UW MENING „Nooit Gedacht" kampioen van Waspiks biljartbond N.V. Nederlandsche Schoenenunie Bloch Stibbe - Holiandia MEISJES Sprang-Capelle FORD Zwaar belaste auto's gevaar bij Paas- drukte op de weg de Brouwer FORD-garage Waalwijk MET MULO-OPLEIDING 23 HE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 8 APRIL 1966 23 Een feestelijke Paastafel met gekleurde eieren. 25 cent Sprang Vrijh.-Capelle Pasen - Pasen P. van RoobJ- Capeile Trouwen verlovingsringen - model „ARONA" J Zoekt U 'n nieuwe auto? J Gebruikte Golfplaten H. RIJKEN WERKWEEK CHR. STREEKHUIS- HOUDSCHOOL SPRANG-CAPELLE We zijn met de assistenteniklas van de Christelijke Streek'huishoudschool te Sprang- Capelle een week naar Renkum geweest. We zijn maandag 21 maart vertrokken. Eerst met de bus naar Den Bosch. Toen met de trein naar Arnhem, en toenweer met de bus naar Renkum. We waren om half 12 in Renkum. We moesten nog tien minuten lopen voor we op De Keijenberg kwamen. Dit 'ligt rondom in de bossen. We werden er hartelijk ontvangen. We hebben toen eerst met de staf van het 'huis 'kennis gemaakt, en daarna koffie gedronken. Toen was het sins al half één geworden. Toen kwamen de meisjes uit Friesland aan, dit was ook een assistentenklas, daar hebben we toen ook kennis mee gemaakt. Om één uur gingen we eten. Na het eten werden de kamers verdeeld, en de bedden opge maakt. Toen we dit gedaan hadden, moes ten we om half 3 in de zaal zijn, om het onderwerp „Samenleven?" te bespréken. We hebben toen veeldingen 'besproken, zoals samenleven als volk, als gezin enz. Het hoogtepunt was „Sameneven als klas". Het was een zeer leerzame middag. Die mid dag kregen we ook nog opdrachten om die 's avonds uit te werken. Die gingen bok weer over „samenleven als klas", vooral over de regels en normen van een klas. Om tien uur was het afgelopen en toen moes ten we naar bed. 'Om elf uur moesten de lichten uit, en moest het stil zijn. De vol gende dag was het weer heerlijk. De zon scheen al in de vroege ochtenduren. Om half 9 moesten we eten. Dan waren we tot tien uur vrij. Toen hébben we het on derwerp „Samen leven als gezin" bespro ken. Dit was ook weer erg leerzaam. Toen moesten we die middag in groepjes naar gezinnen toe, bijvoorbeeld één naar een domineesgezin. De ander naar een gezin met of zonder kinderen. Hier moesten we verschillende vragen stellen, en daar had den we 's avonds een nabespreking van. Daarna, toen we om 5 uur thuis kwamen, hebben we nog gevolkdanst. We hebben er veel dansen geleerd, 's Avonds hebben we dus een nabespreking gehad. Daarna kre gen we nog een film over het leven van een .Eskimogezin. Dat was heel mooi. Het was een 'kleurenfilm. Woensdagmorgen eerst ZAKJE VOOR 5 KLEUREN Drogisterij Parfumerie Stationsstraat 63 Waalwijk bet ontbijt. Daarna hadden we weer tot 10 uur vrij. We hebben toen geluisterd naar muziek uit Israël, Rusland en Griekenland en keken naar enkele muziekfilmpjes. Deze waren erg leuk. Er waren heel mooie pla ten bij. Meneer van Dam, die de leiding had, heeft op verschillende plaatjes ge danst. 's Middags zijn we een oriëntatie- tocht door de omgeving gaan maken. Er waren veel opdrachten. Het einddoel was poffertjes eten en daar moesten we ook een versje bij maken. Toen zijn we met ons al len teruggegaan naar De Keijenberg. 