SSC wint verrassend met 2-1 van Quick Boys Waalwijkse Muziekschool na Pinksteren in nieuw gebouw KAATSHEUVEL ,Baardwijks Toneel' had veel succes met Huis op de rots Waalwijk Kleuterschool bijna verbouwd VOETBALREL IN WASPIK Supporters eri spelers White Boys gaan met elkaar op de vuist Loon op Zand 6 m ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 25 APRIL '66 6 INBRAAK IN THERESIA- SCHOOL OPENING CAFE „DE ECHO DER DUINEN" Belangstelling was gering Waspik Afwezig H. J. v. Lensiep Wij hadden twee goals meer moe ten maken, was het commentaar van trainer v. Boxtel. Maar niettemin ben ik zeer tevreden met deze over winning. En trainer v. Boxtel kon ook zeer tevreden zijn, want zijn elftal had met drie invallers 'n zeer aantrekkelijke en levendige wed strijd gespeeld tegen Quick Boys uit Katwijk. Een vereniging, die tel- kenjare een ernstige gooi heeft ge daan naar het afdelingskampioen schap. Het vlotte deze middag bij SSC. Er werd weer over de vleugels gespeeld en hieruit kwamen zeer gevaarlijke aanvallen. Het spel dat SSC op het Katwijkse sportveld ten toon spreidde, trok ook de aandacht van het Katwijkse publiek, dat in grote getalen was opgekomen. Nadat Quick Boys heeft afgetrapt, wordt de bal direct door v. Zeist overgenomen en terstond volgt al een fraaie aanval. Even goed wordt deze door Quick Boys afgeslagen, maar SSC komt weer terug en houdt uit deze aanval een corner over. De bal wordt goed voor het doel ge bracht, doch de achterhoede van Quick Boys grijpt goed in. Meteen zijn zij in de aanval, maar hun aan val loopt op niets uit. Na de uittrap komt de bal bij v. d. Schans terecht, deze geeft goed door naar v. d. Wiel, deze draait om enkele Quick Boys spelers heen en geeft een prachtige voorzet, die met een ongelooflijk hard schot door v. Zeist in 'n doel punt wordt omgezet. Zo leidde SSC reeds na 7 minuten. SSC blijft ge vaarlijk en na tien minuten komt weer een gevaarlijke aanval over links en nu is het v. d. Broek die met een keurig schot de stand op v. Peer van richting veranderd en ongrijpbaar voor doelman Spierings verdwijnt de bal in het net. In de resterende minuten voor de rust volgen nog enkele goede aan vallen van SSC, maar tot doelpun ten komt het niet. Na de rust zijn het de Quick Boys die direct stevig aanvallen. Maartel kens weer weet v. Peer, goed ge steund door v. d. Schans, in te grij pen, zodat er voor Quick Boys geen succes in zit. Het tempo van hen zakt nu af en SSC daarentegen ver hoogt de activiteit. Na 28 minuten weet Maton goed door te breken, maar zijn schot gaat hoog over. Quick Boys probeert alles om de stand op gelijke hoogte te brengen, maar wat zij ook doen, verder dan v. Peer komen zij niet. Ongelooflijk wat deze man voor werk heeft ver zet. Naarmate het einde van de wed strijd nadert, komt er nog meer spanning. Enerzijds probeert Quick Boys gelijk te maken, maar ander zijds is het SSC dat tracht de score te verhogen. Nog tweemaal mogen Quick Boys een corner nemen, doch doelpunten weten zij niet te maken. Over enkele weken zal de Waal wijkse Muziekschool gaan verhui zen, van de Grotestraat naar de Wilhelminastraat 4, de vroegere kleuterschool, die voor dit doel grondig onderhanden is genomen, grondiger dan aanvankelijk in de bedoeling lag. De drie grote klas lokalen van de kleuterschool zijn thans verdeeld in zes kleine leslo kalen, waarvan de muren geluid- isolerend zijn gemaakt n-l. dubbel wandig en opgevuld met glaswol. In de hoge lokalen werd een nieuw