeert dit met behulp van 'n zendapparaatje. Dat wordt hem dig zendapparaatje. Dat wordt hem noodlottig want Bond ontdekt de ze kleine bedriegerij. Als achter volger van Goldfinger bemerkt Bond dat Goldfinger nog een tegen stander heeft. Zij heet Tilly en is de zus van de vermoordde Jill. Bond verhindert een aanslag op Goldfinger waarbij het meisje de dood vindt waarna Bond na een wilde auto jacht ook gevangen wordt genomen. Dan ontbranden de acties. Tienduizend manschap pen kan Goldfinger in enkele mi nuten doden om dan het voor ruim honderd miljard gulden opgebor gen goud te veroveren. Er staat Bond heel wat te wachten voor hij de president van de V.S. een hand mag gaan geven. Donderdag tot en met woensdag. DE SCHERPSCHUTTER Tijdens de cultivering van de uitgestrekte prairiën van het wes ten van Amerika bestond er geen grotere haat dan die tussen de rundvee- en schapenfokkers. Om hun uitgestrekte landerijen vrij van schapen te houden, bevochten de veehouders de uit het oosten ko mende „indringers". Op een dag in 188C' rijdt Jason Sweet het stadje Powder Valley binnen. Niemand kan hem overtuigen dat het beter voor hem is de schapen die per trein zullen arriveren niet uit te laden. Jason begint, om indruk op de be woners te maken met de gevaar lijkste vechtersbaas een gevoelig lesje te geven. Zondag 3 uur. DE BEUL VAN LONDEN Een harde misdaadfilm rond Scot land Yard. 18 jaar. Vrijdag tot en met dinsdag. Horloger - Opticien - Juwelier STATIONSSTR. 88 - WAALWIJK KAATSHEUVEL DE SCHERPSCHUTTER Clint Cooper keert terug naar zijn dorp Shelby om bezit te nemen van zijn erfdeel nu zijn vader ge storven is. Twee jaar heeft hij noodgedwongen als huurling scherpschutter geleefd sinds hij bij een oneinigheid met een rancher diens twee zoons heeft gedood. Hij doodde uit zelfverdediging maar de bevolking van zijn dorp ziet zulke scherpschutters liever niet dan wel. Voordat Clint zijn dorp bereikt vangt een bende hem op die in de veronderstelling leven dat Clint evenals zij erop uit is de bank te beroven. Clint weigert mee te doen en weet te ontsnappen. Hij waar schuwt de sheriff die hem vraagt te blijven om het dorp mee te ver dedigen. Een oproerkraaier maakt van de verdedigings barrière ge bruik met anderen Clint in het nauw te drijven. Daardoor moet Clint weer doden. Niemand was hier getuige van. Clint wordt ge vangen gezet op beschuldiging van moord en ondertussen nadert de vijand met als enige barriere een handvol mannen op leeftijd, sheriff en diens verloofde. Zaterdag, zondag en dinsdag LA RONDE 1914 nog voor de oorlog. Pa rijs amuseert zich. De eerste scha kel in een ketting van vluchtige ontmoetingen in de eeuwigdurende strijd tussen vrouwelijke zwakte en mannelijke domheid, smeedt een licht meisje door een soldaat te verleiden. Dit amusant-cinische kijkspel smeedt de ketting met ve le schakels echt wel rond. Vrijdag, zaterdag en zondag. 18 j. STIERENVECHTERS Laurel en Hardy zijn twee „ver dienstelijke" privé-ditectives. Mul- doon, een stierenfokker en stieren gevechten organisator is de man die wraak wil nemen op deze twee die hem voor 5 jaar de gevangenis in hadden weten te werken. Op het ogenblik heeft hij echter een ande re zorg want de beste Spaanse stie renvechter kan niet optreden de assistent van Muldoon ontdekt dan dat Laurel sprekend op de Span jaard lijkt en dwingt hem in te vallen daar hij hen bedreigt met uitlevering aan Muldoon. Wanneer de grote dag gekomen is en Laurel in de arena staat verschijnt tot ie ders ongeluk de Spaanse toreador. Zondag 3 