's Avonds is mejuffrouw Timmermans ons iets komen vertellen over revalidatie- werk en we hebben daar ook nog een film van gezien. Dit was een leerzame avond. Donderdag om tien uur moesten we weer bij elkaar zijn in de zaal voor een 'bespre king van „Samenleven als voilk". We kre gen eerst een film over Nederland, modern land met oude glorie. We zagen de mooiste dingen van ons land, de bollenvelden. Ook Amsterdam met zijn mooie grachten. Daar na spraken we over de film en hetgeen ons volk samenbindt. ,s 'Middags kregen we op drachten voor die avond, 'het was een car navalsavond. We kregen allerlei kleren. Het was toch een gezellige avond. Er werd gezongen, gedanst en er werden toneelstuk jes opgevoerd. Dit feest was om elf uur afgelopen. Toen zijn we nog een tocht door de bossen gaan maken. Het besneeuwde bos was prachtig, al die 'bomen met sneeuw bedekt. Vrijdagmorgen: Nu waren we tot tien uur niet vrij, nee we moesten onze kamers een goede beurt geven. 'Dit hoef je anders nooit zelf te doen. 'Maar nu waren er vier meisjes ziek van de staf. Dus moes ten we ons zelf maar behelpen. Om tien uur waren de koffers gepakt en de kamers gedaan. Toen 'hebben we eerst koffie ge dronken en daarna een bespréking gehad. Over hetgeen we die week gedaan hadden. Om hal é|én gingen we eten, en daarna hadden we nog een uur voor ons zelf. Want om half tiwee zouden we weer vertrekken naar huis. Het was een heel gezellige week. U dacht misschien dat het leek op vakan tie, maar nee. Je hebt er wat geleerd ook. Het was een echte werkweek. Om half 2 zijn we weggegaan. Tot Arnhem zijn we met we met de Friezen meegeredst. Het was een afscheid op het station. Nu hebben al mijn klasgenootjes een correspondentie-vriendin, naar wie we steeds schrijven. We willen allen deze week nog wel eens over doen. Lina Faro, 's Gravenmoer. DOKTERSDIENST. De doktersidienst zal op Eerste en Tweede Paasdag worden waargenomen door dokter H. Winkelman, tel. 04167 - 2350. KERKDIENSTEN ZONDAG 10 APRIL (le PAASDAG) Ned. Herv. Kerk 9:30 uur en 2.30 uur Ds. P. J. 'Bos. Geref. Kerk 9.30 uur en 4.30 uur Ds. M. de Wit van Rotterdam. ONTMOETINGSDAG VOOR JONGEREN Zoals wij reeds mededeelden organiseert de Provinciale 'Commissie van 'N.B. van de Hervormd-Gereformeerde Jeugdbond op 2e Paasdag voor de jongeren die ten zuiden van de grote rivieren Rijn - Lek wonen een ont moetingsdag. Het thema van deze dag is "Wat verwachten we van de toekomst?" Op Tweede Paasdag mogen de jongeren die daartoe zijn uitgenodigd horen: "Jezus leeft - de toekomst is aan Hem". 'Om half elf zal in de Ned. Herv. Kerk te Sprang een kerkdienst worden gehouden, terwijl na de dienst in het nieuwe Jeugdcen trum bij de koffie ruime gelegenheid is elkaar te ontmoeten, alsook tijdens de wan deling naar de Chr. H.B.S. te Waalwijk, al waar dn de middag gespreksgroepen zullen plaats vinden en waar een Woordspel zal worden opgevoerd, onder de titel: "Het duurt niet lang meer", waarin de toepassing wordt gegeven op het leven met het Woord van Christus. STICHTING ZONNEBLOEM SPRANG-CAPELLE Op maandag 28 maart sloten de cursisten van de Stichting Zonnebloem te Sprang- Capelle hun lessen 'behorende tot 'het onder deel Sport en Spel af, met een (grote volley balwedstrijd. Er werden 8 partijen gespeeld. Voor de rust werden 4 sets gespeeld, waar van de eerste jaars drie en de tweede jaars één set wonnen, zodat de stand op 3 1 kwam, met een puntental van 33 tegen 26, Na 'de rust kwam' de tweede jaars groep fel opzetten en wou drie partijen tegen één ver- liespartij. Het puntental was nu 33 tegen 37. Daar zowel de eerste als de tweede jaars- groep 4 partijen 'had gewonnen, werd de be slissing op punten Uitgemaakt, waaruit 'bleek dat de meisjes van het eerste jaar zich met een minimaal verschil van 2 punten de win naressen van de avond mochten noemen, stand 4-4 met 65 tegen 63 punten. 