plafond aangebracht, waar door de vensters aan een zijde van het klaslokaal zijn komen te ver vallen. De verhuizing van de muziek school kon pas enkele maanden la ter plaatsvinden dan oorspronkelijk in de bedoeling lag. Reeds rond de jaarwisseling had men gehoopt, de Vrijdagmorgen ontdekte het hoofd van de Th er e s i a - m e i sj e s s oh ooi in de Gasthuisstraat, dat tijdens de gepas- 02 weet te brengen. SSC blijft ge- i seerde nacht in dit gebouw was inge- vaarlijk. D. Rooijen krijgt dë bal I broken Gebleken is dat men door for- goed toegespeeld passeert enkele j de spanjoletslui- spelers van Quick Boys en geeft dan van 30 meter afstand een schot ting van n raam heeft weten te ope- dat de paal raakt. Met een beetje meer geluk had dat zeker een doel punt geweest. Van den Broek valt nu uit en zijn plaats wordt ingeno men door W. v. Dongen. Weer vol gen nu enkele goede aanvallen van SSC. Vooral v. Zeist toont zich deze middag zeer actief. Maar ook de doelman van Quick Boys is nu op zijn post. Na 37 minuten weet Quick Boys de achterstand in te lopen. Bij een goede aanval wordt de bal door WIT-ZWART—V.V.N. 3—2 Wit-Zwart bewees met deze ze ge op koploper V.V.N. plaatsge noot H.N.C. een dienst. Reeds voor de rust bleek dat de aanvallen van Wit-Zwart gevaarlijker waren dan die' van de ploeg uit Klundert. De doelpunten kwamen echter pas in de tweede helft. Kort na rust nam V.V.N. met een schot van Leyten de leiding: 0-1. Goed combinerend sloeg Wit-Zwart terug. Rechtsbui ten Albert van Beek maakte op fraaie wijze 1-1. V.V.N. kon niet voorkomen dat wat later rechts binnen Theo Joore met een mooi schot de stand op 2-1 bracht. Wit- Zwart bleef terugkomen en weer had Albert van Beek succes: 3-1. Een doelpunt dat de strijd besliste. Wel kon Den Bakker met een straf schop de achterstand nog verklti- nen tot 3-2. Een verdiende zege voor Wit-Zwart, dat vooral na de rust aardig spel liet zien. RUST-ROEST—HJV.C. 1—1 H.N.C. was over het geheel ge nomen sterker dan de Eindhovena- ren. De Capellenaren hebben ook betere kansen gehad. Duidelijk bleek dat de zenuwen in deze be langrijke wedstrijd beide ploegen parten speelden. Tot werkelijk goed spel kwam men kiaardoor maar zelden, Met een center van midvoor Hoekstra nam Rust-Roest na ruim een kwartier in de twee- >de helft de leiding. Enkele minu ten later bracht midvoor De Bie H.N.C. weer naast de Eindhovena- ren: 1-1. Fel was de strijd om het winnende doelpunt. Het bleef ge lijk. nen,waarna aan alle klaslokalen en vertrekken van de school 'n bezoek werd gebracht. Deze speurtocht heeft de nachtelijke bezoeker(s) alleen wat klein geld opgeleverd, waarvan het juiste bedrag nog niet bekend is. Er werden geen vernielingen aangericht, terwijl ook vrijwel niets werd over hoop gehaald. De plaatselijke rijkspo litie is meteen met het onderzoek be gonnen, waarbij ook de hond van de rijksspeurhondgeleider wachtmeester Van Houten uit Waalwijk werd inge schakeld. HANDBALVERENIGING DESK HEREN-JUNIOREN KAMPIOEN Het heren-juniorenteam van de handbalvereniging DESK is niet bij de pakken gaan neerzitten nadat het zaal-kampioenschap hen op het nip pertje ontglipt was. Dapper hebben zij zich over deze grote teleurstelling heen gezet en met de beste voorne mens bezield werd in de veld-compe- titie gestart, om opnieuw een serieuze posing te doen op de begeerde titel beslag te leggen. En ditmaal bestond er geen enkele twijfel voor wie het kampioenschap was weggelegd. De DESK-junioren hebben met