uur. BAARDWIJK The Blach Devils met Ed Bur- ston zullen deze week laten horen hoe kwistig zij met hun zanggeno ten omspringen. De muziek die zij brengen geeft hun met recht de naam Black Devils. De baten van deze avond zullen aan Pater van Leijden worden geschonken zodat wij na vele maanden actie alsnog durven geloven dat het benodigde bedrag op tafel komt. Zaterdagavond treedt het overbe kende Duke City Sextet weer op met de steeds meer naam krijgen de Bob Smit. Zondagmiddag en -avond krijgen The Continentals weer de kans te laten horen wat ze in hun muzikale mars hebben. Malando met zijn rumba orkest staat ook weer binnenkort in Waalwijk op de planken. Zijn we reldberoemde orkest slaat vrijwel geen dag voor de radio over. De liefhebbers zullen dit optreden ook zeker niet overslaan. Johnny and the Black Sharks zul len zaterdag de avond verzorgen. Enkele maanden terug traden zij hier ook op en het succes dat zij toen oogsten maakte dat zij nog verschillende malen terug zullen komen. LOON OP ZAND Zaterdag en zondag komen The Hang-Men naar Loon op Zand. Na verschillende radio-optredens zijn zij steeds meer naar voren gedron gen. Hoewel wij nog niet veel van hen hebben gehoord blijkt toch dat zij op het moment een van de be kendste orkesten is van Rotterdam en omgeving. DUIVEN-SHOW Zondag houdt de postduivenver eniging Kaatsheuvel-West tezamen met de C.C. Kaatsheuvel in café Kerkzicht van de heer L. Snoeren haar derde duivenshow;, waarop al le prijswinnende duiven alsmede de kampioenen van het vliegsei- zoen 1965 vertegenwoordigd zullen zijn. Het inmanden geschiedt vrij dagavond van half acht tot tien uur. Zondagmiddag om twaalf uur wordt de show geopend. MEMISA-COLLECTE Zondag wordt er aan alle kerken te Kaatsheuvel gecollecteerd ten bate van de medische missie-actie „Memisa". De grote behoefte in de missiegebieden aan medicamenten in het bijzonder, maar ook zieken huisledikanten, verbandmiddelen, zuigflessen enz. enz. want wij doen maar 'n willekeurige greep uit de benodigde attributen is vermoedelijk niet iedereen bekend. Het is daarom dat wij gaarne op deze collecte de aandacht vestigen. DOKTERSDIENST Komend weekend zal de praktijk van de doktoren P. Wijtenburg te Kaatsheuvel en A. de Vries te Loon op Zand worden waargenomen door dokter R. Raaymaakers, Hoofdstr. 68a, Kaatsheuvel, tel. 04167-2056. Zaterdag na half twaalf uur en zondag zal de praktijk van dokter K. van Tuijn te Kaatsheuvel wor den waargenomen door collega H. Winkelman, Kerkstr. 99 te Sprang, tel. 04167-2350. AGENDA Apollotheater: vrijdag, zaterdag, zondag, 21.00 uur: „La Ronde". 18 jaar; zaterdag 18,45 uur, zondag 18,45 uur, dinsdag 21.00 uur: De scherpschutter. 14 jaar. Zondag 15.00 uur: De dikke en de dunne als stierenvechters. Gildenbond: zaterdag en zondag songfestival. Café Kerkzicht: zondag 12 uur: duivenshow. Café Chr. v. Wanrooij: vrijdag 19.60 uur, zaterdag en zondag 14.00 uur: bilj artkampioenschap. BILJARTEN De wedstrijden om het persoon lijk kampioenschap le klas libre van het district Kaatsheuvel, gem. 4.50 tot en met 7,00 zullen gespeeld worden in café Chr. van Wanrooij en georganiseerd door de b.v. HKS. In verband met het groot aantal deelnemers wordt het tournooi over twee weekeinden uitgesmeerd, nl. vrijdag 14, zaterdag 15 en zondag 16 januari, alsmede vrijdag 21, za terdag 22 en zondag 23 januari. De partijen beginnen vrijdags om ze ven uur en zaterdag en zondag om twee uur. De partijlengte bedraagt 200 caramboles. Gegadigden voor de titel zijn: H. Soeterboek en J. Memmeren, b. v. Euphonia, W. Mandemakers