Onderscheiding ,Pro Ecclesia' voor H. van Mill te Waalwijk i KAATSHEUVEL Algemene beschouwingen in Sprang Capelse raad DE ECHO VAN HET Zl fDEN VAN MAANDAG 28 FEBR. 1966 Deken Maessen reikt de heer Van Mil de bij de onderscheiding be horende bul uit. Tijdens een zaterdagavond in Hotel Verwiel te Waalwijk gehouden bijeen komst is de 65-jarige H. A. J. van Mil begiftigd met de pauselijke on derscheiding "Pro Ecclesia et Ponti- fice". Bestuursleden en afgevaardigden van de vele organisaties waarvan de heer van Mil deel uitmaakt, waren bij de plechtigheid aanwezig, evenals zijn familieleden. Voordat Deken P. Maessen de on derscheiding bij de heer van Mil op de borst spelde, gaf hij een opsom ming van de vele verdiensten die deze zich gedurende een reeks van jaren in diverse organisaties heeft verworven. Hoewel het nooit uw bedoeling zal zijn geweest, aldus Deken Maessen, om voor hetgeen U gedaan hebt ge prezen te worden, zal het voor U toch wel een grote voldoening zijn deze onderscheiding te ontvangen, die na mens velen, waarmee U hebt samen gewerkt is aangevraagd. "Pro Ecclesia et Pontifice" is door Paus Leo XIII ingesteld voor diege nen die zich op kerkelijk terrein ver dienstelijk hebben gemaakt en het is daarom dat ik U deze onderscheiding gaarne op de borst spel, 'het echter gaarne overlatend aan de voorzitter van de R.K. Middenstandsvereniging, de heer A. Meijs, om nader in te gaan op de betekenis van Uw werk voor de plaatselijke gemeenschap. De heer A. Meijs gaf hierna een overzicht van de vele functies van de heer v. Mil. Van de veertig jaren die hij in Waalwijk doorbracht, was hij 40 jaar lid, 35 jaar bestuurslid en 30 jaar vice-voorzitter van de R.K. Mid denstandsvereniging. Voorts 35 jaar bestuurslid van de Dr. van Beurden- school, welke Middenstands-Handels avondschool hij samen met wijlen de heer J. van Eijkelenburg, ondanks minder gunstige tijdsomstandigheden steeds in het leven heeft gehouden. De heer van Mil, die bakker is in hart en nieren, is van de bakkersver eniging Eendraoht Maakt Macht, de voorzitter en secretaris geweest en hij was tevens lid van de Bakkerijstich ting. Verder was hij voorzitter van de Kemclub van de Middenstand en hij leidt telkenjaren de bekende dagen voor de dames van de Middenstands bond. Ook maakt de 'heer van Mil deel uit van het Charitatief Centrum in Waalwijk. De heer Meijs sprak zijn grote waardering uit voor 'het vele werk, dat de heer van Mil in al die jaren heeft verricht en richtte namens de ver schillende middenstandsorganisaties een woord van hartelijke gelukwens tot hem, die vandaag deze Pauselijke onderscheiding mocht ontvangen, waarbij hij de hoop uitsprak dat de heer van Mil deze onderscheiding nog vele jaren zal mogen dragen. In zijn gelukwensen betrok de heer Meijs eveneens de familieleden van de heer van Mil. De heer A. de Visser feliciteerde namens het actie-comité van de Mid denstandsvereniging, terwijl de heer J. Covers als vriend een persoonlijk woord sprak. De directeur van de Dr. v. Beur- denschool, de heer H. v. Well, dankte de heer van Mil voor de prettige sa menwerking en uitte zijn dankbaar heid voor wat de heer van Mil voor de school heeft gedaan. U waart al tijd belangstellend voor de mens in de leerling. U hebt het ons op school nooit moeilijk gemaakt en veronder stelde dat het goed ging. Voor dit al les ben ik U zeer dankbaar. Namens de bakkersvereniging sprak de voorzitter de heer Verhoe ven. Hij wees er op dat de heer van Mil de eerste was, die in de bakkers organisatie deze onderscheiding ten deel viel, waarmede hij hem en de ge hele vereniging feliciteerde. Namens het Charitatief Centrum sprak de heer J. de Waal. Deze noem de de opmerkingen van de heer van Mil tijdens de vergaderingen altijd zeer