groot machtsvertoon geregeerd over hun te genstanders, zodat zij met nog twee wedstrijden voor de boeg reeds vijf punten los lagen van hun naaste con current. Deze voorlaatste wedstrijd werd tegen Blauw Wit in Den Bosch gespeeld, waar DESK-junioren met 't kampioenschap reeds in hun zak nog eens duidelijk 'hun superioriteit on derstreepten door met 8 - 2 te zege vieren. Natuurlijk was het 's avonds groot feest in het clublokaal, waar voorzitter Vlak als eerste de succes volle ploeg feliciteerde en bloemen aanbood, en vooral trainer J. Ebbing en de jeugdcommissie dank bracht voor hun voortreffelijk werk om van White Boys heeft zondag op eigen terrein de volle winst uit handen gegeven, ondanks het feit dat de Boys met een veilige 20 voor sprong zich de thee goed lieten sma ken. Iets meer dan een half uur was er gespeeld, toen Piet Kuyten zijn rechtsbuiten Jan v. d. Velden lanceerde, die met een strak schot succesvol doelpuntte; 10. Nauwe lijks 5 minuten later rondde Piet Kuyten een solo-actie met een wel gericht schot af en dit betekende 2—0. Wie dacht dat Berkdijk hierdoor ontmoedigd zou zijn, kwam bedro gen uit. Een luttele 2 minuten na de hervatting trof hun aanvalslei der uit een moeilijke hoek vanaf de linkervleugel het net; 21. 't Veld spel van de bezoekers ging zich steeds positiever afsteken bij dat van White Boys, dat het voorname lijk van verre trappen en uitvallen moest hebben. In de 17e minuut trof een schot van Berkdijk in eer ste instantie de lat, maar werd di rect hierop achter doelman Lambooy gewerkt; 22. Tevoren had White Boys de wedstrijd in haar voordeel kunnen beslissen, maar enkele doel- rijpe kansen werden om zeep ge bracht. Berkdijk kwam zelfs aan 'n voorsprong toen in de 30e minuut van de tweede helft een voorzet van links kundig werd ingekopt; 23. Drie minuten later kon Huub Kuy ten, zij het volgens velen in buiten spelpositie, zijn club naast Berkdijk schieten; 33. Spanning was er dus volop, voor enkele spelers en supporters zelfs teveel, want tegen het einde ont stond er een complete rel, waarbij vele tientallen enthousiastelingen met elkaar op de vuist gingen. Tij dens de wedstrijd trad de scheids rechter veel te slap op tegen een aantal ontoelaatbare overtredingen en vergrijpen. Elkaar natrappen werd schering en inslag. En zelfs nadat de scheidsrechter deelde in de gooi- en smijtpartij, werd de wed strijd met 22 spelers hervat, al was het dan maar voor een enkele mi nuut. Gelukkig was er toen twee maal 45 minuten „sport ter verbroe dering of tot lering en vermaak" voorbij. dit juniorenteam zo'n fijne vrienden club te hebben gemaakt. DUIVENSPORT De Kaatsheuvelse postduivenvere niging hield zondag een wedvlucht vanuit Neufvilles met de volgende uitslag J. Wellens 1, 26; B. Vesters 2; G. v. d. Linden 3; A. Heijs 4, 36, 57, 67; Chr. v. Heeswijk 5, 31, 39, 42, 47, 70; J. Voogd 6, 30, 41, 54; M. van Boxtel 7, 20, 44, 50, 65; J. v. Boxtel 8, 34; H. v. Helvoirt 9, 11, 22, 32, 49; J. Emmers 10; F. Damen 12,19, 62; J. v. Bavel 13, 28, 59; Jac. Vloe mans 14, 21, 38, 60, 69; W. Kern- meren 15, 24, 40, 58, 64; A. de Bie 16, 45; J. v. Heeswijk 17, 27; J. v. Dongen 18; Jo Hamers 23, 35, 51; F. Dingemans 25, 68; J. v. Beers 29; J. Duquesnoy 33; C. de Bondt 37L. v. Geel 43; G. v. Gooi 45; P. v. Beij- nen 48; J. Damen 52; Jos v. Wan- rooij 53; P. Ligtvoet 55; Jac. Kern- meren 56; H. v. d. Linden 61; C. v. Heijst 63; H. Hesselmans 66. HUISHOUDSCHOOL ST. ANGELA 12 V2 JAAR Dinsdag a.s. viert de