en A Snoeren, b.v. H.K.S., C. Netten en A. Snoeren, b.v. K.T.O.,. M. Klijn, b.v. H.G.L., M. Fijneman b.v. N.A.S. en P. Klaassen, b.v. Efteling. De uitslagen van de team-compe titie 4e klas C, maandag jl. waren: KOT 2—DJS 2 4—5 Poedelvrees 2Poedelvrees 2 45 KTO 3—Nooit Voll. 2 2—7 Ons Genoegen 2HKS 2 63 De stand in deze klas is: I. DJS 2, 50 p.; 2. Poedelvrees 2, 41 p.; 3. KOT 2, 40 p.; 4. Nooit Vol leerd 2, 36 p.; 5. Poedelvrees 3, 34 p.; 6. KTO 3, 30 p.; 7. Ons Genoe gen 2, 36 p.; 8. HKS 2, 27 p. GEWESTELIJK KAMPIOEN SCHAP 4e KLAS LIBRE H. BLES, WINTELRÉ, KAMPIOEN Afgelopen weekeinde werden in café A. Netten onder leiding van de b.v. K.T.O. de wedstrijden ge speeld om het kampioenschap 4e klas libre van het gewst Brabant- Zeeland. Namens het gewest waren hier bij aanwezig de heren Smit en Vorstenbosch. Deze laatste nam wegens verhindering van voorzit ter P. van Engelen de honneurs waar door de nieuwe kampioen, de heer H. Bles uit Wintelré vertegen woordiger van het district De Kem pen, de bondsmedaille uit te reiken en hem veel succes toe te wensen in de strijd om de nationaale titel. De b.v. K.T.O. was zo attent om een aardig aandenken aan de deel nemers te offeren, namens wie de heer Bouw hiervoor een dankwoord sprak en zich daarnaast waarde rend uitliet voor de prettige ont vangst, de voortreffelijke organisa tie van K.T.O. en het uitstekende materiaal van hospes Netten. De einduitslag van dit kampioen schap was: 1. H. Bles, Wintelré 2,27, 12 p. 2. P. v. Bladel, Waalwijk 2,16 8 p. 3. J. Bouw, Eindhoven 2.03, 8 p. 4. A. Emmers, Kaatsheuvel 1,80, 8p. 5. H. Goorden, B. op Zoom 2,.09 6 p. 6. M. Hoevenaars, Venray 1,91, 6 p. 7. J. Klomp, Zonnemaire 1.38, 6 p. 8. H. v. Leest, Tilburg 1,89 2 p. NIEUWS AUTOMOBIELCLUB „KAATSHEUVEL" SCHOEN-RAL LY WEER IN VOORBEREIDING Nu de clubcompetitie over 1965 er v/eer op zit en de einduitslag is vastgesteld, is de aandacht van de automobielclub „Kaatsheuvel" voor lopig ten volle geconcentreerd op haar jaarlijkse grote sportevenne- ment, de „Schoen-rally". Het be stuur heeft de eerste maatregelen reeds getroffen in het kader van de voorbereidingen om dit aan popu lariteit toenemende auto-festijn in de gepaste vorm te gieten. Zo zullen voor de administratie ve organisatie zorgen de heren C. Stokkermans, J. Moonen en C. van Gils. Ook de datum is reeds vastge steld. Op zaterdag 16 april gaat de „Schoen-rally 1966" van start, en evenals voorgaande jaren wordt de ze rit weer verreden als een avond nachtrit met start en finish op het parkeerterrein van het natuurpark „De Efteling". Met het uitzetten van de rit voor de A- en B-klasse zullen zich be lasten de heren A. van Oversteeg, L Ververs, J. Schellekens en C. Schoenmakers, terwijl de uitzetters van de rit voor de C-klasse zijn de heren W. Musters, H. van Nieuw- stadt, H. Trommelen en P. Zoon tjes. Algemeen route-chef is A, v. Oversteeg. De sport-commissie van de Regio nale Automobielclub Zuid heeft de Schoen-rally" aangewezen als meetellend voor het kampioenschap der R.A.C. Zuid, hetgeen betekent dat er qua deelname weer 'n mas sale belangstelling zal zijn. Wat de clubcompetitie over dit VEERTIG JAAR LID HARMONIE ST. JAN, I" De heer C. Oosterwaal uit Kaats heuvel is onderscheiden met de eremedaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. De onderscheiding werd hem maan dagavond uitgereikt door burge meester L. van Erp der gemeente Loon op Zand. De heer Oosterwaal is veertig jaar lid en vijfentwintig jaar bestuurslid van de Kaatheu- velse harmonie