adrem. Alle sprekers betuigden hun grote instemming met de verleende onder scheiding. Namens de familie spraken de heer van Mil jr en een zwager van de heer van Mil woorden van gelukwens. Vele bloemstukken waren intussen binnengekomen w.o. van Mr. Dr. N. v. d. Heuvel uit Den Bosch. De heer van Mil sprak tenslotte een welgemeend dankwoord voor de verleende onderscheiding en voor de vele gelukwensen die hij in verband hiermede mocht ontvangen. Hij sprak deze dankwoorden op de hem eigen wijze, bescheiden, doch uiterst sym pathiek. VOLKSUNIVERSITEIT Woensdag a.s. zal de heer Simon de Waard in de gemeenschapsgebouw te Loon op Zand voor de leden van de Volksuniversiteit een voordracht hou den over Hongarije, een land met een meer dan 1000-jarige geschiedenis en een bevolking van ruim 10 miljoen inwoners, waarvan vooral interessant zijn de puszta's, de geweldige gras- steppen, waar nog op een enkele plaats de door bereden herders be waakte troepen paarden in halfwilde staat te bewonderen zijn. Ook vindt men hier nog enkele door herders met honden bewaakte grote kudden ori ginele hongaarse runderen, imposan te, grijswitte dieren met enorm lange horens. In de voordracht zal speciale aan dacht worden besteed aan het com munisme in dat land, terwijl ook ver gelijkingen zullen worden getrokken met enkele andere communistische landen zoals Polen en Tsjecho-Slo- wakije. De door de heer de Waard te ver tonen dia's en film geven een goed beeld van het bovenstaande en verder van allerlei andere zaken, die karak teristiek zijn voor dit achter het IJze ren gordijn gelegen land, dat zich meer en meer richt op industrialisatie. OPDRACHT EN GUNNINGEN Het bouwen van zes bejaardenwo ningen aan de Kon. Emmastraat te Kaatsheuvel voor 't gemeentebestuur van Loonopzand is opgedragen aan de aannemer J. de Kort te Kaatsheuvel voor een bedrag van f 85810,-.De ze bejaardenwoningen worden ge bouwd onder architectuur van archi tectenbureau Hub. Prins te Kaatsheu vel. Eveneens onder architectuur van de heer Prins zullen nog de volgende werken worden uitgevoerd. Het bouwen van een cafétaria an nex frituurbedrijf aan de Kerkstraat te Loonopzand voor rekening van de heer J. van Mosseveld te Kaatsheuvel door de firma gebr. Mutsaerts te L. op Zand. Het bouwen van een bungalow aan de Bachstraat te Kaatsheuvel voor de heer J. van de Ven door de aannemers gebr. van Heesch te Waalwijk. Het bouwen van kantoren en per soneelsruimte voor garagebedrijf van Roosmalen te Loon op Zand door het interieur-verzorgingsbedrijf Pemalux te Loon op Zand. BIJEENKOMST STATENKRING TILBURG VAN DE K.V.P. Hedenavond om 8 uur houdt de Statenkring Tilburg van de Katholie ke Volkspartij in de zaal van hotek restaurant Euphonia een streekbijeen- komst. Op deze bijeenkomst, die ge leid zal worden door burgemeester L. van Erp der gemeente Loon op Zand en geheel in het teken zal staan van de komende verkiezingen voor leden van de Provinciale Staten, zullen de nieuwe KVP-candidaten worden voor gesteld. Als zodanig zullen aanwezig zijn: ir. H. van Haaren, P. Coppes, C. van Bijsterveldt, mej. M. van Puy- enbroek, F. Mannaerts, G. van den Broek, A. Valks, C. Willems, mr. J. Swinkels, J. van de Zalm en G. Naus. Daarnaast zulen ook een aantal leden van het bestuur van de Statenkies- kring aanwezig zijn. De bezoekers van deze vergadering zullen desgewenst gelegenheid krijgen vragen te stellen aan de kandidaten en een persoonlijk onderhoud met deze te hebben. EERSTE CONTINUBOUW- WONINGEN OPGELEVERD in arbeidsbesparende bouw. Van het uit 134 woningwetwonin gen bestaande continubouwproject, welke in het zuidelijk gedeelte van Kaatsheuvel in het plan "Pannen hoef" in aanbouw zijn, werden dezer dagen de eerste 12 woningen opgele verd. Deze huizen maken deel uit