huishoud school St. Angela haar 12 V2-jarig bestaan. Het programma van deze feestdag, die overigens een vrij in tiem karakter zal hebben, vermeldt o.a. een H. Mis om 9.30 uur in de parochiekerk van St. Joseph, gevolgd door het onthullen van een beeldje d oor een der leerlingen van de school en een koffietafel voor bestuur, geno digden en docenten, 's Middags is er een kermis voor de leerlingen. BALDADIGHEDEN Er zijn in het dorp enige gebouwen, waar overdag geen personen in zijn. Ook is er nieuwbouw die nog niet ge heel klaar is die niet vrij is van be schadigingen door de jeugd. Van be voegde instanties is reeds mededeling gedaan hiervoor te waken, dat geen schade en vernieling aan dergelijke gebouwen wordt aangebracht. De jeugd die niet bij deze gebouwen of op deze terreinen thuis hoort wordt verzocht er ook weg te blijven. Reeds meerdere keren zijn zeer aanzienlijke schaden toegebracht. We denken hier aan het Culturele Centrum, de nieuwe in aanbouw zijnde kleuterschool, de nieuwbouw in en om het dorp, vrij staande woningen, en ook het Rode Kruis lectuurkastje, dat graag het doelwit is van de jeugd. Onlangs is café De Echo der Dui nen in andere handen overgegaan. De heer en mevrouw de Leeuw-van Hest zijn naar Limburg vertrokken om in Waubaoh hun nieuwe hotel te gaan exploiteren. De heer en mevrouw P. van Gom- pel-Hoogendoorn hebben deze zaak overgenomen en zullen op dinsdag 26 april a.s. het café officieel heropenen om 3 uur n.m. VLIJMEN RECTIFICATIE Vrijdag j.l. publiceerden wij de kandidatenlijsten voor de a.s. ge meenteraadsverkiezingen. Voor Vlijmen is er een zetfout je ge maakt. De „Boerenlijst" moet zijn: lijst Broeren, met als lijsttrekker P. G. A. Broeren. oude B.L.O.-school, een weinig re presentatief gebouw dat voor sloop is bestemd, te kunnen verlaten, doch daar de kleuters hun school pas in november verlieten, daar hun nieuwe gebouw aan de Taxan- driaweg te laat gereed kwam, was dit niet mogelijk. Deze tweede oorzaak van het verhuizingsuitstel noemt de direc teur van de muziekschool, de heer H. C. Timm, echter een verheugen de omstandigheid, daar dit de oor zaak was dat de oude kleuterschool nu grondig onder handen genomen werd, want behalve enkele kleine verbouwingen, zoals wanden, pla fonds en het plaatsen van schoor stenen in de lokalen, zal het ge bouw ook van binnen en van bui ten geheel opnieuw worden be schilderd. Naast de leslokalen krijgt de muziekschool thans ook de beschikking over een aula, die plaats biedt aan ongeveer 100 men sen en tevens dienst zal gaan doen als zevende leslokaal. En tenslotte kon door het bestuur worden bereikt, dat het Waalwijks Symphonie orkest het zaaltje als repetitielokaal kon gaan gebruiken, terwijl de mogelijkheid bestaat, dat er ook lezingen enz. zullen kun nen worden gehouden. Het nieuwe onderkomen van de Waalwijkse Muziekschool staat op slechts zeer korte afstand van de oude huisvesting. Directeur Timm is echter van mening, dat dit af- standsverschil een belangrijk voor deel heeft, daarbij komt, dat het drukke verkeer in de Grotestraat bij het lesgeven in het oude ge bouw een enorme hinderpaal bete kende. In de kleuterschool die thans zal worden betrokken heeft men hiervan zo goed als geen last. Hoewel dus een grote vooruit gang wat de huisvesting van de Waalwijkse Muziekschool betreft, heeft de goed florerende school echter aan de accomodatie in de kleuterschool, zes lokalen, de aula en op de bovenverdieping een re serve-lokaaltje, in dit stadium al