St. Jan, In plaats van de wekelijkse re petitie stond voor maandagavond een feestelijke bijeenkomst op het program in verband met deze ju bileumviering. Voorzitter J. Bisse- link kon in verband hiermee ook welkom heten de dames van de le den, beschermheer Van Enschot met diens echtgenote, de burge meester en gemeentesecretaris Van Nieuwstadt. Burgemeester Van Erp wees op de grote muzikaliteit van zijn ge meentenaren, zowel in Loon op Zand als Kaatsheuvel met zijn meerdere muziekgezelschappen van naam. „Men weet hier het aange name met het nuttige te verenigen. Gezelligheid en vriendschap vieren hoogtij, maar men getroost zich ook veel moeite en opofferingen om dit culturele element staande te houden", zei de burgemeester. In dk verband wees hij op het voor beeld van de oudere generatie, dat van groot belang van de heer Oos terwaal prachtig en bracht hem hiervoor gaarne hulde. Nadat de burgemeester de jubi laris in kennis had gesteld van de verlening van de koninklijke on derscheiding en hem het eremetaal had opgespeld, speelde de harmonie onder leiding van dirigent Chr. Kuijten het Wilhelmus. De heer Van den Berg sprak ver volgens namens de R. K. Federatie van Harmonie- en Fanfaregezel schappen in het Bossche bisdom, die vooral het werk van de heer Oosterwaal als bestuurslid naar vo ren bracht. Op zijn verzoek spelde mevrouw Oosterwaal bij haar man het federatie-insigne op. Ook voorzitter J. Bisselink hul digde de jubilaris en somde zijn vele verdiensten op: altijd op de repetities, goed muzikant, groot steunpilaar voor de harmonie, zeer actief bij de jaarlijkse donateurs acties, veel werk verzet bij unifor mering en vernieuwing van het in strumentarium. jaar betref, men heeft besloten de ze te verrijden in een A- en B-klas se. De eindstand van de clubcompe titie 1965 was: Bestuurders: 1. L. Ververs 88 p. 2. W. Musters 87 p.; 3. P. Zoontjes 86 p.; 4. C. v. d. Ven 83 p.; 5. H. Trommelen 77 p.; 6. W. v. Berkel 74 p.; 7. H. v. Nieuwstadt 65 p.; 8. A. Vesters 64 p.; 9. K. Westland 63 p.; 10. G. Smit 57 p.; 11. J. de Kort 50 p.; 12. J. v. Dommelen 49 p 13. P. Schoenmakers 49 p.; 14. D. Schouten 47 p.; 15. Ad Haans 45 p.; 16. J. Moonen 34 p.; 17. J. Ttor- remans 33 p.; 18. C. Schoenmakers 30 p.; 19. J. Schellekens 27 p. 20. P. Smulders 27 p. Kaartlezers: 1. B. de Wijs 96 p.; 2. C. v. Gils 88 p.; 3. mevr. F. v. d. Ven 83 p.; 4. Ad v. Oversteeg 81 p.; 5. mevr. v. Berkel 75 p.; 6. C. Stok kermans 67 p.; 7. H. van Beurden 64 p.; 8. F. de Vries 61 p.; 9. mevr. P. Schoenmakers 55 p.; 10. mevr. J. de Kort 55 p.; 11. mevr. J. Moo nen 52 p.; 12. P. Borsten 51 p.; 13. J. Schellekens 46 p.; 14. mevr. Aus- sems 33 p.; 15. mevr. Trommelen 31 p.; 16. W. v. d. Velden 31 p.; 17. mevr. de Vries 23 p.; 18. C. Smul ders 15 p.; 19. mevr. Mutsaers 12 p.; 20. mevr. Mulders 11 p. DUIVENTENTOON STELLIN G Zondag werd door de postduiven verenigingen C.C. Kaatsheuvel en Kaatsheuvel-west in de kleine zaal van de Gildenbond een tentoon stelling gehouden, die zowel qua deelname als belangstelling goed geslaagd is. Voorzitter v. Woensel van de C.C. Kaatsheuvel wees in zijn openingswoord op de voortref felijke samenwerking tussen beide verenigingen en sprak de hoop uit dat deze ook in de toekomst gecon tinueerd zou worden. De uitslag van de keuring was Doffers 1961 en ouder: 1. A. Cou- wenberg; 2. G. Witteveen; 3. A. Mertens; 4. F. v. Woensel; 5. C. Moreval. Duiven 1960-1961: 1. T. v. Wezel; 2 M. Snoeren; 3. J. Kemmeren; 4. Gebr. v. Boxtel. Doffers 1962-1963: 1. J. Kemmeren; 2. A. v. Kuijk; 3. L. v. d. Velden; 