van de bouwstroóm, waartoe de gemeen tebesturen van Loon op Zand, Dru- nen en Heusden in december 1964 samen besloten. Deze bouwstroom le- cert sneller meer woningen op als gevolg van een arbeidsbesparende bouwmethode, welke door het bouw bedrijf N.V. Pepping uit Kaatsheuvel wordt gerealiseerd. Voordien kwa men zowel in Drunen als in Heusden reeds zestig woningwetwoningen ge reed. Het ligt in de bedoeling dat dit bouwproject in het plan "Pannen hoef" voor de bouwvacantie in juli gereed is, hetgeen wil zeggen dat per week circa 12 woningen moeten wor den opgeleverd. Volgens berekening van het orga nisatiebureau Berenschot te Amster dam levert deze bouwmethode 62 pet. arbeidsbesparing op, hetgeen de be trokken gemeenten recht geeft op ex tra contingenten woningwetwonin gen. Deze extra contingenten moeten de bouwstroom 1964, 1965, 1966 en die van 1967 tot en met 1968 over bruggen. Over de voortzetting van de ze laatste bouwstroom worden door de betrokken gemeentebesturen intussen weer besprekingen gevoerd. Van de 134 in aanbouw zijnde wo ningen zullen er 90 voorzien worden van centrale verwarming. Voor deze blokverwarming wordt in het midden van de betreffende wijk een centraal ketelhuis gebouwd. Dat niet alle wo ningen van centrale verwarming wor den voorzien is een gevolg van het feit, dat reeds met de bouwstroom was gestart voordat de gemeenteraad accoord ging met 'het voorsted van burgemeester en wethouders deze nieuwigheid toe te passen. ©p Xanê De gemeenteraad van Sprang-Ca- pelle heeft zich verdiept in de begro ting en de algemene beschouwingen, die vrijdagavond werden gehouden, leverden een interessant beeld op. De heer Dekkers (Gem. belangen) kwam nog eens terug op de sport hal. Hij had inmiddels contact gehad met de schoolhoofden en gebleken is dat toch nogal wat moeilijkheden werden verwacht ten aanzien van het vervoer van de schooljeugd naar de sporthal. Een speciale bus zou vol gens de. heer Dekkers de oplossing kunnen betekenen. Burgemeester van Prooijen zegde namens het College van B. en W. toe de zaak nog eens te willen bekijken. Hij vond de kostenfactor in dit ver band toch wel zwaar wegen. De heer van den Dool, die reeds vroeger niet al te enthousiast bleek voor voorzieningen op sportgebied, vroeg of al de investeringen van de laatste tijd, zoals het dorpshuis, het zwembad, de sporthal en de. brand weerkazerne, wel verantwoord waren. Glashelder was het antwoord van Burgemeester van Prooijen, die zei dankbaar te zijn, dat de gemeente de ze investeringen kan verrichten. Op deze wijze kan de gemeente tegemoet komen aan de recreatieve behoeften, die steeds meer groeien. De jeugd kan op deze wijze veel beter worden opge vangen. Wellicht kan in het dorps huis onder deskundige leiding tot dansavonden worden overgegaan. Dat is beter dan de huidige situatie, nu de jeugd elders vertier zoekt. De heer De Vries (P.v.d.A.) kwam nog eens terug op de sluiting op zon dag van het zwembad. Hij sloot aan op de wens, die B. en W. in de aanbiedingsbrief had den geuit, dat de voetbalverenigingen Wit Zwart en HNC zouden fuseren. Burgemeester van Prooijen zei dit laatste toch echt wel een zaak van de leden zelf te achten. De heer Genuit zei af te zien van algemene beschouwingen, omdat hij zijn aandeel in het gemeentelijke beleid reeds had geleverd in de be grotingscommissie; hij dankte, het col lege voor de beantwoording der ge maakte opmerkingen van de commis sie. Zijn fractiegenoot de heer De Vos (A.R.) vroeg of de raad niet de be- semhikking zou kunnen krijgen over de notulen van de stadsgewestelijke commissie. Hij wees op de vervuiling van het water in de sloten van de landbouwers. Burgemeester Van Prooijen vond, dat dit wel meeviel. Een rioleringsstelsel, dat dit euvel zou