'Na de wedstrijd bleef men nog een half uurtje bij elkaar, waarin, thee werd geser veerd met koek en een hartige brok als extra beloning voor de geleverde prestatie. Aan de heer Möhr, die de lessen heeft gegeven en ook de wedstrijden heeft geleid, werd dank gébracht door de leidster, wat werd onderstreept door een 'hartelijk applaus van de cursisten. Aan de heer Mohr en de winnende groep werd een rood-wit lintje uit gereikt als herinnering aan deze avond. P.V. NOOIT GEDACHT. De Postduivenvereniging Nooit Gedacht houdt zaterdag 9 april een oefenvlucht vanaf Breda. Inkorven vrijdagavond tussen 8 en 10 uur in het clublokaal bij dhr. C. van Tilborgh. Tevens kunnen dan ook derby- ringen voor jonge duiven opgegeven worden, per brief en ondertekend, voor 25 ct. per ring. Denk ook er om de klokin goede staat in te leveren voer controle. De tijd van verloving De tijd voor een verlovings geschenk o De tijd voor een verlovings ring De grootste keuze, het vertrouwdste adres Gasthuisstraat 48 KAATSHEUVEL Telefoon 2187 PASSIEDIENST. Op Palmzondag werd door de Geref. Jeugdvereniging de jaarlijkse Passiedienst onder het motto: "Van eenzaamheid tot ge meenschap" verzorgd, waarin iedere jongere zijn beste beentje voorzette. Het eerste op treden ten onzent van het 'Chr. gem. koor o.l.v. de heer P. Christ te Tilburg is ge slaagd. Er werd ook weer zeer enthousiast samengezongen. De meditatie van de gast- prediikant Ds. G. Nutbey, gevangenispredi kant te Den Haag was indringend. Het the ma was: "Overwinnen maar hoe?" Hij me diteerde aan de hand van Rom. 8 37: "In dit alles zijn wij meer dan overwinnaars, door Hem die ons heeft liefgehad." Het was al met al een enthousiaste wij- dingsdienst. ZENDINGSMIDDAG. In de Ned. Herv. Kerk te dezer plaatse zal op 2e Paasdag een Zendingsmiddag wor den gehouden. Inleiders tijdens deze middag zijn Ds. Harkema, zendingsdirector, onder werp "Zendingsroeping" en Dr. J. P. Ver kade met als onderwerp "Zendingsvracht". De plaatselijke predikant Ds. Huizinga zal het openingswoord spreken. Aanvang 2.30 u. M.A.C. MARIJKE De MAC Marijke organiseert op Tweede Paasdag een oriëntatierit. De lengte ds on geveer 65 km en voert door een goed be gaanbaar parcours. Natuurlijk zijn er weer mooiie prijzen te verdienen. De start en fi nish zijn bij café De Witte Brug. Inschrij vingen voor deze rit kunnen thans reeds worden gedaan bij het bestuur, alwaar ook nadere bijzonderheden zijn te verkrijgen. GESLAAGD. Te Utrecht slaagde voor het examen cou peuse mej. Jenny Snijders. Zij ontving haar opleiding bij mevr. M. van Rijswijk-Smits te 'Kaatsheuvel. Het eerste zestal van de biljart club „Nooit Gedacht", gevestigd in café Van den Broek in de Beneden- kerkstraat, heeft na felle strijd be slag gelegd op de kampioenstitel van Waspikse Biljartbond. In de clubnaam Nooit Gedacht klonk dit jaar 'n tikkeltje teveel bescheiden heid want van meet af aan heeft NGD sterk gespeeld. Al dachten zij het zélf dan misschien niet, de te genstanders van 12 andere teams zullen er beslist ernstig rekening mee hebben gehouden, dat NGD kampioensaspitaties had. Piet van Esch en Sjaak van Eersel immers bleken het afgelopen seizoen gewel dig in vorm. Zij waren dan ook de grote animators bij NGD. De groot ste concurent van deze kampioenen is het 2e team van Uitkijk geweest. Zij eindigden met 150 punten slechts 7 punten achter de nieuwe kampi oen. De prijsuitreiking vond plaats in café Het Middenbuis op 't Vaar tje waar de president van de Was pikse bond, de heer A. v. d. Broek de trofeeën overhandigde. Bijzon dere lof had de heer Van den Broek voor het werk van de penning meester de heer G. v. Dongen en voor de ijver van de heer B. Kuy- ten. TWEE JUBILARISSEN De bijeenkomst kreeg een feeste lijk tintje door de huldiging van 2 jubilarissen: A. v. d. Broek