niet meer voldoende, zodat op kor te termijn op de speelplaats een houten gebouwtje zal worden ge plaatst, waar directie en admini stratie van de school zullen worden ondergebracht. Ook is het de be doeling dat ook het concerge-echt- paar van der Lee in vaste dienst zal komen. Dit echtpaar zal dan be halve voor het schoonmaken ook voor het toezicht gaan zorgen en licht administratief werk gaan doen. Het gaat n.l. in het nieuwe on derkomen van de muziekschool veel drukker worden, omdat men van plan is, ook de deelnemers aan het Algemene Muzikaal Vormings onderwijs, dat nu nog over depen dances is verspreid naar de Wilhel minastraat te halen, omdat het be stuur van mening is, dat deze con centratie de kwaliteit van de vor ming ten goede zal komen. In het oude gebouw had men hiervoor niet voldoende ruimte, omdat men daar slechts beschikte over vier leslokalen en een directeurskamer. Het jaarverslag over 1965. Uit het jaarverslag over 1965, het eerste jaarverslag van de mu ziekschool, blijkt dat de school kan beschikken over 17 leerkrachten. Deze zorgen tesamen voor tien vormen van onderwijs. 300 leer- .ingen volgen de lessen van Alge mene Muzikale Vorming. 40 stude ren blokfluit, 15 gitaar, 23 accor deon, 95 piano, 10 viool, 2 cello, 2 fluit, 8 klarinet en 7 koperinstr. 15 leerlingen volgen de theorie lessen. Het aantal wekelijkse les uren liep in de periode van 1 mei tot 1 september op van 101% tot 122%. Het aantal leerlingen dat de cursussen volgde liep op van 334 tot 422. Een aantal hiervan be zoekt een dubbel aantal lessen. Leerlingen zeer verspreid. Het grootste aantal deelnemers aan de cursussen levert natuurlijk Waalwijk, terwijl verder komen uit Drongelen 1 leerling, uit Dru- nen 6, uit Elshout 2, uit Kaatsheu vel 2, uit Nieuwkuyk 1, uit Raams- donk 2, uit Sprang-Capelle 4, uit Vlijmen 2 en uit Waspik 8. De meesten van deze jongelui uit de streek volgen een cursus mu zikantenopleiding die door de stich ting Langstraatse Muzikantenoplei ding aan de muziekschool wordt gegeven, door middel waarvan jon ge krachten voor harmonieën en fanfares worden opgeleid. Hiervoor deden vorig jaar al 15 leerlingen examen, waarvan er 12 slaagden. Tenslotte maakte de school reeds een begin met de opbouw van een muziekbibliotheek en discotheek ten behoeve van het muziekonder wijs op de scholen. Al met al heeft de Waalwijkse Muziekschool reeds onomstotelijk blijk gegeven, in een grote behoef te, wat betreft het geven van mu ziekonderwijs te voorzien. Op donderdag 21 en vrijdag 22 april j.l. gaf „Baardwijks Toneel" in het Gemeenschapshuis te Baardwijk een tweetal uitvoeringen van de thriller „Het huis op de Rots" van George Batson. Door allerlei tegen slagen (ziekte van spelers (sters) had deze enthousiaste vereniging de opvoeringsdata moeten verschuiven naar een later tijdstip, maar einde lijk was het dan toch zover, dat de uitvoeringen konden doorgaan. „Het huis op de Rots" is een voor het amateurtoneel bijzonder ge schikte thriller, misschien een beet je doorzichtig van opzet, en daar door zoals men dat noemt, niet al te sterk, maar toch een thriller, die al leszins de moeite waard is voor het voetlicht te worden gebracht en ze ker als men het sterk verzorgd, zo als Baardwijks Toneel, dat heeft ge daan. Een extra compliment verdient o.i. de eigen werkgroep, die aan het prachtige decor, de nodige aandacht had besteed. Ook de grimeur Jo de Goey verdient voor zijn uitstekend werk een extra compliment. Wat de spelers en