4. J. Verboven; 5. T. v. Wezel. Duiven 1962-1963: 1. T. v. Wezel; 2. Th. Netten; 3. J. Kemmeren; 4. J. Muizelaar; 5. J. Dirksen. Doffers 1964: 1-4. J. J. Muizelaar; 2. J. Verboven; 3. D. Snoeren; 5. A Couwenberg. Duiven 1964: 1. C. Moreval; 2. A. v. Kuijk; 3. B. Snoeren; 4. A. Mer tens; 5. C. Hamers. POSTDUIVENVERENIGING „DE VRIENDENCLUB" Zaterdag en zondag hield boven genoemde vereniging haar jaarlijk se tentoonstelling, welke in ieder opzicht een succes geworden. De geschonken bonnen van bekende liefhebbers vonden gretig aftrek en de verkoop had dan ook een vlot verloop. De heer van de Wiel uit Valkens- waard had als keurmeester geen gemakkelijke taak uit deze klasse duiven de besten aan te wijzen. De uitslag was als volgt: Oude doffers: 1. K. Pijnenburg; 2. W. Pijnenburg; 3. G. Evers. Oude duiven: 1. Th. v. Riel; 2. W. Emmers; 3. W. Pijnenburg. Jonge doffers: 1. W. Pijnenburg; 2, A. v. Gooi; 3. Th. v. Riel. Jonge duiven: 1. J. Damen; 2. A. Pijnenburg; 3. Th. v. Wanrooij. Late doffers: 1. G. Evers; 2. W. v. d. Ven; 3. M. Sulsters. Late duiven: 1. A. Lensvelt; 2. K. Pijnenburg; 3. A. Lensveld. Stand om de acht duiven: 1. W. Pijnenburg; 2. W. Emmers; 3. A. Pijnenburg. JAARFEEST VAN DE LUCHTBODE De postduivenvereniging De Luchtbode houdt a.s. zaterdag in zaal De Leeuw haar jaarfeest om 7 uur n.m. Hier zullen de kampioenen van het afgelopen jaar worden gehuldigd en tevens de prijzen worden uit gereikt van de in december gehouden ten toonstelling. Het zal er weer best gezellig naar toe gaan. HANDBAL Het programma voor zondag is als volgt: Dames afd. 1 Uno Animo Blauw Wit Heren adsp. 3 Uno Animo-Were Di 2 Meisjes adsp. 4 Uno Animo - GHV 2 DOKTERSDIENST Het weekend zaterdag 15 en zondag 16 januari a.s. zal de doktersdienst alhier wor den waargenomen door dr. R. Raaijmaa- kers, Hoofdstraat 68a, Kaatsheuvel, telef, 04167-2050. DAMES VAN HET N.K.V. De dames van de afd. van het NKV hebben weer een mooie voorlichtingsavond gehad in zaal Vermeulen op dinsdag j.L. Hier heeft mej. Zandee een lezing gehou den over diverse bindmiddelen in het huis houden en bij de was, CraCkfree enz. Met genoegen hebben de dames geluisterd. Deze afdeling van het NKV is springlevend en de programma's zijn bijzonder actueel. HARMONIE CONCORDIA De harmonie Concordia is met haar laatste ste concours wel bijzonder in de belang stelling gekomen. Haar allerhoogste plaats is zij waardig en daarom heeft het bestuur gemeend zich via een circulaire tot de be volking van het dorp te richten. Het bestuur heeft met de steun van particuliere zijden en gemeentelijke subsidie nog altijd getracht alles te kunnen regelen, doch de financiële kant is moeilijk. Evenals Sophia doet ook nu Concordia een beroep op de ingezetenen van het dorp en het zou te betreuren zijn dat twee zulke hoogstaande corpsen zich niet op het huidige niveau zouden kunnen handhaven. Naast de morele steun behoort ook een geldelijke steun welke onmisbaar is. Concordia zal graag een draagkrachtige steun van de bevolking verwachten. De be stuursleden zullen de strook en evt. bijdra gen de komende week ophalen. Houdt de muzikale eer van het dorp hoog. FRATER CONSTANT OVERLEDEN In het klooster St. Eligius alhier is de 69-jarige frater M. Constant i.d.w. Chr. Chambon, overleden. Hij werd te Tilburg geboren en heeft de kweekschool der fraters te Goirle gevolgd. Na zijn inkleding heeft de frater gestaan te Raamsdonksveer, Til burg, Utrecht, Grave en Medemblik, waar na hij als rustend frater in Loonopzand is gekomen. Daar heeft hij op 12 april 1964 zijn gouden kloosterjubileum temidden van zijn confraters en familieleden mogen vie ren. Hij - Frater Constant - deed zijn naam eer aan. Hij was steeds constant in hetzelfde humeur. Zijn leus gold: „Hard heid is de dood van al het schone". Hij werd te Tilburg begraven. 