moeten verhelpen gaat vijf en een half a zes miljoen gulden kosten. De heer de Vos hoopte met het col lege van B. en W., dat de schoolbe sturen van Vrijhoeve en het prot. deel van Kaatsheuvel zouden gaan samen werken bij de bouw van een nieuwe lagere school. De heer Kuijsten (C.H.) informeer de naar de mogelijkheid van de inge bruikname van het industrieterrein aan de haven. Burgemeester van Prooijen wees erop, dat dit vóór 1969 niet mogelijk zou zijn. Van verschillende zijden werden vragen gesteld over de noodwoningen, die volgens Burgemeester van Prooij en nog dit jaar zullen verdwijnen. De gemeentebegroting en die voor het grondbedrijf werden overigens on gewijzigd vastgesteld. De raadsagenda zelf vergde overi gens weinig tijd. De punten werden vlot afgewerkt, waarbij grond aan- en verkopen plaats vonden en een subsidie van f 15.000.- beschikbaar werd gesteld voor het Hevr. Jeugd centrum te Sprang. Capeile Raamsdonk Vlijmen Waspik Sprang een aanval op waaraan dé gehele voorhoede deelnam, rechts binnen Groeneveld schoot schitte rend in, waar de uitstekende arbi ter buitenspel had geconstateerd. Ook linksbinnen Kuisten juichte 'n keer te vroeg. Vlak voor rust bouwde Sprang op recht een aanval op. Rechtsbui ten Paulides stuurde enkele tegen standers de verkeerde kant op, schoof toen het leder voor de voe ten van v. Vuren en deze rondde deze aanval af met een prachtig schot. 0-1. Na de rust zagen we het zelfde spelbeeld. Een hard werkend Sprang elftal dat vocht voor de overwinning, maar niet verder uit kon lopen. Met een iets afzakken van het tempo, kwam het einde van deze wedstrijd, welke Sprang 2 weer en kele plaatsen deed stijgen. Rest nog te vermelden dat de scheidsrechter bijzonder goed leidde. STATIEDAG CONCORDIA De Kon. Erk. Harmonie Concoria heeft zaterdag j.I. haar 56ste jaarfeest gevierd. De dag is begonnen met een H. Mis in de parochiekerk, die werd opgedragen voor Laurens van de Sanden, welke onlangs is overleden en die één der oprichters van Con cordia is geweest. Om 11 uur was het ledenvergadering. Hier heeft de voorzitter de heer E. van Hoorn, het actieve lid C. van Yoon Mzn. gehuldigd als gouden jubilaris. Deze werd op 11-jarige leeftijd lid van deze harmonie. Hij heeft hem de gouden speld van Con cordia en de gouden speld van de R.K. Fe deratie opgespeld en overhandigde hem een fraaie tafel-aansteker. Tegen 12 uur zaten de leden aan 'n lunch aan, die hoofdzakelijk uit worstebrood e.d. bestond. Om 2 uur had een gezellig samenzijn plaats. Er werd gekaart en de middag met diverse spelen gevuld, waarbij mooie prijzen waren te verdienen. Later werd een rond wandeling door het dorp gehouden, om te plm. 7 uur opnieuw de inwendige mens te versterken aan een welvoorziene koffietafel, waaraan ook de dames der leden mochten deelnemen. En om nog meer gezelligheid te krijgen werd een bal gehouden, dat ver zorgd werd door The Blue Birds. Om plm. 1 uur keerden de leden van Concordia huis waarts na een zeer geslaagde feestavond. De zaal was nog stemmig versierd van de carnavalsdagen. UNO ANIMO De eerste dag van het Barakconcours is voorbij. De volgende dag is in café Hen driks aan de Hogesteenweg, waar 't zondag a.s. wordt voortgezet. De opbrengst is voor de junioren van Uno Animo. BOERINNENBOND. De verdiepingsdag voor de moeders van de Boerinnenbond is op 8 maart a.s. De le den van Kaatsheuvel en De Moer nemen ook hieraan deel. Aanvang half 10 v.m. In zaal Vermeulen zal op woensdag 2 mrt. 