speelsters be treft, hierover kan men eveneens zeer tevreden zijn. Stuk voor stuk hebben allen met volle inzet de hun toebedeelde rol ten tonele gebracht. De een speelde misschien wat ster ker dan de ander maar er waren be slist geen uitgesproken zwakke plekken, op zichzelf al een winst punt bij een uitvoering door ama teurs. Herman Kolster, de bekende rou tinier van Baardwijks Toneel, gaf ook nu weer een zeer aanvaardbare vertolking van zijn rol als Simon Antrobus, terwijl mevrouw Mia Diepstraten van haar moeilijke rol als Jane Palmer, werkelijk iets goeds maakte. Jacky Schilders deed het in haar rol als Joyce zeer be hoorlijk evenals Ida Vissers als Kit ty Collier. Joh. Nachtzaam had zich goed ingeleefd in de rol van Peter Collier, hoewel wat minder gebaren zijn spel o.i. zeker ten goede was gekomen. Lambert Burmanje en Kees Hamers speelden hun rol uit stekend zodat van succesvolle uit voeringen kan worden gesproken. Een verzachtende pleister op de wond, veroorzaakt door allerlei moeilijkheden waarmee Baardwijks Toneel te kampen heeft gehad. De regie was bij de heer J. v. d. Hoven wederom in bekwame handen. Jammer was het alleen, dat de be langstelling zo gering was, vooral als men bedenkt, dat de baten be stemd waren voor de missie van Pa ter Wim van Leyden een dorpsge noot die in de missie van Brazilië vertoefd. Steeds meer blijkt de tele visie een struikelblok te zijn voor 't amateurtoneel spijtig maar 't is zo! Voor de aanvang van het spel trad o.l.v. de heer v. Boxtel het parochi ële kinderkoor op. Met enkele be schaafd gezongen liedjes oogsten di rigent en koor veel succes. Kapelaan Rijnja, die ook de avond had geopend, dankte aan het slot Baardwijks Toneel voor het gebode- ne. Met belangstelling zien wij een volgend optreden van Baardwijks Toneel tegemoet Rest nog te vermelden dat de aan kleding van het toneel gratis was verzorgd door de firma Jansen te Waalwijk. KRUISING: LANGSTRAATWEG - KRUISSTR. Donderdagmiddag botsten op de kruising Langstraatweg-Kruisstraat een vrachtwagen bestuurd door v. H. uit Wagenberg en een personen auto, bestuurd door P. K. uit Don gen, op elkaar. De personenauto reed via de af- leidingsweg het kruispunt op zon der de vrachtwagen voorrang te verlenen die het kruispunt juist naderde. De botsing die volgde le verde K. enkele verwondingen op terwijl zijn auto aan de voorzijde totaal werd vernield. VAL DOOR HOND Vrijdag kwam de bromfietser M. v. E. uit Vught op het Vooreinde te vallen over een hond die plot seling voor zijn brommer de weg overstak. v. E. liep enkele verwondingen op. Dr. Hermans verleende eerste hulp. AANRIJDING Gisterenavond om 10 uur vond er in de Stationstraat een aanrij ding plaats tussen een personen auto, bestuurd door P.S. uit Waal wijk en de bromfietser J. Z. uit Loon op Zand. S. bereed de Stationstraat en schepte Z. die vanuit een inrit de RAADSVERGADERING De raad der gemeente Waspik zal donderdag 28 april aanstaande om 8 uur 's avonds in openbare vergade ring bijeenkomen. FEEST BIJ BOERINNENBOND Ter gelegenheid van het tien-ja rig bestaan van de plaatseliijke af deling van de boerinnenbond zal er donderdag een feestavond worden belegd. Dit tweede lustrum zal o.m. worden gevierd met het optreden van het duo Hermans-Janssen dat zal instaan voor muziek, voordracht en gezelligheid. Het feest zal plaats vinden in het gemeenschapshuis in de Kerkstraat. KONINGINNEDAG De vereniging Nederland en Oranje presenteert op zaterdag 30 april a.s. ter gelegenheid van de verjaardag van H. M. Koninging Juliana het volgende feestprogramma: 10 uur kinderaubade met medewer king van de harmonie op het plein voor het gemeentehuis; na afloop tractatie. 