'Hij ruste in vrede. ONGEVAL Zaterdagmiddag heeft zich ter hoogte van het voetbalterrein aan de Tilburgseweg een ongeval voorgedaan. Chauffeur B. uit Eindhoven kwam van Tilburg en schrok toen enkele wielrijders vanaf het rijwielpad de weg wilden oversteken om naar het voetbalterrein te gaan. Deze stopten op de berm tussen de bomen, wat de chauffeur niet kon zien. B. verloor de macht over het stuur, remde en raakte in een slip. De wa gen draaide om zijn lengteas en kwam te gen 'n boon in de berm terecht. De wagen werd totaal vernield en moest worden weg gesleept. De inzittenden kwamen met de schrik vrij. B. hep enkele ontvellingen op. VOLLEYBALCLUB ATAK Twee jeugdspelers van Atak, t.w. Tonny Rombouts en Bertus Kamp hebben de ver erende uitnodiging gekregen deel te nemen aan de training voor het selectieteam van district Tilburg. Zaterdag 15 jan. komen er weer enkele teams van Atak in competitiewedstrijden uit. Overgangsklasse Atak 1 - VCV; 3e klas Atak 3-Sarto 4; 2e klas Atak 2- Madju; 4e klas: Atak 4 Mad ju 2. De jeugdteams van Atak zijn zaterdag vrij. VOETBAL Zondag a.s. zal er op het sportpark El- zenhage weer volop te genieten zijn van 'n streekderby bij uitstek. Het eerste team van Waspik zal dan aantreden tegen het elftal van Raamsdonk. Op de ranglijst ge ven ook dit jaar de ploegen elkaar weinig toe. Beide ploegen behaalden 8 punten, maar Raamsdonk speelde een wedstrijd meer. Feit is dat het voor Waspik een niet gemakkelijk te overwinnen tegenstander is. White Boys hoopt zondag in actie te kun nen komen in Breda tegen SAB. Hier zal het krachtsverschil wel duidelijker zijn. Het lijkt ons niet gewaagd een royale zege voor White Boys te voorspellen. BILJARTEN Uitslagen van de Waspikse competitie: Fotsers 1 - Altijd Raak 1 6-4, Vr. 2 - NGD 1 6-4, Altijd Raak 2 - Uitkijk 1 6-4, NGD 2 - KOT 1 0-10, WK 2 - Vr. Kr. 14-6, Uitkijk 2-VVK 1 8-2, Stand: NGD 1 92 punten uit 15 wedstr. Uitkijk 2 91 uit 15, KOT 2 86 uit 14, Vr. Kr. 1 84 uit 15, KOT 1 79 uit 15, Altijd Raak 1 71 uit 15, Fotsers 1 70 uit 14, Vr. Kr 2 en Altijd Raak 2 70 uit 15, WK 1 68 uit 15, Uitkijk 1 64 uit 15, WK 2 59 uit 15, NGD 2 56 uit 14. PREMIER SJASTRI OVERLEDEN Premier Lal Bahadoer Sjartri is aan een hartverlamming overleden. Hij_ overleed in de villa waar hij tijdens zijn verblijf in Tasjkent lo geerde. Enige uren tevoren had de Indiase staatsman nog aangezeten aar. een banket, hoewel hij vrijwel niets tot zich nam aan voedsel en zijn dorst leste met mineraalwater. Niets wees er op dat Sjastri zich onwel of vermoeid voelde, integen deel, hij was in een vrolijke stem ming, verheugd over het resultaat van de onderhandeling met presi dent Khan. PROVINCIEHUIS IN DEN BOSCH VERZAKT In de Statenzaal van het Bossche Provinciehuis zullen zeker voorlo pig geen vergaderingen van de Pro vinciale Staten van Noord-Brabant worden gehouden. Door een ernsti ge verzakking van de zuidgevel is deze zodanig ontwricht, dat min stens de hele muur opnieuw moet worden opgetrokken. Een onder zoek van de fundamenten en het dak zal moeten uitwijzen of her stel van de muur voldoende is. Een nieuwe zaal zal zeker niet worden gebouwd, omdat men volgend jaar wil beginnen met de bouw van een nieuw Provinciehuis.

Echo van het Zuiden | 1966 | | pagina 13