's avonds half 8 een vergadering worden ge houden van de Boerinnenbond. Tijdens deze bijeenkomst zal mej. Mes een lezing houden over de Maatschappelijke ontwikkeling van het platteland. Meerdere besprekingen staan op het programma en het bestuur verwacht een leerzame avond. N.C.B. De NCB afd. Loonopzand heeft de be doeling dezer dagen een inzameling te hou den voor de Oogst dankgave. In de verga dering is deze inzameling toegelicht, waar om een extra beroep is gedaan op de leden om mild te geven. RIKCONCOURS De supportersclub van SSC houdt a.s. vrijdagavond 8 uur in café het Bruggetje een rikconcours. De O.V. Wilhelmina zal a.s. vrijdagavond in zaal Pruijssers een algemene ledenver gadering houden. Op de agenda komen o.m. voor verslagen van secretaris en penning meester en bestuursverkiezing. Aanvang 8 u. GUNNING. Het jaarlijks onderhoud Rijkswegen Bre da - Tilburg en Breda - Wernhout is gegund aan N.V. Schapers Zn. te Raamsdonk voor de somma van f 174.900. - TIEN MAART-FESTIVITEITEN De Oranjevereniging te Raamsdonk be gint de viering van de Nationale feestdag te 8.30 uur met een oecumenische kerkdienst in de Ned. Herv. Kerk, waarna de Harmonie en Drumband St. Bavo de in deze dienst aanwezige kinderen naar zaal Nieuwen'hui- zen begeleiden zal, waar een kindervoor stelling wordt verzorgd door Ensemble Mar tin Rijken, onder de titel "Het is feest van daag". Na deze voorstelling worden de kin deren getrakteerd. Tijdens deze voorstelling maakt de Harmonie een mars door 't dorp. Om 6 uur geeft de Harmonie met mede werking van Drumband, een Mannenkoor en een Gemengd koor een groot volksconcert in zaal Nieuwenhuizen, gevolgd door een bal. de uitvoeringen die in het nieuwe zaaltje van het gemeenschapshuis werden gegeven met een enkel woord in. Regisseur Freddy van Iersel deed met "Valstrik voor een man alleen" een zeer gelukkige keuze. Dit werk bevat zoveel spanning dat 't van het begin tot het eind kan boeien. Het speelt zich ge heel af rond een meneer Corban die zijn intrek heeft genomen in een chalet in 't ge bergte van Zuid Frankrijk. Het was jam mer dat het Henri Belletable kennelijk aan de middelen ontbrak om iets anders dan een doodgewone huiskamer te tonen. Het "buiten" op de achtergrond kon dit niét ten volle compenseren. Naarmate de intrige volgde stegen met de spanning ook de pres taties van de actrices en acteurs. De hoofd persoon Ad Kamp, zowel als de echtgenoot, maakte aanvankelijk een iets te onnatuurlij ke indruk, terwijl Arnold Smits misschien wat meer pastorale waardigheid had mogen acteren. Later bracht meneer Corban zijn creatie toch wel acceptabel. Dan dienden zich aan een commisaris van politie, Anton Kamp en „de vrouw", gespeeld door Nelly van Iersel, die zich beiden met talent in 't verhaal mengden en de thrillersfeer goed wisten te, treffen. Met de Zwerver had gri meur Wijngaard niet het grootste succes, maar dat neemt niet weg dat Bernhard Smits van zijn rol toch wel iets wist te ma ken. Diny Kamp maakte op verdienstelijke wijze de valstrik rondom Corban compleet, terwijl Jan Verschuren en Jan Kemmeren fingeerden als de twee agenten. SUPPORTERS NAAR VES Voor zondag a.s. organiseert de suppor tersclub van Waspik haar eerste reis om 't le elftal te begeleiden naar Oudenbosch, waar het de strijd moet aanbinden tegen VES. Het eerste team van White Boys speelt zondag thuis tegen leider Chaam. WHITE BOYS VERLOOR IN DUSSEN Op een moeilijk te bespelen terrein heeft 't le elftal van White Boys zondag dn Dus- sen een 2-1 nederlaag geleden tegen de club van die naam. Deze nederlaag kwam wel zeer ongelegen, immers, in haar opmars had White Boys leider Chaam tot op 1 punt genaderd. Hoe dan ook, de 2 - 1 nederlaag mag juist genoemd worden. WASPIK WON VAN MADE, 2-0 Bepaald groots was de wedstrijd op Elzen- hage waar Waspik en Made strijd leverden. Een enkele speler van Made hield er een onsympathieke en soms grove manier van verdedigen op na, wat de stemming geen goed deed. Daarbij nog enkele in veler ogen vreemde beslissingen van de scheidsrechter, enkele