en wed strijdleider B. van Erp. De secre taris van de bond, Chr. Geerling kenmerkte de voorzitter als iemand die overal en op iedereen het licht laat schijnen maar zelf tijdens zijn 15-jarig voorzitterschap, steeds in de schaduw wenste te blijven. Na mens de W.B.B. overhandigde spre ker zijn voorzitter uit dank van al le leden een presentje. Na een har telijk dankwoord richtte de heer v. d. Broek de schijnwerper op wed strijdleider B. van Erp, die zijn functie naar ieders tevredenheid al 121/2 jaar uitoefent. „Ik hoop dat U er nog vele jaren meer door zult kunnen gaan", aldus de heer Van den Broek. Het zouden geen biljarters zijn als deze avond de keu niet werd ge hanteerd. In de seriewedstrijden raakte B. v. Riel van „Altijd Raak" het ivoor het best en werd winnaar. De prijzen voor de hoogste serie gingen naar de heren Lambooy van „Vriendenkring" en Rozenbrand van V.V.K. De eindrangschikking van de competitie tenslotte luidt: 1 en kampioen NGD, 157 punten. 2. Uitkijk 2, 150 pnt.; 3. Vr. Kr. 1, 140; 4. Fotsers 1, 138; 5. Kot 1, 121; 6. Kot 2, 120; 7. Vr. Kr. 2, 118; 8. Alt. Raak 1, 114; 9. Alt. Raak 2, 113; 10. Uitkijk 1, 100; 11. WK 1, 97; 12. WK 2, 92; 13. NGD 2 met 90 pnt. De winnaar van de competitie zal een nederlaag tournooi organiseren. met bolle binnenrand leverbaar in 5 en 6 'mm zjCug. pijnenburg cYl.cV). Juwelier - Horloger Heuvelstraat 61 hoek Willem Il-straat TILBURG Tel.; 04250 - 34868* DIEREN, EIGENAARS EN TOERISTEN IN HET BOS Met grote belangstelling las ik in Uw blad van 1 april de verslagen van de gemeenteraadsdebatten over de ruimtelijke ordening in Loon op Zand en Drunen. Het is, met 't oog op de al te zichtbare aantasting van het landschapsschoon door enkele boseigenaren, zeer begrijpelijk dat de besturen van beide gemeenten opkomen voor het handhaven of herstellen van het natuurschoon. Zeer begrijpelijk ook dat zij, om tegen excessen te kunnen optreden, over ruime bevoegdheden willen beschikken iets ruimer misschien dan nodig voor eigenaren met ver antwoordelijkheidsbesef. Enkele uit latingen in de debatten hebben mij als boseigenaar verontrust en ik moet er dan ook tegen protesteren om te helpen voorkomen, dat be doelde uitlatingen normbepalend zouden worden. Enkele belangen kunnen elkaar bij onvoldoende achting voor de rechten van anderen doorkrui sen. In verstandige volgorde zijn die belangen m.i. die van de dieren, de eigenaren en de toeristen. Voor de dieren is het bos de natuurlijke vorming, de eigenaar draagt niet on aanzienlijke lasten en zal de meest frequente recreant zijn op zijn per ceel, de toerist wil en mag genieten in een groter terrein, waarvan pri- vé-percelen slechts onderdelen zijn. Srikt genomen heeft in normaal opzicht de toerist slechts „ge- zichtsrecht" op de percelen, voor zover zijn blik er in reikt vanaf de openbare weg. Daarom moet ik be zwaar maken tegen de formulering in Uw uiteraard beknopte verslag van de woorden van de burgemees ter van Loon op Zand, dat de ruim te voor allen dienstbaar moet blij ven. Waarschijnlijk zal de burge meester ter zitting het woord „dienstbaar" wel gemodificeerd heb ben. Het lijk mij onwaarschijnlijk dat hij bedoeld heeft dat alle per celen voor iedereen rechtens toe gankelijk moeten zijn. Het gevolg zou zijn, dat je morgen een Uithui- zens gezin op je voorgazon ziet pick nicken en dat je overmorgen uit je bad wordt gesleurd, omdat een Roodeschools gezin zich daar aan een wasbeurt toe acht. Het zou te wensen zijn dat er klaardere opvattingen te lezen vie len over de rechten die m.i. in de ervaring samenvallen met de verlangens van de bonafide toe rist. Ik geef gaarne toe, dat geen