14.30 uur, speurtocht voor kinderen van 8 tot 11 jaar; start vanaf de blokhut in de Bernhard- straat. 14.30 uur, Oriëntatierit (per fiets) voor kinderen vanaf 12 jaar; start vanaf café De Statie, Stations laan 2. 18.55 uur, Prijsuitreiking op het Havenplein van bovengenoemde evenementen. 19.00, Spel „een tegen allen"; de Waspikse verenigingen nemen het hierbij op tegen Neder land en Oranje. Tijdens dit spel kunnen de belangstellenden tevens deelnemen aan diverse attracties terwijl er tevens gelegenheid is in de openlucht te dansen. WEDVLUCHT De Waspikse Reisduif zette zondag 149 duiven in op het concours van Neufilles. Resultaat: S. Selders 1, 2, 9, 24, 39,. N. Smits 3, 4, 18, 26, 27, 37, 40, 44; Th. van Dongen 5, 7, 13, 19, 22; D. Smits 6, 8, 31, 35; H. Da men 19; G. Kemmeren 11, 32; C. Fitters 12, 33, 36, 45; S. Langermans 14; P. v. d. Elshout 15, 17, 34; B. Verduyn 16, 25, 29. F. v. Hoof 20; A. Kuyten 21, 23; N. Nerings 28, 30, 42, 43; J. v. Tilborgh 38; Joh. Smits 41. - Uit het station te Venlo is een brandkast met 3000 gulden gestolen. - In New Delhi is een aanslag op een trein gepleegd, waarbij 29 doden en 55 gewonden vielen. Vorige week had hetzelfde plaats met 55 doden .en 120 gewonden. - Een Duitse prins, kleinzoon van Wilhelm II wordt al sinds een paar weken vermist. weg opreed. Z. bleef zwaar gewond liggen en werd na eerste hulpver lening door Dr. van Daal per Am bulance naar het ziekenhuis over gebracht. GEVONDEN EN VERLOREN Verloren: blauwe solextas, jongens- bril, vulpen, div. portemonnaies, polshorloge, gouden hangertje, da meshandschoenen, herenpolshorlo ge, balpen en vulpen in etui, fiets- stoeltje, tortelduif, fietstas met ge reedschap, wollen muts, weekend tas met inh. Gevonden: driewieler, poedel, por- temonnaie, parapluie, handschoen, kettinkje, sleutels, schotse collie, rozenkrans, boodschappentas, 2 sjaals en wanten. van 25 april tot 2 mei Arts Burg. Moonenlaan 2 Waalwijk Alle andere huisartsen nemen waar. P. KELDER GEHULDIGD De pluimveevereniging Waalwijk én Omstreken heeft tijdens een bij eenkomst de heer P. Kelder gehul- dingd voor de vele verdiensten die hij jarenlang als voorzitter voor de vereniging heeft gehad. De heer Kelder die tot ere-voor- zitter werd benoemd werden diver se geschenken aangeboden in de vorm van bloemen, sigaren en een polshorloge met inscriptie. DE N.C.V.B, afd. Waalwijk en Omstreken Op 20 april hield de Vrouwen bond een bijeenkomst in het Wil lem van Oranje College. Spreek ster van deze avond was Zr. P. F. ten Kate. Als verpleegster heeft zij vele jaren de Zending in Indo nesië gediend, voor de oorlog op Java, na een kort verlof in Neder land op het eiland Timor. Zij schet ste de zeden en gewoonten van de ze mensen op zeer gevoelvolle wij ze; uit alles bleek haar liefde uit Christus tot de naasten. In de pauze werden de toegangs bewijzen voor de Regionale Bonds dag die op dinsdag 26 april te Arn hem gehouden zal worden, uitge reikt. Er zijn nog enkele plaatsen be schikbaar, aan te vragen tel. 2604 Bgg. van Grotenhuisstraat 13. De eerstvolgende vergadering zal gehouden worden op 28 mei, dan zal de heer Tieman spreken over humor en tragiek op het politie bureau. Op 15 juni zal Ds. Jansen uit Doeveren voor ons een lezing hou den.

Echo van het Zuiden | 1966 | | pagina 6