verwarde situaties voor de doelen, een lang uitblijven van het beslisende doel punt, waardoor een maximum aan spanning dit duel begeleidde, en de sfeer is getekend. Concludeer echter niet de wedstrijd een on sportief verloop kreeg. Eerst in de 16e min. van de tweede helft kwam de lang verwach te succesvolle aanval, waarbij Paul Smits het beslissende tikje verrichtte, 1-0. Tot 5 min. voor het einde bleef de overwinning onze ker, al maakte Made niet de indruk tot grootse daden in staat te zijn. In dé 40e min. reageerde Paul Smits juist op een verre pass, waarna hij beheerst de doelman van Made verschalkte, 2-0. HENRI BELLETABLE BRACHT SPANNENDE THRILLER. De1 toneelvereniging Henri Belletable boeide gedurende twee avonden een bevre digend aantal toeschouwers met een thriller van Robert Thomas. Rector Servatius leidde SLOT-AVOND CARNAVAL. Zaterdag 26 febr. werd in café 't Cen trum de slotavond gehouden van Carnaval 1966. Deze avond werden de prijzen bekend gemaakt van het groepen lopen van de laat ste avond, die waren als volgt 1 Nooit Genoeg 120 Vè pt. leider Nico de Laat; 2 Paljassen 119 Vi pt. leider M. Mees ters; 3 Parels van Carnaval 113 Vè pt. lei der v. d. Linden; 4 G. B. en de Maskers 1091/2 pt. leider Jo Bruurmijn; 5 De Vro lijke Klinkers 104% pt. leidster Riet v. d. Dungen; 6 de Nortjes 104 pt. leider v. Hei voort; 7 Piassen 1031/2 pt. leider Ant. Oos terwaal; 8 De Kwasten 100 pt. leider B. Bruurmijn; 9 Tierlantijnen 97 pt. leider Jo Kiviets. Hierna presenteerden de groepen hun succesnummers van de beide avonden en bleven nog gezellig bijeen onder de vrolijke muziek van de Expersiestekers. Hierna sprak Hupino de 4e de aanwezi gen hartelijk toe, dankte allen zonder uit zondering, die medegewerkt hebben aan het slagen van het carnaval, zowel aan de grote optocht op zondag, als aan de kinder optocht, vooral de Haarsteegse deelnemers, die een stap deden in de goede richting voor een groot carnaval van Groot Vlijmen, en de groepen van maandag- en dinsdag avond. Hierna maakte hij verder bekend de winnaars van de geschonken bekers: Grote optocht G.B. en de Maskers, Vro lijke Klinkers, Tierlantijnen, Paljassen. Groepen lopen maandag: 1 Piassen, 2 Pal jassen; dinsdag: 1 Nooit Genoeg, 2 Paljas sen. Hoogste aantal punten 2 dagen groe pen lopen: Paljassen. Ereprijs aantal punten 2 dagen groep lopen: de Nortjes. Knotwilgendam heeft op bijzonder fees telijke wijze afscheid genomen van Carnaval 1966. Allen op naar Carnaval 1967 was de wens van alle aanwezigen. AGRARIËRS HIELDEN GEZINSDAG In café 't Centrum werd de jaarlijkse Boerengezinsdag gehouden. Bij de opening verontschuldigde de heer P. Dekkers de voorzitter dhr. M. v. Wagenberg, die we gens ziekte verstek moest laten gaan. Hierna volgde een gezamenlijke koffietafel. Pater Vlemminx sprak vervolgens over de verhouding tussen oudere kinderen en hun ouders, die een dankbaar auditorium had. Hierna werden door de verschillende secretarissen de verslagen van het afgelopen jaar uitgebracht, waarin de activiteiten wer den gememoreerd. De toneelclub van de RKJB en RKBJB voerden 's avonds in Hotel Prinsen een klucht van Jan Blaaser op, die bij' de aan wezigen goed in de smaak viel. Een loterij vormde een waardig sluitstuk van de dag. WIELERSPORT. Daar het wielersportprogramma weer voor de deur staat, zijn de Vlijmense ama, teurs en nieuwelingen en ook de aspiranten weer in training. Bij de amateurs gaan de verwachtingen uit naar H. van Vught, die vorig jaar startte en steeds in de kopgroep te vinden was. Om dit seizoen weer in de gelegenheid te worden gesteld om flink te kunnen trainen, heeft een supporter van de Zwaluw een speldjesactie ingezet met foto van de kranige van Vught, die zeker zal sla-

Echo van het Zuiden | 1966 | | pagina 6