toerist en geen gemeentebestuur dat opkomt voor de belangen van de toerist genoegen hoeft te ne men met omheiningen, bordjes, op stallen die vanaf de openbare weg zichtbaar zijn. Verstandige eigena ren weten trouwens dat bordjes en omheiningen alleen maar prikkelen tot betreden van hun terrein. Zij weten ook, dat draadversperringen, ook van de openbare weg onzicht bare, uit den boze zijn, omdat zij ofwel het wild hinderen ofwel de jagers die onmisbaar zijn voor de welstand van het wild. Maar er kan in redelijkheid geen bezwaar be staan tegen zelfs de afgrijselijkste keet die vanaf de openbare weg on zichtbaar is. Een boseigenaar. Drunen, 5 april 1966 Geachte redactie, Met grote belangstelling, maar met nog groter verwondering las ik in uw nummer van 1.1. donderdag 'het raads- verslag der gemeente Drunen. Speciaal bedoel ik hier het punt der agenda waar het de gemeenschap pelijke regeling met Loon op Zand, Uden'hout en Helvoirt betreft terzake de Drunense en Loonse Duinen, n.l. om deze natuurgebieden zoveel mo gelijk als werkelijk natuurgebied te beschermen, een gebied, mogelijk tot dusverre zo ongerept, als er in ons land weinig zullen zijn aan te wijzen en dat voor iedereen en overal toegan kelijk is en een bron van genot. Kampioensteam van NGD, van links naar rechts: Sj. v. Eersel (M.zn.), M. v. d. Broek, J. Smits, L. v. d. Broek, Sj. van Eersel (P.znO B. v. Hooft (v.z.), A. Smits en W. Roos (secr.) P. v. Esch ontbreekt. Dat van dit voorrecht langzamer hand misbruik gemaakt wordt, is voor iedereen duidelijk en er moet voorko men worden dat dit misbruik voort woekert en dat men in dit prachtig na tuurgebied niet hier, dan daar, tegen caravan, gebouwtje etc. aanloopt, die het terrein ontsieren en de natuur- genieters telkens tegen de borst stui ten. Daarenboven zijn er bij de Dru nense en Loonse duinen uitstekende campings en heeft de door de via de gemeentebesturen voorgestelde maat regelen, ook meer dan voldoende goede regelingen getroffen. Daarom is het besluit van de gemeenteraad van Drunen, die toch op tal van ge bied zo vooruitstrevend is, zo onbe grijpelijk. Of zijn er 'hier soms bij vele protesterenden andere dan „algemene belangen" in 't spel, terwijl b.v. de ge meenteraad van Loonopzand zich una niem achter het voorstel schaarde. 't Is te begrijpen dat B. en W. on zer gemeente zeer teleurgesteld wa ren en velen met hen en 't is te hopen dat ze niet te veel water in hun wijn zullen doen, dat andere samenwerken de gemeenten weer niet lijkt en dat 't goede doel geheel weer wordt voorbij gestreefd. Met dank voor de plaatsing. Een abonné. VERBETERING PUTSTRAAT? Dat vragen de bewoners van de Putstraat zich al 'bijna een jaar af. Een voorstel daartoe werd door de ge meenteraad reeds genomen, tegelijk met de Stationsstraat, die reeds en kele maanden daarna aan de beurt is gekomen en tot voldoening van be woners en geheel Waalwijk, dus ook van ons, een zeer fraaie straat, met een mooi wegdek en parkeerstroken, nieuwe trottoirs is geworden waarop ook wij trots gaan. Doch in de Putstraat is er tot op heden niets gebeurd wat ook maar enigzins op verbetering lijkt, wel wor den gaten en kuilen in het wegdek opgelapt met klinkers, tot grote er- genis en gevaar voor automobilisten, om nog maar niet te spreken van het zeer grote aantal brommers en fiet sers die dagelijks van de Putstraat gebruik moeten maken, want dat het een zeer drukke verkeersweg ds weet geheel Waalwijk en omgeving, vooral bij markten, kermis en diverse gele genheden die op het Vredesplein ge houden worden, is de Putstraat wel een van de aangewezen straten waar van het publiek gebruik maakt om er te komen. Niet alleen (het wegdek is sledht, maar ook de trottoirs verke ren in een erbarmelijke toestand, bij regenachtig weer lijken zij wel een waterballet omrede het water in de zeer veie ongelijkheden blijft staan en de zandstroken die naast de tegels liggen zijn ware modderpoelen; als 'het droog is en er staat wat wind, waait 'het zand op de trottoirs en en stoepjes der huizen, tot grote er gernis van publiek en huisvrouwen. Ook de ingang aan de Grotestraat is niet van gevaar ontbloot voor het verkeer vanwege de gaten die er in het wegdek zitten en alsmaar 'bijgelapt worden met klinkers enz. Wat is de oorzaak? vragen de 'be woners van de Putstraat zich af, waar om het zo lang moet duren eer er aan de verbetering van de Putstraat wordt begonnen, daar er in de gemeente weer een tweetal andere straten ge heel vernieuwd worden, waarvan de goedkeuring wel l1//2 jaar later in de gemeenteraad is aangenomen. Wij 'hopen dat de desbetreffende autoriteiten de bewoners van de Put straat terwille kunnen zijn en een spoedige verbetering tot stand zullen brengen, tot genoegen der bewoners en veiligheid van de gebruikers in het algemeen. Putstraatbewoners. Voor, tijdens en na de Paasdagen ivordt een optimale drukte verwacht in het verkeer. Automobilisten dienen niet alleen rekening te houden met overbelaste wegen (afstand houden, aanpassen van de snelheid), overbe laste auto's betekenen ook een groot gevaar voor de verkeersveiligheid. Veel auto's - zeker in de kleinere klasse - zijn niet berekend op vier of vijf personen met daaraan nog toe gevoegd hoog opgestapelde rijen kof fers en tassen. De wettelijke toegestane maximum druk op de banden ligt ongeveer in de buurt van het maximum toelaat bare gewicht dat de automobielfabrie ken opgeven. Dit betekent dat bij verschillende auto's weinig of geen bagageruimte meer over is, als alle zitplaatsen 'bezet zijn. Men overtuige zich dus van de laadcapaciteit van ei gen auto! Bij het beladen van de auto moet het zwaartepunt niet (teveel) naar achteren verlegd worden. Met andere woorden, de bagage dient niet alleen achterin te worden gelegd, maar verdeeld te worden over de ge hele auto (dus bijvoorbeeld gebruik makend van een imperiaal). Alle kof fers en valiezen achterin gaat over belasting betekenen van één, in dit geval de achteras. Bij auto's met een laadruimte voorin ligt bij 'belading 't zwaartepunt veelal 'beter. Verkeerde verdeling van veel ba gage heeft tot gevolg - wijziging van de stand van de koplampen, waardoor verblinding kan optreden; - overbelasting van de achteras en te grote druk op de 'banden; - de auto krijgt een ander stuurka- rakter (onderstuurde wagens wor den overstuurd). Treedt bij lange vakantieritten ver moeidheid op bij de (niet ervaren) chauffeurs en wordt de controle over de wagen daardoor minder, dan bete kent het samengaan van genoemde faktoren vaak het abdrupte einde van een plezierig begonnen vakantie. En vaak erger. ASBEST-CEMENT GOLF PLATEN in de maten van 2,75 ml 2,44 ml, 1,83 ml, 1,53 ml. Sloopbedrijf en houthandel le Zeine 4, Waalwijk Tel. 3674 Op verschillende afdelingen van ons hoofdkantoor te Waalwijk hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor MEISJES, die op kantoor vooruit willen komen. In het algemeen is een Mulo-opleiding en enige jaren kantoorervaring nodig. Voor enkele andere functies kunnen ook meisjes in aanmerking komen, die aan deze eisen nog niet voldoen. Kandidaten kunnen rekenen op zeer behoorlijk aanvangssalaris, inte ressant werk en goede vooruitzichten. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken, Nieuwstraat 9 te Waalwijk.

Echo van het Zuiden | 1966 | | pagina 23